Ну ось про це я і казав! 16:50 З п-образки, чи як ти назвав головки, насосу повітря іде знову на помпу і знову подається на п-образний! Біг по колу! Скинь його у бак! А зворот форсунок на палевний фільтр тонкої очистки. Редукційний клапан краще надсилати з насосом у ремонт там теж регулюється тис 0,4-1,2 атм, хоча його рідко хто перевіряє! Колись за радянських часів на торпеді був датчик тиску палива зараз їх вже не ставлять, а даремно! У мене стоїть і стоїть на чистій стороні фільтра тонкої очистки, став малий тиск міняй фільтр або у баку кінчається соляра!
Молодець.. Але дам пораду. Щоб довго не маслати стартером. при прокачці. не зажимай трубки на форсунках.. Крутнув чуток повітря вийшло. паливо бризнуло. зажав і з півтику завів.. Також кут впорску можна виствляти поточніше.. Бо оте дідівське *двинулось* то приблизно. Євже інши способи коли кут ставиться чьотко і мотор робе що в мерса..
Ну по перше щоб більше ніколи не мучитися ні з трубками ні з повітрям у системі, треба переробити обратку! Обратка з п- образного каналу іде на помпу, ще біг по колу, доки форсунка не вичвакає чи не відкрутиш трубку! Беремо з клапана тиску п-образного каналу і виводимо на бак! А з форсунок зворот палива повертаємо на фільтр тонкої очистки! Все, більше жодних проблем, після прокачки ручною помпою п-образний повністю закачаний паливом! Так робив дідусь, батько і у мене теж так!
Ну все додивився😂 Ну дам поради а ти дивися сам, треба чи ні! По насосу, кут першого циліндра на стенді 58° і далі через 90° тому якщо насос робе один і той же паливник то до кута запелення лізти не треба. Стосовно роботи двигуна, Д240 має найбільший кут випередження 25-27° штіфт у маховику середина 26° можна додати ще , тоді трактор взагалі звір! Стуку, жорсткого як наче молотки у середені, боятися не слід, то його нормальна робота і тимпаче після обкатки він трохи сяде! Дуже раннє виставити не зможеш, при заведенні почне кидати назад відразу почуєш! Стосовно моменту початку подачі палива, все вірно однак є порада. Не знімай саму рябушку залишай під ключем коли шукаєш момен подачі, і тримаючи кулачковий вал ключем глянь через дзеркальце які отвори після пробілу чітко співпадають у ті і крути, так точніше! Ну а якщо захочеш поставити максимум кута там трохи більше мороки, якщо цікавить розповім.
@@MEHANIZATOR1 рябушки не чипаючи ставиш новий насос, якщо зробиш так як я казав з п-образного після редукційного клапана обратка у бак то у тебе після прокачки руками усе повітря виходить прямо у бак і прокачка займає хвилини. Коли поставиш насос в тебе інакше як на перший не стане, рябушка не дасть. Звісно подало паливо у першій секції то в тебе майже ВМТ першого. Залишається через отвір форсунки викруткою піймати ВМТ, знаєш же що у верху поршень вже став а колінвал ще не дійшов ВМТ, треба виставити середину між став і почав падати! Після цього береш малярний скотч, на ньому відмічаєш дві паралельні лінії між ними 41мм. На торці шківа колінвалу, прямо впоперек канавки ременя, клеїш у доступному місці цей шматок так щоб риски показали тобі сектор шківа. Оцей сектор і є кут 27°. Під будь-який доступний болт поруч з позначеним сектором прикручуєш в'язальну проволоку так щоб вона як стрілка показувала на нижню позначку сектору на шківу, я роблю це з правого боку двигуна, піся цього повертаєш колінвал назад доки стрілка не покаже на першу позначку. Це ти повернув колінвал назад на 27° без якихось хвилин. Ну а далі ти вже знаєш, момент подачі палива, тільки от дірочки треба впіймати точно! Таким чином ти вибираєш люфти розпред шестерень і ставиш крайне раннє запалення! Аналогічно робиться з усіма двигунами СРСР! Міряєш довжину кола шківа, ділиш на 360°, множеш на кут випередження запалення двигуна якого треба зробити і визначаєш довжину сектору на шківу і виставляєш! В мене ще десь лежить дідусевий записник, він був зав реммайстерні колгоспу механік колгоспу, так там виписані всі довжини секторів на усі двигуни які були у колгоспі 😂 це вже на МТЗ додумалися що нащо у маховику рівне ВМТ, клапанам пів туди пів сюди немає різниці, та й інші регулювання спростили для дурака! А у ЮМЗа поки три газети не порвеш на смуги хер планітарку з хвостовиком відрегулюєш 😂 мовчу за натіки з дерев'яними вкладишами і шкіряними прокладками для регулювання, зміну відпрацював, виймай по одній з кожного боку, напарник поїхав! 😂 Ось так робили ще за діда і він мене вчив, так і роблю у себе і досі, допалення повніше, мотор різкіше!
@@MEHANIZATOR1 а додати забув! Я просто не знають як тобі зроблять насос! Що важливо так це кути між секціями, взагалі то по талмуту паливник повинен їх виставляти чітко, там похібка не допускається. Але з практики те що надсилають до дядька скажу не дуже виставляють! Тому може бути таке що на якомусь одному циліндрі двигуна при заведенні кидає назад а на іншому заводиться як нічого і не було! У такому випадку крайнє раннє виставити не вдасться, треба робити трохи пізніше! Звісно ж з часом двигун почне кидати сизий, тобто та секція що раніше буде у нормі, а ті що пізніші будуть занадто пізно!
А тепер зрозуміло чому ти грався з тактом циліндра! 22:53 Не чипай рябушки до встановлення насосу і закачки палива. Так простіше. І мітка на шківку то добре, але до ремонту мотору а там чи вгадав на шліц чи ні!
По-перше, мазати солідолом під втулку не треба!!!! Там централізоване змащення, відкрий систему і подивися різниці немає як змащується сам насос, окремо чи від системи!
Ми перейшли на прорезиненні кільця і забули про підтікання і не потрібно сильно піджимати а на рахунок армірованих трубок то одна попалася що ходить незнаю вже скільки а інші більше року і де обжимка потекли але то може такі попались то років 5 або більше поставили штуцера і купили з дорощих нланги і на хомути і коли потрібно міняти шлангу то вже не потрібно відкручувати штуцера і міняти шайби хомут відкрутив і яку довжину потрібно врізаі і поміняв. А так все пополичках розложив я думаєю хто перший раз ремонтує то я думаю зрозуміє 👍
@@MEHANIZATOR1 так він щось міняв, чи регулював просто? Зараз 2500грн це тільки мінімальний пакет запчастин (плунжери+ клапани+розпилювачі+ремкомплек РТВ) якщо дай боже не треба нічого іншого. Ну це я собі купую. А робота?
Якщо масла не бере значить спочатку на перевірку та регуліровку форсунок,можить форсунка не розпилювати а лить,капать,не тримать.Перевірили.Якщо не допомогло то аж тоді на перевірку тнвд.А саме перше що потрібно зробить так це замірять компресію мужуть клапана не тримать,можить поршньова під ношене.У моєму випадку виявився насос бо я 5 років назад робив трактора повністю тай зробив тнвд завів трактора а він каптить як паравоз.В так каптів поки і не став.Зараз усе чюдово.
@@YATOasпо черзі, перше сизий дим: недопал палива! Причини: пізне запалення дві можливості або увесь насос або якісь секції, капець розпилювачам, багато палива на одній чи на усіх секціях насосу, грязний повітряний фільтр чи всасуючий колектор! Чорний дим: жре масло, багато палива, холодний двигун! По паливній системі, кажу з практики бо рідний дядько паливник і скільки себе пам'ятаю ніхто інший туди не лазив стенди дома, форсунки ресурс на нормальному паливі до 1000 м. г. далі то вже не розпилювач! Плунжера, нагнітаючи клапани, ресурс 2000м.г. але через 1000м.г. на стенд бо там вже не ті кубіки на подачу! Розмова ТІЛЬКИ ПРО НОВІ ЗАПЧАСТИНИ зараз це тільки АЗПІ інші то відсотків 90 реставрація. Китай почав робити кулачкові вали і помпи, все останнє нажаль тільки АЗПІ!
Оооххх, братику ти хоч раз якусь літературу читав? Ота дірка на приєднувальному флянці є в усіх, у обох, видах насосів! Через неї якраз і змащується латунна втулка палевної шестерні!!! Питання у самім флянці у середені, є отвори і канал змащення насосу від системи або немає! Довго розповідати, але його можна переробити, як в одну так ів іншу систему! З приводу на який циліндр, чи вірніше сказати такт циліндра, ти потрапив! Та рябушка тобі не дасть поставити не туди! А щоб виставити чи вірніше сказати поправити якість півтора градуси кута запалення тобі всеодно прийдеться закачати систему живлення паливом! Там по подачі першої секції і поставиш такт стискання першого циліндра!
Молодець. Почав дивитися відео, заснув, проснувся а він ще не завів)
Бистро ви виспалися😁👍🤝
Ну ось про це я і казав! 16:50 З п-образки, чи як ти назвав головки, насосу повітря іде знову на помпу і знову подається на п-образний! Біг по колу! Скинь його у бак! А зворот форсунок на палевний фільтр тонкої очистки. Редукційний клапан краще надсилати з насосом у ремонт там теж регулюється тис 0,4-1,2 атм, хоча його рідко хто перевіряє! Колись за радянських часів на торпеді був датчик тиску палива зараз їх вже не ставлять, а даремно! У мене стоїть і стоїть на чистій стороні фільтра тонкої очистки, став малий тиск міняй фільтр або у баку кінчається соляра!
Лайк обов'язково в кінці римонту👍👍👍✌️
👍🤝
Все чітко, гарні поради успіхів вам у цій нелегкій справі.
Дякую Вам🤝
Дякувати не треба а маячні не розповідай всі це знають на даний момент твої розговори ні до чого незаймайся чипухою
@@Qwerty-bs6be до чого це? Чоловік все по ділу розказує, багато для чого корисного дізнався для себе, а вам аби насрати в коментарях.
Не звертайте уваги я давно живу по одному правилу,якщо тобі плюють у спину значить ти по переду.А вам дякую за підтримку.
@@MEHANIZATOR1На скільки регулювали тиск на форсунках
Нормально работает 👍
Дякую Вам!👍🤝
👍👍👍👍👍 хороша робота!
Молодець.. Але дам пораду. Щоб довго не маслати стартером. при прокачці. не зажимай трубки на форсунках.. Крутнув чуток повітря вийшло. паливо бризнуло. зажав і з півтику завів.. Також кут впорску можна виствляти поточніше.. Бо оте дідівське *двинулось* то приблизно. Євже інши способи коли кут ставиться чьотко і мотор робе що в мерса..
Дякую за інформацію.
Ну по перше щоб більше ніколи не мучитися ні з трубками ні з повітрям у системі, треба переробити обратку! Обратка з п- образного каналу іде на помпу, ще біг по колу, доки форсунка не вичвакає чи не відкрутиш трубку! Беремо з клапана тиску п-образного каналу і виводимо на бак! А з форсунок зворот палива повертаємо на фільтр тонкої очистки! Все, більше жодних проблем, після прокачки ручною помпою п-образний повністю закачаний паливом! Так робив дідусь, батько і у мене теж так!
Я робив на ЮМЗ та Т 25
Дуже гарно робить, ось що значить насос і форсунки правильно працюють
Дякую Вам👍🤝
Я з Харкова підписався на твій канал Слава ЗСУ Смерть ворогам
Дякую Вам,за підтримку,та за підписку.
Мяко робить🎉.
Можна наживить на форсунки прокачати паливо потім затягнути тай вся прокачка
Так
Молодець 😊
Дякую🤝
👍👌
Ну все додивився😂 Ну дам поради а ти дивися сам, треба чи ні! По насосу, кут першого циліндра на стенді 58° і далі через 90° тому якщо насос робе один і той же паливник то до кута запелення лізти не треба. Стосовно роботи двигуна, Д240 має найбільший кут випередження 25-27° штіфт у маховику середина 26° можна додати ще , тоді трактор взагалі звір! Стуку, жорсткого як наче молотки у середені, боятися не слід, то його нормальна робота і тимпаче після обкатки він трохи сяде! Дуже раннє виставити не зможеш, при заведенні почне кидати назад відразу почуєш! Стосовно моменту початку подачі палива, все вірно однак є порада. Не знімай саму рябушку залишай під ключем коли шукаєш момен подачі, і тримаючи кулачковий вал ключем глянь через дзеркальце які отвори після пробілу чітко співпадають у ті і крути, так точніше! Ну а якщо захочеш поставити максимум кута там трохи більше мороки, якщо цікавить розповім.
Готовий послухать👍🤝
@@MEHANIZATOR1 рябушки не чипаючи ставиш новий насос, якщо зробиш так як я казав з п-образного після редукційного клапана обратка у бак то у тебе після прокачки руками усе повітря виходить прямо у бак і прокачка займає хвилини. Коли поставиш насос в тебе інакше як на перший не стане, рябушка не дасть. Звісно подало паливо у першій секції то в тебе майже ВМТ першого. Залишається через отвір форсунки викруткою піймати ВМТ, знаєш же що у верху поршень вже став а колінвал ще не дійшов ВМТ, треба виставити середину між став і почав падати! Після цього береш малярний скотч, на ньому відмічаєш дві паралельні лінії між ними 41мм. На торці шківа колінвалу, прямо впоперек канавки ременя, клеїш у доступному місці цей шматок так щоб риски показали тобі сектор шківа. Оцей сектор і є кут 27°. Під будь-який доступний болт поруч з позначеним сектором прикручуєш в'язальну проволоку так щоб вона як стрілка показувала на нижню позначку сектору на шківу, я роблю це з правого боку двигуна, піся цього повертаєш колінвал назад доки стрілка не покаже на першу позначку. Це ти повернув колінвал назад на 27° без якихось хвилин. Ну а далі ти вже знаєш, момент подачі палива, тільки от дірочки треба впіймати точно! Таким чином ти вибираєш люфти розпред шестерень і ставиш крайне раннє запалення! Аналогічно робиться з усіма двигунами СРСР! Міряєш довжину кола шківа, ділиш на 360°, множеш на кут випередження запалення двигуна якого треба зробити і визначаєш довжину сектору на шківу і виставляєш! В мене ще десь лежить дідусевий записник, він був зав реммайстерні колгоспу механік колгоспу, так там виписані всі довжини секторів на усі двигуни які були у колгоспі 😂 це вже на МТЗ додумалися що нащо у маховику рівне ВМТ, клапанам пів туди пів сюди немає різниці, та й інші регулювання спростили для дурака! А у ЮМЗа поки три газети не порвеш на смуги хер планітарку з хвостовиком відрегулюєш 😂 мовчу за натіки з дерев'яними вкладишами і шкіряними прокладками для регулювання, зміну відпрацював, виймай по одній з кожного боку, напарник поїхав! 😂 Ось так робили ще за діда і він мене вчив, так і роблю у себе і досі, допалення повніше, мотор різкіше!
@@MEHANIZATOR1 а додати забув! Я просто не знають як тобі зроблять насос! Що важливо так це кути між секціями, взагалі то по талмуту паливник повинен їх виставляти чітко, там похібка не допускається. Але з практики те що надсилають до дядька скажу не дуже виставляють! Тому може бути таке що на якомусь одному циліндрі двигуна при заведенні кидає назад а на іншому заводиться як нічого і не було! У такому випадку крайнє раннє виставити не вдасться, треба робити трохи пізніше! Звісно ж з часом двигун почне кидати сизий, тобто та секція що раніше буде у нормі, а ті що пізніші будуть занадто пізно!
А тепер зрозуміло чому ти грався з тактом циліндра! 22:53 Не чипай рябушки до встановлення насосу і закачки палива. Так простіше. І мітка на шківку то добре, але до ремонту мотору а там чи вгадав на шліц чи ні!
Привіт друже нипириживай за коминтарі, все буде добре.
Удачі вам усім лайкос 👍🙏✌️
Привіт🤝дякую за підтримку.Я стараюся не звертають увагу але інколи дістають крупні фахівці)
Все буде добре 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
По-перше, мазати солідолом під втулку не треба!!!! Там централізоване змащення, відкрий систему і подивися різниці немає як змащується сам насос, окремо чи від системи!
Хорошо.Дякую
Ми перейшли на прорезиненні кільця і забули про підтікання і не потрібно сильно піджимати а на рахунок армірованих трубок то одна попалася що ходить незнаю вже скільки а інші більше року і де обжимка потекли але то може такі попались то років 5 або більше поставили штуцера і купили з дорощих нланги і на хомути і коли потрібно міняти шлангу то вже не потрібно відкручувати штуцера і міняти шайби хомут відкрутив і яку довжину потрібно врізаі і поміняв. А так все пополичках розложив я думаєю хто перший раз ремонтує то я думаю зрозуміє 👍
Дякую Вам👍🤝
А із приводу прорезининих кілець у мене на комбайні стоять,я згодний бомба👍💪
Провода надо с акб поменять на толще, а то аж дымит
Нада
Яка ціна ремонту?
3000грн
@@MEHANIZATOR1цікаво, це робота чи з запчастинами?
@@Дмитро-х5у1е усе
@@MEHANIZATOR1 так він щось міняв, чи регулював просто? Зараз 2500грн це тільки мінімальний пакет запчастин (плунжери+ клапани+розпилювачі+ремкомплек РТВ) якщо дай боже не треба нічого іншого. Ну це я собі купую. А робота?
@@Дмитро-х5у1е поміняв підшипник,плунжира,клапана,відрегулював,і форсунки відрегулював.Оце усе зробив,за цю суму.
Получаеться якшо сизий дим нада саму паливну робить ілі можна тільки формунки зробить.
Якщо масла не бере значить спочатку на перевірку та регуліровку форсунок,можить форсунка не розпилювати а лить,капать,не тримать.Перевірили.Якщо не допомогло то аж тоді на перевірку тнвд.А саме перше що потрібно зробить так це замірять компресію мужуть клапана не тримать,можить поршньова під ношене.У моєму випадку виявився насос бо я 5 років назад робив трактора повністю тай зробив тнвд завів трактора а він каптить як паравоз.В так каптів поки і не став.Зараз усе чюдово.
@@MEHANIZATOR1 понятно, дякую.
@@YATOas будласка🤝
@@YATOasпо черзі, перше сизий дим: недопал палива!
Причини: пізне запалення дві можливості або увесь насос або якісь секції, капець розпилювачам, багато палива на одній чи на усіх секціях насосу, грязний повітряний фільтр чи всасуючий колектор!
Чорний дим: жре масло, багато палива, холодний двигун!
По паливній системі, кажу з практики бо рідний дядько паливник і скільки себе пам'ятаю ніхто інший туди не лазив стенди дома, форсунки ресурс на нормальному паливі до 1000 м. г. далі то вже не розпилювач! Плунжера, нагнітаючи клапани, ресурс 2000м.г. але через 1000м.г. на стенд бо там вже не ті кубіки на подачу! Розмова ТІЛЬКИ ПРО НОВІ ЗАПЧАСТИНИ зараз це тільки АЗПІ інші то відсотків 90 реставрація. Китай почав робити кулачкові вали і помпи, все останнє нажаль тільки АЗПІ!
Оооххх, братику ти хоч раз якусь літературу читав? Ота дірка на приєднувальному флянці є в усіх, у обох, видах насосів! Через неї якраз і змащується латунна втулка палевної шестерні!!! Питання у самім флянці у середені, є отвори і канал змащення насосу від системи або немає! Довго розповідати, але його можна переробити, як в одну так ів іншу систему! З приводу на який циліндр, чи вірніше сказати такт циліндра, ти потрапив! Та рябушка тобі не дасть поставити не туди! А щоб виставити чи вірніше сказати поправити якість півтора градуси кута запалення тобі всеодно прийдеться закачати систему живлення паливом! Там по подачі першої секції і поставиш такт стискання першого циліндра!
Где блокировка?
Я може надоїв але запчястини зараз гімно
Повністю із вами згодний,на жаль так і є.
Комбайн бомба
Скол ько смотрю лучше и понятлевее чем Петро не кто не обьясняет
Дякую,🤝
Ти
Ти думаєш що тобі поставили не реставрацію ти дуже помиляєшся а направляюча мажеться маслом змотора а не солідолом ти штіфт встроми в жопу