МФК ІнБев вириває нічию у Дасни-Кофеджио. Літній турнір з футзалу - Житомир.info

• Опубликовано: 6 авг 2015
  • Програючи Дасні-Кофеджио по ходу матчу 1:3 МФК ІнБев на останніх хвилинах зумів зрівняти рахунок і вирвати нічию в центральному матчі 2 туру групи А літнього чемпіонату Житомира з футзалу. В першому таймі гравці Дасни-Кофеджио більше володіли ініціативою і неодноразово штурмували ворота ІнБеву, але успіху змогли досягнути лише на 17 хвилині. В ІнБеву також було чимало гольових моментів, але реалізувати їх ніяк не вдавалося.
    В другому таймі ІнБев намагається відігратися і на 24 хвилині Олександру Левченко вдається зрівняти рахунок. Але буквально ж одразу Роман Олексієв знову виводить Дасну-Кофеджио вперед. А на 33 хвилині, після вдало реалізованого шестиметрового, рахунок стає 3:1 на користь Дасни.
    За 5 хвилин до завершення в обох команд було по 5 фолів. І цим вдалося скористатися більш досвідченим гравцям ІнБеву. Спочатку той же Олександр Левченко з шестиметрового скорочує відставання до одного м'яча, а за хвилину до кінця поєдинку, знову з шестиметрового, оформлює хет-трик і рятує свою команду від поразки - 3:3.
    Подписывайтесь на наш канал! ruclips.net/user/subscription_c...
    Житомир.info ВКонтакте: zhitomir_info
    Подпишись на Твиттер: / zhitomirinfo