Спасибо за работу! аж заскучала за Бонном. Внутри транспорт действительно настолько чист, как будто сегодня новый пустили. Чувствуешь себя человеком, а не скотом.
Обожнюю Ваші випуски. В захваті від вашого каналу. Вже 3 роки живу у Вальдмюнхені, але з переглядаю всі випуски. Дякую за насичену професійну інформаційність👍
Сюжет класний. А до Вашого змагання "автомобіл vs потяг" я б ще додав вартість: - вартість квитка на потяг - вартість палива + вартість заїзду в центр міста (якщо таке є) + вартість парковки на годину (якщо рядом нема безкоштовних місць паркування.) А найбільше моє побажання щоб вас показували не тільки в інтернеті а і на Суспільному хоча б.
ви тоді дізнаєтеся, що на податки можна отримувати соіціальні блага, будете на мітинги ходити - кому воно треба? :)) тож дивіться в інтернеті, і не вздумайте поширювати серед знайомих!!!
Однозначно лайк за україномовний контент.... Якісні ролики доводять, що не обов'язково вживати узькочзичіє для збільшення кількості переглядів!! З.І. по темі побажань - хотілося б подивитися на роботу ландшафтних фірм в Німеччині і працю садівників (саме приватних)
Дякуємо, що дивитеся! Передали ваше побажання Михайлу. А тим часом пропонуємо переглянути репортаж, як німці піклуються про дерева і парки: ruclips.net/video/2qnqtkZUUYw/видео.html І про те, як дерева вчать бути витривалими: ruclips.net/video/w88B9gdRrPM/видео.html
У нас є такі автобуси,що люди в них неможуть заплатити,бо нема такої мобілки якою прикладають до спіцяльного апарату,щоб оплатити не у всіх є сенсорні мобілки
Пан Михайло запитує що нас цікавить про Німеччину, і він обов'язково розповість в наступних випусках) Питання : як виїхати жити в Німеччину? 🤣 І я серйозно
Дякую за відос. Класне депо, все чистенько і акуратно і сила силенна запчастин. Круто!!! Мені сподобався трамвай і штадбан в Карлсруе. Крута тема особливо, що із передмістя можна дістатись фактично на трамваї в центр міста. Але і подобаються турнікети тим, що наприклад в Києві єдиний тариф проїздом метро, приклав карту з пейпас і пройшов через турнікет і не потрібно томитись в черзі до касира чи автомата з продажу квитків.
Чудовий сюжет, АЄОА. Вартість квитка не погашає повних витрат на транспорт. І в цьому ключ до того, чому в нас не так, як у них. Загальні надходження від квитків в кращому випадку погашають 50% вартості транспортних витрат.
Чудове відео!! Так їздити треба!! Нажаль, нажаль, нажаль ми тільки дивимось на це((( Було б цікаво подивиттись про підтримання стану дерев у містах, парках, скверах, а особливо між містами, мій товариш, який їздив до Німеччини за авто сказав, що на кожному з дерев є свій номер, певен, з цим питанням там теж все вирішено найкращим чином і нам є чому повчитися. Лайк, підписка, Дзвіночок.
Найбільше в транспортній системі Німеччини мені сподобалося,що без знання мови,можна дуже легко добратися в будь-яку точку міста,чи в інший населений пункт,бо на картах,на зупинках,дуже доступно все розписано і розмальовано
На всіх кінцевих зупинках стоять біотуалети які належать якимось там транспортним фірмам, але якими можна скористатися і ніхто слова (з водіїв) не скаже
Водители имеют конечные остановки своего маршрута,где они имеют определённое время для отдыха.Там-же находдятся специально оборудованные комнаты с туаетом или кабины-туалеты.У каждого водителя,прибывающего на данную отановку,имеется ключ от них.Пересменка водителя проводится на остановках,куда может прибыть водитель-сменщик любым транспортом.Как правило,это происходит в узловых точках маршрутов.Проезд для них бесплатный к месту работы и обратно.
Тоже бегают если лень идти в туалет. Места для отдыха , это твой сарай. Если и есть комнаты, то там вообще отстой. Лучше быть в автобусе. Или если есть коллега с ним стоять .
Дчкую! Луже цікаво та інформаційно! Звичайно, хотілося б дізнатися про можливості туриста - ночівля, їжа, може є безкоштовні заклади мистецького чи історичного призначення :) І ще цвкаво дізнатися про українську діаспору в Німеччині !!!
Чудове відео! А не підкажете: Дюссельдорф та Дортмунд і там і там обслуговують транспорт vrr та vrs. Я маю fan pass так як їду на матч євро у Дюссельдорі. Чи означає це що мій pass буде валідним і в Дортмунді і в Дюссельдорфі? Можливо знаєте)
Заліковий сюжет. Подібна система громадського транспорту діє не лише в Німеччині, а і у інших країнах ЄС. До прикладу, у всіх найбільших містах Польщі вже практично досягли такого ж рівня.
В точку но прежде чем их запретить нужна замена маршруткам то есть автобусы, троллейбусы, трамваи и метро. Представьте себе что будет если не будет маршруток, транспорт просто не справится с таким потоком пассажиров. Как для меня маршрутка это альтернативный вид транспорта и пользуюсь я ими только в том случае если невозможно ехать на другом транспорте.
Мені цікаво про туризм!!! А ще більше цікаво, як привернути туристів з Німеччині в Запоріжжя? Я працюю в сфері туризму з 2008 року гідом та екскурсоводом. Тож чекаю на контакти фірм з Німеччини з якими можна поспівпрацювати) Дякую за сюжет!
який відсоток витрат покриває продаж квитків та проїзних? невже 100%? наскільки мені відомо, найвищий відсоток покриття витрат з квитків є у Фрайбурзі - в межах 85-88% на рік. Тобто ~15% додають з бюджету. забули розповісти про вартість та типи проїзних тривалої дії (місяць, квартал, ...). щодо інших тем, то знайдіть мій розлогий коментар, який я писав під одним з відео минулого року. актуальні теми для України зараз: - ремонт вулиць після зими (і нанесення розмітки) - прибирання(!) вулиць після зими - утримання і заміна зелених насаджень: чому німці не рубають дерева "під стовп", чому не білять дорослі дерева, і чим та для чого змащують стовбур молодих дерев? хто за це відповідальний в міських адміністраціях? є "головний садівник міста" чи якась інша посада? є якийсь стратегічний план озеленення / заміни дерев? чи є норми зелених насаджень (площа або щось інше) на одного мешканця? хто стежить за станом дерев? чи можуть мешканці або ОСББ викликати не завжди тверезих "дроворубів", які зроблять з дерева стовп, бо комусь забагато тіні? чи для цього треба дозвіл? які вимоги до обрізки дерев? хто це контролює? що буде, якщо з дерева зроблять стовп або зріжуть взагалі? що роблять з пеньками? що роблять з омелою? що буде, якщо гілки дерев пошкодять щось чи когось (хто відповідальний?) ? як захищають дерева під час ремонтних робіт? яке покриття в зоні тротуарів навколо кореневої системи дерев? як, чим і від чого/кого (комахи, тварини, люди, транспорт) захищають дерева? розкажіть про дорожній знак, на якому зображена вантажівка в кроні дерева. розкажіть про процес висадки: хто, де (покажіть розсадник), і які саджанці (вид, товщина стовбура, вік, вартість тощо) обирає для міста? чи є гарантія на саджанці? які дерева можна садити, а які не варто і чому? чому німці не садять аличу, яблуні, горіхи на вулицях і в парках? ;) чи існують норми щодо відстані від крони/стовбура дерева до будівель і споруд (фасадів, стовпів, контактної мережі, каналізації, зупинок, ...)? як виглядає лунка для дерева і процес висадки нового дерева? покажіть детально весь процес підготовки і висадки дерева. як пересаджують цінні дорослі великі дерева? і навіщо це роблять? невже не простіше зрізати? якщо мешканці хочуть посадити дерева, що вони мають зробити? можна садити будь-де і будь-що? вкотре прошу зробити кількаденне турне до Східної Німеччини (Дрезден, Ерфурт, Лейпциг, ...) , і показати, як вони "відходили" від старої системи. Це стосується всіх тем: житло, транспорт, дороги, безпека руху, енергоефективність, сміття, реставрація і реконструкція, ... бо Західна Німеччина, це звісно круто, але там були "трошки" інші реалії. Класне відео з Лейпцига про питну воду: ruclips.net/video/gbUoYn7HgAo/видео.html
Дем'яне, дякую за такий ґрунтовний опис нової теми. Я вже давно придивляюсь до місцевого "Зеленбуду". Думаю над тим як зробити цю тему динамічною і цікавою.
Неплохо, лайк! Расскажи как в Германии работает судебная система без коррупции. Как без коррупции работают высшие силовые ведомства. Почему они не берут взятки?
@@DWUkrainian А почему Вы отвечаете на украинском на вопрос по-русски? Вот например в той же Бельгии, если к Вам обращаются на фламандском, то неприлично отвечать на французском, хоть Вы и валлон.
Сам вопрос какой-то странный. Откуда Вы знаете, что они не берут взяток? Вернее на бытовом уровне нет, потому что суммы маленькие - невыгодно рисковать. А на высоком уровне постоянно какие-то скандалы с коррупцией. Впрочем как и везде в мире
@@ДмитрийЛевыкин-н4р Ничего в вопросе странного. Он неудобен - это да! Конечно, чем выше ставки, тем ближе к коррупции. "У каждого человека есть своя цена". Их уровень коррупции низкий, с этим не поспоришь. Так вот, без подобных "вопросов" не выяснить где та "грань" в Германии у людей после которой ответы станут "размытыми". Что ей способствует, и как они её определяют и борятся. Как вы предлагаете выяснить это без "странных" вопросов? Если для нас "жизненно важно" сравнить размеры членов, то нет другого способа как каму то спустить штаны! Надо понять воочию - как так получается, что тут выгодно с коррупцией, а там выгодно без неё, или с меньшей её распространённостью?
Б.. сегодня стоял ждал маршрутку, она шла по расписанию, но пустая попросил остановиться, он глянул салон пустой погасил номер и поехал себе дальше. И это был мерс в котором уже 2 мес заедает дверь. Еще одна уже 2 недели ездит с поломанной коробкой передач.
@@wladjarosz345 тому і треба, так як не знають люди, що є, а це у містах Золінген (діє маршрут у сусідне місто Вуперталь) , Еберсвальде та в Еслінгені. Навіть Берлін планує повернути після того як в столиці Чехії почали відновлення.
@@СашкоМихайлов-н7ч дуже правильно шо відновлюють. Експлуатація тролейбусної лінії коштує набагато дешевше трамваю. Ціна низькопідлогового вагону трамвая також в декілька разів вища за низькопідлоговий тролейбус. Дуже висока собівартість коткової пари для низькопідлогового вагону. В Україні їх самотужки навіть не виготовляють, задорога технологія виробництва.
Я не русский и украинский более менее понимаю, странно, что русские вообще не понимают украинский. Сюжет классный :) в конце трек понравился, не подскажите название?
Да выпендриваются просто некоторые:))) Большую часть жизни говорю на русском(недавно правда выучен польский и английский в процессе) и проблем с понимание украинского никаких, разве что тараторит кто быстро.
А в нас запустили новісенькі вагони, так вони за тиждень стали вже як старі: грязні та смердючи. Шкода діток, які влітку голими руками, ногами соваються по немитих сидіннях. А зовні їх миє мабуть тільки дощ. За туалети я взагалі мовчу. :(
а ще я не встиг на поїзд бо автомат раптово відмовився брати 10 євро купюрою і я просто фізично не встиг поміняти. А 20 євро він не бере ніколи, треба оплачувати мілкими грошами навіть дорогі білети
Мне не нравятся система оплаты в Кёльне. Дорого так ещё хрен разберёшь в автомате, что тебе выгодней. Так же поздно ночью не чем не возможно добраться до пригорода, а такси не обосновано дорого стоит около 50€. Конечно если ты покупаешь месячный проездной(он стоит около 30€ вроде), то это выгодно, но если мне нужно в город два раза в месяц съездить и платить в две стороны стоит 10€ и получается за два раза 20€, о это не справедливая цена, потому люди и ездят зайцем. Я по две три остановке постоянно ездил.
Ремонтные мастерские как больницы, чисто, красиво, порядок, а вы зайдите в наши автобусные параи, грязище , говнище, все разбито, валяеться вокруг, бардак, ужас!
@@morfeus340 а это видел. Ужас. Да еще в троллейбусном парке. Ладно парк один , он и есть такой. Второй парк по лучше. Кстати у нас частный автобусный парк. Крыша тоже течет. При сильном дожде в канаве вода.
Дуже приємно, що у відеоблога такі уважні глядачі! Відео ніде не гуляло і створено у той період, який зазначений датою завантаження на Ютьюб. Насправді, у німецьких автоматах з продажу квитків по-іншому друкуються дати. Ми звикли до формули: дата, місяць, рік - на цьому ж квитку: рік, місяць, дата :)
@@mykhailomalyi8803 розкажіть, яка кількість маршрутів громадського транспорту в Берліні? Чи задовольняють вони усі потреби берлінців? Наскільки легко можна дістатися до будь-кого мікрорайону Берліна на громадському транспорті без пересадок?
По самым простым немецким расчетам заработная плата водителей маршрутного транспорта 26,000 гр. при стоимости проезда 2.76 гр. за 10 км. И это при существующей сейчас цене на диз-топливо бензин масла и т.д
Живу в Германии, но в городе на 200.000 человек. Мечтаю о маршрутке. Автобусы ходят редко и только в центр, а в другие районы, которые расположены в 10-15 минут на машине автобус просто не едет. Без машины здесь жить не возможно. В моем районе есть только 2 супермаркета и аптека. Если одежду купить нужно ехать в центр. До центра 25- 45 минут на автобусе. Есть 3 точки, где можно купить одежду, туда нужно добираться по часу с пересадками. При этом до центра от нас 10 минут на машине.
Я постійно за кермом. Дивлюсь на ці дороги в германії і плачу. За день кермування так стомлююсь що нічого не хочеться. Стомлююсь від українських доріг.
Ну смотря где. К примеру, в Вене считается очень хороший транспорт. Для тех же школьников проездной стоит 60 евро в год!!! Причём он действенен не только в Вене, а и в 2 соседних областях. То есть билет, по-сути, зависит от соц . статуса и он не отнимает огромных денег от бюджета человека. Одноразовые билеты, конечно, дорогие, но местные их не берут, это для туристов.
@@kapiton9985 ну не нужно сейчас реально преувеличивать. Я не знаю где и кем надо работать, чтобы не мочь купить себе проездной. В Германии, конечно, есть проблемы, но не до такой степени. Это уже слишком большое преувеличение.
Цены там нормальные.По их доходам.При зарплате в 100000гривен заплатить 90 гривен за проезд, не большой расход.А на металлоломе,как наши маршрутки и с таким ,как у нас комфортом, нормальные люди не будут.
Не знаю навіть, проблеми зайців все ж залишаються і тони паперу для проїзних квитків це не добре для екології, гадаю виходом у нас зможуть стати електронні проїзні та фейс-ід верифікація для усунення контролерів.
У немцев есть одно хорошее главное качество- они не жалеют ни денег ни времени на модернизацию своей страны - в Украине же економят прежде всего на качестве материалов транспорта и удобстве пасажиров.
Когда у нас уберут эти страшные маршрутки и не адекватных водителей которым вообще пофиг на людей на безопасность И построят Новые дороги с соответствующими требованиями Тогда перемены начнутся в головах нашего тяжелого народа. А пока приходиться ездить в таких первобытных условиях . К сожалению цивилизация в Украину ещё не пришла((( ждём Колумба может он откроет для мира Украину!!!
Олександре, там є момент, що навігатор Дойче Бана мені пообіцяв 40 хвилин - такий час як і на авто, я доїхав вчасно без пригод, тож більше не акцентував на часі потягом.
@@mykhailomalyi8803 у мене питання: Сказали шо 20% оплати за проїзд іде на заміну вагонів трамваю. Показали шо їх відремонтовують з економією :1мілліон замість 3. А скільки часу/років йде на 100% заміну повністью новими не відремонтованними вагонами? І ще питання по залізничній колії. Я так розумію що рельс колії міського трамваю у стику один одного зварюється. А як щодо залізничного рельсу колій, є там так нам відомий в Україні при русі звук тутук, тутук.
Хочемо в Євросоюз? Так маємо працювати! А наші маршрутки ТРИ річних бюджета по карманах в тіні розкрадають. Наш Кабмін про це знає і нічого не робить. Мабуть в долі.
Бо наші ідіоти вважають, що можна позбавитися заторів, якщо прибрати одну смугу з трамваєм з вулиці, а також вважають його поганим транспортом, хоча це кращий транспорт після метро
Зробіть відео у форматі як мінімум 1080р, бо милиться на великих екранах. Також зробіть звук гучнішим, бо погано чутно в порівнянні з 99% всього ютуб контенту.
Тут и Бебики по полу в поездах и туалетах ползают- и руки облизуют. И надо было в Берлине день поездить и посмотреть сколько городских электричек выпадают и люди злые не могут доехать куда надо!! Бонн не больше Броваров !!
@@vnuk_nomenklatury В ваших Європах міста дуже обмежують пересування на автомобілі, бо якщо кожен буде добиратись на роботу автівкою під яку потрібні широкі дороги, паркомісця то місто фінансово програє; якісно працюючий громадський транспорт+велоінфраструктура вигідніша в часі доправлення та в екологічному плані!
У нас також колись ікаруси їздили і обслуговували АТП звичайно рівень не німеччина але був задоволений, потім все віддали в приватні руки зараз на ржавих відрах їздимо, наша тупа влада зараз хоче все віддати в приватні руки буде схоже на маршрутки кращеби вклали по півтора мільйони євро в трамваї як німці. Зеленський позорище стидно шо за нього голосував позорище....
@@oksanakiel2337 наприклад, до 7000 кВт на рік з лічильником, ціна становить приблизно 30 євроцентів за кВт www.eon.de/de/pk/strom/grundversorgung-strom/grundversorgung-strom-doppeltarif.html#Preisinformationen
Вот бомжи. Не могут купить новый трамваи. Как в Украине ремонты. Как хорошо что в Ганновере 30 лет и сразу идет замена. В течении 30 лет если что , то делают немного модернизации. Железная дорога отстой стала. Дорого и не удобно. На машине быстро. Ага а водитель автобуса не договорил. Про смены. Его график это жесть. Работать в три смены. Семена в час пик и между перерыв по 2 или 3 часа. Весь день в одном месте. Смены по 9 или 10 часов. Бывает и 12 но с перерывом. То есть менять маршрут на другой . С помощью общественного транспорта.
ОТ ЧТО ЗНАЧИТЬ СОБЛЮДАТЬ И ВЫПОЛНЯТЬ не знаю правда или нет НО я так слышал что когда то- остановили транвай проверять билеты- у кого не было то вывели и расстреляли так вот с тех пор у немцев порядок
Сюжети супер! Чекаю на наступні!
А Ви вже всі бачили? Тут можете переглянути решту. ruclips.net/p/PL9W6plBRBq0CmOshAUbIKgAxx92Gp4J9E До речі, ось-ось з'явиться новий випуск.
Дякую вам, за таку цікаву та інформативну розповідь!
Чудові сюжети, позитивний ведучий, все змістовно та цікаво!
Спасибо за работу! аж заскучала за Бонном. Внутри транспорт действительно настолько чист, как будто сегодня новый пустили. Чувствуешь себя человеком, а не скотом.
Обожнюю Ваші випуски. В захваті від вашого каналу. Вже 3 роки живу у Вальдмюнхені, але з переглядаю всі випуски. Дякую за насичену професійну інформаційність👍
Дякуємо за теплий відгук! Нам дуже приємно. Працюємо для вас!
Супер сюжет. Так тримати. Лайк
Дякуємо, що дивитеся :)
Відкрила для себе DW і пана Михайла лише тиждень тому. Мені цікаво, навіть і фільмів не треба. Дуже дякую
Сюжет класний.
А до Вашого змагання "автомобіл vs потяг" я б ще додав вартість:
- вартість квитка на потяг
- вартість палива + вартість заїзду в центр міста (якщо таке є) + вартість парковки на годину (якщо рядом нема безкоштовних місць паркування.)
А найбільше моє побажання щоб вас показували не тільки в інтернеті а і на Суспільному хоча б.
Розмовляй російською, а не хрюкай!
ви тоді дізнаєтеся, що на податки можна отримувати соіціальні блага, будете на мітинги ходити - кому воно треба? :)) тож дивіться в інтернеті, і не вздумайте поширювати серед знайомих!!!
Лайк за мастерские и музыку)) 🤘
Так, музло те що тре. Такий собі легкий джент;)
Супер! Німці - молодці!
Дякую за український, цікавий контент!
Так цикаво шо забуваю написаты благодарочку. Шановный теска и твои коллеги,. Щиро вам дякую за работу. Слава Украине.
Гарні репортажі. Дякую.
Дякую за сюжет
Дякую за цікаві сюжети. Було б цікаво побачити більше про відпочинок німців, у т.ч. про досить популярний там піший туризм.
Наталю, дякую за темую. От саме зараз готуюсь йти в похід!
у неділю усі магазини зачинені, а тому люди "вимушені" гуляти... кафе ж працюють!
@@wladjarosz345 кафе, заправки а також маленькі магазини і навіть мережеві, за умови якщо там працює власник
спасибо за ваше видео)
Дякуємо, що ви з нами! Запрошуємо переглянути інші серії "Відкривай Німеччину": bit.ly/OpenGermany
Супер!
Однозначно лайк за україномовний контент.... Якісні ролики доводять, що не обов'язково вживати узькочзичіє для збільшення кількості переглядів!! З.І. по темі побажань - хотілося б подивитися на роботу ландшафтних фірм в Німеччині і працю садівників (саме приватних)
Дякуємо, що дивитеся! Передали ваше побажання Михайлу. А тим часом пропонуємо переглянути репортаж, як німці піклуються про дерева і парки: ruclips.net/video/2qnqtkZUUYw/видео.html
І про те, як дерева вчать бути витривалими: ruclips.net/video/w88B9gdRrPM/видео.html
крутий випуск. ведучий - професіонал. відчувається гарне знання німецької мови.
Дякую за вашу оцінку! А вивчення німецької немає меж - завжди є куди рости;)
У нас є такі автобуси,що люди в них неможуть заплатити,бо нема такої мобілки якою прикладають до спіцяльного апарату,щоб оплатити не у всіх є сенсорні мобілки
Пан Михайло запитує що нас цікавить про Німеччину, і він обов'язково розповість в наступних випусках)
Питання : як виїхати жити в Німеччину? 🤣
І я серйозно
Дякую за відос. Класне депо, все чистенько і акуратно і сила силенна запчастин. Круто!!! Мені сподобався трамвай і штадбан в Карлсруе. Крута тема особливо, що із передмістя можна дістатись фактично на трамваї в центр міста. Але і подобаються турнікети тим, що наприклад в Києві єдиний тариф проїздом метро, приклав карту з пейпас і пройшов через турнікет і не потрібно томитись в черзі до касира чи автомата з продажу квитків.
Погоджуюсь, загальний електронний проїзний на всі види транспорту - це чудова ідея!
@@mykhailomalyi8803 а ще оплата не за кожний вид транспорту а за "відрізок" часу в дорозі...
@@user-lisnick , якби був Порошенко то все було б у 82 рази гірше!
супер сюжет, снимайте еще
Без маршруток аж сумно :)
Пускай немци посмотрят как образуется тариф в "КиевПасстранс" они просто ох*еют)))
Вони офігіють вже від того, що добираючись з Троєщини потрібно платити і за трамвай і за електричку, і за метро)
Вони прикурили би від того, скільки бабла можна розпилювати😂🤣
У них куча приватных компаний, а у нас либо Маршрутка либо КиевПасстранс(
Чудовий сюжет, АЄОА. Вартість квитка не погашає повних витрат на транспорт. І в цьому ключ до того, чому в нас не так, як у них. Загальні надходження від квитків в кращому випадку погашають 50% вартості транспортних витрат.
Чудове відео!! Так їздити треба!! Нажаль, нажаль, нажаль ми тільки дивимось на це((( Було б цікаво подивиттись про підтримання стану дерев у містах, парках, скверах, а особливо між містами, мій товариш, який їздив до Німеччини за авто сказав, що на кожному з дерев є свій номер, певен, з цим питанням там теж все вирішено найкращим чином і нам є чому повчитися. Лайк, підписка, Дзвіночок.
Найбільше в транспортній системі Німеччини мені сподобалося,що без знання мови,можна дуже легко добратися в будь-яку точку міста,чи в інший населений пункт,бо на картах,на зупинках,дуже доступно все розписано і розмальовано
Водителя нужно было спросить о зоне отдыха и туалетах, они также ходят за деревья?
На всіх кінцевих зупинках стоять біотуалети які належать якимось там транспортним фірмам, але якими можна скористатися і ніхто слова (з водіїв) не скаже
сугубо совєтська звичка.
Водители имеют конечные остановки своего маршрута,где они имеют определённое время для отдыха.Там-же находдятся специально оборудованные комнаты с туаетом или кабины-туалеты.У каждого водителя,прибывающего на данную отановку,имеется ключ от них.Пересменка водителя проводится на остановках,куда может прибыть водитель-сменщик любым транспортом.Как правило,это происходит в узловых точках маршрутов.Проезд для них бесплатный к месту работы и обратно.
Тоже бегают если лень идти в туалет. Места для отдыха , это твой сарай. Если и есть комнаты, то там вообще отстой. Лучше быть в автобусе. Или если есть коллега с ним стоять .
Дякую за сюжет. Цікаво було б подивитися про залізничні музеї і туристичні (ретро-потяги)
Дчкую! Луже цікаво та інформаційно!
Звичайно, хотілося б дізнатися про можливості туриста - ночівля, їжа, може є безкоштовні заклади мистецького чи історичного призначення :) І ще цвкаво дізнатися про українську діаспору в Німеччині !!!
Чудове відео! А не підкажете: Дюссельдорф та Дортмунд і там і там обслуговують транспорт vrr та vrs. Я маю fan pass так як їду на матч євро у Дюссельдорі. Чи означає це що мій pass буде валідним і в Дортмунді і в Дюссельдорфі? Можливо знаєте)
Дуже цікаво )
Міський транспорт дорого, але він завжди у відмінному стані
Дякую за сюжет, дуже цікаво
Дякую, що подивились, Василю!
Заліковий сюжет. Подібна система громадського транспорту діє не лише в Німеччині, а і у інших країнах ЄС. До прикладу, у всіх найбільших містах Польщі вже практично досягли такого ж рівня.
Так, правду кажете. За останні 20 років Польща здійснила потужний інфраструктурний ривок уперед. Німецькі і європейські інвестиції пішли у справу.
В Украине давно надо маршрутки запретить!
В точку но прежде чем их запретить нужна замена маршруткам то есть автобусы, троллейбусы, трамваи и метро. Представьте себе что будет если не будет маршруток, транспорт просто не справится с таким потоком пассажиров. Как для меня маршрутка это альтернативный вид транспорта и пользуюсь я ими только в том случае если невозможно ехать на другом транспорте.
Мені цікаво про туризм!!!
А ще більше цікаво, як привернути туристів з Німеччині в Запоріжжя?
Я працюю в сфері туризму з 2008 року гідом та екскурсоводом. Тож чекаю на контакти фірм з Німеччини з якими можна поспівпрацювати)
Дякую за сюжет!
У нас в автобусах бувають зайці
Great episode. Thank you!
Thanks for watching! :)
який відсоток витрат покриває продаж квитків та проїзних?
невже 100%? наскільки мені відомо, найвищий відсоток покриття витрат з квитків є у Фрайбурзі - в межах 85-88% на рік. Тобто ~15% додають з бюджету.
забули розповісти про вартість та типи проїзних тривалої дії (місяць, квартал, ...).
щодо інших тем, то знайдіть мій розлогий коментар, який я писав під одним з відео минулого року.
актуальні теми для України зараз:
- ремонт вулиць після зими (і нанесення розмітки)
- прибирання(!) вулиць після зими
- утримання і заміна зелених насаджень: чому німці не рубають дерева "під стовп", чому не білять дорослі дерева, і чим та для чого змащують стовбур молодих дерев?
хто за це відповідальний в міських адміністраціях? є "головний садівник міста" чи якась інша посада? є якийсь стратегічний план озеленення / заміни дерев? чи є норми зелених насаджень (площа або щось інше) на одного мешканця? хто стежить за станом дерев? чи можуть мешканці або ОСББ викликати не завжди тверезих "дроворубів", які зроблять з дерева стовп, бо комусь забагато тіні? чи для цього треба дозвіл? які вимоги до обрізки дерев? хто це контролює? що буде, якщо з дерева зроблять стовп або зріжуть взагалі? що роблять з пеньками?
що роблять з омелою? що буде, якщо гілки дерев пошкодять щось чи когось (хто відповідальний?) ? як захищають дерева під час ремонтних робіт? яке покриття в зоні тротуарів навколо кореневої системи дерев?
як, чим і від чого/кого (комахи, тварини, люди, транспорт) захищають дерева?
розкажіть про дорожній знак, на якому зображена вантажівка в кроні дерева.
розкажіть про процес висадки:
хто, де (покажіть розсадник), і які саджанці (вид, товщина стовбура, вік, вартість тощо) обирає для міста? чи є гарантія на саджанці? які дерева можна садити, а які не варто і чому? чому німці не садять аличу, яблуні, горіхи на вулицях і в парках? ;)
чи існують норми щодо відстані від крони/стовбура дерева до будівель і споруд (фасадів, стовпів, контактної мережі, каналізації, зупинок, ...)?
як виглядає лунка для дерева і процес висадки нового дерева? покажіть детально весь процес підготовки і висадки дерева.
як пересаджують цінні дорослі великі дерева? і навіщо це роблять? невже не простіше зрізати?
якщо мешканці хочуть посадити дерева, що вони мають зробити? можна садити будь-де і будь-що?
вкотре прошу зробити кількаденне турне до Східної Німеччини (Дрезден, Ерфурт, Лейпциг, ...) , і показати, як вони "відходили" від старої системи. Це стосується всіх тем: житло, транспорт, дороги, безпека руху, енергоефективність, сміття, реставрація і реконструкція, ... бо Західна Німеччина, це звісно круто, але там були "трошки" інші реалії.
Класне відео з Лейпцига про питну воду:
ruclips.net/video/gbUoYn7HgAo/видео.html
Дем'яне, дякую за такий ґрунтовний опис нової теми. Я вже давно придивляюсь до місцевого "Зеленбуду". Думаю над тим як зробити цю тему динамічною і цікавою.
🙋🇺🇦✌️👍👏🤗
Я також хочу там жити!
Неплохо, лайк! Расскажи как в Германии работает судебная система без коррупции. Как без коррупции работают высшие силовые ведомства. Почему они не берут взятки?
Отут було про хабарі: ruclips.net/video/gJ92APy0RJ8/видео.html
Дякуємо за ваш відгук. Передамо побажання колегам!
@@DWUkrainian А почему Вы отвечаете на украинском на вопрос по-русски? Вот например в той же Бельгии, если к Вам обращаются на фламандском, то неприлично отвечать на французском, хоть Вы и валлон.
Сам вопрос какой-то странный. Откуда Вы знаете, что они не берут взяток? Вернее на бытовом уровне нет, потому что суммы маленькие - невыгодно рисковать. А на высоком уровне постоянно какие-то скандалы с коррупцией. Впрочем как и везде в мире
@@ДмитрийЛевыкин-н4р Ничего в вопросе странного. Он неудобен - это да!
Конечно, чем выше ставки, тем ближе к коррупции. "У каждого человека есть своя цена".
Их уровень коррупции низкий, с этим не поспоришь. Так вот, без подобных "вопросов" не выяснить где та "грань" в Германии у людей после которой ответы станут "размытыми".
Что ей способствует, и как они её определяют и борятся.
Как вы предлагаете выяснить это без "странных" вопросов?
Если для нас "жизненно важно" сравнить размеры членов, то нет другого способа как каму то спустить штаны!
Надо понять воочию - как так получается, что тут выгодно с коррупцией, а там выгодно без неё, или с меньшей её распространённостью?
@@ДмитрийЛевыкин-н4р Если закон работает, то зачем вам взятки предлагать?
Жизнь без взятки, это просто свобода.
Б.. сегодня стоял ждал маршрутку, она шла по расписанию, но пустая попросил остановиться, он глянул салон пустой погасил номер и поехал себе дальше.
И это был мерс в котором уже 2 мес заедает дверь.
Еще одна уже 2 недели ездит с поломанной коробкой передач.
побежденный народ)))
Переможений не народ, а нацистський режим
@@ІмяПрізвище-э2к , якби був Порошенко то все було б у 82 рази гірше!
Давайте еще видосы!
Якщо вже пішла мова про транспорт, то цікаво було б про тролейбуси у Німеччині.
))))
їх вже там не існує!
@@wladjarosz345 тому і треба, так як не знають люди, що є, а це у містах Золінген (діє маршрут у сусідне місто Вуперталь) , Еберсвальде та в Еслінгені. Навіть Берлін планує повернути після того як в столиці Чехії почали відновлення.
@@СашкоМихайлов-н7ч дуже правильно шо відновлюють. Експлуатація тролейбусної лінії коштує набагато дешевше трамваю. Ціна низькопідлогового вагону трамвая також в декілька разів вища за низькопідлоговий тролейбус. Дуже висока собівартість коткової пари для низькопідлогового вагону. В Україні їх самотужки навіть не виготовляють, задорога технологія виробництва.
А якщо я помилився з квитком чи зупинкою? Контролери мене посадять в тюрму? Хороша мотивація не сідати туди
Дуже гарний сюжет! Покажу директорові маршруточної контори, хай вчаться працювати.
Я не русский и украинский более менее понимаю, странно, что русские вообще не понимают украинский.
Сюжет классный :) в конце трек понравился, не подскажите название?
Русские тоже понимали 5 лет назад, но верховный вождь сказал им, что украинцы русским не братья, с тех пор не понимают.
@@ДенисГапеев-и2т за десятиліття не бачив я жодного росіянина, який би щось тямив українською...
@@wladjarosz345 Ну с Белгородской и Воронежской областей точно понимают, а московиты и северяне хз, они то и не славяне фактически.
Они НЕ ХОТЯТ понимать.В этом основная проблема.
Да выпендриваются просто некоторые:))) Большую часть жизни говорю на русском(недавно правда выучен польский и английский в процессе) и проблем с понимание украинского никаких, разве что тараторит кто быстро.
Спасибі за Ваші сюжети!
цікаво як іммігрувати в Німеччину)
Дякуємо за те, що дивитеся :)
Ось, приміром: ruclips.net/video/MPGtioP2WFs/видео.html
як раз актуально після виборів :(
Вивчити мову
Интересный выпуск
А в нас запустили новісенькі вагони, так вони за тиждень стали вже як старі: грязні та смердючи. Шкода діток, які влітку голими руками, ногами соваються по немитих сидіннях. А зовні їх миє мабуть тільки дощ. За туалети я взагалі мовчу. :(
Здесь молодёжь тоже с удовольствием ложит грязные ботинки на сидения - не все так сладко!!
недостатньо просто скакати та кричати про патріотизм, - тут також винен Путін ?
@@viktorijaglanze245 я наблюдал это постоянно. :(
@@alexkot7919 мнение запаребрика кто-то спрашивал?
где иконки?
DB дійсно має поганий UI своїх автоматів. Не ясно, хто їх створював)
Так, ви маєте рацію. Принцип побудови меню автоматів заслуговує на окрему серію, однак, нажаль, це дуже вузькоспеціалізована тема.
а ще я не встиг на поїзд бо автомат раптово відмовився брати 10 євро купюрою і я просто фізично не встиг поміняти. А 20 євро він не бере ніколи, треба оплачувати мілкими грошами навіть дорогі білети
Розкажіть про роботу межичного персоналу Німеччини в умовах короновірусу
Прочитав минулого тижня,що у Чернівцях водій тролейбуса помер від перевтоми, йому було за 60
Мне не нравятся система оплаты в Кёльне. Дорого так ещё хрен разберёшь в автомате, что тебе выгодней. Так же поздно ночью не чем не возможно добраться до пригорода, а такси не обосновано дорого стоит около 50€. Конечно если ты покупаешь месячный проездной(он стоит около 30€ вроде), то это выгодно, но если мне нужно в город два раза в месяц съездить и платить в две стороны стоит 10€ и получается за два раза 20€, о это не справедливая цена, потому люди и ездят зайцем. Я по две три остановке постоянно ездил.
Скажіть будь ласка чи можна отримати компенсацію коли транспортники будь якого міста Німеччини страйкують? Якщо так то яким чином? Дякую!
Теперь нас двое. У меня тоже не получается быстро купить билет в том автомате
Ремонтные мастерские как больницы, чисто, красиво, порядок, а вы зайдите в наши автобусные параи, грязище , говнище, все разбито, валяеться вокруг, бардак, ужас!
Бардака везде хватает. А вот то что грязь и нету ухода. Да это печаль. То есть ужасные условия труда.
Андрей Б точно ruclips.net/video/ZPaWPPQMaFo/видео.html
@@morfeus340 а это видел. Ужас. Да еще в троллейбусном парке. Ладно парк один , он и есть такой. Второй парк по лучше. Кстати у нас частный автобусный парк. Крыша тоже течет. При сильном дожде в канаве вода.
що таке дизельні фільтри, які обов.язкові на всіх фурах? розкажіть про них всю історію, як їх впроваджували, як вони фукнціонують і т д? 0
якби був Порошенко то все було б у 82 рази гірше!
А ще в двоповерхових автобусах Берліна сенсорні двері - я три хвилини не міг зрозуміти перший раз що автобус стоїть і чомусь не їде через мене))
:)
Як живуть? Хэрово.
Ніхто зранку не розбудить виючими гальмами під вікном. Звідси постійні запізнення на роботу.
Михаил, Ларисе Николаевне привет передавайте) с красногоровского техникума)
Мне вот интересно. А где это видео гуляло 5 лет? На билете дата 19е марта 14го года.
Дуже приємно, що у відеоблога такі уважні глядачі! Відео ніде не гуляло і створено у той період, який зазначений датою завантаження на Ютьюб. Насправді, у німецьких автоматах з продажу квитків по-іншому друкуються дати. Ми звикли до формули: дата, місяць, рік - на цьому ж квитку: рік, місяць, дата :)
„Їду на потязі типу RB“ , а знімаємо с типу RE (двоповерховий) .
@@mykhailomalyi8803 розкажіть, яка кількість маршрутів громадського транспорту в Берліні?
Чи задовольняють вони усі потреби берлінців?
Наскільки легко можна дістатися до будь-кого мікрорайону Берліна на громадському транспорті без пересадок?
По самым простым немецким расчетам заработная плата водителей маршрутного транспорта 26,000 гр. при стоимости проезда 2.76 гр. за 10 км. И это при существующей сейчас цене на диз-топливо бензин масла и т.д
якби був Порошенко то все було б у 82 рази гірше!
Дякую за інфу. Якби щє трохи голосніше...
Класно, але шкода в Україні люди не готові до змін у європейському напрямку, точніше мало тіх хто хоче цього і розуміє.
Живу в Германии, но в городе на 200.000 человек. Мечтаю о маршрутке. Автобусы ходят редко и только в центр, а в другие районы, которые расположены в 10-15 минут на машине автобус просто не едет. Без машины здесь жить не возможно. В моем районе есть только 2 супермаркета и аптека. Если одежду купить нужно ехать в центр. До центра 25- 45 минут на автобусе. Есть 3 точки, где можно купить одежду, туда нужно добираться по часу с пересадками. При этом до центра от нас 10 минут на машине.
Я постійно за кермом. Дивлюсь на ці дороги в германії і плачу. За день кермування так стомлююсь що нічого не хочеться. Стомлююсь від українських доріг.
Там такие цены на транспорт, как у нас такси, маршрутки бы были б хорошей альтернатива
Ну смотря где. К примеру, в Вене считается очень хороший транспорт. Для тех же школьников проездной стоит 60 евро в год!!! Причём он действенен не только в Вене, а и в 2 соседних областях. То есть билет, по-сути, зависит от соц . статуса и он не отнимает огромных денег от бюджета человека. Одноразовые билеты, конечно, дорогие, но местные их не берут, это для туристов.
В Германии не каждый может себе позволить проезд на общественном транспорте, цена заоблачная.
@@kapiton9985 ну не нужно сейчас реально преувеличивать. Я не знаю где и кем надо работать, чтобы не мочь купить себе проездной. В Германии, конечно, есть проблемы, но не до такой степени. Это уже слишком большое преувеличение.
Цены там нормальные.По их доходам.При зарплате в 100000гривен заплатить 90 гривен за проезд, не большой расход.А на металлоломе,как наши маршрутки и с таким ,как у нас комфортом, нормальные люди не будут.
Не знаю навіть, проблеми зайців все ж залишаються і тони паперу для проїзних квитків це не добре для екології, гадаю виходом у нас зможуть стати електронні проїзні та фейс-ід верифікація для усунення контролерів.
Нам только мечтать о таком порядке
У немцев есть одно хорошее главное качество- они не жалеют ни денег ни времени на модернизацию своей страны - в Украине же економят прежде всего на качестве материалов транспорта и удобстве пасажиров.
Когда у нас уберут эти страшные маршрутки и не адекватных водителей которым вообще пофиг на людей на безопасность И построят Новые дороги с соответствующими требованиями Тогда перемены начнутся в головах нашего тяжелого народа. А пока приходиться ездить в таких первобытных условиях . К сожалению цивилизация в Украину ещё не пришла((( ждём Колумба может он откроет для мира Украину!!!
Так і не сказали за скільки часу ж ви таки доїхали потягом
Олександре, там є момент, що навігатор Дойче Бана мені пообіцяв 40 хвилин - такий час як і на авто, я доїхав вчасно без пригод, тож більше не акцентував на часі потягом.
@@mykhailomalyi8803 у мене питання: Сказали шо 20% оплати за проїзд іде на заміну вагонів трамваю. Показали шо їх відремонтовують з економією :1мілліон замість 3. А скільки часу/років йде на 100% заміну повністью новими не відремонтованними вагонами?
І ще питання по залізничній колії. Я так розумію що рельс колії міського трамваю у стику один одного зварюється. А як щодо залізничного рельсу колій, є там так нам відомий в Україні при русі звук тутук, тутук.
Про прибирання загалом
Водій автобуса у Німеччині заробляють більше 17€ на годину брутто, а в Україні скільки?
якби був Порошенко то все було б у 82 рази гірше!
Хочемо в Євросоюз? Так маємо працювати! А наші маршрутки ТРИ річних бюджета по карманах в тіні розкрадають. Наш Кабмін про це знає і нічого не робить. Мабуть в долі.
Чому в Києві Залізничний Транс- порт в деяких місцях Зношений. А з Центру Києва взагалі демонту- вали Трамвайну колію.
Бо наші ідіоти вважають, що можна позбавитися заторів, якщо прибрати одну смугу з трамваєм з вулиці, а також вважають його поганим транспортом, хоча це кращий транспорт після метро
Щоправда інколи у Кьольні бувають брудні вагони, хоча в Берліні вони завжди брудні
Звісно в Україні набагато брудніші
Зробіть відео у форматі як мінімум 1080р, бо милиться на великих екранах.
Також зробіть звук гучнішим, бо погано чутно в порівнянні з 99% всього ютуб контенту.
720 цілком достатньо. просто тут враження, що матеріал записують з аналогового телеефіру).
хоча це в цьому теж є свій шарм))
@@adosadios якщо вже і говорити про шарм)), то треба додавати ефекти пожованной магнітної стрічки від касети
0:15 діти на вулиці сидять прямо на бруківці...
От Владе, який ви уважний;) мені теж подобається цей момент!
Дрездені був вражений чистотою, не думав, що може бути так чисто на вулиці.
Тут и Бебики по полу в поездах и туалетах ползают- и руки облизуют. И надо было в Берлине день поездить и посмотреть сколько городских электричек выпадают и люди злые не могут доехать куда надо!! Бонн не больше Броваров !!
Кто знает, есть ли разница в штрафе за безбилетный проезд в первом и втором классе ?
netu
А у нас в Киеве водители маршруток прямо на улице днем на колеса ссут. ))
А куда тому водителю
Притулиться
Расскажите, пожалуйста, про систему общественного транспорта в Берлине и прокат велосипедов в Кёльне! Заранее спасибо!
Розкажіть про туризм в німеччинні
Ось, будь ласка :)
ruclips.net/video/_Ejw5nEWX8s/видео.html
Так і не сказали, за скільки доїхали електричкою по факту
Михайло згадує цe на початку - дорога щаймає близько 40 хвилин.
Давайте випуск про будівництво ,
І випуск про новобудови.
І випуск чим живуть містечка.
Тобто про все те що у нас не так
зачем им маршрутки у них у каждого по две машины )
ты наверно Германию со штатами путаешь)
а умный всегда экономит а другие что воздух что траты на бензин- колеса-ремонт когда то купил машину то был с ней а не семьей
@@vnuk_nomenklatury В ваших Європах міста дуже обмежують пересування на автомобілі, бо якщо кожен буде добиратись на роботу автівкою під яку потрібні широкі дороги, паркомісця то місто фінансово програє;
якісно працюючий громадський транспорт+велоінфраструктура вигідніша в часі доправлення та в екологічному плані!
По две не у каждого.
В Украіні ще далеко до такоі цилівізаціі.ще недавно ми були примерною краіною а тепер знас всі сміются як світ помінявся за якісь 30 років
Как мы далеки от них,у наших начальников на первом месте сколько можно украсть, а остатки абы куда вот так и живём,хотя все хотят жить ,,как немци
Європа! І стандарти
Про догляд за зеленими насадженнями
Так, Маркіяне - підтримую ідею!
І коли буде дане відео? Також про ландшафтний дизайн!!
Немцы молодцы ихняя педонтичнось на высоте, учимся Украина и будет всё ок.
не іхняя, а "іх". і педАнтичність. без образ, просто поправляю, тепер ви в курсі :)
У нас також колись ікаруси їздили і обслуговували АТП звичайно рівень не німеччина але був задоволений, потім все віддали в приватні руки зараз на ржавих відрах їздимо, наша тупа влада зараз хоче все віддати в приватні руки буде схоже на маршрутки кращеби вклали по півтора мільйони євро в трамваї як німці. Зеленський позорище стидно шо за нього голосував позорище....
Так стоп, а чому це ціна енергії для електричного та дизельного транспорту є однаковою! Електрика дешевше!
мабуть собівартість людської роботи у рази дорожча за енергоносії
Електрика коштую в Німеччині дорожче, так як вони не користуються атомною електрикою більше.
@@oksanakiel2337 наприклад, до 7000 кВт на рік з лічильником, ціна становить приблизно 30 євроцентів за кВт www.eon.de/de/pk/strom/grundversorgung-strom/grundversorgung-strom-doppeltarif.html#Preisinformationen
Потому что один хозяин - муницепалитет.
Вот бомжи. Не могут купить новый трамваи. Как в Украине ремонты. Как хорошо что в Ганновере 30 лет и сразу идет замена. В течении 30 лет если что , то делают немного модернизации. Железная дорога отстой стала. Дорого и не удобно. На машине быстро. Ага а водитель автобуса не договорил. Про смены. Его график это жесть. Работать в три смены. Семена в час пик и между перерыв по 2 или 3 часа. Весь день в одном месте. Смены по 9 или 10 часов. Бывает и 12 но с перерывом. То есть менять маршрут на другой . С помощью общественного транспорта.
ОТ ЧТО ЗНАЧИТЬ СОБЛЮДАТЬ И ВЫПОЛНЯТЬ не знаю правда или нет НО я так слышал что когда то- остановили транвай проверять билеты- у кого не было то вывели и расстреляли так вот с тех пор у немцев порядок