Informacje o cenie produktów można uzyskać u doradcy APV (dane kontaktowe: www.apv-polska.pl/o-nas/zespol/#c25617) lub w biurze pod nr tel. +48 59 841 41 93 lub mailowo biuro@apv-polska.pl.
Jeżeli ktoś faktycznie codziennie musiałby wykonywać 15 prób, to lepszym wyborem byłby sterownik 6.2, który dodatkowo dysponuje biblioteką materiałów siewnych - wtedy wysiew rozpoczyna się jedynie przez naciśnięcie przycisku bez wykonywania ponownej próby wysiewu.
@@slawcioslaw7461 Wyniki poprzednio przeprowadzanych prób wysiewu lub tabelę wysiewu można obrać jako punkt orientacyjny. Ale tak jak Pan wspomniał, materiał siewny nawet tego samego gatunku może się od siebie różnić. Dlatego zalecamy jednak przeprowadzanie próby wysiewu, które jest niezwykle istotną czynnością dla precyzji siewu i minimalizowania strat materiału siewnego: nie tylko dla siewników do poplonów, ale również zbożowych. Rozwiązanie APV w tym zakresie cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie i nie jest zbyt czasochłonne. Dotychczas od użytkowników siewników APV nie otrzymaliśmy w tym zakresie żadnych zażaleń. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek uwagi dotyczące pracy urządzeń APV, proszę o przesłanie ich na adres biuro@apv-polska.pl. Przekażemy je do działu konstrukcyjnego, który stale pracuje nad udoskonalaniem urządzeń APV.
Jaki jest koszt sterownika 6.2?
Informacje o cenie produktów można uzyskać u doradcy APV (dane kontaktowe: www.apv-polska.pl/o-nas/zespol/#c25617) lub w biurze pod nr tel. +48 59 841 41 93 lub mailowo biuro@apv-polska.pl.
Jeśli trzeba zrobić 15 prób na dzień ,to można osiwieć.glupota...
Jeżeli ktoś faktycznie codziennie musiałby wykonywać 15 prób, to lepszym wyborem byłby sterownik 6.2, który dodatkowo dysponuje biblioteką materiałów siewnych - wtedy wysiew rozpoczyna się jedynie przez naciśnięcie przycisku bez wykonywania ponownej próby
wysiewu.
To też się mija z celem ,każda partia nasion jest inna ,a co za tym idzie będzie inny wynik...
@@slawcioslaw7461 Wyniki poprzednio przeprowadzanych prób wysiewu lub tabelę wysiewu można obrać jako punkt orientacyjny. Ale tak jak Pan wspomniał, materiał siewny nawet tego samego gatunku może się od siebie różnić.
Dlatego zalecamy jednak przeprowadzanie próby wysiewu, które jest niezwykle istotną czynnością dla precyzji siewu i minimalizowania strat materiału siewnego: nie tylko dla siewników do poplonów, ale również zbożowych.
Rozwiązanie APV w tym zakresie cieszy się ogromnym powodzeniem na całym świecie i nie jest zbyt czasochłonne. Dotychczas od użytkowników siewników APV nie otrzymaliśmy w tym zakresie żadnych zażaleń.
Jeżeli ma Pan jakiekolwiek uwagi dotyczące pracy urządzeń APV, proszę o przesłanie ich na adres biuro@apv-polska.pl. Przekażemy je do działu konstrukcyjnego, który stale pracuje nad udoskonalaniem urządzeń APV.