Чудовий огляд. Вважаю, що в цілому можливості кожної станції відповідають її ціні. А кожен вже прийме рішення для себе, чи компенсується відсутність мобільного додатку і кількасот ват сорока тисячами гривень різниці в ціні. Також можна додатково пронормувати вартість станції відносно її реально видаваємої потужності аби побачити у якої з них дешевше коштує електроенергія. Отримаємо наступні результати, де менше = краще: bluetti 38 079,10 jackery 36 099,14 ecoflow 44 767,77 anker 54 306,09 fich 31 927,71.
Звичайно, методика обчислення цікава, коли плюсик за розумний генератор такий же як плюсик за час розряду) Але сам огляд чудовий, робота виконана неймовірна! Дякую за класний матеріал!
Якщо 1500 ваат розхід в годину то поділивши на 60хв виходить що споживання 25вт на хвилину, і якщо вірити тестам то виходить що деякі пропрацювали більше 100хв під навантаженням, а отже це більше 2500 ват віддачі якщо працювати весь час під навантаженням 1500втг, отже майже всі крім однієї скидали потужність, тому і пропрацювали 1год40хв
Молодці, як усе інфоомативно та практично розклали. Такі огляди цікаві та допомагають швидше і практичніше обрати для себе краще з того, що є. Продовжуйте, чекаємо!
Bluetti AC200Max та AC200P можна заряджати двома адаптерами живлення і отримувати замість 470Вт - біля 900Вт струм заряду. Другий продається окремо (рідний на сайті з кабелем коштує 190 євро, не рідний 6к грн + кабель адаптер в районі 1000-1500грн зараз якщо купляти в Україні. В мене є як екофло дельта 2 + екста батарея (вже 2 роки), так і блюетті АС200Р. В цілому екофло подобається більше (зручна апка з кастомними функціями та можливістю віддаленого перегляду стану заряду і тд, режим УПС є, налаштовується час авто вимкнення - зручно після зарядки не ходити і не вимикати) але д2 шумна досить під навантаженнями, хоча до 500Вт практично її не чути, а от більше 1000Вт наче пилосос працює. Блюетті АС200Р (не плутати з макс що в огляді) досить велика, має шумні адаптери зарядок (сама станція сильно тихіша ніж д2 в роботі), не має апки, але коштує майже в половину від ціни д2 макс, або комбо дельта 2 + екстра батарея. В разі підключення через автомат резервного вводу - великої різниці між ними не бачу, але треба звернути увагу що екофло довше та надійніше працює в режимі перевантаження - д2 на вихід має 1800Вт, і до 2700Вт в режимі х-буст, коли блюетті має 2000Вт в нормальному режимі, але працює лише до 2х хвилин в режимі до 2500Вт, і лише кілька секунд до 4500Вт (як пікове навантаження). На практиці д2 спокійно працює при легких перевантаженнях (комп підключений через упс який споживає 400-700Вт та мікрохвильовка на 1600Вт спокійно працюють разом, з квартирним освітленням та розетками, вентилятором та іншими дрібницями), блюетті ще не вдалось потестити плотно в режимі перевантаження, але гадаю що вона не дуже радіє перевантаженням вище 2 кіловатт і буде іти в оверлоад досить часто. В цілому по ціні в АС200Р і її ємності/потужності навіть за умови покупки другого зарядного - складно конкурувати, бо в такому ціновому діапазоні 2кВт мобільних станцій по-суті немає. Якщо у вас вже є наприклад екофло д2 макс, і ви хочете купляти екстра батарею - на мій погляд краще купити ас200р по ціні екстра батареї, але мати другий повноцінний інвертор на випадок, якщо з першим щось станеться
Найкращий показник це вартість збереження 1 квт. Можливо взяти поправку на ККД, кількість циклів... А так, зрівнювати пристрій за 100 тис і за 50 тис та казати що за 100 тис краще бо в нього WiFi є... Вибачте, але безглуздо платити за WiFi який ніяким чином не впливае на головну функцію пристрою це безглуздо...
Все вірно. Це як враховувати додаткові опції у автомобіля. Одже головна функція автомобіля - перевезти певну кількість людей і речей на певну кількість км. Якщо так оцінювати, то умовний рено логан буде кращим за умовний бмв 3 серії... для декого лише показник гривня/квт має значення, а для когось це може бути не ключовим питанням, а питання зручності і наявності "екосистеми" - генератор, сонячні панелі, додаткові батареї, ресурс, %% віддачі від ємності і таке інше для цього такі огляди і роблять - кожен оцінює за своїми критеріями. і ринок вирішує
С учётом нынешних цен однозначным победителем можно считать Bluetti. Она упала в цене почти в 2 раза. Её единственный недостаток это медленная зарядка, решается покупкой относительно недорогой второй зарядки, которая втыкается в солнечный порт. Можно спокойно взять мощную зарядку от электросамоката (они банально дешевле). А солнечный порт, куда и нужно будет втыкать эту зарядку, максимально всеяден по вольтажу и току. И будет заряжаться за 2 - 2.5 часа. Да колхоз, да нужно потратить еще 2-3 тысячи гривен, но посчитайте итоговую цену. Посмотрите на ресурс. И всё встанет на свои места. А не все эти свистоперделки, типа блютузов или беспроводных зарядок... ИМХО
Потрібно ще порівнювати як виконані станції з технічної точки зору, а не тільки те, що пише у них на коробці. Ecoflow, Bluetti, Anker - виконані якісно, хоча теж є свої нюанси (наприклад Delta 2 Max і Delta 2 - це небо і земля з точки зору електроніки всередині). Все інше - китайський китай досить посередньої якості. Та й з приводу довговічності, пів року всі станції з цього списку проживуть, а от що буде далі це вже велика загадка. Ну і ставити Jackery з літій-іонами в ряд з ліферними станціями, а потім порівнювати їх вагу це сильно звичайно))
@@freegunslinger все залежить який у вас бюджет і на яку потужність потрібна станція. Їх зараз дуже багато під різні цілі. Але якщо в загальному то рекомендую бренди Ecoflow та Bluetti, вони вже себе добре зарекомендували, та й якщо навіть раптом якийсь ремонт то в більшості на них є запчастини та майстри які ремонтують, хоча в принципі ламаються станції при нормальних умовах експлуатації досить рідко. І так, Дельта 2 Макс значно потужніша по електроніці всередині ніж Дельта 2, проте тут також залежить від того під які цілі вона вам потрібна, якщо умовно зарядити ноутбук і телефон декілька разів то цілком і звичайна Дельта 2 підійде)
@@freegunslinger якщо потрібна тільки для газового котла тоді рекомендую Ecoflow River 2, або Bluetti AC2A/AC2P (це новіші аналоги EB3A). У всіх них визідна потужність 300 ват, цього хватить до котла, але не рекомендую нагружати такі станції більше 150-200 ват, бо швидко згорять. І ще врахуйте такий момент, газові котли часто бувають фазозалежні, а у станції на виході фаза і фаза, нуля там немає. Тому якщо ваш котел потребує чистий нуль то зі станцією напряму він працювати не буде. Якщо говорити про моделі трішки потужніші щоб ще й освітлення включити і телефон з ноутбуком декілька разів зарядити то рекомендую Bluetti AC70P. Якщо мова йде про повноцінне живлення всієї квартири то тут вже треба дивитись в сторону Delta 2 (але нагружати не по повній, бо там досить слабкі транзистори які часто горять, та ще й так що процесор пробивають), Delta 2 Max ну або Anker 757 теж варіант ніби досить не поганий. Bluetti нажаль в цьому сегменті потужних станцій поки дуже відстає від конкурентів.
@@aklionq3194 дякую за поради! Трохи злукавив, рівер 2 Макс у мене вже є. Хочеться щоб день мати спокій, бо новобудова висить на так званій "времянці" ну і іноді поганяти пс5 чи пк. Ну або літом кондьор запустити. Тому кошуся у сторону Дельта 2, анкер 767 чи блюеті ас200макс. Дуже дякую за підказки!
Ще би провести розрядку на меншій потужності. Умовно ПК, ноут, роутер, котел, освітлення... ват 300-500. Щоб подивитись на ефективність самого інвертора. Чим довша робота від батареї тим більше йдуть витрати на роботу самої стації. Не думаю що використання зарядних станцій як джерела живлення для обігрівача, короткочасно на чайник хвильовку так, решту часу навантаження менше.
Погоджуюсь з Вами цілком! В блекаут злампічів собі з того що було освітленя і зарядку до мобільніка, обійшлось незнааю в скільки)))), все куплялось в разний час... Та все ж радіо, світло, і гаджети працювали!
Треба ще було б сказати, що при меншому споживанні час роботи буде збільшуватись непропорційно навантаженню, бо потужний інвертор всередині станції навіть на холостому ходу споживає достобіса енергії. Умовно кажучи, якщо замість 1600Вт споживача підключити 160Вт, то час роботи збільшиться не до 15 годин, а, наприклад, до 8. Тому, якщо споживання планується невелике, краще купити менш потужну станцію і додатковий акумулятор, ніж таку потужну станцію, яка і без навантаження розряджатиметься.
На 160 майже не буде різниці і можна сміливо брати більш потужну. Але я особисто взяв також 2 станції (рівер макс + рівер про) замість дельти. Такий конфіг мені здається і зручніший і надійніший. Можна окремо використовувати, а рівермакс так взагалі компактний, що с собою в авто брати зручно і можна працювати не в дома.
@@punkufolog Краще візьміть якусь потужну станцію, увімкніть інвертор (розетки 220В), не під'єднуючи навантаження, залиште на добу-дві і самостійно переконайтесь, що як інвертор так і сама станція споживає заряд акумуляторів і розряджає сама себе швидше, ніж ви думаєте. Не дарма ж всі виробники обладнують свої станції кнопками вимикачами навантажень: окрема кнопка для портів usb (де також є перетворювач, тільки понижаючий), окрема кнопка для DC виходів 12В (ще перетворювач) і окрема кнопка для виходів 220В. Кожен перетворювач споживає енергію навіть без навантаження і недоцільно тримати його весь час увімкненим.
@@slamslam2639Підтверджуємо. Спробували на своїй станції увімкнути 220В, відразу на екрані час використання зменшився в рази. При підключенні праски чи кондинціонера час інтуітивно зменшується. Тому кожен блок виходів має вимикачі.
Так. Оглядач не дав коефіцієнт ефективності станцій. В принципі це приблизно 90%. Тобто десь в середньому 10 відсотків йде на роботу інверторної частини.
Втрати залежать від ККД інвертор, роботи кулерів, зовнішньої температури тощо. Тому, всі порівняння дуже суб'єктивні, похибка в районі 5-10%, що робить порівняння недостатньо вірогідним
Цікаве та корисне відео) Погоджусь з одним коментатором, що "вага" різних критеріїв не може бути однакова. Тобто якщо станція розряджається повільніше за всі, то це неяк не дорівнює пелюстку за вай-фай. Виходить що Екофлоу набрав плюси на всяких плюшках, а на важливих показниках програв і все одно на першому місці.)))))
Імхо, у зведеній таблиці краще використовувати бали, замість плюсів чи простого виділення кольору. Балами може буте зайняте місце (для станцій які зайняли одне місце ставиться одинаковий бал).
в мене FOSSiBOT F2400, похожа на Fich Energy F2000 (напевне на одному заводі роблять під різні бренди з невеликими модифікаціями), в ній 2048 батарея по спеці і інвертор трохи потужніший. Працює як безперебійник для комп'ютера та монітора, станцією задоволений адже можу пропрацювати робочий день від неї. Можна і не помітити коли світло пропало) Заряджається досить тихо.
Згоден Delta 2 Max краща. Ще уснеї великий плюс шо можна підключити смарт генератор і зовсім не залежати від мережі, при цьому генератор буде робит автоматично.
Другий раз в екофлоу вийшов краще, бо було зняте обмеження на максимальну потужність що станція споживає при зарядці з електромережі. За замовчанням вона не є максимально можливою, адже велика швидкість заряду 1) дає велике навантаження на електромережу (що для наших мереж не ОК); 2) "швидко" має свою ціну. Знос батареї так буде більшим, навіть за умови використання більш "терплячих" залізофосфатних батарей.
@@kokojamboua7244 критичність ситуації визначає приорітети. Звісно, якщо графіки будуть поблажливі, можна думати про більший термін експлуатації, ну а якщо "жесть" - звісно в приорітеті буде швидкість
Додивився лише до моменту зарядки дельти. Час по відео 2.08 але насправді іона заряджається набагато швидше. Просто вірте мені... Дуже достовірно та інофрмативно.
@@valentynkostyna8364 я сам прекрасно знаю за скільки вона заряджається, бо маю таку на роботі і вдома. А витрачати час на "огляд", де людина полінилась зробити норм монтаж - та ну ні, дякую.
@@storgom давайте так - цілі відзняти заміри одним кадром не було? Не було. Ну побачили що факапнули. Відкладіть, переміряйте і підзніміть наступного дня. І подякуйте за відгук/фідбек, що допоможе колись стати краще.
На официальном сайте блюетти : Lifecycle: 3500+(to 80%),6000+(to 50%) Я думаю нужно рассматривать максимальную скорость зарядки , вот у блюетти есть возможность подключить 2 блок на 500вт
Jackery важить легче, тому що там акум літій-оновий, що є міносум великим в порівнянні з Літій-залізо-фосфатним, а це кількість циклів гірша в 3-5 разів, це безпека гірша в. Одні мінуси, єдиний плюс, це вага, літій легший та менший!
Та навчіться вже правильно називати Вт і Вт*год. І як правильно пишутся Вт*год (а не Вт/год). Вже рік знімаєте відео про зарядні станції, а каша у відео до сих пір.
Підтримую. Якщо людина пише "кВт/година", то це маркер необізнаності та невігластва. Просто блогеру таке можна пробачити, але якщо так пише офіційний представник фірми, то з такою фірмою краще не мати справ. Це не спеціалісти, а комерсанти.
Вказуєте ціну на bluetti ac200 max зі свого магазину, тобто 63 к, чому ж тоді не берете до уваги той же пром юа, де є вказаний мінімум (53 к) і максимум (113 к). Робите відеоогляд, так робіть з цінами конкурентів. Ну таке, м'яко кажучи
Хто купуватиме, той вибере ліпше співвідношення ціни-якості. Якщо 53к, то чому настільки дешевше? Контрабанда, крадена гуманітарка чи після ремонту? На ринку благодійності немає, як то кажуть дешева рибка та погана юшка. За 113к теж питання, можливо там ще є додаткова батарея чи сонячна панель в комплекті або ж просто дуже гроші треба. Тому розбирати мотиви ціноутворення конкурентів, то невдячна справа.
Мог бы получиться неплохой обзор с рейтингом, если бы ведущий и STORGOM понимали бы разницу между Вт (кВт) и Вт*ч (кВт*ч) и то, что Вт/ч (кВт/ч) - вообще бессмыслица. Учите физику за 7-ой класс общеобразовательной школы, особенно, если Вы занимаетесь подобными устройствами.
Я вас вітаю, ви розгадали мій підступний план. Плюсики і мінусики це все відносно, просто для кращого сприйняття. Кожен сам вільний обирати те що йому довподоби, а інформація в відео лише для ознайомлення.
Анкер краще всіх представлених,трохи нечесний огляд,але цікавий)))Автору явно до вподоби,більше,Екофло,тому такий висновок,а на даний момент у Екофло тільки один плюс-це крутий додаток,ВСЕ!!!!!
Дякую за коментар. Ще раз хочу пояснити. Кожен в праві вибирати самостійно те що йому до вподоби. Ніхто вас ні до чого не примушує і погоджуватись з автором (зі мною)) також. Все що ви бачили в відео це порівняння. Вибір завжди залишається за вами.
@@hostiseeyou Да,мабуть ,це сама страшна проблема,ви праві))))До чого тут вага ,я говорю про тех характеристики і я знаю про що саме я говорю!!!Це моя суб'єктивна думка,а ви собі думайте,як заманеться.Миру нам🇺🇦
@@limpbizkit4518 але ти смішний, якщо не важлива вага, то за ці гроші візьми потужний інвертор і батареї на 10кВт. Анкер гірший майже по всім параметрам. Саме тому він набагато дешевший за кордном, ніж екофлоу. Тільки в нас бариги на анкер накрутили ціни. О, і все ж таки виявилось, що це тільки ваша думка, так і запишемо.
Ще треба було сказати про шум, пилосос Блюеті на зарядці це треш, всі інші шумлять при роботі доволі сильно, а от найдешевша - при невеликому навантаженні мовчить взагалі, а при зарядці та навантаженні ледь чутно, тож для мене це найжирніший плюс, окрім ціни. Ще окраеми мінус я б поставив за зовнишній БЖ, тому ж блюетті, для такої здоровенної станції це дичина.
@@АндрейНестеренко-с4л як хоче так хай і позиціонується, мінус з шумом - суттєвий. І ще вона помітно шумить при роботі, тобто при віддачі, тож тут "позиціонуванням" не відмажешся.
Подивився до кінця , отримав майже всі професійні відповіді , критичний кометар скасував , ставлю лайк ...! Молодець ! Ще й підписався ! Ще б було добре ,щоб вказав в кожній станції тип батареї ,ємність і напругу . Та ще скільки часу може безперервно працівати в режимі ДБЖ . В мене чудово працює Дельта міні ,але бажав би її замінити на більш потужну Дельта 2 .
купив анкер 767. дуже гарний, але насос для скважини 1.5 кіловата не працює. При запуску він тягне більше ніж 1.5 кіловата і потужності не вистачає. зарядна станція починає тріщати, і вимикається. Дуже шкода ((( а я сподівався що як раз 3.5 кв максимум вистачить щоб запускався насос.. Прийдеться все одно генератор запускати для насоса коли буде потрібно.
Fich Energy і купа його клонів (зазвичай теж позначається як F2000) має заводський недолік - пізно вмикає вентилятори, через що горить електроніка і не ремонтується. Тільки плати під заміну, яких ще й немає. Після придбання краще одразу віддати майстрам, що б підрегулювали температуру спрацювання охолодження
@@ALeXSagittariusи каким мастерам отдать? У меня изредка прекращается подача напряжения, не знаю с чем это связано, может с перегревом. Есть у кого нибудь такая проблема?
Дуже не вистачає такого показника, як швидкість заряду при роботі в режимі дбж з навантаженням. Не всі станції при роботі під навантаженням заряджаються.
залежить від холодильника, треба дивитись на стартову потужність. Для інверторного холодильника підійде і дешева ноунейм станція з меншою потужністю. Для не інверторного холодильника треба треба щоб станція видавала потрібну пікову потужність (зазвичай більше 1 кіловата). Далі вже треба дивитись на потрібний для вас час роботи від станції
Не буде екофлоу 6 кВт на год за умови підключення додаткових батарей видавати аж ніяк. Зможе видати лише стільки, скільки видає максимальний номінал інвертор на базовій станції. Тобто в 2 кВт/год. Просто час її роботи під таким навантаженням збільшиться з години до максимум 3-х
До Bluetti AC200MAX в додаткових можливостях можна ще додати, що до станції можна підключити ще один блок живлення (купується окремо) і тоді станція буде заряджатися відповідно у два рази швидше.
@@JonyLebrony Що краще вирішує кожен сам собі, ціна додаткового блоку живлення набагато менша від ціни, як ви кажете, нормальної станції. Тому я і сказав, що це просто як опція.
комп на 46 ватт дійсно перенесе 30 мс. Але якщо всередині більше обладнання і воно буде під навантаженням то можете залишитись без певної частини обладнання. Без перезавантаження живлення може не піднятись...
EcoFlow Delta 2, 1800 Вт на десятому циклі заряду з 70% остатку, при постановці на дозаряд - зламалася. вилетіли транзистори і драйвер. розбір показав- неякісна пропайка одного з транзисторів. ще не ремонтував, але осад неприємний (
Дуже шкода. Дякую що поділились з нами цією інформацією. Це ворить нам про те, що брак може бути присутній скрізь, навіть у такої відомої і не дешевої компанії як Ecoflow
У тому році купляв без таблиць те, що було доступно. А доступна била лише bluetti ac200p із lifepo4 тож її і взяв. Ну і серверний walker якийсь як дбж. Зараз би взяв eco flow із lifepo4.
Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо станція повністю розрядилася і тепер не заряджається. При ввімкненні на екрані відображається нульовий заряд і через 2 секунди гасне
Того дивись. Екофло 2 макс. це : інвертор обычный, , сонечний инвертор, , мощность, швидка зарядка, Емність 2квт. , компактність, зниження рівня шуму, мобільність, тай додаток зручний. Ось ти і платиш за цей такі гроші.
У всех Экофлоу через приложение устанавливается максимальный и минимальный заряд аккумулятора, время отключения и.т.д. Установив минимальный разряд хотя бы на 1% и станция не уйдёт в "кулдаун", а станет заряжаться сразу же после подачи напряжения на вход.
@@hostiseeyou Возможно в какой-то из ранних моделей на Liion. Я все модели не имею возможности проверить. Вы в какой модели столкнулись с отсутствием возможности установки максимального и минимального зарядов?
Дивно що джейкері далі плюсик за кількість відданих ватт, але в неї і ємність більша. Також сумнівно давати плюсик блюєтті та флінчу за ресурс батареї бо там десь заявлено в інтернеті. При тому що в цілому ці станції показали себе гірше за всіх. Тому якось не віриться що в них ресурс найкращий.
Виходить що при циклі розряду/заряду акумуляторної батареї на 2000 Вт втрати становлять ~500 Вт, звідси ККД зарядних станцій = 75 -80%. А чому скрізь пишуть що акумуляторні батареї LiFePO4 ККД = 95% ?
Приветствую . Спасибо за интересный обзор . Возник вопрос . У меня есть станция ecoflow delta 2 max . Хочу купить дополнительную батарею . И тут возникла проблема . В продаже есть доп батареи нового ( дельта 2 ) и предыдущего ( дельта 2000 ) поколения . Есть ли совместимость между станцией второго и батареей первого поколения ? Спасибо
Добрий день! Поєднувати АКБ різних поколінь можна, але ви тоді не будете мати коректних даних по часу роботи АКБ. Це виникиає через різні типи елементів, які знаходяться в серединіх самих АКБ (літій, літій- залізо- фосфат) Тому краще купувати до другої дельти Extra Battery другого покоління.
Вопрос: А как вы меряли ? Берём отданную мощность, делим на время разряда, и получаем на выходе нагрузку Получается что JACKERY разряжали нагрузкой 1,1кВатт, а FICH - 1,5 кВатт Разве это честные сравнения ?
Доброго дня, Крутий огляд! Пройшов майже рік як передивився, вирішив вернутись запостити питання, трохи час минув люди набавились з цими станціями,може хтось щось порадить. Отже мені наразі виглядає дійсно Анкер 767 і Екофло Макс 2 - топи на ринку в області 2 кіловатних, блуеті трохи та програє, плюс в знайомих погоріли, таке. По відгуках і оглядах - в Анкерів невеликий процент станцій мають якесь потріскування чи то від кулера чи то якась іскра від електроніки, можливо хтось стикався з такою поломкою на практиці? В загальному цікавить, яка з цих двох станцій надійніша в наших умовах - стрибки напруги(відсікач мав би помогти та все ж), пускові струми умовно холодильника чи пралки і так далі. Доречі по цінах - дельта 2 макс тримається сотку +- і не дуже падає хоч і податок ніби от от відмінять, а от Анкер реально найти і за 80-90к в норм продавців. Наперед дякую за поради!
Треба було визначити ЦІНА ОДНОГО ВИДАНОГО ВАТА (ціна станції на реальео видані кіловати) отут було б цікаво Переможці Фіч 32грн ват , та Джеккері 36грн ват
Як може бути у фіч витрата 1660 на протязі 1.05год скредній показник 1500ват/год. В анкер витрата 1823 на протязі 1.41год середній показник виходить 1100ват/год У всіх інших споживання приблизно 1100ват/год при навантаженні 1500ват/год. Як такі дива виходять?
Результати тестування потрібно було звести до єдиної таблиці. Було би зручно порівнювати різні станції та й відео було набагато коротшим. Дарую ідею на майбутнє ).
Добрий день, скажите, будь ласка, яка мені потрібна мощностью станція на одночасну работу двуконтурного котла Баксі main 5, індукційна плина( хоча б на мін), 2 телефона, холодильник ноуфрост. Дякую.
Справа не в плюсиках, а у ціні плюсика. Ємність яку станція видала це плюсик, і зайвий якийсь порт це плюс. Екофлоу (сам до неї схиляююся) отримав 4 плюси за плюшки, а не основні фічі
У Anker додаткова функція - можливість не тягати в руках 30кг щоб перенести в іншу кімнату)
Чудовий огляд. Вважаю, що в цілому можливості кожної станції відповідають її ціні. А кожен вже прийме рішення для себе, чи компенсується відсутність мобільного додатку і кількасот ват сорока тисячами гривень різниці в ціні.
Також можна додатково пронормувати вартість станції відносно її реально видаваємої потужності аби побачити у якої з них дешевше коштує електроенергія. Отримаємо наступні результати, де менше = краще:
bluetti 38 079,10
jackery 36 099,14
ecoflow 44 767,77
anker 54 306,09
fich 31 927,71.
Звичайно, методика обчислення цікава, коли плюсик за розумний генератор такий же як плюсик за час розряду)
Але сам огляд чудовий, робота виконана неймовірна! Дякую за класний матеріал!
Супер! Як раз вчасно, не вистачало декількох відповідей, тепер всі питання зняті!
Дякую за інформативний, чудовий контент!
Дуже інформативно і корисно, дякую за тонну проробленної роботи!
Якщо 1500 ваат розхід в годину то поділивши на 60хв виходить що споживання 25вт на хвилину, і якщо вірити тестам то виходить що деякі пропрацювали більше 100хв під навантаженням, а отже це більше 2500 ват віддачі якщо працювати весь час під навантаженням 1500втг, отже майже всі крім однієї скидали потужність, тому і пропрацювали 1год40хв
Молодці, як усе інфоомативно та практично розклали.
Такі огляди цікаві та допомагають швидше і практичніше обрати для себе краще з того, що є. Продовжуйте, чекаємо!
Супер, дякую. Дуже корисне відео. Саме цю категорію чекав, немає порівнянь!! Ще б по гучності порівняти, взагалі б було б відео як для мене))))
Bluetti AC200Max та AC200P можна заряджати двома адаптерами живлення і отримувати замість 470Вт - біля 900Вт струм заряду. Другий продається окремо (рідний на сайті з кабелем коштує 190 євро, не рідний 6к грн + кабель адаптер в районі 1000-1500грн зараз якщо купляти в Україні. В мене є як екофло дельта 2 + екста батарея (вже 2 роки), так і блюетті АС200Р. В цілому екофло подобається більше (зручна апка з кастомними функціями та можливістю віддаленого перегляду стану заряду і тд, режим УПС є, налаштовується час авто вимкнення - зручно після зарядки не ходити і не вимикати) але д2 шумна досить під навантаженнями, хоча до 500Вт практично її не чути, а от більше 1000Вт наче пилосос працює. Блюетті АС200Р (не плутати з макс що в огляді) досить велика, має шумні адаптери зарядок (сама станція сильно тихіша ніж д2 в роботі), не має апки, але коштує майже в половину від ціни д2 макс, або комбо дельта 2 + екстра батарея. В разі підключення через автомат резервного вводу - великої різниці між ними не бачу, але треба звернути увагу що екофло довше та надійніше працює в режимі перевантаження - д2 на вихід має 1800Вт, і до 2700Вт в режимі х-буст, коли блюетті має 2000Вт в нормальному режимі, але працює лише до 2х хвилин в режимі до 2500Вт, і лише кілька секунд до 4500Вт (як пікове навантаження). На практиці д2 спокійно працює при легких перевантаженнях (комп підключений через упс який споживає 400-700Вт та мікрохвильовка на 1600Вт спокійно працюють разом, з квартирним освітленням та розетками, вентилятором та іншими дрібницями), блюетті ще не вдалось потестити плотно в режимі перевантаження, але гадаю що вона не дуже радіє перевантаженням вище 2 кіловатт і буде іти в оверлоад досить часто. В цілому по ціні в АС200Р і її ємності/потужності навіть за умови покупки другого зарядного - складно конкурувати, бо в такому ціновому діапазоні 2кВт мобільних станцій по-суті немає. Якщо у вас вже є наприклад екофло д2 макс, і ви хочете купляти екстра батарею - на мій погляд краще купити ас200р по ціні екстра батареї, але мати другий повноцінний інвертор на випадок, якщо з першим щось станеться
Підкажіть чи у всіх, таких заряних, чистий синус?
Найкращий показник це вартість збереження 1 квт. Можливо взяти поправку на ККД, кількість циклів... А так, зрівнювати пристрій за 100 тис і за 50 тис та казати що за 100 тис краще бо в нього WiFi є... Вибачте, але безглуздо платити за WiFi який ніяким чином не впливае на головну функцію пристрою це безглуздо...
Все вірно. Це як враховувати додаткові опції у автомобіля. Одже головна функція автомобіля - перевезти певну кількість людей і речей на певну кількість км. Якщо так оцінювати, то умовний рено логан буде кращим за умовний бмв 3 серії...
для декого лише показник гривня/квт має значення, а для когось це може бути не ключовим питанням, а питання зручності і наявності "екосистеми" - генератор, сонячні панелі, додаткові батареї, ресурс, %% віддачі від ємності і таке інше
для цього такі огляди і роблять - кожен оцінює за своїми критеріями. і ринок вирішує
@@MrShapodсаме тому, далеко не всі їздять на М3. Але ваш пост занадто вже маніпулятивний. Порівнювати ємність та наявність WiFi?
Мені дуже сподобалося! Доволі зважене та зрозуміле порівняння.
Щиро вдячні!
С учётом нынешних цен однозначным победителем можно считать Bluetti. Она упала в цене почти в 2 раза. Её единственный недостаток это медленная зарядка, решается покупкой относительно недорогой второй зарядки, которая втыкается в солнечный порт. Можно спокойно взять мощную зарядку от электросамоката (они банально дешевле). А солнечный порт, куда и нужно будет втыкать эту зарядку, максимально всеяден по вольтажу и току. И будет заряжаться за 2 - 2.5 часа. Да колхоз, да нужно потратить еще 2-3 тысячи гривен, но посчитайте итоговую цену. Посмотрите на ресурс. И всё встанет на свои места. А не все эти свистоперделки, типа блютузов или беспроводных зарядок... ИМХО
Добрый день , подскажите пожалуйста,какую именно нестандартную зарядку от самоката надо купить,или название фирмы? Заранее спасибо.
@@юрийкоротычприсоединяюсь к вопросу
Свістопєрдєлкі 😂😂😂😂😂👍👍👍
@@юрийкоротыч наприклад, Voltronic JN-7280 (72В/8А) - від 1000 грн, перехідник до нього на Алі - Female XT90 to 3pin (від 40 грн з монетами).
"свистоперделки, типа блютузов или беспроводных зарядок" в Bluetti також присутні ;)
Потрібно ще порівнювати як виконані станції з технічної точки зору, а не тільки те, що пише у них на коробці.
Ecoflow, Bluetti, Anker - виконані якісно, хоча теж є свої нюанси (наприклад Delta 2 Max і Delta 2 - це небо і земля з точки зору електроніки всередині).
Все інше - китайський китай досить посередньої якості.
Та й з приводу довговічності, пів року всі станції з цього списку проживуть, а от що буде далі це вже велика загадка.
Ну і ставити Jackery з літій-іонами в ряд з ліферними станціями, а потім порівнювати їх вагу це сильно звичайно))
Підкажіть будь ласка що би Ви вибрали? І я так розумію що дельта два Макс це небо?
@@freegunslinger все залежить який у вас бюджет і на яку потужність потрібна станція. Їх зараз дуже багато під різні цілі.
Але якщо в загальному то рекомендую бренди Ecoflow та Bluetti, вони вже себе добре зарекомендували, та й якщо навіть раптом якийсь ремонт то в більшості на них є запчастини та майстри які ремонтують, хоча в принципі ламаються станції при нормальних умовах експлуатації досить рідко.
І так, Дельта 2 Макс значно потужніша по електроніці всередині ніж Дельта 2, проте тут також залежить від того під які цілі вона вам потрібна, якщо умовно зарядити ноутбук і телефон декілька разів то цілком і звичайна Дельта 2 підійде)
@@aklionq3194 дякую за розгорнуту відповідь. Потрібно для газового котла , бо замерзну зимою в новобудові
@@freegunslinger якщо потрібна тільки для газового котла тоді рекомендую Ecoflow River 2, або Bluetti AC2A/AC2P (це новіші аналоги EB3A). У всіх них визідна потужність 300 ват, цього хватить до котла, але не рекомендую нагружати такі станції більше 150-200 ват, бо швидко згорять.
І ще врахуйте такий момент, газові котли часто бувають фазозалежні, а у станції на виході фаза і фаза, нуля там немає. Тому якщо ваш котел потребує чистий нуль то зі станцією напряму він працювати не буде.
Якщо говорити про моделі трішки потужніші щоб ще й освітлення включити і телефон з ноутбуком декілька разів зарядити то рекомендую Bluetti AC70P.
Якщо мова йде про повноцінне живлення всієї квартири то тут вже треба дивитись в сторону Delta 2 (але нагружати не по повній, бо там досить слабкі транзистори які часто горять, та ще й так що процесор пробивають), Delta 2 Max ну або Anker 757 теж варіант ніби досить не поганий.
Bluetti нажаль в цьому сегменті потужних станцій поки дуже відстає від конкурентів.
@@aklionq3194 дякую за поради! Трохи злукавив, рівер 2 Макс у мене вже є. Хочеться щоб день мати спокій, бо новобудова висить на так званій "времянці" ну і іноді поганяти пс5 чи пк. Ну або літом кондьор запустити. Тому кошуся у сторону Дельта 2, анкер 767 чи блюеті ас200макс. Дуже дякую за підказки!
Ще би провести розрядку на меншій потужності. Умовно ПК, ноут, роутер, котел, освітлення... ват 300-500. Щоб подивитись на ефективність самого інвертора. Чим довша робота від батареї тим більше йдуть витрати на роботу самої стації. Не думаю що використання зарядних станцій як джерела живлення для обігрівача, короткочасно на чайник хвильовку так, решту часу навантаження менше.
Слушна порада. Найближчим часом, пробуємо реалізувати цю ідею.
@@storgomдля більшості найважливішім є тривалість роботи котла опалення та швидкисть заряду.
+ холодильник
@@ророророввыскажіть будь ласка,який прибор треба вибрати саме для котла,щоб працював хочаб 4-6годин 🙏🇺🇦
Найкраща зарядна станцыя та, на яку вистачає грошей!
Погоджуюсь з Вами цілком! В блекаут злампічів собі з того що було освітленя і зарядку до мобільніка, обійшлось незнааю в скільки)))), все куплялось в разний час... Та все ж радіо, світло, і гаджети працювали!
Треба ще було б сказати, що при меншому споживанні час роботи буде збільшуватись непропорційно навантаженню, бо потужний інвертор всередині станції навіть на холостому ходу споживає достобіса енергії. Умовно кажучи, якщо замість 1600Вт споживача підключити 160Вт, то час роботи збільшиться не до 15 годин, а, наприклад, до 8. Тому, якщо споживання планується невелике, краще купити менш потужну станцію і додатковий акумулятор, ніж таку потужну станцію, яка і без навантаження розряджатиметься.
На 160 майже не буде різниці і можна сміливо брати більш потужну. Але я особисто взяв також 2 станції (рівер макс + рівер про) замість дельти. Такий конфіг мені здається і зручніший і надійніший. Можна окремо використовувати, а рівермакс так взагалі компактний, що с собою в авто брати зручно і можна працювати не в дома.
краще порадитись з електриком і не писати неправди)
@@punkufolog Краще візьміть якусь потужну станцію, увімкніть інвертор (розетки 220В), не під'єднуючи навантаження, залиште на добу-дві і самостійно переконайтесь, що як інвертор так і сама станція споживає заряд акумуляторів і розряджає сама себе швидше, ніж ви думаєте. Не дарма ж всі виробники обладнують свої станції кнопками вимикачами навантажень: окрема кнопка для портів usb (де також є перетворювач, тільки понижаючий), окрема кнопка для DC виходів 12В (ще перетворювач) і окрема кнопка для виходів 220В. Кожен перетворювач споживає енергію навіть без навантаження і недоцільно тримати його весь час увімкненим.
@@slamslam2639Підтверджуємо. Спробували на своїй станції увімкнути 220В, відразу на екрані час використання зменшився в рази. При підключенні праски чи кондинціонера час інтуітивно зменшується. Тому кожен блок виходів має вимикачі.
Так. Оглядач не дав коефіцієнт ефективності станцій. В принципі це приблизно 90%. Тобто десь в середньому 10 відсотків йде на роботу інверторної частини.
Дякую за чудовий огляд та порівняння, дуже чекав цей відос саме від вас)
Дозвольте запропонувати ще параметр схожий на ККД (коефіцієнт корисної дії) у відсотках
віддана потужність / потужність спожита при заряджанні.
блуєтті = 1770 / 2400 * 100 = 73,75 %
джекері = 1856 / 2291 * 100 = 81,01%
екофлов = 1787 / 2310 * 100 = 77,36 %
анкер = 1823 / 2295 * 100 = 79,45 %
фіч = 1660 / 2077 * 100 = 79,92 %
(ЗІ: мабуть вайфай багато споживає)
цікаво чому такі втрати?
Чи може акумулятори там меньшої ємністі стоять чим заявлені?
Втрати залежать від ККД інвертор, роботи кулерів, зовнішньої температури тощо. Тому, всі порівняння дуже суб'єктивні, похибка в районі 5-10%, що робить порівняння недостатньо вірогідним
@@mmm12kievдля початку, треба було усі станції відкалібрувати, розрядивши в 0 і зарядивши до 100%. А вже потім оцінювати, скільки вона віддала
Дельта 2 Макс , к меня при появлении электричества включается сама на зарядку. Нужно просто подождать.
Поставив тисячний лайк... Дякую за чудову роботу
Отличный обзор, единственное упущение на моё скромное мнение, это отсутствие пункта по уровню шума, иногда этот показатель важнее многих.
Дякую, в наступних тестах візьмемо це до уваги.
Цікаве та корисне відео) Погоджусь з одним коментатором, що "вага" різних критеріїв не може бути однакова. Тобто якщо станція розряджається повільніше за всі, то це неяк не дорівнює пелюстку за вай-фай. Виходить що Екофлоу набрав плюси на всяких плюшках, а на важливих показниках програв і все одно на першому місці.)))))
Добрий день. У мене JACKERY
EXPLOER 2000 PRO, перший раз заряджався 2год. 10хв., а в другий та третій рази + - 1год.40хв.
Імхо, у зведеній таблиці краще використовувати бали, замість плюсів чи простого виділення кольору. Балами може буте зайняте місце (для станцій які зайняли одне місце ставиться одинаковий бал).
Зачем я это смотрю? У меня же все равно нет на них денех :)
Теперь точно не нужно смотреть)
Может ты не там работаешь
Швидкість зарядки це номер один із показників
в мене FOSSiBOT F2400, похожа на Fich Energy F2000 (напевне на одному заводі роблять під різні бренди з невеликими модифікаціями), в ній 2048 батарея по спеці і інвертор трохи потужніший. Працює як безперебійник для комп'ютера та монітора, станцією задоволений адже можу пропрацювати робочий день від неї. Можна і не помітити коли світло пропало) Заряджається досить тихо.
Богачь)
Дякую Вам за інформативний огляд, тепер я знаю яку станцію придбаю.
Будь ласка)
Спасибо, помог с выбором!
Згоден Delta 2 Max краща. Ще уснеї великий плюс шо можна підключити смарт генератор і зовсім не залежати від мережі, при цьому генератор буде робит автоматично.
Другий раз в екофлоу вийшов краще, бо було зняте обмеження на максимальну потужність що станція споживає при зарядці з електромережі. За замовчанням вона не є максимально можливою, адже велика швидкість заряду 1) дає велике навантаження на електромережу (що для наших мереж не ОК); 2) "швидко" має свою ціну. Знос батареї так буде більшим, навіть за умови використання більш "терплячих" залізофосфатних батарей.
Замість втратити 20% за 10років,втратите за 5)біда..це при умови якщо користуєтесь щодня станцією до нуля,що в принципі не так)
@@kokojamboua7244 критичність ситуації визначає приорітети. Звісно, якщо графіки будуть поблажливі, можна думати про більший термін експлуатації, ну а якщо "жесть" - звісно в приорітеті буде швидкість
дякую за такий тест
Додивився лише до моменту зарядки дельти. Час по відео 2.08 але насправді іона заряджається набагато швидше. Просто вірте мені...
Дуже достовірно та інофрмативно.
Додивився б до кінця - то знав би, що він ще раз простежив заряджання Дельти 2 Макс і витрачено часу - 1. 42 хв
@@valentynkostyna8364 я сам прекрасно знаю за скільки вона заряджається, бо маю таку на роботі і вдома. А витрачати час на "огляд", де людина полінилась зробити норм монтаж - та ну ні, дякую.
Якщо ви добре розбираєтеся в монтажі відео, ми можемо запропонувати вам роботу.
@@storgom давайте так - цілі відзняти заміри одним кадром не було? Не було. Ну побачили що факапнули. Відкладіть, переміряйте і підзніміть наступного дня. І подякуйте за відгук/фідбек, що допоможе колись стати краще.
+ гарний огляд, дякую
Супер робота! Дякую
Дуже інформативно.Дякую
Коментарі створені щоб давати фітбек для відео, а не жалітись на свою ніщєту.
Відео інформативне, цікаве, дає багато розуміння про окремі станції.
Дуже крутий огляд! Була б можливість я б сам їх так само б тестував)
На официальном сайте блюетти :
Lifecycle:
3500+(to 80%),6000+(to 50%)
Я думаю нужно рассматривать максимальную скорость зарядки , вот у блюетти есть возможность подключить 2 блок на 500вт
також цікавить зарядна станція Fossibot F2400(EcoPlay EP2400). Наразі кращий варіант ніж fitch, якщо врахувати ціну.
Коректний та цікавий огляд
Дякую
Jackery важить легче, тому що там акум літій-оновий, що є міносум великим в порівнянні з Літій-залізо-фосфатним, а це кількість циклів гірша в 3-5 разів, це безпека гірша в. Одні мінуси, єдиний плюс, це вага, літій легший та менший!
ого аналитика! про 3-5 разив из практики? это маркетинговый пздж))
@@wacupanic це не аналітика, це технічна частина. Вивчайте, може допоможе.
Та навчіться вже правильно називати Вт і Вт*год. І як правильно пишутся Вт*год (а не Вт/год). Вже рік знімаєте відео про зарядні станції, а каша у відео до сих пір.
Душнила
Підтримую.
Якщо людина пише "кВт/година", то це маркер необізнаності та невігластва.
Просто блогеру таке можна пробачити, але якщо так пише офіційний представник фірми, то з такою фірмою краще не мати справ. Це не спеціалісти, а комерсанти.
Ще цікаво в яких з них є обмеження в зарядці до 80%. Наче таке бачив лише в екофлоу. Чи помиляюсь?
Все вірно, лише в EcoFlow
Це єдиний огляд який я хотів побачити українською мовою. Все прозоро заряд, розряд, навантаження і час роботи. Дякую за огляд
Будь ласка. Маємо надію, що відео було вам корисним.
Вказуєте ціну на bluetti ac200 max зі свого магазину, тобто 63 к, чому ж тоді не берете до уваги той же пром юа, де є вказаний мінімум (53 к) і максимум (113 к). Робите відеоогляд, так робіть з цінами конкурентів. Ну таке, м'яко кажучи
Хто купуватиме, той вибере ліпше співвідношення ціни-якості. Якщо 53к, то чому настільки дешевше? Контрабанда, крадена гуманітарка чи після ремонту? На ринку благодійності немає, як то кажуть дешева рибка та погана юшка. За 113к теж питання, можливо там ще є додаткова батарея чи сонячна панель в комплекті або ж просто дуже гроші треба. Тому розбирати мотиви ціноутворення конкурентів, то невдячна справа.
В блюеті немає режиму зарядки Турбо? В менших версіях є, поруч з сайлент режимом
Мог бы получиться неплохой обзор с рейтингом, если бы ведущий и STORGOM понимали бы разницу между Вт (кВт) и Вт*ч (кВт*ч) и то, что Вт/ч (кВт/ч) - вообще бессмыслица. Учите физику за 7-ой класс общеобразовательной школы, особенно, если Вы занимаетесь подобными устройствами.
Гарний огляд, дякую за проведену роботу!
Дякую вам за позитивний коментар
супер! Замовив Fich,тільки під брендом Choetech
Что взять ? 1) Портативна зарядна станція AFERIY AF-P210 2400W или Зарядна станція EcoPlay P2001 ??)
После повторной зарядки экофло (и только ее), стало понятно, кому притянут за уши победу.
Я вас вітаю, ви розгадали мій підступний план. Плюсики і мінусики це все відносно, просто для кращого сприйняття. Кожен сам вільний обирати те що йому довподоби, а інформація в відео лише для ознайомлення.
Анкер краще всіх представлених,трохи нечесний огляд,але цікавий)))Автору явно до вподоби,більше,Екофло,тому такий висновок,а на даний момент у Екофло тільки один плюс-це крутий додаток,ВСЕ!!!!!
Ротний сказав сама краща станція та яка найлегша.
Дякую за коментар. Ще раз хочу пояснити. Кожен в праві вибирати самостійно те що йому до вподоби. Ніхто вас ні до чого не примушує і погоджуватись з автором (зі мною)) також. Все що ви бачили в відео це порівняння. Вибір завжди залишається за вами.
Чим саме він кращий? Ecoflow важить 23кг, anker 30кг. Цього вже достатньо для програшу анкера.
@@hostiseeyou Да,мабуть ,це сама страшна проблема,ви праві))))До чого тут вага ,я говорю про тех характеристики і я знаю про що саме я говорю!!!Це моя суб'єктивна думка,а ви собі думайте,як заманеться.Миру нам🇺🇦
@@limpbizkit4518 але ти смішний, якщо не важлива вага, то за ці гроші візьми потужний інвертор і батареї на 10кВт. Анкер гірший майже по всім параметрам. Саме тому він набагато дешевший за кордном, ніж екофлоу. Тільки в нас бариги на анкер накрутили ціни. О, і все ж таки виявилось, що це тільки ваша думка, так і запишемо.
Для мого гаманця краще стабільна електрика зі стовпа.
Дякую за українську мову)
Ще треба було сказати про шум, пилосос Блюеті на зарядці це треш, всі інші шумлять при роботі доволі сильно, а от найдешевша - при невеликому навантаженні мовчить взагалі, а при зарядці та навантаженні ледь чутно, тож для мене це найжирніший плюс, окрім ціни. Ще окраеми мінус я б поставив за зовнишній БЖ, тому ж блюетті, для такої здоровенної станції це дичина.
Блюетті позиціонується як сонячний накопичувач. Йому панелей на кіловат треба, і буде щастя, і рідко знадобиться та зарядка шумна.
@@АндрейНестеренко-с4л як хоче так хай і позиціонується, мінус з шумом - суттєвий. І ще вона помітно шумить при роботі, тобто при віддачі, тож тут "позиціонуванням" не відмажешся.
@@SanyouUA так, шумить. Десь як дельта 2 від екофлоу. Найтихіша з цих - фіч енерджі і їй подібні.
@@АндрейНестеренко-с4л того я собі і купив choetech (клон Фіч, Окітел, 2Е і тому подібних)
1.6 кВт це всі прилади які можуть бути в побуті (ну звичайно без елекртоплити, але можна використовувати портативну на 1.5 кВт на одну комфорку)
настУпний пункт.. ) за контент +
Доброго дня.Може ви будете мати можливість розказати за Oukitel станцію.Дякую
Подивився до кінця , отримав майже всі професійні відповіді , критичний кометар скасував , ставлю лайк ...! Молодець ! Ще й підписався !
Ще б було добре ,щоб вказав в кожній станції тип батареї ,ємність і напругу . Та ще скільки часу може безперервно працівати в режимі ДБЖ . В мене чудово працює Дельта міні ,але бажав би її замінити на більш потужну Дельта 2 .
В анкера максимальна потужність 3500w. Принаймні так написано на їхньому офіційному сайті
купив анкер 767. дуже гарний, але насос для скважини 1.5 кіловата не працює. При запуску він тягне більше ніж 1.5 кіловата і потужності не вистачає. зарядна станція починає тріщати, і вимикається. Дуже шкода ((( а я сподівався що як раз 3.5 кв максимум вистачить щоб запускався насос.. Прийдеться все одно генератор запускати для насоса коли буде потрібно.
По ДБЖ Ecoflow, скажу по своїй DELTA 2, 30 мілісекунд за багато і комп лише раз через 3 не виключається.
Дякуємо, обов'язково перевиримо цей момент
Мабуть залежить від блока живлення компа, у мене також Delta 2, минулої зими жодного разу комп не відключився.
Fich Energy і купа його клонів (зазвичай теж позначається як F2000) має заводський недолік - пізно вмикає вентилятори, через що горить електроніка і не ремонтується. Тільки плати під заміну, яких ще й немає. Після придбання краще одразу віддати майстрам, що б підрегулювали температуру спрацювання охолодження
Oukitel, Sigma, Pisen, Choetech, Fich Energy P/F 2000/2001
@@ALeXSagittariusи каким мастерам отдать? У меня изредка прекращается подача напряжения, не знаю с чем это связано, может с перегревом. Есть у кого нибудь такая проблема?
Дуже не вистачає такого показника, як швидкість заряду при роботі в режимі дбж з навантаженням. Не всі станції при роботі під навантаженням заряджаються.
Дякую за підказку, дійсно правильне зауваження.
Підкажіть чи у всіх, протестованих, чистий синус?
Из мощности зарядки вычитаешь мощность потребителя. Остаток идёт на заряд аккума.
Delta 2 max - Лабораторні функції - мережа постійно активна, та вона буде одразу вмикати розетки після появи напруги.
от от!!! бо всі тільки піарять еко флов чи луеті, певно за гроші... а нормальну техніку не оглядають
А яка мінімальна станція потрібна аби працював двокамерний холодильник?
залежить від холодильника, треба дивитись на стартову потужність. Для інверторного холодильника підійде і дешева ноунейм станція з меншою потужністю. Для не інверторного холодильника треба треба щоб станція видавала потрібну пікову потужність (зазвичай більше 1 кіловата). Далі вже треба дивитись на потрібний для вас час роботи від станції
Дякую!
Дякуємо вам!
Маю Jackery Explorer 2000 Pro заряджається за годину і 40 хвилин стабільно. Кулер вмикається за необхідності охолодження і працює відносно тихо
Не буде екофлоу 6 кВт на год за умови підключення додаткових батарей видавати аж ніяк. Зможе видати лише стільки, скільки видає максимальний номінал інвертор на базовій станції. Тобто в 2 кВт/год. Просто час її роботи під таким навантаженням збільшиться з години до максимум 3-х
Дякую
До Bluetti AC200MAX в додаткових можливостях можна ще додати, що до станції можна підключити ще один блок живлення (купується окремо) і тоді станція буде заряджатися відповідно у два рази швидше.
Та краще вже докупити нормальну станцію....
@@JonyLebrony Що краще вирішує кожен сам собі, ціна додаткового блоку живлення набагато менша від ціни, як ви кажете, нормальної станції. Тому я і сказав, що це просто як опція.
Цікава інформація
комп на 46 ватт дійсно перенесе 30 мс. Але якщо всередині більше обладнання і воно буде під навантаженням то можете залишитись без певної частини обладнання. Без перезавантаження живлення може не піднятись...
EcoFlow Delta 2, 1800 Вт на десятому циклі заряду з 70% остатку, при постановці на дозаряд - зламалася. вилетіли транзистори і драйвер. розбір показав- неякісна пропайка одного з транзисторів. ще не ремонтував, але осад неприємний (
Дуже шкода. Дякую що поділились з нами цією інформацією. Це ворить нам про те, що брак може бути присутній скрізь, навіть у такої відомої і не дешевої компанії як Ecoflow
У тому році купляв без таблиць те, що було доступно. А доступна била лише bluetti ac200p із lifepo4 тож її і взяв. Ну і серверний walker якийсь як дбж. Зараз би взяв eco flow із lifepo4.
Підкажіть, будь ласка, що робити, якщо станція повністю розрядилася і тепер не заряджається. При ввімкненні на екрані відображається нульовий заряд і через 2 секунди гасне
Поділіть кількість виданих кіловат на вартість
Це єдина об'єктивна оцінка
Не єдина.
З вашої логіки жигуль і мерседес мають коштувати однаково? І то їде і то.
Того дивись. Екофло 2 макс. це : інвертор обычный, , сонечний инвертор, , мощность, швидка зарядка, Емність 2квт. , компактність, зниження рівня шуму, мобільність, тай додаток зручний. Ось ти і платиш за цей такі гроші.
У всех Экофлоу через приложение устанавливается максимальный и минимальный заряд аккумулятора, время отключения и.т.д. Установив минимальный разряд хотя бы на 1% и станция не уйдёт в "кулдаун", а станет заряжаться сразу же после подачи напряжения на вход.
не у всех
@@hostiseeyou Возможно в какой-то из ранних моделей на Liion. Я все модели не имею возможности проверить. Вы в какой модели столкнулись с отсутствием возможности установки максимального и минимального зарядов?
@@a.d.9778 в delta 1, был очень удивлен, сейчас докупил delta 2 max, приложение конечно удобная штука
Thanks a lot! 🇺🇦
You are welcom
Дивно що джейкері далі плюсик за кількість відданих ватт, але в неї і ємність більша. Також сумнівно давати плюсик блюєтті та флінчу за ресурс батареї бо там десь заявлено в інтернеті. При тому що в цілому ці станції показали себе гірше за всіх. Тому якось не віриться що в них ресурс найкращий.
На вашу думку які кращі станції
Виходить що при циклі розряду/заряду акумуляторної батареї на 2000 Вт втрати становлять ~500 Вт, звідси ККД зарядних станцій = 75 -80%. А чому скрізь пишуть що акумуляторні батареї LiFePO4 ККД = 95% ?
Бо може пишуть про самі батареї. А тут ще треба додати витрати на перетворення і сам інвентор споживає.
Доброго дня! Які зарядні станції можуть заряджатися від дешевого, бензинового генератора (не інверторного) з модифікованою синусоїдою?
Приветствую . Спасибо за интересный обзор . Возник вопрос . У меня есть станция ecoflow delta 2 max . Хочу купить дополнительную батарею . И тут возникла проблема . В продаже есть доп батареи нового ( дельта 2 ) и предыдущего ( дельта 2000 ) поколения . Есть ли совместимость между станцией второго и батареей первого поколения ? Спасибо
Добрий день! Поєднувати АКБ різних поколінь можна, але ви тоді не будете мати коректних даних по часу роботи АКБ. Це виникиає через різні типи елементів, які знаходяться в серединіх самих АКБ (літій, літій- залізо- фосфат) Тому краще купувати до другої дельти Extra Battery другого покоління.
Вопрос:
А как вы меряли ?
Берём отданную мощность, делим на время разряда, и получаем на выходе нагрузку
Получается что JACKERY разряжали нагрузкой 1,1кВатт, а FICH - 1,5 кВатт
Разве это честные сравнения ?
Доброго дня,
Крутий огляд!
Пройшов майже рік як передивився, вирішив вернутись запостити питання, трохи час минув люди набавились з цими станціями,може хтось щось порадить.
Отже мені наразі виглядає дійсно Анкер 767 і Екофло Макс 2 - топи на ринку в області 2 кіловатних, блуеті трохи та програє, плюс в знайомих погоріли, таке.
По відгуках і оглядах - в Анкерів невеликий процент станцій мають якесь потріскування чи то від кулера чи то якась іскра від електроніки, можливо хтось стикався з такою поломкою на практиці?
В загальному цікавить, яка з цих двох станцій надійніша в наших умовах - стрибки напруги(відсікач мав би помогти та все ж), пускові струми умовно холодильника чи пралки і так далі.
Доречі по цінах - дельта 2 макс тримається сотку +- і не дуже падає хоч і податок ніби от от відмінять, а от Анкер реально найти і за 80-90к в норм продавців.
Наперед дякую за поради!
Треба було визначити ЦІНА ОДНОГО ВИДАНОГО ВАТА (ціна станції на реальео видані кіловати) отут було б цікаво
Переможці Фіч 32грн ват , та Джеккері 36грн ват
Час зарядки також важливий показник
@@ІванІванич-ш2удля мене - найважливіший
Коментар який підтримує україномовний контент навіть попри супротив ютуба
Ви супер, дуже інформативно
Дякуємо.
В ecoflow після оновлення ПО після появи 220В включається зарядка
Так, вже з'явилась така функція.
Як може бути у фіч витрата 1660 на протязі 1.05год скредній показник 1500ват/год.
В анкер витрата 1823 на протязі 1.41год середній показник виходить 1100ват/год
У всіх інших споживання приблизно 1100ват/год при навантаженні 1500ват/год.
Як такі дива виходять?
Швидше за все - обігрівач включався/виключався.
Фічу пощастило - у нього виключався менше ніж у інших, тому й розрядив його швидше.
А як що до захисту від зустрічної напруги ?
а є новий список. за майже рік щось змінилося?
Лайк, за колю душнілу 😂!!!!!
Результати тестування потрібно було звести до єдиної таблиці. Було би зручно порівнювати різні станції та й відео було набагато коротшим.
Дарую ідею на майбутнє ).
Дуже вдячні за рекомендацію
перепрошую
"корзина" -> "кошик"
дякую ))
Подякував
Стоіт лі брать цю зарядну станцію
envirobest adayo portable power station sp2500 2496wh
Звідки 24 місяці гарантії на Fich Energy? На офф сайті, та і на вашому теж написано 12 місяців
Просимо вибачення. Нами була допущена жахлива помилка. Гарантійний термін на Fich Energy дійсно 1 рік. Дуже вдячні за уважність.
шоб було добре видно, треба нормальне освітлення в приміщенні.
а то влаштували з'йомку наче у льоху.
Добрий день, скажите, будь ласка, яка мені потрібна мощностью станція на одночасну работу двуконтурного котла Баксі main 5, індукційна плина( хоча б на мін), 2 телефона, холодильник ноуфрост. Дякую.
Купи ваттметр и измерь. 300грн на олх. Или у знакомых одолжи.
Справа не в плюсиках, а у ціні плюсика. Ємність яку станція видала це плюсик, і зайвий якийсь порт це плюс. Екофлоу (сам до неї схиляююся) отримав 4 плюси за плюшки, а не основні фічі
Доброго дня! Чи є можливість використовувати зарядні станції як ДБЖ?
у відео про це сказали, там є деякі моделі які це підтримують