Як вирішити спір про спадщину? | Прийняття спадщини | Спадщина | Спадкоємці

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 20 сен 2024

Комментарии • 18

  • @nakaz.family
    @nakaz.family  7 месяцев назад

    Обовʼязково подивіться це відео і не забудьте підписатись на наш канал 💜
    📲 Наш Instagram - instagram.com/nakaz.ua/
    💻 Наш RUclips-канал про нерухомість - youtube.com/@nakazua?si=ye8w4pl1HdFTakK7
    ☎ Записатися на консультацію - family.nakaz.ua/
    ⏰ Тайм-код:
    00:00 - вступ
    00:12 - оригінали документів на майно в іншого спадкоємця
    02:14 - не було офіційного шлюбу зі спадкодавцем
    03:00 - діти від різних шлюбів

  • @АнастасіяПлескач
    @АнастасіяПлескач 8 часов назад

    Доброго дня! Я знаходжуся за кордоном. По смерті батька є два спадкоємця, я та брат. Ми обоє прийняли спадщину. На руках маю заяву про прийняття спадщини та витяг. Але я не встигла її оформити. Чи можу написати довіреність на третю особу, щоб вона оформила спадщину на мене? Чи є якісь ризики, при оформленні спадщини за допомогою довіреності не в мою користь? Щиро дякую

  • @ІлларіяАнолі
    @ІлларіяАнолі 3 месяца назад

    Вітаю.Така ситуація, я повнолітня донька загиблого батька, окрім мене є ще 2 неповнолітніх дітей , заяву ми з їх мамою подали(вона в Італії), проте вона нещодавно отримала ОГД по загибелі і вже на телефоні дзвінки не відповідає хоча ми мали зустрітись і зайнятись переоформленням, в тій квартирі шо входить у спадщину живе її син... корист.іншим майном...
    Питання як мені вплинути?Які Я маю права?

  • @ТатьянаБагдеева
    @ТатьянаБагдеева 9 месяцев назад

    Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка. Я мама загиблого рік і місяць тому під Білогорівкою 32-річного єдиного сина. Пенсіонерка, 71-й рік.Шлюб сина 3 роки тому розірваний. Є 9річна донечка, яка проживає з мамою в Польщі. Як можливо оформити спадщину якщо невістка не хоче особисто приїзджати в Україну. Є усна домовленість про розподіл майна - онучці квартира, мені мій зем.пай повернути та машину (не на ходу). Дві довіренності, що невістка висилала з Польщі на свою бабусю нотаріус відмовляється розглядати. Дякую.

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  9 месяцев назад

      Доброго дня. Говорили з Вами по телефону, я тут лише коротко зафіксую. Нотаріуси дотримуються позиції, що невістка не може передати по довіреності своє право як матері представляти інтереси 9 річної дитини.
      Тому нотаріус і відмовляється засвідчувати договір про поділ майна між вами і дитиною, якщо цей договір підпише не невістка (як законний представник дитини), а хтось по довіреності.
      Потрібно невістці пояснити, що або вона приїжджає і в її дитини буде квартира. Або процес сильно затягнеться і ускладниться. Або - передайте мені контакт нотаріуса, спробуємо поспілкуватись.

    • @ТатьянаБагдеева
      @ТатьянаБагдеева 9 месяцев назад

      Дуже вдячна Вам Наталя Миколаївна. Ви дуже професійний фахівець. І дуже гарна людина.Щастя Вам. Після вихідних я надам контакт. Дякую ще раз.

  • @ЛесяЛатань
    @ЛесяЛатань 9 месяцев назад

    Вітаю. Підкажіть будь ласка, коли в спадкоємцях є неповнолітня дитина, вона набуває майно у всіх обєктах, які спадкуються? І чи для цього потрібен дозвіл органів опіки що б вступити дитині в спадок?

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  9 месяцев назад

      так, якщо спадкоємці самі між собою добровільно не поділять майно по іншому, то дитина набуде свою частку в праві власності кожного об'єкта. Дозвіл органу опіки на набуття права власності не потрібен. Він потрібен, коли майно із власності дитини вибуває.

  • @rybalotchka6377
    @rybalotchka6377 10 месяцев назад

    А якщо у батька 2 дітей але майно він подарував одній, що друга дитина може відсудити частку?

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  10 месяцев назад +1

      У відео мова йде про спадщину. Якщо ж батько ще за життя подарував одній дитині майно, то друга дитина не зможе це оспорити (звісно якщо батько був при здоровому глузді, коли дарував).

    • @rybalotchka6377
      @rybalotchka6377 10 месяцев назад

      Дякую.@@nakaz.family

  • @rybalotchka6377
    @rybalotchka6377 9 месяцев назад

    Скажіть будь ласка, це правда що не приватизований будинок чи квартира батьків не успадковується дітьми?

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  9 месяцев назад +1

      правда. якщо в батьків є ордер на проживання, то відповідно вони там можуть просто проживати. Вони не приватизували цю квартиру, вона не стала їхньою приватною власність. А тому вона і не є їхньою спадщиною.

    • @rybalotchka6377
      @rybalotchka6377 9 месяцев назад

      А ордер на проживання не переходе у спадщину якщо я прописан по тієї ж адресі?@@nakaz.family

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  9 месяцев назад

      якщо ви прописані були за тією ж адресою, то можливо ви і в ордер вписані. Знайдіть ордер. Можливо Ви зможете приватизувати цю квартиру (і спадщина тут ні до чого)

    • @rybalotchka6377
      @rybalotchka6377 9 месяцев назад

      А якщо не вписан?@@nakaz.family

    • @nakaz.family
      @nakaz.family  8 месяцев назад +1

      ордер у спадщину не переходить. Якщо квартира не була приватизована, то вона зараз в державній або комунальній власності. Якщо Ви проживали в квартирі і там прописані, зверніться до власника цього приміщення (орган місцевого самоврядування чи організація яка видавала ордер) з проханням переукласти договір найму на ВАС, у зв'язку і з тим, що попередній квартиронаймач (бо він був саме квартиронаймачем, а не власником) помер. Після того як договір по квартирі переоформлять на Вас - зможете приватизувати.