психіатрична допомога потрібна саме вам, бажано разом із таблетками від задротства) не може заводьська штамповка коштувати більше 20-30 баксів, якщо звісно це не інкрустрована діамантами ювелірка. Зрештою це просто заточений шмат металу єдине призначення якого - різати. Всі т.зв. "ножомани" просто фетишистські ідіоти, дурістю яких користуються виробники що створюють цілу індустрію.Викидати десятки і сотні тисяч на самий простий інструмент ведучись на дешеві рекламні трюки це звісно гроші ваші і справа ваша, але не розказуйте людям чухні і не "викликайте" їм психіатрів, собі викличте, а гроші краще передіть хворим дітям чи на зсу, замість того щоб впарювати людям шматок металу за сотні тисяч. пс. доречі з відео так і не зрозоміло чому ж заточений шмат металу повинен коштувати таких грошей)
Якщо поважаєте штамповку за 325,50, то нащо дивитесь цей канал? 😂 Але звісно продовжуйте дивитись і коментувати, навіть такі коменти допомагають розвитку ножової культури та україномовного ютубу.
Взагалі пофігу, більшість моїх ножів коштують 100-200$, та для мене це звичайні побутові речі, які я регулярно використовую. А дорожчі я не купую, не бачу сенсу.
Шостого травня 22го року, біля селища Червоне, біля Гуляй Поля, мені довелось відкривати два цинка підривників до мін 82мм моею Морою. Звісно, зараз накинуться експерти з відкривання цинків. Почнуть навалювати що є ключ... Що ніж для цього не предназначений. Так от панове, тоді йшов жорсткий бій. Нас було лише 37 бійців. З важкого - один ,,Василько". Поки я вовтузився з цинками, хлопці під обстрілом шукали того клятого ключа. Рука від ударів по руків'ю ножа страшенно боліла. Мора витримала з честьтю це випробування. Орків ми тоді добряче пошматували. В мене і відео є після бою. Б/К тоді розстріляли весь. Далі шмалили путінчат з АГСу. Це була рота в/ч 71718. Друга наступала на Малинівку. А чи не змогли б ви провести краш-тест такого ножа як ви згадуєте за 200 тисяч. Чи з такими воюють тільки вояки в батальйоні ,,Монако"?
Оптимальність рішення залежить від вимог та їх "вагових коефіцієнтів". Якби існувала б найкраща сталь -- всі робили б ножі тільки з неї. ...і щодо марок: з далеко понад сотні тисяч сталей -- для ножів використовують сотні. (З іншого боку -- "і з однієї корови -- у кожного кухаря стейк різний.)
Дякую за відео, козаки. Одне зауваження щодо Атлас-локу, тести американських дядьків показали, що він слабший ніж Тріад. Не складається, але починає люфтити навіть від не дуже великих навантажень. Отже таки "вшатати"...
технологія дорога на етапі розробки, а готовий процесс незрівнянно дешевший. Ніяка лігатура не коштує тисяч в одному ножі, бо ті добавки в мікрокількості. Не нагнітайте! Ціна на ножі штучно завишені, ножам створюють реноме статусного виробу.
Маю Maxace Goliath на S90V... Якщо коротко: - дійсно добре ріже і добре тримає кромку - точиться все ж легше за М4 чи К390 (у Максейсів вона термічиться на 61 приблизно) В цілому сподобалася.
Дует гарний! Думаю що побачити вас на якомусь тематичному плінкінгу (пострілушках) теж буде цікаво! Я розумію що пострілушки це хліб каналу ІЗтП, але розказати і показати з Шарпом можливості мілкашки, та понавалювати з напівавтомату по зв'язці досок буде і корисно і кайфово... Теж недооцінена більшістю зброя
Як на мене найкращій варіант це, ламінат нержавіючим домаском, з u oбразною облакдуою:-сердечник за вашим смаком, -гарний малюнок,-кородує лише ріжуча кромка. Чистий домаск втрачає багато вуглецю при багаторазовому нагріванні при виготовлені.
Цікаво булоб почути про Х.З. Мисливські ножі та господарсько-побутові, які і кому можна купляти та як відрізнити бо на різних сайтах один і той самий ніж є Х.З. та господарським.Дякую
Серійні виготовленя ножів не можуть бути дорогим за ціною , бо це виробничий процес автоматизований , задіяних робочих рук мінімум більшість операцій робить ЧПУ і Лазерна різка .
Вітаю,дякую за цікаве відео. Правельно ви сказали що то не самі ножі такі дорогі а сокупність матеріалів годино-робіт і інтелектуальної власності як замок,дизайн і т.д. Вподобайка. Є прорзьба зняти відео про EDC фікси
Шматок дерева того ж зебрано або карельскої берези до 15 доларів на 1 ніж, додаємо до максимум 100$ за полосу попрошкової сталі. Робота скажімо*2 до вартості компонентів, ну *3 максимум якщо щось дуже складне
Цікаво, дякую за розкриття теми. Про ціноутворення пропустили дуже важливий пункт - оподаткування, порівнюючи ціни навіть на бюджетні ножі Buck в США та у нас різниця дивує. Тобто при ввезенні до нас ніж може набрати пару десятків доларів в ціні(
якщо б карбонові деталі коштували так дорого як ви розповідаєте, вудка коштувала б 100500 мінімум :)) але ж кожен може зайти і подивитись ціну фідера, карбону якого вистачить на руків'я 30 ножів :))
м'яко кажучи дивне порівняння тому, що цінник ножа з карбоновим руків'ям може бути різним, так само як і вартість фідера буде "від і до". навіщо взагалі порівнювати бульдога з носорогом) якийсь пересічний китайський ножик з D2 і карбоном буде коштувати в рази дешевше ніж японський фідер Zemex наприклад. Але будь який ніж з карбоновим руків'ям буде дорожчий за аналогічний ніж з FRN або G10.
@@ГригорійСоя ну ви так довго саме про карбон розповідали - ото волокна треба, потім сплести, просочити-запекти, потім обробити; так, все то треба, але по факту карбон розміром "на руків'я" коштує приблизно $2 і все. Тобто як матеріал (а саме з цього боку ви проводили аналіз) він коштує приблизно нічого. У фідері там вже розрахунки, як, який скомбінувати, щоб отримати потрібну пружність, але накладці на ніж то все не треба. (і земекс до речі то кцський)
Сталь,сам по собі,доволі дешевий матеріал.Хочь порошкова,хоч іграшкова.Питання більше в кількості виготовляємої сталі той чі іншої марки.Лігована сталь значно дорожча за чорну.Но тільки в об'ємах тон.А в масі двухсот грам,різничя копіїчна.Є багато об'єктивних факторів,які впливають на ціну ножа.Но є і їнший фактор.Цім дороще ніж,тим більше ви платити за понти.Чім дорожче ніж,тім більше він не коштує своїх грошей.Ну звісно за виключенням штучних ножів претендующіх на витвір ножевого мистецтва.
Нажі за такі шалені гроші мають самі точитися , зранку варити каву і ходити на роботу замісь господаря 😂😂😂 а якщо серцозно то це просто інструмент який мпє виконувати свої функції різати колоти і все .
Пізнавальний випуск, хоча для металурга розмови про технологію виробництва сталі додаткової інформації не надали :) Підкажіть, який середній чек на ножі в вашій мережі? Є статистика, в якому співвідношенні продаються ножі в залежності від сегмента? Все ще хочеться вірити в те, що більшість придбає ножі із дешевого (до 1-1,5 тис. грн.) цінового сегменту, а щось більш дорожче, це в кількісному співвідношенні більше як виняток.
про изготовление ножей, очень редкий нож стоит своих денег потому что его делали в японии Хатори Ханзо, в настоящее время рез проката выполняется на лазерных установках за несколько минут вырезается очень много клинков, все последущие процессы обработки делаются автоматами шлифовка происходит сразу оптом в специальных кондукторах и заточка также, много известных фирм не имеют своего производства, а делают на контрактных заводах, мартенситы аустениты легирование это всё для металурга обычные слова, а для обывателя в магазине лапша на уши и лишняя тысяча за нож, та же сталь Д2 имеет очень низкую цену начальную но имя на ноже может сделать его в пять раз дороже его себестоимости. Тот же скиф сделанный в китае с себестоимостью 200 грн продают за 2000 грн. Я делал ножи и знаю что сколько стоит. А это видео для обывателя так же как и лапша про дамаск .
@@ibisknives ручную работу не по 200 а по 201, а вы хатори ганзо из китая штампованную по чём? ну да у вас аренда Киев, и т д. Це ми пересічні громодяни слухаемо як нас дурять з ножами по 9000 грн які штампуют у китаї .
Окрім всього іншого, є ще витрати на RnD, в тому числі розробка дизайну ножа, особливо якщо задіяний якийсь відомий ножовий дизайнер. Ну і той факт, що і виробник, і продавець (і посередники, якщо є) хочуть їсти)
Ще один ціноутворюючий фактор це технологічність, яка впливає на інший аспект ... це виготовлена кількість . Якщо зробити один ніж (прототип) ручної , авторьської роботи із використанням неповторюванних матеріалів то ціна піднімається у космос, а те що йде на потоці має приземленні цінники.
Чудове відео і тема вічна. Але ціни в Україні одні із самих великих, сервіс один із гірших, й т.п. Насправді як й скрізь за ім'я, бренд, головна націнка, за легенду і магнію їх продукції, а потім все інше. Хто не розбирається в ножах зовсім а захоче подарувати дорогий ніж, чи якась інша ситуація, він всього того не знатиме, а просто по ціні, дизайну і головне думці продавця- буде вибір. Таке враження лише на таких в нас ціни й орієнтовані.
Тут скоріше історія схожа на ювелірку з алмазами, вони теж грошей коштують, але ціна готового виробу *10-*100 від їх вартості. І в обох випадках ти купуєш аксесуар а не інстумент
З приводу металу з затонулих кораблів... Це - не тільки реліквія, а ще й дуже дорогий матеріал. Справа в тому, що кораблі які затонули до перших ядерних вибухів, не містять слідів радіоактивності (решта металу, яка була виготовлена після 45 р, або була "сучасником" вибухів у Хіросімі і Нагасакі, такі сліди містить, нехай і в мізерній кількості). Не впевнений. що цей момент принциповий для ножа, але в деяких приладах може використовуватись лише такий метал. А тому і ціна в нього буде захмарною.
@@MaxiGouogle Чому тільки фуфло, купують і бренди і Викторинокс і Лезерман і інші. Ніж купують як інструмент під свої потреби , або як хоббі. До речі Китай також є різний - є і фуфло є і нормальний, головне знати що купуєш
@@vladyslav4 Я не казав ніж поганий - я написав якщо влаштовує то добре. То що ви зробили безкоштовно, то не так. Ви витратили свій час, а це не може бути безкоштовно. Для виробництва ножів використовують біля двух десятків різних видів сталі та композитних матеріалів. Тому ножі бувають різні для різних потреб. Бувають різаки - які добре ріжуть, бувать міцні яки можливо використовувати як невеличкий ломік, бувають які швидко можливо заточити, бувають які довго тримають гостроту и тд и тп. То що ви взяли щось з металобрухту , зробили з цього ніж і він вас влаштовую і це добре, і вас не цікавлять його властивості.
ракстед раніше був з іншої сталі 69 твердість. різав жовти сторинкі як тепле масло-буквально, майже без зусилля. їх точе звод-безкоштовно та пожиттево.
Купуючи ніж ми ще платимо за бренд. Зараз гарно зроблений ніж китайського бренду з S35VN + титанове руків'я + дворядні підшипники можна взяти за 130 баксів. Якщо на ньому було б написано ZT, то це вже цінник 250-300 баксів
Ще не додивився, але Хочу тут ще зазначити, що це для пересічного українця ножі дорогі. Для американців 100 додларів за ніж не є якоюсь неймовірною сумою(а за ці гроші можна спокійно купити начальний Спай і майже будь-який Колд стіл). А взагалі речі коштують стільки, за скільки їх купують. Чомусь ні в кого не виникає питання, чому годинник може коштувати 3000 долларів, а для них це цілком середня ціна, в той час як більшість серійних ножів можна купити менше ніж за 300 долларів. Якщо Омега коштує 6000$, то чому симпатичний Спайдерко не може коштувати 150$, за умови гарної якості матеріалів і обробки?
- " А чо так дорого - он шо из золота? Это же просто нож." Типове питання)) Але Таврію не купляє - купляє BMW, хоча Таврія теж машина і теж їде. Дяка за огляд.
Имею машину Таврию причём уже третею по сменке а ножи восновном бенчи порошки. Но есть европейский сайт где все ножи стоят на 30 -40 % дешевле ,ножи со всего мира,минус приобретения, доставка отнимает немного времени.почему у нас дороже,желание заработать хорошо при минимальном усилие!?) Также и машины!!! В европе берут за 3000 а у нас продают за 7000!!! Выводы делайте сами!
Про китайців у Італії цікавий момент. Не пам'ятаю чи йшлося про саме Італію чи іншу країну, але була документальна про те, як певні компанії реально завозять китайців в якесь умовне ґето в західній країні, де вони працюють в таких же умовах і за стільки ж грошей що і дома, але так компанія може юридично стверджувати що виробництво ця країна, а не китай
Вартість сталі як правило менше 30% від вартості ножа, про вартість лігатури навіть згадувати не варто. Найдорожчий з названих компонентів ніобій коштує 10 грн/грам, кіло ж його в клинок не кладуть. Ціна найкращих порошкових сталей менше долара за грам, що в порівнянні з ціною ножа дрібниця. Якщо ви маєте іншу іформацію поправте, як не шукав дорожчих не знайшов.
Пів години про собівартість матеріалів і процесів розсипаються об kizer critical mini. Порошок, карбон, покриття леза і авторський design за 80 bucks в Україні. Від такої конкуренції у спайдерко зменшується отвір.
Собівартість продукції, це базові речі які вивчають в будь-якому виші, про це можна почитати десь в вікіпедії або підручнику, тому цей випуск не позбавить вас коментарів на кшталт "я звісно все розумію, сталь, матеріали, замок, але чому так дорого?"))) Невігластво дуже важко викорінюється.
Не розумію для чого ці ножі. Для того щоб почистити картоплю, порізати ковбасу, перерізати шкіряний ремінь, заточити кілець для палатки з головою вистачає ножика максимум за 1000, причому у більшості ножів така форма що їх в принципі використовувати неможливо
Скажіть чесно - ножі на вітринах в Ібісі - це не інструмент в >99%, а задоволення попиту на культову біжутерію для поціновувачів. Прикро, але «гостра каша» - ні про користувачів, ні про поціновувачів, а скоріше про плітки між дівчатками.
Матеріаловеди любителі 😂 Не стягнув слухати пів години "аудіофілів" зі світу ножів. Вони таки сказали скільки коштує шматок цієї нереальної, висотехнолгічної сталі від прибульців? Сподіваюся хоча б 3к$ ? )))
Сталь дорожча за золото ? Ножі дорожчі за ювелірку ? Це иаркетинг і нічого більше, у переважної більшості цих ножів ціна невиправдано завищена , завдяки бренду, оскільки маловідомі бренди виготовлені з такої самої сталі, з тими самими процесами , але коштують у рази дешевше, тож харе обивателю локшину на вуха вішати , плюс до всього того ціна на одні і ті ж ножі чомусь різна від магазину до магазину, це називаєтся барижнечество
ножі не дорогі, зарплатьня замала. в цілому в скільки разів ? отож бо й воно. якщо виробник в змозі пояснити за чєк - то все окей. в більшості того мене зовсім не повинно турбувати , хіба що для розширення колосвіту, ці логістики патенти та інше . я маю зайти до магазину та купити під потреби, чи то колекцію . Є гарна історія виробнитства-добре.
Друзі, якщо у вас залишились питання, пишіть їх у коментарях, наші експерти із задоволенням дадуть вам відповіді на все 😎
психіатрична допомога потрібна саме вам, бажано разом із таблетками від задротства) не може заводьська штамповка коштувати більше 20-30 баксів, якщо звісно це не інкрустрована діамантами ювелірка. Зрештою це просто заточений шмат металу єдине призначення якого - різати. Всі т.зв. "ножомани" просто фетишистські ідіоти, дурістю яких користуються виробники що створюють цілу індустрію.Викидати десятки і сотні тисяч на самий простий інструмент ведучись на дешеві рекламні трюки це звісно гроші ваші і справа ваша, але не розказуйте людям чухні і не "викликайте" їм психіатрів, собі викличте, а гроші краще передіть хворим дітям чи на зсу, замість того щоб впарювати людям шматок металу за сотні тисяч. пс. доречі з відео так і не зрозоміло чому ж заточений шмат металу повинен коштувати таких грошей)
@@ЮрійДідебашвілі АМІНЬ
Якщо поважаєте штамповку за 325,50, то нащо дивитесь цей канал? 😂 Але звісно продовжуйте дивитись і коментувати, навіть такі коменти допомагають розвитку ножової культури та україномовного ютубу.
а чого так дорого?
У більшості цих ножів є лише один нюанс - вони ніколи не будуть використовуватися як ножі) Це не інструменти, це аксессуари або колекційні іграшки.
Угу... Але Спай та Колд з "атласом" - у принципі чому ні?... )
Радіусом користуюсь, м390 в карбоні "снейкскін".
Взагалі пофігу, більшість моїх ножів коштують 100-200$, та для мене це звичайні побутові речі, які я регулярно використовую. А дорожчі я не купую, не бачу сенсу.
Шостого травня 22го року, біля селища Червоне, біля Гуляй Поля, мені довелось відкривати два цинка підривників до мін 82мм моею Морою. Звісно, зараз накинуться експерти з відкривання цинків. Почнуть навалювати що є ключ... Що ніж для цього не предназначений.
Так от панове, тоді йшов жорсткий бій. Нас було лише 37 бійців. З важкого - один ,,Василько". Поки я вовтузився з цинками, хлопці під обстрілом шукали того клятого ключа. Рука від ударів по руків'ю ножа страшенно боліла. Мора витримала з честьтю це випробування.
Орків ми тоді добряче пошматували. В мене і відео є після бою. Б/К тоді розстріляли весь. Далі шмалили путінчат з АГСу. Це була рота в/ч 71718.
Друга наступала на Малинівку.
А чи не змогли б ви провести краш-тест такого ножа як ви згадуєте за 200 тисяч. Чи з такими воюють тільки вояки в батальйоні ,,Монако"?
Ніякий ніж не коштує людського життя, дякую за вашу працю
В такі моменти і ложкою би відкрив).Я Глоком.Швидко сів.Швидко потім нагострив.Це єдиний раз коли він пригодився.
Хореться почути розлогий огляд марок сталі, їх переваги та недоліки, для чого створені та оптимальні рішення.
Буде!
Оптимальність рішення залежить від вимог та їх "вагових коефіцієнтів".
Якби існувала б найкраща сталь -- всі робили б ножі тільки з неї.
...і щодо марок: з далеко понад сотні тисяч сталей -- для ножів використовують сотні.
(З іншого боку -- "і з однієї корови -- у кожного кухаря стейк різний.)
Випуск як завжди топ!
Дякую за чудовий контент!
Контент як завжди, супер 👍
Хочеться відео про різновиди форм клинків і як їх розрізняти.
В додачу до попереднього коментаря: +/- та для яких цілей та чи інша форма підходяща.
Ваші каші рік назад і ті що виходять зараз суттєво відрізняються, і відрізняються в кращу сторону.😊
Ви швидко йдете в гору🎉
Дякую.
На подібних оглядах хочеться більше крупних планів
Бомба випуск, дякую і обнімаю міцно вас обох. Тепер буду по-всякому "умнічать" перед своїми друзяками, які сокиру від серпа не відрізняють)🤘
Дякую за відео, козаки. Одне зауваження щодо Атлас-локу, тести американських дядьків показали, що він слабший ніж Тріад. Не складається, але починає люфтити навіть від не дуже великих навантажень.
Отже таки "вшатати"...
Точно...
Бачив два таких моменти:
1 - від користування сильно випрацьовується запірна пластина
2 - може скластися від ударних навантажень на руків'я
Змістовно, по ділу, з гумором. Дякую
Блін. Кайфую від цієї рубрики і цього дуету! )
технологія дорога на етапі розробки, а готовий процесс незрівнянно дешевший. Ніяка лігатура не коштує тисяч в одному ножі, бо ті добавки в мікрокількості. Не нагнітайте! Ціна на ножі штучно завишені, ножам створюють реноме статусного виробу.
Thanks за контент! Слава Україні!
Вподобайка за вашу роботу і український контент, привіт з Донбасу!
Маю Maxace Goliath на S90V... Якщо коротко:
- дійсно добре ріже і добре тримає кромку
- точиться все ж легше за М4 чи К390 (у Максейсів вона термічиться на 61 приблизно)
В цілому сподобалася.
Дивився і чекав, доки Соя витягне свою МЕГАпіпку)))))
Як завжди контент супер!
Дякую і вподобайка!
титан, бронза, латунь.... надДорогоцінні метали!!! Матка боска ченстохова! В тищу раз дорожє золота!!!
Дует гарний!
Думаю що побачити вас на якомусь тематичному плінкінгу (пострілушках) теж буде цікаво!
Я розумію що пострілушки це хліб каналу ІЗтП, але розказати і показати з Шарпом можливості мілкашки, та понавалювати з напівавтомату по зв'язці досок буде і корисно і кайфово... Теж недооцінена більшістю зброя
охуєнно хлопці!
Як на мене найкращій варіант це, ламінат нержавіючим домаском, з u oбразною облакдуою:-сердечник за вашим смаком, -гарний малюнок,-кородує лише ріжуча кромка. Чистий домаск втрачає багато вуглецю при багаторазовому нагріванні при виготовлені.
Дякую! Це було дуже цікаво!
Цікаво булоб почути про Х.З. Мисливські ножі та господарсько-побутові, які і кому можна купляти та як відрізнити бо на різних сайтах один і той самий ніж є Х.З. та господарським.Дякую
А це наступна частина як раз)
Серійні виготовленя ножів не можуть бути дорогим за ціною , бо це виробничий процес автоматизований , задіяних робочих рук мінімум більшість операцій робить ЧПУ і Лазерна різка .
Дякую за цікавий випуск!
Вітаю,дякую за цікаве відео. Правельно ви сказали що то не самі ножі такі дорогі а сокупність матеріалів годино-робіт і інтелектуальної власності як замок,дизайн і т.д.
Вподобайка.
Є прорзьба зняти відео про EDC фікси
Випуск том, в вашому асортименті будуть появлятись ножі від виробника Giant Mouse
Класні ножі, Ансо і Воксне дурного не зроблять. В асортименті точно зайвими б не були.
Шматок дерева того ж зебрано або карельскої берези до 15 доларів на 1 ніж, додаємо до максимум 100$ за полосу попрошкової сталі. Робота скажімо*2 до вартості компонентів, ну *3 максимум якщо щось дуже складне
Цікаво, дякую за розкриття теми. Про ціноутворення пропустили дуже важливий пункт - оподаткування, порівнюючи ціни навіть на бюджетні ножі Buck в США та у нас різниця дивує. Тобто при ввезенні до нас ніж може набрати пару десятків доларів в ціні(
Слушне зауваження. Справді, цей момент теж дуже важливий.
Є маленький нюанс ,коли десь в компанії дістаєш ножика за дорого ,часто не маєш очікуваного вау ефекту ,а для тебе це найкрасивіша річ в світі)
Тоді це неваша компанія😅
якщо б карбонові деталі коштували так дорого як ви розповідаєте, вудка коштувала б 100500 мінімум :)) але ж кожен може зайти і подивитись ціну фідера, карбону якого вистачить на руків'я 30 ножів :))
м'яко кажучи дивне порівняння тому, що цінник ножа з карбоновим руків'ям може бути різним, так само як і вартість фідера буде "від і до". навіщо взагалі порівнювати бульдога з носорогом)
якийсь пересічний китайський ножик з D2 і карбоном буде коштувати в рази дешевше ніж японський фідер Zemex наприклад. Але будь який ніж з карбоновим руків'ям буде дорожчий за аналогічний ніж з FRN або G10.
@@ГригорійСоя ну ви так довго саме про карбон розповідали - ото волокна треба, потім сплести, просочити-запекти, потім обробити; так, все то треба, але по факту карбон розміром "на руків'я" коштує приблизно $2 і все. Тобто як матеріал (а саме з цього боку ви проводили аналіз) він коштує приблизно нічого. У фідері там вже розрахунки, як, який скомбінувати, щоб отримати потрібну пружність, але накладці на ніж то все не треба. (і земекс до речі то кцський)
@@AndriiGumennyi Ви праві, бо ніхто карбон вручну не робить. Так само могли і про бавовняну футболку за 50 грн розповідати
Сталь,сам по собі,доволі дешевий матеріал.Хочь порошкова,хоч іграшкова.Питання більше в кількості виготовляємої сталі той чі іншої марки.Лігована сталь значно дорожча за чорну.Но тільки в об'ємах тон.А в масі двухсот грам,різничя копіїчна.Є багато об'єктивних факторів,які впливають на ціну ножа.Но є і їнший фактор.Цім дороще ніж,тим більше ви платити за понти.Чім дорожче ніж,тім більше він не коштує своїх грошей.Ну звісно за виключенням штучних ножів претендующіх на витвір ножевого мистецтва.
Дякую за українську!
Нажі за такі шалені гроші мають самі точитися , зранку варити каву і ходити на роботу замісь господаря 😂😂😂 а якщо серцозно то це просто інструмент який мпє виконувати свої функції різати колоти і все .
Пізнавальний випуск, хоча для металурга розмови про технологію виробництва сталі додаткової інформації не надали :) Підкажіть, який середній чек на ножі в вашій мережі? Є статистика, в якому співвідношенні продаються ножі в залежності від сегмента? Все ще хочеться вірити в те, що більшість придбає ножі із дешевого (до 1-1,5 тис. грн.) цінового сегменту, а щось більш дорожче, це в кількісному співвідношенні більше як виняток.
Та ні, не думаю, бо ножі в брендів від 100-200 баксів лише стартують, а це не магазин на ринку з викидухами)
Чудовий випуск. Дякую!
про изготовление ножей, очень редкий нож стоит своих денег потому что его делали в японии Хатори Ханзо, в настоящее время рез проката выполняется на лазерных установках за несколько минут вырезается очень много клинков, все последущие процессы обработки делаются автоматами шлифовка происходит сразу оптом в специальных кондукторах и заточка также, много известных фирм не имеют своего производства, а делают на контрактных заводах, мартенситы аустениты легирование это всё для металурга обычные слова, а для обывателя в магазине лапша на уши и лишняя тысяча за нож, та же сталь Д2 имеет очень низкую цену начальную но имя на ноже может сделать его в пять раз дороже его себестоимости. Тот же скиф сделанный в китае с себестоимостью 200 грн продают за 2000 грн. Я делал ножи и знаю что сколько стоит. А это видео для обывателя так же как и лапша про дамаск .
Ви свої ножі, вірогідно, теж не за 200 грн продаєте.
@@ibisknives ручную работу не по 200 а по 201, а вы хатори ганзо из китая штампованную по чём? ну да у вас аренда Киев, и т д. Це ми пересічні громодяни слухаемо як нас дурять з ножами по 9000 грн які штампуют у китаї .
14:30
Легувати,Легована(сталь), Легато (в музиці) від зЛожити, тобто "додати".
Окрім всього іншого, є ще витрати на RnD, в тому числі розробка дизайну ножа, особливо якщо задіяний якийсь відомий ножовий дизайнер. Ну і той факт, що і виробник, і продавець (і посередники, якщо є) хочуть їсти)
Ще один ціноутворюючий фактор це технологічність, яка впливає на інший аспект ... це виготовлена кількість . Якщо зробити один ніж (прототип) ручної , авторьської роботи із використанням неповторюванних матеріалів то ціна піднімається у космос, а те що йде на потоці має приземленні цінники.
харумі хіраямі - ножі як мистецтво
Гарний випуск
Чудове відео і тема вічна. Але ціни в Україні одні із самих великих, сервіс один із гірших, й т.п. Насправді як й скрізь за ім'я, бренд, головна націнка, за легенду і магнію їх продукції, а потім все інше. Хто не розбирається в ножах зовсім а захоче подарувати дорогий ніж, чи якась інша ситуація, він всього того не знатиме, а просто по ціні, дизайну і головне думці продавця- буде вибір. Таке враження лише на таких в нас ціни й орієнтовані.
Тут скоріше історія схожа на ювелірку з алмазами, вони теж грошей коштують, але ціна готового виробу *10-*100 від їх вартості. І в обох випадках ти купуєш аксесуар а не інстумент
З приводу металу з затонулих кораблів... Це - не тільки реліквія, а ще й дуже дорогий матеріал. Справа в тому, що кораблі які затонули до перших ядерних вибухів, не містять слідів радіоактивності (решта металу, яка була виготовлена після 45 р, або була "сучасником" вибухів у Хіросімі і Нагасакі, такі сліди містить, нехай і в мізерній кількості). Не впевнений. що цей момент принциповий для ножа, але в деяких приладах може використовуватись лише такий метал. А тому і ціна в нього буде захмарною.
Вав,супер!!!
Нам сподобалось!!!
Есмінець Тірпіц )) авіабомба мені в бухту ))
Головне емоція! Лишіть деталі для таких як ми історичних динозаврів))
1) пішов на звалище та знайшов ресору.
2) поробив 2-3 дні на точилі.
3) отримав гарний ніж безкоштовно.
*ЩО Я ЗРОБИВ НЕ ТАК?!*
Кому і кобила наречена як казав Остап Бендер. Якщо такій ніж вас влаштовує то і добре , робить так і дали
@@ВячеславМельник-й5у ну да, тому й купують китайське фуфло з "металу".
@@MaxiGouogle Чому тільки фуфло, купують і бренди і Викторинокс і Лезерман і інші. Ніж купують як інструмент під свої потреби , або як хоббі.
До речі Китай також є різний - є і фуфло є і нормальний, головне знати що купуєш
@@ВячеславМельник-й5уа чому ви думаєте, що отой ніж вийшов поганий?
@@vladyslav4 Я не казав ніж поганий - я написав якщо влаштовує то добре.
То що ви зробили безкоштовно, то не так. Ви витратили свій час, а це не може бути безкоштовно.
Для виробництва ножів використовують біля двух десятків різних видів сталі та композитних матеріалів. Тому ножі бувають різні для різних потреб. Бувають різаки - які добре ріжуть, бувать міцні яки можливо використовувати як невеличкий ломік, бувають які швидко можливо заточити, бувають які довго тримають гостроту и тд и тп.
То що ви взяли щось з металобрухту , зробили з цього ніж і він вас влаштовую і це добре, і вас не цікавлять його властивості.
Дякую! Дізнався про марку Karesuando. Тепер маю купити мисливський ніж за ціну гвинтівки 🤣
О, ножі вже коштуюсь майже як в Counter Strike 😆
ракстед раніше був з іншої сталі 69 твердість. різав жовти сторинкі як тепле масло-буквально, майже без зусилля. їх точе звод-безкоштовно та пожиттево.
Маю ніж з дамаскової сталі вироблений в Пакистану. Такий сташний пластилін .
А що як руківя буде з Зебрано то що ніж краще буде різати ? Яка різниця з якого матеріалу зроблене руківя ? Головне щоб ніж виконував свої задачі .
Купуючи ніж ми ще платимо за бренд. Зараз гарно зроблений ніж китайського бренду з S35VN + титанове руків'я + дворядні підшипники можна взяти за 130 баксів. Якщо на ньому було б написано ZT, то це вже цінник 250-300 баксів
Так, але не лише за ім'я, а за методи та повторюваність результату.
Ще не додивився, але Хочу тут ще зазначити, що це для пересічного українця ножі дорогі. Для американців 100 додларів за ніж не є якоюсь неймовірною сумою(а за ці гроші можна спокійно купити начальний Спай і майже будь-який Колд стіл). А взагалі речі коштують стільки, за скільки їх купують. Чомусь ні в кого не виникає питання, чому годинник може коштувати 3000 долларів, а для них це цілком середня ціна, в той час як більшість серійних ножів можна купити менше ніж за 300 долларів. Якщо Омега коштує 6000$, то чому симпатичний Спайдерко не може коштувати 150$, за умови гарної якості матеріалів і обробки?
- " А чо так дорого - он шо из золота? Это же просто нож."
Типове питання))
Але Таврію не купляє - купляє BMW, хоча Таврія теж машина і теж їде.
Дяка за огляд.
Имею машину Таврию причём уже третею по сменке а ножи восновном бенчи порошки.
Но есть европейский сайт где все ножи стоят на 30 -40 % дешевле ,ножи со всего мира,минус приобретения, доставка отнимает немного времени.почему у нас дороже,желание заработать хорошо при минимальном усилие!?)
Также и машины!!! В европе берут за 3000 а у нас продают за 7000!!!
Выводы делайте сами!
З автомобілями трошки інша ситуація, а ніж у будь-якому вигляді не може коштувати більше 20000 грн.
Time code 2:47/ а ви клізму всім ставте, це завжди весело😊
Про китайців у Італії цікавий момент. Не пам'ятаю чи йшлося про саме Італію чи іншу країну, але була документальна про те, як певні компанії реально завозять китайців в якесь умовне ґето в західній країні, де вони працюють в таких же умовах і за стільки ж грошей що і дома, але так компанія може юридично стверджувати що виробництво ця країна, а не китай
Вартість сталі як правило менше 30% від вартості ножа, про вартість лігатури навіть згадувати не варто. Найдорожчий з названих компонентів ніобій коштує 10 грн/грам, кіло ж його в клинок не кладуть. Ціна найкращих порошкових сталей менше долара за грам, що в порівнянні з ціною ножа дрібниця. Якщо ви маєте іншу іформацію поправте, як не шукав дорожчих не знайшов.
Як перестати дивитись про ножі…😅😅😅
Вітаємо в клубі)
Пів години про собівартість матеріалів і процесів розсипаються об kizer critical mini. Порошок, карбон, покриття леза і авторський design за 80 bucks в Україні. Від такої конкуренції у спайдерко зменшується отвір.
Ну, тут дійсно ідеально підходить цитата про "НОЖИК??" із Far Cry 3, бо це витвори мистецтва)
ціна береться не зі стелі) а звідки?
Ну реально хороший функціональний ніж повинен коштувати 2-3 тис грн, українського виробництва, все що дорожче то понти або колекційні моделі
Змініть наліпку на ноутбуку. Вона ж на рашкінскінському
Єх, тему кастомних складнів від найфмейкерів не розкрили) Там по цінах взагалі караул)
Це окрема тема буде
Потрібно буде слинявчики видавати при перегляді й заспокійливі)
Найбільшим лінкором був японський "Ямато"...
Замініть наклейку на ноуті)))
Хултафорс є в продажі в Ібіс ?
Ніт
оленячий ріг! Та це ж целоє состояніє!
Проінформуйте будь-ласка адресу магазинів у Київі
Інформація на сайті в розділі "магазини"
Соя і Шарп це С#
росіянські вставки лишні в цьому відео. А так дякую за розкриття теми
Skiff з ЧФ РФ буде?
Собівартість продукції, це базові речі які вивчають в будь-якому виші, про це можна почитати десь в вікіпедії або підручнику, тому цей випуск не позбавить вас коментарів на кшталт "я звісно все розумію, сталь, матеріали, замок, але чому так дорого?"))) Невігластво дуже важко викорінюється.
Не розумію для чого ці ножі. Для того щоб почистити картоплю, порізати ковбасу, перерізати шкіряний ремінь, заточити кілець для палатки з головою вистачає ножика максимум за 1000, причому у більшості ножів така форма що їх в принципі використовувати неможливо
Хобі, аксесуар, дорога іграшка. Питання «нащо тобі ніж», існує стільки ж років, скільки і ножі на EDC.
проторолити хочеться, але ножовий Бог дивиться зверху.
хочеться одразу запитати цих двох багачів - а у вас в колекціях багато ножів по 20-30 тис.?
Time code 2:48
О, оцім останнім японцем зручно шурупи викручувати🤣
Скажіть чесно - ножі на вітринах в Ібісі - це не інструмент в >99%, а задоволення попиту на культову біжутерію для поціновувачів.
Прикро, але «гостра каша» - ні про користувачів, ні про поціновувачів, а скоріше про плітки між дівчатками.
прикро, що в коментарях іноді трапляються люди з розладами
а шо таке дорогі сталі? 500 баксів за 100 грамів?
:)
Гранд майстери роблять Грандвеї))))))
Не ніж повинен бути дешевий, а зарплатня висока
Скорпионлок
Ну тепер зрозуміло, дешеві ножі зроблені на піхуй, аби було схоже на ніж. Та хоть із ложки заточку зроби й назву приліпи😂
Ви це скажіть пану, який сказав, що Опінель це дорого)
двісті тисяч!!! нема такого ножа за "СВОЇ" гроші
Матеріаловеди любителі 😂
Не стягнув слухати пів години "аудіофілів" зі світу ножів. Вони таки сказали скільки коштує шматок цієї нереальної, висотехнолгічної сталі від прибульців? Сподіваюся хоча б 3к$ ? )))
Не Дамаск, а Валерійська сталь!
Так, це не зовсім ножі. Або у мене заробітня плата не плата а …
Сталь дорожча за золото ? Ножі дорожчі за ювелірку ? Це иаркетинг і нічого більше, у переважної більшості цих ножів ціна невиправдано завищена , завдяки бренду, оскільки маловідомі бренди виготовлені з такої самої сталі, з тими самими процесами , але коштують у рази дешевше, тож харе обивателю локшину на вуха вішати , плюс до всього того ціна на одні і ті ж ножі чомусь різна від магазину до магазину, це називаєтся барижнечество
І знову зрада.
хлопці, у вас надпис на ноутбуці мовою ворога.....
Це всього лише стара наклейка Ібісу..
Брокер , зробіть краще фурнітуру з броні бо це е позор
Ножар
мідна шайба і всього десять тищ??? Халява! Вас обманулі. Вам далі гораздо лучшій мєх. Ето шанхайскіє барси!
Хороший ноут стоит дешевле.
За кусок железки 500 долларов 5000 долларов, бред.
Кожному своє
Як українською буде, люди які погано підготувались до випуску?
ножі не дорогі, зарплатьня замала. в цілому в скільки разів ? отож бо й воно. якщо виробник в змозі пояснити за чєк - то все окей. в більшості того мене зовсім не повинно турбувати , хіба що для розширення колосвіту, ці логістики патенти та інше . я маю зайти до магазину та купити під потреби, чи то колекцію . Є гарна історія виробнитства-добре.
хватило мене хвилин на 10... ні про що ...