• Опубликовано: 7 сен 2024

Комментарии • 17

• @pgp72m
    @pgp72m 2 года назад +8

Чест му прави на Саша Илич, че пусна шестима българи. Видно е, че още се обиграват, но Браян Морено, напълно заслужено оправда доверието на всички със гола и играта си. Видно е, че вървим във правилната посока, макар и със малки стъпки.
    Честита победа !
    Само ЦСКА ! 🔴⚪️

• @user-xo1eh3fe8r
    @user-xo1eh3fe8r 2 года назад +7

С този състав който пусна Саша Илич с две , три добри положения които изпуснахме през първото и второто полувреме все пак важни три точки с хубава атака и още по хубав гол на Браян Морено и браво на Саша Илич че запази някои титуляри за мача с Базел в четвъртък. Линдсет направи добър мач и Махмутович и играча на мача Морено. Честита победа на всички Армейци и Армейки само ЦСКА.

• @radostinborisov8052
    @radostinborisov8052 2 года назад +12

Добър мач за нас с много ротации. Много добър мач на Линдсет и Морено и добра загрявка преди мача с Базел

• @ivankolev6072
    @ivankolev6072 2 года назад +17

Трябва да се научим да си вкарваме положенията! Можеше да е 2:0 още първото полувреме! Но все пак честита победа!

• @CypukaT1
    @CypukaT1 2 года назад +14

Много добра игра на Линдсет. Йомов трябваше да му върне, нарисуван гол.

• @stoyanyotsov4185
    @stoyanyotsov4185 2 года назад +6

С този отбор без толкова много, да ги наречем - титуляри - нормална игра !
    ,,Септември'' са бърз отбор с характерна физиономия и амбициозен , умеещ да натиска и изисква от играчите си треньор ! Второто полувреме - отзад бяхме почти безупречни , като изключим последната минута на мача ..Все пак ,приятели - нека идваме много повече хора на Армията на първо място да помогнем на отбора и на второ.... да освиркваме съдийте , които вече категорично се гаврят с най доказалия се и най голям български футболен отбор...Много чужденци са споделяли и споделят , че просто не е за вярване всичко това ..

@miroslavtodorov28 2 года назад +1

Все пак е добре журналистите да уточняват в заглавието за кой ЦСКА става въпрос!

Ако си млад и не разбираш от БГ футбол не става ясно. Все пак има 2 ЦСКА-та

• @ivosirakov1278
      @ivosirakov1278 2 года назад +7

За Хамрун става въпрос

• @starfighter123
      @starfighter123 2 года назад +7

@@miroslavtodorov28 За на Мъди безсънните нощи става въпрос.

• @user-pv6yp9fo1j
      @user-pv6yp9fo1j 2 года назад

Ако си тъп и не можеш да прочетеш и видиш в официалния ютуб канал на кой отбор си е твой проблем

• @anatol402005
      @anatol402005 2 года назад +3

@@miroslavtodorov28 като си стар ,явно си гледал всички загуби на евроидиота "Лефски", Хамрун ви го напомни за пореден път ....