Ви дуже зрозуміло пояснили на що звернути увагу під час вибору пристрою. Ви зекономили мій час та нерви. Стільки дрібниць, але вони надважливі. Красно дякую!
Книги можна пересилати через електронну пошту на кіндл,як звичайний лист,це доволі зручно,але надсилайте правильний формат - лише epub.Електронна адреса книги в налаштуваннях вказана.
Є, але вона не заважає читати. Тобто, на заблокованому пристрої стоїть обложка книги, яку рекламує Кіндл. На цьому все. Ніхто посеред читання чи гортання бібліотеки чи маркетплейсу не пропонуватиме рекламу чи відео. Тільки на заставці. Типу, у вас на телефоні заставка квіти, а у кіндлі обкладинка книги
Нинішні ціна Амазон Кіндл як на хороший телефон. Але через відсутність укр розкладки немає бажання платити такі гроші,щоб НЕ могти користуватися функціями за які заплатив.
Ох чорт, я десь в коментарях під цим відео давала посилання на онлайн-магазин. Або в описі. Нормальний онлайн-магазин. Із гарантією та сервісним центром.
@@alean_studio а ще скажіть будь ласка, як правильно зареєструватися🙈 вже більше двох годин не можу увійти на свій акаунт (зареєструвалася з двох пошт), а воно відмовляється, пише що збій у роботі...
В мене Kindle paperwhite старенька другого покоління. Дуже багато років служить без зауважень. Так, нажаль в меню Kindle немає української мови. Але ж ми ніколи в пошуку не набираємо повного тексту. Такщо, набравши Костенко без Ліни Ви знайдете те, що потрібно. Хочу відмітити, що така книжка дуже корисна для людей, у яких падає зір, адже тут можна налаштувати шрифт і підсвічування під себе. Паперові книжки класно тримати в руках, гортати. Але, коли літери дрібні, читати без окулярів неможливо. Електронна читалка робить читання комфортним за будь яких умов. І ще, пані, в українській мові слова "підбісює" немає. Не кажіть так.
Нещодавно придбала цю модель і користуюсь вже тиждень. Якось випадково так вийшло бо планувала Amazon Kindle Paperwhite в якій є функція регулювання теплоти підсвітки... Питання до автора чи користуєтесь ви цією Kindle для вечірнього читання? Якщо так то як налаштовуєте її для більш комфортного читання в вечірній час. Дякую за відео!
Доброго, я можу вiдповiсти) користуюся постiйно перед сном, викручую уночi теплий майже на максимум)) А вдень роблю бiлий, воно аж проситься) спробуйте допомогае заснути☺👌
А Ваше трактування що мєсто 178 відповідає сторінці в звичайній книзі ... Там в кінець книжки подивіться і побачите що мест отих може бути і 10 000 і більше.. В звичайних книгах стільки сторінок не буває, бо нам би ті книги краном піднімати треба було )))
Я так розумію, що у цій версії 2022 року немає підсвітки і не можна міняти на теплі тона. Це є тільки у версії Paperwhite, вона ж трохи більший має розмір на 0,8 дюймів.
Так, на теплі тони не можна міняти. Але саме цікаве,що коли я вибирала читалку, то вона в інтернет-магазині підписана була як Paperwhite. Тому зараз і у відео наголошую про довбаний маркет,якому головне продати.
@@alean_studio То це вони значить обманули. Бо Paperwhite то зовсім окрема версія, а це що вам продали то просто 11 версія Kidle. Ви мали повне право повернути товар, якщо ціна звісно була як за Paperwhite
Реверс кольрів і жовта підсвітка доступна у kindle paperwhite 11 gen 2021 року. Вона на амазоні на 30уе дорожча від тієї яку оглядають в даному віде Дана книга це це kindle paperwhite 11gen base випуску 2022 року. У версії від 21 року також плавніша підсвітка оскільки використовується 17 світлодіодів на відміну ві 4 в книзі з даного обзору. Хоча напевно від 17 свтлодіодів буде скорше сідати батарейка :)
В мене папервайт 7-го покоління. Все просто один до одного. Меню, як що робиться. Міг би взяти цю і не помітити різницю..Рівень підсвітки... Я читаю десь на 10-12. Інколи 14-15. 17 то дуже ясно як для мене..
Словники mobi українські можна завантажити на 4pda і потім в налаштуваннях можна буде їх обирати як стандартні для пристою. І здається там ще були mobi файли для української вікіпедії, але таким не користуюся. З новими оновленнями вмонтований браузер оновився і почав завантажувати будь-які сайти ❤
Слушні зауваження, стосовно підтримки української мови, але Amazon, досі не торгує на території України офіційно. Тому, не варто очікувати появи української мови в E-ink рідерах від Amazon. Сам користуюся старенькою Barnes&Noble(без підсвітки). Ой як же тієї підсвітки, майже завжди, не вистачає. Підшукую щось з більшою, а ніж 6" діагоналлю (вся бібліотека в pdf). Але, там вже ціни захмарні, за горизонтом здорового глузду і доцільності.
Це ви мабуть за 16 тисяч грн і вище😱І 27 тисяч грн є, читалки в яких писати пензлем можна. Але як на мене,то вже захмарна ціна. Кого зараз здивуєш сенсорним екраном чи сенсорною ручкою. Я взяла цю читалку за 5500. І то! Наче від серця відривала
Щодо офіційності. Дивна ситуація . В нас з великих виробників електронних книг офіційно продається тільки Покетбук, власники якого громадяни держави -агресора. А от американські Амазон і Барнес, канадські Кобо, чи китайські Онікси можна тільки нелегально. Окрім того варто зауважити що Покетбук останніми роками почав халтурити. Скарг на якість його нових моделей зашкалює..
@@alean_studioА я купив собі недавно через ОЛХ в магазині MEGABITE папервайт 7-го покоління беушний за 800 гривень. Дешево і сердито. Все супер працює. Читати одне задоволення.
Якщо вас пощастило нормальне б/у придбати,це вдача. Вітаю з покупкою! Я побоялася купувати б/у. Не люблю оці процедури: провір-поверни бо не працює-шукай інший-перевіряй і так по колу. Мені спокійніше придбати нове.
@@alean_studio Ну.. Нове за 800 гривень не купиш. Та і з новим бувають нюанси. Теж повної гарантії нема. А тут.. Невелика цяточка на екрані , яку видно тільки при підсвітці, але читати не заважає. Ну і корпус трохи поцарапаний. Мені не на виставку .. А читати - супер.
Жовтий екран то в папервайта починаючи з 11-го покоління, або в Оазиса починаючи з 10-го. В просто Кіндл їх немає. Вас або обдурили, або Ви говорили про одну модель (папервайт ) а купили іншу. Так буває.
Немає української мови.. Тут я би питання глибше поставив. Наша держава ( чи може не держава а бізнес, не знаю хто там це робить ) чомусь створила всередині України штучну монополію одного виробника. Ні , ми купуємо десь в інтернеті, на напівлегальному ринку і Амазони , і Кобо , і Онікси... Але на офіційному рівні, в офіційній продажі з великих брендів електронних книг в нас тільки Покетбук. Тому й нема української мови на Кіндлах. Бо вони в Україні і не продаються.. При тому що цей Покетбук , якому в нас створено монополію, бренд створений українцями , але з 2012-го року його власниками стали ... громадяни держави яка кидає на наші міста бомби і ракети..
@@igorkostys6307 будь-яка компанія саме так і працює. Чи ви можете навести норму українського законодавства, яке забороняє діяльність Амазону в Україні?
Я щось не зрозумів 6:17. Яким таким чином, відсутність української мови в інтерфейсі, обмежує нас в читанні українських книг? Ви що не можете крім амазона ніде українську книгу придбати і закачати її на читалку?
Мова саме про відсутність. Я плачу нормальні гроші за книжечку, я не хочу заморочуватися і шукати на маркетплейсах книги. Я хочу купляти зразу в читалці. Але звісно тепер доводиться качати, і заморочуватися,щоб знайти саме потрібний Амазону формат. Якось так
@@alean_studio так це інша історія зовсім, що Ви не хочете купувати книги на інших ресурсах і потім закачувати. Для більшості це взагалі не проблема.А сказали, що книга обмежує у читанні українських книг. Ніяк вона не обмежує. Купили б покет бук руснявий і був би український інтерфейс і всі формати.
Ще актуально? В програмі, що редагує метадані книг, змінити мову з uk на ru, переноси з'являться, текст лишиться українським. Ще один мінус того, що українська кіндлом не підтримується
Час до завершення то повна муть. Тому я перемикаю аби воно показувало просто "место". То одиниця стабільна, не по листанню , як в деяких інших рідерах сторінки рахує, а змінив шрифт і номера сторінок помінялися.. На пристроях Андроїд наприклад Кулрідер рахує по листанню. Тому аби вказати на якій що сторінці, треба вказувати до того, який там був шрифт, міжстрочна відстань і так дальше. А от Алрідер рахує по 1024 символи , і який там шрифт не виставляй, на якій я сторінці був, на такій я залишуся.. Я не знаю що то вимірює оте "место" але воно не по гортанню, величина стала, від шрифтів не залежна і відповідає десь 1 -й сторінці в Алрідеру (1024 символа) десь 15-16 отих мєст...
Дякую за чудовий огляд! Молодчинка! Багато моментів на котрі мало хто вказує. Супер.
Дякую, дуже інформативне відео. А ще, у вас голос, як у телеведучої
Дякую, є таке
Ви дуже зрозуміло пояснили на що звернути увагу під час вибору пристрою. Ви зекономили мій час та нерви. Стільки дрібниць, але вони надважливі. Красно дякую!
Рада допомогти ☺️☺️☺️
Книги можна пересилати через електронну пошту на кіндл,як звичайний лист,це доволі зручно,але надсилайте правильний формат - лише epub.Електронна адреса книги в налаштуваннях вказана.
Треба спробувати 👍
Дякую за огляд! А як щодо вбудлваної реклами на девайсі?Є чи ні?
Є, але вона не заважає читати. Тобто, на заблокованому пристрої стоїть обложка книги, яку рекламує Кіндл. На цьому все. Ніхто посеред читання чи гортання бібліотеки чи маркетплейсу не пропонуватиме рекламу чи відео. Тільки на заставці. Типу, у вас на телефоні заставка квіти, а у кіндлі обкладинка книги
Дякую за цікаву інформацію. У мене ще перша версія, але я тільки читаю без пошуку. В будь-якому випадку вона варта зекономлених на очах грошей)
Нинішні ціна Амазон Кіндл як на хороший телефон. Але через відсутність укр розкладки немає бажання платити такі гроші,щоб НЕ могти користуватися функціями за які заплатив.
Класний огляд. Дякую!
☺️☺️
Для пошуку книг українською відкрийте акаунт амазон на компі/телефоні. І потім з бібліотеки можна додати на читалку)
Треба спробувати
Порекомендуйте будь ласка, де можна зручно купувати електроні книги для Amazon kindle.
Дякую)
Ох чорт, я десь в коментарях під цим відео давала посилання на онлайн-магазин. Або в описі.
Нормальний онлайн-магазин. Із гарантією та сервісним центром.
@@alean_studio Я щось не можу знайти це посилання)))
Якщо знайдете залиште тут будь ласка)
Дякую
@@ВасильМаксимків На Розетці у продавця GEEKON
Дякую за відео)) скажіть, українські книги воно буде відкривати? Якщо я скачаю і завантажу в книжку, чи буде воно працювати?
Так, звісно
Я читаю українські
@@alean_studio а ще скажіть будь ласка, як правильно зареєструватися🙈 вже більше двох годин не можу увійти на свій акаунт (зареєструвалася з двох пошт), а воно відмовляється, пише що збій у роботі...
@ я створювала акаунт з нулю, тому проблем не було
Дякую за огляд
❤️❤️❤️
після придбання потрібно щось докупляти? ліцензії, книги? чи завантажуєш будь який файл і читаєш?
Ліцензії не треба.
Треба аккаунт створити в Кіндл. А там як хоч. Хочеш купуєш книги в магазині Амазон, хоч сам скачуй і закидай. Справа в мові
В мене Kindle paperwhite старенька другого покоління. Дуже багато років служить без зауважень. Так, нажаль в меню Kindle немає української мови. Але ж ми ніколи в пошуку не набираємо повного тексту. Такщо, набравши Костенко без Ліни Ви знайдете те, що потрібно. Хочу відмітити, що така книжка дуже корисна для людей, у яких падає зір, адже тут можна налаштувати шрифт і підсвічування під себе. Паперові книжки класно тримати в руках, гортати. Але, коли літери дрібні, читати без окулярів неможливо. Електронна читалка робить читання комфортним за будь яких умов. І ще, пані, в українській мові слова "підбісює" немає. Не кажіть так.
Здравствуйте. Так все же книги на украинском можно скачивать?
А що робити якщо я читаю книгу українською і там нема функції змінити шрифт?(( це тільки через те що книга українською чи через формат книги???🙏
Більше всього формат книги
@@alean_studio а в якому форматі можна змінювати розмір шрифта?🥺🙏
А що в тебе за читалка?
Нещодавно придбала цю модель і користуюсь вже тиждень.
Якось випадково так вийшло бо планувала Amazon Kindle Paperwhite в якій є функція регулювання теплоти підсвітки...
Питання до автора чи користуєтесь ви цією Kindle для вечірнього читання? Якщо так то як налаштовуєте її для більш комфортного читання в вечірній час.
Дякую за відео!
В моїй Кіндл немає функції жовтого екрану((( куди діватися,то я читаю просто так як мені зручно: вмикаю яскравість до 10. Ото так)
Доброго, я можу вiдповiсти) користуюся постiйно перед сном, викручую уночi теплий майже на максимум)) А вдень роблю бiлий, воно аж проситься) спробуйте допомогае заснути☺👌
А Ваше трактування що мєсто 178 відповідає сторінці в звичайній книзі ... Там в кінець книжки подивіться і побачите що мест отих може бути і 10 000 і більше.. В звичайних книгах стільки сторінок не буває, бо нам би ті книги краном піднімати треба було )))
Я так розумію, що у цій версії 2022 року немає підсвітки і не можна міняти на теплі тона. Це є тільки у версії Paperwhite, вона ж трохи більший має розмір на 0,8 дюймів.
Так, на теплі тони не можна міняти.
Але саме цікаве,що коли я вибирала читалку, то вона в інтернет-магазині підписана була як Paperwhite. Тому зараз і у відео наголошую про довбаний маркет,якому головне продати.
@@alean_studio То це вони значить обманули. Бо Paperwhite то зовсім окрема версія, а це що вам продали то просто 11 версія Kidle. Ви мали повне право повернути товар, якщо ціна звісно була як за Paperwhite
Реверс кольрів і жовта підсвітка доступна у kindle paperwhite 11 gen 2021 року. Вона на амазоні на 30уе дорожча від тієї яку оглядають в даному віде
Дана книга це це kindle paperwhite 11gen base випуску 2022 року.
У версії від 21 року також плавніша підсвітка оскільки використовується 17 світлодіодів на відміну ві 4 в книзі з даного обзору. Хоча напевно від 17 свтлодіодів буде скорше сідати батарейка :)
@@QacvuaS21fe Так, я таку і придбав. Гарний девайс, але сильно дратує відсутність української, і постійні помилки при перекладі
Де ви купляли? Можна лінк будь ласка?
На Розетці у GEEKON
книги купляти на телефоні і тоді пересилати на кіндл, я правильно розумію?)
Так,купувати чи безкоштовно скачувати в форматі EPUB
@@alean_studio так кіндл 11 читає формат EPUB? у одного продавця написано що підтримує, а у другого ні
Pocketbook є браузер ?
Не памʼятаю назви. В ньому складно щось шукати і грузе сторінки довго
В мене папервайт 7-го покоління. Все просто один до одного. Меню, як що робиться. Міг би взяти цю і не помітити різницю..Рівень підсвітки... Я читаю десь на 10-12. Інколи 14-15. 17 то дуже ясно як для мене..
В Вас дуже приємний голос, як в ведучої якоїсь програми 😊
Дякую ☺️
В мене така сама електрона книга, але я чомусь не можу збільшити текст, може хтось знає чому так?
Хмм дивно🙁
Я натискаю розділ Шрифт і вибираю розмір, шрифт, жирність
Якщо книга в форматі *.pdf , то ніяк
вельмі дзякую!
Та на здоровʼя 😊
Словники mobi українські можна завантажити на 4pda і потім в налаштуваннях можна буде їх обирати як стандартні для пристою. І здається там ще були mobi файли для української вікіпедії, але таким не користуюся. З новими оновленнями вмонтований браузер оновився і почав завантажувати будь-які сайти ❤
4pda руснявий ресурс, який максимально підтримує русню, як можна таке радити.
То дайте кращий варіант @@vladyslavhulin6845
Слушні зауваження, стосовно підтримки української мови, але Amazon, досі не торгує на території України офіційно. Тому, не варто очікувати появи української мови в E-ink рідерах від Amazon. Сам користуюся старенькою Barnes&Noble(без підсвітки). Ой як же тієї підсвітки, майже завжди, не вистачає. Підшукую щось з більшою, а ніж 6" діагоналлю (вся бібліотека в pdf). Але, там вже ціни захмарні, за горизонтом здорового глузду і доцільності.
Це ви мабуть за 16 тисяч грн і вище😱І 27 тисяч грн є, читалки в яких писати пензлем можна. Але як на мене,то вже захмарна ціна. Кого зараз здивуєш сенсорним екраном чи сенсорною ручкою.
Я взяла цю читалку за 5500. І то! Наче від серця відривала
Щодо офіційності. Дивна ситуація . В нас з великих виробників електронних книг офіційно продається тільки Покетбук, власники якого громадяни держави -агресора. А от американські Амазон і Барнес, канадські Кобо, чи китайські Онікси можна тільки нелегально.
Окрім того варто зауважити що Покетбук останніми роками почав халтурити. Скарг на якість його нових моделей зашкалює..
@@alean_studioА я купив собі недавно через ОЛХ в магазині MEGABITE папервайт 7-го покоління беушний за 800 гривень. Дешево і сердито. Все супер працює. Читати одне задоволення.
Якщо вас пощастило нормальне б/у придбати,це вдача. Вітаю з покупкою!
Я побоялася купувати б/у. Не люблю оці процедури: провір-поверни бо не працює-шукай інший-перевіряй і так по колу. Мені спокійніше придбати нове.
@@alean_studio Ну.. Нове за 800 гривень не купиш. Та і з новим бувають нюанси. Теж повної гарантії нема.
А тут.. Невелика цяточка на екрані , яку видно тільки при підсвітці, але читати не заважає. Ну і корпус трохи поцарапаний. Мені не на виставку .. А читати - супер.
дякую
Жовтий екран то в папервайта починаючи з 11-го покоління, або в Оазиса починаючи з 10-го. В просто Кіндл їх немає. Вас або обдурили, або Ви говорили про одну модель (папервайт ) а купили іншу. Так буває.
в іншому огляді він був, можливо версії
Жовта підсвітка у версії 11gen 2021 року. А книга з обзору це версія kindle paperwhite 11 gen base 2022
о Дніпро
Немає української мови.. Тут я би питання глибше поставив. Наша держава ( чи може не держава а бізнес, не знаю хто там це робить ) чомусь створила всередині України штучну монополію одного виробника. Ні , ми купуємо десь в інтернеті, на напівлегальному ринку і Амазони , і Кобо , і Онікси... Але на офіційному рівні, в офіційній продажі з великих брендів електронних книг в нас тільки Покетбук. Тому й нема української мови на Кіндлах. Бо вони в Україні і не продаються..
При тому що цей Покетбук , якому в нас створено монополію, бренд створений українцями , але з 2012-го року його власниками стали ... громадяни держави яка кидає на наші міста бомби і ракети..
До чого тут держава? Амазон сам вирішує на якому ринку йому бути присутнім, у нас його ніколи не було.
@@Curiosity_365 В Росії був, а в нас не було...
Амазон це хіба така фірма що заходить куди хоче і дозволу не питає ?
@@igorkostys6307 будь-яка компанія саме так і працює.
Чи ви можете навести норму українського законодавства, яке забороняє діяльність Амазону в Україні?
Я щось не зрозумів 6:17. Яким таким чином, відсутність української мови в інтерфейсі, обмежує нас в читанні українських книг? Ви що не можете крім амазона ніде українську книгу придбати і закачати її на читалку?
Мова саме про відсутність. Я плачу нормальні гроші за книжечку, я не хочу заморочуватися і шукати на маркетплейсах книги. Я хочу купляти зразу в читалці.
Але звісно тепер доводиться качати, і заморочуватися,щоб знайти саме потрібний Амазону формат. Якось так
@@alean_studio так це інша історія зовсім, що Ви не хочете купувати книги на інших ресурсах і потім закачувати. Для більшості це взагалі не проблема.А сказали, що книга обмежує у читанні українських книг. Ніяк вона не обмежує. Купили б покет бук руснявий і був би український інтерфейс і всі формати.
хто підкаже як переноси додати до українських текстів?
Ще актуально? В програмі, що редагує метадані книг, змінити мову з uk на ru, переноси з'являться, текст лишиться українським. Ще один мінус того, що українська кіндлом не підтримується
так же ш Амазон більше не підтримує формат *.mobi
Коли записувала підтримував
Час до завершення то повна муть. Тому я перемикаю аби воно показувало просто "место". То одиниця стабільна, не по листанню , як в деяких інших рідерах сторінки рахує, а змінив шрифт і номера сторінок помінялися.. На пристроях Андроїд наприклад Кулрідер рахує по листанню. Тому аби вказати на якій що сторінці, треба вказувати до того, який там був шрифт, міжстрочна відстань і так дальше. А от Алрідер рахує по 1024 символи , і який там шрифт не виставляй, на якій я сторінці був, на такій я залишуся..
Я не знаю що то вимірює оте "место" але воно не по гортанню, величина стала, від шрифтів не залежна і відповідає десь 1 -й сторінці в Алрідеру (1024 символа) десь 15-16 отих мєст...
Мене воно теж бісить
Дякую за огляд. Ні в якому разі ЦЮ гидоту не куплю.