Презентація типової політики гендерної рівності в медійному контенті

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 11 сен 2024
  • Організатори: Урядова уповноважена з ґендерної політики України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Програма підтримки ОБСЄ для України, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, ГО «Жінки в медіа», Комісія з журналістської етики.
    Учасники й учасниці: Наталія Ступницька - керівниця проєктного відділу Демократизація, належне урядування, верховенство права та права людини Програми підтримки ОБСЄ для України (онлайн); Пол Фрелей - радник з питань гендерної рівності Програми підтримки ОБСЄ для України; Катерина Левченко - Урядова уповноважена з ґендерної політики України; Дмитро Швидченко - начальник відділу моніторингу, аналізу та досліджень у сфері медіа Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення; Андрій Куликов - голова Комісії з журналістської етики; Анастасія Равва - генеральна продюсерка Еспресо.
    До участі в обговоренні запрошені: журналісти, редактори, представники медіаспільноти, міжнародні партнери та усі зацікавлені в темі гендерної рівності в українських медіа.
    Модераторка: Ліза Кузьменко - голова ГО “Жінки в медіа”, членкиня КЖЕ.
    Більше інформації на нашому сайті: www.ukrinform.ua
    Підписуйтесь на канал та наші сторінки у соціальних мережах:
    RUclips: / ukrinformtv
    Facebook: / ukrinform
    Telegram: t.me/ukrinform...
    Instagram: / ukrinform
    Twitter: / ukrinform
    #Укрінформ #війна #stoprussia
    _______________________
    Якщо у Вас виникають запитання стосовно опублікованого контенту або Ви маєте запитання чи пропозиції - пишіть нам на електронну адресу: tv.ukr.video@gmail.com

Комментарии • 3

  • @luydmilaoliynik2391
    @luydmilaoliynik2391 27 дней назад

    Лицарівни ! Треба привести законодавство України і правовідносини власності в Україні у відповідність з Волею і Долею Українського народу !

  • @Lacaena
    @Lacaena 28 дней назад

    Дякую за відвертість, цікаві дані і прогресивність!
    Особлива подяка за уточнення про "колежанок", бо вже нема сил це чути щодо слів спільного роду :)
    Якщо можна запитання: як саме планується на практиці заохочувати медіа на впровадження типової політики гендерної рівності?