Іван Толстов
Іван Толстов
  • Видео 9
  • Просмотров 4 542

Видео

Філософські погляди досократиків (фісіологів)
Просмотров 1399 месяцев назад
В лекції висвітлюється становлення давньогрецької філософії на приклад розвитку ідей першої філософської мілетської школи, ідей Геракліта, Піфагорійського союзу, школи Олеатів та філософів плюралістів (Емпедокл, Демокріт, Анаксагор).
Соціологія молоді
Просмотров 333Год назад
Лекція присвячена особливостям молод як великої соціально-демографічної групи. В ній розкриваються основн ознаки молоді, її віков меж молод та вплив молодіжних субкультур на соціалізацію молоді.
Психологічні аспекти ділових переговорів
Просмотров 209Год назад
Лекція присвячена психологічним аспектам ділових переговорів, в ній розглядаються питання про стадії переговоного процесу, помилки під час переговорів та окремо розглядаються питання про нараду як дуже важливий процес ділового спілкування.
Філософія екзистенціалізму
Просмотров 814Год назад
У відео-лекції розглядаються питання присвячен представнику німецьгого екзистенціалізму ( М. Гайдегер) та представникам французського екзистенціалізму ( Ж.-П. Сратру та А. Камю).
Іммануїл Кант - засновник німецької класичної філософії.
Просмотров 1 тыс.Год назад
В лекції розглядаються питання про особливост становлення німецької класичної філософії, а також розкриваються основн ідеї системи трансцендентального ідеалізму І.Канта.
Невербальне спілкування
Просмотров 693Год назад
У відео-лекції розглядаються особливост невербального спілкування, класифікація невербальних сигналів, а також даються рекомендації щодо правильного розшифровування цих сигналів.
Філософія Нового часу
Просмотров 871Год назад
У відео-лекції розглядаються питання про особливост філософії Нового часу: зв'язок філософії з наукою, два провідних напрямки емпіризм та раціоналізм, а також соціально-політичн вчення цього періоду.
Філософія Аристотеля
Просмотров 393Год назад
В лекції висвітлен питання про діалектику матерії та форми, гносеологію, логіку, етику та політику Аристотеля.

Комментарии

  • @ОксанаФедорчук-ц5б

    не відривок, а уривок

  • @ОксанаФедорчук-ц5б

    лекція гарна, але попрацюйте над вимовою, а так все ок.

  • @yurymaidania6222
    @yurymaidania6222 Месяц назад

    Шкода, що майже всі вони ліваки і навіть сталіністи

  • @hodeewalarisa4690
    @hodeewalarisa4690 3 месяца назад

    Дякую, пане Іване , мені сподобалося як Ви пояснюєте ! Підписалася❤

  • @ТатьянаСкаченко
    @ТатьянаСкаченко 4 месяца назад

    Дякую за лекцію

  • @vedmedijatko
    @vedmedijatko 5 месяцев назад

    Тема - що треба! Дуже цікаво. Корисно для всестороннього розвітку.

  • @julia_sulyma
    @julia_sulyma 6 месяцев назад

    Ви перший, хто дійсно зрозуміло все роз'яснив. Дякую!

  • @Vlad_Antonov
    @Vlad_Antonov 8 месяцев назад

    Дякую 👍 Антонов Владислав 106-МОА-Д21

  • @may-min
    @may-min 10 месяцев назад

    Цікава та корисна лекція. Дякую

  • @montac7642
    @montac7642 11 месяцев назад

    Шеремет Андрій 109-ЦБ-Д22 Внесок Аристотеля в філософію: Аристотель об’єднує в буття співвідношення реального, логічного і одиничного. Аристотель вперше розробив вчення про те, що філософія повинна вивчати буття, абстрагуючись від деяких його властивостей. Відмінність філософії від інших наук - вона досліджує саму сутність самого буття. В основі сутності буття лежать: матерія, форма і поняття, а також те, що складається з форми і матерії. Внесок Аристотеля в логіку: Аристотеля називають батьком науки логіки, яка досліджувала форми мислення як пізнавальну діяльність. Він ввів поняття контрарної, що суперечить і пізнавальної протилежностей. Вчений був першим, хто зробив опис деяких логічних операцій, сформулював закони суперечності, виключення третього і мислення. Внесок Аристотеля в педагогічну науку: Аристотель внесок у педагогіку якого характерний тим, що античний діяч створив навчальний заклад в Афінах під назвою Лікей. Він очолював навчальний заклад цілих 12 років. За цей період він написав багато творів, які були основою для лекцій і бесід вчителя зі своїми учнями. Головною темою педагогічних бесід були розмови про те, що у людини 3 душі - рослинна, тваринна і розумна. Тому питання виховання стосувалися рівностепеневій турботі про ці 3 види душі. Його погляди на освіту й виховання найбільш повно описані в трактаті «Політика».

  • @IApxuI
    @IApxuI 11 месяцев назад

    Вайленко Артем 109ЦБ-Д22 Арістотель вважає, що всі природні об'єкти мають свої природні властивості та цілі, а вивчення цих властивостей допомагає розуміти природу. Він є автором перших систематизованих правил логіки, відомих як организована аналітика. Був учнем та водночас противником Платона. Підтримував рабство. Вважав, що людина повинна розвивати доброчесні якості, такі як мужність, мудрість, уміння управляти власними почуттями і діями. Аристотель вивчав структуру та організацію політичних утворень. Він вважав, що найкращим типом уряду є політія, тобто влада середнього класу, де управління здійснюється в інтересах проміжку населення між багатими та бідними. Вважав заправильними політичними устроями Монархію, Арістократію, Політію. Також він враховував і демократію та попереджав про можливість її дегенерації в олігархію чи тиранию. Шовініст!

  • @user-mj6gw9th8n
    @user-mj6gw9th8n 11 месяцев назад

    Качайло Роман Олександрович 109-цб-д22 Аристотель (384-322 до н.е.) - давньогрецький філософ Важливі заслуги : 1) Метафізика: Аристотель вперше сформулював основні поняття метафізики. Він розглядав фізичний світ і світ ідей як взаємопов'язані, що відкрило шлях для розвитку метафізики як галузі філософії. 2) (Формальная причина-Матеріальна причина-Ефективна причина-Цільова причина) Аристотель використовував ці чотири причини для аналізу та пояснення різних явищ і об'єктів у світі, і це поняття стало важливою частиною його метафізичної філософії. 3) Людина є носієм трьох частин душі. Концепція душі була ключовою складовою його філософської. Головною задачою було понять як працію або діє предмет. Ці три частини душі діють разом, і разом вони визначають природні здібності та функції людини. Ці три частини душі діють разом, і разом вони визначають природні здібності та функції людини. 4)Логіка Аристотелля пов'язана з анталогією.Він розробив систему логіки, яка стала основою для подальших досліджень у цій галузі. 4.1) Засновник науки про мислення 4.2) Форми мислення 4.3)Закони мислення

  • @Void46156
    @Void46156 Год назад

    Сивенко, група 131-ПЦБ-Д21. Молодь є основною рушійною силою в суспільстві. Оскільки вона може швидко реагувати на зміни, як позитивні так і негативні.

  • @milko4354
    @milko4354 Год назад

    Було цікаво, дякую. Мілько 101-ПЦБ-Д21