Огляд ГіС Customs Модель #2. Дерев'яний, двокамерний акваріум. Огляд корпусів #24.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 27 окт 2024

Комментарии • 2

  • @11TY
    @11TY 5 месяцев назад +1

    Вітаю! Прикольний у вас корпус, мені подобається! Цікаво було б побачити тести температур, бо до фанери є деякий скепсис (саме не до вас, чи вашої роботи, а до фанери)). Бо дерево не дуже відводить тепло. До війни теж виготовляв власні корпуси, тому є деяка інженерна цікавість до вашої роботи.
    Є ідея, що можна БЖ змістити в такому ж положенні, але перед картою, SSD по одному розвісити зверху та збоку. Таким чином можна прибрати задню нішу, де це все було, і виграти ще 5 см для башні на проц. А це, на секундочку, вже можливість туди втулити максимальні dark rock pro 5, чи D15 при тому ж об'ємі.

    • @slavkorulit
      @slavkorulit  5 месяцев назад

      Вітаю! Не думав, що мене блогери дивляться! Дякую, приємно!
      По температурах, саме в конкретному сетапі все не дуже добре, суб"єктивно. Якщо запустити аіда64 і фурмарк - відеокарта тримається доволі непогано, бо у неї є звідки повітря брати. Орієнтовно, по ній 65-70 градусів було. По процесору - 70-75, під час довгого тестування до 80 доходило. Для більшості це не дуже хороші та прийнятні температури, особливо, зважаючи, що 10400 виділяє всього 65вт. Але на це впливає кілька факторів - сам корпус, через що у процесору доволі мало повітря прохолодного і він, по факту, бере його з теплої відеокарти. А також башта. Хоч це і Ноктуа, але на тих обертах вентилятора, які я виставив, щоб мінімізувати шум - радіатор продувається слабко, так як вентилятор малий і малувато повітря ганяє. В іграх же, коли карта завантажена на 100% - температури такі ж, 65-70 градусів, вентилятори розкручуються до +-3000 обертів і карту вночі чутно (фоновий шум низький), але в навушниках нормально, а де карта не дозавантажена - 55-60 при 2100-2200 обертах (низький рівень шуму від відеокарти). Процесор в іграх 60-65 градусів тримає, зазвичай.
      Щодо фанери, як матеріалу - не знаю, що вам сказати. Моя особиста думка - матеріал корпусу не впливає на температури, а якщо метал і впливає - то дуже малопомітно. У металевому корпусі метал просто на себе краще відбирає тепло через вищу теплопровідність. Але не думаю, що це якось помітно впине на температуру повітря чи компонентів, оскільки повітря нікудишній провідник тепла. Щоб корпус приймав помітну участь у відведенні тепла - воно має на нього безпосередньо передаватися через теплотрубки, наприклад. А так, якщо метал і здатен забрати тепло з повітря - то цього все одно мало. Ну і варто не забувати про вентиляцію і видув повітря. Один вентилятор на витягування повітря з корпусу точно вплине на температуру повітря і компонентів. А от матеріал корпусу - ну, прямо, дуже не впевнений. Корпуси роблять з металу, бо він менше місця займає при тій же несучій здатност/жорсткості конструкціі.
      Ваші ідеї частково реалізовані у моделі #3. Огляд буде пізніше, він зараз на фінальній стадії збірки. Щодо встановлення більших башт і т.п. - я частково згоден з вашою думкою. Якщо такі корпуси на "потік" ставити, то треба трошки змінити дизайн, щоб зробити його простішим у збиранні і можна було встановити хоча б башту висотою в 160мм, атх/сфх блок абощо. Але я ці корпуси робив для себе, під свій набір заліза, тому маємо такі рішення і дизайни.