Про університет - не згодна)університет це база, це спілкування, це підйоми і падіння, це встигнути все в найкоротший проміжок часу, це грамотність( для тих хто прагне знань), це подолати свої страхи, це перепробувати все і знайти себе❤️ а написання диплому, це взагалі дуже хороший урок, який полягав в прочитанні великої кількості інформації, а потім всю цю інформацію потрібно було розкласти на полички і переписати своїми словами( і повірте це не так просто зробити), а ще в дипломі потрібно було придумати власний підхід, який потрібно було доказати😅Я обожнюю свій коледж, університет і студентські роки! А ще в університеті ми знаходимо друзів, які не дружать з нами тільки через те, що ми багаті)
Про университет - тут же залежить від напряму, професії))) Ой дуже не рекомендую йти до лікаря, який самостійно вчився лікувати)) То ж не треба узагалюнювати))
Авто - це комфорт і свобода переміщення. В часи війни взагалі вважаю авто необхідністю. Щодо ціни - то треба обирати авто яке ти без напруги можеш полагодити зважаючи на свій дохід, це як з телефоном купувати останній айфон тільки за умови якщо не шкода його розбити.
Якщо люди не будуть отримувати вищу освіту, то звідки візьмуться нові літаки, потяги, усілякі мрт, нові ліки ,супутниковий зв'язок тощо? Може, з маркетингом воно і працює, але чи ви наважитеся на найпростішу операцію, якщо лікар тільки дивився youtube? Це дуже шкідлива, деструктивна думка, яка врешті-решт призведе до сповзання України до рівня азійських країн з дешевою робочою силою і без свого наукоємкого виробництва. Найбільшу додану вартість мають товари глибокої переробки, яка потребує високотехнологічних рішень. Так, безумовно в Україні вища школа зараз в занепаді, але це не означає, що вона не потрібна. Всі європейські країни стимулюють приїзджати талановиту молодь на навчання, і часто там в університетах навчання безкоштовне. це далекоглядна політика, щоб і надалі залишатися високорозвиненими країнами.
З дечим не згода. Мені дуже пригодилася у роботі і моя курсова, і дипломна. Але я не переписувала білібірду, а досліджувала. Я обрала дуже практичну тему і подякувала собі вже безліч разів.
Я заробляю стільки, скільки ставлю собі за мету, і ця сума стрімко зростає. У мене чотири освіти з трьох країн. Освіта і заробіток - тісно пов'язані речі. Принаймні два з моїх дипломів серед моїх найкращих інвестицій в житті. Я та, ким я є і мій бізнес такий, який є, бо університети навчили мене бути найкращою версією себе у моєму світі. І принесли безцінні знайомства (це не тільки про дружбу, а й про світила і авторитети).
Щодо іпотеки не згоден. Місяць тому я платив за зйом однокімнатної квартири в Варшаві 1600 зл (стільки ж з дружини). А сьогодні за іпотеку плачу 1400 зл (плюс чинш) - в перспективі маючи власність яку продам за мільйон зл по ціні яка зросла, і ще зросте. Мені шкода 100 штук які я подарував власникам квартир за 8 років, жаль раніше не мав грошей на перший внесок. З іпотекою не звязуйтесь лише тоді коли є можливість дешево або на халяву десь жити. Або коли ставка банку хвора. В іншому випадку краще платити за своє ніж за чуже.
Бляха, це просто бомбічний канал. Окремо виражаю респект тобі за перехід на українську, ти розумничка, в тебе все чудово виходить. Також твій досвід у сфері фінансів дуже корисний для нас, новичків у цьому. Я буду дуууже радий, якщо ти продовжиш випускати подібного роду відео про фінансову освіту, давати якісь рекомендації зі свого досвіду, можливо порівнювати якісь види інвестицій. Тим паче з твоїм досвідом! Дякую тобі❤️
Про квартиру не згодна, бо живучи у орендованій ви платите стільки ж, скільки б могли платити іпотеку за свою) але орендована вам не лишиться, а своя лишиться. Тим паче хто нам забороняє здати свою квартиру, хай навіть вона в іпотеці, орендарі виплатять іпотеку фактично, а ми можемо чілити у будь-якій країні світу) хто заважає цьому?) звісно є ризики, але де їх немає? Може в бізнесі? Особливо коли за статистикою перший бізнес здебільшого прогорає
Все писец. Квартиру в ипотеку. Никто умный не возьмёт квартиру в ипотеку. Разве собрать 70% суммы остальное при необходимости увеличить жил площадь, тогда в кредит. Автор не сказал, сколько процентов будет стоить ипотека.
Я з вами згодна. Коли немає свого житла ви оплачуєте зйомну квартиру наприклад 7000 грн , це необхідність. Інакше вам тупо нема де жити. Коли береш іпотеку наприклад зараз, під 3% на 20 років (зараз це кредит для військових та тих хто працює у сфері охорони здоров’я), виплачуєш ті ж самі 7000 грн, але це вже твоє житло. Тобто через 20 років ти переплачуєш певну сумму, але ціна квартири то твоя сума яку ти накопичив. У мне є 2 сім’ї- перші взяли іпотеку і тепер мають своє житло і вже не платять іпотеку, а подать тільки комунальні послуги, і 2 сімʼя все ще знімає помешкання, платить рієлтеру та не має накопичення в вигляді нерухомості. Скажу одразу я не брала кредит, я мала гарну зарплатню і накопичила на квартиру за 10 років, так я не побувала на багатьох вечірках і не купувала брендових речей, але базові потреби я закривала, і навіть мандрувала, жила у дешевих готелях але бачила той самий Рим і Париж який бачили люди що жили в дорогих номерах.
По осівіт теж не згоден з Вами. По справжнюму така стратегія розвитку набуває сили якщо в тебе є вже освіта за якою ти працюєш і принаймі не вигораєш. Після цього вже можна шукати іншу освіту не в закладах а з інших джерел, і яку можна було б реалізувати. Зазвичай щоб зайняти якусь серйозну посаду з гідною оплатую, роботодавцю потрібно якесь підтвердження Вашої компетентності, дуже рідко беруть людину не профільну, це або виключення або по блату.
Недавно знайшов ваш канал. Дуже сподобалося, що він украінською мовою і матеріал викладається доступно, що дуже легко сприймається. Самі ролики не займають багато часу і все коротко й по темі.Цікаво було почути про ваші бачення щодо навчання. Чекаємо на нові відео.
З приводу нерухомості то згідний лише на половину - можна з невеликих заощаджень побудувати невеликий будинок на 100 квадратів - всі кредити хороші якщо беруться на 3-5 років під 5-8 віідсотків при сплаті кожного мисяця не більше 60 % від середньомісячного доходу. Нерухомисть можна завжди продати або здати . Лотереї - казино- ставки це більше як дорога розвага хоча якщо ті професийно граєш в покер то заробіті можна але таких людей 1 на 1 мільйон.
З приводу університетів я з вами не згоден, ви явно не розумієте навіщо вони потрібні. Університет - це про соціалізацію, розширення кругозору (так, ви можете вивчати предмети котрі вам не знадобляться, але це розвиває мозок у цілому - це те що точно знадобиться), пошук нових знайомств, а також час на усвідомлення того що вам дійсно цікаво. Так, відношення до університетів у наших батьків, як до чудо-пігулки котра забезпечить вам фінансове благополуччя, що явно не так, але і харити університети - це також нерозумно. Також не всі професії можна отримати онлайн, по курсам.
Ахаха)) Вибачте, не втрималася. Щодо освіти трохи смішно, бо мені цікаво як ви хочете дістатися до будь-якого куточка планети та звідти після 6-ти місячних курсів працювати маркетологом, якщо хтось, хто вчився 5-6 років, потім ще з 10 років мав практику, не вибудує вам літак? Або більш приземлене: якщо ви стільки років мешкали в Польщі, то маєте знати яка там проблема з медичними кадрами. А чому? Бо це балато років вчитися, а потім ще інтернатура, і так - це дорого і не діже цікаво. Я це до чого, маркетологи, політологи, HRи потрібні і дісно немає сенсу навіть витрачати бюджетні місця на ці спеціальності, але без них людство виживе. А от без лікарів, архітекторів, інфекціоністів та багатьох, багатьох інших наш сучасний тендітний світ прийде у занепад.
Авто це необхідність, привіт вам з 2020 коли через короновірус не працював транспорт, та з 2022 коли під час війни треба було себе рятувати. Авто можна взяти за 10 000, а за 15-18 000 взагалі норм машинку можна придбати. Квартира це також необхідність - я знімав квартири я знаю що це таке. Якщо Іпотека - це рабство, теж саме можна сказати про господарів квартир які ти знімаєш, коли вони піднімають плату коли їм захочиться. А про те що будеш жити в ремонті який не подобається чи недозволять котика завести я взагалі мовчу.
Авто - все залежить в якому місті ти живеш. Звісно я більше говорю про те, коли люди купують авто на останні гроші, а потім не мають як заправити, або ж купили авто, а на відпустку тепер поїдемо через 3 роки, бо ми ж купили машину. Щодо квартири - в моєму місті вклад власний треба мати 80 000 доларів, питання за скільки ти назбираєш ці гроші, і чи в тебе достатньо стабільна робота, щоб потім 1500$ платити (а це може змінитися, бо відсоткова ставка теж може змінитися і за рік вже будеш платити на 1500, а 1650$ (а це ще 30 років)
@@moncherigirl Якщо так сталося що тобі потрібне окреме житло (від батьків). Вцілому в тебе один варіант - платити іпотеку або оренду. Якщо ти орендуєш і втратив житло - наврят тебе залишать в цьому житлі.))) А підняти ціну можуть орендодавці аж бігом)))) Найкраще для Києва (наприклад) брати передмістя, або економ сегмент на максимум років, щоб платіж був мінімальний як показує практика через 10 років цей платіж буде поплечу кожному. А взагалі шукайте собі пару (дівчину або чоловіка) одружуйтесь і беріть іпотеку, разом це набагато легше )))
@@moncherigirl Це у Варшаві?) Я хочу залізти в "кабалу" у Німеччині) Тут є хати звісно і по пів ляма, але бувають в районі 80 000€, на які я око і гострю. Якщо зібрати 30к і 50к взяти на 10 років - то платити буде десь ~до 500€. Зараз плачу оренду 480 - то воно того варте!
Щодо квартири -- в Україні можна за 15 тис однушку у місті мільйоннику, не за 250, до великої війни багато-хто за років 5 витягував. щодо авто -- можна купити старенького опеля за 1 тис і бути мобільним. В Україні найменьша автомобілізація серед європейських країн + нерозвинена міжміська інфраструктура громадського транспорту+ трває війна. тож мобільність дуже необхідна всім.
я б не купував і намагаюсь не купувати нові брендові речі. Те ж саме стосується авто. Останнім часом намагаюсь менше купувати друкованих книжок. В подорожах стараюся не купувати сувеніри.
Слова Р.Кіосакі: "Як хочеш стати багатим не ходи до школи". Та інша маячня, що треба робити так, щоб інші люди працювали на тебе, використовувати час і гроші інших людей. Типу інвестор. До університету ідуть за інтелектуальним розвитком, а не для заробляння грошей. А ще в університеті можна стати спеціалістом. Звичайно, бути спеціалістом в наш час недостатньо. Але і хитрожопих, типу Р.Кіосакі майже кожен. Просто той живе в США , а ви живете в Україні. І ще, на вершині всі не помістяться якби цього не хотіли.
щодо освіти це повна нісенітниця, і я би навіть сказала що дуже шкідлива порада. по-перше, є професії в яких ти на законодавчому рівні не маєш права на діяльність без диплому про профільну вищу освіту, по-друге є компанії які не працевлаштують тебе без наявності диплому про профільну вищу освіту (на власному досвіді - працюю у медіа, і мені буквально треба було принести в кадри свій диплом щоб підписати контракт, і ні, це не українська компанія). крім того, є країни в яких взагалі заборонено законодавством провадити будь-яку професійну діяльність без наявності диплому про профільну вищу освіту (наприклад ОАЕ). а от що треба, то це думати і обирати в яку освіту інвестувати, де вчитись і що саме вивчати
Світ змінюється і за кілька років впевнена, що вища освіта на такі професії як наприклад маркетолог - не буде потрібна. Дуже часто молодь не знає, що вона хоче робити після школи, а батьки їх штовхаю вчитися. Запитайте в своїх колишніх однокласників скільки з них працює за професію? Здебільшого відповідь - 99% працюють взагалі в іншій галузі. Звісно, що такі професії як доктор чи юрист потребують цього, але в багатьох інших можна обійтись і без цього.
@@moncherigirl Вибачте що втручаюсь але Катерина говорить правильно, весь світ тримається на якісь стабільності, і впевненості. Я за професією агроном, навіть не уявляю як можна в такій професії працювати без освіти, чи навіть маленьких уявлень про це. Так саморозвитком ти можеш знайти багато інформації, але стабільно спеціалістів ти не підготуєш під якийсь окремий напрямок. Давайте так, якщо людина йде вчитись профільно і не планує працювати то хто їй винен? є тиск батьків, соціуму, але вибач якщо ти не хочеш - не змусять. Так вища освіта для молоді зазвичай це місце всі байдикують але є і ті хто йде цілеспрямовано за освітою. Їй не потрібно вчитись? Такі серйозні напрямки як дипломітія, між звязки, педагоги та вихователі чи лікарі? Я б не йшов до таких людей без якоїсь певної освіти)
Єдине що, було б чудово зробити реформи і прибрати всі не профільні предмети для таких людей. Філософія, етика і різні науки цікаві і в якісь мірі розвивають людину, але це 80% ефіру для спеціалістів, якщо їх прибрати то можна випускати через 2 чи 3 роки готову людину, але в наших реаліях це не реально) По перше більша частина людей не готова в 20 -21 років працювати на серйозних посадах, без якось небуть життєвого досвіду, і за час бакалавру і маг людина цей досвід здобуває. Як Ви говорили державі і вцілому соціуму це вигідно, тому що допустиму є людини які вчились на викладача філосовії, і якщо зробити цю реформу, то таким людям робити в нашій державі вже нічого, ( це нещасливі люди, без робити, яким потрібно себе вже зламати щоб заробити кусок хліба на іншому напрямку) так що в загальному в нас є якийсь середній стабільний так сказати порядок денний) Хай він і буде, а ті хто хоче вибитись з потоку цього, і так це зроблять без реформ я думаю, захоче людина виїде, захоче змінить освіту, місто, роботу)
50.000$ збирати 2-3 роки?! хотілось би знати, якими джерелами доходу потрібно володіти, щоб навіть за такий короткий термін взяти в 5 разів менший дохід
З приводу квартири трішки не згоден з Вашим роздумами, якщо взяти середнього молодого чоловіка, який працює, має якісь заощадження та може дістати ще тисяч 10-15, (не обов*язково кредит) може придбати хоча б одну кімнатну квартиру та здавати її, кожного місяца отримувати стабільні гроші до основної ЗП, в середньому вона відібється за 10років, після цього йтиме тільки в плюс, зважаючи як люди в нашій країні зараз переїжають і кв аредна плата тільки росте. Єдине що не знаєш коли прилетить в твоє вікно Шахід. З думки того що можна бути мобільним і переїхати в іншу країну, це актувально тільки для красивої половини населення України, чоловіки поки що не можуть.
Згоден за всі пункти крім житла, насправді якщо в тебе є діти (в мене народилися близнюки) власне житло треба було б мати і вільним в пересуванні ти точно вже не є . З машиною згоден бо до дітей, особливо в Європі вона дійсна не була потрібна, завжди можна було взяти на прокат або користуватися громадським транспортом.
В мене тільки одне питання. Навіщо йти в університет якщо наука не входить в коло інтересів? Наука ніколи не була дешевою, особливо закордонна. Навіть навчання за державний бюджет є безтолковим якщо вас не цікавить наука, і ви не намірені працювати за фахом. Така собі азаровщина, спеціалісти ні в чому. Я б ніколи не взяв заміж кобіту з такими поглядами на науку. Капіталізм і ринок це не те, про що пише Р.Кіосакі. Хоча він теж закінчив ніби коледж.
нуну, яка б людина розумна не була, її б ніхто не взяв лікарем, або інженером без диплома, є знайомі у мене, які живуть тількт за рахунок ставок і казино(бувають все програють, а бувають що потім рік подорожують і не відмовляють собі(для мене це таке собі). Для українця 250000 т баксів за квартиру це взагалі нереально, на таке мало хто підписується, але в мене всі хто жив роками по зйомним квартирам, мріяли краще платит за свою квартиру, ніж платити 120т якомусь дядьку. Тож тут такі поради, це в залежності від ситуації. Згодна ,що влазити в борги, щоб купити дорогу авто або для весілля, це повний тупізм
Про університет - не згодна)університет це база, це спілкування, це підйоми і падіння, це встигнути все в найкоротший проміжок часу, це грамотність( для тих хто прагне знань), це подолати свої страхи, це перепробувати все і знайти себе❤️ а написання диплому, це взагалі дуже хороший урок, який полягав в прочитанні великої кількості інформації, а потім всю цю інформацію потрібно було розкласти на полички і переписати своїми словами( і повірте це не так просто зробити), а ще в дипломі потрібно було придумати власний підхід, який потрібно було доказати😅Я обожнюю свій коледж, університет і студентські роки!
А ще в університеті ми знаходимо друзів, які не дружать з нами тільки через те, що ми багаті)
Про университет - тут же залежить від напряму, професії))) Ой дуже не рекомендую йти до лікаря, який самостійно вчився лікувати)) То ж не треба узагалюнювати))
Найкраще усього це економити на алкоголі!! А потім на лікарні лікуючи хвороби які викликає алко, чи наслідки алко-пригод з надзвичайними ситуаціями
Авто - це комфорт і свобода переміщення. В часи війни взагалі вважаю авто необхідністю. Щодо ціни - то треба обирати авто яке ти без напруги можеш полагодити зважаючи на свій дохід, це як з телефоном купувати останній айфон тільки за умови якщо не шкода його розбити.
Якщо люди не будуть отримувати вищу освіту, то звідки візьмуться нові літаки, потяги, усілякі мрт, нові ліки ,супутниковий зв'язок тощо?
Може, з маркетингом воно і працює, але чи ви наважитеся на найпростішу операцію, якщо лікар тільки дивився youtube?
Це дуже шкідлива, деструктивна думка, яка врешті-решт призведе до сповзання України до рівня азійських країн з дешевою робочою силою і без свого наукоємкого виробництва.
Найбільшу додану вартість мають товари глибокої переробки, яка потребує високотехнологічних рішень.
Так, безумовно в Україні вища школа зараз в занепаді, але це не означає, що вона не потрібна.
Всі європейські країни стимулюють приїзджати талановиту молодь на навчання, і часто там в університетах навчання безкоштовне. це далекоглядна політика, щоб і надалі залишатися високорозвиненими країнами.
Цю інформацію треба ретельно фільтрувати
З дечим не згода. Мені дуже пригодилася у роботі і моя курсова, і дипломна. Але я не переписувала білібірду, а досліджувала. Я обрала дуже практичну тему і подякувала собі вже безліч разів.
Я заробляю стільки, скільки ставлю собі за мету, і ця сума стрімко зростає. У мене чотири освіти з трьох країн. Освіта і заробіток - тісно пов'язані речі. Принаймні два з моїх дипломів серед моїх найкращих інвестицій в житті. Я та, ким я є і мій бізнес такий, який є, бо університети навчили мене бути найкращою версією себе у моєму світі. І принесли безцінні знайомства (це не тільки про дружбу, а й про світила і авторитети).
Щодо іпотеки не згоден. Місяць тому я платив за зйом однокімнатної квартири в Варшаві 1600 зл (стільки ж з дружини). А сьогодні за іпотеку плачу 1400 зл (плюс чинш) - в перспективі маючи власність яку продам за мільйон зл по ціні яка зросла, і ще зросте. Мені шкода 100 штук які я подарував власникам квартир за 8 років, жаль раніше не мав грошей на перший внесок.
З іпотекою не звязуйтесь лише тоді коли є можливість дешево або на халяву десь жити. Або коли ставка банку хвора. В іншому випадку краще платити за своє ніж за чуже.
Дякую 🎉
Бляха, це просто бомбічний канал. Окремо виражаю респект тобі за перехід на українську, ти розумничка, в тебе все чудово виходить. Також твій досвід у сфері фінансів дуже корисний для нас, новичків у цьому. Я буду дуууже радий, якщо ти продовжиш випускати подібного роду відео про фінансову освіту, давати якісь рекомендації зі свого досвіду, можливо порівнювати якісь види інвестицій. Тим паче з твоїм досвідом! Дякую тобі❤️
Дуже дякую за такі чудові слова 💙💛🥰
Знав би я це років 3-5 тому. Дуже дякую Вам за корисну інфу!
Это потрясающе! ❤
Про квартиру не згодна, бо живучи у орендованій ви платите стільки ж, скільки б могли платити іпотеку за свою) але орендована вам не лишиться, а своя лишиться. Тим паче хто нам забороняє здати свою квартиру, хай навіть вона в іпотеці, орендарі виплатять іпотеку фактично, а ми можемо чілити у будь-якій країні світу) хто заважає цьому?) звісно є ризики, але де їх немає? Може в бізнесі? Особливо коли за статистикою перший бізнес здебільшого прогорає
Все писец.
Квартиру в ипотеку.
Никто умный не возьмёт квартиру в ипотеку. Разве собрать 70% суммы остальное при необходимости увеличить жил площадь, тогда в кредит.
Автор не сказал, сколько процентов будет стоить ипотека.
Я з вами згодна. Коли немає свого житла ви оплачуєте зйомну квартиру наприклад 7000 грн , це необхідність. Інакше вам тупо нема де жити. Коли береш іпотеку наприклад зараз, під 3% на 20 років (зараз це кредит для військових та тих хто працює у сфері охорони здоров’я), виплачуєш ті ж самі 7000 грн, але це вже твоє житло. Тобто через 20 років ти переплачуєш певну сумму, але ціна квартири то твоя сума яку ти накопичив. У мне є 2 сім’ї- перші взяли іпотеку і тепер мають своє житло і вже не платять іпотеку, а подать тільки комунальні послуги, і 2 сімʼя все ще знімає помешкання, платить рієлтеру та не має накопичення в вигляді нерухомості.
Скажу одразу я не брала кредит, я мала гарну зарплатню і накопичила на квартиру за 10 років, так я не побувала на багатьох вечірках і не купувала брендових речей, але базові потреби я закривала, і навіть мандрувала, жила у дешевих готелях але бачила той самий Рим і Париж який бачили люди що жили в дорогих номерах.
А якщо прилетить, а якщо розведетесь?)
@@AS_mund А якщо ти не будеш задавати тупих питань?
При умові що інфляція не росте і ми платимо стабільно одну суму за кредит що місяця. Реально? Не думаю…
По осівіт теж не згоден з Вами. По справжнюму така стратегія розвитку набуває сили якщо в тебе є вже освіта за якою ти працюєш і принаймі не вигораєш. Після цього вже можна шукати іншу освіту не в закладах а з інших джерел, і яку можна було б реалізувати. Зазвичай щоб зайняти якусь серйозну посаду з гідною оплатую, роботодавцю потрібно якесь підтвердження Вашої компетентності, дуже рідко беруть людину не профільну, це або виключення або по блату.
Недавно знайшов ваш канал. Дуже сподобалося, що він украінською мовою і матеріал викладається доступно, що дуже легко сприймається. Самі ролики не займають багато часу і все коротко й по темі.Цікаво було почути про ваші бачення щодо навчання. Чекаємо на нові відео.
Дуже гарна і мудра дівчина
дякую за такі цікаві і якісні відоси))
З приводу нерухомості то згідний лише на половину - можна з невеликих заощаджень побудувати невеликий будинок на 100 квадратів - всі кредити хороші якщо беруться на 3-5 років під 5-8 віідсотків при сплаті кожного мисяця не більше 60 % від середньомісячного доходу. Нерухомисть можна завжди продати або здати . Лотереї - казино- ставки це більше як дорога розвага хоча якщо ті професийно граєш в покер то заробіті можна але таких людей 1 на 1 мільйон.
Трохи більше ніж 1 на міліон. Там потрібно навчатися, багато навчатися
Хочу почути серйозну інформацію про вкладення та якісь додаткові доходи. (ціні папери, золото, акції, нерухомість, інвестиції))
З приводу університетів я з вами не згоден, ви явно не розумієте навіщо вони потрібні. Університет - це про соціалізацію, розширення кругозору (так, ви можете вивчати предмети котрі вам не знадобляться, але це розвиває мозок у цілому - це те що точно знадобиться), пошук нових знайомств, а також час на усвідомлення того що вам дійсно цікаво. Так, відношення до університетів у наших батьків, як до чудо-пігулки котра забезпечить вам фінансове благополуччя, що явно не так, але і харити університети - це також нерозумно. Також не всі професії можна отримати онлайн, по курсам.
На курсах і лекціях теж можна познайомитися😁
Дуже цікаво ❤
Дякую!
Я повністю згоден з тим що тут кажеться, все реально так і є
У мене зовсім інший досвід з освітою, я закінчував Інститут компютерних систем
Дуже дякую за відео!!!
Ахаха)) Вибачте, не втрималася. Щодо освіти трохи смішно, бо мені цікаво як ви хочете дістатися до будь-якого куточка планети та звідти після 6-ти місячних курсів працювати маркетологом, якщо хтось, хто вчився 5-6 років, потім ще з 10 років мав практику, не вибудує вам літак? Або більш приземлене: якщо ви стільки років мешкали в Польщі, то маєте знати яка там проблема з медичними кадрами. А чому? Бо це балато років вчитися, а потім ще інтернатура, і так - це дорого і не діже цікаво. Я це до чого, маркетологи, політологи, HRи потрібні і дісно немає сенсу навіть витрачати бюджетні місця на ці спеціальності, але без них людство виживе. А от без лікарів, архітекторів, інфекціоністів та багатьох, багатьох інших наш сучасний тендітний світ прийде у занепад.
Авто це необхідність, привіт вам з 2020 коли через короновірус не працював транспорт, та з 2022 коли під час війни треба було себе рятувати. Авто можна взяти за 10 000, а за 15-18 000 взагалі норм машинку можна придбати. Квартира це також необхідність - я знімав квартири я знаю що це таке. Якщо Іпотека - це рабство, теж саме можна сказати про господарів квартир які ти знімаєш, коли вони піднімають плату коли їм захочиться. А про те що будеш жити в ремонті який не подобається чи недозволять котика завести я взагалі мовчу.
Авто - все залежить в якому місті ти живеш. Звісно я більше говорю про те, коли люди купують авто на останні гроші, а потім не мають як заправити, або ж купили авто, а на відпустку тепер поїдемо через 3 роки, бо ми ж купили машину.
Щодо квартири - в моєму місті вклад власний треба мати 80 000 доларів, питання за скільки ти назбираєш ці гроші, і чи в тебе достатньо стабільна робота, щоб потім 1500$ платити (а це може змінитися, бо відсоткова ставка теж може змінитися і за рік вже будеш платити на 1500, а 1650$ (а це ще 30 років)
@@moncherigirl Якщо так сталося що тобі потрібне окреме житло (від батьків). Вцілому в тебе один варіант - платити іпотеку або оренду. Якщо ти орендуєш і втратив житло - наврят тебе залишать в цьому житлі.))) А підняти ціну можуть орендодавці аж бігом)))) Найкраще для Києва (наприклад) брати передмістя, або економ сегмент на максимум років, щоб платіж був мінімальний як показує практика через 10 років цей платіж буде поплечу кожному. А взагалі шукайте собі пару (дівчину або чоловіка) одружуйтесь і беріть іпотеку, разом це набагато легше )))
@@moncherigirl Це у Варшаві?) Я хочу залізти в "кабалу" у Німеччині) Тут є хати звісно і по пів ляма, але бувають в районі 80 000€, на які я око і гострю. Якщо зібрати 30к і 50к взяти на 10 років - то платити буде десь ~до 500€. Зараз плачу оренду 480 - то воно того варте!
Щодо квартири -- в Україні можна за 15 тис однушку у місті мільйоннику, не за 250, до великої війни багато-хто за років 5 витягував.
щодо авто -- можна купити старенького опеля за 1 тис і бути мобільним. В Україні найменьша автомобілізація серед європейських країн + нерозвинена міжміська інфраструктура громадського транспорту+ трває війна.
тож мобільність дуже необхідна всім.
Ооо Моджевка🤩, як раз зараз там навчаюся😅🥲
За втратою часу топ 1 😇🙈
@@moncherigirl де ви були рік назад🥲
Де межа між бідними і багатими в Україні , це скільки USD в рік?
Привіт, недавно знайшов ваш канал. Скажу відверто ваші відео - це найкорисніше, що я бачив на українському ютубі. Бажаю вам удачі!😁
Дуже дякую ☺️
Дякую❤
Дуже цікаво
Напишіть у коментарях що ви вважаєте безглуздою тратою грошей?😌
Щоб ви собі ніколи не купили на останні гроші? 💰
айфон
Ніколи на останни гроші не купив би акції деяких компаній а ще яхту й острів
я б не купував і намагаюсь не купувати нові брендові речі. Те ж саме стосується авто. Останнім часом намагаюсь менше купувати друкованих книжок. В подорожах стараюся не купувати сувеніри.
Закінчила і бакалаврат і магістратуру, тай ще й працювала БАГАТО РОКІВ у міжнародних банках?? Це тобі мабуть вже років 45?
Це точно 😂😂😂😂, добре збереглися
Люди бідні,бо дурні, і не булоб бідних- не булоб і багатих,такий закон життя: хтось втрачає,а хтось заробляє
Тобто, ти хліб чи шкарпетки купуєш, бо ти дурний чи бідний?
це очевидно,навчи людей заробляти.
Скоро все буде 😇
Слова Р.Кіосакі: "Як хочеш стати багатим не ходи до школи". Та інша маячня, що треба робити так, щоб інші люди працювали на тебе, використовувати час і гроші інших людей. Типу інвестор. До університету ідуть за інтелектуальним розвитком, а не для заробляння грошей. А ще в університеті можна стати спеціалістом. Звичайно, бути спеціалістом в наш час недостатньо. Але і хитрожопих, типу Р.Кіосакі майже кожен. Просто той живе в США , а ви живете в Україні. І ще, на вершині всі не помістяться якби цього не хотіли.
Повністю згоден з авторкою відео, але при працевлаштуванні наявність диплому, інколи, буває необхідною.
😊РЕСПЕКТ ....
найс найс ^^
Якщо весілля робити грамотно то весілля відбивається, а то і ще заробити можна)))))
щодо освіти це повна нісенітниця, і я би навіть сказала що дуже шкідлива порада. по-перше, є професії в яких ти на законодавчому рівні не маєш права на діяльність без диплому про профільну вищу освіту, по-друге є компанії які не працевлаштують тебе без наявності диплому про профільну вищу освіту (на власному досвіді - працюю у медіа, і мені буквально треба було принести в кадри свій диплом щоб підписати контракт, і ні, це не українська компанія). крім того, є країни в яких взагалі заборонено законодавством провадити будь-яку професійну діяльність без наявності диплому про профільну вищу освіту (наприклад ОАЕ). а от що треба, то це думати і обирати в яку освіту інвестувати, де вчитись і що саме вивчати
Світ змінюється і за кілька років впевнена, що вища освіта на такі професії як наприклад маркетолог - не буде потрібна. Дуже часто молодь не знає, що вона хоче робити після школи, а батьки їх штовхаю вчитися. Запитайте в своїх колишніх однокласників скільки з них працює за професію?
Здебільшого відповідь - 99% працюють взагалі в іншій галузі.
Звісно, що такі професії як доктор чи юрист потребують цього, але в багатьох інших можна обійтись і без цього.
@@moncherigirl Вибачте що втручаюсь але Катерина говорить правильно, весь світ тримається на якісь стабільності, і впевненості. Я за професією агроном, навіть не уявляю як можна в такій професії працювати без освіти, чи навіть маленьких уявлень про це. Так саморозвитком ти можеш знайти багато інформації, але стабільно спеціалістів ти не підготуєш під якийсь окремий напрямок. Давайте так, якщо людина йде вчитись профільно і не планує працювати то хто їй винен? є тиск батьків, соціуму, але вибач якщо ти не хочеш - не змусять.
Так вища освіта для молоді зазвичай це місце всі байдикують але є і ті хто йде цілеспрямовано за освітою. Їй не потрібно вчитись?
Такі серйозні напрямки як дипломітія, між звязки, педагоги та вихователі чи лікарі? Я б не йшов до таких людей без якоїсь певної освіти)
Єдине що, було б чудово зробити реформи і прибрати всі не профільні предмети для таких людей. Філософія, етика і різні науки цікаві і в якісь мірі розвивають людину, але це 80% ефіру для спеціалістів, якщо їх прибрати то можна випускати через 2 чи 3 роки готову людину, але в наших реаліях це не реально) По перше більша частина людей не готова в 20 -21 років працювати на серйозних посадах, без якось небуть життєвого досвіду, і за час бакалавру і маг людина цей досвід здобуває. Як Ви говорили державі і вцілому соціуму це вигідно, тому що допустиму є людини які вчились на викладача філосовії, і якщо зробити цю реформу, то таким людям робити в нашій державі вже нічого, ( це нещасливі люди, без робити, яким потрібно себе вже зламати щоб заробити кусок хліба на іншому напрямку) так що в загальному в нас є якийсь середній стабільний так сказати порядок денний) Хай він і буде, а ті хто хоче вибитись з потоку цього, і так це зроблять без реформ я думаю, захоче людина виїде, захоче змінить освіту, місто, роботу)
50.000$ збирати 2-3 роки?! хотілось би знати, якими джерелами доходу потрібно володіти, щоб навіть за такий короткий термін взяти в 5 разів менший дохід
Згідна з Вами тільки за весілля, за все інше ні.
З приводу квартири трішки не згоден з Вашим роздумами, якщо взяти середнього молодого чоловіка, який працює, має якісь заощадження та може дістати ще тисяч 10-15, (не обов*язково кредит) може придбати хоча б одну кімнатну квартиру та здавати її, кожного місяца отримувати стабільні гроші до основної ЗП, в середньому вона відібється за 10років, після цього йтиме тільки в плюс, зважаючи як люди в нашій країні зараз переїжають і кв аредна плата тільки росте. Єдине що не знаєш коли прилетить в твоє вікно Шахід. З думки того що можна бути мобільним і переїхати в іншу країну, це актувально тільки для красивої половини населення України, чоловіки поки що не можуть.
вчилась, а так і не зрозуміла для чого потрібен університет, іпотека вигідніша ніж плата за оренду... в європі ставка іпотеки низька.
Як мені її карі очі подобаються )
Згоден за всі пункти крім житла, насправді якщо в тебе є діти (в мене народилися близнюки) власне житло треба було б мати і вільним в пересуванні ти точно вже не є . З машиною згоден бо до дітей, особливо в Європі вона дійсна не була потрібна, завжди можна було взяти на прокат або користуватися громадським транспортом.
РЕСПЕКТ!!! , УМНІЧКА , хотілося-би , більше-конкретики ...
Поради не дуже актуальні для української молоді. Може для Варшави воно й так, але в Україні ні.
Well
Думав буде крипта, але ні))))
💙🙏💛
Де ти була коли я поступала в академію
В мене тільки одне питання. Навіщо йти в університет якщо наука не входить в коло інтересів? Наука ніколи не була дешевою, особливо закордонна. Навіть навчання за державний бюджет є безтолковим якщо вас не цікавить наука, і ви не намірені працювати за фахом. Така собі азаровщина, спеціалісти ні в чому. Я б ніколи не взяв заміж кобіту з такими поглядами на науку. Капіталізм і ринок це не те, про що пише Р.Кіосакі. Хоча він теж закінчив ніби коледж.
нуну, яка б людина розумна не була, її б ніхто не взяв лікарем, або інженером без диплома, є знайомі у мене, які живуть тількт за рахунок ставок і казино(бувають все програють, а бувають що потім рік подорожують і не відмовляють собі(для мене це таке собі). Для українця 250000 т баксів за квартиру це взагалі нереально, на таке мало хто підписується, але в мене всі хто жив роками по зйомним квартирам, мріяли краще платит за свою квартиру, ніж платити 120т якомусь дядьку. Тож тут такі поради, це в залежності від ситуації. Згодна ,що влазити в борги, щоб купити дорогу авто або для весілля, це повний тупізм
Напевно, айфон)
З цим згодна, особливо коли купують в кредит, аби усім показати що вони «круті» 😇
Ладно
#АНАСТАСИЯПУПСИК
зато платить аренду всю жизнь ето космос, власна квартира ето власна квартира, вас некогда не вигонять за месяц просрочки, а в арендованной выгонят