2. zápas štvrťfinále play-off Košice - Slovan Bratislava 5:4 (HIGHLIGHTY)

• Опубликовано: 18 мар 2024
  • HC Košice - HC Slovan Bratislava 5:4 (3:2, 2:0, 0:2), stav série 2:0
    Góly: 10. Pollock (Deyl, Jääskeläinen), 11. Breton (Chovan, Šedivý), 14. Jääskeläinen (Pollock, Bartánus), 29. Jääskeläinen (Mikúš), 31. Šimun (Deyl, Jokeľ) - 18. Mahbod, 20. Findlay (Ranford, Mahbod), 58. Fominych (Ranford, Golian), 60. Ranford (Pecararo). Rozhodovali: T. Orolin, Žák - Stanzel, Gegáň. Strely 27:33, vylúčení: 8:11 (navyše Mahbod 10 min. OT + DKZ za nešp. správanie), presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, 6287 divákov.
    Košice: Riečický - Olsson, Breton, Lalonde, Deyl, Ferenc, Šedivý, Dravecký, Beluško - Bartánus, Berger, Chovan - Jääskeläinen, Pollock, Mikúš - Rogoň, Slovák, Fejes - Jokeľ, Havrila, Šimun
    Slovan: Godla - Holway, Golian, Kubka, Maier, Bergman, Sersen, Beňo - Pecararo, Findlay, Poirier - Ranford, Mahbod, Takáč - Török, Preisinger, Lukošik - Fominych, Šille, Kukumberg - Dudáš

@JP-wg4ny 4 месяца назад +1

Som bratislavcan a fandim slovanu. Musim ale povedat ze Slovan tento rok na Kosice nema a Kosice postupia...
    Mozno uz aj v Bratislave.

• @Erik-ph1nx
    @Erik-ph1nx 4 месяца назад +2

VSŽ Košice 💪👍

• @jakubdudas6220
    @jakubdudas6220 4 месяца назад +3

No dnes to bolo veľmi tesné ku koncu prvej tretiny sme už dosť poľavili a pustili sme Slovan dostať sa do útočného pásma ale potom sme sa zobudili a tie góly nám pomohli takže víťazstvo zaslúžene aj som správne hovoril že druhý zápas je iný ale víťazstvo sa cení na Slovane to už rozhodnúť a semifinále je naše jedine VSŽ 🤍🧡🖤👍💪.

• @greenislucky
      @greenislucky 4 месяца назад +3

Jasná výhra a vy si to ešte skoro dodrbete

• @dominikladecky5327
      @dominikladecky5327 4 месяца назад +2

​Ako Banská. To je väčšinou tak, kto vyhráva, tak poľavia. Nikto nehrá tých 60 minút. To máš všade, či v SHL alebo 2 hokejovej lige, alebo niekde v zahraničí.

@AnDDyTVSpol 4 месяца назад +2

Čav Kubo.

@jakubdudas6220 4 месяца назад +1

​@@AnDDyTVSpol serus anddy.

• @Iveta-rj8rj
    @Iveta-rj8rj 4 месяца назад +2

Škoda toho záveru. Inak super, 2:0 na zápasy, v Bratislave vyhrať min. raz, nech sa to nenaťahuje. Celkom fér hokej bez prehnaných emócii, nech sa Košičanom darí aj naďalej.

• @stancok76
    @stancok76 4 месяца назад +2

no ten zaver totalne mimo hc.. z pohodlneho vedenia 5-2 pustit skoro cely zapas.. na slovane takyto nemastny vykon ako v poslednej tretine stacit rozhodne nebude..

@jozefmasny8349 4 месяца назад

To je teraz úplne jedno, ak neporazíte Poprad.

@@jozefmasny8349 Tak prehrali sme jeden zápas ale mám obavi. Poprad tento rok hra dobré. Ale aj Nitra očakávam že dnes vyrovname ale nečakám príliš.

• @duroduso2130
      @duroduso2130 4 месяца назад

Kde ty chces hrať keď cez Poprad nemáte šancu prejsť 😄😄😄😄👌👌

@@duroduso2130 po včerajšku si nemyslím nakoniec mam pocit že Poprad to nedá.

@jozefmasny8349 4 месяца назад +2

Orfeus ich mal lepšie pripraviť. Škoda zbytovných gólov a nepremenených príležitostí. Gratulujem Košiciam.

• @mayo1273
      @mayo1273 4 месяца назад +1

To Pardavy a jeho sudruh rozbili majstrovsky kader Slovanu (napriklad taky Jeskalainen viac ani nebudem radsej vytahovat) a Oremus to teraz po nich vsetko len zdedil... bohuzial cela tato sezona je pre Slovan prekialata. Hlavne to nejak dohrat a od novej sezony zacat naplno od piky :)