SKRÓT: KORONA KIELCE - STAL MIELEC, REMIS I KARNE W STARCIU EKSTRAKLASOWICZÓW | PUCHAR POLSKI

• Опубликовано: 27 сен 2024
  • POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ 📲
    👉 APP STORE: apple.co/3wvJAVu
    👉 GOOGLE PLAY: bit.ly/3wu4h3Z
    👉 HUAWEI APPGALERY: bit.ly/39n68zA
    Rzuty karne zadecydowały o awansie jednego z klubów PKO BP Ekstraklasy do 1/16 finału Pucharu Polski. Korona Kielce okazała się lepsza od Stali Mielec (1:1, 4:3 k.), a bohaterem zespołu Jacka Zielińskiego okazał się 20-letni Rafał Mamla, który obronił dwie jedenastki.

@brzytownik 2 дня назад +2

jak zawsze - nr 8 - Hinokio najlepszy na boisku :)

@rafauniat8737 2 дня назад +4

Dziekoński przereklama..w polu karnym, na przedpolu, słabo, jak chce pograć w klepkę z chłopakami to na podwórku ok było zostać człowiekiem z przedpola nie bramkarzem.....zagranie...już się nie raz spóźnił z interwencją i nie pod te nogi.. nie lubię cwaniaków za bardzo pewnych siebie...za dużo gra nogami..zero wyjścia w powietrze zero interwencji piąstkami..Mamla rafciu 3ci? Mamla super mecz ..Trzymam kciuki i nie dlatego że imiennik..Brawo Rafciu

• @JacekWójcik-w6z
      @JacekWójcik-w6z 2 дня назад +2

Do tego zerowprowadzenia piłki do gry ręka co bramkarz musi miec

@rafauniat8737 2 дня назад

Jacek dokładnie..nie pamiętam kiedu dziekon wznawia ręką chłopaków..dziękuje Jacuś za zrozumenie

@rafauniat8737 2 дня назад +1

@@JacekWójcik-w6z Jacek dokładnie..nie pamiętam kiedy dziekon wznawia ręką chłopaków..dziękuje Jacuś za zrozumenie

@@JacekWójcik-w6z Jacuś zero gry na wyjście piąstkowanie itd widac ze chłopak grał na polu nie w bramce //juz raz ugotował korone zajebistym kopkiem..

• @jaraskowalski9967
    @jaraskowalski9967 2 дня назад +2

Czy tylko ja tak mam, że nie mogę słuchać tego przypałowego głosu Węgrzyna?

• @heniujestem8903
    @heniujestem8903 День назад

Mają młodego bramkarza powinni dać mu szansę to wieczny talent Dziekanowskiego kupili

• @AXIN_BTJL
    @AXIN_BTJL 2 дня назад +2

Zdelegalizować dogrywki. 90 minut i od razu karne, a nie jakieś sztuczne przedłużanie meczu.