Вся імпульсна техніка перетворює змінний струм в постійний. Вам треба спробувати під'єднати звичайний імпульсний блок живлення для заряджання АКБ або імпульсну зарядку, все повинно працювати. У мене на дачі стоїть DC12 вольтовий насос він споживає близько 1ампера. У мене система зпаяна екопластом, я поставив паралельно два насоси,вони перемикаються автоматично за допомогою 2-х обратних клапанів з яких я вийняв пружини їх треба ставити вертикально. 12 вольтовий насос вмикається через реле котре контролює мережу, як тільки нема напруги реле вмикає насос, також до нього я під'єднав термостат який вмикає аварійно насос по перегріву котла (якщо є напруга ,а насос на 220 не працює,заклинив або згорів). Якщо є які питання пишіть залюбки відповім.
@@igornesadim я врізав в систему водяний лічильник котрий стояв у мене на горячій воді. Так цей насос дає близько 100 літрів протоку на годину. А 220 вольтовий насос на 1й швидкості дає близько 210 літрів. Але ці показники залежать від системи, у кожного вони будуть різні. У мене при відключенні теплого полу ці показники значно змінюються. І взагалі тепер при лічильнику знаючи який росхід теплоносія, температуру подачі та обратки я вираховую кількість тепла яке йде з котла.
Купив автомобільну Помпу Bosh на 12в безщітковий двигун споживання 0.8~0.9Аh просто бомба. Акумулятор автомобільний 100А крутить 3.5 суток! І нетре ніяких інверторів також світло переробив на 12в діодні стрічки метр 5 ват+ автомобільна швидка зарядка ! Так що е світло, тепло , та працює інтернет та телефони!
Звичайне імпульсне зарядне буде працювати від постоянки 250 В, уних на вході всеодно стоїть випрямляч. Деякі малі імпульсники, (зарядні до телефонів), можуть працювати навіть від 48 В постійного струму.
Сучасні імпульсні БЖ мають дуже широкий діапазон вхідної напруги. В параметрах вказано. Скоріше за все буде працювати. Відкоригувати вихідну напругу можна.
"понижайка" - це будь-якій інверторний блок живлення, наприклад від комп'ютера. Вони все-рівно випрямляють напругу і їм на вхід можна подавати постийний струм 150-300 В, на виході буде 12 В (при бажанні можна переробіти його и отримати регульоване значення напруги ) та 15-20 ампер.
О, оце для мене потрібна інформація! Дуже дякую! А підрегулювати на 14 вольт можна? Якщо вхідна напруга буде постійно коливатися від 150 до 250 то вихід буде стабільно 12?
@@igornesadim напруга буде стабільна. Переробка - гугліть щось накшталт "лабораторный БП из компьютерного". Там суть в тому що бувають різні мікросхеми контроллерів - в одних варіантах достатьно випаяти резистор і впаяти замість нього змінній резистор і буде регулювання десь 9-16 В, в інших потрибни досіть суттєві зміни.
Любий сучасний імпульсний БЖ буде працювати від постійного струму, наприклад компютерний Бж (треба підкрутити напругу до потрібної), або інший. В них на вході стоїть випрямляючий міст.
@@igornesadim доброго здоров'я! В мене канал про навісне обладнання до мотоблока. також в мене ролики про життя в селі. По можливості буду ставити сонячну і вітрову станції.
Одразу, як ви сказали "90Аг" та показали 30 Вт насоса, я порахував, що (90*12)/45 [30+15 інвертор]=24г рівно добу і буде працювати. Бо в мене 600-Вт інвертор із кулером бере десь 35 Вт на власне споживання. Чудовий результат вважаю. А звідси - нащо тоді 12в насос? Якщо ті, що я бачив на Алі, - пластикові "автомобільні", слабкі та з ненадійними патрубками тонкими, то це дурня. До того ж 10 Вт того насоса не прокачають теплу підлогу (якби була). Більше того - я на 1 швидкості в себе на такому ж willo одразу кажу - теж погано прокачує теплу підлогу (коротшу у ванній 24м ще так сяк, а довшу у гаражі на 75м - дуже слабо прокачує). Тільки 2 швидкість такого насосу дозволяє прокачувати нормально. Тобто так, економія буде значна, але нащо якщо й так є доба гарантована і не треба врізати колгоспно новий насос слабкий? Стосовно твердження, що "лужна та залізо-фосфатна АКБ однаково працюватимуть за часом, якщо обидві 100Аг" тут і згоден і ні. Бо в теорії, коли незалежно від типу хімії АКБ, маємо однакову ємність - так, пропрацює, це зрозуміло. Проте відомо, що а)лужну батарею не слід глибоко розряджати та б)ємність 100Аг в неї тільки з заводу перший рік, потім швидко невпинно зменшується. Тобто, з неї і не можна фізично зняти 100Аг і не слід цього робити з міркувань її тривалого життя. З власного досвіду скажу, що стара 60ка лужна на одному і тому ж інверторі та з однаковим навантаженням дає приблизно той самий час автономії котла що й LiFePo4 20Аг із BMS, яка слідкує та опікується нею. У тому сенсі що в 60ки немає 60Аг якщо вона 3-4 річна, та якщо її не вбивати, а розряджати не до 10.5В, а до прийнятних 11.5-12.0 В. LiFePo4 чудова батарея, якщо дообладнаєте її платою BMS, як я одразу ж, то буде довше служити та безпечніше.
Автомобільні - то кислотні, не лужні. Лужні батареї яка раз дуже добре працювали би, але вони і раніше дуже рідко траплялися (не автомобільні, спеціального призначення), а зараз не знайдете взагалі.
Ну, розрахунок може не відповідати реаліям! А так я вже точно знаю на що можу розраховувати 35 ват власного споживання інвертор?! Це недопустиме марнотратство!!! Я думаю для моєї системи опалення з головою вистачить 12 вольтового насосу ! Ще й може зменшу до 8-10 вольт , потім дивитися буду. Я про лужні не говорив, ну звісно поставлю і бмс, не все відразу!
Физику не обманешь - если нужно подавать воду с определенной производительностью и давлением, то нужно определенную мощность циркуляционного насоса. Какой не поставите, на выходе будет одно и то же. Это все равно как топить дровами - какой нано котел не сделаешь, все равно у дровяного котла есть предельный кпд 80%, а дрова дают определенное количество тепла на кг - и Вы хоть медленно их спаливайте, хоть быстро, хоть наддувы ставьте, в итоге результат плюс минус одинаков, только затраты денег на маркетинг разные.
А кто сказал что вот именно циркуляционный насос на 220 даёт нужную производительность и давление?! Может он впустую воду крутит в себе если трубы тонкие или большие сопротивления?! Может насос на 10 ват с таким же результатом будет гонять воду по системе? Вы это проверяли?! А я проверю!
Для того щоб з 250В DC зробити 12В DC купіть простий блок для лед ламп чи відеонагляду, 12В 10А. Вони як правило обратноходи, то від 250В будуть працювати. На етикетці має писати 100...240В АС
А якщо заряжать акб від розетки (коли світло є)? Яка у вас виставлена напруга на зарядці LIFEPO4 ? Якщо 13,6 - 13,8 Вольт - буде дуже довго заряжатись малим струмом! А якщо підняти напругу зарядки до 14,6 Вольт (як у спеціалізованих зарядках до LIFEPO4) акб можна зарядити набагато швидше! Я проводив експеримент на своему акб LIFEPO4 12 В 18 а/г. Якщо на зарядці виставлена напруга 13,6 він заряжається струмом 2-3 ампери (на повну зарядку треба приблизно 8 годин). Коли виставляю 14,6 вольт на акб йде струм 8-10 ампер і він повністю заряжається трохи менше чим за 2 години! Якщо не помиляюсь, то виробники LIFEPO4 рекомендують струм заряду 0,5С. Але щоб заряжати на 14,6 вольт НЕОБХІДНА БМС на акб (щоб не перезарядить одну якусь банку). Скоріш за все ваш контроллер налаштований на роботу зі свинцевими акб і напруга там виставлена 13,6 В, що і приводить до дуже повільної зарядки! Але із-за того що у вас немає БМС така напруга береже акб!
На цьому синьому дешевому контроллері можна самому налаштовувати напругу, так, він зроблений для заряду свинцевих АКБ, у мене куча панелей сонячних а я буду від мережі заряджати?! Це позор!!! БМС ще нема , треба замовляти
Щоб довго працював не більше як до 3.40 і не менше ніж 2.90, я по вольтметрах візуально контролюю але краще звісно якусь бмс з можливістю виставляти пороги, привіт
Добрий день, як з вами звязатись? Потрібна ваша консультація, хочу встановити 2 панелі на 400 ватт кожна, який контрллер вибрати для аккумулятора 13вольт при паралельному підключенні?
Поставь на выходе горячей воды с котла терморегулятор и установи желаемую температуру при которой будет вкл.насос и при которой будет выкл. Насос и так поработает гаразда больше времени суток..я так думаю)))) время простоя двигателя +время нагрев котла=
@@igornesadim ему вообще всё равно! На таердотопе, например, это вообще обязательное условие - ставится термореле и насос включается только тогда, когда температура в котле превысит 50 градусов и выключается если она опускается ниже 35. Иначе котёл "потечёт" - конденсат. И работают. Клацают, подумаешь.))))))
ГАрний огляд. МОжете поміряти скільки їсть інвертор Люксеон на холостому в амперах і скільки ампер при навантаженні в 25 вт і 50вт циркулем. ? Відомо, що літій - то літій. але цифрами б хотілось.
@@igornesadim Звісно, що марнотрацтво - це погано. Але якщо буде більше квт літія - то цим попросту нехтуюсть. Але в ідеалі - то без посередників завжди краще.
Я не дуже розуміюсь на електроніці, але мені здається, що як поніжайку з 220 на 12в можна використовувати зварювальний інвертор з функцією зарядно пускового . У мене "mini samura"i з такою функцією. Буде чим зварювати та як 220-- 12.
Я заказал плату циклической задержки включения, на ней выставляется время ожидания и время работы. Планирую включение насосов , у меня их 2, на 2 мин через каждые 5 мин., при резком похолодании можно уменьшать время простоя. Попробую поиграть с этой платой
вкину еще 5 копеек :) если 250 вольт на входе по постоянке, есть контроллеры МРРТ от Victron Energy , ценник не для всех, но решение есть :) вот пример на 60А VICTRON ENERGY SMARTSOLAR MPPT 250/60-MC4 (60A, 12/24/48 B)
@@igornesadim я чого питаю, мені з Германії привезли з латунною уліткою, 5швидкостей . То думав як схожий, ціну порівняти.Бо щось наче забагато коштує.
@@igornesadim а мій 8-24v. 10bar. 288євро. Виробництво венгрія. На сайті були 172євро, але до середини січня нема в наявності.дяка Богу за людей які купляли і відправляли, вони оплатили частину і мені він став з доставкою в Ніжин 130євро.це спеціальний для опалення, витримує 100градусів.
Но в твоём случае даже и 90 наверное нет. Ты ж его не заряжаешь до конца. И не разряжаешь. Выбираешь серединку. Вот, тебе, кстати, и ещё идея для нового ролика! Сколько реально у 100 амперного аккумулятора, ёмкость, если его эксплуатировать в щадящем режиме! ;)
Банки судя по всему LF EVE. Макс эдс на ячейке 3,65. Вот только кривая разряда не по одному источнику показывает между 3,65 и 3,3 буквально пару процентов емкости. Основной разряд идет межу 3,3 и 3 вольтами. А разница между LF 105 и 90 только в одном р-ре - толщине банки. Соответственно 36,7 и 36,5. Причем учитывая погрешность приведенную в мануале (+-1мм) можно сказать, что визуально различий нет.
@@igornesadim Поищите мануал на банку в сети. Например EVE LF-90. В конце дока есть разрядный график. Кирич тестировал эти банки. У него на сайте есть.
А почему бы не купить зарядку 220 вольт для LFP аккумулятора ? И заряжать от 220 вольт ? У вас есть массив на 220 вольт , если про отключения света , то раз в сутки дают на пору часов свет практически везде ! И если взять мощную зарядку то за пару часов думаю 100 АЧ аккумулятор зарядить получится ! На крайняк можно взять зарядку и аккумулятор и поехать зарядить куда-то , где есть электричество или сделать зарядку аккумуляторов в машине, только вчера смотрел зарядку для всех типов аккумуляторов на 30 ампер DC-DC для автомобиля за 3500 на али експресс , есть и на большую силу тока , но дороже ! Мне кажется вариантов зарядить LFP очень много, с учетом того что он может быстро заряжатся
Мне надо только от панелей заряжаться! Но от всех сразу! Иметь массив панелей такой огромный и заряжать АКБ от сети это стыдно!!!! В машине это бензин палить?! Дорогая зарядка выйдет!
1) Як же вказали - ЛЮБИЙ імпульсний БП при под'єднанні його до 120-250В постоянного струму теж будуть працювати в звичайному режимі. У потужних - може бути вищою нижня вхідна границя. 2) на аліке перше ліпше посилання: 1005004708541701 (потрібне добавити) DC 60->12 (15А) 4 послідовно на вхід (250 VDC/4=60), а з виходів - на 4 батареї. Буде одночасно заряджати 4 банки током 15А за $13 . Ціна - перша ліпша, не шукав.
@@igornesadim Любий імпульсник буде працювати від постійної напруги. Чим вище потужність БП, тим вище нижній поріг рабочої напруги. Телефонні зарядки будуть працювати від 90В десь. А компьютерному потрібно щось вище. Для повного феншуя - можно обійти вхідний діодний міст і подавати постійну напругу вже після нього, не переплутав полярність. І найкращим варіантом буде взяти той БП, який розрахован на потрібну потужність, без оверсили.
@@igornesadim Не треба брати БП на 1кВт, якщо потрібно тільки 100Вт. Тобто БП, розрахований на сильно більший ток не потрібен. Я так розумію треба 12В 15А для заряду. То й найбільш приємливим буде БП потужністю 12*15*1,2 = 220Вт (от щось 250-300Вт і буде в самий раз). Якщо є в доступі комп'ютерні БП - теж норм, но там треба дивитись що внутрі, іноді копійчатий китаєць буде більш підходити, ніж гарний бренд (бо не ПК запитувати будете).
ККД шим контролера дуже залежить від напруги АКБ тобто якщо панель 18 вольт, а АКБ 12 то ККД 12/18*0,9, 0,9 коефіцієнт перетворень. Краще використовувати мппт контролер для заряду АКБ
Добрий день. В мене аналогічний інвертор тільки трохи потужний 600/1200S, підключений до 180 АКБ він так і не запустив двокамерний холодильник з потужністю електродвигуна 90вт.
Пробачте за банальність та прописні істини, але... Будь-яке перетворення напруги має свій коефіцієнт корисної дії. Чим більше проміжних перетворень на шляху від джерела живлення до споживача, чим довші й тонші лінії пржачі живлення, тим більші втрати. Якщо джерело (А.Б) та навантаження на одну напругу і вони знаходяться близько, тим менше проміжних втрат. Щодо самих А.Б., то звичайно ж, контролер заряду/балансир дасть максимальну ефективність роботи самої А.Б. А от далі, для економії, починають вступати в дію інші фактори, як напр. КПД інвертора, зовн.температура; КПД самого насосу (а заодно і його cosФ), гідравлічний опір системи опалення (в т.ч. навіть наявність/кількість поворотів 90° труб із теплоносієм), довжина труб та інше. Ідеальні проект і компоновка дадуть і максимально наближений до 100% КПД. Але, якщо система опалення не являється існуючою, а перебуває на етапі монтажу, то чому б взагалі не зробити циркуляцію звичайною, гравітаційною та взагалі виключити зі схеми насос? Власне я саме так і робив: у мене опалення виконано із газовим котлом, а насос встановлено лише "на всякий випадок", якщо циркуляція буде недостатньою. Сам насос знаходиться в байпасі (для можливості ремонту/обслуговування), та він взагалі не працював жодного дня знятий
Ми це все розуміємо, але що робити якщо вже є система опалення і вона розрахована під насос?! Ніхто варити товсті труби в готовій хаті вже не буде!!! Тому треба виходити з того що є! У всіх нових будинків примусова циркуляція!
Доброго дня. Звісно я не знаток, але уявіть собі ситуацію, якщо, припустимо Ви знайдете "поніжаєчку" з 250 вольт щоб заряджати акумулятор, і не дай Боже "понижаєчка" накривається, пробиває, і всі 250 постійних вольт підуть на акумулятор.....
@@igornesadim Ну так, тут вам видніше, але я б так не ризикував, понижати. Потрібно 100% рішення з якимось відсікачем при підвищенні вище допустимого, тому що феєрверків таких мабуть ніхто не хоче. На днях в сусідів хата загорілась, походу зарядне... Добре що вчасно приїхали пожежні.
кстати, на счет понижайки... есть DC-DC конверторы , к примеру 48 в 24, или 24 в 12 и другие .... это если интересно заморочится поставить в каскад ( поиграть в лего)
Хоть одна людина сказала правду а не похвалу своїх ідей. 🤝 Звісно, щоб зарядити акум (не під зарядити) потрібно 12_16годин током 0,1А від ємності, це як до вашого 100А акума 10Ах12годин, а звідки їх взяти..., з розетки 230V (це добре якщо на протязі 12годин буде електрика) а якщо ні, тоді за цей час вимкнення він буде знову розряджатися живлячи ваш насос, що приведе до деградації акума дуже швидко так як він буде постійно не до заряджений. Сонячні панелі, не варіант (бо потрібне велике поле на 10Ах12годин), да й 12годин це тільки в літку та й то щоб не було хмар. Чудес не буває, все одне з одним пов'язано. Ще одне, люди гоняться за великими цифрами на перетворювачі (1000W,3000W...) але чим потужнішій перетворювач тім більше витрат на перетворювання енергії, так що, якщо потрібно щоб робив цірк.насос та автоматика котла. достатньо 300W.
Дякую! Як тільки приїде циркуль DC 12 v з Алі Експрес я знову зроблю такий експеримент! Думаю АКБ при такому споживанні і заряду взагалі не буде розряджатися! Тобто циркуль буде працювати вічно! Але це треба довести!
Ну, мені здається, що крутити насос цілу добу не мало сенсу. Треба лише калькулятор: потужність батареї: 12в * 100А = 1,2 кВт. Споживання насосу на 1 швидкості - 30 вт. Макс. глибина розряду батареї (рекомендована) - 30%. Доступна потужність батареї - 12 кВт * 70% = 0,84 кВт. Макс. час роботи насосу (без врахування втрат) = 0.84 / 0.03 = ± 27 год. У Вас пропрацював ± 24 год., При цьому батарея розряджена не повністю. Все нормально. Можна було не мучити насос.
*>Макс. глибина розряду батареї (рекомендована) - 30%.* 30% - это для Pb. У LiFe глубокие циклы сравнительно с частичными - дают мизерный штраф на живучесть банок. PS.(в порядке занудства) *>потужність батареї: 12в * 100А = 1,2 кВт.* 1. Нет у батарей такой "мощности". Предельная отдаваемая/принимаемая мощность - это о другом и считается иначе. 2. Есть ёмкость (в А*ч по заряду и в Вт*ч по энергии). Не 100А, а 100А*час. Не 1.2кВт, а 1.2кВт*час. Соотв. при делении Вт*час на Вт -- часы и получились (у вас же "час" из шляпы волшебника возник).
Видео "ниачем". Зачем было убивать сутки этот тест? Что бы прикинуть время с точностью в пару десятков минут, надо знать ёмкость аккумулятора (100 ампер) и ток потребляемый инвертором на холостом ходу (можно померять сунув мультиметр в режиме изм. тока в разрыв цепи аккумулятора). Далее простой рассчет по а пару секунд... Емкость аккумулятора 12В*100А=1200 ваттчасов. Насос 40 ватт, инвертор берет на преобразование допустим 10 ватт, в сумме 40+10=50 ватт в час. Делим 1200/50=24 часа. Те же 24 часа, что получил автор убив на это сутки своей жизни.
Всё было бы верно, за исключением одной мелочи... *> ватт в час* Скорость корабля вы тоже в "узлах в час" меряете? А мощность автомобильного движка в "л.с. в час"? PS. Вот что за хроническая фигня у нас с образованием, что 90% людей глючат с ваттами и часами? Интересно, что в англоязычных чатах я такую ошибку ни разу не видел, все понимают, что такое ватт, что такое ватт*час, итд единицы. Так что это именно наше образование, а не систематический общечеловеческий глючок.
45 ватт (мощность насоса ) делим на 220 V=0,2А,, 100 А/ч делим на 0,2=500 часов,, делим на 24 =20 дней, реально ,с потерями инвертора получится 15 дней( кпд 70 %) у меня стоят насосы с электронным регулированием мощности максимальная мощность которых 20 Ватт работают на 8-10 ватах ( это если кто не знает о таких, дорого но эффективно , ну и долгосрочно)
Что вы не то насчитали! Ток надо считать по линии 12 вольт а не 220 ! При потреблении 45 ватт мой АКБ сутки крутит насос с инвертором! А вот когда насос DC-12V поставил тогда да, 8-12 ватт тянет ! Работает вечно с подзарядкой от солнца!
@@igornesadim Ігорьок, в радянських приймачах , тв, магнітофонах блоки живлення мають підлаштовуючі резистори, які можна крутити викруткою.тестер на провода або на конденсатор (на платі чи десь поряд він стоїть) на якому написана напруга 50 в і регулюючи резистор став п'ятнадцять вольт. Перед тим відміть олівцем положення, якщо треба, щоб радіо пристрій працював і на далі. Міряй періодично, що там на АКБ. Потім вже будеш орієнтуватися. Я так авто АКБ заряджаю.100 А для резерву освітлення. Малий ток, довше, але безпечно та не купував
@@igornesadim там блок живлення- це трансформатор, діодний міст для випрямлення , та регульована схема стабілізації і в кінці конденсатор після якого подаєш напругу на акб Це для заряджання АКБ від мережі. А від сонячної панелі - краще напряму. При умові, що напруга панелі до двадцяти вольт. Для зими, а коли сонця багато треба наглядати, щоб не закіпів.
Зрозуміло, я і наглядаю коли сонце , бо бмс ще нема у мене ,а зарядне від сонця тільки напругу всю контролює а не по банках , одна банка під кінець заряду вибігає вперед
@@igornesadim Ну спробуйте автомобільний акумулятор вони як правило видають тільки половину того тим більше що він зовсім для іншого розрахований для старта
Це ви новий пробували чи старий? Якщо старий то звісно вже такої ємності не буде! Вже навіть через пів року не буде! Не можна так його використовувати але що людям робити?! Не кожен може такий як у мене ліфер купити
ЛАМПА НАКАЛИВАНИЯ последовательно твоим солнечным панелям = лампа горит идёт заряд, лампа негорит заряд закончен, пример лампа 250 вольт 100 ват (это 100/250=0,4 ампера)+ солнечные панели 250вольт = этотвой аккумулятор будет заряжаться 0,4 амперами..... А если взять 250ватную лампу или 60 ватную или соединить лампы последовательно .......думай сам но кпд 50% а стоимость 0
насос який ти показуешце як унітаз для москалів ! вже років 25 , е частотні насоси, тогож wilo, ( користуюсь тільки частотниками)11(!) Вт , це половина потужності, підіймае на 4,5 метри, вимикантся коли відсутня циркуляція( закриті термокрани)дорогий? так, не дешевий ! але ж потребляе! зараз, оцінюючи зроблене, я дійшов висновку, що неосознано я , після 94 року , після сдачи зрадником кравчуком ядерки, я готувався до согодняшної ситуації, брав тільки найкраще, з мене глузували знайомі і товариші! і де вони зараз ????
Скажу даже больше - мне скоро и инвертор не нужен будет! Всегда говорю чем проще тем лучше! Зачем лишние усложнения ?! Мой DC насос тоже 11 ват будет брать но стоит при этом копейки!
то що вони заряджають -питань немає. Питання в тому за якій час заряджають і в яку пору року. І в економичній доцільності -одна справа для дачі де електрики наскільки я розумію просто не було (і провести її коштувало дурних коштів), інша справа -щоб вийти з поточної ситуації - вкладати купу коштів в панелі тільки щоб світилася лампочка та працював насос (при тому що ситуація з електрикою через місяць-два-три налагодиться)
@@JustMe-y8d Зустрічне питання, за який час заряджає яку саме АКБ по потужності? Масив панелей які у автора зарядять навіть в похмуру погоду. А за доцільність цього питання я зараз не розказую кожен для себе вирішує сам чи потрібно йому це. У випадку автора коли панелі вже є я думаю доцільно.
Особиста консультація за телефоном - 0932740748, дзвонити з 21:00 до 22:00 кожен день, 10 хвлилин -20грн
Вся імпульсна техніка перетворює змінний струм в постійний. Вам треба спробувати під'єднати звичайний імпульсний блок живлення для заряджання АКБ або імпульсну зарядку, все повинно працювати. У мене на дачі стоїть DC12 вольтовий насос він споживає близько 1ампера. У мене система зпаяна екопластом, я поставив паралельно два насоси,вони перемикаються автоматично за допомогою 2-х обратних клапанів з яких я вийняв пружини їх треба ставити вертикально. 12 вольтовий насос вмикається через реле котре контролює мережу, як тільки нема напруги реле вмикає насос, також до нього я під'єднав термостат який вмикає аварійно насос по перегріву котла (якщо є напруга ,а насос на 220 не працює,заклинив або згорів). Якщо є які питання пишіть залюбки відповім.
питаннячко :: де ти взяв циркуляційний насос для опалення на 12 вольт??
@@3убодробитель я брав в інтернет магазині "доступный" в Павлограді. Зараз подібний у них стоїть 700 грн.
Ого, классно придумали! Дякую за цікавий досвід! Зараз багатьом така інформація потрібна!
А я на Алі Експрес замовив за 440 грн!
@@igornesadim я врізав в систему водяний лічильник котрий стояв у мене на горячій воді. Так цей насос дає близько 100 літрів протоку на годину. А 220 вольтовий насос на 1й швидкості дає близько 210 літрів. Але ці показники залежать від системи, у кожного вони будуть різні. У мене при відключенні теплого полу ці показники значно змінюються. І взагалі тепер при лічильнику знаючи який росхід теплоносія, температуру подачі та обратки я вираховую кількість тепла яке йде з котла.
Купив автомобільну Помпу Bosh на 12в безщітковий двигун споживання 0.8~0.9Аh просто бомба. Акумулятор автомобільний 100А крутить 3.5 суток! І нетре ніяких інверторів також світло переробив на 12в діодні стрічки метр 5 ват+ автомобільна швидка зарядка ! Так що е світло, тепло , та працює інтернет та телефони!
Чудово!!!! Добре що одізвалися як користувач такого насосу! Я думаю що з підзарядкою від сонячної панелі він взагалі буде вічно працювати!!!
Яка помпа безщітковий двігун?
Ну звісно безщітковий!
Звичайне імпульсне зарядне буде працювати від постоянки 250 В, уних на вході всеодно стоїть випрямляч. Деякі малі імпульсники, (зарядні до телефонів), можуть працювати навіть від 48 В постійного струму.
А якщо у мене вхідна скаче постійно від 150 до 250 вольт? Вихід 12вольт буде стабільно?
@@igornesadim да
Сучасні імпульсні БЖ мають дуже широкий діапазон вхідної напруги. В параметрах вказано. Скоріше за все буде працювати. Відкоригувати вихідну напругу можна.
Чудово! Дякую!
"понижайка" - це будь-якій інверторний блок живлення, наприклад від комп'ютера.
Вони все-рівно випрямляють напругу і їм на вхід можна подавати постийний струм 150-300 В, на виході буде 12 В (при бажанні можна переробіти його и отримати регульоване значення напруги ) та 15-20 ампер.
О, оце для мене потрібна інформація! Дуже дякую! А підрегулювати на 14 вольт можна?
Якщо вхідна напруга буде постійно коливатися від 150 до 250 то вихід буде стабільно 12?
@@igornesadim буде
@@igornesadim просто ищите блок с питанием 110-230 и до 250 будет стабильно 14 , к примеру компьютерный или манвел 350-12
Ок , дякую!
@@igornesadim напруга буде стабільна.
Переробка - гугліть щось накшталт "лабораторный БП из компьютерного".
Там суть в тому що бувають різні мікросхеми контроллерів - в одних варіантах достатьно випаяти резистор і впаяти замість нього змінній резистор і буде регулювання десь 9-16 В, в інших потрибни досіть суттєві зміни.
Любий сучасний імпульсний БЖ буде працювати від постійного струму, наприклад компютерний Бж (треба підкрутити напругу до потрібної), або інший. В них на вході стоїть випрямляючий міст.
Дякую! На компьютерному блоці є крутілка? А на 16-18вольт можна накрутити?
@@igornesadim крутілки нема, але переробити можна. не дуже складно, але залежить від мікросхеми на якій реалізований блок
Зрозуміло!
Чудовий український зміст! Підписуюсь! запрошую у підписники на сторінку до себе
Дякую, а про що у вас канал?
@@igornesadim доброго здоров'я! В мене канал про навісне обладнання до мотоблока. також в мене ролики про життя в селі. По можливості буду ставити сонячну і вітрову станції.
Привіт, у мене теж є мотоблок, зайду подивлюсь
Вітаю 👍 . Відео тест роботи АКБ переглянув🔋⚡ 🔌💡
Привіт, дякую!
Одразу, як ви сказали "90Аг" та показали 30 Вт насоса, я порахував, що (90*12)/45 [30+15 інвертор]=24г рівно добу і буде працювати. Бо в мене 600-Вт інвертор із кулером бере десь 35 Вт на власне споживання. Чудовий результат вважаю. А звідси - нащо тоді 12в насос? Якщо ті, що я бачив на Алі, - пластикові "автомобільні", слабкі та з ненадійними патрубками тонкими, то це дурня. До того ж 10 Вт того насоса не прокачають теплу підлогу (якби була). Більше того - я на 1 швидкості в себе на такому ж willo одразу кажу - теж погано прокачує теплу підлогу (коротшу у ванній 24м ще так сяк, а довшу у гаражі на 75м - дуже слабо прокачує). Тільки 2 швидкість такого насосу дозволяє прокачувати нормально. Тобто так, економія буде значна, але нащо якщо й так є доба гарантована і не треба врізати колгоспно новий насос слабкий?
Стосовно твердження, що "лужна та залізо-фосфатна АКБ однаково працюватимуть за часом, якщо обидві 100Аг" тут і згоден і ні. Бо в теорії, коли незалежно від типу хімії АКБ, маємо однакову ємність - так, пропрацює, це зрозуміло. Проте відомо, що а)лужну батарею не слід глибоко розряджати та б)ємність 100Аг в неї тільки з заводу перший рік, потім швидко невпинно зменшується. Тобто, з неї і не можна фізично зняти 100Аг і не слід цього робити з міркувань її тривалого життя. З власного досвіду скажу, що стара 60ка лужна на одному і тому ж інверторі та з однаковим навантаженням дає приблизно той самий час автономії котла що й LiFePo4 20Аг із BMS, яка слідкує та опікується нею. У тому сенсі що в 60ки немає 60Аг якщо вона 3-4 річна, та якщо її не вбивати, а розряджати не до 10.5В, а до прийнятних 11.5-12.0 В. LiFePo4 чудова батарея, якщо дообладнаєте її платою BMS, як я одразу ж, то буде довше служити та безпечніше.
Автомобільні - то кислотні, не лужні. Лужні батареї яка раз дуже добре працювали би, але вони і раніше дуже рідко траплялися (не автомобільні, спеціального призначення), а зараз не знайдете взагалі.
@@Alex.Adametz точно, я помилився, кислотні, дякую за уточнення.
Ну, розрахунок може не відповідати реаліям! А так я вже точно знаю на що можу розраховувати
35 ват власного споживання інвертор?! Це недопустиме марнотратство!!!
Я думаю для моєї системи опалення з головою вистачить 12 вольтового насосу ! Ще й може зменшу до 8-10 вольт , потім дивитися буду. Я про лужні не говорив, ну звісно поставлю і бмс, не все відразу!
На скільки я знаю лужні на автотранспорт ніколи не ставили
Вітаю, які зарядки заряджають акумулятор LiFePO4?
Физику не обманешь - если нужно подавать воду с определенной производительностью и давлением, то нужно определенную мощность циркуляционного насоса. Какой не поставите, на выходе будет одно и то же. Это все равно как топить дровами - какой нано котел не сделаешь, все равно у дровяного котла есть предельный кпд 80%, а дрова дают определенное количество тепла на кг - и Вы хоть медленно их спаливайте, хоть быстро, хоть наддувы ставьте, в итоге результат плюс минус одинаков, только затраты денег на маркетинг разные.
Тут більше сенс в тому, що не буде витрат на інвертор, 20-25% він точно витратить на перетворення енергії.
А кто сказал что вот именно циркуляционный насос на 220 даёт нужную производительность и давление?! Может он впустую воду крутит в себе если трубы тонкие или большие сопротивления?!
Может насос на 10 ват с таким же результатом будет гонять воду по системе? Вы это проверяли?! А я проверю!
Так отож, перетворення і не потрібність взагалі інвертора! А вони зараз з синусом дуже не дешеві!!!
@@igornesadim у вас інвертор уже есть акумулятор тоже .
А зайвої енергії для інвертора нема!
Ампер часы то ампер часы - разница в циклах, как ты сказал, и самое главное - в весе!))))) Свинцовый в разы тяжелее! В разы! И больше!)))
При стационарном использовании вес наверно не очень большое значение имеет, а вот циклы да, по циклам разница огромная!!!
Для того щоб з 250В DC зробити 12В DC купіть простий блок для лед ламп чи відеонагляду, 12В 10А. Вони як правило обратноходи, то від 250В будуть працювати.
На етикетці має писати 100...240В АС
Дякую за пораду!
А якщо заряжать акб від розетки (коли світло є)? Яка у вас виставлена напруга на зарядці LIFEPO4 ? Якщо 13,6 - 13,8 Вольт - буде дуже довго заряжатись малим струмом! А якщо підняти напругу зарядки до 14,6 Вольт (як у спеціалізованих зарядках до LIFEPO4) акб можна зарядити набагато швидше! Я проводив експеримент на своему акб LIFEPO4 12 В 18 а/г. Якщо на зарядці виставлена напруга 13,6 він заряжається струмом 2-3 ампери (на повну зарядку треба приблизно 8 годин). Коли виставляю 14,6 вольт на акб йде струм 8-10 ампер і він повністю заряжається трохи менше чим за 2 години! Якщо не помиляюсь, то виробники LIFEPO4 рекомендують струм заряду 0,5С. Але щоб заряжати на 14,6 вольт НЕОБХІДНА БМС на акб (щоб не перезарядить одну якусь банку). Скоріш за все ваш контроллер налаштований на роботу зі свинцевими акб і напруга там виставлена 13,6 В, що і приводить до дуже повільної зарядки! Але із-за того що у вас немає БМС така напруга береже акб!
На цьому синьому дешевому контроллері можна самому налаштовувати напругу, так, він зроблений для заряду свинцевих АКБ, у мене куча панелей сонячних а я буду від мережі заряджати?! Це позор!!!
БМС ще нема , треба замовляти
Вітаю Ігор, до якої межі можна розряджати акумулятор LiFePO4? Чим контролювати розряд?
Щоб довго працював не більше як до 3.40 і не менше ніж 2.90, я по вольтметрах візуально контролюю але краще звісно якусь бмс з можливістю виставляти пороги, привіт
Доброго дня, Ігорю! Кажить будь ласка ДіСі (DC), є така класна муз. група AC/DC (ЄйсіДісі)
дякую, за відео!
Привіт! Так, знаю , класика рока!
Добрий день, як з вами звязатись? Потрібна ваша консультація, хочу встановити 2 панелі на 400 ватт кожна, який контрллер вибрати для аккумулятора 13вольт при паралельному підключенні?
Привіт, так вже зв'язалися, АКБ звичайні авто?
ну а якусь штуку типу делитель напруги мощности а потім стабилизатор преобразователь напруги чи не можна використати?
ну тобто щось DIY
Тут мені підказують що краще звичайний імпульсний БП від комп'ютера наприклад, на них можна постійний струм давати
Добрий день а що зробилося із вашим контролером прямого нагріву ? Чого він так клацає, чи це штатна ситуація
Так, це нормально, поки знайде оптимальне навантаження
Можна щоб менше клацали, але мені то не заважає
Поставь на выходе горячей воды с котла терморегулятор и установи желаемую температуру при которой будет вкл.насос и при которой будет выкл. Насос и так поработает гаразда больше времени суток..я так думаю)))) время простоя двигателя +время нагрев котла=
Ааааа, теперь понятно, но как это постоянное клацанье скажется на здоровье насоса?!
Це вірно,у мене так вже 5 років
Тобто вже п'ять років клацає?!
@@igornesadim ему вообще всё равно! На таердотопе, например, это вообще обязательное условие - ставится термореле и насос включается только тогда, когда температура в котле превысит 50 градусов и выключается если она опускается ниже 35. Иначе котёл "потечёт" - конденсат. И работают. Клацают, подумаешь.))))))
А вот для насосных станций ( для скважин) пишут в инструкции максимальное количество пусков в час!
ГАрний огляд. МОжете поміряти скільки їсть інвертор Люксеон на холостому в амперах і скільки ампер при навантаженні в 25 вт і 50вт циркулем. ? Відомо, що літій - то літій. але цифрами б хотілось.
Цей інвертор десь 7-10 ват їсть , але точно не знаю , треба буде зробити дослід, але навіть 10ват це як на мене багато! Краще без інвертора!
@@igornesadim якщо півАмпера - то не трагедія. Але може бути і 1 і 1.2а - треба дивитись
Все одно шкода, тим більше що можна взагалі обійтися без інвертора
@@igornesadim Звісно, що марнотрацтво - це погано. Але якщо буде більше квт літія - то цим попросту нехтуюсть. Але в ідеалі - то без посередників завжди краще.
Я не дуже розуміюсь на електроніці, але мені здається, що як поніжайку з 220 на 12в можна використовувати зварювальний інвертор з функцією зарядно пускового . У мене "mini samura"i з такою функцією. Буде чим зварювати та як 220-- 12.
Дякую, мені вже порадили просто блок живлення наприклад від комп'ютера знайти
На всі імпульсні блоки живлення можна давати постійний струм
Я заказал плату циклической задержки включения, на ней выставляется время ожидания и время работы. Планирую включение насосов , у меня их 2, на 2 мин через каждые 5 мин., при резком похолодании можно уменьшать время простоя. Попробую поиграть с этой платой
Так а смысл такой работы??? И с печкой такой вариант не проканает
вкину еще 5 копеек :) если 250 вольт на входе по постоянке, есть контроллеры МРРТ от Victron Energy , ценник не для всех, но решение есть :) вот пример на 60А VICTRON ENERGY SMARTSOLAR MPPT 250/60-MC4 (60A, 12/24/48 B)
Отож то и оно! Ценник не для всех, поэтому и пытаемся обдурить жизнь!
Игорь, приветствую! 🙂✋
Оооооо, привет Александр!!!!!
Добрий вечір.скажіть що це за насос у вас DC 12v.
Привіт! На Алі Експрес замовив , скоро прийде, покажу
@@igornesadim я чого питаю, мені з Германії привезли з латунною уліткою, 5швидкостей . То думав як схожий, ціну порівняти.Бо щось наче забагато коштує.
У мого плавне регулювання від 6 до 12 вольт, весь пластиковий, 440 грн
@@igornesadim а мій 8-24v. 10bar. 288євро. Виробництво венгрія. На сайті були 172євро, але до середини січня нема в наявності.дяка Богу за людей які купляли і відправляли, вони оплатили частину і мені він став з доставкою в Ніжин 130євро.це спеціальний для опалення, витримує 100градусів.
Та ну, він що с золота зроблений?! Там де я брав є і на 8-24 теж 440 грн. Яб ніколи стільки за циркуль не дав!
Но в твоём случае даже и 90 наверное нет. Ты ж его не заряжаешь до конца. И не разряжаешь. Выбираешь серединку. Вот, тебе, кстати, и ещё идея для нового ролика! Сколько реально у 100 амперного аккумулятора, ёмкость, если его эксплуатировать в щадящем режиме! ;)
Ну да, наверно нет, можно ёмкость посчитать с результата этого эксперимента
Банки судя по всему LF EVE. Макс эдс на ячейке 3,65. Вот только кривая разряда не по одному источнику показывает между 3,65 и 3,3 буквально пару процентов емкости. Основной разряд идет межу 3,3 и 3 вольтами. А разница между LF 105 и 90 только в одном р-ре - толщине банки. Соответственно 36,7 и 36,5. Причем учитывая погрешность приведенную в мануале (+-1мм) можно сказать, что визуально различий нет.
Да, все так и есть, но я бы сказал ( по наблюдениям) что основная ёмкость это между 3.28 и 3.35 мне кажется
@@igornesadim Поищите мануал на банку в сети. Например EVE LF-90. В конце дока есть разрядный график. Кирич тестировал эти банки. У него на сайте есть.
Скажіть, будь ласка, де купували гнучкі панелі і по якій ціні
На Алі Експрес, рік тому, по 2000 за штуку
А почему бы не купить зарядку 220 вольт для LFP аккумулятора ? И заряжать от 220 вольт ? У вас есть массив на 220 вольт , если про отключения света , то раз в сутки дают на пору часов свет практически везде ! И если взять мощную зарядку то за пару часов думаю 100 АЧ аккумулятор зарядить получится ! На крайняк можно взять зарядку и аккумулятор и поехать зарядить куда-то , где есть электричество или сделать зарядку аккумуляторов в машине, только вчера смотрел зарядку для всех типов аккумуляторов на 30 ампер DC-DC для автомобиля за 3500 на али експресс , есть и на большую силу тока , но дороже ! Мне кажется вариантов зарядить LFP очень много, с учетом того что он может быстро заряжатся
Мне надо только от панелей заряжаться! Но от всех сразу! Иметь массив панелей такой огромный и заряжать АКБ от сети это стыдно!!!! В машине это бензин палить?! Дорогая зарядка выйдет!
а може можна в якості поніжайкі звичайний зарядний пристрій для свінцевих авто акумуляторів ?
Я так зрозумів з коментарів що взагалі можна любий імпульсний блок живлення!
1) Як же вказали - ЛЮБИЙ імпульсний БП при под'єднанні його до 120-250В постоянного струму теж будуть працювати в звичайному режимі. У потужних - може бути вищою нижня вхідна границя.
2) на аліке перше ліпше посилання: 1005004708541701 (потрібне добавити) DC 60->12 (15А) 4 послідовно на вхід (250 VDC/4=60), а з виходів - на 4 батареї. Буде одночасно заряджати 4 банки током 15А за $13 . Ціна - перша ліпша, не шукав.
Це я так зрозумів імпульсний БП купити на Алі? А якщо я тут знайду від комп'ютера наприклад?
Таки дешевше буде. Дякую
@@igornesadim Любий імпульсник буде працювати від постійної напруги. Чим вище потужність БП, тим вище нижній поріг рабочої напруги. Телефонні зарядки будуть працювати від 90В десь. А компьютерному потрібно щось вище. Для повного феншуя - можно обійти вхідний діодний міст і подавати постійну напругу вже після нього, не переплутав полярність. І найкращим варіантом буде взяти той БП, який розрахован на потрібну потужність, без оверсили.
Що за оверсила?
У мене коливається постійно 150-250 з панелів
@@igornesadim Не треба брати БП на 1кВт, якщо потрібно тільки 100Вт. Тобто БП, розрахований на сильно більший ток не потрібен. Я так розумію треба 12В 15А для заряду. То й найбільш приємливим буде БП потужністю 12*15*1,2 = 220Вт (от щось 250-300Вт і буде в самий раз). Якщо є в доступі комп'ютерні БП - теж норм, но там треба дивитись що внутрі, іноді копійчатий китаєць буде більш підходити, ніж гарний бренд (бо не ПК запитувати будете).
ККД шим контролера дуже залежить від напруги АКБ тобто якщо панель 18 вольт, а АКБ 12 то ККД 12/18*0,9, 0,9 коефіцієнт перетворень. Краще використовувати мппт контролер для заряду АКБ
Краще, але де його взяти?
Іще питання чому Ви не використовуєте бмс плату у Вас простий інвертор йому можна вимикати акб? Бмс на 4s коштує не дорого
Інвертор може вимикати АКБ , ще не знаю яка мені бмс потрібна, хочу щоб самому можна було налаштувати пороги заряду і розряду, не знаєте є такі?
Добрий день. В мене аналогічний інвертор тільки трохи потужний 600/1200S, підключений до 180 АКБ він так і не запустив двокамерний холодильник з потужністю електродвигуна 90вт.
Привіт! Хм, дивно! А чому? Хіба стартова потужність може бути більше 1200ватт?!
Цікаво що робиться з інвертором при цьому?
@@igornesadim стартовая мб 1500 запросто , что с инвертором - в защиту валится и при хорошем стечении обстоятельств дохнет инвертор
Поміряй струм при старті компрессора. У мого 7,5 А. Це 1650 Вт. При тому, що після запуску робочий струм 0,94 А.
А чому мій холодильник стартонув?!
Так там стартовий струм якась доля секунди, хіба мультиметр це встигне показати?
Не заморачивайся возьми поставь с алиэкспресски терморегулятор и установила выходе с котла и задай нужные
У меня нет котла, не совсем понял
Дякую
Усе для людей!
Пробачте за банальність та прописні істини, але...
Будь-яке перетворення напруги має свій коефіцієнт корисної дії. Чим більше проміжних перетворень на шляху від джерела живлення до споживача, чим довші й тонші лінії пржачі живлення, тим більші втрати. Якщо джерело (А.Б) та навантаження на одну напругу і вони знаходяться близько, тим менше проміжних втрат. Щодо самих А.Б., то звичайно ж, контролер заряду/балансир дасть максимальну ефективність роботи самої А.Б. А от далі, для економії, починають вступати в дію інші фактори, як напр. КПД інвертора, зовн.температура; КПД самого насосу (а заодно і його cosФ), гідравлічний опір системи опалення (в т.ч. навіть наявність/кількість поворотів 90° труб із теплоносієм), довжина труб та інше. Ідеальні проект і компоновка дадуть і максимально наближений до 100% КПД. Але, якщо система опалення не являється існуючою, а перебуває на етапі монтажу, то чому б взагалі не зробити циркуляцію звичайною, гравітаційною та взагалі виключити зі схеми насос? Власне я саме так і робив: у мене опалення виконано із газовим котлом, а насос встановлено лише "на всякий випадок", якщо циркуляція буде недостатньою. Сам насос знаходиться в байпасі (для можливості ремонту/обслуговування), та він взагалі не працював жодного дня знятий
Ми це все розуміємо, але що робити якщо вже є система опалення і вона розрахована під насос?!
Ніхто варити товсті труби в готовій хаті вже не буде!!! Тому треба виходити з того що є!
У всіх нових будинків примусова циркуляція!
Мені сподобалось, дякую за мову!
Усе для людей!
Який насос ви замовили,щоб поставити без приобразователя?
Циркуляційний насос DC 12 v
Доброго дня.
Звісно я не знаток, але уявіть собі ситуацію, якщо, припустимо Ви знайдете "поніжаєчку" з 250 вольт щоб заряджати акумулятор, і не дай Боже "понижаєчка" накривається, пробиває, і всі 250 постійних вольт підуть на акумулятор.....
Ви колись чули щоб комп'ютерний блок живлення пробивав і всі 220 з розетки пішли в плату комп'ютера?! Привіт
@@igornesadim Навіть бачив як БЖ загорівся... НІ ну я ж казав що не знаток...
Звісно що все може бути, але на таке розраховувати....може якісь запобіжник поставлю
@@igornesadim Ну так, тут вам видніше, але я б так не ризикував, понижати. Потрібно 100% рішення з якимось відсікачем при підвищенні вище допустимого, тому що феєрверків таких мабуть ніхто не хоче. На днях в сусідів хата загорілась, походу зарядне... Добре що вчасно приїхали пожежні.
Взагалі АКБ і заряді всілякі це джерело підвищеної небезпеки! Наглядати треба!
Дайте будь-ласка ссилку на насос постійно струму .
Заходьте на Алі Експрес і шукайте, підказка - 440 грн
Як прийде насос, обов'язково давайте посилання на насос. Дякую за експерименти.
Як прийде тоді дам . Все для людей!
@@igornesadim доброго вечора. Насос в пластиковому корпусі, чи латунному.
Привіт , в пластиковому
@@igornesadim Я також буду чекати посилання на насос.
Добре, після нового року очікую
А шо з витряком продвижений никаких чи ти забросив як я.
Та ні, таки дороблю !
кстати, на счет понижайки... есть DC-DC конверторы , к примеру 48 в 24, или 24 в 12 и другие .... это если интересно заморочится поставить в каскад ( поиграть в лего)
На обычный блок питания импульсный ( а они сейчас почти все такие) можно подавать постоянку , там все равно сразу диодный мост стоит
Покупай сразу dc dc понижайку, он с 5 вольт нормально качает и при этом меньше потребляет
У меня давно есть понижайки ! Аж две!
То в вас пасивні балансири,де купували?
Ні, то просто вольтметри
А як балансуєте?
А ніяк поки що , та і банки не розбігаються при основній зарядці, тільки коли вже майже заряджені або майже розряджені!
А чим заряджаєте?
Сонцем
А вольтметры где покупали в Украине
На Алі Експрес
Для ліфепо4 нормальна напруга на комірці -3.55-3.65в. а розраджати до 2.5-2.8в.
3.65 то не нормальна а максимальна! А я хочу щоб вони довше прожили тому заряджаю до 3.40 , до того ж від 3.40 до 3.65 то 10% ємності, а може і менше
@@igornesadim на практиці ці 10% це від 30 до 60 хвилин роботи
Для мене важливіше довге життя АКБ
Хоть одна людина сказала правду а не похвалу своїх ідей. 🤝
Звісно, щоб зарядити акум (не під зарядити) потрібно 12_16годин током 0,1А від ємності, це як до вашого 100А акума 10Ах12годин, а звідки їх взяти..., з розетки 230V (це добре якщо на протязі 12годин буде електрика) а якщо ні, тоді за цей час вимкнення він буде знову розряджатися живлячи ваш насос, що приведе до деградації акума дуже швидко так як він буде постійно не до заряджений. Сонячні панелі, не варіант (бо потрібне велике поле на 10Ах12годин), да й 12годин це тільки в літку та й то щоб не було хмар. Чудес не буває, все одне з одним пов'язано.
Ще одне, люди гоняться за великими цифрами на перетворювачі (1000W,3000W...) але чим потужнішій перетворювач тім більше витрат на перетворювання енергії, так що, якщо потрібно щоб робив цірк.насос та автоматика котла. достатньо 300W.
Дякую! Як тільки приїде циркуль DC 12 v з Алі Експрес я знову зроблю такий експеримент!
Думаю АКБ при такому споживанні і заряду взагалі не буде розряджатися! Тобто циркуль буде працювати вічно! Але це треба довести!
lifepo4 можна заряджати 0.5-1С заряджати а це не 0.1 С для кислотної ,
Можна, тільки де їх взяти в похмурі дні взимку?!
что за модель дц насоса нашли ?
Зайдите на Али экспресс, набираете - циркуляционный насос DC 12 v, скоро приедет покажу
Це цікаво. Дякую за україномовний контент
Усе для людей!
Я тоже себе накупил лития до 200апер примерно
Отлично!
Ева 105 Аг та Ева 90 Аг в однаковому корпусі, але з різною енергощільністю
Це літо кала , як це енергощільність? Вага ж однакова?
Який насос на 12в замовили ?
Приїде - покажу
З 250В зробити 12-ть зможе самий звичайний блок живлення ;)
Вже зрозумів , дякую!
Що самое замовили ? ( Насос )
Так, насос циркуляційний 12вольт
Ну, мені здається, що крутити насос цілу добу не мало сенсу.
Треба лише калькулятор: потужність батареї: 12в * 100А = 1,2 кВт.
Споживання насосу на 1 швидкості - 30 вт.
Макс. глибина розряду батареї (рекомендована) - 30%.
Доступна потужність батареї - 12 кВт * 70% = 0,84 кВт.
Макс. час роботи насосу (без врахування втрат) = 0.84 / 0.03 = ± 27 год.
У Вас пропрацював ± 24 год., При цьому батарея розряджена не повністю.
Все нормально.
Можна було не мучити насос.
Реалії можуть відрізнятися від розрахунків на папері! А чого він мучився?! У мене синус гарний!
*>Макс. глибина розряду батареї (рекомендована) - 30%.*
30% - это для Pb.
У LiFe глубокие циклы сравнительно с частичными - дают мизерный штраф на живучесть банок.
PS.(в порядке занудства)
*>потужність батареї: 12в * 100А = 1,2 кВт.*
1. Нет у батарей такой "мощности". Предельная отдаваемая/принимаемая мощность - это о другом и считается иначе.
2. Есть ёмкость (в А*ч по заряду и в Вт*ч по энергии). Не 100А, а 100А*час. Не 1.2кВт, а 1.2кВт*час. Соотв. при делении Вт*час на Вт -- часы и получились (у вас же "час" из шляпы волшебника возник).
Ємність акумулятора вимірюється не а яАмперах, а Ah Ампер-годинах.
Точно!
дайте ссылочку на dc насосы, а то гугел про них не знает!!!
А гугел и не должен знать! Али экспресс знает!
Видео "ниачем". Зачем было убивать сутки этот тест? Что бы прикинуть время с точностью в пару десятков минут, надо знать ёмкость аккумулятора (100 ампер) и ток потребляемый инвертором на холостом ходу (можно померять сунув мультиметр в режиме изм. тока в разрыв цепи аккумулятора).
Далее простой рассчет по а пару секунд...
Емкость аккумулятора 12В*100А=1200 ваттчасов.
Насос 40 ватт, инвертор берет на преобразование допустим 10 ватт, в сумме 40+10=50 ватт в час.
Делим 1200/50=24 часа. Те же 24 часа, что получил автор убив на это сутки своей жизни.
А если АКБ не новый?! Или инвертор больше тянет на себя? А так я теперь точно знаю ! И зрители тоже!
Всё было бы верно, за исключением одной мелочи...
*> ватт в час*
Скорость корабля вы тоже в "узлах в час" меряете? А мощность автомобильного движка в "л.с. в час"?
PS. Вот что за хроническая фигня у нас с образованием, что 90% людей глючат с ваттами и часами?
Интересно, что в англоязычных чатах я такую ошибку ни разу не видел, все понимают, что такое ватт, что такое ватт*час, итд единицы. Так что это именно наше образование, а не систематический общечеловеческий глючок.
Przetwornica z ładowarką 3000W CZYSTY SINUS 12v
У мене інвертор без зарядного пристрою
45 ватт (мощность насоса ) делим на 220 V=0,2А,, 100 А/ч делим на 0,2=500 часов,, делим на 24 =20 дней, реально ,с потерями инвертора получится 15 дней( кпд 70 %) у меня стоят насосы с электронным регулированием мощности максимальная мощность которых 20 Ватт работают на 8-10 ватах ( это если кто не знает о таких, дорого но эффективно , ну и долгосрочно)
Что вы не то насчитали! Ток надо считать по линии 12 вольт а не 220 ! При потреблении 45 ватт мой АКБ сутки крутит насос с инвертором! А вот когда насос DC-12V поставил тогда да, 8-12 ватт тянет !
Работает вечно с подзарядкой от солнца!
Усім привіт ,інвертору на батареї зовсім не місто.
Привіт! У мене батареї максимум+35 градусів! Тепловий насос рулить!
Трансформатор з приймача, тв. Будь що з необхідною напругою
Тобто блок живлення? А струм ? АКБ буде максимально тягти ! І мені треба вихідну напругу 14 вольт, навіть більше трохи
@@igornesadim Ігорьок, в радянських приймачах , тв, магнітофонах блоки живлення мають підлаштовуючі резистори, які можна крутити викруткою.тестер на провода або на конденсатор (на платі чи десь поряд він стоїть) на якому написана напруга 50 в і регулюючи резистор став п'ятнадцять вольт. Перед тим відміть олівцем положення, якщо треба, щоб радіо пристрій працював і на далі. Міряй періодично, що там на АКБ. Потім вже будеш орієнтуватися. Я так авто АКБ заряджаю.100 А для резерву освітлення. Малий ток, довше, але безпечно та не купував
Так в радянських блоках живлення трансформатори начебто ? Хіба на них постійний струм можна давати?!
@@igornesadim там блок живлення- це трансформатор, діодний міст для випрямлення , та регульована схема стабілізації і в кінці конденсатор після якого подаєш напругу на акб Це для заряджання АКБ від мережі.
А від сонячної панелі - краще напряму. При умові, що напруга панелі до двадцяти вольт. Для зими, а коли сонця багато треба наглядати, щоб не закіпів.
Зрозуміло, я і наглядаю коли сонце , бо бмс ще нема у мене ,а зарядне від сонця тільки напругу всю контролює а не по банках , одна банка під кінець заряду вибігає вперед
По ємності однаково не буде якщо з автомобільним зрівнювати то потрібно брати 180Ач
Чого це?! Ємність вона і в Африці ємність!
@@igornesadim Ну спробуйте автомобільний акумулятор вони як правило видають тільки половину того тим більше що він зовсім для іншого розрахований для старта
Це ви новий пробували чи старий? Якщо старий то звісно вже такої ємності не буде! Вже навіть через пів року не буде! Не можна так його використовувати але що людям робити?! Не кожен може такий як у мене ліфер купити
@@igornesadim новий і не один
Хм, дивно
ЛАМПА НАКАЛИВАНИЯ последовательно твоим солнечным панелям = лампа горит идёт заряд, лампа негорит заряд закончен, пример лампа 250 вольт 100 ват (это 100/250=0,4 ампера)+ солнечные панели 250вольт = этотвой аккумулятор будет заряжаться 0,4 амперами..... А если взять 250ватную лампу или 60 ватную или соединить лампы последовательно .......думай сам но кпд 50% а стоимость 0
Так у меня же не стабильно 250 вольт а постоянно прыгает от 150 до 250
@@igornesadim без разницы лампочка будет работать как ограничитель мощности да кстати кпд выше чем 50%
Я думаю лучше блок питания от компьютера например поставить, или ещё от чего то
@@igornesadim думать вредно
А не думать намного вреднее!
нашо той насос ганяти безперервно?! Включи на 10сек, вимкни на 40сек Пропрацює 5 діб
І як це організувати? І як такі клацання відіб'ються на здоров'я насоса?
Акумы такой химии,без балансира толково эксплуатировать нельзя.
Ну так закажу и балансиры ( знать бы какие) не все сразу
@@igornesadim На этом канале целая сага.Dima espirans На все китайские обзоры.
@@igornesadim Активный балансир 3-4S 5A LIION LFP LTO
Спасибо, посмотрю!
@@igornesadim Тут видно ruclips.net/video/bkIhX5Wc0RQ/видео.html&ab_channel=Alternativeenergy
насос який ти показуешце як унітаз для москалів !
вже років 25 , е частотні насоси, тогож wilo, ( користуюсь тільки частотниками)11(!) Вт , це половина потужності, підіймае на 4,5 метри, вимикантся коли відсутня циркуляція( закриті термокрани)дорогий? так, не дешевий ! але ж потребляе!
зараз, оцінюючи зроблене, я дійшов висновку, що неосознано я , після 94 року , після сдачи зрадником кравчуком ядерки, я готувався до согодняшної ситуації, брав тільки найкраще, з мене глузували знайомі і товариші! і де вони зараз ????
Скажу даже больше - мне скоро и инвертор не нужен будет! Всегда говорю чем проще тем лучше!
Зачем лишние усложнения ?! Мой DC насос тоже 11 ват будет брать но стоит при этом копейки!
Батарея 100 ач /24 часа= 4 ампера в час витрата на насос і інвертор?!...
100а я з неї не викачав !
100Ач×12=1200Вт/ч,,1200/50Вт (насос)=24 часа ×0.8(кпд)=19 часов может маслать насос...
1200 если высадить в ноль, а мы то умные люди в ноль не высаживаем .
Так отож!
Хто додивився цю нудоту, скільки насос пропрацював?
Чому це нудота? Дуже актуальна інформація!
Старый бесперебойник ПК с дроселем от лампы дневного света на 40 ватт делает уже сносную синусоиду.
Довольно спорный вопрос, на Ютубе многие с этим не согласны, а я в это ещё не вникал
@@igornesadim сам смотрел осликом напарник просил попробывать
Думаю лучше DC циркуль поставить чем все эти преобразования которые жрут зря энергию
Плохо видно. Давай заново с ними это видио то Украйне не понятно.
А зачем такое заново снимать? Эта схема не правильная! Смотрите последние видео , там правильная схема!
PowMr Мппт 60 ампер на алиекспрес 3000 гр у меня 2 года полет нормальный 6 панелей 540ват заряжает 12 в АКБ
то що вони заряджають -питань немає.
Питання в тому за якій час заряджають і в яку пору року.
І в економичній доцільності -одна справа для дачі де електрики наскільки я розумію просто не було (і провести її коштувало дурних коштів), інша справа -щоб вийти з поточної ситуації - вкладати купу коштів в панелі тільки щоб світилася лампочка та працював насос (при тому що ситуація з електрикою через місяць-два-три налагодиться)
@@JustMe-y8d Зустрічне питання, за який час заряджає яку саме АКБ по потужності? Масив панелей які у автора зарядять навіть в похмуру погоду. А за доцільність цього питання я зараз не розказую кожен для себе вирішує сам чи потрібно йому це. У випадку автора коли панелі вже є я думаю доцільно.
Питання в тому яка вхідна напруга з панелей у того мррт? У мене 250 вольт з панелей , я таких мррт не бачив
А може і не налагодиться! А може електрики і взагалі не буде? Думаю краще готуватися до найгіршого!
@@igornesadim до 200 вольт
Той випадок купа грушей вбухав в енергосистему , ана лапочку 12в нема щоб видно було
Таки да , відео темнувате вийшло. Тепер буду підсвічувать
Дякую