У цьому відеоролику, на мою думку, пропонується кадровикам взагалі нікому непотрібна паперова робота. Для прикладу, працівник написав заяву на "карантинну допомогу" до закінчення карантину. Уявіть, що це підприємство, на якому близько 500 працівників, з яких такі заяви написали 400 працівників. З 01 червня 2021 року на підприємстві виникла необхідність "вивести" близько 150 чоловік. Тепер ви зрозумійте скільки буде роботи для кадровика: прийми заяву, створи наказ, ознайом з наказом. Де це передбачено????? Тому, логічно і практично було б, якби керівники підрозділів подали керівнику список працівників, яких вони хочуть "вивести на роботу". Після погодження керівником, кадровик готує наказ ПРО ПРИСТУПЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДО РОБОТИ З .....2021 РОКУ. (У наказі вказати : "Керівникам довести зміст даного наказу до відома працівників"). Таким чином, працівник, який "виведений на роботу" працює, його табелюють, він ознайомлюється під розпис з графіком роботи, отримує заробітну плату за фактично відпрацьований час. Такий варіант, зовсім не суперечить законодавству, бо чіткої процедури не вказано і листів Мінсополітики нема з цього питання. Однак, як завжди ЖУРНАЛИ повинні продавати інформацію і видумують непотрібну роботу для керівників, кадровиків, бухгалтерів та юристів. На всіх ютуб-канал різних редакцій розповідають порядок документування "виведення " працівника з карантинної відпустки, але нема жодної статті про те, коли працівник перебуває у "карантинній" відпустці і через відсутність коштів для існування бажає вийти на роботу і працювати, але його не викликають. Тобто, роботодавець без будь яких аргументів "виводить" одного працівника, а іншого працівника тієї ж посади (професії) не бажає "виводити". !!!!!!!!!! Опишіть будь ласка таку ситуацію! Друга сторона медалі. Ви даєте пораду працівникам писати заяву про "надати дозвіл перервати "карантинну " відпустку...". Уявіть, що в моєму запропонованому випадку усі 400 працівників напишуть таку заяву? То виходить, що роботодавець буде одним дозволяти, а другим не дозволяти:)???
Якщо продавець з карантинної відпустки ( до кінця строку карантину) 5 травня йде в планову щорічну відпустку, наказ про переривання також потрібно? Чи досить наказу про щорічну відпустку?
Зразки заяв та наказу: drive.google.com/open?id=1VPfgjOWJHns-dZmtesKlVlbDCJTTogLn
Спасибо за помощь! Вы молодцы! Удачи вам!
Спасибо огромное! Как всегда, коротко и информативно!
Спасибо,очень коротко и информативно.
Дякую. Дуже вчасно. Коротко і зрозуміло.
Спасибо! Успехов Вам!
Спасибо за оперативность
Спасибо огромное, очень благодарны
Спасибо, очень вовремя
спасибо за вашу работу
спасибо нам за просмотры, а они за это деньги получают. за что спасибо то?
Дякую ! Дуже вчасно!
Спасибо большое
Спасибо
У цьому відеоролику, на мою думку, пропонується кадровикам взагалі нікому непотрібна паперова робота.
Для прикладу, працівник написав заяву на "карантинну допомогу" до закінчення карантину. Уявіть, що це підприємство, на якому близько 500 працівників, з яких такі заяви написали 400 працівників.
З 01 червня 2021 року на підприємстві виникла необхідність "вивести" близько 150 чоловік. Тепер ви зрозумійте скільки буде роботи для кадровика: прийми заяву, створи наказ, ознайом з наказом. Де це передбачено?????
Тому, логічно і практично було б, якби керівники підрозділів подали керівнику список працівників, яких вони хочуть "вивести на роботу". Після погодження керівником, кадровик готує наказ ПРО ПРИСТУПЛЕННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДО РОБОТИ З .....2021 РОКУ. (У наказі вказати : "Керівникам довести зміст даного наказу до відома працівників"). Таким чином, працівник, який "виведений на роботу" працює, його табелюють, він ознайомлюється під розпис з графіком роботи, отримує заробітну плату за фактично відпрацьований час. Такий варіант, зовсім не суперечить законодавству, бо чіткої процедури не вказано і листів Мінсополітики нема з цього питання. Однак, як завжди ЖУРНАЛИ повинні продавати інформацію і видумують непотрібну роботу для керівників, кадровиків, бухгалтерів та юристів.
На всіх ютуб-канал різних редакцій розповідають порядок документування "виведення " працівника з карантинної відпустки, але нема жодної статті про те, коли працівник перебуває у "карантинній" відпустці і через відсутність коштів для існування бажає вийти на роботу і працювати, але його не викликають. Тобто, роботодавець без будь яких аргументів "виводить" одного працівника, а іншого працівника тієї ж посади (професії) не бажає "виводити". !!!!!!!!!! Опишіть будь ласка таку ситуацію!
Друга сторона медалі. Ви даєте пораду працівникам писати заяву про "надати дозвіл перервати "карантинну " відпустку...". Уявіть, що в моєму запропонованому випадку усі 400 працівників напишуть таку заяву? То виходить, що роботодавець буде одним дозволяти, а другим не дозволяти:)???
Якщо продавець з карантинної відпустки ( до кінця строку карантину) 5 травня йде в планову щорічну відпустку, наказ про переривання також потрібно? Чи досить наказу про щорічну відпустку?
Спасибо большое!!!
а если человека нужно вывести из отпуска за свой счет на удаленку, это можно оформить в одном приказе или все отдельно?
Чи можна видати один наказ для всіх працівників щодо надання їм відпустки без збереження заробітної плати?
я так и делала
Тоже интересно, спасибо. Хотелось бы услышать ответ от автора ролика
Дякую!
Спасибо