• Ezúttal legalább már talán nem Emery veszi el az Arsenal bajnoki címét. 🤷
    05:54 - a Football Tourette-ben: megcsalás, Georgina és Neal Maupay.
    22:42 - 🔥🔥🔥
    Témák:
    📌 A futballban a szerencsének óriási szerepe van. Ha Ollie Watkins két ajtó-ablak zicceréből legalább egyet belő, akkor már most mindenki temethetné az Arsenalt egy újabb Aston Villa elleni zakót követően. Watkins viszont nem lőtte be a helyzeteit, az Ágyúsok pedig annak ellenére győztek ezúttal birminghamben, hogy az előző szezon két elveszített mérkőzésén egyaránt jobb teljesítményt nyújtottak. Az előző évadban többször is beszéltünk az Arsenal problémáiról, a kompakt, középmagasan meghúzott blokkban védekező csapatok ellen, és Unai Emery pontosan ezzel frusztrálta most is Artetáékat. Mi okozott ezen belül nehézségeket, és hogyan sikerült az Arsenalnak végül megtalálnia a megoldókulcsot? Sikerült? (33:35)
    ⭐️ A teljes adást a premierleak.hu/ oldalon, előfizetés után nézheted meg, amiben szó lesz még:
    📌 Honnan tudjuk, hogy elkezdődött a szezon? A Manchester United menetrendszerűen kikap a Brightontól. Erik ten Hag csapata ezúttal sem járt sikerrel az idény elején az immár Fabian Hürzeler által vezetett együttes ellen, ugyanakkor a játék képe alapján egy döntetlen talán igazságosabb eredmény lett volna, Zirkzee térdkalácsának levágása esetén pedig egy győzelem is összejöhetett volna a Vörös Ördögöknek. Mi az ami most talán jobban működik, mint az előző szezonban, és mik azok a hibák, amik továbbra is visszatérő elemek a Manchester United esetében?
    📌 Dyche iacta est. A szezonfelvezetőben még arról beszéltünk, hogy az Evertonnak idén nem lesz gondja a kiesés elkerülésével, ehhez képest rögtön két nem akármilyen vereséggel kezdték a szezont. A 3-0-s és 4-0-s zakók nem mutatnak túl jól, de valóban ennyire szörnyű lenne a helyzet, mint a Brighton és a Tottenham elleni eredmények mutatják, vagy nem kell attól tartani, hogy Sean Dychenak idő előtt fel kell állnia a kispadról. Eközben mégis mi a fene történik a már ezer éve húzódó tulajdonosváltással?
    🛒 Merch: footballcraze....
    #football #premierleague #EPL #england #arsenal #chelsea #liverpool #manchesterunited #manchestercity #tottenham #newcastle #brighton

Комментарии • 112

• @bobek1112
    @bobek1112 Месяц назад +141

Nketiah a Crystal Palaceban több góllal fog zárni az idei szezonban, mint bármelyik Arsenal játékos.

• @mihalygaspar4178
      @mihalygaspar4178 Месяц назад +5

Na ez Hot Take!!!😅

• @valyibence
      @valyibence Месяц назад +7

Nem akarom befolyásolni a szavazást (dehogynem 🤣), de ha voksolhatnék, én ide ikszelnék. Nagyon erős!

• @imate93
      @imate93 Месяц назад +19

ez hideg, hiszen minden egyes Arsenal játékos 0 góllal fog zárni idén a Crystal Palaceban :D

• @IcecoldVein25
      @IcecoldVein25 Месяц назад +1

@@imate93 remélhetőleg ezt csak szándékosan értetted félre 😉

• @h2c_official370
      @h2c_official370 Месяц назад

100 ezret rakok rá instant, hogy ez nem fog előfordulni! :)

• @adamhorvath8581
    @adamhorvath8581 Месяц назад +34

Az Arsenal idén legalább beállítja a chelsea 2004/05ös szezonjában elért 25 clean sheet és 15 kapott gólos rekordját.

• @danielbalazs5825
    @danielbalazs5825 Месяц назад +20

Forró: Idén a Premier League első és harmadik helyezettje között év végén max. 6 pont lesz a különbség (tavaly ez 2+7=9 volt, idénre az opta ~14,7-et (!) vár).

• @Bundas88888
    @Bundas88888 Месяц назад +18

Forrórakás:
    Gabi fogja legalább 1x helyettesíteni Peetet, Bencét, vagy Márkot a Spíler tv egyik élő adásban. 🤭

• @kristofsimon8505
    @kristofsimon8505 Месяц назад +12

Márknak kevesebb haja marad szezon végére, mint Gabinak.

• @peterfodor9013
    @peterfodor9013 Месяц назад +36

A Brighton top 4-ben végez.

• @Subzero0503
    @Subzero0503 Месяц назад +14

Az én forró rakásom: A szezon végére Bence már nem lesz a műsor része/tagja, mert De Rossi mélységes depresszióba fogja taszítani őt lelkileg és fizikailag is.

@czapgergo4370 Месяц назад +5

Az én forrórakásom szezon végére Bence ugyanannyi, vagy 1el több gólban lesz benne mint anthony

• @bizkitbox
    @bizkitbox Месяц назад +13

Forró rakás : A legtöbb játékost pályára küldő csapatok közt év végére nem lesz top 3-ban a Chelsea.

• @bolyhoska9341
      @bolyhoska9341 Месяц назад +1

Miutan osszegyujtottek a felvilag legserulekenyebb jatekosait, elegge meglepne 😂

• @majre4289
    @majre4289 Месяц назад +8

Forrró: 90 perces átlagban Federico Chiesának lesz a legtöbb progresszív labdacipelése a Premier League idei szezonjában

@kopasz3673 Месяц назад +12

Szoboszlai a Liverpoolban TOP3-ban lesz a kanadai táblázaton.

• @gaborbajzat2631
    @gaborbajzat2631 Месяц назад +4

Megtörténik a Sancho-Sterling csere és mindketten top 15ben lesznek a kanadai táblázatban

• @norbertzeke6363
    @norbertzeke6363 Месяц назад +1

Az fbref szerint a 2020-21-es Sheffield United volt az utolsó csapat 30as npxG alatt (29.5). Az Everton idén maximum 29.9-el fog zárni.

@mihalygaspar4178 Месяц назад +6

Brightonnak lesz a 4. legjobb gólkülönbsége a ligában.

• @ramotairolf6489
    @ramotairolf6489 Месяц назад +3

A Pedro Neto, Palmer, Madueke hármas mindegyik tagja 15 g+a fölött zár.

• @GlaszVegasz
    @GlaszVegasz Месяц назад +1

ESR a Fulhamben a meccsek több, mint felében fog tudni játszani, legalább 50 percet mindegyikben.

• @007doxa
    @007doxa Месяц назад +2

Az előző szezonban a Liverpool a 31.fordulóban kezdte a bezuhanást...
    Ebben a szezonban a Pool a 32.forduló után Slottal minimum 4 ponttal fogja vezetni a PLt!!!

• @zsoltvarga5825
    @zsoltvarga5825 Месяц назад +2

Forró rakás: Az Arsenal kialakított open play xG-ben 7. vagy annál rosszabb helyen fog végezni a szezon végén.

• @martingacsi231
    @martingacsi231 Месяц назад +3

A 3 kieső összpontszáma kevesebb lesz mint az előző szezonba (66)ami negatív rekord.

• @attilakovacs3861
    @attilakovacs3861 27 дней назад

Az előző szezon utolsó négy premier leak teljes (full) adás hosszai: 3 óra 9 perc, 3 óra, 2óra 52 perc, 2 óra 55 perc; Viszont az idei első négy teljes adás hossza alig haladja meg a 2 órát (van amelyik még az se). Ezt csak úgy itt hagyom, aki érti, érti :)

• @elodiker2456
    @elodiker2456 Месяц назад +3

Az Everton Frank Lamparddal fejezi be a szezont.

• @danielgor3442
    @danielgor3442 Месяц назад +2

Rico Lewis-nak több játékperce lesz idén, mint Grealishnek es Walkernek együttvéve.🤔

• @csabapoesz6281
    @csabapoesz6281 Месяц назад +2

A Chelsea legalább 55 gólt kap a bajnokságban ès így is legalább +20-as lesz a gólkülönbsège.

• @pauliegualtieri5376
    @pauliegualtieri5376 Месяц назад +2

Forró rakás: Antony minimum 5 gólt fog szerezni a City, Arsenal, Pool elleni bajnokikon. 6 meccs minimum 5 gól.

• @adamfodor4643
    @adamfodor4643 Месяц назад +2

Kai Havertz a szezon végére 4-el fogja alul rúgni a várható góljainak a számát.

• @petertomszabo6268
    @petertomszabo6268 Месяц назад

Vice City a LEGJOBB, JÓL MONDOD PEET !

• @Mirko_Rakos
    @Mirko_Rakos Месяц назад +1

Hot take: 30 pont is elég lesz a bennmaradáshoz.

• @patrikpuskas1196
    @patrikpuskas1196 Месяц назад +1

Martinelli, Sterling, Gakpo hármas a szezon végére, nem fog elérni 30 kanadai pontot összesen.

• @zsoltkiss755
    @zsoltkiss755 Месяц назад +1

Nekem kicsit hiányzik a régi bemutatás 😢 Bár a ReadyToMakeAnEntrance megmaradt, de hol van a Hoi Jongens meg a HagenCox és a legfiatalabb, legértékesebb játékos az (anjou buzogányos) MVP? 😅 Régebben ennek volt ilyen hagyománya mint az elköszönéseknek, most meg csak szinte elmondjátok a neveket.

• @palraffael3708
    @palraffael3708 Месяц назад +9

A Man united a szezon végén nem végez a top 8-ban

• @zsoltkrd5633
    @zsoltkrd5633 Месяц назад

Szmodics (Ipswich) minimum 15 gólban lesz benne (gól+gólpassz)

• @erikcsonka17
    @erikcsonka17 Месяц назад +1

Nicolas Jackson 2.fordulóban a Wolves ellen szerzett 2.perces góljánál már NEM lesz gyorsabb gól az idei bajnokságban.

• @fmark29
    @fmark29 Месяц назад +1

A Mudryk, Grealish, Martinelli, Anthony négyes összesen nem fogja elérni a 20 bajnoki gólt a szezonban.

• @benfoldi
    @benfoldi Месяц назад +1

Madueke egyébként azt is közölte, hogy rossz accountra posztolt, szóval Bencének igaza volt a privát accounttal :D

• @bende160
    @bende160 Месяц назад +1

Az Arsenal csak 4. lesz. Elötte a City, a Liverpool és az Aston Villa fog végezni

• @tiborvonza5105
    @tiborvonza5105 Месяц назад

pont a Maupayos hírt hallgatom miközben Romano hírvigózik róla :D

• @botondhorvath5454
    @botondhorvath5454 Месяц назад +1

Szoboszlainak több asist-ja lesz mint bármelyik M.U. Játékosnak ebben a szezonban

• @krisztianfarkas9601
    @krisztianfarkas9601 Месяц назад +1

Ivan toney a Chelseahez igazol és 15 nél több gólt szerez.

• @miklosszabo3862
    @miklosszabo3862 Месяц назад

Forró: Anthony legalább 8 gólt fog szerezni a PL idei szezonjában.
    Kérés: Gyerek mellett kevés az idő, sajnos már nem tudom végighallgatni az adásokat, általában a tourette (pina) végéig jutok. Be tudnátok timetagelni a vidiket, hogy oda lehessen pörgetni, ami igazán érdekel?

@szabopeet Месяц назад +1

A leírásban mindig ott van, hogy mikor kezdődnek a témák.

​@@szabopeet vielen dank

• @martonteofilszucs8671
    @martonteofilszucs8671 Месяц назад

Mikel Merino több kanadai ponttal zár a bajnokságban, mint két éve utolsó Arsenalos szezonjában Gránit Xhaka

• @istvankovacs2044
    @istvankovacs2044 Месяц назад

A Manchester United a Bl helyért fog küzdeni, a szezon 2.felében :)

@istvanracz9026 Месяц назад

A szezon végére az Arsenalnak legalább 1,5x annyi pontja lesz mint a 3 kiesőnek.

• @peter1990adventista
    @peter1990adventista Месяц назад

Az Arsenal nem lesz a TOP 2-ben a szezon végén. Ez az én forró rakásom. Vannak sérüljeink és a meccsek nem meggyőzőek. Az építkezésink ellen kezdik megtalálni a csapatok az ellenszert. És már buktunk is pontot a 3. fordulóban. A Liverpool minimum 2.-lesz. Ja és a véleményemet erősíti a számomra nem elfogadható átigazolási időszak.

• @veghbela115
    @veghbela115 Месяц назад +2

Az Arsenal 3. lesz a bajnokság végén.

• @bencegemes8542
    @bencegemes8542 Месяц назад

A 3 topcsapat együtt több pontot szerez a az utolsó 19 meccsén mint az első 19en

• @QkiSirZet
    @QkiSirZet Месяц назад

Madueke a hátralévő bajnoki mérkőzéseken, maximum annyi gólt fog lőni mint amit eddig szerzett.

• @legendonfire5706
    @legendonfire5706 Месяц назад

Peet hány darab második és harmadik számú arsenal mezed van? 🎽

@szabopeet Месяц назад +2

Elég specifikus kérdés, úgyhogy csak ezért megszámoltam 😃 a pontos válasz 21.

• @donat6534
    @donat6534 Месяц назад +1

Srácok álljatok le! Ha augusztusban mégegy rész jön, akkor szerintem a barátnőm elhagy. Könyörgöm kicsit lassítsatok!

@szabopeet Месяц назад

Gooood, gooood...

• @silverhand-b
      @silverhand-b Месяц назад +1

Konkrétan 30 perc telt el a műsorból, de kb. olyan érzésem van, mintha három unatkozó ember a büfé előtt beszélgetne random focival kapcsolatos bulvár-sztorikról.
      Emiatt ne hagyd el a nődet. Én le is lépek, ezzel nem ösztönöznek senkit előfizetésre.

• @benfoldi

Márk úgyis comingoutolt...

@Bundas88888 Месяц назад +1

​@@silverhand-b pontosan ez a touret perceek lényege 🥲 olyan mintha számon kérnéd a fekvőrendőrt hogy "mi a faszé' dobod meg az autóm? 🤣
      egyébként tudod, hogy bele lehet tekerni az adásba? 🤔 ott már szakmát is kaphatsz 🧐🤓

• @kovacszsantal
    @kovacszsantal Месяц назад

Az Everton a következő 10 mérközésén csupán 3 pontot szerez és egy mecset se nyer meg

• @Swingboy88
    @Swingboy88 Месяц назад

Zidane azért volt az év embere Franciaországban, főleg a karitatív tevékenysége miatt

• @magordenes1046
    @magordenes1046 Месяц назад

A Wolves, Nottingham, Everton hármasból kettő kiesik

• @peterszokronyos8824
    @peterszokronyos8824 Месяц назад

Hot Take: Lesz idén olyan csapat a PL-ben, amelyik 10+ gólt fog rúgni a 90.perc után.

• @BenGke44
    @BenGke44 Месяц назад

A chelsea kerete a szezon végén több játékost fog tartalmazni, mint ahàny pontja lesz a 17. Helyezett csapatnak.

Ez úgy lenne még viccesebb, ha a chelsea lenne a 17.

• @dsareasd5255
    @dsareasd5255 Месяц назад

Az én talán túlságosan merész hot takem: Rashford betalál a liverpool ellen és a szezon végét 20+ góllal zárja