Корисне відео. Навіть тим, хто зараз знаходиться в тилу. І до нас прилітає. Тому на всяк випадок це потрібно знати. Дякую, дитино! Хай Бог береже всіх наших захисників!
Потрібно мати як мінімум 4 турнікети. 2 повністю розстебнуті для ніг, два застібнуті для рук. Домовитись одинаково тримати для рук з правого боку, для ніг з лівого боку. Щоб у підрозділі кожен знав, де для якої кінцівки турнікет. Бо кровотеча нижньої кінцівки може бути потужна, час коштує життя і часу на розстібання турнікету, щоб просунути його під ногу немає, ні при особистому застосуванні турнікету це незручно і довго, при застосуванні побратимом також займає час. Тому треба бути підготовленим.
Від одного її вигляду у хлопців кров перестає тікти, вся кудись уходе))) Звісно це жарт, як то кажуть не без правди. Дякуємо тобі, Янголятко, борони тебе Боже і меньше втрат.
Я пам'ятаю "Гренку" - попав на сек. видео.. І пам'ятаю, досі 😮❤ І так..мимо/льотом. Увагу звернув (бо технічно робив..Я до себе помню кажу:- " лОвкО, як кабана, розклав) так пам'ятаю..що він коліном натис саме на пахову вену..коліном..І все так круто, як на підстрпі) ..а..ще каже, якщо не кричить, слабо тиснеш!!! Хм..аж, мурахи по тілу пішли. Реально від Бога чувак мабудь був. Вже змінив місце дислокації. А я його пам'ятаю..і саме головне..Що тому, бо він горлопанив! А я диванний експерт, але таку "встежку" дуже розумію.. Він цим криком /розвалював/ плавачу свідомість. Залишалася лише "база". Спорив в коментах, що до цього. Хм..Це ж нада таке.. От уявіть ..я лише це пам'ятаю... ..Я б його в панікі б тільки чув ! дякую "Гренка" .. 2 - раза пл тел. бачив... Цікавий випадок. Не давно бачив сюжет..прл маму його. Також дякую Богу за неї ❤ можливо знає хто.. Перекажіть - дякую.
Хороші. Ми SICH надаємо у аптечках, але коли знаємо, що там куди піде допомога, вміють ними користуватись. Вони відрізняються від CAT за механізмом, а більшість людей вчать на САТ-ах (тому закуповуємо більше їх).
Відео топ, нарешті адекватні поради) бо приходять до мене на навчання люди, а їм хтось показав, що можна турнікет дьоргати🫠 ну або що турнікет має 2-5 варіантів складання😅... Треба мати турнікет для тренування, та постійно тренуватися. Бо проводжу інструктаж і банально люди не можуть скласти/перевірити/накласти його. Буду ваше відео показувати, як вступне. І корисно і гарно 🤝
Дякую, миленька, що робиш це для нас..... Cat дуже зручно, січ не зручно самому. Якщо хтось накладе Січ, питань немає ( металевий упір), затягне аж кістки тріщать. І фіксатор у Січі не зручний якщо сам накладаєш. Це суб'єктивно Дякую нашим медикам на передку Ви реально із заліза люди
Все супер , але турнікет затягуємо аж до больових відчуттів. Пульс міряємо лише в учбовій версії.В стані шоку ні пульсу , ні болі. Добре , якщо є хтось , щоб допомогти.
По техніці накладання турнікету на нижню кінцівку є «вапросікі». Перше, так, ми розвернулися пораненою кінцівкою до гори. Друге, так, ми розкрили турнікет обома руками, і завели основу турнікету навколо кінцівки. Третє, і ось тут починаються косяки. Ми піднімаємо турнікет чим вище «до яєць» перетягуючими рухами в стилі пили «дружба», щоб убезпечити себе від перекручення стропи турнікету. Четвертє, про що не було наголошено. Будь-який турнікет працюватиме тільки якщо перший оберт буде натягнутий чим щільніше. Для цього ми одним РИВКОМ затягуємо стропу. Стропу можна для зручності взяти біля пряжки турнікету, а поранену ногу прирівняти вільною рукою. І тільки після цього починати обертати вороток.
Там у відео вона наголошувала про те, що перший тур робимо максимально з сильною затяжкою. А там вже як у кого. Є такі що і двома руками не можуть затягнути на свою силу... Наприклад однією спокійно затягую так що пульс одразу стає дуже слабким (1-2 оберти ) і готово.
@@Bob13UA ну це нестача підготовки, якщо у вас в підрозділі бійці не затягують щільно перший тур. І це не залежить від сили. Це все треба відпрацьовувати. Це 1,2 півоберта, якщо на верхню кінцівку, і це правильно. На нижню, нажаль, треба мінімум 4
Депутатам турнікетів накласти не на довго на п'ять хвилин на шию. В спокійних обставинах і бойових це дуже велика різниця, я завжди носив чотири турнікета і хоча при поранені усіх кінцівок хватить і побратим не використає свій якщо буде поруч.
На скільки хвилин безпечно ставити турнікет щоб не ампутували кінцівку? І що робити коли цей час пройшов а ще евакуація не закінчилась? Чи можна ослабити турнікет ненадовго щоб не втратити кінцівку? Чи тут доводиться вибирати кінцівка чи життя?
Підкажіть чому треба накладати максимально високо а не ближче до кровотечі. Начебто від цього може залежати якої довжини потім можуть ампутувати кінцівку
человек с турникетом должен быть быстро доставлен на операционный стол. Если турникет будет заложен более чем на 2 часа (по некоторым данным отмирание начинается после 40 минут), то человек лишится конечности. Поэтому не стоит применять к тем, кто не попадет быстро к хирургу
Демократична сокира)) Якийсь сюр. Приеднуйтись до нових партiй! Ліберальна Диктатура Реалістичний Утопіст Терпеливе Нетерпіння Пацифістичний Молот Упорядкований Хаос Разом наведемо порядок 👊☮
Згоден. А що в війську скрізь видають аптечки з турникетами нормальними? Чи треба купити ,перед тим як піти на передок? Третій рік війни, а ще нема турнікетів!? При виділинні Європою 100000? Прикольно. А деж вони?
Аптечки видають скрізь, де забезпечення грають в туза запитами. Самі по собі вони мають бути. А от їхня якість і особливо турнікети там далеко не завжди нормальні, і це причина чому у нас часто приходять запити на турнікети окремо від аптечок. Якщо ви не отримали аптечку\отримали і є підозри до вмісту - є два шляхи. Спитати у тих, хто її вам видав\не видав що це за діч, або забезпечити компоненти самостійно і бути точно впевненими у тому, що у вас там лежить. Можна зробити ці дві дії одночасно. Бо якщо з вами щось станеться - ви з того світу скаргу на китайський турнікет і нелипку оклюзійку подати вже не зможете.
Це не дівчина,це золото! Це ж скільки потрібно в голові мати знань,що куди крутити,щоб спасти життя і не зашкодити! Дякую за пізнавальний відос! 🙏🇺🇦👍👏🇺🇦💪
Стосовно застосування турнікету небагато, бо це лише невеличка частинка протоколу ТССС. Для цього медиком навіть бути не треба. А от для всього іншшого в цьому протоколі треба бути фаховим медиком.
Так раніше і вчили, що накладати на один суглоб вище поранення, бо рятували кінцівки навіть запущені випадки, а зараз мотайте якнаймога вище, один хєр отпанахають всю ногу чи руку, лікарі всі толкові виїхали, залишились одні рукожопи, от тому так багато хлопців з лікарні без ніг та рук виходять, замість того щоб знову стати до строю чи продовжити повноцінне життя!
@@SergiyKozenko1901 бо я помню ще до цієї війни , жгут поретягувать потрібно, по найближщьому зап'ясцю, де вєни видно, а зараз це дивишься, це якийсь дібілізм, антіотіків одну таблєтку, і ніхто не вчить що треба перед виход брати 10, і ще Пробіотік щоб не обисратись
Якщо тільки палець, то турнікет не треба. У школі вас мали вчити робити перев'язки для таких травм на біології і БЖД. Ні, не всі антибіотики викликають проблеми з мікрофлорою ЖКТ. Ні, турнікети накладають не тільки лікарі. Так, ви чудово можете навчитись цьому, цивільний ви чи військовий, і бажано замість скарг про те, як всі лікарі виїхали. Будь ласка, пройдіть за можливості курс першої медичної допомоги і потім такмеду, якщо ви військовий. І бажано в реальності і не від радянського офіцера, який досі пхає вам джгут Есмарха в аптечку.
@@DemokratychnaSokyra дякую, вам за відповідь, вибачте за непорузуміння, а ви комплекс відео на ютубі з теоретичних навчаннь , коли і при яких пораненнях накладати турнікети, впевнений вас би військові дивилися, бо не всім доносели всі необхідні данні, дякую.
Що важливо знати про турнікети?! Це протокол розроблений західними арміями з концепцією переваги у првітрі і швидкою евакуацією пораненого з поля бою, в тому числі на гелікоптерах. Тому завдання було максимально спростити надання першої допомоги, адже поранений швидко потрапить до рук професійних медиків. У наших же реаліях і часі на евакуацію це все обертається тим, що легкі або середні поранення часто пертворюються на тяжкі з ампутацією. Мало того, що таким чином наноситься серйозна шкода людині так і армія значно швидше безповоротно втрачає особовий склад з яким умнас і так великі проблеми. Тому нам обовязково потрібно переглядати і доопрацьовувати роботу з турнікетами і доцільність їх використання в конкретній ситуації, виходячи саме з наших реалій. Так як ми це вде зробили в інших сферах військової справи.
От я також думав.... На скільки часу можна ставити турнікет аби потім не робили ампутацію? І що робити коли безпечний час турнікету пройшов а евакуація затягується? Можна ненадовго ослабити його? Чи які є варіанти?
Ні, послабляти не можна, це роблять лікарі, бо в крові нижче турнікета починаються процесси, які можуть отруїти організм. Повинен ставитись на 2 год, треба вказати час постановки, якщо є змога, або крикнути декілька разів побратимам, хтось потім згадає.@@Oleksii_Ukraine
Доповню оцю тему , перше дивіться куди маєте прилягти бо до цього ви вже підірвались на протипіхотній міні ! Не зволікайте кров витікає з рани і не втікає в рану ! При великій втраті у вас настане переохолодження .Потрібно швидше діяти ! Будучі на самоті не піддавайтеся бажанню попустити турнікет ,також не просіть інших якщо все-таки не одні . Після турнікету йде тампонування легких поранень наприклад осколком зачепило руку рукав в крови-щі турнікет а потім тампонування її , вже приблизно через 15хв ваша рука оніміє і буде неробочою . Попускаючи турнікет і контролюючи не витікання крові ви відновите її стан хоч трохи . Далі Вам потрібно обдумано рухатись в укриття або викликати допомогу . Є ситуації де перебування у викритому місці стає небезпечним , треба відходить в безпечніше місце ! Про зброю , втрачати її небажано бо війна і життя для Вас ще не закінчене .
Вітаємо, краще одразу після перевірки інструктором попускати. Від кількох хвилин точно нічого не має бути, а далі все залежить від індивідуальної фізіології. Але на навчанні немає сенсу і не варто ризикувати.
конечность должна белеть. если синеет значит венозная не уходит, а артериальная поступает. забыли сказать что надо нанести время наложения на лоб или на щеку
Несертифікований, має нестабільну якість від партії до партії. А турнікети не можуть бути нестабільної якості, вони мають бути турнікетом, а не симуляцією рулетки, де ставка - життя. Відкладіть його для тренування, наприклад, а замість нього треба CAT, SOF чи хоча б SICH.
Підтримати поточний мультизбір ДемСокири:
🇺🇦 Гривня, валюта і крипта - bit.ly/2YktUqq
🇺🇦 Карта - 5169 3351 0047 5223
🇺🇦 Банка - send.monobank.ua/jar/6TqStm4qHS
🇺🇦 PayPal - donate@sokyra.space
(Обирайте в «Payment type» опцію «For friends and family»)
🇺🇦 Підписатися на регулярний донат - bit.ly/33x63od
Корисне відео. Навіть тим, хто зараз знаходиться в тилу. І до нас прилітає. Тому на всяк випадок це потрібно знати. Дякую, дитино! Хай Бог береже всіх наших захисників!
Розумничка,доступно та зрозуміло без зайвих слів.
Дякуємо, дай Бог, щоб всі наші Герої повернулися до дому живі🙏🙏🙏💛💙
Дякую!
Справжня Захисниця України
Всього Народу Цієї Країни
Ну І Красуня авжеж
вишукана
❤
Випадково натрапив, вельми вдячний за відео + шикарна колекція сокир:)
а мені спочатку здалося що це багато носків сушаться)
Красуня яка, й розумниця.
😊👍
Я б її затурнікетів
Час накладання турникэту писати треба! Ось, на тией, билои стрички!
Потрібно мати як мінімум 4 турнікети. 2 повністю розстебнуті для ніг, два застібнуті для рук. Домовитись одинаково тримати для рук з правого боку, для ніг з лівого боку. Щоб у підрозділі кожен знав, де для якої кінцівки турнікет. Бо кровотеча нижньої кінцівки може бути потужна, час коштує життя і часу на розстібання турнікету, щоб просунути його під ногу немає, ні при особистому застосуванні турнікету це незручно і довго, при застосуванні побратимом також займає час. Тому треба бути підготовленим.
Дякуємо Вам за врятовані життя, уклін воїнам України 🇺🇦❤️. Ви найкращі, сильні люди ❤
Дякую. Дуже корисно. Це мають вміти всі.
Дякуємо, зрозуміле пояснення!
Кращій мануал постановки турнікету від Вольхи!
Дякую 🫡
Я як картавий, можу слухати її мурчання довіку
Дякую за вашу роботу ❤
😂
Котик прям якийто),дякую за Вашу роботу🤗
Від одного її вигляду у хлопців кров перестає тікти, вся кудись уходе))) Звісно це жарт, як то кажуть не без правди. Дякуємо тобі, Янголятко, борони тебе Боже і меньше втрат.
Яка красива дівчина
Молодчинка! Дуже доступно і грамотно пояснила і показала накладання турнікету.
Дякую. Дуже гарно та доступно розповіли. Респект!
Дві руки це чудово, якщо на додачу до ніг, не прилетіло по рукам. А взагалі - молодчинка.
Величезна подяка вам!
Боже захисти Україну і її захисників.
Боже зупини путіна.
Я пам'ятаю "Гренку" - попав на сек. видео..
І пам'ятаю, досі 😮❤
І так..мимо/льотом. Увагу звернув (бо технічно робив..Я до себе помню кажу:- " лОвкО, як кабана, розклав) так пам'ятаю..що він коліном натис саме на пахову вену..коліном..І все так круто, як на підстрпі) ..а..ще каже, якщо не кричить, слабо тиснеш!!!
Хм..аж, мурахи по тілу пішли.
Реально від Бога чувак мабудь був.
Вже змінив місце дислокації.
А я його пам'ятаю..і саме головне..Що тому, бо він горлопанив! А я диванний експерт, але таку "встежку" дуже розумію.. Він цим криком
/розвалював/ плавачу свідомість. Залишалася лише "база".
Спорив в коментах, що до цього.
Хм..Це ж нада таке.. От уявіть ..я лише це пам'ятаю...
..Я б його в панікі б тільки чув !
дякую "Гренка" ..
2 - раза пл тел. бачив...
Цікавий випадок.
Не давно бачив сюжет..прл маму його.
Також дякую Богу за неї ❤ можливо знає хто.. Перекажіть - дякую.
Янгола Охоронця тобі Воїне, та кожному Захиснику України 🙏🙏🙏💙💛
Дуже дякую за Ваші рекомендації ..ВАМ ЗДОРОВ'Я ТА НАСНАГИ БОЖОЇ ОПІКИ ТА ЛАСКИ... хотіла б уточнення ЯКОЇ ЯКОСТІ ТУРНІКЕТУ від Укрвиробника ""СІЧ"
Хороші. Ми SICH надаємо у аптечках, але коли знаємо, що там куди піде допомога, вміють ними користуватись. Вони відрізняються від CAT за механізмом, а більшість людей вчать на САТ-ах (тому закуповуємо більше їх).
Гарне видео
Дякую вам, вперше почув ,дуже цікаво..❤
Гарно придумали, молоду гарну жінку дивитися значно цікавіше ніж бородатого інструктора😊
Дякую, Дуже корисна інфа!
Відео топ, нарешті адекватні поради) бо приходять до мене на навчання люди, а їм хтось показав, що можна турнікет дьоргати🫠 ну або що турнікет має 2-5 варіантів складання😅...
Треба мати турнікет для тренування, та постійно тренуватися. Бо проводжу інструктаж і банально люди не можуть скласти/перевірити/накласти його.
Буду ваше відео показувати, як вступне. І корисно і гарно 🤝
Янгола Охоронця кожному Захиснику України 🙏🙏🙏💙💛
Дякую за інформацію 🇺🇦❤️
Дякую, миленька, що робиш це для нас.....
Cat дуже зручно, січ не зручно самому. Якщо хтось накладе Січ, питань немає ( металевий упір), затягне аж кістки тріщать. І фіксатор у Січі не зручний якщо сам накладаєш. Це суб'єктивно
Дякую нашим медикам на передку
Ви реально із заліза люди
Все зрозуміло, дякую
Все супер , але турнікет затягуємо аж до больових відчуттів. Пульс міряємо лише в учбовій версії.В стані шоку ні пульсу , ні болі. Добре , якщо є хтось , щоб допомогти.
....похуль! Без пульсу краще! 👋😂
Красавица!
Дякую, Сонечко!🌹
яка гарна дівчина
Вона ж сказала :
- викл. голову!
😊
На то и расчёт
@@ЛешийДрючилзаблукав, валєра?
@@Sleepyphoenix ты либо говори прямо что хочешь и не нужно мне тут яйца мять, либо не неси ***ни
Дякую Шановна!!!Можливо цей відос комусь врятує життя!!!
От не очікував тут побачити Вольху, але приємно бачити))
По техніці накладання турнікету на нижню кінцівку є «вапросікі».
Перше, так, ми розвернулися пораненою кінцівкою до гори.
Друге, так, ми розкрили турнікет обома руками, і завели основу турнікету навколо кінцівки.
Третє, і ось тут починаються косяки. Ми піднімаємо турнікет чим вище «до яєць» перетягуючими рухами в стилі пили «дружба», щоб убезпечити себе від перекручення стропи турнікету.
Четвертє, про що не було наголошено. Будь-який турнікет працюватиме тільки якщо перший оберт буде натягнутий чим щільніше. Для цього ми одним РИВКОМ затягуємо стропу. Стропу можна для зручності взяти біля пряжки турнікету, а поранену ногу прирівняти вільною рукою.
І тільки після цього починати обертати вороток.
Дякую за пораду
Там у відео вона наголошувала про те, що перший тур робимо максимально з сильною затяжкою.
А там вже як у кого. Є такі що і двома руками не можуть затягнути на свою силу...
Наприклад однією спокійно затягую так що пульс одразу стає дуже слабким (1-2 оберти ) і готово.
Не «вопросікі», а «питаннячка» . А так, дякую за « подсказочкі»😂
@@lizacelischewa6318 Російська -то діалект української😁😁😁
@@Bob13UA ну це нестача підготовки, якщо у вас в підрозділі бійці не затягують щільно перший тур.
І це не залежить від сили. Це все треба відпрацьовувати.
Це 1,2 півоберта, якщо на верхню кінцівку, і це правильно. На нижню, нажаль, треба мінімум 4
Дякую Мала. Дуже дякую.
Депутатам турнікетів накласти не на довго на п'ять хвилин на шию.
В спокійних обставинах і бойових це дуже велика різниця, я завжди носив чотири турнікета і хоча при поранені усіх кінцівок хватить і побратим не використає свій якщо буде поруч.
Спаси тебе Господи, дорогий наш Захисник 🙏🙏🙏💙💛
Дякую🤝🇺🇦
Дякую!
Дуже дякую
Яка гарнюня❤❤❤❤
У мене лежать не вийшло. Виповзав на локтях с зони обстрілу. А так дякую
Янгола Охоронця тобі Воїне, та кожному Захиснику України 🙏🙏🙏💙💛
Дякую!❤
Супер, дякую за нові корисні рекомендації, яких не чула в інших відео (про ту ж підтяжку ніг при накладенні турнікету лежачи)🙏
Оля:-) Молодець 🥳👍🏻🇺🇦
Дякуємо
Ух Валькірія 😍😘💛💙
Янгола Охоронця тобі Воїне, та кожному Захиснику України 🙏🙏🙏💙💛
На скільки хвилин безпечно ставити турнікет щоб не ампутували кінцівку? І що робити коли цей час пройшов а ще евакуація не закінчилась? Чи можна ослабити турнікет ненадовго щоб не втратити кінцівку? Чи тут доводиться вибирати кінцівка чи життя?
Конверсія можлива, але треба знати умови для неї.
Радимо статтю "Як провести конверсію турнікета правильно" на армія.інформ
@@DemokratychnaSokyra дякую. Думаю було б корисне відео на цю тему також, якщо ще такого не знімали.
Щиро дякую
Боже,какая же ти милашка😍
Підкажіть чому треба накладати максимально високо а не ближче до кровотечі. Начебто від цього може залежати якої довжини потім можуть ампутувати кінцівку
Файно
Молодець!
Дякую ! Україна переможе ! 💙💛
Спасибо 😊
Обяснили так объяснили
И не хочется "на себе повторять" - раз в Рай.. :) то уж в Рай :) и не спасай.. Сестра..
Молодчинка - справжня козачка - гарнюня!
дякую
Розумничка, дякую
Дякую
Все це робили в школі , в інституті 30-35 років тому, але за допомогою палички та бинтів. В житті це не спробувала, а зараз на часі.
Сокири супер 👍
Опишіть будьласка або надайте посилання через який проміжок часу попускати турнікет і на скільки. Дякую за відео.
Дивлячись яка рана... Краще взагалі не чіпати
человек с турникетом должен быть быстро доставлен на операционный стол. Если турникет будет заложен более чем на 2 часа (по некоторым данным отмирание начинается после 40 минут), то человек лишится конечности. Поэтому не стоит применять к тем, кто не попадет быстро к хирургу
Час накладання турникэту писати треба! Ось, на тиеи билои стрички! Бережить сэбэ, воини!!! Слава Украине!!!
Демократична сокира)) Якийсь сюр. Приеднуйтись до нових партiй!
Ліберальна Диктатура
Реалістичний Утопіст
Терпеливе Нетерпіння
Пацифістичний Молот
Упорядкований Хаос
Разом наведемо порядок 👊☮
❤
Правильно дівчина каже:відпрацювати до автоматизму☝️
Після відео з ніпелями почав шукати інші і передивився купу. Користь є! 😁
Нарешті хоч якесь уявлення про техніку накладання турнікетів.
Дякую Вам
❤❤❤❤❤
🙏👍👋
Вітання Вольсі!)
Янгола Охоронця кожному Захиснику України 🙏🙏🙏💙💛
О! Вольха!
Да ето так :)
Згоден. А що в війську скрізь видають аптечки з турникетами нормальними? Чи треба купити ,перед тим як піти на передок? Третій рік війни, а ще нема турнікетів!? При виділинні Європою 100000? Прикольно. А деж вони?
Аптечки видають скрізь, де забезпечення грають в туза запитами. Самі по собі вони мають бути.
А от їхня якість і особливо турнікети там далеко не завжди нормальні, і це причина чому у нас часто приходять запити на турнікети окремо від аптечок.
Якщо ви не отримали аптечку\отримали і є підозри до вмісту - є два шляхи. Спитати у тих, хто її вам видав\не видав що це за діч, або забезпечити компоненти самостійно і бути точно впевненими у тому, що у вас там лежить. Можна зробити ці дві дії одночасно.
Бо якщо з вами щось станеться - ви з того світу скаргу на китайський турнікет і нелипку оклюзійку подати вже не зможете.
Це не дівчина,це золото! Це ж скільки потрібно в голові мати знань,що куди крутити,щоб спасти життя і не зашкодити! Дякую за пізнавальний відос! 🙏🇺🇦👍👏🇺🇦💪
Стосовно застосування турнікету небагато, бо це лише невеличка частинка протоколу ТССС. Для цього медиком навіть бути не треба. А от для всього іншшого в цьому протоколі треба бути фаховим медиком.
А що значить Special Needs на жилеті? Мені цікаво чи це якийсь термін.
Ничего не понял, слишком девушка красивая)
Якщо палець відірвало, що під плечем затягувати, це на мій погляд не правильно
Так раніше і вчили, що накладати на один суглоб вище поранення, бо рятували кінцівки навіть запущені випадки, а зараз мотайте якнаймога вище, один хєр отпанахають всю ногу чи руку, лікарі всі толкові виїхали, залишились одні рукожопи, от тому так багато хлопців з лікарні без ніг та рук виходять, замість того щоб знову стати до строю чи продовжити повноцінне життя!
@@SergiyKozenko1901 бо я помню ще до цієї війни , жгут поретягувать потрібно, по найближщьому зап'ясцю, де вєни видно, а зараз це дивишься, це якийсь дібілізм, антіотіків одну таблєтку, і ніхто не вчить що треба перед виход брати 10, і ще Пробіотік щоб не обисратись
Якщо тільки палець, то турнікет не треба. У школі вас мали вчити робити перев'язки для таких травм на біології і БЖД.
Ні, не всі антибіотики викликають проблеми з мікрофлорою ЖКТ.
Ні, турнікети накладають не тільки лікарі.
Так, ви чудово можете навчитись цьому, цивільний ви чи військовий, і бажано замість скарг про те, як всі лікарі виїхали.
Будь ласка, пройдіть за можливості курс першої медичної допомоги і потім такмеду, якщо ви військовий. І бажано в реальності і не від радянського офіцера, який досі пхає вам джгут Есмарха в аптечку.
@@DemokratychnaSokyra дякую, вам за відповідь, вибачте за непорузуміння, а ви комплекс відео на ютубі з теоретичних навчаннь , коли і при яких пораненнях накладати турнікети, впевнений вас би військові дивилися, бо не всім доносели всі необхідні данні, дякую.
Я дикун..прийшов на "обучалку" - після Полтави😢
👍
Що важливо знати про турнікети?!
Це протокол розроблений західними арміями з концепцією переваги у првітрі і швидкою евакуацією пораненого з поля бою, в тому числі на гелікоптерах.
Тому завдання було максимально спростити надання першої допомоги, адже поранений швидко потрапить до рук професійних медиків.
У наших же реаліях і часі на евакуацію це все обертається тим, що легкі або середні поранення часто пертворюються на тяжкі з ампутацією.
Мало того, що таким чином наноситься серйозна шкода людині так і армія значно швидше безповоротно втрачає особовий склад з яким умнас і так великі проблеми.
Тому нам обовязково потрібно переглядати і доопрацьовувати роботу з турнікетами і доцільність їх використання в конкретній ситуації, виходячи саме з наших реалій. Так як ми це вде зробили в інших сферах військової справи.
От я також думав.... На скільки часу можна ставити турнікет аби потім не робили ампутацію? І що робити коли безпечний час турнікету пройшов а евакуація затягується? Можна ненадовго ослабити його? Чи які є варіанти?
Ні, послабляти не можна, це роблять лікарі, бо в крові нижче турнікета починаються процесси, які можуть отруїти організм. Повинен ставитись на 2 год, треба вказати час постановки, якщо є змога, або крикнути декілька разів побратимам, хтось потім згадає.@@Oleksii_Ukraine
Для того є первинний огляд. Аби за можливості або надати допомогою з заміною турнікету на багато чього іншого, або осмислений турнікет.
💞💕
Дякую все дуже чітко, швидко та інформативно, так як має бути! Все буде Україна!
Доповню оцю тему , перше дивіться куди маєте прилягти бо до цього ви вже підірвались на протипіхотній міні !
Не зволікайте кров витікає з рани і не втікає в рану !
При великій втраті у вас настане переохолодження .Потрібно швидше діяти !
Будучі на самоті не піддавайтеся бажанню попустити турнікет ,також не просіть інших якщо все-таки не одні . Після турнікету йде тампонування легких поранень
наприклад осколком зачепило руку рукав в крови-щі турнікет а потім тампонування її , вже приблизно через 15хв ваша рука оніміє і буде неробочою . Попускаючи турнікет і контролюючи не витікання крові ви відновите її стан хоч трохи . Далі Вам потрібно обдумано рухатись в укриття або викликати допомогу . Є ситуації де перебування у викритому місці стає небезпечним , треба відходить в безпечніше місце ! Про зброю , втрачати її небажано бо війна і життя для Вас ще не закінчене .
Ще одна річ місце може бути заміноване , в цю зону і з неї потрібно обережно входити і виходити потрібно попередить тих хто рветься до Вас допомогти!
Січ хіба рекомендовані TC3 ?
Дякую Вам Сокиряни
А скільки можно сідіти з надітим турнікетом щоб не мало наслідків. На тренуванні
Вітаємо, краще одразу після перевірки інструктором попускати.
Від кількох хвилин точно нічого не має бути, а далі все залежить від індивідуальної фізіології. Але на навчанні немає сенсу і не варто ризикувати.
@@DemokratychnaSokyra дякую
Це то точно
ну тепер хоч якесь уявлення
конечность должна белеть. если синеет значит венозная не уходит, а артериальная поступает.
забыли сказать что надо нанести время наложения на лоб или на щеку
За щєку собі нанеси, ванюш. На пристойних турнікетах завжди є липучка з написом Time:
а що не так з "Дніпро" турнікетами? Їх не рекомендовано використовувати? У мене в британській аптечці такий
Несертифікований, має нестабільну якість від партії до партії. А турнікети не можуть бути нестабільної якості, вони мають бути турнікетом, а не симуляцією рулетки, де ставка - життя.
Відкладіть його для тренування, наприклад, а замість нього треба CAT, SOF чи хоча б SICH.
3 генерація уже нормальні
Кінець чудовий!!!😁👍
Будь ласка, турникети треба показувати близько, щоб можна було відрізнити від підробок.
А що не можно в критичній ситуації затягнути ременем?
Дитино. Ти була в тому пеклі?
"Дитина" навчила купу військових, як вижити.
Дякуємо за пояснення. а турнікет ТМ "Парамедик" не використовуєте?
Вітаємо, ні
У мене і так пульсу немає. Чи не можете Ви мені його відновити ? 🌹👋😂
Підкажіть, будь ласка, турнікет PULSE, Україна, якісний?
Наші волонтери визнають тільки сертифіковані турнікети CAT, SAM, SOF-T, TMT, SICH. Це - перелік нормальні робочих турнікетів.