Эта переделка отработала 3 сезона, зерно намного чище, на зерновых и семечке сита не забиваются, бывает только что немножко забивается на сои если неправильно подобраны по калибру но это не критично один раз в день можно и очистить зато соя чистая и без стрючков в бункере.
Підкажіть будьласка якщо задню ось розширити так шоб задні колеса йшли по краю передніх . То не буде вібрація від протектору які залишають передні колеса?
Підкажіть чи не збирається полова і зерно на корпусі вентилятора, язички на верхній рамці решета стоять і фартух від грохота до корпуса вентилятора стоїть, не можу зрозуміти в чому причина.
Привіт. Раніше таке було теж, а тільки-шо подивився а там приблизно 3 пригущі пилюки з гостяками а зерна немає взагалі. Згадав це було коли стояла стара рамка верхнього решета. Треба дивитись до отих усіх уплотнітілів, фартушків.
Підкажіть якщо зробити щоб полова падала в різку то вона витримає це навантаження? Хочу так зробити бо мені не подобається що полову не роздуває і потім вона приносить проблеми .
Незрозумів один момент, вибачаюсь. Ви закриваєте простір під верхнім решетом щитком - куди вилітають відходи і полова з під верхнього решета та подовжувача?
Доброго вечора. Є що роблять з двох одну а я обрізав краї підібрав підходящий швелер два до купи склав і обварив, добавив з кожного боку по 40см і поприварував краї.
Так на глаз около 5-6 мм отв, короче пшеницу тоже с ней молотили в этом году есть по крупнее на кукурузу её использовали комбайн купили прошлым летом, ни фига не шарю в них, я ох.. ел этой весной сколько семки она выкинула 2 куливации не убрали эти полоски падалицы
Нивовська очистка сама краща, а ви переробляйте з кращого на гірше, тому що без грибйонкі решета в комбайн ставити неможна, тому що вони ідуть під баланс комбайна. Це решито що ви ставити собірайтеся від віялкі і працює воно під наклоном а не рівно як в комбайні, не понімайте продайте комбайна і не гробте технікі, понадивлюйтесь всякої архінєї і гробите комбайна.
@@СергійУштик все працює чудово , за чотири роки експлуатації жодних проблем немає. За сезон убираю більше ста гектарів. Якщо порівняти із стандартною нивою то у мене зерно чистіше і втрат майже немає. Такий принцип на малих імпортних комбайнах а вони убирають дуже гарно. На зернових культурах із заводським варіантом ще можна миритись чого не скажеш про сою бо бувають роки коли багато недогонів і ті недогони потрапляють у бункер а у моєму варіанті у бункер не попадає жоден стручок. Ще за рахунок довшого подовжувача я можу дати більше вітру а якщо більше вітру то чистіше зерно. Якби мій варіант був хуже заводського тоб ніхто у мене не списувавбе , у нас в окружності переробили майже усі в кого такий комбайн. Якщо не розумієшся на техніці і не знаєш принципа його роботи то не пиши дурниці. Ще по поводу гребінки , Ви хоть знаєте для чого вона там і чи бачили таку хоть на одному комбайні окрім ниви?
Доброго вечора. По поводу граблини скажу так що вона там зараз непотрібна а колись цей комбайн збирав не тільки зерно а ще й полову і солому. Ви подивіться у любий імпортний і там Ви такої граблини не побачите. Без неї буде набагато кращий доступ до решет і легше обслуговувати. По поводу веєра то взавтра заміряю а шківок від чого то незнаю зовнішній розмір точно такий який стоїть на валу вентилятора а внутрішній можна і розточить.
я все це також допрацьвував але втрати є з соломотрясів особливо коли забурянені зернові це можу розказати про вигрузку бо у мене вона не залежить від молотарки а від переднього вар ходу і пришвидшується чи уповільнюється важелем ходу а ще у мене замість малих щок коси перероблено на підшипники ш 25 січкарня саморобна з приводом від заднього лівого контрпривода а зад соломотрясів підняв з валом спереду низ крайніх соломотрясів де чіпає пілрізав трошки і то тільки лівий діставав а ще економлю на паливі збільшивши привідного шківа молотарки потрібні обороти молотарки підігнав зменшенням оборотів двигуна а потужності двигуна хватає і на менших оборотах
Варіаторів ходу у мене уже не має бо поставив гст-90,, щоки малі ходять нібито нормально і не дуже дорогі а ті що на шарпакові я замінив на камазовський рульовий карданчик. Для зменшення втрат із соломотрасів ще можна у них вставити ремені, можна наприклад взяти ремінь контр привода розрізати вставити у соломотрас і з заду закріпити болтом і щоб він там теліпався .
Це добре до ви перенесли далі назад задні підвіски.Яб дуже хотів спитати у вас теорію руху решітного стану ,але це тут лучє я вже сам роскажу що колись чітав.Задні підвіски решітного стану зроблені короче чім передні для решета.Це для того щоб коли решета доходять до кінця ,то удлиннітель или подовжувач іде щєй вогору ,тобто ще підкидає і трохи задержує зернову суміш.Отож якщо залишити задні підвіски по заводському і прікрипити длінніше подожвуч ,то він дуже начінаєш підлітать і бистріше ламається.А так як зроблено у вас то це надійніше.А на рахунок нижнього решето то якось я сумніваюсь що воно науспіватеме прі збільшеною швидкість сомочіщатись.Бо від самого початку будівництва комбайнів самоочістні решета так іствлись по нині як пока самі задовооюючи.Хоча є і пробивні на іномарках і тєж працюють. Мене від переробки задержує вага очістки.На колосові(ск6) вона й так тяжельше за нивівску,і даже топлівна должна бути на оберти двигуна для комбайна зроблена бо починає рвати подовжувач у кріпленні.І потрібно контролювати постійно підшипники шатунів.Ну так як зроблено у вас то я думаю для своєї землі хватить.
Нижне решето справляється на всі 100 відсотків. При врожайності пшениці 60 ц. на другій швидкості щей трохи повишеній на домолот майже неіде. Такий принцип на малих імпортних комбайнах. По підвісці Ви замітили правильно, так воно і є, зад підкидає на стільки саме як і заводське тому рвати нічого не буде. Ще можливо запитаєте чому на сою різні решета? Якщо соя дрібна а решето крупне то в отворах будуть застрягати стрючки що не є добре.
@@СергійФармагей Та по вашій конструкції нижнє решето замінити це одне задоволення бо це секунди.Ну сою ми не саджаємо,це тилькі фермерські господарства займаються і там іномарочні її збирають.А ось сонячник садимо і якщо він засушений то тяжко перебрати без втрат.Хоча якби подовше зробити вехнє решето то мабуть було легше.Воно коли врожай налитий то й так чісто у бункерові,бо другий раз на аналізові при здачі чіще ставлять як на іномарці бува.Ну щось буду думати робить як у вас,міні понравилось і якби раніш побачів таке то зробив би теж.
Точно так само як і стандартний на тіж самі завіси. На старому подовжувачі на завісах свердлом висверлюєте точечну зварку а потім приварюєте до нового.
Нижнє непотрібно і навіть якби ви хотіли то там конструктивно неможливо. У мене верхнє стандартне а довшим я зробив удлінітіль для того щоб можна було дати більше вітру щоб було чистіше зерно і меньше втрат.
На скільки Я зрозумів у Вас верхнє решето прикручуєте на максимум щоб проспалось тільки зерно,подовжувач доберає невимолочений колосок,а нижнє сито дотрушує остальне
Для зменшення втрат, ще також потрібно взяти якийсь старий ремінь наприклад контрпривода розрізати поперек і вставить у соломотряс на всю довжину соломотряса і із заду закріпити болтом. Так робили хлопці ще навіть при союзі.
Дуже вам вдячний за такий детальний огляд апарата,удачі вам👍
Відео супер лайк
Голова, лайк)
Дякую за відповідь.
Не забиваются ли сита которые вместо нижнего решета, на них так понимаю нет щёток.
Как отработали сезон (есть смысл так делать)?
Эта переделка отработала 3 сезона, зерно намного чище, на зерновых и семечке сита не забиваются, бывает только что немножко забивается на сои если неправильно подобраны по калибру но это не критично один раз в день можно и очистить зато соя чистая и без стрючков в бункере.
@@СергійФармагей спасибо
Сита наверно незабивается потомушта .задние колёса идут по следу передних .
@@СергейСтародубцев-ж2етому що ти обіжаний життям
👍🔥
Привіт Діма!
Ви вже до жнив готові чи ні бо я вже майже.
Хвала рукам які пахнуть хлібом ми Разом до ПЕРЕМОГИ Слава Україні Слава ЗСУ
Героям слава.
Підкажіть будьласка якщо задню ось розширити так шоб задні колеса йшли по краю передніх . То не буде вібрація від протектору які залишають передні колеса?
Вібрації немає.
@@СергійФармагей дякую
Добрий день. Чи можу я у вас запитати? Які потрібні отвори на скатну доску для сої- продовгувасті чи круглі?
@@lifegame-tv2um доброго вечора. Продовгувате не можна бо буде забиватись половинкою, треба ставить кругле 4 мм.
Доброго дня, скажіть будь даска, якщо нижне чтоїть увр є смисл ставити буртик з решита, і принципово щоб воно було продовгувате чи можна кругле?
@@serggorbenco3906 не потрібно.
Підкажіть чи не збирається полова і зерно на корпусі вентилятора, язички на верхній рамці решета стоять і фартух від грохота до корпуса вентилятора стоїть, не можу зрозуміти в чому причина.
Привіт. Раніше таке було теж, а тільки-шо подивився а там приблизно 3 пригущі пилюки з гостяками а зерна немає взагалі.
Згадав це було коли стояла стара рамка верхнього решета. Треба дивитись до отих усіх уплотнітілів, фартушків.
Доброго дня скажіть якої фірми решито,розміри вічка
Добрий вечір.Підскажіть,як регулювати євро решета,які потрібно зазори?
Верхнє приблизно 15 мм. Нижнє закриваєте і сипете на нього жменю зерна і починайте відкривати до тих пір поки зерно не почне висипатися.
@@СергійФармагей А подовжувач???це на пшеницю такі настройки???
@@ПавлоВеликий-г7л пшениця , ячмінь. Подовжувач так щоб колосок міг пройти.
@@СергійФармагей дякую 🤝
Доброго дня. Скажіть на валі січкарні обгонної муфти немає. Як без неї все нормально нічого не рве?
Там вона непотрібна, подивіться на любу іномарку і ви там ніякої обгінної муфти не побачите.
@@СергійФармагей З чого ви той шків зробили. Тобто з якогось шківа ч спеціальний
@@РоманЗварич-в8э такий шків стоїть на валу віялки, тільки потрібно розточити посадку під вал січкарні.
@@СергійФармагей то він двохручейний
Доброго дня, скажіть будь ласка розміри нижнього решета на зернові підходять на соняшник???
@@ОлександрОлійник-ф7с я на соняшник ставлю кругле 10 мм, пробував 9 мм. то трохи забивало колосового.
@@СергійФармагей а сміття разом із соняшником не йде в бункер через решето 10мм???
@@ОлександрОлійник-ф7с з низу решета дує вітер і якщо все правильно настроєно то сміття туди не проходить.
@@СергійФармагей дякую!
А на кукурудзу ви не підбирали?
Добрий день, підкажіть будь ласка 5.5 на зернові не забагато чи якраз оптимально?
Якраз оптимально.
Чи ви можете дади розмір шківа на валу січкарні
І на скільки у вас стоїть ножів на пун 5 на 36 чи 69?
Вал стандартний на 46 ножів, діаметр шківа 21см.
Скажіть ,чому нижне решето,треба ставить, на2 отвір знизу. Це на всі культури так. Дякую
Я так поставив і мене все влаштовує, так убираю всі культури, якщо хочете то можете поекспериментувати на різних отворах.
Підкажіть якщо зробити щоб полова падала в різку то вона витримає це навантаження? Хочу так зробити бо мені не подобається що полову не роздуває і потім вона приносить проблеми .
Витримає, полова великої нагрузки недасть.
Тільки мені цікаво як Ви це хочете зробити.
Незрозумів один момент, вибачаюсь. Ви закриваєте простір під верхнім решетом щитком - куди вилітають відходи і полова з під верхнього решета та подовжувача?
Усе іде на колосовий шнек, так само як і встандарті.
Доброго вечора.
Напишіть розміри веяра січкарні що розкидає солому та щого брали шків на січкарню розмір.Дякую
Довжина 30 см, ширина із заду 145 см, довжину можна зробити трохи більшою.
Доброго дня,як правельно стоїть нижнє решето по отворах
На середніх що з переду що з заду, зараз з переду на один отвір опустив попробую ще так.
@@СергійФармагей скажите як?
Доброго дня. Я бачу у Вас розширена задня балка. Роскажіть будь ласка як робили.
Доброго вечора.
Є що роблять з двох одну а я обрізав краї підібрав підходящий швелер два до купи склав і обварив, добавив з кожного боку по 40см і поприварував краї.
Я поставив увр решета, то чомусь грязне зерно йде, доречі забиває решена стеблами з сої, неможу зрозуміти звідки вона попадає туди
Напевно мало вітру і верхнє решето має бути відкритим приблизно 13-15мм. Ще може бути що на віялці пробуксовує ремінь.
Добрый день. Как можно с вами связаться?
У меня нижнее решёто пробивное, с каким диаметром отв ставить на сонях, много потерь особенно на крупненькой
В прошлом году ставил круглое на 9 мм то бывало иногда забивался колосовой в этом году буду ставить на 10.
Так на глаз около 5-6 мм отв, короче пшеницу тоже с ней молотили в этом году есть по крупнее на кукурузу её использовали комбайн купили прошлым летом, ни фига не шарю в них, я ох.. ел этой весной сколько семки она выкинула 2 куливации не убрали эти полоски падалицы
А нижнє (друге з гори) сітчате решето не забиває?
Ні
Нивовська очистка сама краща, а ви переробляйте з кращого на гірше, тому що без грибйонкі решета в комбайн ставити неможна, тому що вони ідуть під баланс комбайна. Це решито що ви ставити собірайтеся від віялкі і працює воно під наклоном а не рівно як в комбайні, не понімайте продайте комбайна і не гробте технікі, понадивлюйтесь всякої архінєї і гробите комбайна.
@@СергійУштик все працює чудово , за чотири роки експлуатації жодних проблем немає. За сезон убираю більше ста гектарів. Якщо порівняти із стандартною нивою то у мене зерно чистіше і втрат майже немає. Такий принцип на малих імпортних комбайнах а вони убирають дуже гарно. На зернових культурах із заводським варіантом ще можна миритись чого не скажеш про сою бо бувають роки коли багато недогонів і ті недогони потрапляють у бункер а у моєму варіанті у бункер не попадає жоден стручок. Ще за рахунок довшого подовжувача я можу дати більше вітру а якщо більше вітру то чистіше зерно. Якби мій варіант був хуже заводського тоб ніхто у мене не списувавбе , у нас в окружності переробили майже усі в кого такий комбайн.
Якщо не розумієшся на техніці і не знаєш принципа його роботи то не пиши дурниці.
Ще по поводу гребінки , Ви хоть знаєте для чого вона там і чи бачили таку хоть на одному комбайні окрім ниви?
Доброго дня!
Удлінітєль достається разом з верхнім решетом?
Подовжувач кріпиться стандартними завісами і з заду з кожного боку по одному болту, при необхідності можна зняти за 5-10 хвилин.
@@СергійФармагей
Це я зрозумів..
а рамка подовжувача скручена болтами до рамки верхнього решета ?
@@natoliy490 рамка там не зкручена а приварена.
@@СергійФармагей дякую
Скажіть ще чи варто викидати граблину для полови і для чого її викидають.
Доброго вечора.
По поводу граблини скажу так що вона там зараз непотрібна а колись цей комбайн збирав не тільки зерно а ще й полову і солому. Ви подивіться у любий імпортний і там Ви такої граблини не побачите. Без неї буде набагато кращий доступ до решет і легше обслуговувати.
По поводу веєра то взавтра заміряю а шківок від чого то незнаю зовнішній розмір точно такий який стоїть на валу вентилятора а внутрішній можна і розточить.
@@СергійФармагей Дякую буду чекати.
На пшеницю скільки мм решето ставити?
5,5 продольне
@@СергійФармагей а 3мм мале буде?
Скажіть будь ласка які решета ставити на соняшник?
Круглі 9-10мм.
@@СергійФармагей дякую, а на скатній дошці решето стоїть одного розміру на всі культури?
@@ОлександрОлійник-ф7с 4 мм кругле на сою, 1,5 мм продольне на все остальное.
Розкажіть про січкарню
Що саме цікавить?
Скільки висоти має бардюрчик на нижньому решеті
Приблизно 5 см.
Підкажіть на скатну доску на соняшник яке треба решето?
У мене досвіду на соняху немає, в цему році буду убирать вперше але думаю що 1,5 або 2 мм продольне буде нормально.
я все це також допрацьвував але втрати є з соломотрясів особливо коли забурянені зернові це можу розказати про вигрузку бо у мене вона не залежить від молотарки а від переднього вар ходу і пришвидшується чи уповільнюється важелем ходу а ще у мене замість малих щок коси перероблено на підшипники ш 25 січкарня саморобна з приводом від заднього лівого контрпривода а зад соломотрясів підняв з валом спереду низ крайніх соломотрясів де чіпає пілрізав трошки і то тільки лівий діставав а ще економлю на паливі збільшивши привідного шківа молотарки потрібні обороти молотарки підігнав зменшенням оборотів двигуна а потужності двигуна хватає і на менших оборотах
Варіаторів ходу у мене уже не має бо поставив гст-90,, щоки малі ходять нібито нормально і не дуже дорогі а ті що на шарпакові я замінив на камазовський рульовий карданчик. Для зменшення втрат із соломотрасів ще можна у них вставити ремені, можна наприклад взяти ремінь контр привода розрізати вставити у соломотрас і з заду закріпити болтом і щоб він там теліпався .
Толковішого комбайна я не бачив.
Дякую.
А я бы йше бункир зробив из сита и выгружной шнек .
Привіт на курудзу яке потрібне нижнє решето
Привіт.
На кукурудзу 14-16 кругле.
@@СергійФармагей А на сонях?
@@ИванРябов-л2л якщо не кондитерський то кругле 9мл.
@@СергійФармагей Дякою!
Добрий день, як Ви думаэте э рiзниця мiж продольними решетами (в поперек чи вдоль комбайна) ,яке краще буде для самоочистки?
Доброго вечора.
Яке буде краще я не знаю бо в доль я не ставив. На маленьких комбайнах із завода стоять в поперек. Проблем із забиванням немає вообще.
@@СергійФармагей дякую за вiдповiдь.
Це добре до ви перенесли далі назад задні підвіски.Яб дуже хотів спитати у вас теорію руху решітного стану ,але це тут лучє я вже сам роскажу що колись чітав.Задні підвіски решітного стану зроблені короче чім передні для решета.Це для того щоб коли решета доходять до кінця ,то удлиннітель или подовжувач іде щєй вогору ,тобто ще підкидає і трохи задержує зернову суміш.Отож якщо залишити задні підвіски по заводському і прікрипити длінніше подожвуч ,то він дуже начінаєш підлітать і бистріше ламається.А так як зроблено у вас то це надійніше.А на рахунок нижнього решето то якось я сумніваюсь що воно науспіватеме прі збільшеною швидкість сомочіщатись.Бо від самого початку будівництва комбайнів самоочістні решета так іствлись по нині як пока самі задовооюючи.Хоча є і пробивні на іномарках і тєж
працюють. Мене від переробки задержує вага очістки.На колосові(ск6) вона й так тяжельше за нивівску,і даже топлівна должна бути на оберти двигуна для комбайна зроблена бо починає рвати подовжувач у кріпленні.І потрібно контролювати постійно підшипники шатунів.Ну так як зроблено у вас то я думаю для своєї землі хватить.
Нижне решето справляється на всі 100 відсотків. При врожайності пшениці 60 ц. на другій швидкості щей трохи повишеній на домолот майже неіде. Такий принцип на малих імпортних комбайнах.
По підвісці Ви замітили правильно, так воно і є, зад підкидає на стільки саме як і заводське тому рвати нічого не буде.
Ще можливо запитаєте чому на сою різні решета? Якщо соя дрібна а решето крупне то в отворах будуть застрягати стрючки що не є добре.
@@СергійФармагей Та по вашій конструкції нижнє решето замінити це одне задоволення бо це секунди.Ну сою ми не саджаємо,це тилькі фермерські господарства займаються і там іномарочні її збирають.А ось сонячник садимо і якщо він засушений то тяжко перебрати без втрат.Хоча якби подовше зробити вехнє решето то мабуть було легше.Воно коли врожай налитий то й так чісто у бункерові,бо другий раз на аналізові при здачі чіще ставлять як на іномарці бува.Ну щось буду думати робить як у вас,міні понравилось і якби раніш побачів таке то зробив би теж.
@@Василий-о4т8ь на соняшник треба кругле на 9 мл. і буде 👍
@@СергійФармагей Дякую за пораду,тепер усе зрозуміло,а уклін нижнього вже підбирати при збиранні.
банка
Доброго дня,підкажіть будь ласка як кріпили подовхувач до рамки верхнього решета?дякую
Точно так само як і стандартний на тіж самі завіси. На старому подовжувачі на завісах свердлом висверлюєте точечну зварку а потім приварюєте до нового.
Як правельно потрібно встановити удовдувач
Ну ти голова шик
Маю на увазi нижнэ решето
Доброго дня . Мені здається що якщо подовжувати верхне решето то треба і нижне робити довшим.
Нижнє непотрібно і навіть якби ви хотіли то там конструктивно неможливо. У мене верхнє стандартне а довшим я зробив удлінітіль для того щоб можна було дати більше вітру щоб було чистіше зерно і меньше втрат.
@@СергійФармагей а нашо вам чистише зерно ? Вы его без подроботки хотите сияты ?
@@СергейСтародубцев-ж2е я продаю зерно прямо із під комбайна і мені потрібно щоб воно було чисте.
@@СергійФармагей и я продаю также .и мини ни потрибно .иметь такую чистоту .покупатель сам сделает скидку на сорность .зачем мне это делать .?
Як може попадати в бункер стручок, як тут все по господарському зроблено?
Доброго здорав'я,а нижнє сито на які отвори стаять
Другий отвір знизу.
Доброго здоров'я а полова кудою видувається,через подовжувач чи як
@@ОлександрБілецький-щ7э полова іде над верхнім решетом і над подовжувачем.
На скільки Я зрозумів у Вас верхнє решето прикручуєте на максимум щоб проспалось тільки зерно,подовжувач доберає невимолочений колосок,а нижнє сито дотрушує остальне
@@ОлександрБілецький-щ7э верхнє відкрите приблизно 13-14мм а подовжувач 15-16, вітер на максимум , це на пшеницю, ячмінь і сою.
+
Для чого підносити соломотряси вище.
Для зменшення втрат, ще також потрібно взяти якийсь старий ремінь наприклад контрпривода розрізати поперек і вставить у соломотряс на всю довжину соломотряса і із заду закріпити болтом. Так робили хлопці ще навіть при союзі.
Можна ваш номер