Мобілізація, оновлення інформації за кордоном.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 4 май 2024
  • Я живу в Чехії вже сьомий рік і хочу поділитися своїми думками щодо вимоги оновити свої персональні дані у консульському центрі.
    Закон 10449 не враховує, що українці за кордоном мають різні правові статуси. Хтось виїхав з окупованих територій, хтось приїхав на навчання, дехто знайшов кохання, хтось приїхав робити карʼєру. Більш того хтось щойно приїхав, а хтось живе тут не перший десяток років.
    Що поєднує всіх українців за кордоном- те що держави в яких ми живемо й так систематично збирають і зберігають всю нашу особисту інформацію.
    Для чого створена вимога оновлення інформації? Ділюся своїми роздумами і мені дуже цікава ваша думка.
    Дякую.
    Zákon o pobytu cizinců www.zakonyprolidi.cz/cs/1999-...
    Zákon o některých opatřeních v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny vyvolaným invazí vojsk Ruské federace www.zakonyprolidi.cz/cs/2022-65
    #мобілізація

Комментарии • 51

  • @7777Tati9
    @7777Tati9 Месяц назад +3

    Дякую вам за інформацію.Мир вам.

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад +1

      Дякую. ❤️

  • @heeecter4551
    @heeecter4551 24 дня назад

    Для того,щоб штрафувати людей.Щоб витягувати кошти.Вони не нажруться ніколи.

    • @alexincz
      @alexincz  23 дня назад +1

      Мене найбільше дивує їх прагнення зрубати грошей навіть з тих, хто виїхав багато років тому.

  • @Alexander_8450
    @Alexander_8450 Месяц назад +2

    Дякую за інфо

  • @user-ti6nn8gb7e
    @user-ti6nn8gb7e Месяц назад +1

    Благодарю, Вас!❤❤❤❤🙏🙏🌞👍👍

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад +1

      Дякую ☺️

  • @sunwukong2936
    @sunwukong2936 Месяц назад +5

    Облік за кордоном це пастка. Бо як ви "засвітмтесь" будете повинні пройти ВЛК в Україні. І як що не зробите це то підпадете під усі ці репресії. Це по перше. А по друге. Це стосується тих хто вже отримав нове громадянство. Така співпраця із наданням особистої інформації тягне на держзраду з усіма наслідками. Тому нічого не робить. Це буря у стакані. ВР просто хоче звинуватити нас у своїх провалах і вигадати для внутрішнього ринку як у совкові часи ворога десь там.

    • @alexandrdudnik3435
      @alexandrdudnik3435 Месяц назад

      Так це я довбаний ухилянт сиджу за кордоном і тому прої6али контрнаступ і розікрали гроші .

  • @KOB6ACKA
    @KOB6ACKA Месяц назад +1

    Дякую, підписався

  • @north71
    @north71 Месяц назад +3

    Згідно з вимогами Правил у разі введення на території України
    надзвичайного або воєнного стану право на перетин державного кордону, крім
    осіб, зазначених у пунктах 2-1 та 2-2, також мають інші військовозобов’язані
    особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Ця
    норма не поширюється на осіб, визначених в абзацах другому - восьмому
    частини третьої статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та
    мобілізацію». Згідно із частиною третьою статті 36 Закону України «Про військовий обов'язок
    і військову службу» військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться. Тобто На той час був такий закон !!! Яким чином новий закон має вплив на рішення яке було принято по старому закону ????? Стаття 58 Конституції України 1996 року закріплює один з найважливіших загальновизнаних принципів сучасного права - закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Це означає, що вони поширюють свою дію тільки на ті відносини, які виникли після набуття законами чи іншими нормативно-правовими актами чинності.

    • @yashirosan5666
      @yashirosan5666 Месяц назад

      та не має тут колізії зі зворотньою силою закону

    • @north71
      @north71 Месяц назад

      @@yashirosan5666 Тобто якщо наприклад 5 років тому вік виходу на пенсію був 55 років а зараз 60 років то пенсіонери які тоді вийшли на пенсію повинні зараз повернутись на роботу за новим законом ?
      Ну ок,все це лірика. Тепер про ПМЖ. Оформлення виїзду на пмж це є процедура вибуття на постійне місце проживання (постійне) та включає в себе отримання дозволу від міграційної служби податкової і ТЦК. Отриманий дозвіл на ПМЖ це можна сказати є частина процедури отримання громадянства тої держави в яку виїхав. Наприклад; Я виїхав на пмж по шлюбу з громадянкою ЕС, оформив згідно закону виїзд на пмж (який діяв на той час) емігрував і не збираюсь повертатись в Україну. Щоб отримати громадянство країни в якій проживаю мені потрібно проживати тут постійно !!!(такі закони).Проживаю тут згідно дерективи ЕС про вільне переміщення громадян ЕС та членів їх сімей .І це є право не тільки моє а й громадянки ЕС на сімейне життя. Через рік подаюсь на громадянство . Маю спільні з дружиною кредити робота пенсійний стаж та інші договірні зобовязання. Але не тут то було!!!! Український уряд вивалює новий (антиконституційний) закон яким хоче відмінити заднім числом попередні свої рішення. Зараз влада прописала в новому законі що ті хто постійно проживають за кордоном мають знов стати на выйськовий облік начебто для того щоб просто мати інформацію скільки чоловіків проживають на пмж . Тупа маніпуляція щоб знов затягнути в обовязок, так як вони і так мають про нас інформацію, бо ми стоїмо на консульському обліку.

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад

      @@north71повністю згоден.

    • @yashirosan5666
      @yashirosan5666 Месяц назад

      ПМП - це якраз мій кейс. Якщо би все і обмежилось оновленням данних. Але ж не для цього виключили 36 статтю. Найгірший можливий сценарій такий. Кабмін ухвалює нову постанову, де зобов’язує всіх ПМПшників пройти ВЛК. Кидай всі справи, за свій рахунок мчи з Сіднею в Україну (до речі, куди саме?), вистоюй черги, проходь ВЛК, а там подивимось. Так, ми в курсі, що у тебе вже є або майже є друге громадянство, але заяви про відмову від українського ми не розглядаємо (хоч це і пряма норма конституції). Не приїдеш - ТЦК щодня виписуватиме штраф. Потім - виконавча служба робить свою справу в Україні та звертається до іноземних держав посприяти у стягненні космічних штрафів.
      Ось такою є можлива логіка. Єдиним Завданням обліку є встановлення каналу комунікації, за яким можна виписати повістку: або в електронному кабінеті, або вислати поштою. Недоставлена повістка поштою вже буде проблемою військовозобов’язаного…….

    • @north71
      @north71 Месяц назад

      @@yashirosan5666 Так і є : Єдиним Завданням обліку є встановлення каналу комунікації, за яким можна виписати повістку. Тому ні на який облік не стаю. Я знятий з обліку на основі дозволу на постійне місце проживання за кордоном згідно закону який діяв на той період часу коли приймалось рішення. Ніхто ніяких штрафів за кордоном стягувати не буде. Другі закони та друге правове поле. А якщо навіть і до цего дойде ( але я впевнений що такого не буде) то подам в місцевий суд . Я не повернусь в любому випадку в Україну бо це неможливо !!!!! І таких як я тут дофіга і трошки , живуть тут вже по 20 років. Ніхто не повернеться

  • @Alexander_8450
    @Alexander_8450 Месяц назад +1

    Як щоб вони хотіли перелік усіх громадян де і що, то був би цей закон для жінок також, а не тільки для чоловіків

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад +1

      Подивимось. Шукати сенс в їх діях досить складно, але нічого доброго з того не буде.

    • @user-xv5kd8qv1u
      @user-xv5kd8qv1u Месяц назад

      Це початок. Всі дані про дружин, дітей батьків теж мають бути в т.зв. електронному кабінеті, або підтягнуться з інших реєстрів ( доступ тцк має, теж узаконили) Облікують всіх. Мета - якнайбільше стягнути штрафів. На сьогодні тцк наділені повноваженнями виписувати штрафи без протоколу, підпису і присутності громадянина. Зараз на підході законопроект, яким ще й закриють доступ до судового реєстру стосовно мобілізаційних справ.Такі сумні реалії. Практика не за горами, на жаль. Таким чином "руками" тцк дістануть так чи інакше всіх. Дуже хочу, щоб таке моє особисте бачення виявилось помилковим.

  • @mtytarenko
    @mtytarenko Месяц назад +1

    Цікава думка щодо перепису. Але ж тільки військово забов'язаних стосується закон.
    Мені здається це все зроблено для того, щоб заспокоїти незадоволених всередині країни. Єдиний марафон подає то під таким соусом.
    Але по факту, окрім неможливості заміни водійського посвідчення, нічого не зміниться. Білоруси теж не можуть робити паспорти у Польщі, але рішення знайшлося, видають їм польський білий паспорт і з ним можна подорожувати. Ніхто мігрантів Україні не віддасть бо це вирішення демографічних і економічних проблем інших держав. Усім окрам України - ця війна вигідна.

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад

      В Чехії білоруси також з білими паспортами. Права в Чехії міняють на свої аж бігом.
      Найбільш розчаровує, те що не існує жодних пояснень відносно різних правових статусів за кордоном.

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад

      А ще у нас дуже багато людей з окупованих територій, які виїхали через болота.
      Взагалі ситуація якась незрозуміла. Знаю точно, що адвокати тепер зароблять😅

    • @mtytarenko
      @mtytarenko Месяц назад +1

      @@alexincz сам згадав що маю таких знайомих, хто виїхав з окупації. І дійсно держава по них нічого не знає, не задумувався по це раніше. Але це пенсіонери, тобто ці зміни не призведуть до того, щоб десь відмітилися для України.
      А щодо заміни водійського посвідчення, то колись давно мусив сильно сваритися з консульством у Варшаві щоб вони виконали свої обов'язки і відправили запит до України про підтвердження посвідчення. Зараз вони ж тупо не відправляють запити і ті, кому залежить, мають отримувати нове посвідчення через екзамен. Але думаю скоро це спростять так як простій далекобійників дорого буде коштувати державі.

  • @user-zu2vz6ds7y
    @user-zu2vz6ds7y Месяц назад +2

    Оновлювати для того, що обумовлений законом, але ще не прийнятий порядок, який буде встановлений КМУ, думаю, буде передбачати направлення повістки на будь-який з оновлених контактів. Крім того, думаю, пропишуть що направлення такої повістки вже буде вважатись фактом її вручення. В новому законі про паперову форму повістки нічого. Неявка - відповідальність, як і не оновлення. І добре якщо 1)не маєш нічого в Україні, 2) ніколи не плануєш їхати в Україну 3) Україну ніколи не приймуть у ЄС.
    В інших випадках або 1) готуватись платити регулярно штрафи або 2) наслідки (арешт майна, кримінальна відповідальність).

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад +1

      Повністю згоден👍

    • @howyoutubesmells
      @howyoutubesmells Месяц назад

      З такими урядами і законами Україіну ніхто в ЄС не прийме, бо це диктатура і совок.

  • @KevinDasilva-ir9up
    @KevinDasilva-ir9up Месяц назад +2

    Создаёшь электронный кабинет, и тебе призодит электронная повестка. Что тут непонятного. Более того, далее тебя объявят в розыск. Не знаю, только украинский или международный. И поедешь, ты голубчик, домой в штрафбат. Сегодня уже и Германия сказала, что планирует выдавать. А то, что вы все говорите, что платите все налоги, что в Польше, что в Чехии - та они никому не интересны, когда чеху придется ехать воевать.

    • @OleksandrIvakhov
      @OleksandrIvakhov Месяц назад

      Як говорив товариш берія: була б особа а справу знайдемо! Що потрібно для того щоб тебе зробити злочинцем? Твої дані! Надавши дані ти фактично визнаєш свою провину! А далі все за сценарієм: кримінальна справа, слідство, суд, вирок, і запит на екстрадицію в департамент поліції за місцем проживання!!!

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад

      Такє життя, воно бентежне.

    • @KevinDasilva-ir9up
      @KevinDasilva-ir9up Месяц назад

      @@alexincz у кого бентежне? У француза, например, нормальное.

  • @OleksandrIvakhov
    @OleksandrIvakhov Месяц назад +2

    Цікаво що планує ця влада? Всі закони які приймає верховна рада фактично скопійовані з законів РФ! Навіть закон про мобілізацією! Як би вони мали за мету вступ до ЄС то напевно копіювали би закони ЄС? Так куди ми маємо вступати????

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад +3

      Україна ніколи не вступить в ЄС.

    • @alexandrdudnik3435
      @alexandrdudnik3435 Месяц назад

      @@alexincz Тому що як вступит ,то ці падли не зможуть красти й творит свій бордель.

  • @user-hx9ix7fz4s
    @user-hx9ix7fz4s 28 дней назад +1

    Доброго дня я маю, ПМЖ, я знятий був з обліку офіційно як має бути, якщоя зазначу до війни, знятий якщоя неприїду на Україну вмене є там Квартира можуть вони посягнути на неї
    Сволочі?? Як думаєте

    • @alexincz
      @alexincz  28 дней назад

      Як це буде зараз не знає ніхто. В мене теж ПМЖ, але в Україні не лишилося нічого.
      Дивлячись на «законотворчість» останнього періоду- я би шукав можливість квартиру на когось переоформити.

  • @Swidnicki
    @Swidnicki Месяц назад +2

    Почекаємо,буде видно. Не довго залишилося.. Не буду нічого робити. А ти будеш оновлювати дані в консульстві?

    • @alexincz
      @alexincz  Месяц назад +1

      Наразі консульство не працює. А сьогодні ще прочитав, що за це «оновлення» ще треба буде платити)))
      Подивимось, я вважаю що цей закон величезна авантюра, яка ще більше відверне мігрантів від України, на жаль. Мені подобається меседж в укр. смі «коли вони повернуться» після таких законів, ніхто вже ніколи не повернеться.

    • @mary_Art_
      @mary_Art_ Месяц назад

      Що недовго?

    • @Swidnicki
      @Swidnicki Месяц назад

      Не довго,, будуть видні перші результати цього закону.

    • @yashirosan5666
      @yashirosan5666 Месяц назад +1

      @@alexincz з огляду на демографічну катастрофу, будуть змушені молити повернутись

    • @OleksandrIvakhov
      @OleksandrIvakhov Месяц назад

      ​@@yashirosan5666не будуть! Вони будують тоталітарну державу ! А держави такого типу живуть за рахунок природніх ресурсів! Тому зменшення населення до 10 мільйонів це їх ціль! Чи ви реально ще вірите що вони планують вступ до ЄС і розвивати економіку за рахунок виробництва і платників податків?