TEST: Gitara elektro-klasyczna Ortega RCE138-T4

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 1 авг 2024
  • Podoba Ci się nasz kanał? Zapraszamy do subskrybowania!
    ► SUBSKRYBUJ: ruclips.net/user/uptonepl?su...
    ► FACEBOOK: / uptonepl
    ► WWW: uptone.pl/
    ► INSTAGRAM: / uptonepl
    ► TWITTER: / uptone_pl
    CZYTAJ CAŁY TEST: uptone.pl/gitara/test-gitara-...
    SPIS TREŚCI:
    00:00​​​ - Wstęp
    01:30 - Budowa gitary
    03:45 - Elektronika Ortega MagusPro
    04:43 - Wrażenia z gry cz.1
    05:15 - Fragment utworu "Good night"
    06:36 - Wrażenia z gry cz.2
    07:53 - PODSUMOWANIE
    08:27 - Próbki brzmieniowe
    #OrtegaRCE138-T4
    Akustyczne brzmienie spowodowało, że wziąłem gitarę do nagrania mojego autorskiego numeru, więc to już świadczy o jego potencjale. Korpus zaczyna się przy 14 progu, a dodatkowo mamy wcięcie cutaway, co razem daje większe możliwości jeżeli chodzi o dostęp do dźwięków w wyższych rejestrach. To rozwiązanie jest rzadko spotykane w gitarach klasycznych, a tutaj sprawdza się całkiem dobrze. Gitara zdecydowanie warta uwagi. Dobry strój, elegancki wygląd, wygodny gryf i do tego akustyczne brzmienie, które zdecydowanie ma to coś. Nowoczesne rozwiązania podczas projektowania instrumentu dają nam świeże możliwości i nowe inspiracje.
    #uptone
  • ВидеоклипыВидеоклипы

Комментарии • 5

  • @cherubinart
    @cherubinart 2 месяца назад

    Witam serdecznie. Chciałem zapytać, czy ten konkretny model ma pręt napinający gryf? Pytam, ponieważ nigdzie nie mogę znależć info na ten temat. Będę wdzięczny za odpowiedź.

    • @rafalsambor
      @rafalsambor 2 месяца назад

      Wszystko jest przedstawione w teście video oraz w recenzji do którego link pod filmem

  • @ryszardpodbielski6573
    @ryszardpodbielski6573 12 дней назад

    czy mi się wydaje czy gitara ma gryf nieco węższy od klasycznej, raczej jak typowa akustyczna ?

  • @damianfranas8791
    @damianfranas8791 2 года назад

    Czy jest szansa na znalezienie Ortegi nie produkowanej w chinach?

    • @uptone
      @uptone  2 года назад

      Z tym pytaniem najlepiej kierować się do producenta, może przez polski profil FB: facebook.com/OrtegaGuitarsPolska