Sortowanie ziemniaka jadalnego | Sprzedam 1 kg = 1 zł | Przechowalnia | Lilly | Linia sortownicza

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 2 фев 2025

Комментарии • 45

  • @agrokobiele7364
    @agrokobiele7364 4 года назад +6

    Pomysł o tym żeby zamontować w tej przechowywali jakiś wiatrak do cyrkulacji powietrza.

  • @jumper8834
    @jumper8834 4 года назад +7

    Ja też szanuje swoją pracę i ziemniaki sprzedaję po 1,20 za kilogram, mam wyrobioną renomę i swoich stałych klientów co biorą nie pytając nawet o cenę ale na to trzeba pracować latami. Przy ziemniaku jadalnym podstawową zasadą jest to że sadzi się tyle na ile ma się zbyt, bo inaczej sprzedaję się worek za 2-3 zł.

  • @jockerfarmm
    @jockerfarmm 4 года назад +12

    Kurde zajęcie to masz fajne :D
    U nas niestety trzeba gablować

    • @vlogsmela7084
      @vlogsmela7084 4 года назад

      ..m0ukjjnjbkjjknjhyygybyh89777hvnmjjyyŕrlggihjuuihjjkooihgygh

  • @damianpirog8546
    @damianpirog8546 4 года назад

    Zamontuj sobie falownik na napędzie taśmociągu bo podejrzewam że ma oddzielny silnik z przekładnią. Regulujesz wtedy potencjometrem prędkość taśmociagu i samo idzie, masz jednego pracownika mniej. A koszt przy używanym falowniku ze wszystkim ~2k

  • @konradcielecki5199
    @konradcielecki5199 4 года назад +4

    Małopolskie 4 zł za worek 15 kg.
    My do stałych odbiorców po 10 zł wozimy.
    Ludzie nasadzili, nie mają gdzie trzymać i oddają po 2zl... Masakra jaka solidarność.

  • @rafako2683
    @rafako2683 4 года назад

    Super film co to za odmiana szukam takiej odmiany żeby po ugotowaniu były suche

  • @majster7
    @majster7 4 года назад

    Super opowiadasz pozdro

  • @stasiuwlkp7144
    @stasiuwlkp7144 4 года назад +1

    Cześć mieszkam niedaleko ciebie. W powiecie pilskim w gminie kaczory. Pozdrawiam

  • @thejanektv7826
    @thejanektv7826 4 года назад +2

    Nagraj coś jeszcze z kopania ;)

  • @radosawfurtak5420
    @radosawfurtak5420 4 года назад

    Dużo uszkodzeń/poobijanych ziemniaków po kopaczce ?

  • @joepyra
    @joepyra 4 года назад +1

    W woj Łódzkim cena to 20 gr

  • @Diud92
    @Diud92 4 года назад +1

    Opuść ten podajnik, zrób zabudowe tego koszyka do wysokości zsypu przyczepy, nad taśmą zostaw 15 cm otwór i wtedy otwierasz zasuwe na full, nic ci nie wylatuje, tasma pobiers tyle ziemniakow co na filmie a Ty masz spokój przez cały czas opróżniania przyczepy, ziemniaki nie woda, na boki się nie rozleją. Ja tak robiłem, jak nie wiesz o co mi chodzi, napisz na pw wysle Ci rysunek, bo zdjecia nie mam jak ja to mialem, bylo to dawno, a teraz jest kosz przyjęciowy. Pozdrawiam!

    • @MrMarcinWojcik
      @MrMarcinWojcik 4 года назад

      Wystarczy zamontować na zsyp worek taki duży jak dawniej był na mąkę. Stosowałem ten na zboże ale rwie się. I już mamy taki regulator przepływu. Klapa zsypu wtedy na max otwarta.

  • @marcinz9816
    @marcinz9816 4 года назад

    Jakiej firmy ten sortownik?

  • @magdamadejska6503
    @magdamadejska6503 4 года назад

    Podnieś kosz od sortownika wyżej to będzie więcej nabierał

  • @MrGajdzina
    @MrGajdzina 4 года назад +3

    Okolice Wielunia nikt w hurcie nie da więcej niż 2.5 zł za 15kg. Przypomnę że w ubiegłym roku za sam odpad, który kupowali za dobre i dawali na stołówki 1zl/kg.

    • @magdamadejska6503
      @magdamadejska6503 4 года назад

      Ahaha za taką kasę nie opłaca się kąpać

    • @mamzeroo
      @mamzeroo 4 года назад

      Ja też okolice wielunia skąd jesteś jaka gmina?

  • @gruczak5917
    @gruczak5917 4 года назад +1

    U nas w Kaliszu po 2 zł za worek 15 kg

  • @przemoprzemo4175
    @przemoprzemo4175 4 года назад

    Jak ja bym przyjechał po ziemniaki to bym dostał po zecie a jak chandlarz to za połowę ceny dostanie. Taka jest prawda.

    •  4 года назад +1

      Miałem taką ofertę i nie sprzedałem za 50 gr :)

  • @picasaalbums9278
    @picasaalbums9278 4 года назад +1

    U nas jadalny po 50gr za kilo

  • @KornikTV-s6r
    @KornikTV-s6r 4 года назад +1

    Puknij się w głowe bracie w sandomierzu na giełdzie cena za worek 15kg=6 zł odmiana Jelly lepszej odmiany chyba w polsce nie ma.

  • @pawelfarm7
    @pawelfarm7 4 года назад +4

    Te ziemniaki z Biedronki niezabardzo mi smakują... 😉 Szkoda że mam tak daleko do Was bo bym kupił na fryteczki 😁

    • @agromaciej6259
      @agromaciej6259 4 года назад

      Skąd jesteś. Może u mnie chcesz kupić? Ja opolskie.

    • @Xcebixx
      @Xcebixx 4 года назад

      a gdzie mieszkasz że daleko :D

    • @dominik3456789
      @dominik3456789 4 года назад +1

      Trzeba iść na targ a nie do biedronki

    • @joepyra
      @joepyra 4 года назад

      Szkoda pieniędzy na ziemniaki z supermarketu :/

  • @agropiotreq5944
    @agropiotreq5944 4 года назад

    Też mam po 1 zł / 1kg mam stałych klientów to jakoś idzie ale na miejscu znajomego gdzie hurtem sprzedał po 12 groszy przesortowane to kpina przestałbym sadzić

  • @johnybrawo8901
    @johnybrawo8901 4 года назад +1

    Ja tam za bezcen ziemniaków nie oddam. Nie będzie kupca za przyzwoitą cenę to bydło się ucieszy

  • @robsonmeble5495
    @robsonmeble5495 4 года назад

    w okolicy kalisza 4zł 15kg kosztuje jadalnego

    •  4 года назад +10

      Za tyle to i ja kupię 😁
      My w północnej wielkopolsce się szanujemy i nie pracujemy za darmo :)

    • @888karpik
      @888karpik 4 года назад

      3 zł realnie .

    • @bambek-dx6zm
      @bambek-dx6zm 4 года назад +2

      @ u nas nawet oddawają po 2,5 zł 15 kg ja sprzedaje po 3...
      dla nas to nie opłacalne

    • @bartekp2115
      @bartekp2115 4 года назад

      @ W Świętokrzyskim na pewnej giełdzie jakiś kupiec wystawił kartkę że skupuje ziemniaki po 2 zł za woreczek

    • @wojti8228
      @wojti8228 4 года назад

      Witam. Lubelskie koleś mi powiedział 3 zł za worek 15 kg wysmialem go i nie sprzedaje ale mam nadzieje ze cena wzrośnie bo jak nie to będzie lipa. W domu sprzedaje po 10 zł za 15 kg. Pozdrawiam

  • @talader7936
    @talader7936 4 года назад

    Smaczny?

    • @jawa19993
      @jawa19993 4 года назад

      najlepszy :) i szybko się gotują