Vasas: „Talán ellestem a mestertől” - Gera játékosa pazar góllal szerzett vezetést a Honvéd ellen

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 5 май 2024
  • A labdarúgó NB II 31. fordulójának záró mérkőzésén a Budapest Honvéd a Vasast fogadta. A kiegyenlített első fél óra végén emberhátrányba kerültek a hazaiak, a Vasas pedig ezt kíméletlenül kihasználta, és a félidőben már 3-0-ra vezetett. A második félidő elején kettős emberhátrányba került a Honvéd, újabb gól azonban már nem született. A találkozó után a duplázó és már 16 gólos Tóth Milánnal beszélgetett az NSO Tv stábja, valamint mutatjuk az angyalföldi vezetőedző, Gera Zoltán sajtótájékoztatóját is.
  • СпортСпорт

Комментарии • 7

• @august-lm4eu
    @august-lm4eu Месяц назад +2

Gyerekek 2 es emberelőnyben nem tudtatok gólt rúgni. Hiába az első félidő emberelőnyben 0-3. Nagyon meleg lesz a feljutás. Nb1-be ez kevés lesz sajnos. Erősítés kell minden fronton ha nem akartok egyből kiesni.
    Hajrá Vasas!!!!

• @agneseditbujdoso675
      @agneseditbujdoso675 Месяц назад

Ha figyelmesen nézted a meccs 2. félidejét , nos nem is akartak - ugyanis 3-0 ra be volt biztosítva a győzelmünk , ami a 2., feljutó helyet jelentette számunkra ismét ; - igy az ellenfél bármilyen további (!) lealázására nem volt szükség részünkről - sőt kifejezetten sportszerű magatartást tanúsítottunk véleményem szerint ezzel a kispestiek felé! Ez igy volt jó. Ezért különbözik szeretett VASAS klubunk más kluboktól - a ""fairplay "" ha úgy tetszik - Nálunk még létezik. Az nb1 jövőre teljesen más tészta.

• @janosvarga2654
      @janosvarga2654 Месяц назад +1

@@agneseditbujdoso675 Ha kicsit figyelmesebben hallgattad volna Gerzson nyilatkozatát, azt mondja 1.46 - nál, "próbáltuk a második félidőt megnyerni"..... (0:0 kilenc emberrell !!!!) Ez a nem mindegy. Persze nem szabad megalázni az ellenfelet de 1 - 2 gólt nyugodtan lőhettek volna. /Az még nem kivégzés, igaz lett volna miért törleszteni nekik ! /

• @andy2up
      @andy2up Месяц назад +1

​@@janosvarga2654Gera lehet úgy akarta de a játékosok nem.

@august-lm4eu Месяц назад

Szerintem ez sajnos nem a fair play miatt alakult így.
      Rengeteg ilyen mérkőzés volt az idei szezonban. Már a Nyíregyházához képest is osztálykülönbség van , ha fáj is de ki kell mondani jelenleg ez a Vasas nem nb1-es szint. Ettől függetlenül remélem feljutunk!

@@august-lm4eu Igy igaz utóbbi mondat - ez a jelenlegi VASAS nem nb1-es szint .