DON KASJO AMADEUSZ FERRARI PRZEGRA Z ŁASZCZYKIEM JÓŹWIAK UCIEKA Z PRIME ? MATEUSZ BOREK BOXDEL

• Опубликовано: 20 окт 2024

Комментарии • 91

• @lordgeralt722
    @lordgeralt722 Год назад +37

Bez kitu powinniście robić takie podzialy na rozdzialy o czym kto w danej minucie gada bo sie nie chce ogladac jak mnie tylko z 2 tematy interesuja

• @obabraty538
    @obabraty538 Год назад +24

Julka to widać że przy Kasjuszu promieniejesz😃 trzeba przyznać że ładnie razem wyglądacie 😃

• @karolkarol8418
      @karolkarol8418 Год назад +4

Po to tu wszedłeś by pierdolic takie głupoty,nawet nie mineło tyle czasu od wrzucęnia ile trwa wywiad 🤣

@kamilduzy2164 Год назад +12

A może z Najmanem z którym też zrobiła wywiad?😆weź się nie filmuj,ledwo wrzucony ponad 30 minutowy wywiad a ty kocopoły wypisujesz 😆

@Sympatyksportu420 Год назад +10

Kasjo na luzie jak zawsze. Na high malika zawalczy z załęckim lub szpila i jeszcze paru na rozkładzie. XD

• @bartekfaron7183
    @bartekfaron7183 Год назад +9

DON KASJO KRÓL

• @PabloPicasso777
    @PabloPicasso777 Год назад +12

Kasjo to spoko gościu . trzymaj się Kasjo. Ale ja mam nadzieję, że Amadi dziś wygra

@Loder222 Год назад +6

Nie no bez time stamp to nawet nie chce mi się szukać najciekawszych pytań czy odpowiedzi

@BryanBzyk8374 Год назад

A co siedzisz w jej głowie czy się tylko Filmujesz jak typowy kanapowcy internetowy?ona ma wyjebane na tych wszystkich patusów z tego środowiska.Moze prędzej by na Najmana by spojrzała niż na Kasjo,ponoć wg kobiet jest bardzo przystojny

Kasjo King

• @tomeklewandowski5184
    @tomeklewandowski5184 Год назад +1

Wole fame od stypy league ale chce zobaczyc mine Goli i Boxdela jak Kasjo tam zawalczy i moze zobacza jak po cichu HL wszystkim zawodnikow im podbiera np jak Murana wzieli,Kasjo tez chcieli zabrac juz wczesniej

• @foltapiotrfolta5148
    @foltapiotrfolta5148 Год назад +3

Jedna z najpiękniejszych lasek

• @johnywayne
    @johnywayne Год назад

Nowa twarz Kasjo? Ale tutaj moze sie nie udac bo zeby udawac madrego trzeba mieć jeszcze jakiś zasób słów.

• @unkas09
    @unkas09 Год назад +4

Julka walcz o swojego Romeo 😉

• @facethepain6484
    @facethepain6484 Год назад

niesamowite ze on mysli o walce ze Szpilką w boksie a jeszcze bardziej ze wygra, bral chlopakow z mma gdzie stojka calkiem inaczej wyglada, na amatorke byl niezly ale tutaj to sie zderzy ze sciana jakby jakims cudem do tego doszlo

• @newdomiwave2137
    @newdomiwave2137 Год назад

Idealny moment na reklamę przeszczepu włosów po kwestii o dostawaniu w cymbał na sparingu xD

• @esztehamanasztyryryry7141
    @esztehamanasztyryryry7141 Год назад +6

jakim cudem ona prowadzi wywiady, zero informacji w glowie, nic nie wie, wszystko przekreca, normalnie zenada, nie to co Kasia, Kasia jest przykladem gory intelektu nad uroda.

• @bartekk9648
      @bartekk9648 Год назад +1

Dlatego Kasia prowadzi wywiadu dla innego portalu.. bo tutaj to wiadomo że Niziutki poziom intelektualny. Raczej najniższy ze wszystkich portali

@pawelkarambol9116 Год назад +5

Kasjo taki zasadowiec a dał sobie podpiać mikrofon ktory wczesniej miał Nejman 🤣🤣🤣

@FouriousBear Год назад

Jej babcia jest azjatką stąd te azjatyckie rysy twarzy..

Patrzeć

Kasjo jest najlepszym freakiem i kazdy to wie👑. Fame liczylo na Ferrariego po jego odejsciu ale fame 17 pokazalo ze tylko potrafi pierdolic przed i po walce a w oktagonie rekord 5-6 xd

@arturkemblowski5940 Год назад

Kasjo zdecydowanie dawał największe emocje

• @ferdynandkiepski6083
      @ferdynandkiepski6083 Год назад

A kogo obchodzi rekord...Nie ma co pierdolic - Amadi robi szum i o to chodzi, ale Kasjusza w Fame brakuje, to musze przyznac. Gdyby Fame dziś miało ich obu to na pewno byłoby duuużo lepiej. Przecież np. F2f Kasjo - wrzodek na Fame to było coś pięknego.

• @gigaciet5183
    @gigaciet5183 Год назад +5

Dobrze że się skończył 💪

@tomeklewandowski5184 Год назад

zabawne ze Ferrari tak sie smial ze Laszczyk taki maly i co mu zrobi w mma a w stojce to sie bal jego krokow nawet i jeszcze w parterze przegral haha

• @Batman17o3
    @Batman17o3 Год назад

Kasjo pojdzie sie bic do Montany taki wlodarz z niego prime jak z Józwiaka prezes fen😀

• @arkgor92
    @arkgor92 Год назад

Zmęczyłem się słuchając kasja

• @michabak2447
    @michabak2447 Год назад +3

Ale Don Menel to największy przegryw internetu w dobie freak Fights. Miał wszystko w Fame poszedł do tego żałosnego Primu i bankrut

@Prisallv Год назад

Serio? Nie warto marnować dzieciństwa na naukę języków? Może w ogole trzeba szkole rzucić No bo po co, w wieku 30 lat lepiej się uczyć mnożenia 🤦🏻‍♀️ dno

• @Prisallv

@@pawegil4657 chyba tylko bezmózg byłby smutny z tego powodu, ze jest niewykształcony. Kwestia priorytetów

@PabloPicasso777 Год назад +1

Paweł był dziś na wywiadzie u Szalonego reportera i z pime było 🆗 bo temat był poruszony

@MarMar-gu2fx Год назад +1

Chłopie myślę że po latach odpalisz te filmy i powiesz ... Co ja tam pierdolilem?

@zgromadzeniemisyjne8770 Год назад

Hmmm.....Amadeusz lał Kamila jak schabowego ....i wygrał dwie rundy i potem głupi bezmyślny sędzia mu to odebrał, to sędzia odebrał Amadeuszowi zwycięstwo nie Kamil !!!...na zagranicznych mma to dłużej leją w głowę i zadny sędzia zazwyczaj nie przerywa walki 8 sek przed!!!!!żenada ten sędzia, nic go nie tłumaczy. .......powtórzę się Sędzia zawiódł.....Kamil miał farta i tylko dlatego wygrał. Zauważcie, że wygrał tylko dlatego, że Amadi miał zerwany mięsień przed walką, gdyby nie to że podczas walki mu całkiem się zerwał oraz gdyby sędzia nie przerwał walki to by Amadeusz wygrał. Amadi Prowadził dwie rundy, tylko ten mięsień w 3 rundzie całkiem mu sie zerwał. Z takim urazem Amadi w ogóle nie powinien wychodzić na ring, ale wyszedł, więc tutaj szacun dla Amadeusza. Gdyby Amadeusz był całkiem sprawny Kamil byłby bez szans i dobrze o tym wie, a dowód: Kamil zapytany po walce przez Amadeusza czy da mu rewanż, to ten powiedział ze nie w mma...hmm. Nie da mu, bo wie że nie wygra z Ferrarim gdy Amadi zrehabilituje nogę. Kamil przeciez odmawiając rewanżu w mma wszyscy widzą, że się boisz. Każdy normalny zawodnik w tych walkach podejmuje się rewanżów, a ty jednak się boisz już na wstępie, a szkoda. Kamil Mam nadzieję, że będziesz miał prawdziwy charakter o którym tak mówisz i dasz mu rewanż w mma, który Amadi chce. A sędzia powinien być zwolniiny za przerwanie walki u Amadeusza i u Boxdela. Sędzia do zwolnienia, mimo że miły człowiek ale niepotrzebnie przerwał te walki- Bezsensu. Naprawdę przez tego sędziego to wiele osób czuje niesmak, po co to przerwał? Amadiemu nic nie jest. ..Nie będę oglądać więcej walk z tym sędzią, jedyny wyjątek to Amadiego zawsze oglądnę. Amadi i tak wygrał dla nas 🤴💥👏Amadi mistrzu 💪💪💪trzymaj się i nos do góry. Wszyscy wiedzą że to ty wygrałeś. 🔥🔥🔥👏👏👏❤️