Оксана розумниця! На відміну від звичайних ведучих, які просто кивають головою та питають, вона ще й допомогає сформулювати думку. Круте інтерв'ю, по живому!👍
Подскажите как подготовить лучше для посева ячменя весной - сейчас стоит стерня после пшеницы,раньше дисковали ,пахали и весной культивировали.Теперь хочу попробовать не обрабатывать почву и сеять по стерне( обработать гербицидом если надо).Получится посеять обычной сеялкой по стерне весной?
Працюючи по технології ноу-тіл - за зиму, щільність грунту, під дією від'ємних температур має наблизитись до оптимальної , що дозволить проводити весняний посів по стерні, проте пам'ятайте про значно більше пестицидне навантаження в перші перехідні роки на ноу-тіл (до 5 років). Використовуючи технологію міні-тіл - після збору попередника проводьте дворазове дискування, за потреби ранньовесняне закриття вологи, потім сійте. І, як то кажуть - "класика завжди в моді". Кожна технологія має право на існування, головне щоб це була система. Кидатись з крайнощів в крайнощі не є ефективним рішенням, для цього краще закладайте виробничий дослід.
Для дощового червяка синтетичний азот потрібен? Ми торопимось, а в грунті є азотофіксуючі бактерії і вони перестають працювати коли ми вносимо азотні добрива
Треба щоб це інтервью брав Богдан😅 він завжди завдає правильні питання. «А нахріна» і чи це рентабельно. Представник говорить треба не орать а задискувать. Ну, розкладеться у мене солома так як нада, але по дисковці у нас з практики дає 10ц серез те що вологи мало і корінь не ліз як нада в глибину. І оранка , глибока, 20 ц у нас сипе . Ну щачем мені ота дисковка?😂 з правильним розкладом решток. Друге, це те що якщо я внесу азот для розкладання решток, мені ці затрати окупляться в виді прибавки на на ступний рік? Дати мін 100 кг селітри треба, це 3000 грн, +внести. 4000 получаются, це майже при нинішніх цінах пів тони соняшника. Врядчи буде така прибавка. Це дуже, тупо. інтервью таке собі, як дит садок агрономічний тому що на практиці не зайде😂 Треьа економіку разувати Як Богдан Лукянчук
а якщо зробити правильну мінералізацію і рихлення? мова не йде про відмову від глибоких обробітків. органіку важливо повертати в грунт і важливо сприяти мінералізації решток. щодо окупності - для того, щоб судити чи це вигідно потрібно спочатку закласти дослід (хоча б на невеликій ділянці), а потім рахувати.
Вот скажите. Сейчас мой ярый ячмень, хоть и обработал инстектицыдом, доедает хлебная жужелица и жук кузька..... Кузька сидит круглые сутки, а жужелица выползает примерно с 20:00 и до 6:00 просто по полной атакуют поле... Так вот вопрос - сжечь солому? Как эфективно уничтожить вредителя? Оставить черный пар. Посеять бобовые потом. Сжечь или вывести солому и вспахать поглубже?
Спалювати не рекомендуємо! Хлібну жужелицю прибере фосфорорганіка . Наприклад д.р хлорпиріфос+ циперметрин. Та інші . Ще деметоати дієві проти цих шкідників. Посіяти іншу культуру, як варіант)
Каквы объясните то что когда зжыгаеш меньше болеют ростения и урожай лудше а когда оставляеш солому ростение болеют и урожай хуже ,потом начинают покупай фунгицыды инсектициды и чем больше темулудше для тех кто ними торгует .
Я думаю что солому нужно сжигать. Так как вся подкормка это химия которая остаётся, возможно как-то мутирует, в соломе и негативно влеяет на следущую культуру. Плюс солома отлично помогает розмножению жуков.......
Так, при горінні вбиваються патогени, але з ними гинуть і корисні бактерії і згорає шар гумусу. Так зменшується родючість грунтів і відбувається виснаження і зневоднення.
Всем кто за сжигание соломы говорю - побрейте лицо с помощью ОГНЯ ( спички и зажигалка) и поймете сразу, что делается с ЗЕМЛЕЙ. Вопрос Оксане. Я сегодня не одна, я сегодня с Алексеем !!!. Это что, а Богдан ? Он же верит в тебя :) Богдан - следующий ролик начинай Я сегодня не один а с Катей.:))) Спасибо за просвещение масс. Бегу в поле задисковывать солому. Всем удачи!!!
Давайте підсумуємо. У нас є два варіанти: 1 - не палимо солому , але робимо аналіз грунту , купуємо азот для того, щоб розкласти солому, купуємо бактерії, вносимо все це - витрачаємо гроші і солярку, влаштовуємо підходящі умови (цікаво як??? вологість? температура? на глибині до 15 см???), знову робимо аналіз грунту. 2 варіант - беремо за 50 коп сірники, оборюємо край, щоб не спалити сусіда, втрачаємо 25 % органіки з глибини грунту до 10 см. На ті гроші, що зекономили купуємо добрива і вносимо під оранку... Виправте мене, якщо я не так зрозумів, але поки що вибір далеко не на користь агрілабу((( Малий фермер не робить аналізи грунту не тому, що ледачий....Нема за що
Доброго дня, ... цікава у Вас теорія, і можливо, зараз вона здається набагато економнішою і простішою... щоб «незаморачоватись» , але коли розбираєшся із процесами, які відбуваються в грунті, як проходе відновлення родючості ... і т д - то такий підхід вважається взагалі не варіант. Це не реклама Агілаб чи пропоганда аналізів грунту, це те що допоможе зрозуміти сильні і слабкі сторони, і як розробити стратегію на майбутнє. Це гра в «долгую» те що буде забезпечувати багато років потім, а не тільки зараз. Як приклад може бути - коли болить зуб і замість того щоб їздити і лікувати його, його удаляють, щоб не турбував і не забирав час, і може потім щось зроблять але не факт що буде краще. .... зараз кожен обирає те, що йому більше підходе, але мені хочеться, щоб обирали кращі варіанти
Дуже мало сказано за плюси спалювання.По,перше ,спалюваням знищуєщ різних шкідників(жужелецю,клопів і тому подібне).По,друге,спалюванням знищуєщ грибкові і вірусні захворювання,(спори).По,третє(мабуть саме головне),спалюванням піджарюєш насіння бурянів,які вже НІКОЛИ не проростуть,Четверте,для спалювання не треба азоту для розкладання соломи,а достатньо коробки сірників.Пяте,при спалюванні соломи утворюються фосфорні та калійні поживні речовини(азотні ні)І шосте (мабуть теж саме важливе),поле гарно ореться(обробляється),один недолік ,тракторист чорний як негр від сажі.А грунтову біоту вогонь не встигає пошкодити,особливо при сильному вітрі,(полумя миттєво проноситься не встигаючи навіть прогріти грунт на пару градусів.Є звісно і мінуси,але їх менше.Зараз скажуть що спалюваням забруднюють атмосферу.Повірте мені ,що спалювання стерні в тисячу разів менше забруднює повітря,ніж Ахметовські теплові електростанції,що працюють на вугіллї з Ротердаму.
Доброго дня!) так, плюси є.. Ви праві. Але на справді вони того не варті. Якості грунту погіршуються, це перевірено. Бактерії вбиваються, як погані так і хороші. І наслідки не найкращі. Звичайно обирати Вам)
@@GROWEX Та я і не палю.Були спроби розкласти стерню за допомогою деструктора.Але то все" Фіількіна грамота"Ви ж самі казали що для розкладання азоту треба на 1 тону соломи,хочаб 10 кг в діючій речовині азоту.В нас в середньому врожайність 30 цн зерна,тому і соломи приблизно 30 цн(так як солома рахується 1 до одного до зерна),тобто треба брати приблизно 30 кг азоту,або приблизно 100 кг ам.селітри(34%N).А тепер,зрівняєм 3 -4 літри диструктора.та 100 кг селітри.Де більше азоту?Так що в дистукторі,ми платимо за каністру,етикетку та воду.Але селітра з осені ,це дорого.Краще сірник.
I know Im asking randomly but does anyone know a trick to get back into an instagram account?? I stupidly lost my password. I would appreciate any help you can offer me.
Все зависит сколько азота дал весной!!! И был ли дождь в налив зерна!!!! Как говорил мой отец-три дождя в маю,и вся агрономия по х..!!! Это идёт с 30-х годов!!! Велосипед придуман до нас!!! Люди проезжая мимо,говорили урожай 70ц./га.!!! В налив не было дождя,сыпнула по 45ц. по пару!!! За то солома по пояс столбом была!!! В этом году зерно выполнилась,теперь сажка появилась!!!
@@GROWEX Тема цікава, але мене, особисто, відволікали дивани і білі подушки і той пейзаж "за вікном"...для Вашої творчої, на мій погляд, режисерської душі не той рівень...можливо Ви "грали" на чужому полі...НД!
Якщо ви про прискорення процесу мінералізації, то не обов‘язко селітра. Головне в даному прийомі це наявність азоту, - фізичний стан, форма це вже вторинні речі
Дайте пораду. Того року посіяли пшеницю , зійшла була гарною. Весна нічого не вносили . розвиток був дуже поганий. Пшениця була маленька і жовта , підкорили карбомідом по листу, трішки зрушила в рості, але сам колос має розмір 3-4см. Ділянка в нас 30соток і знову хочемо посіяти пшеницю, що і скільки потрібно добавити в грунт . Дякую.
Сіяти пшеницю по пшениці не рекомендуємо. тому що будуть загальні хвороби і шкідники. Треба буде протруювати зерно! Загальна порада , при посіві дати фосфорно-калійні добрива приблизно 100кг/га і весною дати азотних добрив 200 кг
Шоб була добривом треба розложити солому!!!що не можливо швидко!!! А болячок збереш,ой-ой-ой!!! Сажка у 80% на сьогодня!!!Дощь дав своэ!!! Поля черньо стоять!!!
Доброго вечора, якщо підійти з того боку щоб розложити солому і пожнивні рештки і запустити в грунті такі процеси, то дімтанемо - мікрофлора грунту розкладе солому в органіку, і разом з цим нейтралізує основну частину негативних патогенів в грунті. Хвороби і шкідники все одно нікуди не дінуться при такій насиченості культурами, і для цього потрібна Якісна система захисту
Более 70%азота содержится в выхлопных газов дизеля их необходимо направить в почву при обработке . Пользы гораздо больше чем засорять атмосферу и солома в почве гораздо быстрее разложится .А какая экономия денег не нужно вносить покупной азот. Агроном на пенсии .
Ось Вам і відповідь на ефективне використання земель, якщо в тебе 2 чи 5 га пай пішов взяв бур і зробив( демо поле) , а якщо 10 000 га, по закону можна буде купити , тоді що,,, олігархам по барабану, що там родить не родить, на Українському грунті паличку всунь і та вродить,
Дякую вам,що ви нам допомогаєте
дякуємо вам за відгук!)
Оксана розумниця! На відміну від звичайних ведучих, які просто кивають головою та питають, вона ще й допомогає сформулювати думку. Круте інтерв'ю, по живому!👍
Дякую!))
Обсолютно согласен!
Я бы еще жестко наказывал за отрицательную динамику уровня гумуса. И независимо от формы собственности...
Удачи вам!😉
Дякуємо!)
Ніколи не забираю і не спалюю пожнивні рештки. На сьогодні в мене грунт як каша з маслом. Так що спочатку 7раз подумайте перед тим як зробити.
Підтримую Ваші дії. Бачила такий грунт як каша з маслом -👍👍👍👍
Подскажите как подготовить лучше для посева ячменя весной - сейчас стоит стерня после пшеницы,раньше дисковали ,пахали и весной культивировали.Теперь хочу попробовать не обрабатывать почву и сеять по стерне( обработать гербицидом если надо).Получится посеять обычной сеялкой по стерне весной?
Працюючи по технології ноу-тіл - за зиму, щільність грунту, під дією від'ємних температур має наблизитись до оптимальної , що дозволить проводити весняний посів по стерні, проте пам'ятайте про значно більше пестицидне навантаження в перші перехідні роки на ноу-тіл (до 5 років).
Використовуючи технологію міні-тіл - після збору попередника проводьте дворазове дискування, за потреби ранньовесняне закриття вологи, потім сійте.
І, як то кажуть - "класика завжди в моді".
Кожна технологія має право на існування, головне щоб це була система. Кидатись з крайнощів в крайнощі не є ефективним рішенням, для цього краще закладайте виробничий дослід.
Очень полезное и интересное видео
Добре, що Вам сподобалось!)
Спасибо за полезное видео, а можно пожалуйста контакты куда можно обратиться по поводу анализа грунта?
Та ж на їхньому сайті напевно все є
ruclips.net/channel/UCYtSaJExsn0LaTwwPASCLWg
Для дощового червяка синтетичний азот потрібен? Ми торопимось, а в грунті є азотофіксуючі бактерії і вони перестають працювати коли ми вносимо азотні добрива
Так, звичайно, надлишкові концентрацію азоту шкідливі для мікрофлори грунту
а якщо посіяти ячмінь по ячменю що робити орати землю чи дискувати після уборки?
Треба дивитися по ситуації!
ПЕРВОМАЙСЬК-рулить . Так тримати !!!
Дякую😉
Говорят,что в этом году запретили жечь солому.Правда или нет?
А раньше типа можно было?)
@@Михайлович-х8я ну не знаю,но раньше палили свободно,а в этом году прям низя
@@dcc7408 куда стучать на тех кто палит??? Я первый побегу
Ну по телевізору реклами часто, про заборону спалювання. І штрафи солідні, тому будуть ловити точно..
Її і раніше неможна було палити, тільки цього ніхто толком не контролював... я не чула про нову заборону і нові штрафи
Ого 150 кг селітри внести щоб рештки розклались😅 це 5000 грн
І воно мені окупиться на наступний рік на соняшнику? Буде прибавка в пів тони? Врядчи.
Треба щоб це інтервью брав Богдан😅 він завжди завдає правильні питання. «А нахріна» і чи це рентабельно. Представник говорить треба не орать а задискувать. Ну, розкладеться у мене солома так як нада, але по дисковці у нас з практики дає 10ц серез те що вологи мало і корінь не ліз як нада в глибину. І оранка , глибока, 20 ц у нас сипе . Ну щачем мені ота дисковка?😂 з правильним розкладом решток.
Друге, це те що якщо я внесу азот для розкладання решток, мені ці затрати окупляться в виді прибавки на на ступний рік? Дати мін 100 кг селітри треба, це 3000 грн, +внести. 4000 получаются, це майже при нинішніх цінах пів тони соняшника. Врядчи буде така прибавка.
Це дуже, тупо. інтервью таке собі, як дит садок агрономічний тому що на практиці не зайде😂
Треьа економіку разувати Як Богдан Лукянчук
а якщо зробити правильну мінералізацію і рихлення? мова не йде про відмову від глибоких обробітків. органіку важливо повертати в грунт і важливо сприяти мінералізації решток. щодо окупності - для того, щоб судити чи це вигідно потрібно спочатку закласти дослід (хоча б на невеликій ділянці), а потім рахувати.
Оксана футболки уже есть в продаже? Если есть то как заказать?
Ні, футболки ще не продаємо!
@@GROWEX А от и зря я бы купил)
Вот скажите. Сейчас мой ярый ячмень, хоть и обработал инстектицыдом, доедает хлебная жужелица и жук кузька..... Кузька сидит круглые сутки, а жужелица выползает примерно с 20:00 и до 6:00 просто по полной атакуют поле... Так вот вопрос - сжечь солому? Как эфективно уничтожить вредителя? Оставить черный пар. Посеять бобовые потом. Сжечь или вывести солому и вспахать поглубже?
Спалювати не рекомендуємо! Хлібну жужелицю прибере фосфорорганіка . Наприклад д.р хлорпиріфос+ циперметрин. Та інші . Ще деметоати дієві проти цих шкідників. Посіяти іншу культуру, як варіант)
Скільки коштує зробити аналіз грунту?
Ціни варіюють в залежності від компанії, кількості зразків та показників аналізу. Заходьте на сайт, запитуйте представників
Дякую.
Що скажите за фелазоніт???
Не працювали цим препаратом
Каквы объясните то что когда зжыгаеш меньше болеют ростения и урожай лудше а когда оставляеш солому ростение болеют и урожай хуже ,потом начинают покупай фунгицыды инсектициды и чем больше темулудше для тех кто ними торгует .
Лучше .
Я думаю что солому нужно сжигать. Так как вся подкормка это химия которая остаётся, возможно как-то мутирует, в соломе и негативно влеяет на следущую культуру. Плюс солома отлично помогает розмножению жуков.......
Так, при горінні вбиваються патогени, але з ними гинуть і корисні бактерії і згорає шар гумусу. Так зменшується родючість грунтів і відбувається виснаження і зневоднення.
Всем кто за сжигание соломы говорю - побрейте лицо с помощью ОГНЯ ( спички и зажигалка) и поймете сразу, что делается с ЗЕМЛЕЙ. Вопрос Оксане. Я сегодня не одна, я сегодня с Алексеем !!!. Это что, а Богдан ? Он же верит в тебя :) Богдан - следующий ролик начинай Я сегодня не один а с Катей.:))) Спасибо за просвещение масс. Бегу в поле задисковывать солому. Всем удачи!!!
Палінням стерні краще не балуватись!)
Дякую, як завжди дивився тільки на Оксану, але чесно слухав.
...дякую, надіюсь, що інформація Вам сподобалась.
Давайте підсумуємо. У нас є два варіанти: 1 - не палимо солому , але робимо аналіз грунту , купуємо азот для того, щоб розкласти солому, купуємо бактерії, вносимо все це - витрачаємо гроші і солярку, влаштовуємо підходящі умови (цікаво як??? вологість? температура? на глибині до 15 см???), знову робимо аналіз грунту. 2 варіант - беремо за 50 коп сірники, оборюємо край, щоб не спалити сусіда, втрачаємо 25 % органіки з глибини грунту до 10 см. На ті гроші, що зекономили купуємо добрива і вносимо під оранку... Виправте мене, якщо я не так зрозумів, але поки що вибір далеко не на користь агрілабу((( Малий фермер не робить аналізи грунту не тому, що ледачий....Нема за що
Доброго дня, ... цікава у Вас теорія, і можливо, зараз вона здається набагато економнішою і простішою... щоб «незаморачоватись» , але коли розбираєшся із процесами, які відбуваються в грунті, як проходе відновлення родючості ... і т д - то такий підхід вважається взагалі не варіант. Це не реклама Агілаб чи пропоганда аналізів грунту, це те що допоможе зрозуміти сильні і слабкі сторони, і як розробити стратегію на майбутнє. Це гра в «долгую» те що буде забезпечувати багато років потім, а не тільки зараз. Як приклад може бути - коли болить зуб і замість того щоб їздити і лікувати його, його удаляють, щоб не турбував і не забирав час, і може потім щось зроблять але не факт що буде краще. .... зараз кожен обирає те, що йому більше підходе, але мені хочеться, щоб обирали кращі варіанти
@@GROWEX із
Якщо переживати за правельні процеси в грунті то будеш у вічному мінусі
З такими цінами на удобреня то краще коробок сірників
Дайте силочку на додаток по соломі Дякую
growex.ua/ua/blog/besplatnoe-udobrenie
Миші дійсно проблема, держрезерв зїли😄.
Це не жарти Вам😅 треба проводити захист від мишей таких
Дуже мало сказано за плюси спалювання.По,перше ,спалюваням знищуєщ різних шкідників(жужелецю,клопів і тому подібне).По,друге,спалюванням знищуєщ грибкові і вірусні захворювання,(спори).По,третє(мабуть саме головне),спалюванням піджарюєш насіння бурянів,які вже НІКОЛИ не проростуть,Четверте,для спалювання не треба азоту для розкладання соломи,а достатньо коробки сірників.Пяте,при спалюванні соломи утворюються фосфорні та калійні поживні речовини(азотні ні)І шосте (мабуть теж саме важливе),поле гарно ореться(обробляється),один недолік ,тракторист чорний як негр від сажі.А грунтову біоту вогонь не встигає пошкодити,особливо при сильному вітрі,(полумя миттєво проноситься не встигаючи навіть прогріти грунт на пару градусів.Є звісно і мінуси,але їх менше.Зараз скажуть що спалюваням забруднюють атмосферу.Повірте мені ,що спалювання стерні в тисячу разів менше забруднює повітря,ніж Ахметовські теплові електростанції,що працюють на вугіллї з Ротердаму.
Доброго дня!) так, плюси є.. Ви праві. Але на справді вони того не варті. Якості грунту погіршуються, це перевірено. Бактерії вбиваються, як погані так і хороші. І наслідки не найкращі. Звичайно обирати Вам)
@@GROWEX Та я і не палю.Були спроби розкласти стерню за допомогою деструктора.Але то все" Фіількіна грамота"Ви ж самі казали що для розкладання азоту треба на 1 тону соломи,хочаб 10 кг в діючій речовині азоту.В нас в середньому врожайність 30 цн зерна,тому і соломи приблизно 30 цн(так як солома рахується 1 до одного до зерна),тобто треба брати приблизно 30 кг азоту,або приблизно 100 кг ам.селітри(34%N).А тепер,зрівняєм 3 -4 літри диструктора.та 100 кг селітри.Де більше азоту?Так що в дистукторі,ми платимо за каністру,етикетку та воду.Але селітра з осені ,це дорого.Краще сірник.
Оксанка спасибо за видео как всегда красава лайк оч интересно. Хотел по умничать и что то добавить (поумничать) не получилось.))
Дякую за гарні слова🌾
I know Im asking randomly but does anyone know a trick to get back into an instagram account??
I stupidly lost my password. I would appreciate any help you can offer me.
@Jamison Jude instablaster =)
Якщо бути точним то з 1 т продукції буде 2 т рештків це без урахування коренів
Можливо і так!😉
Ще тато казав, що коли в колгоспі солому возили то так було)
@@stasmalchenko4103 Дякуємо що ділитесь досвідом батька)
Все зависит сколько азота дал весной!!! И был ли дождь в налив зерна!!!! Как говорил мой отец-три дождя в маю,и вся агрономия по х..!!! Это идёт с 30-х годов!!! Велосипед придуман до нас!!! Люди проезжая мимо,говорили урожай 70ц./га.!!! В налив не было дождя,сыпнула по 45ц. по пару!!! За то солома по пояс столбом была!!! В этом году зерно выполнилась,теперь сажка появилась!!!
З
Кто дизайнер "студии"?....есть вопросы.
Які питання?))
@@GROWEX Тема цікава, але мене, особисто, відволікали дивани і білі подушки і той пейзаж "за вікном"...для Вашої творчої, на мій погляд, режисерської душі не той рівень...можливо Ви "грали" на чужому полі...НД!
Я так розумію, що по рослинних рештках кукурудзи потрібно внести аміачну селітру і передискувати.
Якщо ви про прискорення процесу мінералізації, то не обов‘язко селітра. Головне в даному прийомі це наявність азоту, - фізичний стан, форма це вже вторинні речі
Дайте пораду. Того року посіяли пшеницю , зійшла була гарною. Весна нічого не вносили . розвиток був дуже поганий. Пшениця була маленька і жовта , підкорили карбомідом по листу, трішки зрушила в рості, але сам колос має розмір 3-4см. Ділянка в нас 30соток і знову хочемо посіяти пшеницю, що і скільки потрібно добавити в грунт . Дякую.
Сіяти пшеницю по пшениці не рекомендуємо. тому що будуть загальні хвороби і шкідники. Треба буде протруювати зерно! Загальна порада , при посіві дати фосфорно-калійні добрива приблизно 100кг/га і весною дати азотних добрив 200 кг
💪💪💪💪
😉
Зразу за комбайном сію гірчицю і на зиму переорую і гора не знаю
Чудово!) Дякуємо Вам за відгук!)
Привіт! Цікавий канал, підписка і лайк!
😉дякуємо
Шоб була добривом треба розложити солому!!!що не можливо швидко!!! А болячок збереш,ой-ой-ой!!! Сажка у 80% на сьогодня!!!Дощь дав своэ!!! Поля черньо стоять!!!
І ЗАВДЯКИ СОЛОМІ НЕ ПЕРЕГНИВШІ, ПОТРІБНО ДОБРИВ БІЛЬШЕ .СОЛОМА СВОЕ ВІЗЬМЕ...
у нас на однім полю 7 років ячменю не було,осінню 2019 орали поле поперек і дістали ту солому не перегнившу
@@ЮрійГриценко-ш9т не робе добриво!!! Треба разложуючи кислоти!!! Типу сирчаной кислоти!!!
Доброго вечора, якщо підійти з того боку щоб розложити солому і пожнивні рештки і запустити в грунті такі процеси, то дімтанемо - мікрофлора грунту розкладе солому в органіку, і разом з цим нейтралізує основну частину негативних патогенів в грунті. Хвороби і шкідники все одно нікуди не дінуться при такій насиченості культурами, і для цього потрібна Якісна система захисту
@@АгрономСинземлі Глубоко заделали
Более 70%азота содержится в выхлопных газов дизеля их необходимо направить в почву при обработке . Пользы гораздо больше чем засорять атмосферу и солома в почве гораздо быстрее разложится .А какая экономия денег не нужно вносить покупной азот. Агроном на пенсии .
:)
Польот нормальний++++
👍😉
Послевоенный ребенок без паспорта невыехал из села
😁
А варіант розчинити карбоміт{розчинити не проблема} внести й задіскувати на 8-10 см
Як варіант, щей волога буде👍, але краще селітру (потрібна аміачна форма азоту)
Ось Вам і відповідь на ефективне використання земель, якщо в тебе 2 чи 5 га пай пішов взяв бур і зробив( демо поле) , а якщо 10 000 га, по закону можна буде купити , тоді що,,, олігархам по барабану, що там родить не родить, на Українському грунті паличку всунь і та вродить,
Ну це хороший відгук про наші грунти, якщо і паличка вродить!) але ж не все так просто
Процесрешается со 100% утилизациейипереработкой всех сельхоз отходов
😌це добре
Полная болтаыняпроцессярешаюв концепции проекта Интегрированный Центр
🤔 не зрозуміла
Что он несет!
Куда несет?