Є у мене ANKER 555 на 1024Wh і є RIVER 2 MAX на 512Wh. Так, анкер має зовнішній БЖ і повільніше заряджається, але загальний досвіт користування значно приємніше, ніж з RIVER 2 MAX. Тому, що Ecoflow дуже гучнний, під час зарядки вентилятор лупить на максимум, навіть якщо зменшити потужність до 200-300W. Під час заряджанная ноутбуку по Type-C 100W вентилятор теж працює на максимум!!! Це просто неможливо. Прошивка остання на сьогодні. ANKER майже ніколи не чутно, під час заряджання охолодження не вмикається взагалі, навіть при 300W (200W рідний БЖ + 100W по Type-C). При заряджанні ноутбука від станції по Type-C 100W теж охолодження не вмикається. Вмикається воно тільки при ввімкненому інверторі на 220V, але при навантаженні 200W (холодильник + газовий котел) вентилятор вмикається лише періодично на мінімальних обертах та його майже не чутно. Він просто стоїть і безшумно виконує свою роботу і не привертає до себе уваги. До того ж Анкер майже не має саморозряду на відміну від Ecoflow з його вбудованим WiFi/Bluetooth, які постійно з'їдають дорогоцінні % заряду батареї. Я спочатку теж був противником зовнішнього БЖ, але станцію на 1024Wh ніхто не тягає, один раз поставив в зручному місці і все, в моєму випадку біля холодильника, а БЖ закинув за холодильник і забув що він існує.
Рівер 2 мах дозволяє замінити вентилятор на Noctua - і буде набагато тихіший. Так не найкраща модель в плані гучності роботи. Але зато хутко заряджається - в наші часи то вагома перевага. Коли за 16 годин світло дають один раз - і на 30 хв то всі переваги анкера йдуть в лісополосу.
У Анкер я нарахував 4 вентилятори: 2 на інверторі на вдув і видув, 2 на видув на батареях. За 2 місяці використання я ще не чув, щоб вентилятори на батареї вмикались... Можливо влітку будуть охолоджувати.
@@TheJoinqwerty якщо світло вимикають за графіком 4/4, Анкер без проблем встигає дозарядитись за 1-2 години. +30% на годину. Бувало пару разів так, що доводилось заряджати Анкер від Екофлоу по type-c, бо у малого інвертор слабкий. Добре, що є така можливість.
@@TrainingManChannel так, може заряджатись по type-c 100W, як окремо так і одночасно з рідною зарядкою. Але треба окремо купляти такий type-c адаптер на 100W, наприклад Anker 737 120W або щось від іншого виробника...
Ну така собі перевага. До мерседеса теж треба прицем із каністрою із паливом щоб було надійніше? Модуль зярядки - найдешевше що є в зарядних станціях. Його легко та швидко ремонтувати. А от те що він у акера мало того що зовнішній - так і такий немічний то просто ганьба. Рівер 2 - коштує так само, 300 евро дає 300 ватт і заряжається 360 ватт із мережі а не 60.
@@grig96 Дуже дибільна ідея - оскільки у них майже у всіх є ХТ60 розєм - який якраз і бере струм із акб. А як ви постійним струмом збіраєтесь заряжати станцію? І навіщо це робити - доведеться мати ще інвертор із правільним синусом. Дурня. Зовнішній блок - не будеває більше за 200 ватт - я не бачив. А там сама дельта бере 1200 ватт на зарядку. Тут нема про що говорити - зовнішній блок ознака відсталої в технічному плані станції.
Анкер, як і bluetti ac, eb - переносний повербанк із упором на кемпінг, де не потрібний режим упс, із міцним корпусом і мінімум понтів. Якщо станція береться для кемпінгу з живленням від сонячної батареї то навіщо тягти з собою блок живлення? В середині станції він займає місце, збільшує габарит, вагу, теплонадлишки. Для блекаутів однозначно екофло, воно потужне, швидке по зарядці, вміє в упс, але шумне і по відчуттям якесь слабеньке в порівнянні з тим же ac50s. Але. Ціна на рівер 2 макс із 26 000 у мене в місті, анкер 500 вт*год - 21 000
Досить дивний огляд. Автор на початку відео поставив клеймо фразою типу"давно я хотів похейтити якусь техніку". А по факту, які аргументи стосовно недоліків? Великий блок живлення, на думку автора довго заряджається та невелика ємність ( я зараз конкретно про малі версії). 🤦♂ Якщо ти хочеш повністю законентити квартиру, щоб в тебе працювало все, то да, потужність маловата. Але чекайте, в нас зараз і час такий, що світло по всій хаті то розкіш. Якщо замала станція, 2+квт, будь ласка. Але тут встає питання в ціні. На момент коментаря, ціна акера на 500вт в середньому на 5к грн менша за екофлоу такої ж ємності. Але які переваги екофлоу? швидка зарядка, та пікове навантаження достатньо велике. І Все! 5к за ці дві фічі. Я маю анкер 535. І вибрав саме його тому що: дешевше, є ліхтарик, і він працює майже без шуму. Наприклад, екофлоу херачить так, що іноді його хочеться просто вимкнути, щоб посидіти в тиші. В мене стабільна зв"язка це два роутери, лампа в кімнаті та телевізор. При необхідності я підключає до холодильника(так, холодильник вона тягне, але запуск робити треба на мінімальному режимі). Звичайний фен на першому режимі 595вт в мене вона також тягнула. Звісно і котел. А для чого потрібна ще зарядна станція в наших реаліях? Я весь цей коментар пишуть тільки тому, що автор підійшов до цього зарядного пристрою досить не розібравшись в питанні. А це дизлайк.
Скажите, пожалуйста, на моем блоке питания от компа написано 650W (я так понимаю это макс нагрузка возможная) вытянит ли Анкер 535 ПК + Монитор (40 ВТ) ?
У мене найменша версія Анкеру. Чесно, на практиці, оці всі типу мінуси ніпро що. До чого вона мені потрібна - ноут, роутер всі мобільні гаджети і ліхтарики. Жодного разу не було щоб не встигала зарядитись. А ще, брав просто в машину, за час дороги з роботи додому - заряджалася. Для мене ця станція просто можливість не паритись, що я щось не зарядив. Хочеш більшу потужність, є потужніші, від того ж Анкеру.
Доброго дня, підкажіть Сьогодні придбав 767 Анкер і помітив що при підключені просто роутеру і охоронного блоку Періодично вмикається охолодження куллер А навантаження при цьому мінімальне Це нормально?
Скажите, пожалуйста, на моем блоке питания от компа написано 650W (я так понимаю это макс нагрузка возможная) вытянет ли Анкер 535 ПК + Монитор (40 ВТ) ?@@MotoStuffComUA
Користуюся десь 9 місяців 757, підключена станція у якості джерела безперебійного живлення, жодних поклацувань не має, винятком є хіба що перехід на роботу від батареї, тоді є відповідний звуковий сигнал.
Скажите, пожалуйста, на моем блоке питания от компа написано 650W (я так понимаю это макс нагрузка возможная) вытянет ли Анкер 535 ПК + Монитор (40 ВТ) ?
Будь-яка зарядна станція, що має зовнішній блок живлення - не може працювати як UPS. Тому, що в таку станцію приходить вже конвертований струм з перемінного (AC) в постійний (DC).
У мене Anker 535, придбаний безпосередньо у фірми Анкер на ebay з доставкою на склад Нової пошти в Німеччині. Так от, підключив до нього невелике навантаження 8W, а всередині станції щось періодично клацає. У когось ще є така проблема, що робити?
Клацає інвертор, це нормально, але все залежить від характеру "клацання", це може бути як нормально, так і несправність. Для заміни або сервісного ремонту Вам потрібно звернутись до магазину де купували. Оскільки офіційна Українська гарантія (5 років) не розповсюджується на зарядні станції які біли придбані закордоном.
безпідставний хейт спіч. блоки живлення виносять за межі акумуляторів, щоб зменшити нагрів, від якого акумулятори псуються. в цілому притензії так собі всі. в аналогічному екофлов рівер 2 чи блуетті ті ж самі характеристики. переплачувати за екофлов лише для того, щоб швидше заряджяати? ну таке собі. доречі, сучасні холодильинки А+++ споживають 170 вт. можу погодитись лише щодо розєму зарядки.
@@MotoStuffComUA Я ставлю пряме питання,а ви дайте пряму ,конкретну відповідь на нього. Можна чи не можна підключити таким способом? А питання безпеки,це вже інше питання. Зрештою конкретизуйте,в чому полягає небезпека?
@@astra-roma не бикуй краще, якщо хочеш відповіді від людей отримувати, ти робити що завгодно можеш з розетками, але в один день згоріти може станція разом з хатою
@@Trak898 На х...та станція,якщо я навіть не можу включити в хаті звичайні лампи освітлення. Без з ноутбука,комп'ютера і і телевізора(якщо не йде футбол) пару годин можна і обійтися.
Накінець Anker!. А чи буде відео -ТЕСТ не про ліхтарик а про те як заряджати всі подібні станц, іі від сонячних панелей - (не автомобільних акумов-тут міліон роликів), чи треба тут контролери, чи можна паралелити сонячні панелі для можливості заряджання в не сонячну погоду, тобто пора вже детально висвітлити процес зарядкі станцій, дякую за державну мову.
Чи може Анкер 535 і взагалі такі Анкери працювати як ДБЖ (UPS), тобто чи мають pass-through режим коли при наявності мережі напряму живлять споживача та одночасно заряджають самі себе?
Будь-яка зарядна станція, що має зовнішній блок живлення - не може працювати як UPS. Тому, що в таку станцію приходить вже конвертований струм з перемінного (AC) в постійний (DC). Ви мали на увазі режим Bypass, це коли станція, оминая свою батарею, передає струм з розетки напряму на підключену до неї техніки. Режим Pass-through це коли станція може одночасно заряджатись і живити від вбудованої батареї підключені до неї пристрої, будь то по USB чи через інвертор на 220. Pass-through мають мабуть всі зарядні станції.
@@STEALTH42UA Загалом я мав на увазі режим ДБЖ))), але ви праві: я упустив з уваги зовнішній БЖ, тому більш доречно говорити про комбінований режим))) Ось натрапив на один з відгуків про цю станцію від кориcтувача, що отримав листа від саппорту Анкера, цитую: ""The UPS mode works for connected devices via AC outlets. If you connect e.g. fridge or PC, the Power station will charge automatically in case of the power is off. When the power station is in self-charging it works in pass-through mode. When the power is off, the power station works in UPS mode automatically. When power is on, the power station automatically backs to pass-through mode and self-charging. The 535 supports 120W UPS because the DC in port accepts 120W max. If your gas heating boiler Viessmann requires less than 120W, it will be fully UPS."" Тобто виходить, що режим ДБЖ буде працювати для споживачів до 120 Вт, тому що БЖ сам на 120 Вт і байпасс-режим він не потягне більше потужності блока живлення; але тут є цікавий момент: якщо БЖ 120 Вт і це вже DC, то цікаво як система розподілить потужність в режимі UPS коли подадуть мережу, адже якщо ми підключим споживача на 120 Ватт в режимі байпасс, а станції потрібно себе зарядити, то ці 120 Вт підуть на зарядку батарей, а живлення споживача одночасно буде від цих же батарей і постає питання скільки потужності може піти на зарядку: бо одночасно два процеси по 120 Вт блок живлення не потягне. Це як ноутбук: коли працюєш на ньому та одночасно заряджаєш, то зарядка батарей буде набагато довша, ніж ноут буде заряджатися у вимкненому стані, так як потужності блока живлення не вистачить... Щодо Анкерів, то повноцінний режим ДБЖ заявляється для 757-ї моделі, там і БЖ вбудований та немає вузького місця в проході у вигляді БЖ DC і тому забезпечити байпасс-режим дуже легко...
@@constantinua1229 Дуже цікава інформація стосовно Анкер 535. В моїй 555 тоді має буди такий самий алгоритм... Якщо включити зарядку і одночасно щось заживити від інвертора на 150-200Вт, розрахунковий час зарядки показує десятки годин. Як тільки додаю по Type-C ще 100W, час зарядки одразу скорочується до адекватних декілька годин, тому що до батареї починає хоч щось доходити... Але я чомусь думав, воно одночасно заряджає батарею і розряджає її, а не напряму з БЖ подає на інвертор, оминая батарею. Дуже цікаво, якщо це дійсно так працює. Тоді залишається єдине, чого мені бракує в Анкері, це обмеження максимального % заряду, щоб при постійно підключеній зарядні не заряджало до 100%
@@STEALTH42UA Тут із принципового питання вже намальовується спортивний інтерес: вияснити точно як ці пристрої працюють в режимі ДБЖ ))) Так, додаткове живлення по USB Type-C має додавати до 100 Вт зарядної та/або транзитної потужності і тоді вже може бути більш цікаво: заряджати станцію та одночасно живити споживача через інвертор станції в режимі ДБЖ. Наприклад: у мене робочий ПК це досить потужний, але економний моноблок від Леново з дисплеєм 24"; зазвичай він споживає від 220 В 65 Вт за годину, з другим монітором 22" - разом близько 100 Вт, на важких задачах - до 140 Вт. Ця система у мене живиться від ДБЖ 500ВА (350 Вт)+100 А*г гелевого АКБ. Коли вимикають електроенергію, я вимикаю додатковий монітор і працюю автономно зі споживанням 65 Вт і до 100 Вт на важких задачах. Теоретично цих додаткових 100 Вт від Type-C у зарядній станції вистачило б для одночасної роботи в режимі ДБЖ з одночасною підзарядкою АКБ станції і живленням ПК, тобто робота звичайного повноцінного ДБЖ, але на відміну від ДБЖ зі свинцевими АКБ станція на літію більш приваблива своїми портативністю, швидкістю зарядки, розмірами/вагою й ін, та й якщо порахувати все на довгій дистанції у просторі й часі, то загалом виходить, що стаціонарна система з кислотними АКБ буде більш дорогою і хоботною (звичайно за певних умов використання і з урахуванням конкретних задач при експлуатації)... Тому потрібно б провести експерименти й емпіричним шляхом визначити режими роботи й внутрішні алгоритми зарядки/розряду, для цього підійде такий набор: звичайні олівець, папіреці, китайський ваттметр в розетку 220В)))
якщо хтось експлуатує станцію в авто то навіщо йому весь час таскати вбудований блок живлення? вас жеж не турбує що ви з своїм ноутом таскаєте зовнішній блок живлення? тим більш що блок живлення на 535 не набагато більший ніж просто шнур живлення.... різні сценарії експлуатації, не треба свій сценарій нав'язувати всім користувачам
Ми лиш порівнюємо з іншими моделями на ринку, які мають вбудований блок живлення і висловлюємо свою думку, зауваження. Ми живемо у вільній країні й Ви обираєте самі купувати той чи інший товар або ні. 🙌
Куда ти таскаєш ту станцію? Шоб таскати з ними зарядки. В метро з собою будеш носити. Жесть який безтолковий огляд. І до речі, в того середнього ліхтарик регулюється по яскравості.
Ось такі консультанти і продають потім людям фуфло, розказуючи казки, або вам треба таку на 5кВт, за купу грошей. А клієнту достатньо на 500Вт для щастя !!!
Не у всіх є можливість купувати потужні зарядні станції. Також, не всім потрібні великі моделі. Наприклад, для зарядки гаджетів підійде версія на 500 Вт.
Не розібравшись в темі, дядько шопопало говорить, і все однобоко. Мені наприклад зарядка не потрібна, бо станцію беру для використання в дорозі, зробити чай, приготувати їжу на електроплитці, мікрохвильовка. Нашо мені та зарядка 220 якшо буду від мержі авто заряджати. Іду до іншого магазину.
Це тільки наш суб'єктивний досвід, для Вас це може не бути мінусом. Але в цілому, окремий блок живлення - нюанс який може завдати додаткового клопоту. Наприклад взяти в дорогу станцію і забути до нього зарядне..😉
Ну, касательно внешнего блока - у большинства станций с встроенным бп он не универсальный. Так, сейчас сильно дешевле взять в штатах американскую станцию и пригнать ее сюда, но у нее 110в розетка, от нее работать ноуты, компы, телеки и т.д будут, большинство домашних приборов работают от 110 и от 220, только вот встроенные блоки питания у станций не универсальные, а только от 110в, и американский с нашей розетки не зарядишь. P.S: bluetti e3b со штатов примерно от 5900грн пригнать можно
Ви можете задати будь-яке адекватне питання і ми дамо відповідь, не обов'язково грубити. 🙌 На нашому каналі багато оглядів зарядних станцій, в деяких моделях ми тестуємо повну ємність, залежно від технічних можливостей. В цьому відео розповіли як вирахувати справжню місткість зарядної станції - ruclips.net/video/PClVZ034VAc/видео.htmlsi=DpT8JEnZ-DtrKwYf&t=130
Мені на роботі як почались блекауту видали анкер 535. Поюзав, дуже сподобалась станція, якісно зроблена, довговічні. На днях купив собі анкер 555, і мене зовсім не парить що у нього зовнішній блок живлення, станція просто офігєная! Без проблем тягне двокомпресорний холодильник атлант. Кинув кип'я тильник на 700 ватт у чашку і через три хвилини чашка чаю готова. Дуже задоволений цим апаратом. Дуже тихо працює і не заважає. А всі оті інші станції доволі сильно шумлять, а ота зарядка за один час - так треба сказати, що то зарядка підвищеним струмом і не є це добре для акумулятора, особливо якщо він літій-іонний і в нього 600 циклів на заряд-розряд, проти 3000 у анкєра.
Товари з відео:
🔋 Зарядна станція Anker PowerHouse 521 - motostuff.com.ua/ua/products/zaryadnaya-stantsiya-anker-powerhouse-521/
🔋 Зарядна станція Anker PowerHouse 535 - motostuff.com.ua/ua/products/zaryadnaya-stantsiya-anker-powerhouse-535/
🔋 Зарядна станція Anker PowerHouse 757 - motostuff.com.ua/ua/products/zaryadnaya-stantsiya-anker-powerhouse-757/
🔋 Зарядні станції EcoFlow - motostuff.com.ua/ua/catalog/zaryadnye-stantsii-ecoflow/
🔋 Більше зарядних станцій - motostuff.com.ua/ua/catalog/zaryadnye-stantsii/
🔋 Всі генератори - motostuff.com.ua/ua/catalog/generatory-ta-dbz/
Є у мене ANKER 555 на 1024Wh і є RIVER 2 MAX на 512Wh. Так, анкер має зовнішній БЖ і повільніше заряджається, але загальний досвіт користування значно приємніше, ніж з RIVER 2 MAX. Тому, що Ecoflow дуже гучнний, під час зарядки вентилятор лупить на максимум, навіть якщо зменшити потужність до 200-300W. Під час заряджанная ноутбуку по Type-C 100W вентилятор теж працює на максимум!!! Це просто неможливо. Прошивка остання на сьогодні.
ANKER майже ніколи не чутно, під час заряджання охолодження не вмикається взагалі, навіть при 300W (200W рідний БЖ + 100W по Type-C). При заряджанні ноутбука від станції по Type-C 100W теж охолодження не вмикається. Вмикається воно тільки при ввімкненому інверторі на 220V, але при навантаженні 200W (холодильник + газовий котел) вентилятор вмикається лише періодично на мінімальних обертах та його майже не чутно. Він просто стоїть і безшумно виконує свою роботу і не привертає до себе уваги. До того ж Анкер майже не має саморозряду на відміну від Ecoflow з його вбудованим WiFi/Bluetooth, які постійно з'їдають дорогоцінні % заряду батареї. Я спочатку теж був противником зовнішнього БЖ, але станцію на 1024Wh ніхто не тягає, один раз поставив в зручному місці і все, в моєму випадку біля холодильника, а БЖ закинув за холодильник і забув що він існує.
Рівер 2 мах дозволяє замінити вентилятор на Noctua - і буде набагато тихіший.
Так не найкраща модель в плані гучності роботи.
Але зато хутко заряджається - в наші часи то вагома перевага.
Коли за 16 годин світло дають один раз - і на 30 хв то всі переваги анкера йдуть в лісополосу.
У Анкер я нарахував 4 вентилятори: 2 на інверторі на вдув і видув, 2 на видув на батареях. За 2 місяці використання я ще не чув, щоб вентилятори на батареї вмикались... Можливо влітку будуть охолоджувати.
@@TheJoinqwerty якщо світло вимикають за графіком 4/4, Анкер без проблем встигає дозарядитись за 1-2 години. +30% на годину.
Бувало пару разів так, що доводилось заряджати Анкер від Екофлоу по type-c, бо у малого інвертор слабкий. Добре, що є така можливість.
@@STEALTH42UA Підкажіть, а що анкер може по тайп сі заряджатися ?
@@TrainingManChannel так, може заряджатись по type-c 100W, як окремо так і одночасно з рідною зарядкою. Але треба окремо купляти такий type-c адаптер на 100W, наприклад Anker 737 120W або щось від іншого виробника...
у зовнішніх блоків є і перевага - у випадку його поломки ви купуєте новий, або заміняєте його, екофлоу же доведеться віддавати в ремонт всю.
Ну така собі перевага. До мерседеса теж треба прицем із каністрою із паливом щоб було надійніше?
Модуль зярядки - найдешевше що є в зарядних станціях. Його легко та швидко ремонтувати.
А от те що він у акера мало того що зовнішній - так і такий немічний то просто ганьба.
Рівер 2 - коштує так само, 300 евро дає 300 ватт і заряжається 360 ватт із мережі а не 60.
Погоджуюсь з Maksym Diachenko. Зовнішній блок - перевага.
Багато раз ви купували зовнішні блоки в своєму житті?
Замість того блоку без проблем підкидаються зовнішня акб, тому зовнішній блок в станціях більше плюс
@@grig96 Дуже дибільна ідея - оскільки у них майже у всіх є ХТ60 розєм - який якраз і бере струм із акб. А як ви постійним струмом збіраєтесь заряжати станцію? І навіщо це робити - доведеться мати ще інвертор із правільним синусом. Дурня.
Зовнішній блок - не будеває більше за 200 ватт - я не бачив. А там сама дельта бере 1200 ватт на зарядку. Тут нема про що говорити - зовнішній блок ознака відсталої в технічному плані станції.
Анкер, як і bluetti ac, eb - переносний повербанк із упором на кемпінг, де не потрібний режим упс, із міцним корпусом і мінімум понтів. Якщо станція береться для кемпінгу з живленням від сонячної батареї то навіщо тягти з собою блок живлення? В середині станції він займає місце, збільшує габарит, вагу, теплонадлишки. Для блекаутів однозначно екофло, воно потужне, швидке по зарядці, вміє в упс, але шумне і по відчуттям якесь слабеньке в порівнянні з тим же ac50s. Але. Ціна на рівер 2 макс із 26 000 у мене в місті, анкер 500 вт*год - 21 000
Дякуємо, що поділились своєю думкою 🙌 Єдине, майте на увазі що при купівлі зарядної станції за кордоном отримаєте гаджет без офіційної гарантії.
підкажіть, Anker 535 може працювати в режимі безперебійника? Там є захист і автоматичне переключення з мережі на батарею?
Хотів придбати 535 , після вашого огляду перехотів 😊
Досить дивний огляд. Автор на початку відео поставив клеймо фразою типу"давно я хотів похейтити якусь техніку". А по факту, які аргументи стосовно недоліків? Великий блок живлення, на думку автора довго заряджається та невелика ємність ( я зараз конкретно про малі версії). 🤦♂
Якщо ти хочеш повністю законентити квартиру, щоб в тебе працювало все, то да, потужність маловата. Але чекайте, в нас зараз і час такий, що світло по всій хаті то розкіш. Якщо замала станція, 2+квт, будь ласка. Але тут встає питання в ціні. На момент коментаря, ціна акера на 500вт в середньому на 5к грн менша за екофлоу такої ж ємності. Але які переваги екофлоу? швидка зарядка, та пікове навантаження достатньо велике. І Все! 5к за ці дві фічі.
Я маю анкер 535. І вибрав саме його тому що: дешевше, є ліхтарик, і він працює майже без шуму. Наприклад, екофлоу херачить так, що іноді його хочеться просто вимкнути, щоб посидіти в тиші.
В мене стабільна зв"язка це два роутери, лампа в кімнаті та телевізор. При необхідності я підключає до холодильника(так, холодильник вона тягне, але запуск робити треба на мінімальному режимі). Звичайний фен на першому режимі 595вт в мене вона також тягнула. Звісно і котел. А для чого потрібна ще зарядна станція в наших реаліях?
Я весь цей коментар пишуть тільки тому, що автор підійшов до цього зарядного пристрою досить не розібравшись в питанні. А це дизлайк.
Дякуємо, що поділились своєю думкою 🙌
Скажите, пожалуйста, на моем блоке питания от компа написано 650W (я так понимаю это макс нагрузка возможная) вытянит ли Анкер 535 ПК + Монитор (40 ВТ) ?
У мене найменша версія Анкеру. Чесно, на практиці, оці всі типу мінуси ніпро що. До чого вона мені потрібна - ноут, роутер всі мобільні гаджети і ліхтарики. Жодного разу не було щоб не встигала зарядитись. А ще, брав просто в машину, за час дороги з роботи додому - заряджалася. Для мене ця станція просто можливість не паритись, що я щось не зарядив. Хочеш більшу потужність, є потужніші, від того ж Анкеру.
Дякуємо, що поділились своїм досвідом 🙌
В мене така сама , допомогла зимою не замерзнути , тягнула котел 3 години ."Недоліки " всі написані на фийсі афтора цього відео реальний "камон".
Холодильник працює декілька годин, а потім сам відключається при заряді 90%. Можете підказати в чому справа?
Доброго дня, підкажіть
Сьогодні придбав 767 Анкер і помітив що при підключені просто роутеру і охоронного блоку
Періодично вмикається охолодження куллер
А навантаження при цьому мінімальне
Це нормально?
Доброго дня! Так, абсолютно нормальний процес охолодження. Можливо в приміщенні досить тепло, тому зайвий раз продуває себе.
До активації станціїї Anker 757, вона вмикається? Якщо в магазині її не підкдючаючи до розетки увімкнули, то означає що вона вже була активована?
Вітання! Якщо станція вмикається, значить вона активована. В нашому магазині купували?
Чи можна підєднати двухконтурний котел арістон?
І на скільки його вистачить?
Екофлоу Рівер 2 Макс реве як трактор на відміну від цього Анкер. Готуватись треба до огляду
В нас є огляд про Рівер 2 де говори про шум роботи.
Скажите, пожалуйста, на моем блоке питания от компа написано 650W (я так понимаю это макс нагрузка возможная) вытянет ли Анкер 535 ПК + Монитор (40 ВТ) ?@@MotoStuffComUA
файний огляд, подяка
Користуюся десь 9 місяців 757, підключена станція у якості джерела безперебійного живлення, жодних поклацувань не має, винятком є хіба що перехід на роботу від батареї, тоді є відповідний звуковий сигнал.
Дякуємо, що поділились своїм досвідом! Даний бренд має дійсно якісні зарядні станції, в цьому плані не маємо нарікань)
Скажите, пожалуйста, на моем блоке питания от компа написано 650W (я так понимаю это макс нагрузка возможная) вытянет ли Анкер 535 ПК + Монитор (40 ВТ) ?
І охолодження не шумить? Яке навантаження яке підключено до ДБЖ?
Дякую за огляд
Чи є режим UPS?
Вітання! Так, звичайно, автоматично переходить в режим безперебійника після повної зарядки.
Будь-яка зарядна станція, що має зовнішній блок живлення - не може працювати як UPS. Тому, що в таку станцію приходить вже конвертований струм з перемінного (AC) в постійний (DC).
@@STEALTH42UAто той оглядач реально нічого не шарить
У мене Anker 535, придбаний безпосередньо у фірми Анкер на ebay з доставкою на склад Нової пошти в Німеччині. Так от, підключив до нього невелике навантаження 8W, а всередині станції щось періодично клацає. У когось ще є така проблема, що робити?
Клацає інвертор, це нормально, але все залежить від характеру "клацання", це може бути як нормально, так і несправність. Для заміни або сервісного ремонту Вам потрібно звернутись до магазину де купували. Оскільки офіційна Українська гарантія (5 років) не розповсюджується на зарядні станції які біли придбані закордоном.
безпідставний хейт спіч. блоки живлення виносять за межі акумуляторів, щоб зменшити нагрів, від якого акумулятори псуються. в цілому притензії так собі всі. в аналогічному екофлов рівер 2 чи блуетті ті ж самі характеристики. переплачувати за екофлов лише для того, щоб швидше заряджяати? ну таке собі. доречі, сучасні холодильинки А+++ споживають 170 вт. можу погодитись лише щодо розєму зарядки.
Якщо для Вас швидкість зарядки не показник, окремий блок живлення не заважає, тоді звичайно можна брати Анкер :)
Ніхто не говорить про таку річ. Чи є можливість включити станцію в розетку, а від інших розеток завантажити інші електроприлади?
Ніхто не говорить, тому що даний метод підключення зарядних станцій до житла - небезпечний, та може призвести до виходу із ладу станції.
@@MotoStuffComUA
Я ставлю пряме питання,а ви дайте пряму ,конкретну відповідь на нього. Можна чи не можна підключити таким способом? А питання безпеки,це вже інше питання. Зрештою конкретизуйте,в чому полягає небезпека?
@@astra-roma не бикуй краще, якщо хочеш відповіді від людей отримувати, ти робити що завгодно можеш з розетками, але в один день згоріти може станція разом з хатою
@@Trak898 На х...та станція,якщо я навіть не можу включити в хаті звичайні лампи освітлення. Без з ноутбука,комп'ютера і і телевізора(якщо не йде футбол) пару годин можна і обійтися.
Питання накшталт поставити пильний диск по дереву ‐ на болгарку. Ризики аналогічні: від виходу з ладу приладу до прямої загрози життю.
Накінець Anker!. А чи буде відео -ТЕСТ не про ліхтарик а про те як заряджати всі подібні станц, іі від сонячних панелей - (не автомобільних акумов-тут міліон роликів), чи треба тут контролери, чи можна паралелити сонячні панелі для можливості заряджання в не сонячну погоду, тобто пора вже детально висвітлити процес зарядкі станцій, дякую за державну мову.
Вітання! Відео про сонячні панелі буде найближчим часом, чекаємо сонячної погоди.
А я можу підключати мережевий подовжувач і таким чином живити декілька пристроїв через розетку?
Так, звичайно. Головне, щоб загальна потужність пристроїв не перевищувала номінальну в станції.
Чому холодильник не підключиш? Він же до 200 ват бере (однокомпресорний)
Тому що в холодильнику є пускові токи в 5-7 раз вищі від номінальної потужності. Виключенням будуть тільки інверторні холодильники
@@yuriyvysotskyy4434 а якщо інверторний компресор..? я більше 200wt не бачив
Чи може Анкер 535 і взагалі такі Анкери працювати як ДБЖ (UPS), тобто чи мають pass-through режим коли при наявності мережі напряму живлять споживача та одночасно заряджають самі себе?
Вітання! Звичайно, така можливість є.
Будь-яка зарядна станція, що має зовнішній блок живлення - не може працювати як UPS. Тому, що в таку станцію приходить вже конвертований струм з перемінного (AC) в постійний (DC). Ви мали на увазі режим Bypass, це коли станція, оминая свою батарею, передає струм з розетки напряму на підключену до неї техніки. Режим Pass-through це коли станція може одночасно заряджатись і живити від вбудованої батареї підключені до неї пристрої, будь то по USB чи через інвертор на 220. Pass-through мають мабуть всі зарядні станції.
@@STEALTH42UA Загалом я мав на увазі режим ДБЖ))), але ви праві: я упустив з уваги зовнішній БЖ, тому більш доречно говорити про комбінований режим)))
Ось натрапив на один з відгуків про цю станцію від кориcтувача, що отримав листа від саппорту Анкера, цитую:
""The UPS mode works for connected devices via AC outlets. If you connect e.g. fridge or PC, the Power station will charge automatically in case of the power is off.
When the power station is in self-charging it works in pass-through mode. When the power is off, the power station works in UPS mode automatically. When power is on, the power station automatically backs to pass-through mode and self-charging.
The 535 supports 120W UPS because the DC in port accepts 120W max. If your gas heating boiler Viessmann requires less than 120W, it will be fully UPS.""
Тобто виходить, що режим ДБЖ буде працювати для споживачів до 120 Вт, тому що БЖ сам на 120 Вт і байпасс-режим він не потягне більше потужності блока живлення; але тут є цікавий момент: якщо БЖ 120 Вт і це вже DC, то цікаво як система розподілить потужність в режимі UPS коли подадуть мережу, адже якщо ми підключим споживача на 120 Ватт в режимі байпасс, а станції потрібно себе зарядити, то ці 120 Вт підуть на зарядку батарей, а живлення споживача одночасно буде від цих же батарей і постає питання скільки потужності може піти на зарядку: бо одночасно два процеси по 120 Вт блок живлення не потягне.
Це як ноутбук: коли працюєш на ньому та одночасно заряджаєш, то зарядка батарей буде набагато довша, ніж ноут буде заряджатися у вимкненому стані, так як потужності блока живлення не вистачить...
Щодо Анкерів, то повноцінний режим ДБЖ заявляється для 757-ї моделі, там і БЖ вбудований та немає вузького місця в проході у вигляді БЖ DC і тому забезпечити байпасс-режим дуже легко...
@@constantinua1229 Дуже цікава інформація стосовно Анкер 535. В моїй 555 тоді має буди такий самий алгоритм... Якщо включити зарядку і одночасно щось заживити від інвертора на 150-200Вт, розрахунковий час зарядки показує десятки годин. Як тільки додаю по Type-C ще 100W, час зарядки одразу скорочується до адекватних декілька годин, тому що до батареї починає хоч щось доходити... Але я чомусь думав, воно одночасно заряджає батарею і розряджає її, а не напряму з БЖ подає на інвертор, оминая батарею. Дуже цікаво, якщо це дійсно так працює.
Тоді залишається єдине, чого мені бракує в Анкері, це обмеження максимального % заряду, щоб при постійно підключеній зарядні не заряджало до 100%
@@STEALTH42UA Тут із принципового питання вже намальовується спортивний інтерес: вияснити точно як ці пристрої працюють в режимі ДБЖ )))
Так, додаткове живлення по USB Type-C має додавати до 100 Вт зарядної та/або транзитної потужності і тоді вже може бути більш цікаво: заряджати станцію та одночасно живити споживача через інвертор станції в режимі ДБЖ.
Наприклад: у мене робочий ПК це досить потужний, але економний моноблок від Леново з дисплеєм 24"; зазвичай він споживає від 220 В 65 Вт за годину, з другим монітором 22" - разом близько 100 Вт, на важких задачах - до 140 Вт.
Ця система у мене живиться від ДБЖ 500ВА (350 Вт)+100 А*г гелевого АКБ.
Коли вимикають електроенергію, я вимикаю додатковий монітор і працюю автономно зі споживанням 65 Вт і до 100 Вт на важких задачах.
Теоретично цих додаткових 100 Вт від Type-C у зарядній станції вистачило б для одночасної роботи в режимі ДБЖ з одночасною підзарядкою АКБ станції і живленням ПК, тобто робота звичайного повноцінного ДБЖ, але на відміну від ДБЖ зі свинцевими АКБ станція на літію більш приваблива своїми портативністю, швидкістю зарядки, розмірами/вагою й ін, та й якщо порахувати все на довгій дистанції у просторі й часі, то загалом виходить, що стаціонарна система з кислотними АКБ буде більш дорогою і хоботною (звичайно за певних умов використання і з урахуванням конкретних задач при експлуатації)...
Тому потрібно б провести експерименти й емпіричним шляхом визначити режими роботи й внутрішні алгоритми зарядки/розряду, для цього підійде такий набор: звичайні олівець, папіреці, китайський ваттметр в розетку 220В)))
Не заряджається від звичайного генератора!
Вітання! У вас генератор з чистим синусом? Яка модель?
@@MotoStuffComUA звичайний генератор, не інвертор.
Навпаки саме Anker заряджається від неінверторного генератора. Дослідним шляхом доведено
@@sergiikovalenko6949 мій заряджається тільки від інверторного.
Навіть за українську тверда вподобайка, дякую, а взагалі до сих пір мало відео про ці станції на мові сприяння. В майбутньому жду про зарядку від СП.
Дякуємо, за Вашу оцінку 🙌 Як тільки буде сонячна погода, відзнімемо про панелі 😉
Ви, я бачу, обоє українскою не альо
якщо хтось експлуатує станцію в авто то навіщо йому весь час таскати вбудований блок живлення? вас жеж не турбує що ви з своїм ноутом таскаєте зовнішній блок живлення? тим більш що блок живлення на 535 не набагато більший ніж просто шнур живлення.... різні сценарії експлуатації, не треба свій сценарій нав'язувати всім користувачам
Ми лиш порівнюємо з іншими моделями на ринку, які мають вбудований блок живлення і висловлюємо свою думку, зауваження. Ми живемо у вільній країні й Ви обираєте самі купувати той чи інший товар або ні. 🙌
Ємність, а не ємкість. 5-річна, а не 5-літня. Тут, а не тута.
Дякуємо що виправили
Там а не тама
@@MotoStuffComUAсильно не сприймайте. Все добре. Дякую за відео!
Ти блюеті бачив? Там зарядка з вентиляторами. Теж 3-4 год. Заряджання
На нашому каналі також є огляд зарядних станцій від даного виробника 👌
ціна неадекватна в конкурентів на 20000 дешевше за 757 модель
Вітання! Anker PowerHouse 757 немає в наявності, ціна не актуальна. Очікуємо нове постачання вже з низькими цінами.
Куда ти таскаєш ту станцію? Шоб таскати з ними зарядки. В метро з собою будеш носити. Жесть який безтолковий огляд. І до речі, в того середнього ліхтарик регулюється по яскравості.
Чекаємо від Вас "толковий" огляд :)
Ну і де ваші Анкер у продажу?
Великий ажіотаж враховуючи складну ситуацію в країні. Нажаль дуже швидко закінчуються запаси на складі. Залишайте передзамовлення на сайті🙌
Доброго вечьора! У мене 757! Разряжаеться сама, это так и нужно
Ось такі консультанти і продають потім людям фуфло, розказуючи казки, або вам треба таку на 5кВт, за купу грошей. А клієнту достатньо на 500Вт для щастя !!!
Не у всіх є можливість купувати потужні зарядні станції. Також, не всім потрібні великі моделі. Наприклад, для зарядки гаджетів підійде версія на 500 Вт.
Не розібравшись в темі, дядько шопопало говорить, і все однобоко. Мені наприклад зарядка не потрібна, бо станцію беру для використання в дорозі, зробити чай, приготувати їжу на електроплитці, мікрохвильовка. Нашо мені та зарядка 220 якшо буду від мержі авто заряджати. Іду до іншого магазину.
Раді, що дана модель ідеально підійшла під Ваші задачі 🙌😇
хейт про зарядний кабель і блок живлення просто ідеотизм))))
Це тільки наш суб'єктивний досвід, для Вас це може не бути мінусом. Але в цілому, окремий блок живлення - нюанс який може завдати додаткового клопоту. Наприклад взяти в дорогу станцію і забути до нього зарядне..😉
Купив собі анкер 555 і дуже задоволений!
Ну, касательно внешнего блока - у большинства станций с встроенным бп он не универсальный. Так, сейчас сильно дешевле взять в штатах американскую станцию и пригнать ее сюда, но у нее 110в розетка, от нее работать ноуты, компы, телеки и т.д будут, большинство домашних приборов работают от 110 и от 220, только вот встроенные блоки питания у станций не универсальные, а только от 110в, и американский с нашей розетки не зарядишь.
P.S: bluetti e3b со штатов примерно от 5900грн пригнать можно
Ні один гавнооглядач не тестує справжню ємність на віддачу. Ну ок. 😊
Ви можете задати будь-яке адекватне питання і ми дамо відповідь, не обов'язково грубити. 🙌 На нашому каналі багато оглядів зарядних станцій, в деяких моделях ми тестуємо повну ємність, залежно від технічних можливостей. В цьому відео розповіли як вирахувати справжню місткість зарядної станції - ruclips.net/video/PClVZ034VAc/видео.htmlsi=DpT8JEnZ-DtrKwYf&t=130
Скільки годин буде працювати анкер 575 при підключенні тільки одного насоса до котла 100 Вт, більше ніяких навантажень не буде .?
Мені на роботі як почались блекауту видали анкер 535. Поюзав, дуже сподобалась станція, якісно зроблена, довговічні. На днях купив собі анкер 555, і мене зовсім не парить що у нього зовнішній блок живлення, станція просто офігєная! Без проблем тягне двокомпресорний холодильник атлант. Кинув кип'я тильник на 700 ватт у чашку і через три хвилини чашка чаю готова. Дуже задоволений цим апаратом. Дуже тихо працює і не заважає. А всі оті інші станції доволі сильно шумлять, а ота зарядка за один час - так треба сказати, що то зарядка підвищеним струмом і не є це добре для акумулятора, особливо якщо він літій-іонний і в нього 600 циклів на заряд-розряд, проти 3000 у анкєра.
Дякуємо що поділились своїм досвідом 🙌
Щелчки ему не нравятся. Нервы лечи.
русню забули спитати)