Що не так в Німеччині,як в Україні.Скриті загрози для життя.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 17 окт 2024
  • Хімічні пестициди - це скриті загрози для життя, але вони зробили революцію в сільському господарстві.Вони дозволили спасти мільйони людей від голодної смерті.
    Але ми повинні розуміти і всі ризики пов'язані з знищенням корисних мікроорганізмів,отруєнням питної води ,та і всього навколишнього середовища.Це має такі наслідки для людини як рак, безпліддя та багато чого іншого.Як до цієї проблеми відносяться в Німеччині і Україні?
    #загрозидляжиття #пестициди
    #українцівнімеччині
    #щовнімеччинінетак #яквидалититравубезхімії
    #підтюпцемпоєвропі
    Музика: Dear Autumn
    Музикант: @iksonmusic

Комментарии • 6

  • @AlexHr-p2b
    @AlexHr-p2b 27 дней назад +2

    Вітаю! Дякую за інформативне відео. Здоров'я та творчих здобутків. Успіхів!

  • @annashvez6568
    @annashvez6568 22 дня назад

    Ви помиляєтесь. Використовують все і навіть більше ніж в Україні. Тільки особистих підсобних господарств майже немає. Бджіл майже не видно, тільки оси, які їдять все підряд. Овочі і фрукти вирощені з застосуванням інтенсивних технологій, майже не мають смаку і запаху. Полуниця тверда, червона і без запаху. Картопля з прожилками схожими на білу вату, помідори пластмасові з білими прожилками всередині, не солодкі. Це свідчить про те, що вони вирощені майже без сонця в теплиці з додаванням величезної кількості добрив. Черешня непогана на смак, ідеальна на вигляд. Але звичайно ж кроплена, немає ж червячків. Ріпак чудовий сидерат. Але коли він цвіте, то перебувати біля поля ще те випробування. Задушливий запах, викликає алергію і запаморочення. Соняшники так не смердять. Сіяти треба такий сидерат подалі від будинків. І обробляють ріпак хімією теж, інакше з'їдять шкідники. Ще є дуже багато ферм, які скидають свіжі відходи і запах вкриває містечка і села, як в Узині Київської області. Тільки така екологічна біда у нас тільки в Узині, а тут через одне село. Надмірне скупчення тварин в одному місці призводить до катастрофічного забруднення повітря і грунтових вод. Дешеве м'ясо викликає алергію, має запах гною, призводить до стрімкого ожиріння, гормональних порушень. Є екологічне м'ясо, але звичайні люди не можуть собі це дозволити. Загальна картинка гарна. Але якщо слабкий шлунок, то можна вмерти з голоду дивлячись на гарні на вигляд і недорогі продукти.

    • @VolodymyrOhorenko-cg2ib
      @VolodymyrOhorenko-cg2ib  22 дня назад

      В деякими зауваженнями я не можу з Вами не погодитися,але я акцентував увагу на використанні пестицидів в побуті. Ви перш за все,боротьби з бур'янами в дворах,тротуарах,терасах.Цо стосується ріпака-то це технічна культура,яка використовується в лакофарбовій,миловарній та ін.галузях.Що стосується овочів,то це ,більшою мірою,результат використовування гідропоніки та аеропоніки,щоб накормити людство.Але це вже друга тема.Дякую.

    • @iramann416
      @iramann416 22 дня назад

      Я проживаю в Германии уже 17 лет и с вами не совсем согласна. В Германии не используются химические удобрения. Вкус тоже бывает разный. Многое что продается в супермаркете не из Германии. А если вы купите продукты у ближайшего фермера или обратите внимание, чтобы товар бы во выращен в регионе, то увидите,что вкус совсем другой, хороший. Конечно много зависит от солнца, которого здесь очень мало. А химикаты, тем не менее не используют.