PACZKA od JOCKERFARM - KONIEC KARIERY, BO NIE MAM VW T4

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 12 сен 2024
  • Volkswagen T4 zrobił mi na święta psikusa.. kończymy karierę?!
    Otworzymy tajemniczą paczkę od naszego widza 😅 ‪@jockerfarmm‬ - dzięki za prezent!
    link do sklepu JOCKERFARM ➡ jockershop.pl/ (trwa świąteczna promocja -15%)
    WSPARCIE KANAŁU, czyli postaw "kawę" dla Pana Kota i Redaktora ➡ bit.ly/buycoff...
    Nowy kanał "polityczny" ➡ ‪@mysliwolnegokota‬
    SKLEP MIZAR ➡ bit.ly/SKLEP-M...
    Nasz kod rabatowy ➡ KOCISKO75 - zniżka na całe zamówienie!
    🔔 Zapraszam również na:
    ✅ / kocisko75
    ✅ / kocisko75
    ✅ / kocisko75
    ✉️Współpraca : business.paszt@gmail.com
    ⚙️Kanał RUclips Pan Redaktor : / panredaktor
    #rolnictwo #jockerfarm #kocisko75

Комментарии • 204

  • @Kocisko75
    @Kocisko75  9 месяцев назад +23

    Volkswagen T4 zrobił mi na święta psikusa.. kończymy karierę?!
    Otworzymy tajemniczą paczkę od naszego widza 😅 @jockerfarmm - dzięki za prezent!
    WSPARCIE KANAŁU, czyli postaw "kawę" dla Pana Kota i Redaktora ➡ bit.ly/buycoffee_kocisko75
    Nowy kanał "polityczny" ➡ www.youtube.com/@mysliwolnegokota

    • @zonk7957
      @zonk7957 9 месяцев назад

      ale ty pisowiec jestes :D pewnie tylko MUX3 z TVP do ciebie docierał na wieś :D

    • @Majkel96.
      @Majkel96. 9 месяцев назад

      @@zonk7957 pis i po to jeden ściek

    • @deviernof1435
      @deviernof1435 9 месяцев назад

      ​@@zonk7957Bo to jest Tytoniowy Szewczyk na miarę naszych czasów i będzie walczył z trójgłowym Smokiem AntyPiSem.

    • @Bart511
      @Bart511 9 месяцев назад

      Sprawny dostawczak - bus ,zawsze ma wartość i dwie dychy trzeba dać

  • @roczer
    @roczer 9 месяцев назад +1

    zajmuje sie robieniem pelletów , to wygląda fajnie tylko to jest bardzo skomplikowane , trzeba mieć dobraną idealnie wilgotność , granulat , obroty , sypać idealną ilośc materiału bo takto jak tych rzeczy sie nie spełni to matryca sie zakleja lub sie materiał w pellet nie skleja , minimalną peleciarke jaką kupować to z matrycą 300mm mniejszej nie ma sensu bo bedzie poniżej 100kg/h wiecej robocizna wtedy wyjdzie, jak ma ktoś jakieś pytania niech pisze

  • @polakzgrodna4138
    @polakzgrodna4138 9 месяцев назад +5

    Wszystko będzie dobrze! Jak mówiła moja świętej pamięci babcia Malwina, żeby tylko większych problemów nie było.

  • @MaleGospodarstwoAGRO
    @MaleGospodarstwoAGRO 9 месяцев назад +33

    To i niech tarczę od razu wymieni bo za 2-5tys km będzie drugi raz rozbierał.

    • @marcinzmyslony7403
      @marcinzmyslony7403 9 месяцев назад +3

      Tarcza docisk i łożysko

    • @MaleGospodarstwoAGRO
      @MaleGospodarstwoAGRO 9 месяцев назад +7

      @@szybki43 to sam u siebie wymień. Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj. Wyprzęgli zazwyczaj wysiada jak już jest tarcza zużyta. Ale co ja będę tłumaczył komuś kto nie ma zielonego pojęcia o tym.

    • @madalok1
      @madalok1 9 месяцев назад

      ​@@marcinzmyslony7403 uszczelniacz na wale też Jak leci

  • @ArturMichalski574
    @ArturMichalski574 9 месяцев назад +4

    Łysy Kocie zbieraj liście w lesie , będziesz miał darmowy opał.
    I dziurawy pług zaszpachluj ,to zaoszczędzisz.
    A i gazy , po obiedzie zbieraj do słoika,to będzie dobra domieszką do spalania liści.

  • @dizel1988
    @dizel1988 9 месяцев назад +4

    O kurde, szkoda że tego sami nie zrobiliście. Chętnie bym zobaczył odcinek z takiej naprawy :) A na spokojnie dalibyście radę :)

  • @Sebastian-um1sw
    @Sebastian-um1sw 9 месяцев назад +8

    Fajna czapka,konkretna robota z odśnieżaniem,trzeba dać zarobić innym,pozdrawiam.

    • @weto991
      @weto991 9 месяцев назад

      Czapka to pewnie lokowanie produktu

  • @harry27108
    @harry27108 9 месяцев назад +6

    Nic się nie martw ☺️!!! Zrobisz dobrze raz, i będziesz miał spokój na lata😎👌

  • @grisza150
    @grisza150 9 месяцев назад +2

    Czekam na pellet z konopii. W zasadzie z części tej pięknej i świetnej rośliny. Jeśli już weszła skóra z kaktusa, która jest nawet lepsza niż z krowy to może i pellet będzie być może lepszy. A roślina doskonała.

  • @marekx6220
    @marekx6220 9 месяцев назад +1

    Podlasie, nowy dom, zużycie dzienne przy -10 i zimniej ok 30kWh. Dom przystosowany do pompy od etapu projektu, niestety bez takiego podejścia taki rodzaj ogrzewania to o kant d... Musi być po całości podłogówka, gęsto położona, dobre przepływy, dom dobrze docieplony i to działa. Takie same domy na grzejnikach i z gorszym ociepleniem to zużycie jest co najmniej 2x takie.

  • @DominikKolano
    @DominikKolano 9 месяцев назад +5

    Diesel musi jeździć, jak nie robi KM to się psuje! Nie rozumiem ludzi którzy kupują diesla a jeżdżą po kilka tysięcy rocznie

    • @marekgoraj2475
      @marekgoraj2475 9 месяцев назад

      Powiedział co wiedział specjalista od diesli

    • @DominikKolano
      @DominikKolano 9 месяцев назад

      @@marekgoraj2475 żebyś wiedział, pracowałem kilka lat w serwisie BMW, 5-6 letnie diesle z przebiegiem około 60 tysięcy miały więcej problemów niż te które miały ponad 300 tysięcy!

    • @NygussMusic
      @NygussMusic 9 месяцев назад +1

      To kurwa nie koń że jak stoi to się ochwaci 😂😂😂

  • @ytchannelpawelstaff
    @ytchannelpawelstaff 9 месяцев назад +9

    Na szczęście nie zdążyli mi podłączyć pompy przed zimą. Więc jeszcze jeden sezon serce mam zdrowe :)

    • @rafalk2328
      @rafalk2328 9 месяцев назад

      ja juz mam i nie ma strachu

  • @alizee551
    @alizee551 9 месяцев назад

    U mnie to samo bylo, wydawało się, że sprzeglo sie zapowietrza ,mechanik że wymiana plynu może pomóc ,nie pomogło mowi wydprzeglik... rozebral i wszystko ok . Co się okazało to pompka sprzegla do wymiany.

  • @waskistefan
    @waskistefan 9 месяцев назад +4

    Jako podsumowanie sezonu proponuję funny moments z całego roku 😂. Pozdrawiam 😅

  • @patrykgrudzinski4550
    @patrykgrudzinski4550 9 месяцев назад +2

    Gruby remont w t4 sie szykuje to wysprzeglik zaraz dwumasa i 2500 nie ma a gdzie wtryski robota to z 1000 euro nie ma rudy do okola

  • @GooZI
    @GooZI 9 месяцев назад +1

    Bardzo dobrze pompa działa widze zazdrosc coodcinek prawie...:D zuzycie teznie za duze przy -16 w nocy w dzien -8 około 30 kwh na dobe.

    • @Kocisko75
      @Kocisko75  9 месяцев назад

      A to przyjemny wynik! Duży metraż masz?

    • @GooZI
      @GooZI 9 месяцев назад

      Można jeszcze zejść ale potrzeba czasu do ustawiania wszystkiego. 188mkw do ogrzania

    • @mggliders1061
      @mggliders1061 9 месяцев назад

      ​@@Kocisko75ja ogrzewam pompą ciepła 270 m2 same grzejniki tylko przewymiarowane .Przy - 8 wzięła 70 kW za dobę/cw + co/.W domu 24 stopnie.Dom z lat siedemdziesiätych remontowany w 2013 roku.Pompa ciepła to szalona wygoda ,a za wygody trzeba płacić. Jeszcze dodam na gruncie stoi 10 kW paneli na starym prosumencie.

  • @GregsSwidnica
    @GregsSwidnica 9 месяцев назад +1

    heheh nie mówili bo już wiatraki nie wchodzą do ustawy i tak lepsze szopki kłótnie a nie dyktatura :)

  • @Bebuh
    @Bebuh 9 месяцев назад +17

    zróbcie odcinek na temat polityki, myśle ze fajny odcinek by wyszedł XD

  • @MieszczuchNaWsi.MotoQba
    @MieszczuchNaWsi.MotoQba 9 месяцев назад +1

    Po co się domyślać ile kosztuje i czy działa jak można zapytać 😁

    • @MieszczuchNaWsi.MotoQba
      @MieszczuchNaWsi.MotoQba 9 месяцев назад +1

      W nocy minus 16, w dzień minus 10. Pik około południa to grzanie wody, fotowoltaika pod śniegiem więc produkcji prawie zero. Umowa z tauronem na 3 lata po 70 gr za kWh brutto. Dom 200 mkw, temp 22-23. Zużycie całego domu a nie samej pompy, YT też kilka godzin oglądania plus pranie, gotowanie itp. Zużycie za dobę 39 kWh. Działa do minus 25, później się wyłącza (przynajmniej tak ma moja 8 letnia)

  • @turbojarek9779
    @turbojarek9779 9 месяцев назад +1

    Ostatnio wymieniałem wysprzęglik w renówce masakra ława skrzynia półoski maglownica i sto innych części cały dzień roboty bez piwa co ja mówię beż flaszki nie podchodż szkoda nerwów

  • @Adam-bj4vh
    @Adam-bj4vh 2 месяца назад

    Jaki Piękny Ursus na drugim planie 😎🇵🇱🦅.

  • @diablo5xxx253
    @diablo5xxx253 9 месяцев назад +3

    Do skrzyni chłodnice wyciągać ?

  • @sebastiankrefft3289
    @sebastiankrefft3289 9 месяцев назад +1

    Pod pedałem hamulca w kabinie, jest "pompa hydrauliczna sprzęgła". Sprawdziliście ją? U mnie kiedyś ciekła i pedał sprzęgła wpadał w podłogę... i sprzęgło nie działało wtedy

  • @ramzesowca6773
    @ramzesowca6773 9 месяцев назад +2

    Miło was się ogląda odwiedzicie jokera🎉

  • @grzegorzbaut7032
    @grzegorzbaut7032 9 месяцев назад +1

    Na starych zasadach fotowoltaiki naprawdę się opłaca, nie słusznie się Pan naśmiewa, a i na nowych może i tragedii nie ma,tyle tylko że Wy macie zużycie duże w lecie ,noi
    sprzedać nie ma co ,żeby potem były jakieś pieniądze na zakup prądu na zimę
    Tak to wygląda

  • @kamilwzg95
    @kamilwzg95 9 месяцев назад +1

    panie Kocie widać ze mocno pan związany emocjonalnie z T4😅😝 miło ze strony @jockerfarmm za przesyłkę mikołajową do was Pozdrawiam serdecznie !😎🥳🥳

  • @Dariusz.94
    @Dariusz.94 9 месяцев назад +1

    Pod blokiem nie raz się wyciągało skrzynie i to bez kanału ale widzę że starość doskwiera 😂

  • @zbigniewprostak9066
    @zbigniewprostak9066 9 месяцев назад

    Mój kolega robi brykiet z kartonów . Mieli zwykłą mieszarką na wiertarce rozmoczony karton . Póżniej do formy i gotowe .

  • @Palmowaty
    @Palmowaty 9 месяцев назад +2

    pompa ciepła lepiej chodzi przy -20/30 jak jest 1/2 na plusie i wiatr :)

  • @grryciak4971
    @grryciak4971 9 месяцев назад +3

    Może na takie przebiegi to lepiej wynająć albo usługę lub busa 😊🚛 pozdrawiam

    • @Kocisko75
      @Kocisko75  9 месяцев назад +4

      Kiedyś wynajmowaliśmy, lecz co swój to swój. Bierzesz i jedziesz kiedy chcesz. T4 już dawno zarobiła na siebie, nawet przy tak niskich przebiegach 😎

    • @grryciak4971
      @grryciak4971 9 месяцев назад

      No tak

  • @picassoenzo
    @picassoenzo 9 месяцев назад +1

    Mechanika wezwaliście bo was stać i chwała wam za to,ale mnie jak nie stać to musze sam auto naprawiać,ostatnio wszystkie przeguby wymieniałem w swoim vw caddy i nie patrzałem że jest mróz tylko ciepło ubrany i do roboty...

  • @marekgoraj2475
    @marekgoraj2475 9 месяцев назад +1

    Dajcie spokoj chlopy. Tylko kasa kasa kasa i przeliczanie oplaca sie czy nie. Chcielibyscie zarabiac krocie i nic nie wydawac. Docencie tez inne wartosci w zyciu ktore przemijaja i nie mozna ich kupic za zadne pieniadze.

  • @seba12M
    @seba12M 9 месяцев назад +8

    Następna inwestycja - budowa kanału i już nie będzie wymówek

    • @picassoenzo
      @picassoenzo 9 месяцев назад +1

      Ja nie raz wymieniałem sprzegło bez kanału i to pod gołym niebem a tu mają zadaszenie,tylko im się poprostu nie chce bo ich stać

  • @fabiankonarski3415
    @fabiankonarski3415 9 месяцев назад

    Kanał i sprężone powietrze żeby przepchać płyn ze zbiorniczka do wysprzęglika. Na kobyłkach to nie robota, będziesz się turlać na zimnym betonie xD

  • @TheUlan1990
    @TheUlan1990 9 месяцев назад +2

    otwórzcie rhd od stycznia bedzie 70% dopłat do środków transportów;)

    • @TheUlan1990
      @TheUlan1990 9 месяцев назад +1

      tylko lelektryki mozna bedzie kupić

  • @Krzysztof.79
    @Krzysztof.79 9 месяцев назад

    Panie kocie nie ma co się martwić o t4 będzie jeszcze śmigać mechanik napewno go zrobi jak trzeba a nie po lepkach nie zgredz pieniędzy na sprzęt ktury jest potrzebny i zarabia na ciebie trzeba go głaskac i się cieszyć że jest co naprawiać pozdrawiam serdecznie

  • @lexperfecta5018
    @lexperfecta5018 9 месяцев назад

    Jak to u nas mówią: raz zysk ,a raz w pysk. Ciepłe pozdrowienia.

  • @e-mka
    @e-mka 9 месяцев назад +3

    Trzeba zainwestować w nowszy model i będzie biznes z szejkami.

  • @mariuszsobolewski7783
    @mariuszsobolewski7783 9 месяцев назад

    Komentarz taktyczny dla zasięgu, pozdrawiam serdecznie super odcinek oglądamy

  • @RafaBednarz-ql5sf
    @RafaBednarz-ql5sf 9 месяцев назад

    Zamość pozdrawia mam nadzieje że wymienisz komplet sprzęgła a nie sam siłownik z łożyskiem może kilometrów nie robi ale na siebie zarabia 🙂

  • @Dokap14
    @Dokap14 9 месяцев назад

    Ja osobiście nie chce tu polityki. To kanał rolniczy z humorem i można się tu czegoś nauczyć. Kanał, który uczy i bawi. Jeśli chce posłuchać o polityce to jest mnóstwo innych kanału, komentatorów.

  • @grzegorzmatuszewski750
    @grzegorzmatuszewski750 9 месяцев назад

    Pytanie. Co się znajduje za ścianą z lewej strony obok zadaszenia VW T4????

  • @quzguwu
    @quzguwu 9 месяцев назад

    i bardzo dobrze zrobiłeś. na mrozie żadna robota, szkoda zdrowia. będzie zrobiony to zaraz ból z wydatków mija

  • @adamnawrocki8868
    @adamnawrocki8868 9 месяцев назад +3

    Uczciwa cena to za darmo👍

  • @freshu6996
    @freshu6996 9 месяцев назад

    super odcinek :D u mnie sąsiad mechanik za wyciągnięcie skrzyni w golfie 6 2012 policzył 350zł, ale wiadomo, co mechanik to mechanik.

    • @freshu6996
      @freshu6996 9 месяцев назад

      wielkopolska kępno

  • @krzysztofwyszynski4021
    @krzysztofwyszynski4021 9 месяцев назад

    W taką trasę!? 70km?!!! Identyko mój wujek... też tytoń uprawia... co z wami jest?! Ja zrobibem oplem vectrą2 1500km z walnietą uszczelką pod głowicą i co 50 km wlewałam z mopu 10 litrów wody. I dojechalem. Aj...

  • @marek_inz
    @marek_inz 9 месяцев назад

    Świetny pomysł Panie Kocie z polityką na drugim kanale, proszę czasami "młodszego" posłuchać, nie chce zniszczyć dorobku kanału głównego ;)

  • @_bar4ek_
    @_bar4ek_ 9 месяцев назад

    U mnie koło Krasnobrodu -18 było

  • @maciej2525
    @maciej2525 8 месяцев назад

    Ktoś musi4 was wypromować bo Ty jesteś super gosc😂😂

  • @ram15004x4td
    @ram15004x4td 9 месяцев назад +1

    no przestan 700 cebulionow co to jest za skrzynie i to do tego pełną biegów trzepieta kasiore na tych łuskach do palenia i tylko za drogo kocur wytarmos skarpete z kasiorą majster tez musi zarobić pozdrawiam z pe29ar

  • @jockerfarmm
    @jockerfarmm 9 месяцев назад +4

    Pozdrowienia Panowie :D

    • @Kocisko75
      @Kocisko75  9 месяцев назад +3

      Pozdrawiamy! 😎

  • @lukasjohn2322
    @lukasjohn2322 9 месяцев назад

    Mam skrzynkę narzędziowa do t25 kiedyś szukales

  • @damianpachel9767
    @damianpachel9767 9 месяцев назад +1

    👍👍

  • @Majkel96.
    @Majkel96. 9 месяцев назад +1

    W takim wymienić sprzęgło to pikuś , ja mam w oplu uszczelniacz na wale do wymiany między skrzynią a silnikiem to trzeba cały silnik wyciągnąć i to do dołu , całe zawieszenie odkręcić , sanki to 2 dni roboty i 2 tyś zł to za samo rozebranie zapłacić haha niemiecka technologia 😂

    • @robi555517
      @robi555517 9 месяцев назад

      W każdym aucie praktycznie tak jest.

  • @wojtekpon1935
    @wojtekpon1935 9 месяцев назад

    “Jak nie będzie filmów to jestem w szpitalu” 😂😂😂😂😂😂😂 świetny odcinek!

  • @mateuszratajczak6107
    @mateuszratajczak6107 9 месяцев назад

    Nikt nie lubi wydawać ale czasami nie mamy wpływu na to pozdrawiam serdecznie Mateusz

  • @rzizmont89
    @rzizmont89 9 месяцев назад

    Volkswagen się wysprzeglil nie tylko w waszym busie. Niebawem będziemy montowali VW Golfa pod Poznaniem, Niemcy planują przenieść produkcję do Polandii.

  • @marekkonieczny1656
    @marekkonieczny1656 9 месяцев назад +1

    Panie skrzynie w T4 wyjąć, to można zrobić nawet w polu, kanał nie jest potrzebny do takiej roboty wogole👍

  • @radosny4056
    @radosny4056 9 месяцев назад

    jak zobaczyłem sakwe na piersiówkę bardzo mi się spodobał taki bezrękawnik. Jockier powinien je tak reklamować

  • @leszeksroka5801
    @leszeksroka5801 9 месяцев назад

    Karton +folia i olej przepracowany 🔥🔥🔥

  • @wiesawzabrocki7385
    @wiesawzabrocki7385 9 месяцев назад

    " Za darmo ???? " To uczciwa cena !!!.

  • @wilku1019
    @wilku1019 9 месяцев назад

    Nam się zabrania ale ile szieci można zabić by baterie wyprodukować

  • @maykaziu460
    @maykaziu460 9 месяцев назад

    dawajcie politykę poglądy kocisko ma oparte na rzeczywistości czyli prawdę trzeba głosić 🙂

  • @nowezsie
    @nowezsie 9 месяцев назад

    czemu trzymacie psa w kojcu przy takim mrozie ?

  • @czesiook
    @czesiook 9 месяцев назад +1

    Gratis to uczciwa cena.

  • @zetor6245plus
    @zetor6245plus 9 месяцев назад

    Panele odśnieżaliście ?

  • @adamnawrocki8868
    @adamnawrocki8868 9 месяцев назад +1

    Każdy robi tyle km. Ile musi np 10000tysi rocznie dojeżdżając do pracy.

  • @robertmazurek8185
    @robertmazurek8185 9 месяцев назад

    Myślę, że ludzie nie chcą palić owsem dlatego, ze z owsa jest chleb. A to z szacunku do chleba, pokarmu bardzo ważnego dla chrześcijan. Jezus, częstował chlebem i został z nami pod postacią chleba.

    • @rolnikzhollywood8271
      @rolnikzhollywood8271 9 месяцев назад

      Owies na chleb ?
      To ciekawe bo jeszcze z takim pieczywem się nie zetknąłem

    • @robertmazurek8185
      @robertmazurek8185 9 месяцев назад

      @@rolnikzhollywood8271 no robi się taki chlebek z mąki owsianej . On jest wtedy KETO czy coś takiego. ( nie jestem piekarzem , nie znam się :) ) Ale generalnie chodzi o to że owies to zboże, a ze zbóż mamy chleb 🍞. Generalnie użyłem trochę skrótu myślowego, ale myślę że rozumie Pan to co chcę powiedzieć.

  • @zdrowyzagonek
    @zdrowyzagonek 9 месяцев назад +1

    A my dziś odkryliśmy, że mechanik po naprawie sprzęgła w naszym landku wysprzęglik na trytytki zamontował 🙄
    Panie Kocie, łączymy się w bólu. Pozdrawiamy z garażu, właśnie siedzimy w kanale pod autem, bo nam uszczelnienie wału korbowego wywaliło. Drugie auto już od miesiąca u mechanika stoi z rozwaloną skrzynią biegów 🤬

    • @turbojarek9779
      @turbojarek9779 9 месяцев назад

      Czyżby odma zamarzła

    • @zdrowyzagonek
      @zdrowyzagonek 9 месяцев назад

      @@turbojarek9779 odmę sprawdziliśmy, nic nie było. Poza tym olej zaczął się lać po przejechaniu około 50km więc silnik był już gorący. To raczej gów**ane uszczelnienie wału, bo uszczelka zlazła bez problemu palcami. Tego Landka kupiliśmy niedawno i ciągle nas zaskakuje co tam za partacz w nim grzebał 🤪

    • @robi555517
      @robi555517 9 месяцев назад

      Muszą to być super auta 🤣

  • @pawelhalizak626
    @pawelhalizak626 9 месяцев назад

    Nie trzeba chlodnicy zdejmowac zeby skrzynie wyjac . Pozdrawiam 😁

  • @michaszotysek5547
    @michaszotysek5547 9 месяцев назад +1

    Witam serdecznie gospodarzy

  • @pawe8292
    @pawe8292 9 месяцев назад +3

    W t4 88km jest wysprzeglik hydrauliczny który da się wymienić bez wyciągania skrzyni

    • @edwardacki798
      @edwardacki798 9 месяцев назад

      Tam mają 2.5 tdi

    • @pawe8292
      @pawe8292 9 месяцев назад +2

      @@edwardacki798 mam 2.5tdi ajt 88km bez Intercoolera i wysprzeglik jest na wierzchu i da się wymienić bez wyciągania skrzyni.Wysprzeglik taki sam jak w golfie 4

    • @turbojarek9779
      @turbojarek9779 9 месяцев назад

      2,5 ma w środku

    • @pawe8292
      @pawe8292 9 месяцев назад

      @@turbojarek9779 2.5tdi 88 km na zewnątrz 2.5tdi 102 i151km w środku

    • @marekgoraj2475
      @marekgoraj2475 9 месяцев назад

      Tam siedzi ACV 102 KM

  • @bambik__
    @bambik__ 9 месяцев назад +6

    Aż mi żal pana Krzysia. Taki smutny na początku filmu był. 😢

  • @wojciechwisniewski9135
    @wojciechwisniewski9135 9 месяцев назад +1

    Nie wszystkie silniki wysprzeglik mają w skrzyni nie które maja pod pedałem sprzęgła

    • @marcinzmyslony7403
      @marcinzmyslony7403 9 месяцев назад +1

      To jedz do nich i zrób to spod pedała :)

    • @wojciechwisniewski9135
      @wojciechwisniewski9135 9 месяцев назад

      @@marcinzmyslony7403 napisałem bo wiem na sto procent nie każdy silnik ma tak samo
      90% polskich fachowców to wiadomo???

    • @aszdny7358
      @aszdny7358 9 месяцев назад

      No ,na pewno pod pedałem sprzęgła jest wysprzeglik ,robię to codziennie dobra robota biorę 700 zł

  • @Cin3k1234
    @Cin3k1234 9 месяцев назад

    Kocisko mieszkam niedaleko Was, pompa chodzi super 3 sezon, fotowoltaika z projektu gminnego i bilans zerowy w domu stała temperatura nie rzucam worków z peletem węgla owsa itp. Wygoda i spokój polecam sczególnie że już Pan ma tą fotowoltaike co była taka zła :D

  • @pawell-p2pawel449
    @pawell-p2pawel449 9 месяцев назад

    Sporo to jest w Audi A6 za wymianę rozrządu 30 tys.zł a to są drobne Pozdro

  • @rafals9221
    @rafals9221 9 месяцев назад

    Można też być, my rolnicy oddajemy korporacją za pół darmo 😀bierzcie okazja.

  • @robertwolski7569
    @robertwolski7569 9 месяцев назад +2

    Kocisko czemu placzesz ,plac i nie placz zapraszam do Wielkopolski nie wiem czy w czworce bys sie zmiescil hahaha .pozdrawia tez 75 czerwiec

    • @robmaz9396
      @robmaz9396 9 месяцев назад

      Za robotę będzie tyle😉,,,i plus części ,,,

    • @marekgoraj2475
      @marekgoraj2475 9 месяцев назад

      Płacze bo zyd

  • @rafals9221
    @rafals9221 9 месяцев назад

    Maciej Maciak rozsądnie mówi.
    Na wiejskiej robią szopkę przed nami a potem idą wszyscy razem na piwo

  • @kilod171
    @kilod171 9 месяцев назад

    Ja robię brykiet z kartonów i polecam bardzo dla każdego😅😊

  • @uki5613
    @uki5613 9 месяцев назад

    Dobra decyzje podjelsicie o odsaniu samochodu do naprawy lapiej wszystko naotawić i miec spokój a jak zrobi to mechanik który sie na tym zna to tym lepiej bo zawsze jest to pewniejsze niz człowiek miał by sam yo rozbierać i źle poskladać.

  • @gigashooty4482
    @gigashooty4482 9 месяцев назад

    ave szatan?

  • @polcichy6901
    @polcichy6901 9 месяцев назад +2

    kto to ten jorekfarm?

  • @andrzejz6508
    @andrzejz6508 9 месяцев назад

    Kiedy odcinek z wędzenia?

  • @Patlek
    @Patlek 9 месяцев назад +1

    Kwazar

  • @driver7930
    @driver7930 9 месяцев назад

    Hejka jak byś potrzebował to mam cały silnik że skrzynią z nowym sprzęgłem silnik po 16.000 tysiącach po remoncie i dzwona zaliczyłem

  • @blooregardqkazoo5835
    @blooregardqkazoo5835 9 месяцев назад

    Kiedy wędzenie na święta? Pozdrawiam :)

  • @wodzom4386
    @wodzom4386 9 месяцев назад +2

    Zastanawiam się czy pan redaktor dzis w spodenkach

    • @polcichy6901
      @polcichy6901 9 месяцев назад +3

      korzeń by mu zamarzł

  • @tomaswielgan5305
    @tomaswielgan5305 9 месяцев назад

    Trzeba wspierać Polskie produkty… wcale nie są najgorsze

  • @pawegortat950
    @pawegortat950 9 месяцев назад

    Ja też daje wam zielone światło tylko jak zawsze na wesolo😂

  • @bumblebee5925
    @bumblebee5925 9 месяцев назад

    Jestem trochę zdumiony że w tych czasach dla niektórych zrobić trasę 70 kilometrów to wyzwanie-wyczyn...

  • @marcinzmyslony7403
    @marcinzmyslony7403 9 месяцев назад +1

    Postawie kawe dajcie namiar na paczkomat to wam kawe wysle

  • @misiek0750
    @misiek0750 9 месяцев назад

    Weś tego busa sprzedaj bo to klamot zaiwestuj w lepszego rdza i nic więcej

  • @zbigniewrogalski2882
    @zbigniewrogalski2882 9 месяцев назад

    Pozdrawiam wszystkich

  • @szpieg49
    @szpieg49 9 месяцев назад

    Bo czerwona czapka przynosi pecha!!!

  • @krzysztofulla6753
    @krzysztofulla6753 9 месяцев назад

    Nie przejmuj się Krzysiek będzie DOBRZE

  • @damianwrzosek8075
    @damianwrzosek8075 9 месяцев назад

    Witam

  • @ryszardpuczkowski8314
    @ryszardpuczkowski8314 9 месяцев назад

    Wtedy jak się nie jeździ to się nie popsuje🤔

  • @andrew78XI
    @andrew78XI 9 месяцев назад +1

    Kocie podobnie jak Ty miałem kiedys Ducato którym robilem rocznie niespełna 1000 km.
    Sluzyl mi głównie do odwożenia truskawek na skup przez okolo 3 tyg. w roku.
    Mina Typa na stacji kontroli raz do roku BEZCENNA.

    • @marekgoraj2475
      @marekgoraj2475 9 месяцев назад +1

      Czemu Typa? Człowiek taki sam jak Ty a że pracował na SKP to ujmuje mu w czymś?

    • @andrew78XI
      @andrew78XI 9 месяцев назад +1

      @@marekgoraj2475 Typa z dużej litery

  • @maciekyt4178
    @maciekyt4178 9 месяцев назад +2

    Dawajcie do jokera na odwiedziny. Będzie sztos. Cały YT czeka na ten odcinek. Aaaa i ogarnijcie loterie z jockerem . WYGRAJ URSUSA . TERAZ TO NA TOPIE. A nikt tego nie robił na PL YT. Czekam na loterie panie Kocie 😀😀😀😀🤝🤝🤝💨

    • @NygussMusic
      @NygussMusic 9 месяцев назад +2

      Chyba ty😂😂