Зварювальний аппарат DNIPRO-M MG-16(2021). Чому ж так все неоднозначно? Що може і чого не може?
HTML-код
- Опубликовано: 29 окт 2024
- Дійшли руки змонтувати сякий-такий, але огляд і тест данного інверторного аппарату. Сподіваюся - комусь це відео стане в пригоді під час вибору обладнання для роботи або хоббі. Кому нецікаво дивитися усе - висновки дивіться на відмітці 38:46. А, іще одне. Провід масси тут - з пофарбованого рудим кольором алюмінієвого дроту.
Купив цей апарат коли був п'яний 😄 бо скидка була.... через дві неділі тільки дивлюся шо ж я купив😂 Скажу що ви підняли мені настрій!) Дякую)
Головне, щоб сподівання від покупки виправдалися. Аппарат - сам наче непоганий, але різні бісячі дрібниці кумарять
@@violetcatua тверезим ты б такого не зробив...
Спасибо чоткий обзор только себе взял ещё не распакововал
Дякую за огляд
Поперше дякую, вельмешпновний пане Вайлет Кіт !
знято відверто, чесно, без зайвого бажання сподобатись... і це імпонує. крім того все інфомативно, коротше, гарний огляд, мені сподобалось і було цікаво! Лайк!
По друге, я не претендую на істіну, я взагалі зараз тількі обераю півавтомат, хоча автогеном і електродами трохи так варю вже років з 20, так от я дивився огляди різних апаратів на каналі одного майстра по ремонту інверторів ( здаеться канал сварка в селі, чи село сварка, чи якось так) так от автор там каже що в інтелектуальних зварювальних приладах швидкість подачі проволоки підіймається та зменшується разом із силою струма, тобто синхронно. тому ризикну висловити думку, що права ручка водночас і пришвидшуе подачу дроту і підіймає ампераж, або навпаки... А от синергія, то регулювання напруги в якихось межах, наприклад приблизно від 20 до 30 вольт, що в свою чергу робить більшу довжину дуги.ю робить дугу більш кинжалоподібною, що в свою чергу і дає глибину прогріву, це якщо дуже стисло, і якщо я все раніше почуте на тому каналі, та ще деінде правильно зрозумів)
Ще раз дякую!!!
PS дуже сподобалось про патіфонні голки))), то додам, ще нехай у тих триклятих в горлі пір'я поросте!
А нам миру!
Вам сил та надхнення робити добро усім! Тисну руку!
Дякую за розгорнутий коментар та високу оцінку! А щодо моїх промахів в термінології - я навіть не хоббіст в зварюванні, так погуляти вийшов і заблудився. Просто за останній рік довелося більше зварити металоконструкцій, ніж за попередні сорок з гаком. Я тільки вчуся...
@@violetcatua спеціалісти обоє по комментах зразу видно яких 20 років ты варишь, мінімум 350
ручка яку ви називаэте ,,синергія,, - глибина провару,з технічної точки зору то регулятор напруги інвертора в невеликому діапазоні(по 2 вольта в обидаа боки від основної напруги яка встановлюєтся автоматично відносно заданої вами швидкості подачі ( синергетичний режим)
Доброго дня! В минулому році придбав кайзер 310про. Перед тим був досвід користування кайзером 305. Якщо чесно - дуже задоволений. Не дуже багато зварюю, за пів року використав лише 4 кілограмові та півтори 5-ти кілограмові катушки зварювального дроту. Результатами задоволений. Більша частина робіт з профільними трубами, та трішки задач по герметичним швам.
Перед придбанням напівавтомата розглядав такий як у Вас апарат. Не викликав він моєї довіри. Мене зупинили регулювання.
Точніше - "відсутність регулювань"...
@@violetcatua так і є
Якісь у вас завищені очікування від Відро-М))
Ну хочеться ж вірити в маркетингові казочки... Навіть коли тобі 44 рочки :)
@@violetcatuaв 44 года ненужно в сказки верить.
Дякую за огляд. 14:11 Правий екранчик в режимі MIG - хіба то швидкість подачі? То ж наче сила току :)
Швидкість подачі в даному напівавтоматі не регулюється, тільки сила току. Лівий екранчик - неінформативний так як показує нулі, а в процесі зварки на нього і не дивлюся ніколи, хоча він щось там показує коли зварюєш) На практиці користуюся тільки правою крутілкою, регулюю силу тока. Ліва крутілка - як не крути різниці у зварюванні не побачив, але я непрофесійний зварювальник, тому можливо і помиляюся на рахунок лівої крутілки
Та я потім в процессі "розбору" роботи - таки поправився і почав правий регулятор/екран називати "попугаями". І так, я теж ні грамму не професійний зварювальник.
Варимо від себе, для початку.
Так я ж не справжній зварювальник, прямо там в відео заявляю.
@@violetcatua ось і наступний раз, узявши пальник, змусте свої руки варите вперед. Процес штовхання ванни іде краще. Вам сподобається
Можливо є резон синергію +2,5 крутити з провулкою 1 мм, дякую за огляд!!! Бо я вже хотів купувати але вагався Патона чи Дніпро м, але вирішив добирати на Патона!
Правильне рішення НЕ купувати такий аппарат. Щодо синергії - подивіться в мене огляд на WeldingDragon. Там і байонети кабелів жирніші і синергія - ПРАЦЮЄ. Виставив з панелі тип газу/товщину дроту а з пальника товщину залізяки - і вперед. Якість зварювання - на 3 голови вище. Так, ціна вища (даю підказку - промокод kyivwelding при замовленні на jasic.ua дає приємну знижку)
@@violetcatua дякую! Обов'язково гляну!
І звідки там синергія?
Звичайний китаєць для домашніх умов на 160А в пікових режимах. Ну кузовню варити достатньо, але ж не фольгу в 8мм.
Окрім фасок повинен бути прогрів металу, сплавлення кромок і формуватись зворотній валік, а воно валить горба вище фаски.
Візміть щось потужне українське без синергії, Патон, Атом, ССВА, або ж найдешевший китаєць від Джасіка з синергією, зарядіть одиничку проволоку і побачите що то таке насправді, коли виставили товщину металу та його вид, а апарат сам підібрав напругу і швидкість дроту.
Дивлюсь майже через рік, сміявся; потім плакав. Варити невмію, але багато слухаю музику. Всім пропонуючи почути ,як іде газ(вуглецеве середовище), тоді подавання дроту, вольта, вам у поміч.
Рекомедую до перегляду профкурси американців та англійців.
Не намагайтесь заощадити газ, краще вивчити індукцію та вплив напруги та сили струму на метал.
Хоча все це є на курсах в відео які дають профі курси.
Ще спробу повністью зачистити шов і добряче стукни з протилежної шву сторони
Раніше купив MG 16X по акціїї. Давненько вже. Але обставити склалися так, що ще ні разу ним не варив. Мали може справу з ним ?
Ні, не маа
Треба подбати про пожежну безпеку! Пiвень прийде незабаром.
А я купил Патона,тоже была скидка.Стандарт 160.
Та якби ж знпв, в який "комсомол" вступлю... SSVA зараз розглядаю
Розумне рішення
Там весь инструмент на понтах. А по сварке- патон, ссва, элсва, атом, днепровелдинг. Настоящие амперы и комплектуха. А народ ведется на надутые цветные шарики под акцию.
Прежде чем отдать немаленькую сумму, погуглить нужно и немного ,, прояснить тонкости в сварке,, и ассортимент брендов. И в ютубе тоже все это есть.
0.8 со2 це проволка 0.8 металл до 2 мм макс, пальник модель 15 ток до 150,аргоном варять алюміній, а не чорний, якщо металл 5мм товщ або більше фаска обов'язкова, наклади шов і потім розріж і покажите людям свій непровар який тобі подобається, ти тупо наклав зверху а міцності нема
Немов дивитися. Купіть штатив для камери.
Ніколи не слухайте менеджерів з продажу . Шукайте реальних користувачів біля себе і йдіть запитуйте вживу про конкретний товар і просіть дати потестувати .
Так я ж і пробував. MG-16 попередньої ревізії, ту яка була "ДО" "покращень" у версії (2021). І вона була пристойною... А тут коли всередину заглянув - на ячейках батарейок Nissan Leaf першого покоління контакти товщі, ніж тут шини вихідного струму. Ну і сама вона всередині "занадто бюджетна" (м'яко кажучи)
цікаво було б потроха побачити
треба було брати SSVA, Атом чи Патон
От про ssva я дізнався, коли вже обома ногами вступив сюди. Патон мене своєю ціновою політикою завжди дивував. А так - "ну де ж ви бачили розумного, який би навчився на чужих помилках?"
Ідеологія Патона дістав з коробки і можєш професійно працювати. Там не потрібно щось допилювати. Цей дніпро виїсть мозок і гроші .
Відео сподобалось тільки не називаєш речі своїми іменами
Оті крутилки ніякого відношення до сінергетики не мають.
Та це я вже зрозумів.
М - маркетинг, іттіть.
Не захищаю, але - берете автомат під руку, їдете в найближчу точку Дніпро-М, кажете - напруга при протяжці йде, ключик херня, не затягує, і т.д... у вас є 60 днів на повернення, по всім іншим питанням також легко заміняють все, зі свого досвіду. Зрозуміло що це все ваш час, і апарат потрібен тут і зараз... але по факту - якщо є проблеми, то їдете і міняєте на новий, бо проблеми є, і ви можете їх підтвердити прямо в магазині.
І все життя або чекаєте з ремонту або везе е на ремонт...
і оце дніпро м. хоче конкурувати з патоном. ой далеко....синергетика повинна сама в автоматичному режимі підберать швидкість пвдачі дроту.
От Я зараз і придбав аппарат, який в режимі "команду думать - не давали" сам коригує напругу/струм/подачу в залежності від товщини залізяк.
Правда цінник - більш ніж вдвоє від данної цяцьки.
ви зробили те що й повинні зробить .поганим інструментом працювать она мука .агроші добрим інструментом заробите швидше.хай щастить.@@violetcatua
Який патон, там лінкольн і тесла відпочивають
Мг 42 оце весщч
Поки що доводиться обходитися mg-16. А так то циркулярка Алоїзича для утилізації ракоцапів актуальна 80+ років
@@violetcatuaзараз кличуть мг3 , есть у мене фоточка
-Ось така от хуйня малята (дід Панас)🥴
вода...
Возміжно...
короче гамняний апарат..поясніть мені.чому я заплативши чі малі гроші повинен щось підточувать. щось до думувать щось дорблять.дніпро м засралось зовсім.
Не засралось.
Просто на хвилі успіху попередньої ітерації - закупили спрощену і здешевшену версію.
І в ній зеконлмили геть на всьому.
(Спойлер - так, відео з розборкою буде, правда кртвувате)
я завжди думав.щоб мати успіх треба в першу чергу думать за покупця .ви ж коли робите комусь якусь річ .ви ж стараєтесь зробити добротно.ну щоб він знову у вас щось заказав а дніпро м в останній час плює на своїх клієнтів і не тільки по інверторам ай по другій техніці яку виробляє.@@violetcatua
як працює ринок - не треба розповідати? Не буде попиту на таки вироби - не будуть завозити/продавати. Все ж просто. Не купуйте, голосуйте гривнею.