Лекція Олександри Альхімович: Лідерство майбутнього

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 6 сен 2024
  • Відкрита лекція Олександри Альхімович, керуючого директора компанії Luxoft Ukraine на тему «Лідерство майбутнього: як залишатись конкурентним в епоху діджиталізації?»
    Що таке діджиталізація? Чого чекати від неї українському бізнесу і як вижити в цих нових реаліях?
    Олександра займає ключові позиції у цій компанії близько 5 років. На посаді керуючого директора відповідає за розвиток бізнесу в Україні, операційне управління компанією, побудову системи ефективної взаємодії підрозділів. Раніше Олександра працювала на керівних посадах в компаніях Exigen Services і Rainford Milk factory.

Комментарии • 6

  • @sergeyo8243
    @sergeyo8243 7 лет назад +1

    Спасибо. Внимательно смотрел. Есть отличные реперные точки для дальнейшего анализа. Есть вещи которые либо лучше и больше осветить, или вообще не озвучивать. Приведённые кейсы - отлично, редко кто расказывает и не оглядывается назад на клиентов и договора о не разглашении. Вдохновлённо и искренне - как со своей командой, своими коллегами. Спасибо!

  • @igormamchyk7873
    @igormamchyk7873 7 лет назад +4

    З великою шаною до п.Олександри, як до фахівця, але переконаний, "лідерові майбутнього" варто було б хоча б опановувати державну мову у своїх виступах. Чи в Україні не знайшлося більше фахівців?
    Який приклад лекторка надає? -сприяє до виникнення відчуття меншовартості у слухачів? Рухаємося далі за принципом "і так поймут?"
    LvBS, будь ласка, не знецінюйтеся в такий спосіб.

    • @UCUBusinessSchool
      @UCUBusinessSchool  7 лет назад

      Ігорю, дякуємо, що виявили інтерес до контенту.
      Львівська бізнес-школа УКУ є майданчиком для широкого кола професіоналів, які працюють в Україні і прагнуть розвитку українського бізнесу.

    • @igormamchyk7873
      @igormamchyk7873 7 лет назад

      Дякую за відповідь! Сподіваюся, що ці фахівці не ставатимуть на заваді здоровим принципам роботи LvBS.

    • @Mi_6
      @Mi_6 3 года назад

      Александра свободно преподает и на украинском языке.Выбор языка в данном случае зависил от аудитории, а не от личного выбора преподавателя. так что ваши : Який приклад лекторка надає? -сприяє до виникнення відчуття меншовартості у слухачів? Рухаємося далі за принципом "і так поймут?" тут совсем не уместны.