Дякую за цікаві відео) Хотілося б відео, для новачків: - бюджетний спінінг + катушка - набір приманок ( мінімальний ) що мати з силікону, декілька воьлерів, блешні. - поради новачкам.
Ярославе, дякую за цікаве відео. Стосовно свічки, я особисто, якщо є простір для маневру спінінгом, намаюся різко змінити напрямок тяги, при спробі щуки стати вертикально. Звісно не завжди вдається, або дерево чи кущ заважає, але вчуся по тихеньку. При вийманні з води, приманку стараюся на паузу коротеньку ставити, останні рибалки показують, є сенс в цьому, що по щуці, що по окуню. Де коли при в'ялій поведінці риби, періодично роблю паузу в проводці, теж спрацьовує іноді. А взагалі, риболовля, це про постійне спостереження та науку. Ще раз дякую, наснаги для нових відео.
Дякую, цікаво. Тема для можливого відео: пасивна щука. Коли вона 100% є, і є в кількості, але мовчить і практично не відгукується на все те, на що раніше охоче клювала в різні риболовлі.
Тема "пасивна щука" давно відпрацьована. Розпалюєш на березі багаття. Підсмажуєш на вогні сальце и хліб. Смакуєш. Ідеш шукати гриби. Або сидиш на березі і з друзями згадуєш про те, як було минулого року і на іншій річці. Або складаєш спінінги. Береш легеньку вудку і переходиш на ловлю маленької плітки для кота .
@@ZaziroZ таких відосів багато і основному все базується на облегшенні, максимальному зависанні і паузах на проводках. Також можна по гратися з кольорами.
@@HunterZander Так майже про будь-яку тему можна сказати. Можливо, є ще якісь прийоми, тактики, окрім облегшення, пауз, і кольорів. І ще таке: чи доцільно продовжувати експериментувати з "активними" приманками типу блешень і віброхвостів чи вартує цілковито зайнятись якимись слагами, твістерами, раками на повільній подачі?
В цілому для ефективного вирішення цього питання можна виокремити два підходи. 1. Шукати активну здійснюючи активний облов та постійні переміщення; 2. Намагатись змусити пасивну атакувати; З першим все зрозуміло, а от друге дуже багатогранне й дискусійне.
Дякую за чудове відео. Щодо кольору. Я ловлю завжди на одній локації, тому 90% воблерів були в одному кольорі. Але! Минулого року був замор такий,що повністю зник сонячний окунь! Завдяки цьому щука повністю почала ігнорувати мат тайгер! Тепер на нього можливо ловити лише у сутінках або у дуже похмуру погоду. В інших випадках вона клює виключно на натуральні кольори. Тобто, натуральні кольори обов'язково повинні бути.
Вітаю. Дякую за відео!! З приводу ближньої дистанції... "Стою кидаю хв 15 в даль, а в кінці вимотую швидко і ніфіга, а потім думаю змінювати точку та і в прикол кинув метрів 5 від себе і роблю проводку майже до ніг і 2 зубаті з 2х проводок з одного місця майже під ногами...".))
Привіт.Гарні поради, багато по ділу. За бородьбу зі свічкою взагалі круто розповів. Я на свому шляху зустрічав декілька новачків твічу. Усі вони не стали любителями з часом. Усе закінчилось на декількох воблерах і все. Щоб зрозуміти чи буде ловити людина далі на твіч потрібно впевнитись, що їй подобаються саме воблера. Якщо немає якогось бажання заволодіти цією приманкою то і не буде бажання чомусь навчитись. Виключно ловля через якусь перевагу.
Ярослав спасибо за интересный и содержательный ролик! Вроде бы все это и знаю и на практике применяю,но освежить знания будет не лишним. А кое что и не применял,то ли забыл,то ли лень. Лайк бесспорно! Отдельный лайк за прекрасную украинскую мову! 😊
Дякую, Ярославе! Як завжди стисло та інформативно! Ще один нюанс про екстрафасти - воблер можна далі закинути більш гнучким (модерейт чи модерейт фаст) у порівнянні з екстрафастом з аналогічним тестом. Тому конкретно під твіч краще мати окремий спінінг. Ну а якщо вже з одним на воді, то можна і екстрафастом потвічити ))) але, звісно, буде трохи "не те пальто".
Ярославе, дякую за актуальний огляд) дуже корисно. Прошу порадити конкретну модель спінінг у для твічінгу. Бажано 2 варіанти : бюджетний та максимальний. Дякую
Будь ласка. Це відео було зроблено тому що воно може бути корисним для великої кількості людей. Зняти звичайну рибалку не проблема. Зараз 99% відео блогерів просто знімають свою рибалку: "зараз будемо ловити щучку" та "погляньте яка вона гарна". В студії у мене є можливість згрупувати власні думки в купу та систематизувати їх... Є багато тем, яких ніхто ще не обговорював, а людям чомусь цікаво побачити тривіальну рибалку. Ок)
В корні неправильне розуміння лову на флюорокарбон! Ловити на воблери з флюорокарбоном, як з основною жилкою, - то ще та фігня. Коли воблер далеко вам прийдеться твічити сильніше, і потім коли він ближче то вже слабіше. Флюорокарбон тягнеться і делікатну проводку воблера на дальній дистанції зробити буде важко. Все ж таки твічити краще на шнур. Ловля на флюр це взагалі чисто бассова тема і не під воблери, а під повільно тонучі приманки, такі як наприклад wacky чи якийсь swing impact з мохнаткою. Тому що шнур плаває, і дає сильну паразитну дугу у воді, і чуйка буде просто нульова. А флюр тоне, і буде тонути разом з приманкою, і буде майже пряма лінія до приманки, без дуги. І навіть не дивлячись на те що флюр тягнеться а шнур майже ні, у такий спосіб ловля на флюр буде більш чутлива, ніж на шнур. Ну і звичайно ж коли мова йде про великого басса то треба його ловити на товстий флюр, а з товстим флюром звичайно ж справляється тільки мультиплікаторна котушка. І це все суто під цю техніку лову. А для всього іншого краще буде шнур, і тільки шнур. Хіба що для лову на певні топвотери можна використовувати нейлонову ліску, тому що вона плавуча і приманка буде більш чітко йти по верху і не піднирювати.
Не ловлю на воблер. Лише на одній водоймі попером і то рідко. Лише за видовищність клюваня. Там доречі купа нюансів, і як грає, і шумність, як коли проводити, системи закиду, глубина погружения, плавучість і тп. Теж цікава тема. А я свічку не гашу, мені подобається спостерігати, особливо коли гарна щука. А якщо зірветься то хай йде, і так настрій подарувала 🙂
Довга пауза і торкання воблера - це те, що мені не так просто дається. Бо коли нема активного кльову, а його нема майже ніколи, поспішаю обловити більше місць і ще різноманітрими приманками. Короче, не вистачає терпіння. Треба спочатку навчитися брати з собою нє більше 3х воблерів і 2х залізяк під очикувані умови і тоді вже медитувати на проводку)))) А воблеро/блешне/силіконо-колекціонування цьому заважає, бо хочется все розловити.
Таке саме. Вже давно ніяк не вирішуся взяти максимум 5 воблерів і все. А то ж береш дві коробки 110-130-х, , мінімум 2 спінінги - під 130-і й 110-і . Плюс джиговий патик - бо неодмінно випливеш на Деснянську ямку. Суєта:), в якій винен сам.
Це певний етап розвитку. Я, наприклад ніколи не беру більше одного спінінга тому що це не зручно... Та й найчастіша причина пошкоджень бланку це транспортування. Це, до речі одна з причин колись дуже популярних у нас басовиків. Той же Zodias чи Carbonlite...
Дякую за відео, було цікаво і корисно послухати. В наступному відео було б цікаво дізнатись про шнури, як ви їх використовуєте, строк використання, на скільки вистачає наприклад розмотки 200м ?
Дякую, після цього відео я зрозумів, що взагалі нічого про твічінг не знаю. А з приводу свічок, так. Я як фанат заліза використовую лише метод нахрапу. Пробував лагідно виважувати рибу, але щось ніяк. І підсака рятує дуже сильно. Тому що в останій момент щука дає бій.
Дякую за відео. За майже два десятиліття в рибальському суспільстві склалася умовна база щодо техніки твіча. Це воблери мінноу і стрій вудлища екстрафаст. Наразі бачимо про більш доречне використання неканонічних медіум фастів і модерейтів. Чекаю, Ярослав, на розповіді про техніку твічінга шедів і кренків.)
@ однозначно понравилось. Услышал то чего не делал и услышал те что сам делал ошибки 🙈 теперь хоть буду знать что исправлять. То все познавал сам, через тернистый путь практики ))
@@YaroslavZlyi подскажите пожалуйста еще такой вопрос. Рудра в 130 размере и ее нету в 100 или в 110, там уже другие названия идут. Если что похожие на рудру но в меньшем размере? 90-110
Чудове відео, і дуже корисна інформація, тільки на практиці не завжди так виходить, можливо руки не з того місця ростуть!🤭Але всеодно було дуже цікаво !👍🏻👍🏻👍🏻
За ближнюю дистанцию это точно. Видео хорошее. Кстати, я на 130 судака ловлю. И заметил что работает равномерная проводка , одновременно с лёгким твичем.
Сам вивчаю цю тему і на всі 100% з вами згоден , палка модерейт-фаст відповідної жорсткості топ! Лайк підписка з мене. Питання, не знаю чи по адресу але цікаво, коли в Азура появляться правельні бейткастингові палки (MF action) та мульти? Особисто мене цікавить UL-L клас. Дякую.
Дякую! Теж з величезним терпінням чекаю на їх появу... На превеликий жаль такі снасті потрібні занадто малій кількості людей аби зацікавити виробника в їх появі. Втім, я працюю над цим 🙂
Хз чого, але в нас люди путають жорсткість і стрій постійно, навіть тут в коментах є таке. Візьмемо для прикладу той же зодіас до 30г. він регуляр, але жорсткий як держак від лопати, але ота регулярність позволяє легше закидувати + на виважування спінінг прогружається лінійніше.
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, що за палка на відео? І чи підходить Azura Fortran Neo 2-28 г для твічингу 110-130 воблерів? Бо наче вона на відео
17 лет ловлю методом твичинга и последние 8 лет прутом экстра-фаст. И это мне не мешает отлавливать почти всех на любых водоёмах. Прут 10-36 бюджетный фаворит х1. Так что по поводу экстро-фаст считаю ерундой. Любимый воблер каната 160. А в остальном согласен видео хорошее.
Дякую. Щодо X-1, New Spirit чи інших подібних спінінгів, то там немає надшвикої дії. Він має підвищену жорсткість. Виробники іноді цілеспрямовано пишуть extra fast тому що розуміють що величезна частина рибалок плутають ці два поняття.
Привіт. Ярослав ви підіймали тему топових японських воблерів адаптованих під їхні умови лову, та під види риб що не зустрічається в наших акваторіях. Чи можливо розкрити тематику виробників які дійсно проробили роботу з вивчення повадок та кулінарних вподобань саме наших видів риб, та створили перевірені та достойні зразки приманок....
Дякую. Жорсткість на превеликий жаль часто плутають з дією... Це я бачу по коментарям до цього відео. Що саме в показнику жорсткості вас зацікавило? Дуже капсульна категорія
Я розумію, що дія - це не жорсткість. Я просто не можу пояснити, хоча й маю інженерну освіту. На язиці крутиться, а пояснити не виходить. Це якесь поєднання дії й тесту, Але як маме, не знаю.
Теорію і я знаю🙂 Як її пристосувати до спінінгу конкретного тесту й дії? Це коли кажуть на конкретний спінінг, що він жорсткий. Що це значить в конкретному випадку? Важка чи легка приманка? Якій вазі в межах тесту вона відповідає? Упористий чи ні воблер? Чи , може, взагалі ця характеристика неважлива?
Не розумію суті питання... Ви не могли пояснити що таке жорсткість. Я написав вам своє бачення. Тепер читаю "теорію і я знаю"... "Як її пристосувати до спінінгу конкретного тесту?" Ніяк. Це ж не є об'єктивним загальновизнаним та обчислювальним показником. Суто суб'єктивний фактор, який спирається на попередній досвід кожного окремо. "Важка чи легка приманка" те ж саме... "Якій вазі в межах тесту вона відповідає?" Тобто? Якщо воблер важить 21 грам, а спінінг до 28 грамів то швидше за все закидом проблем не виникне. Тобто приманка відповідає вазі вказаному в тесті спінінга. Це ж логічно. "Упористий чи ні" Ви ловите на твічинг? Це ж відчувається... Все суб'єктивно. Для когось Рудра це дрібна приманка бо він ловить на 30-ти сантиметрові дайвери, а для когось вершина розуміння величини приманки.
Дуже цікаве відео (якраз ДОРЕЧНЕ)я уже давно придивляюсь до кастингу!!!Ярослав порадьте парочку класних кастингових спінінгів і можливо катушки до них(я досить давно ловлю спінінгом тому цікавлять тільки кращі варіанти-бюджет будь який)
@@YaroslavZlyi Хотілось би спінінг який гарно працював з воблерами від 80-90 (орбіт,Рідж,свад міноу,тіні мегалон…)і до130 рудри!!!Ці спінінги справляться з цією задачею???У Евергрінів є щось з правильним ладом???І як вам спінінги від Major Craft-якщо стикались???Ще раз ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ВІДПОВІДЬ
80- ті воблери і Rudra це як "хочеться по автобану 300 і в болото за грибами". Універсальність головний ворог спеціального. Котушки як варіант це Metanium/Steez/Zillion/Antares.
Добрий ранок, пане Ярославе. Ваш канал мене зацікавив неупередженістю в оглядах риболовних товарів. Ви майже єдиний блогер, який г.. так відкрито і називає, це надзвичайна рідкість в наш час. У всіх "топах" воблерів завдяки агресивній рекламі фігурують тільки японці та їх китайські репліки. А куди поділись воблери відомих європейських виробників? За них забули, але вони набагато більше адаптовані під наші умови на відміну від японських. У мене є дамівські воблери 15 - 20 річної давнини. Вони глухі, без будь яких сучасних систем, але чудово ловлять щуку. Яке Ваше відношення до воблерів європейських виробників? Дякую
Дякую за відповідь. Мені здається, що у європейців ці показники не гірші. Буде цікаво подивитися на Ваші воблерні пріоритети.Успіху у ваших справах! До речі, колеги - спортсмени косо не дивляться на Ваші коментарі?😃
Вітаю! Цікава лекція, дякую. В мене для 110-х вобів Джакал Револтейдж с63-ML до 18 гр. Все ідеально. А от для 130-160 та для міні-джерків в мене перероблена в кастинг GL Zanna 213 см в тесті 11-48 гр. І вона наче і не важка (десь 120 гр.), і ловиться наче щука періодично... Але, є відчуття, що для 130-х Zanna занадто потужна. Як ви думаєте, може нупити якусь тимпа Nova Tvich унцовку для 130-х? Чи вона буде м'якою?
Дякую за відео. Для лову щуки, зазвичай нам не потрібен дальній закид. Чи погіршують результативність товсті шнури(# 2-3 по японії) з якими можна розігнути/відламати гачки при зачепі?
Впливає на заглиблення та комфорт в вітряну погоду. Якщо хочеться позбавлятись гачків під час зачепу є спеціальні заводні кільця, які розгинаються під час екстранавантажень.
Фастовий тому що хтось так вказав на сайті? Я ловив ним два роки й можу запевнити що він не швидкий, а жорсткість та конусність бланка дозволяє впевнено здійснювати будь-які ривкові анімації 130-их.
За мульти! Остатні півроку рибалю на воблери від 12-15 гр виключно на мульти. Навіть не уявляю, як я раніше ловив на мясорубки. Але ще раз зазначу - воблери вагою від 12-15 гр і вище. Але ще один важливий темат для кастінгу - вудлище! Теж треба відео про це.
Ярослав , доброго дня. Твічу вже не один рік, але що замість шнура треба флюр на всю довжину - то для мене откровення. З приводу вудлищ і упористих воблерів. У мене під твіч Сенткрой Ейвуд 6"6 фута 10 -21 грм по тесту. Стрій Фаст. От зараз призадумався, чому у мене упористі 130 не то що не працюють, але скажімо далеко не самі улюблені. Якось не дуже вони працюють. Може палку треба подешевше але щоб швабра, з тестом з запасом? І що думаєш з приводу "оновленного" фаворіта Х1 , 10 - 30 , 213 ? Як він з рудрою чи магсквадом 128 справиться? І якщо флюр - то який діаметр і виробник?
Вітаю! Х1 та New Spirit ловив тільки 602H тому нічого сказати не можу... Флюр 0.25-0,35 в залежності від умов та вподобань... Мені подобається Daiwa Tournament/Prorex.
Питання: нещодавно по акції отримав безкоштовно Savage Gear Jerk Minnow 17,5 см. Чи реально на нього щось ловити у нас? Як ви вважаєте? І дякую за відео :)
🎉80 й Орбіт як і його репліка Страйк про Інквізитор при легкому твічингу буквально танцюють на місці і якщо вони дійсно sp зависають в товщі води. Тому якщо потрібно обловити "п'ятачок 5-6 метрів то легенький трічинг з паузою. 80 ки не потребують жорсткого твічингу. На довгих дистанціях я комбіную легкий твічинг - пауза і протяжку до метра і потім пауза 3-4 секунди. Гарних всім трофеїв!
@@YaroslavZlyi Я не спорю - я питаю. Я тільки починаю. Але Цуйокі Макс 120F створений для рівномірної проводки. В мене гарбузик рулить, а натуралка не розловлена...
Ярослав,таке питання,жерех б'є, харчується,кидаю йому rapala chаse minnow 50 mm, інші види приманок,жодного клювання! Може щось підкажешь? Жерех ,як правило,невеликий до 1кг,але бувають і більші. Б'є біля берега.
Доброго дня, підкажіть будь ласка який флюр використовувати для мультиплікаційної катушки. дуже цікава тема твічингу. Є спінінг та "мультик" але що намотати не заю ще ніколи не ловив але дуже хочу, збираю інфу по цьому виду лову Дякую
@@YaroslavZlyi зрозумів, перефразую. коли ловслят на шнур то зазвичай до шнура привєязують якийсь повідець чи з флюру чи метал а потім приманка, але якщо замісь шура основний є флюр (на катушці) а не шнур то чи потрібен ще повідець між флюром та приманкою? вибачаюсь що забираю багато часу...
Написати Extra fast і зробити надшвидку вудку це не одне і те ж. Оскільки помилка набула великого розповсюдження зараз багато хто не париться й просто пише на бланках Extra fast. Хоча жорсткість та дія це не тотожні поняття. Бачу що є сенс пояснити окремо про це.
Дякую за цікаві відео)
Хотілося б відео, для новачків:
- бюджетний спінінг + катушка
- набір приманок ( мінімальний ) що мати з силікону, декілька воьлерів, блешні.
- поради новачкам.
Будь ласка! Я тільки за! Тема гарна. Як вирішить публіка...
Ярославе, дякую за цікаве відео.
Стосовно свічки, я особисто, якщо є простір для маневру спінінгом, намаюся різко змінити напрямок тяги, при спробі щуки стати вертикально. Звісно не завжди вдається, або дерево чи кущ заважає, але вчуся по тихеньку.
При вийманні з води, приманку стараюся на паузу коротеньку ставити, останні рибалки показують, є сенс в цьому, що по щуці, що по окуню.
Де коли при в'ялій поведінці риби, періодично роблю паузу в проводці, теж спрацьовує іноді.
А взагалі, риболовля, це про постійне спостереження та науку.
Ще раз дякую, наснаги для нових відео.
Красно дякую! 🙂🤝
Дякую, цікаво. Тема для можливого відео: пасивна щука. Коли вона 100% є, і є в кількості, але мовчить і практично не відгукується на все те, на що раніше охоче клювала в різні риболовлі.
Прийнято 👌
Тема "пасивна щука" давно відпрацьована. Розпалюєш на березі багаття. Підсмажуєш на вогні сальце и хліб. Смакуєш. Ідеш шукати гриби. Або сидиш на березі і з друзями згадуєш про те, як було минулого року і на іншій річці.
Або складаєш спінінги. Береш легеньку вудку і переходиш на ловлю маленької плітки для кота
.
@@ZaziroZ таких відосів багато і основному все базується на облегшенні, максимальному зависанні і паузах на проводках. Також можна по гратися з кольорами.
@@HunterZander Так майже про будь-яку тему можна сказати. Можливо, є ще якісь прийоми, тактики, окрім облегшення, пауз, і кольорів. І ще таке: чи доцільно продовжувати експериментувати з "активними" приманками типу блешень і віброхвостів чи вартує цілковито зайнятись якимись слагами, твістерами, раками на повільній подачі?
В цілому для ефективного вирішення цього питання можна виокремити два підходи. 1. Шукати активну здійснюючи активний облов та постійні переміщення; 2. Намагатись змусити пасивну атакувати;
З першим все зрозуміло, а от друге дуже багатогранне й дискусійне.
Дякую за чудове відео.
Щодо кольору. Я ловлю завжди на одній локації, тому 90% воблерів були в одному кольорі. Але! Минулого року був замор такий,що повністю зник сонячний окунь! Завдяки цьому щука повністю почала ігнорувати мат тайгер! Тепер на нього можливо ловити лише у сутінках або у дуже похмуру погоду. В інших випадках вона клює виключно на натуральні кольори. Тобто, натуральні кольори обов'язково повинні бути.
Будь ласка. Колір приманки - це тема в якій було розбито цілу гору списів та щитів.
Вітаю. Дякую за відео!!
З приводу ближньої дистанції... "Стою кидаю хв 15 в даль, а в кінці вимотую швидко і ніфіга, а потім думаю змінювати точку та і в прикол кинув метрів 5 від себе і роблю проводку майже до ніг і 2 зубаті з 2х проводок з одного місця майже під ногами...".))
Доброго! Саме так! Гадаю у багатьох були подібні моменти на риболовлі)
Дякую Яраславе чудовий випуск не один рік шукав відповідь по твічнвим спінінгам у доступному форматі і нарешті знайшов що шукав
Будь ласка! Радий що сподобалось. Вважаю що мету досягнуто 🙂
Привіт.Гарні поради, багато по ділу. За бородьбу зі свічкою взагалі круто розповів.
Я на свому шляху зустрічав декілька новачків твічу. Усі вони не стали любителями з часом. Усе закінчилось на декількох воблерах і все.
Щоб зрозуміти чи буде ловити людина далі на твіч потрібно впевнитись, що їй подобаються саме воблера. Якщо немає якогось бажання заволодіти цією приманкою то і не буде бажання чомусь навчитись. Виключно ловля через якусь перевагу.
Гадаю новачкам може бути корисним. Дякую 🙂
Ярослав спасибо за интересный и содержательный ролик!
Вроде бы все это и знаю и на практике применяю,но освежить знания будет не лишним.
А кое что и не применял,то ли забыл,то ли лень.
Лайк бесспорно!
Отдельный лайк за прекрасную украинскую мову!
😊
Красно дякую! Радий що вам сподобалось 🙂
Мої вітання, пане Ярослав! Дякую! Все розкладено по полицям, дуже конкретно! 🤝
Доброго вечора! Радий що сподобалось 👍
Дякую, Ярославе! Як завжди стисло та інформативно! Ще один нюанс про екстрафасти - воблер можна далі закинути більш гнучким (модерейт чи модерейт фаст) у порівнянні з екстрафастом з аналогічним тестом. Тому конкретно під твіч краще мати окремий спінінг. Ну а якщо вже з одним на воді, то можна і екстрафастом потвічити ))) але, звісно, буде трохи "не те пальто".
Якщо ситуація змушує і вибору немає 🙂☝️
Дякую, та навзаєм!
Все добре сказав , 100 зі 100.
Дякую! Сподіваюсь комусь стане у нагоді.
дякую дуже корисне вiдео
Будь ласка! Радий що сподобалось! 🙂
Гарне відео. Чекаємо твічінг на практиці.
Дякую. Добре)
Ярославе, дякую за актуальний огляд) дуже корисно.
Прошу порадити конкретну модель спінінг у для твічінгу. Бажано 2 варіанти : бюджетний та максимальний.
Дякую
Вітаю!Випадково потрапив на ваш канал.Подивився декілька відео,дуже не погано.Все гарно розказуєте,і мова дуже гарна.Підписався в підтримку каналу👍
Вітаю. Дякую! Радий що сподобалось 🙂
Дякую за чудове інформативне відео,все як завжди супер.Хотілося б побачити на практиці 👍👍👍
Будь ласка. Це відео було зроблено тому що воно може бути корисним для великої кількості людей. Зняти звичайну рибалку не проблема. Зараз 99% відео блогерів просто знімають свою рибалку: "зараз будемо ловити щучку" та "погляньте яка вона гарна". В студії у мене є можливість згрупувати власні думки в купу та систематизувати їх... Є багато тем, яких ніхто ще не обговорював, а людям чомусь цікаво побачити тривіальну рибалку. Ок)
Дуже пізнавально! Хоча всі ці моменти помічаєш на практиці (якщо практикуєшся), але не задумуєшся якось... А тут їх систематизовано подано
Дякую. Радий що сподобалось
Молодець. Дякую за гарне відео.
Дякую й Вам!
В корні неправильне розуміння лову на флюорокарбон! Ловити на воблери з флюорокарбоном, як з основною жилкою, - то ще та фігня. Коли воблер далеко вам прийдеться твічити сильніше, і потім коли він ближче то вже слабіше. Флюорокарбон тягнеться і делікатну проводку воблера на дальній дистанції зробити буде важко. Все ж таки твічити краще на шнур. Ловля на флюр це взагалі чисто бассова тема і не під воблери, а під повільно тонучі приманки, такі як наприклад wacky чи якийсь swing impact з мохнаткою. Тому що шнур плаває, і дає сильну паразитну дугу у воді, і чуйка буде просто нульова. А флюр тоне, і буде тонути разом з приманкою, і буде майже пряма лінія до приманки, без дуги. І навіть не дивлячись на те що флюр тягнеться а шнур майже ні, у такий спосіб ловля на флюр буде більш чутлива, ніж на шнур. Ну і звичайно ж коли мова йде про великого басса то треба його ловити на товстий флюр, а з товстим флюром звичайно ж справляється тільки мультиплікаторна котушка. І це все суто під цю техніку лову. А для всього іншого краще буде шнур, і тільки шнур. Хіба що для лову на певні топвотери можна використовувати нейлонову ліску, тому що вона плавуча і приманка буде більш чітко йти по верху і не піднирювати.
Дякую за розгорнутий коментар.
Дякую! Цілком дослівно і дохідливо🤝👍👋
Будь ласка! 🙂🤝
Не ловлю на воблер. Лише на одній водоймі попером і то рідко. Лише за видовищність клюваня. Там доречі купа нюансів, і як грає, і шумність, як коли проводити, системи закиду, глубина погружения, плавучість і тп. Теж цікава тема.
А я свічку не гашу, мені подобається спостерігати, особливо коли гарна щука. А якщо зірветься то хай йде, і так настрій подарувала 🙂
До речі, теж іноді "змушую" плямисту вийти на свічку аби насолодитись моментом 🙂
Я би навіть сказав, що рибу спійману ми з часом забудемо, а от виставу зі свічкою, пам'ять зберігає довго.
Довга пауза і торкання воблера - це те, що мені не так просто дається. Бо коли нема активного кльову, а його нема майже ніколи, поспішаю обловити більше місць і ще різноманітрими приманками. Короче, не вистачає терпіння. Треба спочатку навчитися брати з собою нє більше 3х воблерів і 2х залізяк під очикувані умови і тоді вже медитувати на проводку)))) А воблеро/блешне/силіконо-колекціонування цьому заважає, бо хочется все розловити.
Є таке. Згоден 🙂
Таке саме. Вже давно ніяк не вирішуся взяти максимум 5 воблерів і все. А то ж береш дві коробки 110-130-х, , мінімум 2 спінінги - під 130-і й 110-і . Плюс джиговий патик - бо неодмінно випливеш на Деснянську ямку. Суєта:), в якій винен сам.
Це певний етап розвитку. Я, наприклад ніколи не беру більше одного спінінга тому що це не зручно... Та й найчастіша причина пошкоджень бланку це транспортування. Це, до речі одна з причин колись дуже популярних у нас басовиків. Той же Zodias чи Carbonlite...
"а його нема майже ніколи"-як це? коли це? мій мозок закипає!!! 😀😀😀
@@akalinichenko риба здебільшого неактивна, 95% рибалко-часу
Вітаю! Дуже цікаво слухати але хотілось би ще й бачити практично. Час переносить студію до водойми))) Дякую. 👍👍👍
Дякую! Мені складно поєднувати рибалку з теорією але можна спробувати 🙂
Давай краще твічінг на практиці😊
Зняти звичайну рибалку? Таких відео на RUclips 99%, але якщо більшість буде наполягати зроблю 👌
@@YaroslavZlyiбуде наполягати
😊
@@YaroslavZlyi ну як звичайну, розповідаєш і відразу показуєш на практиці, а толку сидіти на умовній кухні і розповідати як правильно щось робити))
Мої вітання,вперше почув про проводку рудри саме так,як я розловив цей воблер,але всерівно повертаюсь до швидкого твічу,бо так же всі рекомендують
Ще й момент що у кожного свої спінінги, моторика рук і навіть розуміння простих речей 🙂
Дякую за науку !!!
Будь ласка! 🙂🤝
Бажаю міцного. Респект та повага. Давненько чекав на це відео. Дещо знав про дещо ні, тепер знаю. Дякую. Корисно і цікаво. Лайк.
Навзаєм!
Подяка за досвід !!!
🙂🤝
Дякую за відео, було цікаво і корисно послухати. В наступному відео було б цікаво дізнатись про шнури, як ви їх використовуєте, строк використання, на скільки вистачає наприклад розмотки 200м ?
Будь ласка! Відео присвячене шнурам вже є на каналі 🙂
"НАЙКРАЩІ та НАЙГІРШІ шнури для спінінгу. Мій ТОП-5 за 2024 рік". Раджу переглянути
Добрий день. Дуже б хотілося розкрити тему твічінгу, а саме вудлища, катушки. Дякую!
Вітаю. Прийнято 👌
Дякую, після цього відео я зрозумів, що взагалі нічого про твічінг не знаю. А з приводу свічок, так. Я як фанат заліза використовую лише метод нахрапу. Пробував лагідно виважувати рибу, але щось ніяк. І підсака рятує дуже сильно. Тому що в останій момент щука дає бій.
Дякую за відео. За майже два десятиліття в рибальському суспільстві склалася умовна база щодо техніки твіча. Це воблери мінноу і стрій вудлища екстрафаст. Наразі бачимо про більш доречне використання неканонічних медіум фастів і модерейтів. Чекаю, Ярослав, на розповіді про техніку твічінга шедів і кренків.)
Будь ласка! Шеди та кренки під час лову щуки використовую доволі рідко, тому поки що напрацьовую досвід...
Спасибо 🙏🏿 за отличное разъяснение
Будь ласка! Радий шо сподобалось 🙂
@ однозначно понравилось. Услышал то чего не делал и услышал те что сам делал ошибки 🙈 теперь хоть буду знать что исправлять. То все познавал сам, через тернистый путь практики ))
@@YaroslavZlyi подскажите пожалуйста еще такой вопрос. Рудра в 130 размере и ее нету в 100 или в 110, там уже другие названия идут. Если что похожие на рудру но в меньшем размере? 90-110
@@qwin7618 схожих немає. Є інші моделі як Varuna, Asura чи Durga, якщо ми говоримо саме про O.S.P.
Дякую за правдивість. Якісний контент 👍
Дякую! 💪
Дякую цікаво було ❤
Радий що сподобалось 🙂
раджу зробити відео про особливості ловлі на тонучі безлопастні свімбейти
Дякую, лайк
Будь ласка! 🙂
Вітаю! Як завжди було цікаво.
Доброго! Радий що сподобалось 🙂
Дякую
Будь ласка! 🙂
Чудове відео, і дуже корисна інформація, тільки на практиці не завжди так виходить, можливо руки не з того місця ростуть!🤭Але всеодно було дуже цікаво !👍🏻👍🏻👍🏻
Будь ласка! Радий що сподобалось! Впевнений, що ваші трофеї ще попереду! 🙂💪
За ближнюю дистанцию это точно. Видео хорошее.
Кстати, я на 130 судака ловлю. И заметил что работает равномерная проводка , одновременно с лёгким твичем.
Гарний розмір. Більшість рибалок в шоці коли стають свідками таких моментів
Бачу Ярослава ,ставлю лайк
Сам вивчаю цю тему і на всі 100% з вами згоден , палка модерейт-фаст відповідної жорсткості топ! Лайк підписка з мене.
Питання, не знаю чи по адресу але цікаво, коли в Азура появляться правельні бейткастингові палки (MF action) та мульти? Особисто мене цікавить UL-L клас. Дякую.
Дякую! Теж з величезним терпінням чекаю на їх появу... На превеликий жаль такі снасті потрібні занадто малій кількості людей аби зацікавити виробника в їх появі. Втім, я працюю над цим 🙂
Хз чого, але в нас люди путають жорсткість і стрій постійно, навіть тут в коментах є таке. Візьмемо для прикладу той же зодіас до 30г. він регуляр, але жорсткий як держак від лопати, але ота регулярність позволяє легше закидувати + на виважування спінінг прогружається лінійніше.
Абсолютно згоден. Якось я вже пояснював цей момент. Бачу що його слід повторювати в КОЖНОМУ ВІДЕО...
Дякую за відео!!
Хотів би дізнатися вашу думку щодо такого вудлища Sportex Nova Twitch RS-2 у зрості 2,15 метри?
Будь ласка. Не ловив, тому не скажу
Дякую за відео , як раз твіч планую освоїти )
Будь ласка! Бажаю терпіння та трофейних щук!
Привіт на що краще ловити судака? Дякую
Вітаю. На штучні приманки (силікон та джиг в першу чергу)
Як завжди топ 👍
Красно дякую! 🙂🤝
Дуже дякую, дуже подобаються ваші відоси
Є бажання побачити відео про мультиплікаційну снасть
Дякую, гарного вам дня!
Красно дякую та навзаєм! 🙂🤝
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, що за палка на відео? І чи підходить Azura Fortran Neo 2-28 г для твічингу 110-130 воблерів? Бо наче вона на відео
Вітаю. Так, це Fortran 70M. Він для твічингу біг мінноу і створювався.
Побільше відео з водойми, практичних.
Легко. Побачимо скільки буде охочих. Я тільки за 🙂
Цікаво і корисно! так тримати!
Дякую! 🙂💪
Толково пояснюєш лайк!
+ Підписка
Красно дякую! 🙂👌
17 лет ловлю методом твичинга и последние 8 лет прутом экстра-фаст. И это мне не мешает отлавливать почти всех на любых водоёмах. Прут 10-36 бюджетный фаворит х1. Так что по поводу экстро-фаст считаю ерундой. Любимый воблер каната 160. А в остальном согласен видео хорошее.
Дякую. Щодо X-1, New Spirit чи інших подібних спінінгів, то там немає надшвикої дії. Він має підвищену жорсткість. Виробники іноді цілеспрямовано пишуть extra fast тому що розуміють що величезна частина рибалок плутають ці два поняття.
Привіт. Ярослав ви підіймали тему топових японських воблерів адаптованих під їхні умови лову, та під види риб що не зустрічається в наших акваторіях. Чи можливо розкрити тематику виробників які дійсно проробили роботу з вивчення повадок та кулінарних вподобань саме наших видів риб, та створили перевірені та достойні зразки приманок....
Вітаю. Залюбки! Особисто мені це цікаво, проте вибір теми наступного відео вирішують підписники згаданим мною у відео чином 👍
Ти диви, який гарний канал! Дивуюся, як я пропустив його.
А питання цікавить про жорсткість спінінгового вудлища.
Дякую. Жорсткість на превеликий жаль часто плутають з дією... Це я бачу по коментарям до цього відео. Що саме в показнику жорсткості вас зацікавило? Дуже капсульна категорія
Я розумію, що дія - це не жорсткість. Я просто не можу пояснити, хоча й маю інженерну освіту. На язиці крутиться, а пояснити не виходить. Це якесь поєднання дії й тесту, Але як маме, не знаю.
Жорсткість - це показник властивості бланку чинити супротив тиску який на нього діє (в моєму розумінні)
Теорію і я знаю🙂 Як її пристосувати до спінінгу конкретного тесту й дії? Це коли кажуть на конкретний спінінг, що він жорсткий. Що це значить в конкретному випадку?
Важка чи легка приманка? Якій вазі в межах тесту вона відповідає? Упористий чи ні воблер? Чи , може, взагалі ця характеристика неважлива?
Не розумію суті питання... Ви не могли пояснити що таке жорсткість. Я написав вам своє бачення. Тепер читаю "теорію і я знаю"...
"Як її пристосувати до спінінгу конкретного тесту?" Ніяк. Це ж не є об'єктивним загальновизнаним та обчислювальним показником. Суто суб'єктивний фактор, який спирається на попередній досвід кожного окремо.
"Важка чи легка приманка" те ж саме...
"Якій вазі в межах тесту вона відповідає?" Тобто? Якщо воблер важить 21 грам, а спінінг до 28 грамів то швидше за все закидом проблем не виникне. Тобто приманка відповідає вазі вказаному в тесті спінінга. Це ж логічно.
"Упористий чи ні" Ви ловите на твічинг? Це ж відчувається... Все суб'єктивно. Для когось Рудра це дрібна приманка бо він ловить на 30-ти сантиметрові дайвери, а для когось вершина розуміння величини приманки.
Дуже цікаве відео (якраз ДОРЕЧНЕ)я уже давно придивляюсь до кастингу!!!Ярослав порадьте парочку класних кастингових спінінгів і можливо катушки до них(я досить давно ловлю спінінгом тому цікавлять тільки кращі варіанти-бюджет будь який)
Дякую. З серійних це Jackall Revoltage RV-C70MH-FMG або щось з серії Poison Adrena в залежності від умов та побажань.
@@YaroslavZlyi Хотілось би спінінг який гарно працював з воблерами від 80-90 (орбіт,Рідж,свад міноу,тіні мегалон…)і до130 рудри!!!Ці спінінги справляться з цією задачею???У Евергрінів є щось з правильним ладом???І як вам спінінги від Major Craft-якщо стикались???Ще раз ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ВІДПОВІДЬ
80- ті воблери і Rudra це як "хочеться по автобану 300 і в болото за грибами". Універсальність головний ворог спеціального. Котушки як варіант це Metanium/Steez/Zillion/Antares.
Гарні інструменти у EverGreen, є але радити щось не можу оскільки тривалої експлуатації не мав. Major Craft те ж саме.
Давай про тролінг дорожку
Можу, але зараз рибалка з човна не актуальна...
Добрий ранок, пане Ярославе. Ваш канал мене зацікавив неупередженістю в оглядах риболовних товарів. Ви майже єдиний блогер, який г.. так відкрито і називає, це надзвичайна рідкість в наш час. У всіх "топах" воблерів завдяки агресивній рекламі фігурують тільки японці та їх китайські репліки. А куди поділись воблери відомих європейських виробників? За них забули, але вони набагато більше адаптовані під наші умови на відміну від японських. У мене є дамівські воблери 15 - 20 річної давнини. Вони глухі, без будь яких сучасних систем, але чудово ловлять щуку. Яке Ваше відношення до воблерів європейських виробників? Дякую
Вітаю. Планую зробити огляд зі своїми улюбленими воблерами для лову плямистої. На мою думку, воблер не має походження. Є лише набір характеристик.
Дякую за відповідь. Мені здається, що у європейців ці показники не гірші. Буде цікаво подивитися на Ваші воблерні пріоритети.Успіху у ваших справах! До речі, колеги - спортсмени косо не дивляться на Ваші коментарі?😃
Можливо й дивляться, але цей мій канал, тому тут я пишу та кажу те що хочу, не озираючись на думки чи вподобання інших.
Вітаю! Цікава лекція, дякую.
В мене для 110-х вобів Джакал Револтейдж с63-ML до 18 гр. Все ідеально. А от для 130-160 та для міні-джерків в мене перероблена в кастинг GL Zanna 213 см в тесті 11-48 гр. І вона наче і не важка (десь 120 гр.), і ловиться наче щука періодично... Але, є відчуття, що для 130-х Zanna занадто потужна.
Як ви думаєте, може нупити якусь тимпа Nova Tvich унцовку для 130-х? Чи вона буде м'якою?
Доброго. З якоюсь частину 130-х впорається. Але точно не з усіма medium runner-ами.
@@YaroslavZlyi в мене ще є Шимано Експрайд 610 до 21 гр. фаст - спробую ним 130 поганяти.
Має впоратись з більшістю
@@YaroslavZlyi дяк!
Вітаю, цікава ваша професійна порада, що краще взяти ванфорд 20 року 2500s чи дайва лувіас 2500s 20 року?
Дякую!
Доброго. Хотів би утриматись від відповіді... Дуже плаваюча якість та повторюваність виробів. З повагою.
Дякую за відео)
Як на рахунок Crazy Fish Arion 5-21, 229?
Собі придивився
Невже ним не можна твітчити?
Можна. Питання лише в тому наскільки якісно...
Дякую за відео. Для лову щуки, зазвичай нам не потрібен дальній закид. Чи погіршують результативність товсті шнури(# 2-3 по японії) з якими можна розігнути/відламати гачки при зачепі?
Впливає на заглиблення та комфорт в вітряну погоду. Якщо хочеться позбавлятись гачків під час зачепу є спеціальні заводні кільця, які розгинаються під час екстранавантажень.
Доброго дня! Ярославе, підкажіть будь ласка, чи підходить Azura Fortran NEO 2.13m 8-28g для воблерів типу Rudra
Вітаю. Так, абсолютно 👍
@@YaroslavZlyiтак він фастовий, требаж модерейт
Фастовий тому що хтось так вказав на сайті? Я ловив ним два роки й можу запевнити що він не швидкий, а жорсткість та конусність бланка дозволяє впевнено здійснювати будь-які ривкові анімації 130-их.
@@YaroslavZlyi дякую за відповідь
@@YaroslavZlyi а що скажете з приводу земекс ультімкйт?
Вітаю, зробіть будь ласка відео про ловлю вечірнього/нічного судака на воблери
Доброго. На каналі вже є таке відео зняте цього року. Подивіться 🙂
Друже🤝👍👌✌️
Дякую! 😊💪
Дуже цикаво хотилосьбе про джерки
Я тільки за. Як вирішить спільнота 🙂
Потрібно підписатись,- дуже цікаво і пізнавально, грамотно, та ще і українською!..
Цікаво.Лайк і підписка.Навзаєм 🤝
Дякую! 🙂💪
Ярослав доброго вечора!) Як можна з вами зв'язатися в телеграм чи де інде? Потрібна ваша порада, дякую!)
Вітаю. В описі до кожного відео є мої сторінки Facebook та Instagram. Пишіть в месенджер.
Після ваших погроз на початку відео аж хотів другий раз підписатись на канал)))😅 A на рахунок екстрофосту погоджуюсь на 100%!
Дякую)) 😄
Вітаю! Назвіть, будь ласка, модель спінінга флагмана, який виготовлено спеціально для твічінга із швидкою або середньо швидкою дією.
Доброго. Cort-X Twitch 66M. На дію вказану на сайті не звертайте уваги. Вона вказана невірно
thanks
You are welcome 🙂🖐️
Давай за мульти тему😊
Я тільки за! Як люди вирішать 🙂
Плюс за мульти
За мульти! Остатні півроку рибалю на воблери від 12-15 гр виключно на мульти. Навіть не уявляю, як я раніше ловив на мясорубки. Але ще раз зазначу - воблери вагою від 12-15 гр і вище. Але ще один важливий темат для кастінгу - вудлище! Теж треба відео про це.
@@igortykho5281 твіч від 110-х це тільки мульт😎
Ярик ВОГОНЬ! Лайкнув++++++++++++++++++++++
Красно дякую! 🙂🤝
Давай відео про коливальні блешні, проводки, форми, кольори.
Хотілось би почути від вас вашу думку про ловлю судака на озерах і ставках в осінню пору року.
Ох. Озерний судак це ще та загадка...
@@YaroslavZlyi згоден, даних відосів не так багато в основному річки. Але хто як не ви розкриє дану тему і пояснить складні речі простими словами.
Я тільки за. Записав, а там як вирішить спільнота...
Дякую за відео. Порадьте недуже дорогу котушку безенеруійну для твічінгу.
Вітаю. Котушки не раджу принципово. Чому саме можете дізнатись в моєму відео "Чому сучасні риболовні котушки лайно"
@@YaroslavZlyi дякую я його дивився)))
@@YaroslavZlyi досі чекаю відео про товари з аліекспрес))
Долю сюжетів вирішує спільнота. Найбільш часті запитання або "залайкані" пропозиції й стають темами для наступних відео.
@@YaroslavZlyi тоді чекаю відео кастинговий комплект для початківців))
Ярослав , доброго дня. Твічу вже не один рік, але що замість шнура треба флюр на всю довжину - то для мене откровення. З приводу вудлищ і упористих воблерів. У мене під твіч Сенткрой Ейвуд 6"6 фута 10 -21 грм по тесту. Стрій Фаст. От зараз призадумався, чому у мене упористі 130 не то що не працюють, але скажімо далеко не самі улюблені. Якось не дуже вони працюють. Може палку треба подешевше але щоб швабра, з тестом з запасом? І що думаєш з приводу "оновленного" фаворіта Х1 , 10 - 30 , 213 ? Як він з рудрою чи магсквадом 128 справиться? І якщо флюр - то який діаметр і виробник?
Вітаю! Х1 та New Spirit ловив тільки 602H тому нічого сказати не можу... Флюр 0.25-0,35 в залежності від умов та вподобань... Мені подобається Daiwa Tournament/Prorex.
@@YaroslavZlyi Дякую. а катуха - мясорубка? Чи таки мульт?
Це як "білявки чи блондинки"?
Нью спіріт класна палка для твіча , маю таку @@YaroslavZlyi
Три роки відловив New Spirit 602H. Іноді виявлялась закороткою, але більшість умов задовольняла.
Розкажіть про лад спінгів (наприклад, moderate-fast), і наскілки виробники його правдиво вказують.
Дію або лад не є сталою загальноприйнятою категорією і у кожного виробника своє бачення...
Дякую за відео, можете розповісти про тролінг ?
Будь ласка. Взагалі без проблем. Як вирішить більшість...
Тролінг це заняття для пузатих пенсіонерів алкашів😅
Це взагалі не рибалка, а промисел.
@@alexdpl5647ну якщо буде відео де буде акцент на цьому, це також цікаво)
Хоч я і не шанувальник тролінгу, а радше антагоніст, але поки це законно сприймати чужу позицію мушу.
Мої вітання
Доброго дня 😊
Питання: нещодавно по акції отримав безкоштовно Savage Gear Jerk Minnow 17,5 см. Чи реально на нього щось ловити у нас? Як ви вважаєте?
І дякую за відео :)
Будь ласка! Цілком реально, але приманка Дуже специфічна ☝️
Ловити можна, а от піймати...
Привіт в мене мікадо 5.25 норма
Вітаю. Найголовніше щоб вам подобалось. Все інше вже вторинне
Який пидкажеш спининг для твичинга воблерив до 100.Дякую
Вітаю. Не люблю персональних порад. Це дуже невдячна справа
доброго вечора підкажіть як проводити орбіт 80тий дякую
Вітаю. Для конструктивних підказок занадто мало складових. Спінінг, шнур, умови і т.д. Раджу пошукати на ютубі відео огляди Orbit.
🎉80 й Орбіт як і його репліка Страйк про Інквізитор при легкому твічингу буквально танцюють на місці і якщо вони дійсно sp зависають в товщі води. Тому якщо потрібно обловити "п'ятачок 5-6 метрів то легенький трічинг з паузою. 80 ки не потребують жорсткого твічингу. На довгих дистанціях я комбіную легкий твічинг - пауза і протяжку до метра і потім пауза 3-4 секунди. Гарних всім трофеїв!
Навзаєм! 🙂💪
Бляха як же цікаво дивитись відео такого повчального формату!!!
Ярослав, велика вам подяка!!!
Радий що вам сподобалось 🙂🤝
Нічого собі... Я не одного разу помічав що екстрафаст якось "хуже лове"... не придав цьому значення, а виявилось воно он шо. Підписався))
Вітаю 🙂
👍👍👍👍👍
Дякую! 🙂
Сен Крой Легенд Екстрім, 7', до 21г, фаст. І такий самий до 10.5 - це найкраще для твіча, що я пробував. Все у них на найвищому рівні. І ціна також.
Бажаю міцного здоров'я! Порадьте, будь ласка, модель спінінгу для твічінгу 90-130 воблерів в бюджеті до 4000 грн. Дякую
Вітаю. Не дуже люблю давати персональні поради. Це дуже невдячна справа. Мав сумний досвід. З повагою.
@@YaroslavZlyi Дякую за відповідь на коментар. Розумію. З повагою.
Що скажите чи підійдуть воблери 70,до х гейм 3-18,дякую
Не ривкова проводка не діпових варіантів.
Гарні поради...
А рівномірна проводка і стопенгов що не відноситься до техніки твічінгу?
В моєму розумінні твічинг - це ривкові анімації.
Звичайно відноситься.
Раджу прогуглити що таке твічинг та його історію 🙂
@@YaroslavZlyi Я не спорю - я питаю.
Я тільки починаю. Але Цуйокі Макс 120F створений для рівномірної проводки.
В мене гарбузик рулить, а натуралка не розловлена...
Гадаю у натуралки ще буде власний зоряний час.
Ярослав,таке питання,жерех б'є, харчується,кидаю йому rapala chаse minnow 50 mm, інші види приманок,жодного клювання! Може щось підкажешь? Жерех ,як правило,невеликий до 1кг,але бувають і більші. Б'є біля берега.
Вітаю. Дуже раджу переглянути моє відео на каналі присвячене жереху (білизні). Там розгорнуто розповів
@@YaroslavZlyi дивився двічі,гарне відео. Подумав може ще що нове є. Дякую!
Ярослав ще раз вам доброго дня .Порадьте будь ласка хороший спінінг для твічингу довжиною 2.13 .Можливо декілька варіантів.Дякую
Доброго. А який бюджет? Тут дуже багато варіантів...
@@StepanGrom-z9h вибачаюсь, я не Ярослав, але все-таки цікаво вам під мульт чи під безенерційну ?
До сто євро .незнаю це середній чи малий бюджет.Якщо можна ще варіанти дорого шоб міг порівняти . Дякую
Є і Азури Фортран 213 см для твічингу, у Фаворит New Spirit. У Sportex також вистачає цікавих спінінгів. Складно радити...
Дякую .Цей шо маю подарую тестьові
Доброго дня, підкажіть будь ласка який флюр використовувати для мультиплікаційної катушки.
дуже цікава тема твічингу. Є спінінг та "мультик" але що намотати не заю
ще ніколи не ловив але дуже хочу, збираю інфу по цьому виду лову
Дякую
Вітаю. 0,25-0,35 в залежності від умов та бажань. Особисто мені подобається Daiwa Tournament/Prorex.
@@YaroslavZlyi щіро вдячний!
@@YaroslavZlyi підкажіть ще будь ласка,
чи флюр вєязати на пряму чи через повідець
Дякую.
(ото представляю. кожному відпвісти)
Вибачте, не зовсім зрозумів питання.
@@YaroslavZlyi зрозумів, перефразую.
коли ловслят на шнур то зазвичай до шнура привєязують якийсь повідець чи з флюру чи метал а потім приманка, але якщо замісь шура основний є флюр (на катушці) а не шнур то чи потрібен ще повідець між флюром та приманкою?
вибачаюсь що забираю багато часу...
Дуже цікаво, чому всі розказують що потрібен строй для твіча фаст, регулар фаст а виробляють екстра фаст.
Написати Extra fast і зробити надшвидку вудку це не одне і те ж. Оскільки помилка набула великого розповсюдження зараз багато хто не париться й просто пише на бланках Extra fast. Хоча жорсткість та дія це не тотожні поняття. Бачу що є сенс пояснити окремо про це.
Я не про швидкість я про строй бланку
@@СашаКапітула-щ3е швидкість і дія (стрій, лад) це одне і те ж і походить від англійського "action".
Маю у користуванні комплект/збірка вашої компанії, Блекфаєр універсал свіжопридбаний, 3-12 г.
Вітаю, але компанія на моя))
Щось пропустив, вибачте. Чомусь пов'язав вас з Флагманом.
Я працюю там на посаді project manager спінінгового напрямку. Якби я був власником Flagman, то я би точно не займався випусками відео 🙂
И немного добавлю просьбу.
Расскажите пожалуйста об особеностях применения флюра на мультах!?
Заранее благодарен и лайк!
Вітаю. Особливостей немає... Робимо все те ж саме що й зі шнурами 🙂
Ярику давай відео ловля окуня на пасивні приманки, чи вже було?
Не було. Я тільки за 🙂
Все вирішує кількість бажаючих...
@@YaroslavZlyi як раз скоро зимова холодна вода, окунь пасивний думаю буде доречно!)
LEVANTE 2PIECES F4-68LV 2P до 21 гр строй регуляр дуже задоволений спінінгом, працює з 80-130 воблери.
Це доволі рідкий гість в наших краях. Колись тестував. Сподобався 👌
@@YaroslavZlyi Чим він подобається при твічингу спінінг наче дотягує воблер, тобто смикнув шнур в натяжці, кінчик як пружина тягне воблер.