• Опубликовано: 29 авг 2024

Комментарии • 55

• @johnnypeklmastnej-vlas981
    @johnnypeklmastnej-vlas981 2 года назад +84

Tak jako nejvíc pobavil souhlas obou kapitánů 😂😂😂 to muselo všechno končit 0:0 😂

• @pribehystrejdykuciho7633
    @pribehystrejdykuciho7633 2 года назад +23

7:43 za mne lepší příklad je z kvalifikace na MS mezi Alžírskem a Kamerunem, kde v zápase v Kamerunu vyhráli hosté 1:0, Kamerun to však v Alžírsku udělal také a šlo se do prodloužení. Tam Alžírsko ve 120. minutě skórovalo a propukla oslava, kterou v poslední minutě nastavení přerušil Toko-Ekambi gólem, který do Kataru poslal Kamerun

• @ondrabelunek5040
    @ondrabelunek5040 2 года назад +7

Dříve bylo pravidlo, a to bych zavedl zase, že pokud hráč potřebuje ošetřit, musí zůstat nějaký čas mimo hrací plochu. Hodně by se zabránilo natahování času a asi by bylo člověku jasné, že hráči opravdu něco je a netahá čas. Výjimku bych dal v případě udělení karty za faul na hráče, který se nechá ošetřit.

• @FJletsgo1
    @FJletsgo1 2 года назад +9

8:11 Já jsem třeba velký zastánce tohoto pravidla, souhlasím s tím, že má venkovní tým výhodu v tom, že jim vlastně stačí dát stejně gólů v prodloužení jako domácímu týmu, na druhou stranu domácí tým přece hraje o půl hodiny déle doma, než hostující tým. Pro obě strany dam byla výhoda i nevýhoda. Teď je lepší začínat první zápas venku, abys při případném prodloužení hrál delší čas hry na domácím hřišti

@peterlences4562 2 года назад +2

Největší Pitchovinka za mně venkovní gól a celkem zajímavé je pravidlo o nájezdech

@janako26 2 года назад +4

Možná trochu kontroverzní návrh, ikdyž jde ale o detail. Já bych zrušil povinnost hráčů nosit chrániče. Samozřejmě, každý by je mohl nosit i nadále, ale když je nechceš nosit, tak je klidně nenos a tvůj problém, pokud se ti stane něco s holení. Jasně, jde o úplnou blbost, ale prostě když si ve vesnickém fotbale hráč zapomene chrániče, tak by měl mít možnost hrát na vlastní riziko.

@THETOPcz  2 года назад +2

záběry jsou spíše ilustrační, nelpím 100% na tom, aby ten záběr byl vždy z konkrétního roku nebo zápasu, spíš jsem chtěl využít takový, na kterém je jasné o čem mluvím a nebude s ním problém s autorskými právy :)

• @nerut2029
    @nerut2029 2 года назад +1

Škoda že jsi to nedal do pitchovinek protože to znamená že bude minimálně o jeden díl pitchovinek méně

• @Misho-182
    @Misho-182 2 года назад

Pravidlo o góloch na ihrisku súpera bolo dobré... Chyba bola v tom, že platilo aj predĺžení. Malo sa to ponechať s tou zmenou, že pokiaľ nastane predĺženie, musí byť víťaz predĺženia.

• @dobryden.6241
    @dobryden.6241 2 года назад +2

Ve fotbale rozhodčí, před tím než dostali píšťalku, mával bílým kusem látky.

• @pavelstanek8738
    @pavelstanek8738 2 года назад +2

Co si pamatujuji tak mohl platit offside na půlce hřiště, pokud se nepletu!

• @janako26
      @janako26 2 года назад +1

Offside se v minulosti hodně měnil. Kdysi se třeba počítal od předpředposledního bránícího hráče a ne od předposledního.

• @jurajkala2605
      @jurajkala2605 2 года назад

Za mňa by sa offside mal zrušiť.

• @profesor6506
      @profesor6506 2 года назад +2

@@jurajkala2605 to by sa nedalo nazvať ani futbalom, práve že offside znamená že je to inteligentná hra kde treba rozmýšľať ,keby zrušíš offside tak si predstav tie dedinské ligy kde by 5 hráčov čakalo pres súperovým brankárom na loptu.

@vojtas.9532 2 года назад

SUPER VIDEO JÁ BYCH ODESTRANIL OVSAJD A DAL BYCH SPÁDKY DÁŠ GÓL V PRODLOUŽEŇÍ GÓL TAK TI PŘIČTOU 2

• @petrkouba6643
      @petrkouba6643 2 года назад

Na tvým místě bych si spíš prostudoval pravopis , ty ovsajde .

@romank6661 2 года назад

Nie. Najprv bol opakovaný zápas a ak aj ten skončil remízou, tak až potom nasledoval hod mincou.

• @radekradek9823
    @radekradek9823 2 года назад +1

Vím že s mím vymišlenym pravidlem asi moc lidí by nesouhlasilo ,ale napadlo mě že za kážedé simulování by byla červená karta .

@johnnypeklmastnej-vlas981 2 года назад +7

Nejdřív potrénuj vyjmenovaná slova a pak zkus něco lepšího, těžko se bude dokazovat u všeho, že to je simulování a budou se tam hádat půl hodiny

@radekradek9823 2 года назад

Je to jenom můj názor

• @vaclavvana3627
      @vaclavvana3627 2 года назад +1

Tam by byl obrovský problém, že by se rozhodčí mohli bát dávat redky, protože, podle pravidel, aby to nebylo simulování stačí lehký kontakt. Za mě by se spíš mělo pravidlo změnit na jakékoliv přihrávání faulu nebo jeho následku.

• @koudyxd7600
    @koudyxd7600 2 года назад +1

Nejhorsi pravidlo je aby golman stal na brankove care kdyz se kope penalta

• @THETOPcz
      @THETOPcz  2 года назад

to pravidlo platilo už dřív, jen se tak moc nehlídalo :)

• @lukasmarek8105
      @lukasmarek8105 2 года назад +2

Nejhorší? Však by brankář mohl stát hned u míče a tím zmenšit úhel pro kopajiciho.

• @hrusak5901
    @hrusak5901 2 года назад +2

To už točil horis ale nevadí

• @hafbaf9406
    @hafbaf9406 2 года назад

Vrátil bych góly na venkovních hřištích, vždycky je tezsi hrát venku, navíc v případě prodloužení ma domácí tým výhodu 30 minut za podpory svých fandů, takže za mě bylo fér dat o gól víc