Jiul Petrosani - Rapid Bucuresti 3-0 - 07.06.2006

• Опубликовано: 22 окт 2024

Комментарии • 51

• @Grigor92
    @Grigor92 2 года назад +19

la aceeasi ora , steaua a deschis repede scorul la Vaslui , asta fiind si motivul incidentelor de la Petrosani.

@Grigor92 2 года назад +1

@@d10ufsbg87 nu tin minte exact, dar aveam in minte ca s a decis in ultima etapa vaslui steaua , jiul - rapid , poate ma insel,

• @geochiro5637
      @geochiro5637 2 года назад +3

@@d10ufsbg87 titlul s-a decis in ultima etapa. Steaua daca batea la Vaslui castiga titlul. si era deja 2 0 in min 10. rapidistii si-au pierdut capul si au luat 2 rosii rapid. la pauza Steaua avea 3 0 . in min 50 era deja 4 0 pt Steaua. de atunci nu a mai contat nimic. titlul era decis inca din prima repriza. tot stadionul din Petrosani a tinut cu Steaua.

• @petruiustin6484
      @petruiustin6484 2 года назад

​@@d10ufsbg87 E atunci când a scos curcă tot?

@TheAnonim94 2 года назад +4

Eu ma uit si ma minunez ce de lume era la.stadion. uitati va azi spre exemplu sunt goale stadioanele

• @mihaigelu780
      @mihaigelu780 7 месяцев назад

De unde ai scos prostia asta? Sezonul asta e cea mai mare medie de spectatori.. hahaha
      Ba, cum scrieri doar ca să va aflsitnin treaba

• @danpopescu7179
    @danpopescu7179 Год назад +2

Campionii!!😂😂

• @aureliandragan1876
    @aureliandragan1876 Год назад +5

La meciul asta trebuia sa intre suporterii lui Jiul pe teren și sa ii ciumageasca un pic pe Rapidiști ca aia au căutat domnii jucatori

• @datzfain
      @datzfain 10 месяцев назад +1

hahaha, probabil erau mai multi Rapidisti la meciu asta decat oameni din petrosani

• @Drepilot95
      @Drepilot95 8 месяцев назад +2

@@datzfainnu era nevoie decat vreo 10 mineri si ii imprastiau pe garoi. Iti garantez🤣🤣

• @andw7518
      @andw7518 2 месяца назад

@@datzfainnici nu se auzea doar haide Jiul și Tap tap nuuuu😂😂😂

• @florineala
      @florineala 2 месяца назад

Suporterii Jiului le canta numai de Steaua celor de la rapid pe toata durata meciului

• @ZebreI10I
    @ZebreI10I 2 года назад +10

Vedem si la sapunaru ca e in sangele rapidistilor sa fie ghiolbani

• @BogdanLutz
    @BogdanLutz 2 года назад +18

Hahah am fost la meciul asta, suporterii rapidului au plecat sifonati de la Petrosani, impreuna cu autocarul Rapidului.

• @refuzamdictatura
      @refuzamdictatura 2 года назад

Și tu un cetățean bășit care abera în urmă cu 7 ani și acum face bot pe la colțuri.

• @crush05101988
      @crush05101988 2 года назад

Glumesti nu ??😂😂😂

@Drepilot95 8 месяцев назад

@@crush05101988nu glumeste🤣🤣🤣

@florineala 10 месяцев назад +3

Crapidistii sa isi aminteasca mereu aceasta umilinta impreuna cu sfertul din Uefa cand vine vorba de cate ori s-a pisat Steaua pe Rapid in meciurile cu mizele cele mai mari. Ce face azi Crapidu cu FCSB e 0 prin comparatie si roata se va si intoarce cand o sa va terfelesca FCSBu pe unde va prinde. Crapid= o echipa mica ce exista doar intr-un cartier din Bucale si nicaieri altundeva

• @CatalinFZR
      @CatalinFZR 9 месяцев назад

Oaie proasta, in primu rand WCsb nu e steaua, in al doilea rand a fost 1-1 si 0-0 in cupa uefa si 0-2 pt Rapid in campionant.Deci tot Rapid s-a pisat pe steOAIA.iar ce se intampla azi ca ne pisam pe voi meci de meci orinde,oricand spune tot.marsh la palat si cerseste acolo la stapan ala care si ala se pisa pe voi non stop :)

• @andreibusca8494
    @andreibusca8494 Год назад +4

Ce derbedei rapidul, ca si meciul de saptamana trecuta cu steaua . Uite-te la ei , dau palme la arbitrii, ce jucători de paie erau ăștia?? Fără scoala si făcând parte din gasti ....care se bat cu alții doar asa,de plictiseala.

• @grabthecat
    @grabthecat Месяц назад

Toti cei care au luat rosu trebuiau suspendati pentru campionatul urmator.

@silviudumitru7440 2 года назад +3

Cei mai penibili la meciul asta no nameul ala de Romeo Stancu,el tot meciul faulteaza si protestează,nu l intereseaza sa joace fotbal, bine ca si luat multe etape atuncea