"Хлопки" і "від'ємний наступ." Як ШІ допомагає англомовним глядачам розуміти російську пропаганду

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 сен 2024
  • Російська пропаганда націлюється на американську аудиторію. Фейкове відео з неправдивою заявою речника Державного департаменту, брехня про замах українців на телеведучого Такера Карлсона, та новий міф про американські лабораторії - це лише кілька історій, які з’явилися за останні кілька місяців. Експерти з дезінформації кажуть - Росія стала лідером із використання для своєї пропаганди Штучного інтелекту. Тим часом західні фахівці лише вивчають можливості того, як Штучний інтелект можна використовувати для боротьби з дезінформацією. Інструмент для викриття російської пропаганди на основі ШІ розробили й в Україні.
    -----
    Слідкуйте за подіями у світі, США та Україні на вебсторінці та у соціальних мережах української служби Голосу Америки. Підпишіться на нас в соцмережах:
    Сайт: www.holosamery...
    WhatsApp: bit.ly/whatsap...
    Viber: bit.ly/viber_h...
    Telegram: t.me/holosameryky
    Facebook: / holosameryky
    Instagram: / holosameryky
    Threads: www.threads.ne...
    X: x.com/holosame...
    RUclips: bit.ly/3rCvbU3
    Тільки перевірені новини зі США 🇺🇸 та України 🇺🇦.
    Включення журналістів Голосу Америки з Білого Дому, Конгресу, Пентагону, ООН, і не тільки. Дізнавайтесь ексклюзивні подробиці, дивіться інтерв’ю з законодавцями та високопосадовцями США.
    Брифінг Голосу Америки - актуальні новини, оцінки експертів, ексклюзивні інтерв’ю, дискусія в прямому ефірі. Ставте ваші запитання. Зі студії у Вашингтоні для вас працюють Юлія Ярмоленко та Остап Яриш.
    Час-Time - інформаційна програма про головні події та відносини між США та Україною. Дивіться о 22:00 за Києвом з понеділка по п’ятницю.
    Студія Вашингтон - ранковий дайджест новин. З вівторка по суботу о 8:00 за Києвом.

Комментарии • 2