VID 20221105 153158

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 10 сен 2024
  • Многосортовое деревце хурмы, 05.11.2022 г. Николаев

Комментарии • 17

  • @user-uq3xb9bk8t
    @user-uq3xb9bk8t 8 месяцев назад

    Добрый вечер .У вас какие морозы бывают ? Хиакуме выдерживает ?

  • @igorroshkovan
    @igorroshkovan Год назад +1

    Дякую за відео. Я знову з Вашого дозволу поцікавлюсь. У Вас Соснівська ще на дереві - в мене вже і забув - ні листя ні плодів. Моя Хіакуме(?) теж сьогодні зняв 3 плоди з дерева вже м'які. Констата - мабуть не визріє... Серед тих сортів, що є у Вашій колекції, які на Вашу думку в першій п'ятірці по достиганню? Дякую!

    • @mr.alexfrost7656
      @mr.alexfrost7656  Год назад

      Добрий вечір! Соснівська ще на дереві - те що не з'їли, вона як перевисить на деревці та добре розм'якне - має дуже гарний смак, тому не зриваю плоди. Чесно кажучи я ще не визначився з першою п'ятіркою сортів по термінам визрівання, Соснівська в лідерах, а всі інші сорти в стадії технічної зрілості, в багатьох сортів вже спробував стиглі плоди, але одиничні, масового визрівання плодів не мається на інших сортах, як на Соснівській.

    • @igorroshkovan
      @igorroshkovan Год назад +1

      @@mr.alexfrost7656 Дякую за відповідь. Свої останні плоди Соснівської тримав до останнього - і вони і попередні почали зав'ялюватись на дереві. Не опадали. Ті що зав'ялені взагалі незвичного смаку - дуже чудовий. Але виходить що в мене Соснівська закінчилась раніше ніж у Вас на півдні. Можливо правда це через загальну завантаженість Вашого мегадерева. Я маю сумніви на рахунок своєї Хіакуме. Плоди зовні схожі на Ваші, але вони в мене жовто-оранжевого кольору. Можливо через перше плодоношення, можливо це Тіпо в мене... Дегустував на днях - склалось враження що плід в твердому стані не терпкий, спробую зірвати твердий плід і перевірити це. Ті плоди які пробував - біля плодоніжки зеленого кольору були - не окрашені. Думав це місце буде терпким чи трав'янистим на смак. Ні - воно було не терпке і мало при розрізі прожилки коричневого кольору, як ніби при запилені. На днях викладу відео. Але щось таки маю сумнів щодо "Хіакумності" мого Хіакуме.

  • @VesnaKrasna
    @VesnaKrasna Год назад +1

    Здравствуйте. Каким способом прививаете, в какие сроки?

    • @mr.alexfrost7656
      @mr.alexfrost7656  Год назад

      Здравствуйте! Извините, пропустил ваш комментарий.
      Прививаю я в основном клином в ращеп и окулировкой почкой. Сроки у меня очень растянуты, но начинаю я делать прививки с момента выдвижения зелёного конуса на подвое и до июня месяца, в это время мне очень нравится прививать чёрным в зелёное - как виноград.

    • @VesnaKrasna
      @VesnaKrasna Год назад

      @@mr.alexfrost7656 здравствуйте. Почкой под кору , с щитка нужно снимать слой древесины под почкой ? Сейчас можно прививать? Черенки у меня в холодильнике есть.

    • @VesnaKrasna
      @VesnaKrasna Год назад

      У меня с подвоя выросла дичка . По описанию похожа на виргинку, она обили цветёт мелкими цветками. Она может быть опылителем для сортовой хурмы?

    • @mr.alexfrost7656
      @mr.alexfrost7656  Год назад

      @@VesnaKrasna , честно говоря я не обращал особого внимания, но кажется во время прививки при срезе почки срезается и часть древесины, с хурмой я не заморачивался этим вопросом - главное срезать целую почку привоя.

    • @mr.alexfrost7656
      @mr.alexfrost7656  Год назад

      @@VesnaKrasna , сейчас можно прививать. В качестве эксперимента я бы вам посоветовал попробовать привить одревесневший черенки (или почки) хурмы которые у вас хранятся на зелёный побег подвоя.

  • @user-cm7wf8vj8t
    @user-cm7wf8vj8t Год назад +1

    ну Ви і нав,язали шнурків можна подумати чи то хурма під арештом .чи то проти нападу шимпанзе...😁😅

    • @mr.alexfrost7656
      @mr.alexfrost7656  Год назад +1

      Добрий вечір! Якщо є бажання зберегти те що зроблено своїми руками, то і не таке накрутиш. В цьому сезоні завдяки підпоркам і підвязкам не було зламано ні одної щепленої гілки, хоча на деяких торішніх щепленнях було велике перевантаження, лише в кінці сезону поривчастим вітром обломило пару невеликих гілочок перевантажених плодами.