Коментар на на підтримку каналу. Велике дякую за цікавий і пізнавальний контент, і дякую за вашу працю, успіхів в усіх починаннях, мирного неба і міцного здоров'я. Разом до перемоги. Слава Україні Героям Слава!!!
Колись мій батько робив стовпчики як основу під теплицю - так само зварював арматуру і цю конструкцію запихав в азбестову трубу і заливав бетоном! Стоять більше 30 років! Як мур! Менше роботи! Можливо комусь пригодиться! Дякую за відео! Гарноі Вам праці!
@@nox4472 Основная проблема композитной арматуры в том - что она не работает. У нее настолько большой модуль упругости, что если ее укладывать в бетон без предварительного натяжения - то к тому моменту когда арматура при деформации растянется и наконец то начнет оказывать сопротивление растяжению - бетон давно уже лопнет. Единственно правильное применение композитной арматуры - это сделать из нее колышки для подвязки помидоров или стойки для теплицы под пленку.
@@nox4472 Чего бы ей поржаветь если соблюдается условие создания защитного слоя при заливке бетоном? Не менее 10 мм слой. Если планируется использовать бетонное изделие при постоянном контакте с водой - есть специальные добавки в бетон, которые делают его водонепроницаемым.
Работала на бетонном производстве лаборантом. Пришлось много литературы прочитать про производство бетонов, т.к. это было для меня новое направление после производства искусственных кож. Так в литературе написано, что на вибростоле нельзя долго уплотнять раствор, потому что известковое молочко из раствора выходит на поверхность. Это отрицательно влияет на качество бетона. Достаточно 3 - 4 секунды чтобы убрать пустоты в растворе. А я считала, чем больше, тем лучше.
3-4 секунди? Ви що? Я працювала на ЖБК кранівником, і ми заливали такі бетонні і плити і стовпчики і фбс , і багато чого. Стовпчики на вібростолі стоять хвилин 5 точно. Тільки не розумію як цей чоловік їх витримує без температури?? Просто на вулиці сохнуть ?
@@НІКА-ц3ж Так пишут в литературе, и мой руководитель отработала на заводе ЖБК более 20 лет, а потом начальником ОТК. В тонкости меня посвящала. Тем более, от работы лаборанта при изготовлении бетонных растворов, а далее его забивать в кубики, зависит конечный результат работы технолога, как технического руководителя предприятия. И не просто я написала что надо недолго, а обосновала свои слова. Второе, на вибростоле может стоять хоть сто лет, главное сколько работает вибростол. Третье, сейчас полно противоморозных добавок, при которых гидратация цемента происходит при минус 5 градусах. Это было 2,5 года назад. Технология идет вперед. Может у соседа были такие добавки, тем более мороза нет.
Навіки Слава.Пане Петре а у нас на Херсонщині як Ви говорили виноградних стовбиків де си ми брали після розвалу Союза.На полях свільки єм було ,Мама рідна.Всі виноградники піб ,,демортаж,, а стобики для селян.Важкі вони були.Розпитував старших сосідів а як ви їх стільки змонтували на таких площах.Відповідь: Технніка спеціалізована була,ямку свердлила і все остальне.А я руками десятка три насилу до машини допер.Єщо згадати про виноградні стобчики.Дякую Вам .
Я роблю тротуарну плитку, виходить непогана, використовую цемент, гранвідсів і пісок, обов'язково додаю пластифікатор, вібростола зробив сам 1м*2м., форми закупив, маю декілька видів, обов'язково для змащування форм використовую спеціальну змащувальну рідину. Процес виробництва не складний, але загайний, після кожної розпалубки потрібно перемити всі форми і прибрати залишки бетону за допомогою розчину соляної кислоти.
Скажіть, а не вишідніще готову купити. Бо фірми які їх роблять купують компоненти гуртом, а Ви у роздріб. У нас в Межевій рахував виходило по цінах заощадження 20 грн на м² якщо піску набрати в карьері( якість низька) то виходить 30грн на 1м² заощаджень. Тому і питаю. Бо вигодить за 30 грн роботи, і форми теж згашуются. Тому нехай 20 або 10 грн заошаджень
@@ЕвгенийСагайдак-ь1д , у мене є своя вантажівка, тому відсів і пісок привожу сам, виходить вже в рази дешевше. У нас 1㎡ звичайної квадратної (30*30*3см)плитки коштує 260 грн. , а кольорова ще дорожче. Я рахував, то там виходить не 20 грн. економії, а набагато більше, за такий навар ніхто б її не робив.
@@ВолодимирЛавренюк-х9у А а гран відсів берете на пряму від виробника чи з будівельної бази магазину. Тоді да якщо так то вигідно. Бо в мене є карєр з піском, а він важкий мотоблоком не привезеш багато, а наймати місцеві люблять себе виходить дешевше 10т піску купити у буд. Магазині
@@ЕвгенийСагайдак-ь1д , прямо в кар'єрі, минулого року привіз 20 тон по 125 грн. за тону, пісок так само беру в кар'єрі, минулого року був по 120 грн. за тону. На свій газончик беру до семи тон, на ходку спалюю, грубо кажучи, 20 літрів дизеля, бо кар'єри від мене в радіусі до 40 км., тому можете порахувати скільки мені обходиться сім тон піску чи відсіву і скільки вийде по ціні відро піску, ну не 30 гривень за відро.
@@ВолодимирЛавренюк-х9у а тоді так. Це вигідно. У нас 1 т піску 450 грн Відсів 650-500 т Шебень 800 т Доставка до мене 1000 грн. Плитка 30х30 від 300 грн м². Так Вам вигідно.
Обязательно нужно использовать пластификатор. Он позволяет достаточно сильно уменьшить количество воды, при этом сохраняя удобство укладывания. К примеру из своих последних наблюдений - 4 щебня 5-20, 2 песка, 1 цемента ПЦ-500 - чтобы его хоть как то можно было растянуть лопатой из кучи - идет не меньше полутора объемных частей воды. Если при укладке добавить пластификатор - порядка 100 грамм на 10 литров воды - то воды нужно в полтора раза меньше. То есть без пластификатора полтора ведра, с пластификатором - ведро. И при этом бетон получается достаточно липкий, клейкий, никакой воды из него не вытекает, и вибратором его спокойно можно разровнять. Короче чем меньше воды тем лучше, вода крадет марочность. Потому в наше время при любых бетонных работах обязательно использовать пластификатор и вибратор. Без них можно даже не затевать.
Якщо бетон полежить у формі пів години, зайва вода буде вся зверху її витісняють пісок і щебінь. Воду можна зібрати і зробити поверхню бетонного виробу гладкою за необхідності. Коли заливають бетон на землю для збереження необхідної вологи для нормального затвердівання бетону, землю застилають поліетиленовою плівкою. Вода "не вкраде" марочності бетону, якщо після його приготування використати максимально швидко і в процесі більше води не додавати.
@@ВолодимирКурочка-ж6к Вы ошибаетесь. Для того чтобы цемент получил нужную гидратацию - достаточно 25% воды от его веса. То есть 2-3 литра воды на ведро цемента. Проблема в том что вручную такой раствор - да и при помощи бетономешалки - перемешать физически не получится, потому приходится добавлять воды для получения нужной консистенции, и эта вода там избыточна. Под бетонную плиту пленку кладут разве что для гидроизоляции бетона от грунтовых вод, утекание воды из бетона в землю - это миф. Как я написал выше - в бетоне всегда присутствует избыточное количество воды, и даже если некоторая его часть уйдет в землю - это не уменьшит его прочность, а может быть даже немного увеличит марочность. Зачем сверху накрывают свежезалитый бетон - понятно, чтобы бетон не высох раньше чем произойдет химическая реакция гидратации цемента - затем его и поливают и накрывают по жаре.
Правильно, пише в пропорціях 10л води а по факту для консистенції потрібно 13л. Але ґрунт потрібно накривати плівкою, щоб він швидко не вбирав вологу з бетону. Теж саме роблять коли доглядають за бетоном, накривають бетон плівкою щоб не вивітрювалась і невипаровувалась волога, Ви самі про це писали. Головна задача не дати воді швидко покинути бетон, навіть пишуть що дерев'яну опалубку також потрібно оббивати плівкою. Ще такого не зустрічав ніде.
@@ВолодимирКурочка-ж6к Нет же. Впитывание воды грунтом только положительно влияет на свойства бетона. Если мы говорим о бетоне правильной консистенции, а не том случае когда по дороге из бетономешалки слили куб товарного бетона налево и вместо этого добавили воды - и в итоге в опалубку залили понос. Если бетон настолько густой что находится на грани укладываемости - то воды в нем все равно значительно - в разы больше чем нужно для его застывания. И даже если немного влаги уйдет в землю - все равно останется больше чем надо. Вода, которая не участвует в реакции с цементом - остается в момент застывания в теле бетонного изделия, она оставляет там поры, трещины, пустоты - которые ослабляют бетон. Потому лишняя вода это плохо. А пленкой закрывают для того чтобы верхний слой бетона на жаре не высох раньше чем вода успеет прореагировать с цементом, иначе верхний слой не схватится .
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, по поводу пластификатора все понятно, он у меня есть еще из старых запасов, но вот вибратора для бетона у меня нет и сейчас нет такой возможности взять в аренду. Может его заменить как то просто вибратор - дилдо ? Он у меня есть . Заранее благодарю
Такі стовбчики для будь-якого паркану добрі, тільки ще треба трішки модернізувати, до арматури приварити зверху і знизу металеві пластини для кріплення поперечних рейок
@@ВікторМороз-ц8м може й так, є різні способи, кожний має право на існування, гадаю, що так міцніше триматиметься, але можу помилятись, я не спеціаліст у виготовленні, оцінюю як споживач
Особистий досвід: потрібно було прокласти дорогу в дворі для авто 40м і було прийнято рішення викласти двухполосну доріжку з плит.Особливістю виготовлення плит в тому що їх виготовляли літом і на сушку ставили в звільнену теплицю від розсади. Вже 15 років і всі плити витримали нагрузку як від авто так від Т25 крім однієї яка була залита на самій доріжці. Висновок для себе стовпчики буду робить тільки літом і сушити буду в тепличці, а відображений Вами досвід я вважаю негативним.
я не спеціаліст великий - але на мою думку - щебінь і пісок - краще замінити на відсів - там фракція каміння менша ...відповідно буде менше "раковин" і легше наповняти форми
не согласен, у щебня плюс в том что если есть грязь ее можно спокойно вымоть из отсева..... а что бы не было раковин нужно рассчитать пропорции песок щебень и желательно добавлять пластификатор и все отлично. рассчитать пропорции песок - щебень очень просто наполняете ведро щебнем (не утрамбовывая) заливаете водой полностью, потом воду сливаете в другое ведро (такое же) и смотрите сколько нужно песка на щебень все!
Можливо й не дешево вийде, але на продаж арматури ніхто не покладе, мах 4 пруток,якщо совісті трохи є) А взагалі задум добрий, можна для теплиці навиливать різної довжини
я бы вам советовал лучше каменец-подольский, сравнение франковск -каменец то где то франковск ПЦ1 на уровня каменецкого ПЦ2 может чуть чуть лучше, но нужно смотреть на цену конечно но если цена не на много отличается а каменец заводской то....
ну так посчитайте, я вам скажу про себя, щебень 14000 24 тонны, песок 16000 24тонны (кварцевый не карьер и не речной, белый песок он не идет не в какие сравнение с другими) цемент вот тут у нас в этом году... 5500 с доставкой каменец по сравнению с прошлым в 4500.... пластификатор 650грн 25кг. скажем 0.7% от массы цемента. ну а теперь считайте стоимость сырья и стоимость столба за арматуру сказать не могу ну скажем 6мм 8грн 1 м.п. + доставка но нет забудьте скажем 0.5 грн добавить электрику. если цемент заводской мой случай каменец 500 ПЦ1 то можно на столбы спокойно давать 1/4 можно конечно и 1/3
Дарма витрачений і час і кошти. Заводський бетон ще трохи може постояти, а самопал то все на пару років. Шкода ваших рук. Якщо треба потужний бетонний стовп то ліпше всього використовувати ж.б шпалу. Більш практичного, дешевого і довговічного матеріалу я ще не зустрічав. Правда вага її близько 300 кг
Якщо є вибір із того що є,а не "якби в роті виросли гриби-то небулоб потреби в ліс ходити",а взагалі все добре,тільки цемент марки400,для внутрішніх робіт ще пішов,для вуличних бажано 500ку,вона вже йде з протиморозними добавками-,"-";)
@@МихаилШатнюк на вулиці бажано взагалі по мінімуму використовувати цементний розчин. Все що штукатурка, заливка бетону то все не довговічно. З бетоном важко працювати. А ще важче потім переробляти
@@wiktor.online . Все залежить від якості бетону, технології ущілювальня, середовища експлуатації....я все бачив. Тому не граюсь залізом в бетоні там де тяжкі умови...дощь, спека, мороз. Воно може простояти сезон а може і років 10+
@@wiktor.online але і композитна має недоліки...вже багато відео про це є. Якщоб композитну можна булоб загинати на краях, то вонаб булаб найкраща мабудь.
@@nox4472 Композитну теж треба буде правильно зв'язати в каркас і вона чудово виконає свою функцію в стовпчику. Але не покласти дві штучки в бетон і думати, що так бетон став армований. І розказувати про це покупцям, якщо стовпчики на продаж.
Якщьо для душі і шоб для себе бути впевненним шо на віка .... то тоді варто робить ті стовпчіки 💯👍👍 а якщьо для себе і внуків то мабуть краще дешевше буде Б/У купити ! бо тільки по металлу вони платінові 😪😱😭😫
Арматура 8мм в епіцентрі 19.40 за погонний метр. Тут на один стовпчик йде 7,5 метра тільки арматури. Тобто 145 грн тільки на арматуру 8мм. Ще цемент, пісок, щебінь. Один стовпчик виходить під 200 грн. Фабричний зроблений по технології, пропарений, висушений і т.п. і вже готовий - 100 грн. А б/у то взагалі 80 грн. То для чого ті стовпчики самому робити?
а нужно брать именно в епицентре? есть металобазы у нас к примеру 8мм 12грн. и интересно где это скажем столб 100грн новый и каковы его размеры, длина толщина? и открою секрет то что вы говорите (пропареный) это ускоренная технология а также и ускоренная технология разрушения бетона! бетон должен набирать прочность постепенно а не ускоренно!
@@nadejdalisincuk101 Ну добре. 12 грн на металобазі. За порізку і транспорт теж треба заплатити. Получиться на 1 стовпчик 100 грн на арматуру. Все інше теж коштує. Тим більше треба коло тих стовпчиків наробитись. Пропарка то частина технологічного процесу виготовлення з/б виробів на заводі. Зайдіть на OLX і подивіться ціну на стовпчики.
@@wiktor.online нет это уже с порезкой, но тут можно поставить и 6 она по 8грн. А если без порезки или порезка скажем не по метру а прут пополам то.... Доставка да согласен, Ну и немного разчаую, на олх, то цена не за столб а за погонный метр. На заводе да пропаривают что бы бетон быстрее схватывался НО! забудьте то что было при союзе сейчас на первом месте количество а не качество. И напоследок я сам делаю столбы под виноград, сады и т.д.
@@nadejdalisincuk101 Думав собі на забор стовпчики. Чи купити, чи самому зробити. Вивчав тему. Зупинився на тому, що куплю уголок металічний, 50х50 товщиною 5 мм, пофарбую і заб'ю в землю.
самопал не довговічний....я не згодна- приблизно 50 років тому тато зробив сам стовпчики для огорожі з фігурним верхом трохи ширші за виноградні- стоять досі цілі арматури 4 всередині і без всяких пластифікаторів і бетономішалок! а ось такі я сама зараз купила б....
Взагалi то це халтура , стовпчик незалежно вiд розмiру армуеться обов"язково 4 (мiнiмум) прутами арматури , е фiзiка , а вiд неi е норми та правила . 2 прути працюють на розтяг , а 2 на стискання при навантаженнi на злом попеременно у чотирех напрямках , тому стовпчик i тримаеться з якоi б сторони не прикладалася сила , витягнiть 1 прут i закони фiзики не працюють.
Слсед для кого эти столбы делает?))))жить 100лет собрался?профиля купил и все дела и дешевле и легче и времени не потрачено и лет 40 простоят не крашеными....ну а если в опе шило то да.....видать делать брльше нех😂
Підтримка каналу 🇺🇦 Яріка
🇺🇦🇺🇦4731219126101488🇺🇦
Майстер з 2-ма правими руками. Ох і винахідний народ в нас. Тихенько позаздрила😊👍.
Коментар на на підтримку каналу. Велике дякую за цікавий і пізнавальний контент, і дякую за вашу працю, успіхів в усіх починаннях, мирного неба і міцного здоров'я. Разом до перемоги. Слава Україні Героям Слава!!!
Колись мій батько робив стовпчики як основу під теплицю - так само зварював арматуру і цю конструкцію запихав в азбестову трубу і заливав бетоном! Стоять більше 30 років! Як мур! Менше роботи! Можливо комусь пригодиться! Дякую за відео! Гарноі Вам праці!
Ціну бачив на азбест??? А просто арматура залізна поржавіє і порве без труби...тому композитну я чикав)))
@@nox4472 Часи міняються, ціни також , а ідеї залишаються......
Такий метод називається "Сваї Страуса", тримають стінки а в середині слабке наповнення, достатньо однієї арматурини..
@@nox4472 Основная проблема композитной арматуры в том - что она не работает. У нее настолько большой модуль упругости, что если ее укладывать в бетон без предварительного натяжения - то к тому моменту когда арматура при деформации растянется и наконец то начнет оказывать сопротивление растяжению - бетон давно уже лопнет. Единственно правильное применение композитной арматуры - это сделать из нее колышки для подвязки помидоров или стойки для теплицы под пленку.
@@nox4472 Чего бы ей поржаветь если соблюдается условие создания защитного слоя при заливке бетоном? Не менее 10 мм слой. Если планируется использовать бетонное изделие при постоянном контакте с водой - есть специальные добавки в бетон, которые делают его водонепроницаемым.
Дуже красиві стовпчики!
Твої старання,і робота.Бравда трохи змучився,пенсія.
Доброго дня та дай боже вам миру та добра. Як сам зробив то й стоятиме файно.
молодець, хороший бізнес, та і дома пригодиться.
Дай боже здоров'я!
Дякую
Работала на бетонном производстве лаборантом. Пришлось много литературы прочитать про производство бетонов, т.к. это было для меня новое направление после производства искусственных кож. Так в литературе написано, что на вибростоле нельзя долго уплотнять раствор, потому что известковое молочко из раствора выходит на поверхность. Это отрицательно влияет на качество бетона. Достаточно 3 - 4 секунды чтобы убрать пустоты в растворе. А я считала, чем больше, тем лучше.
Дякую Вам за пораду
3-4 секунди? Ви що? Я працювала на ЖБК кранівником, і ми заливали такі бетонні і плити і стовпчики і фбс , і багато чого. Стовпчики на вібростолі стоять хвилин 5 точно. Тільки не розумію як цей чоловік їх витримує без температури?? Просто на вулиці сохнуть ?
Так, сохнуть на вулиці
@@НІКА-ц3ж Так пишут в литературе, и мой руководитель отработала на заводе ЖБК более 20 лет, а потом начальником ОТК. В тонкости меня посвящала. Тем более, от работы лаборанта при изготовлении бетонных растворов, а далее его забивать в кубики, зависит конечный результат работы технолога, как технического руководителя предприятия. И не просто я написала что надо недолго, а обосновала свои слова. Второе, на вибростоле может стоять хоть сто лет, главное сколько работает вибростол. Третье, сейчас полно противоморозных добавок, при которых гидратация цемента происходит при минус 5 градусах. Это было 2,5 года назад. Технология идет вперед. Может у соседа были такие добавки, тем более мороза нет.
@@yarikmazur Полная гидратация цемента происходит в течение 28 суток.
Стовпці супер👍,лайк!
Навіки Слава.Пане Петре а у нас на Херсонщині як Ви говорили виноградних стовбиків де си ми брали після розвалу Союза.На полях свільки єм було ,Мама рідна.Всі виноградники піб ,,демортаж,, а стобики для селян.Важкі вони були.Розпитував старших сосідів а як ви їх стільки змонтували на таких площах.Відповідь: Технніка спеціалізована була,ямку свердлила і все остальне.А я руками десятка три насилу до машини допер.Єщо згадати про виноградні стобчики.Дякую Вам .
Так їх там багато,і досі продають старі виноградні стобчики.
Дякую Вам ,здоров’я .
Я роблю тротуарну плитку, виходить непогана, використовую цемент, гранвідсів і пісок, обов'язково додаю пластифікатор, вібростола зробив сам 1м*2м., форми закупив, маю декілька видів, обов'язково для змащування форм використовую спеціальну змащувальну рідину. Процес виробництва не складний, але загайний, після кожної розпалубки потрібно перемити всі форми і прибрати залишки бетону за допомогою розчину соляної кислоти.
Скажіть, а не вишідніще готову купити. Бо фірми які їх роблять купують компоненти гуртом, а Ви у роздріб. У нас в Межевій рахував виходило по цінах заощадження 20 грн на м² якщо піску набрати в карьері( якість низька) то виходить 30грн на 1м² заощаджень. Тому і питаю. Бо вигодить за 30 грн роботи, і форми теж згашуются. Тому нехай 20 або 10 грн заошаджень
@@ЕвгенийСагайдак-ь1д , у мене є своя вантажівка, тому відсів і пісок привожу сам, виходить вже в рази дешевше. У нас 1㎡ звичайної квадратної (30*30*3см)плитки коштує 260 грн. , а кольорова ще дорожче. Я рахував, то там виходить не 20 грн. економії, а набагато більше, за такий навар ніхто б її не робив.
@@ВолодимирЛавренюк-х9у А а гран відсів берете на пряму від виробника чи з будівельної бази магазину. Тоді да якщо так то вигідно. Бо в мене є карєр з піском, а він важкий мотоблоком не привезеш багато, а наймати місцеві люблять себе виходить дешевше 10т піску купити у буд. Магазині
@@ЕвгенийСагайдак-ь1д , прямо в кар'єрі, минулого року привіз 20 тон по 125 грн. за тону, пісок так само беру в кар'єрі, минулого року був по 120 грн. за тону. На свій газончик беру до семи тон, на ходку спалюю, грубо кажучи, 20 літрів дизеля, бо кар'єри від мене в радіусі до 40 км., тому можете порахувати скільки мені обходиться сім тон піску чи відсіву і скільки вийде по ціні відро піску, ну не 30 гривень за відро.
@@ВолодимирЛавренюк-х9у а тоді так. Це вигідно.
У нас 1 т піску 450 грн
Відсів 650-500 т
Шебень 800 т
Доставка до мене 1000 грн.
Плитка 30х30 від 300 грн м².
Так Вам вигідно.
Обязательно нужно использовать пластификатор. Он позволяет достаточно сильно уменьшить количество воды, при этом сохраняя удобство укладывания. К примеру из своих последних наблюдений - 4 щебня 5-20, 2 песка, 1 цемента ПЦ-500 - чтобы его хоть как то можно было растянуть лопатой из кучи - идет не меньше полутора объемных частей воды. Если при укладке добавить пластификатор - порядка 100 грамм на 10 литров воды - то воды нужно в полтора раза меньше. То есть без пластификатора полтора ведра, с пластификатором - ведро. И при этом бетон получается достаточно липкий, клейкий, никакой воды из него не вытекает, и вибратором его спокойно можно разровнять. Короче чем меньше воды тем лучше, вода крадет марочность. Потому в наше время при любых бетонных работах обязательно использовать пластификатор и вибратор. Без них можно даже не затевать.
Якщо бетон полежить у формі пів години, зайва вода буде вся зверху її витісняють пісок і щебінь. Воду можна зібрати і зробити поверхню бетонного виробу гладкою за необхідності.
Коли заливають бетон на землю для збереження необхідної вологи для нормального затвердівання бетону, землю застилають поліетиленовою плівкою.
Вода "не вкраде" марочності бетону, якщо після його приготування використати максимально швидко і в процесі більше води не додавати.
@@ВолодимирКурочка-ж6к Вы ошибаетесь. Для того чтобы цемент получил нужную гидратацию - достаточно 25% воды от его веса. То есть 2-3 литра воды на ведро цемента. Проблема в том что вручную такой раствор - да и при помощи бетономешалки - перемешать физически не получится, потому приходится добавлять воды для получения нужной консистенции, и эта вода там избыточна. Под бетонную плиту пленку кладут разве что для гидроизоляции бетона от грунтовых вод, утекание воды из бетона в землю - это миф. Как я написал выше - в бетоне всегда присутствует избыточное количество воды, и даже если некоторая его часть уйдет в землю - это не уменьшит его прочность, а может быть даже немного увеличит марочность. Зачем сверху накрывают свежезалитый бетон - понятно, чтобы бетон не высох раньше чем произойдет химическая реакция гидратации цемента - затем его и поливают и накрывают по жаре.
Правильно, пише в пропорціях 10л води а по факту для консистенції потрібно 13л. Але ґрунт потрібно накривати плівкою, щоб він швидко не вбирав вологу з бетону. Теж саме роблять коли доглядають за бетоном, накривають бетон плівкою щоб не вивітрювалась і невипаровувалась волога, Ви самі про це писали. Головна задача не дати воді швидко покинути бетон, навіть пишуть що дерев'яну опалубку також потрібно оббивати плівкою.
Ще такого не зустрічав ніде.
@@ВолодимирКурочка-ж6к Нет же. Впитывание воды грунтом только положительно влияет на свойства бетона. Если мы говорим о бетоне правильной консистенции, а не том случае когда по дороге из бетономешалки слили куб товарного бетона налево и вместо этого добавили воды - и в итоге в опалубку залили понос. Если бетон настолько густой что находится на грани укладываемости - то воды в нем все равно значительно - в разы больше чем нужно для его застывания. И даже если немного влаги уйдет в землю - все равно останется больше чем надо. Вода, которая не участвует в реакции с цементом - остается в момент застывания в теле бетонного изделия, она оставляет там поры, трещины, пустоты - которые ослабляют бетон. Потому лишняя вода это плохо. А пленкой закрывают для того чтобы верхний слой бетона на жаре не высох раньше чем вода успеет прореагировать с цементом, иначе верхний слой не схватится .
Здравствуйте.
Скажите пожалуйста, по поводу пластификатора все понятно, он у меня есть еще из старых запасов, но вот вибратора для бетона у меня нет и сейчас нет такой возможности взять в аренду. Может его заменить как то просто вибратор - дилдо ? Он у меня есть .
Заранее благодарю
Чудова праця, супер 👍
Молодці!!!
И вам здоровья!!!
Можна перфоратор замiсть вiбростола. Треба закладнi для поперечин
Привіт, дякую за відео, теж хочу зробити такі стовбчики, маю вібраційний стіл та мішалку,
Залишилось зробити форму
Рекомендую арматуру 5Ф мм, бо на стовпчики 8 мм як сваї можна вже будинок ставити))
ГОПОДАР,СПАСИБО ВАМ!!!
Підтримую канал. Стовпи супер!!!
Й вони хтіли нас перемогти ?!
Умільцям з файними руками лайкос обов'язково . Все буде Україна !
А форми з дерева чи з металу?
Метал
Молодці! Слава Нації!
👍👍👍💙💛🇺🇦 стовпчики просто 🔥
Такі стовбчики для будь-якого паркану добрі, тільки ще треба трішки модернізувати, до арматури приварити зверху і знизу металеві пластини для кріплення поперечних рейок
Для натягування дроту 2зігнутих цвяхи а для жердин 2 шпильки в свіжий бетон вмонтувати
@@ВікторМороз-ц8м може й так, є різні способи, кожний має право на існування, гадаю, що так міцніше триматиметься, але можу помилятись, я не спеціаліст у виготовленні, оцінюю як споживач
Мороз якраз виробник цих стопців
гарні стовбики.
Молодці! Коли там уже фреза приїде? 😉
Вже є 😅👍🇺🇦🤝
Цікаве відео , дякую .
Вподобайка
Особистий досвід: потрібно було прокласти дорогу в дворі для авто 40м і було прийнято рішення викласти двухполосну доріжку з плит.Особливістю виготовлення плит в тому що їх виготовляли літом і на сушку ставили в звільнену теплицю від розсади. Вже 15 років і всі плити витримали нагрузку як від авто так від Т25 крім однієї яка була залита на самій доріжці. Висновок для себе стовпчики буду робить тільки літом і сушити буду в тепличці, а відображений Вами досвід я вважаю негативним.
Технология и бизнес можно збудувати але тяжка работа з битоном
А на продаж пан часом не робить?
Для себе
Доброго вечора, скажіть будь ласка яке потрібно агрополотно під картошку на відкритий грунт
30 і вище.
@@yarikmazur дякую
Салам подскажите а сколька для одной шпалы песка цемента и шебня
У відіо все сказано
👍👍👍
Дорогий стовпчик получається 6метрів арматури плюс пісок щебінь цемент ,в нас привозять по 130-140 гривень готові
Лайк Ярику Петру 😅
В 60 года мы с покойным батей делали столбики и не знали что такое пластификатор. До сих пор стоят.
Какие размеры, арматуру использовали?
Как устанавливали?
Покажіть як форми зробив
У відео є як виглядають
А почему сваркой точки не даете,? Когда армировку собираете
Бетон скріпе
Слава Богу
Яхве
я не спеціаліст великий - але на мою думку - щебінь і пісок - краще замінити на відсів - там фракція каміння менша ...відповідно буде менше "раковин" і легше наповняти форми
не согласен, у щебня плюс в том что если есть грязь ее можно спокойно вымоть из отсева..... а что бы не было раковин нужно рассчитать пропорции песок щебень и желательно добавлять пластификатор и все отлично.
рассчитать пропорции песок - щебень очень просто
наполняете ведро щебнем (не утрамбовывая) заливаете водой полностью, потом воду сливаете в другое ведро (такое же) и смотрите сколько нужно песка на щебень все!
Відсів треба купити а щебінь лежить на купи дано куплений
Доброго дня підскажіть будь ласка коли сіятм буряк Водан f1 у відкритий грунт
Як сухо,сійте вже
@@yarikmazur у нас сніг
@@yarikmazur снігу насипало 15см
Після підсобне сійте
@@yarikmazur дякую
Молодці, в принципі, нескладно. Що за вібратор ? Теж самі робили чи фабричний ?
Фабричний
Вітання з Херсонщини нажаль тимчасово окупованої
Тримаймося
Бу стобчики у вас Херсоні раньше копійки стояли
А пластіфікатор в суміш добавляють ?
Паша я його спитаю,може і давав
Думаю що не зашкодивши але і без нього добре тримаються.
@@yarikmazur я до війни хотів плитку робити навіть форми купив тому по цій темі трохи розумію
Зятя брат з Кумонаровкі теж плитку робив
@@ВікторМороз-ц8м плюс в тому що якість покращується а мінус в ціні пластіфікатор не дешевий .
Супер
Клас
👍👍👍👍👍👍🥰
Можливо й не дешево вийде, але на продаж арматури ніхто не покладе, мах 4 пруток,якщо совісті трохи є)
А взагалі задум добрий, можна для теплиці навиливать різної довжини
на продажу можно с заказчик обсудить... за ваши деньги то хоть 20 поставлю.
но 4...
Най би пан додавав поліпропіленову фібру і гідрофобізатор у бетон, то стовпчики були би вічні й ліпші за покупні.
Фібру можна з скловолокна якщо є гроші, а пластіфікатор - обов'язково!!
Все можливо зробити самому-якщо руки не із дупи...
Без вібратора теж робиться...сам робив...Тільки більше часу потрібно для витримки у формі..тому що як у вас вугли пообломуються....
Слава Богу! Я в яку ціну у вас цемент франковський 500
Спитаю
А где спрашивать ?
я бы вам советовал лучше каменец-подольский, сравнение франковск -каменец то где то франковск ПЦ1 на уровня каменецкого ПЦ2 может чуть чуть лучше, но нужно смотреть на цену конечно но если цена не на много отличается а каменец заводской то....
То є Львів?
Так
Порахувати вартість того стовпчика ,то дешевше купити виходить.арматура 6 м ,цемент пластифікатор,гравій ,зроби вібростіл,+робота.
Може так,але ми звикли самі зробити,потім споминати,ми такі
ну так посчитайте, я вам скажу про себя, щебень 14000 24 тонны, песок 16000 24тонны (кварцевый не карьер и не речной, белый песок он не идет не в какие сравнение с другими) цемент вот тут у нас в этом году... 5500 с доставкой каменец по сравнению с прошлым в 4500....
пластификатор 650грн 25кг. скажем 0.7% от массы цемента. ну а теперь считайте стоимость сырья и стоимость столба
за арматуру сказать не могу ну скажем 6мм 8грн 1 м.п. + доставка
но нет забудьте скажем 0.5 грн добавить электрику.
если цемент заводской мой случай каменец 500 ПЦ1 то можно на столбы спокойно давать 1/4 можно конечно и 1/3
❤️👍👍👍
А почем стоимость и длина ширина ?
Непродають
Плохо
🔥👍
Лайк не дивлячись )
Та ви подивіться
Дарма витрачений і час і кошти. Заводський бетон ще трохи може постояти, а самопал то все на пару років. Шкода ваших рук.
Якщо треба потужний бетонний стовп то ліпше всього використовувати ж.б шпалу. Більш практичного, дешевого і довговічного матеріалу я ще не зустрічав. Правда вага її близько 300 кг
Може рельсу.? Шпала дерев'яна
@@yarikmazur є дерев'яні, а є залізобетонні. Хоча дерев'яна шпала 5 разів перестоїть оте шо хлопці роблять на відео
Та знаю я які є,я про рельсу,довше буде стояти.Я думаю на вік цього хозяїна хватить
Якщо є вибір із того що є,а не "якби в роті виросли гриби-то небулоб потреби в ліс ходити",а взагалі все добре,тільки цемент марки400,для внутрішніх робіт ще пішов,для вуличних бажано 500ку,вона вже йде з протиморозними добавками-,"-";)
@@МихаилШатнюк на вулиці бажано взагалі по мінімуму використовувати цементний розчин. Все що штукатурка, заливка бетону то все не довговічно. З бетоном важко працювати. А ще важче потім переробляти
В Польщі ще в 92 році,вже грижі заробляли,по 250 ступенів в день 😂
Кожному своє
Я почав робити коли з'явилась композитна арматура, бо залізяка розржавіє нахрен і порве.
Піди найди бетонний стовпчик чи кусок з/б плити, яка десь валяється 20 років і розбий її молотом. Арматура там як новенька.
@@wiktor.online . Все залежить від якості бетону, технології ущілювальня, середовища експлуатації....я все бачив. Тому не граюсь залізом в бетоні там де тяжкі умови...дощь, спека, мороз. Воно може простояти сезон а може і років 10+
@@wiktor.online але і композитна має недоліки...вже багато відео про це є. Якщоб композитну можна булоб загинати на краях, то вонаб булаб найкраща мабудь.
@@nox4472 Композитну теж треба буде правильно зв'язати в каркас і вона чудово виконає свою функцію в стовпчику. Але не покласти дві штучки в бетон і думати, що так бетон став армований. І розказувати про це покупцям, якщо стовпчики на продаж.
Такі стовпчики варто купити!!!
Якщьо для душі і шоб для себе бути впевненним шо на віка .... то тоді варто робить ті стовпчіки 💯👍👍 а якщьо для себе і внуків то мабуть краще дешевше буде Б/У купити ! бо тільки по металлу вони платінові 😪😱😭😫
Бу немає,виноградників небуло.
@@yarikmazur ясно ! це білля Одесси у нашіх краях дороги ними устеленні )))
Або на Херсонщині.
Арматура 8мм в епіцентрі 19.40 за погонний метр. Тут на один стовпчик йде 7,5 метра тільки арматури. Тобто 145 грн тільки на арматуру 8мм. Ще цемент, пісок, щебінь. Один стовпчик виходить під 200 грн. Фабричний зроблений по технології, пропарений, висушений і т.п. і вже готовий - 100 грн. А б/у то взагалі 80 грн. То для чого ті стовпчики самому робити?
Пам'ять
а нужно брать именно в епицентре? есть металобазы у нас к примеру 8мм 12грн.
и интересно где это скажем столб 100грн новый и каковы его размеры, длина толщина?
и открою секрет то что вы говорите (пропареный) это ускоренная технология а также и ускоренная технология разрушения бетона!
бетон должен набирать прочность постепенно а не ускоренно!
@@nadejdalisincuk101 Ну добре. 12 грн на металобазі. За порізку і транспорт теж треба заплатити. Получиться на 1 стовпчик 100 грн на арматуру. Все інше теж коштує. Тим більше треба коло тих стовпчиків наробитись.
Пропарка то частина технологічного процесу виготовлення з/б виробів на заводі.
Зайдіть на OLX і подивіться ціну на стовпчики.
@@wiktor.online нет это уже с порезкой, но тут можно поставить и 6 она по 8грн.
А если без порезки или порезка скажем не по метру а прут пополам то....
Доставка да согласен,
Ну и немного разчаую, на олх, то цена не за столб а за погонный метр.
На заводе да пропаривают что бы бетон быстрее схватывался НО! забудьте то что было при союзе сейчас на первом месте количество а не качество.
И напоследок я сам делаю столбы под виноград, сады и т.д.
@@nadejdalisincuk101 Думав собі на забор стовпчики. Чи купити, чи самому зробити. Вивчав тему. Зупинився на тому, що куплю уголок металічний, 50х50 товщиною 5 мм, пофарбую і заб'ю в землю.
там повітря вних купа...по кратерам видно
Дожеве до ста,казав покаже відео
@@yarikmazur дай Бог
Слава Навіки Богу
Я делаю столбики без арматуры , заходите в гости
Вібратор то трішки не то а то що ви показали то вібро стіл
Той вібратор до одного місця там пузирьків дохалери
Може,але
+
самопал не довговічний....я не згодна- приблизно 50 років тому тато зробив сам стовпчики для огорожі з фігурним верхом трохи ширші за виноградні- стоять досі цілі арматури 4 всередині і без всяких пластифікаторів і бетономішалок! а ось такі я сама зараз купила б....
Ціна 2,80
Слава Україні. Ви вже вмайбутньому неплануєте, повертися на херсонщену.
Чому ні? Обов'язково повернемося до дому після Перемоги ЗСУ. Обов'язково.
Чому пан?Це ж Україна.
Пан в Україні просто слово
Взагалi то це халтура , стовпчик незалежно вiд розмiру армуеться обов"язково 4 (мiнiмум) прутами арматури , е фiзiка , а вiд неi е норми та правила . 2 прути працюють на розтяг , а 2 на стискання при навантаженнi на злом попеременно у чотирех напрямках , тому стовпчик i тримаеться з якоi б сторони не прикладалася сила , витягнiть 1 прут i закони фiзики не працюють.
Ио''''їг
Що це?
Слава России.
В составі Китаю 🇷🇺🤡
Слава Нації
Слсед для кого эти столбы делает?))))жить 100лет собрался?профиля купил и все дела и дешевле и легче и времени не потрачено и лет 40 простоят не крашеными....ну а если в опе шило то да.....видать делать брльше нех😂
Кожному своє
Эти из м400 через 30 лет начнут крошиться
@@джеймс-м7й да понятно....просто есть люди с удивительным скоадом ума...обычно родня у таких вешается
@@vovavova2189 что-то ты депресивно настроенный . Товарищь работает , на его век хватит , а профтрубу с землей повыдергивают на метал в дачном масиве.
@@джеймс-м7й ну так пусть волчьи ямы копает в дачном масиве..это мля еще и дача?))))))стольы с арматурой..😁
скажіть,форми дерев'яні чи металеві?
Металеві