Fiat Bravo 2 / Szybki sposób na wymianę żarówek panelu klimatyzacji manualnej / W1.2W T5

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 27 авг 2024
  • Fiat Bravo 2, Fiat Bravo II, Wymiana żarówek W1.2W T5, Panel klimatyzacji manualnej, Panel nawiewu, Jak naprawić podświetlenie?

Комментарии • 24

  • @jotka79
    @jotka79 Год назад +1

    Świeżo po. Jak rozbierzecie ten pierwszy panel bez strat to dalej bajeczka. Dziękuję za ten filmik. Bez niego nawet nie bierzcie się za wymianę. Mi zajęło około 25 minut rozłożenie i złożenie.

  • @adammichoo2930
    @adammichoo2930 Год назад +2

    Bardzo przydatny filmik, dzieki! 😀
    Mozna ta wymiane przeprowadzic prosciej bez sciagania przedniego plastiku panelu jesli ktos sie boi, ze przypadkiem urwie pokretla, wystarczy wczesniej odkrecic taka czarna poprzeczke pod panelem klimatyzacji (2 srubki, poprzeczka widoczna na filmie w 1:23) a potem ja wyjac. Nastepnie odkrecamy 4 srubki (2 na gorze i 2 na dole) panelu klimatyzacji i naciskajac 2 biale zaczepy na gorze mozemy wyjac caly panel (po odpieciu wtyczek z jego tylu) lub nie wyjmowac wtyczek a po prostu obrocic lekko panel ku sobie i mamy dostep do gniazd zarowek ktore znajduja sie na tylnej gornej czesci panelu. Gniazda zarowek bez problemu wyciagniemy palcami.

    • @kl8t843
      @kl8t843  Год назад

      Dzięki za pozytywny komentarz i kolejne wskazówki dla wszystkich działających z tematem ;-)

  • @smoksmok1854
    @smoksmok1854 2 года назад +1

    Dziękuję za ten film! Właśnie przed chwilą z jego pomocą odzyskałem podświetlenie tego panelu.
    Pozdrawiam 😀

    • @kl8t843
      @kl8t843  2 года назад

      Dzięki za słowa uznania, również pozdrawiam 😉

  • @mirosawwiewiorka9221
    @mirosawwiewiorka9221 3 года назад +1

    Super! Świetna robota 👏👏 w końcu ktoś zrobił jakiś konkretny filmik!

    • @kl8t843
      @kl8t843  3 года назад +1

      Dzięki za pozytywny komentarz, może będzie motywacja na zmontowanie kolejnych materiałów przy pracach z Bravo 2 ;)

  • @filiplaszczak7844
    @filiplaszczak7844 2 года назад +1

    Świetny film. Trochę trzeba było się napałować z plastikiem z 5-ma zaczepami, ale ogólnie wszystko wyszło - razem z jechaniem na stacje po żarówki 20 minut.

    • @kl8t843
      @kl8t843  2 года назад

      Cieszę się, że mogłem pomóc ☺️ Postaram się wkrótce zmontować coś nowego z prac przy Bravce 🥸

  • @skoczo46
    @skoczo46 Год назад +1

    Dzięki bardzo pomocne

    • @kl8t843
      @kl8t843  Год назад

      Cieszę się, że mogłem pomóc 😉

  • @spythere
    @spythere 3 года назад

    No to niezły poradnik, ujebałem sobie środkowe pokrętło, bo nikt nie raczył powiedzieć, że nie można go sobie ot tak "energicznie" pociągnąć.

    • @kl8t843
      @kl8t843  3 года назад +1

      Mam dziesiątki wiadomości z podziękowaniami za poradnik, filmik też zebrał sporo łapek, te pokrętła na prawdę trzeba energicznie pociągnąć do siebie, żeby zeszły. Bycmoze to zwykły niefart lub ktoś już tam majstrowal przed Tobą, generalnie trzymam kciuki przy kolejnych pracach z Bravo ; )

    • @spythere
      @spythere 3 года назад

      @@kl8t843 No to bardzo się cieszę, że tyłu osobom pomógł poradnik, mi nie. Chyba, że liczyć cztery zdarte palce, ułamane pokrętło i końcowo brak wymiany żarówki, bo nie da się ich wyciągnąć. To wtedy tak. A może to mój brak zdolności mechanicznych, pierdolę to, lepiej do mechanika za fatygę zapłacić i się nie denerwować.

    • @michachpriv9188
      @michachpriv9188 2 года назад +1

      W jaki sposób złamałeś to pokrętło i nie rozumiem jak to możliwe że nie da się wyciągnąć tych żarówek...

    • @spythere
      @spythere 2 года назад +1

      @@michachpriv9188 No ja też się do dzisiaj zastanawiam jak to odjaniepawliłem ale męczyłem się z tym wszystkim srogo xD

  • @michanyk9955
    @michanyk9955 2 года назад +2

    Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi (zdrowych i tłustych)

  • @mariomarecki9944
    @mariomarecki9944 2 года назад +1

    4 lata temu zmieniałem żarówki przy tym gruchotniku, teraz znowu jedna się spaliła i tym razem założę ledy

    • @kl8t843
      @kl8t843  2 года назад

      Jest to jakaś myśl, byle nie najtańsze chińczyki, co by nie trzeba było wymieniać szybciej niż po klasycznej zarówce :-P

  • @hiimrechu5897
    @hiimrechu5897 2 года назад +1

    Udało się bez żadnego łamania plastików uff.. Jednakże u mnie wyciąganie tych pokręteł to jakaś masakra, miałem po Pudziana albo Radzikowskiego dzwonić

  • @michachpriv9188
    @michachpriv9188 2 года назад +1

    Chciałem zapytać czy faktycznie te pokrętła zejdą po mocniejszym pociągnięciu??

    • @kl8t843
      @kl8t843  2 года назад +1

      Tak, nie jeden/jedna z nas wymieniających żarówki już to przeżył 😉