Magyar Kupa-döntő: Budafok-ZTE 0-2 | összefoglaló

• Опубликовано: 2 май 2023
  • A Zalaegerszeg hosszabbítás után 2-0-ra legyőzte a Budafokot a labdarúgó Magyar Kupa döntőjében.

@zoltanemil5771 Год назад +66

Olvasva a hozzászólásokat azért nézzük meg jobban a meccset. Az NB 2-es csapatnak maximális elismerés, mert nagyon nagy dolgot hajtottak végre. Én inkább úgy mondanám hogy a ZTE az NB1 becsületét mentette meg a győzelmével. A Budafok emelt fővel hagyhatta el a pályát.
    Csak néhany kérdés:
    - Csak a kapus volt a pályán? - Mindkét gól csak az Ő hibája? Aki tényleg focizott az tudja, hogy az első gólnál a védelem és a kapus hozta össze a gólt közösen. Nem ez a kapus az egyetlen aki a rövid felsőbe gólt kap, a "nagy nevek" is kaptak már oda. Az a 2-3 védő miért nem akadályozta meg aki a tamadó nyakán volt, hogy az tudjon lőni?
    A második gólnál teljesen mindegy volt, hogy egy fővel több van a sorfalban, mivel mesteri módon felettük lett eltekerve a labda. Nincs az a kapus, aki egy ilyen lövést kivéd. Szerintem...

• @gyeressyzlatan2770
      @gyeressyzlatan2770 Год назад +5

Neuer is a rövidre kapta a gólt a japánok ellen a vb-n!

@mkerekes8 Год назад +32

Köszi újra M4 a 720p-s videót. Még évtizedek múltán is csodálni fogjuk a pixelek minőségét!!!

@csabab3800 Год назад +1

igen, sztem is illene lassan átállni 4K-ra.

• @FDToth2x
      @FDToth2x Год назад +1

A full hd is mar keves foleg h felskalazzak a 720p. Meg kell nezni mondjuk egy canal+ fr adot (f1, foci) 4k, csodalatos. De hat itthon ugye nincse penz erre :D

• @k_gergely
    @k_gergely Год назад +15

2:05 ott valaki lepottyant😂

@csabab3800 Год назад +24

Szenzációs volt. 25 ezer néző (kamu, hogy csak gyerekek - rengeteg semleges szurkoló jött ki - köztük mi is Óbudáról), hatalmas hangerő mindkét oldalon - bizony, a budafokiak is kitettek magukért rendesen, irigylem is őket. A zetések élőképe és teljesítménye szintén felsőfok. A meccs maga k. gyenge volt persze, de a 117. perctől egész élvezhető lett.

• @intuicio
    @intuicio Год назад +6

Azért nekem egy hatalmas élmény volt, mert nem voltam még kint a felújított Puskás stadionban. Nagyon szép a pálya, és az egész egy igazi monstrum :)
    Maga a meccs.. háááát. Néztem, és kész. De ami engem is kicsit felbosszantott, hogy a budafoki szektorban mit kerestek zte-ordító kisgyerekek? És még ő köpködött rám, mert hajrá budakokot skandáltam. Ha lesz még egy ilyen kaliberű meccs (akár mk.) biztos hogy a B-középben fogok szurkolni.
    Sajnos a hosszabbításra elfáradtunk, és egy saját játékosunkra pattanó labdával tudott meglódulni, és Gundel kapusunk "szeme közé" kapni egy ilyen gólt. A 2. gól az igen. szép volt. Ilyenkor ez van. 20-1x.
    Gratulálok a ZTE-nek. Hajrá B U D A F O K !

• @janoskovacs3747
    @janoskovacs3747 Год назад +9

Hajrá Zalaegerszeg

• @bencerichardhorvath6052
    @bencerichardhorvath6052 Год назад +4

70-80 percig teljesen eltűntette az osztálykülönbséget a Budafok, sőt ők voltak talán a jobbak. Aztán a végere sajnos kifáradtak de azérzmt minden elismerésem az övék.

• @o1g-new566
    @o1g-new566 Год назад +16

Jó, hogy nem jutott be a Fradi! Így sokkal izgalmasabb volt a meccs…

• @laszlobujko6115
      @laszlobujko6115 Год назад

CSAKAZÚJPEST!💗💗💗De sajnos nem jutottunk be! :(

• @kreiszattila521
    @kreiszattila521 Год назад +4

Én kint voltam a meccsen a csapattársaimmal és a ZTE szurkolók felett voltunk. Jó volt a meccs nagyon a hangulat remek volt hiszen az egyik csapat főszurkolói fölött voltunk . GG ZTE🔵⚪

• @Hungarian_mapping
    @Hungarian_mapping Год назад +6

Hajrá, Budafok!!!!!!!! 😉!!

• @szaszaxy6163
    @szaszaxy6163 Год назад +1

Le a kalapal a ZTE elött gyönyörű volt a második gól.Hajrá a Konferencia Ligára. Mindent bele hogy főtáblán legyen minnél több magyar csapat.🙂 Egy Fradi szurkoló.🙂

@DevEagle Год назад +2

Ez a budafok hogy nb2? Horváth hogy megy el 4 ember mellett megkerülő csellel? Nb1 be kellene lennie. Vidi meg szégyelje magát az nb1beb

• @lackoszomor8475
    @lackoszomor8475 Год назад +3

Fradista vagyok de hajrá zte

• @hungarianhistoryiii.1359
    @hungarianhistoryiii.1359 Год назад

az első félidőben a zte több u12 es hibát vétett, ami érthetetlen. szélső játéknál előrelépnek, bent nyitnak a védekező középpályások? persze ,hogy kontra és gólhelyzet az ellenfélnél. valóban a kondi győzött és a fiatal bátor játékosok becserélése. így immár egerszegé a kupa a bajnoki cím mellé.

• @editcs2995
    @editcs2995 Год назад

Hajrá zalaegerszeg vúúúúúúú

• @BassKeymusic1
    @BassKeymusic1 Год назад +1

Nem rossz kapus az egykori Újpesti csere kapus. Faterja nem mer önfeledten örülni amikor Bencusnak van jó védésee...😅

• @ianyname1736
    @ianyname1736 Год назад +12

Gundel-Takács sajnos vastagon benne volt mind a kettő gólban, én mégis azt javaslom ne tiporjuk a sárba szegény fiút, rosszul érzi ő magát enélkül is. Ilyen a sport ez benne van, tanul majd belőle, a világ megy tovább. Gratuláció pedig jár a ZTE-nek.

• @Adam2004ize
      @Adam2004ize Год назад +10

Ja ertem a masodik gol kapushiba volt… talald ki😆

• @altabox1
      @altabox1 Год назад

@@Adam2004ize A kezét azért kinyújthatta volna, de úgy látszik, mintha összehúzta volna magát a labda elől. Lehet kicsit megijedt a gyors labdától.

• @ullalito8436
      @ullalito8436 Год назад

Teljesen egyetértek, az első gól nagy mák volt ahogy visszapattant, de egy fokkal jobb kapus kiszedte volna de a szabadrúgást már nem biztos.

• @gaborgalovics959
      @gaborgalovics959 Год назад +2

Aki az első gólra azt mondja h kapushiba, az biztos nem állt még kapuban. Jó helyen áll a Gundi, de ha közvetlen közelről erősen fellövik a feje fölé, azt nagyon nehéz védeni. Persze látszik h nem a reflexek az erősségei, de azt óriási extra lett volna kiszedni..
      A másodiknál meg homoríthatott volna egy szépet a kameráknak, de egy ilyen erős és pontos szabadrúgást akkor sem fog ki.

• @fajzulin1613
      @fajzulin1613 Год назад +2

@@gaborgalovics959 Pontosan. Aki ezeket a kapuson kéri számon, még nem állt kapuban. Ahhoz, hogy teljes szöget tudj zárni a kapura, nagyon közel kell lenni a labdához. Ekkora távolságnál több labdányi hely is van, amelyet az emberi test felépítéséből adódóan nem lehet zárni, így ha nem rúgnak telibe, nagy reflex mozdulat kell, hogy védeni tudj, különösen fej főlé. Nagy extrával lehetett volna védeni, de hibának nevezni nevetséges.
      Második gólnál egy ilyen lövést védeni eleve extra. Ha egy ilyen lövést a kapus kiszed, az hatalmas bravúr... Ha valamit csak bravúrral lehet védeni, de mégis bemegy, hibáról beszélni megint nevetséges.
      Egyébként itt egy hatalmas alibi mozdulat sem segíthetett volna, azt sérelmezni, hogy ezt nem indította el elég nagy butaság.
      És ne felejtsük el, hogy egy NB2-es középcsapat kapusáról beszélünk...

• @lovasszelle7138
    @lovasszelle7138 Год назад +1

Ebbe a puskàs ba sok Szèp Szabad született arra a kapura szoboszlai vs bulgària

• @charliefirpo8045
    @charliefirpo8045 Год назад

Szoboszlai szabadrúgásait idézte ez a gól a végén. Grat a ZTE-nek, de a Budafoknak is, Mátyus kisebb csodát tett velük.

• @mihalyekler5750
    @mihalyekler5750 Год назад +1

Én kinn voltam. Csak a zte

• @belanagy4501
    @belanagy4501 Год назад +4

Az első gól sajnos kapitális kapushiba, oda nem kaphatsz gólt, főleg egy ilyen magas kapus. Miért rogyott térdre? A második már mindegy volt, de ott tényleg rövidebb volt a sorfal a kelleténél + így többször visszanézve szegény úgy érezte, hogy fölé megy...

• @eriksarkozi9341
      @eriksarkozi9341 Год назад +2

Te biztos sokat álltál kapuban

• @barnabassinka4848
      @barnabassinka4848 Год назад +6

Ezt se ronaldo, se messi, se bekem, nemtudta volna jobban rúgni! Ja és kurtoá, vagy a zargentín "mutogatós " kapus is csak nézte volna, a labdát a hálóban!

@belanagy4501 Год назад +1

@@eriksarkozi9341 Nem, semennyit. De hogy Knézy Jenőt idézzem: Attól, hogy a bablevest nem tudom megfőzni, azt még meg tudom mondani, hogy ízlik-e:)

@eriksarkozi9341 Год назад

@@belanagy4501 hát nem tudod🤷‍♂️

Majd amikor a Magyar kupa döntőben fogsz védeni, akkor pofázzál

• @DyraCaptain
    @DyraCaptain Год назад +1

De sajnalom a Budafokot. Nem volt szerencsejuk. Az elso gol egy mazlisan eltalalt volt. Esteben az ember kb ahogy esik ugy puffan lo bele. A masodik meg szinten malac. 50-bol egyszer lovik igy meg.

• @marcellcseke1777
    @marcellcseke1777 5 месяцев назад

Nem lehet megunni a gólokat

@laszlobujko6115 Год назад +23

Végig a 'Zetének'-szurkoltunk a nejemmel együtt.Szívből Gratulálunk a csapatnak,és persze Zalaegerszeg Városának is! :) Amúgy mi Újpest szurkerek vagyunk.Tudjuk mit jelent a Kupagyőzelem! :)