Депресія і апатія. Симптоми депресії: пригнічений настрій, брак сил і почуття нікчемності

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 10 сен 2024
  • 💚 Курс "Звільнення від Внутрішнього критика" psydesign.org/...
    👉Інші курси psydesign.org/...
    ⚠️ Запис на діагностику psydesign.org/...
    ☛Став 👍лайк👍 якщо тобі сподобалося відео: «Депресія і апатія. Симптоми депресії: пригнічений настрій, брак сил і почуття нікчемності»
    👉 Список відтворення практичних занять з кризової психології
    • Психотехніка. Як подол...
    Мої відео - для ознайомлення, не використовуйте інформацію із них 1) якщо у вас є протипоказання 2) як медичну допомогу
    #Депресія #апатія #психолог #схема-терапія

Комментарии • 23

  • @Yurii_Omelchenko
    @Yurii_Omelchenko  2 месяца назад

    💚 Курс "Звільнення від Внутрішнього критика" psydesign.org/krytyk
    👉Інші курси psydesign.org/teple_serdce
    ⚠ Запис на діагностику psydesign.org/omelchenko_psychologist

  • @lineman_himars
    @lineman_himars 3 месяца назад +3

    Втрата інтересу до роботи та хоббі, швидкий набір ваги, збільшення кількості цигарок, деструктивізм у відносинах (на додачу коли сказав"відчуваю що в мене депресія", мені відповіла дівчина щоб не видумував і що я себе веду як слабак), відсутність сил, порушений сон, думки про суїцид, знецінення себе та самознищення що я нікому не потрібен. Думки що от-от я загину. Це усе у мене було. Добило те, що дівчина пішла (я відпустив).. два місяці було взагалі жах.. я усюди шукав як можна померти.. але потім якась сила мене підняла.. я спіймав себе на думці що досить. Пішов на курси з практичної психології (просто через не хочу, переламав себе), почав розуміти себе, кинув палити, почав читати, цікавитися психологією. Познайомився з людьми новими, здав іспит і отримав сертифікат з практичної психології. Отримав дуже потужний імпульс до руху. Почав розуміти свої настрої, думки. Вже півроку я відчуваю з кожною дією сильну мотивацію. Усі симптоми які я описав на початку в мене були приблизно на протязі двох років. Я не розумів чому так я став відчувати й чому себе запустив.. зараз все добре. Кинув палити, почав худнути, продовжую вивчати психологію, змінився як ментально так і поведінково.

    • @Yurii_Omelchenko
      @Yurii_Omelchenko  3 месяца назад

      Дякую що поділилися своїми думками. У вас неймовірний досвід змін!

  • @user-yb8ui3lk1u
    @user-yb8ui3lk1u 20 дней назад

    Коментар в підтримку цікавого контенту ❤

  • @user-ph3qu8rw1o
    @user-ph3qu8rw1o 2 месяца назад

    Дякую, завжди дуже доступно та цікаво

  • @ukulele.artist
    @ukulele.artist 5 месяцев назад

    Щиро дякую за Вашу працю! Ваші відео дуже корисні і інформативні, завжди почуваюся краще, коли їх подивлюсь)

  • @tatyanaostroverkh1397
    @tatyanaostroverkh1397 5 месяцев назад +1

    Я сама хворіла на депресію, лікувалася у психіатра. Мені допомогли .Багато про цю хворобу дізнавалася і зрозуміла, що якщо ти вже захворів депресією тобі зможе допомогти тільки психіатр медикаментозно, тому що це вже фізіологічна проблема, порушення обміну речовин в мозку.

    • @Yurii_Omelchenko
      @Yurii_Omelchenko  5 месяцев назад

      Так, проживати депресію дуже важко. І одним із способів, окрім фармакології, є психотерапія.

  • @user-xq7lm8fy5g
    @user-xq7lm8fy5g 5 месяцев назад

    Дякую за вашу працю.Корисно.

  • @Vairogana
    @Vairogana 5 месяцев назад

    Дякую вам за контент ❤😊

  • @Yurii_Omelchenko
    @Yurii_Omelchenko  5 месяцев назад

    ⚠ Запис на діагностику psydesign.org/omelchenko_psychologist

  • @user-pe8cf9jx7q
    @user-pe8cf9jx7q 5 месяцев назад

    Дякую ❤

  • @iuliiamoroz7261
    @iuliiamoroz7261 4 месяца назад

    Немає сил на все. Просто хочеться завмерти і щоб ніхто не чепав. Але вже трохи легше. Є враження, що вже роки. Тільки раніше був вдома, за кордоном взагалі винесло.

  • @Helendiare
    @Helendiare 4 месяца назад

    Виходить: « -Ми насправді в унісон відчуваєм купу болю».

  • @user__sanya_
    @user__sanya_ 5 месяцев назад

    У мене із перечисленого проблеми зі сном.

  • @lidalife1868
    @lidalife1868 2 месяца назад

    Не 2 тижні, а 5 років😢

  • @user-fy5pc1rz1y
    @user-fy5pc1rz1y 5 месяцев назад

    А якщо рік такі симптоми? Життя на автоматі, перепади настрою, штучно собі підіймаю настрій, інколи виходить, але потім відкат потрійний.

    • @Yurii_Omelchenko
      @Yurii_Omelchenko  5 месяцев назад

      Рекомендую пройти діагностику. Там може бути декілька варіантів. Вам стане зрозуміло, що з вами відбувається.

  • @user-bw7jh1vq9d
    @user-bw7jh1vq9d 5 месяцев назад +1

    Психолог не може лікувати депресію, це може тіль психотерапевт. Депресія-не виробляються певні гормони і розмови психолога то зовсім не допомога. Ви кажете - людина обриває соціальні зв'язки і я відправляю її в соціум! У людини немає ресурсу дихати навіть, з ліжка встає ледве.. ледве функціонує то як вона буде робити Ваші вказівки? Тільки психіатр, а психолог як допоміжний інструмент для повернення в нормальний ритм.

    • @Yurii_Omelchenko
      @Yurii_Omelchenko  5 месяцев назад

      Що нам говорить наука? Рандомізовані дослідження показують, що психотерапія (в тому числі психосоціальні втручання) за ефективністю стоїть в одному порядку з фармакологічною підтримкою. Клієнт може отримувати КПТ або фармакотерапію. Або поєднувати 1-ше і 2-ге. Тому психіатрія (як фармакотерапія) - це НЕ єдиний інструмент у подоланні депресії.
      Психолог в методі КПТ - це допомога. Психосоціальні втручання впливають на мозок і допомагають відновити його нормальне функціонування.
      Одним із поведінкових втручань в методі КПТ - це відновлення соціальних контактів.
      Але фармакологічне лобі в Україні ще дуже сильне, нажаль.

    • @3Ha4
      @3Ha4 5 месяцев назад +2

      Я думаю, що людина зверху мала на увазі клінічну депресію, або великий депресивний розлад, який має свої нюанси і є багатофакторним розладом як і балансу та рівня нейромедіаторів, так і самих нейронних ланцюгів у мозку, маючи змінену роботу синаптичної пластичності й це правда, що клінічну депресію може лікувати тільки психіатр, але я думаю ви й без мене це добре знаєте, щодо рандомізованих досліджень та порівняння КПТ з антидепресантами, то тут також багато різного "але", бо багато досліджень виглядають досить спірними, бо сама депресія перетікає у кожного по різному і якщо ж ми кажемо про резистивну до лікування клінічну депресію, то ніякий психолог та ніякий метод психології не допоможе змінити перебіг розладу та стану людини, бо мозок вже змінений, система стресу змінена, свідомість підлаштована і вона не має влади над розладом й тому в таких речах, досить часто використовують новітні методи лікування, псилоцибін, кетамін, які у 70 відсотків людей знімають симптоми та допомагають зберегти на деякий час антидепресивну поведінку й ось на цьому етапі, КПТ або інший метод може стати в пригоді, але тільки як адаптаційний варіант, а не як ліки. Тому добре розуміти та розділяти різну симптоматику депресії, впевнений, що ви й без мене це добре знаєте, я просто хотів проявити трішки свого розуму, який зібрав багато знань, також щодо тейку про - фармакологічне лобі, насправді воно сильне по всьому світу для робітничого та близько середнього класу і тут проблема у легкому доступі до антидепресантів, необізнаності людей, безпринципності лікарів і легкості приймання самих препаратів, коли тобі погано, планувати 10 сеансів у психотерапевта, або закинути пару таблеток флуоксетину, звісно що більшість вибере флуоксетин і це наш біль, бо у лікуванні малих проявів депресії, або депресії, яка з'явилась шляхом соціального тиску антидепресантами досить плачевний, бо люди просто отримують ковдру, ілюзію, яка спочатку допоможе, але потім може зруйнувати.
      Тому у більшості випадків КПТ та психотерапія це маст хев, але є меншість де вона ні чого змінити не зможе, тільки якщо спрацює інший метод, то вона адаптує стан, що і є комплексним підходом лікування та терапії - комплексного розладу.
      Мій парад знань закінчився, дякую, що дочитали ❤@@Yurii_Omelchenko

    • @Yurii_Omelchenko
      @Yurii_Omelchenko  5 месяцев назад

      Так, є випадки, коли без фармакології людині не допомогти.

  • @natalichorna4496
    @natalichorna4496 5 месяцев назад

    Брак сну і почуття нікчемності