Egy gyors tipp autókozmetikával foglalkozom ha profin akar valaki ülést takarítani be kell permetezni tisztítószeres vízzel az ülést azt kefével át kell dolgozni aztán jöhet egy ilyen vízadagolós gép amivel jónéhány alkalommal át kell szívni az ülést tiszta meleg vízzel. Durva szennyeződés esetén ismételni s folyamatot. Na az után gyönyörű lesz.
Tegyük hozzá, hogy az igazán effektív tisztítószerek lakossági elérhetősége NULLA. Az ipari szerek meg akkora kiszerelésűek, hogy annyiért 10 alkalommal el lehet vinni profi kozmetikába az autót.. és végül: egy kicsit is komolyabb autó ülésének ilyen vizes szarokkal nem érdemes nekimenni, mert több kárt okozunk, mint hasznot.
@@theergomar hat azért ez nem feltétlenül van így lehet jo cuccokat kapni kisebb kiszerelésben is. Sőt a wanish cuccok elég jók csak nem kompatibilisek a műanyaggal amire simán rá tud fröccsenni
Szia Kolléga! Csak megerősíteni tudlak, bár én sima száraz-nedves gépet használok átlátszó fejjel..nyomástartósból bepermetezem,bekefélem,kiszívom, majd öblítős vízzel megint be és ismét kiszív. Így még jobb illata is lesz a kárpitnak. Legalább is nekem így vált be. Pacsi
Klasszikus Karcher koppintású gép. Ha valaki otthoni célra veszi, tökéletes lehet. 2 dologra kell nagyon odafigyelni! Használat után a tartályt, és főleg a csövet alaposan mossátok ki, mert egy nap múlva olyan szaga lesz, hogy olyat még nem éreztetek (kezdő mazsola koromban bele sikerült futnom), a másik pedig az, hogy csak folyékony tisztítószert használjatok hozzá, nem pedig port, ugyanis a portól el fog dugulni (szintén saját tapasztalat)!
Sok-sok évvel ez előtt (közel 20 év) vettem egy Thomas Bravo takarító gépet. Akkor is drága volt, most 57 ezer forintért találtam utódját. Ez a gép minden funkcióját tudja. A mindennapi használatban van a kő padlók takarításában van a haszna! A takarítógépnek van egy olyan funkciója, amikor csak porszívóként használjuk a tartály aljába vizet kell önteni és egy kiegészítő tartozék segítségével a vízbe csapódik le a por. Nincs finom por vissza áramlás a szoba légterébe. Szerintem a 20 ezer forint különbség (ennek javára) egy hasznos vásárlás! Köszi a bemutatót.
Sipiúr! Én köszönöm, hogy leteszteled a Parkside cuccokat. Több dologgal kapcsolatban a te videoid voltak a végső döntés alapjai. Örülök, hogy háztartási elvárásokkal szemléled ezeket a szerszámokat. Csak így tovább!
Ha csak száraz-nedves porszívód van,vegyél egy 5 literes permetezőt meg egy olcsóbb kárpit szívófejet,pl Eta gyártmányú kb.2000 ft.Ezzel pont ugyanazt az eredményt el lehet érni,mint kárpit tisztító géppel,csak nem kell 2 gépet venni.
Próbáltam mindkét módszert. A kárpittisztító gép egyértelműen hatékonyabban tisztít és sokkal kevésbé marad utána vizes az anyag, még könnyebben is megszárad, valamint sokkal gyorsabban lehet vele haladni nagy felületen szőnyeg esetén. Mivel azonnal fel is szívja ezért nagyobb erővel nagyobb mennyiségű vizet permetez (mintha kézzel sprickolnád és áztatnád szét a szövetet), ez pont elég ahhoz hogy kellőképp tisztítsa az anyagot.
@@joedon9758 300 bar? Az ipari is csak max 160. Ott a liter számít, minimum 10l/perc. A kamion mosó is max 18-20 lityi. De, ha nem fogod két kézzel akkor szétvágja a homlokod.
Csak egy tipp, van egy tipusazonosítója a készüléknek : PWS 20b2 nem volna hátrány, ha ez is benne szerepelne a címbe ,vagy a leírásba, ne már, hogy a videon kelljen kikeresni, mi is van a videoba
Mi ma vettünk egyet, 50 ezerért volt a Lidlben, 1 év alatt akkor 14 ezret drágult, köszönhetően az inflációnak, de még így is lényegesen olcsóbb mint a többi szőnyegtisztító. tesztelni még csak most fogjuk. szőnyegtisztító szert milyet ajánlotok hozzá?
Sajnos ez nem teszt volt, hanem egy megúszós gépbemutató. Kaptunk 2 perc tisztítást pár tenyérnyi felületen, ami meg sem száradt, így még ennek sem láthattuk a végeredményét. Számomra az sem derült ki, hogy melyik ad jobb, vagy kevesebb munkával hasonló eredményt. A hagyományos beáztatás és porszívózás, vagy ez a gép. Szóval, hacsak nincs nagyon szükségem erre a kárpittisztítóra, ebből nem kaptam kedvet hozzá, hogy nekiessek az össze bútoromnak, autómnak. Csak kritikának szántam, semmiképp nem fikázásnak. Üdv! :)
nem elég a szívóerőt nézegetni, egy szivaccsal vagy kefével sokkal jobban szétáztatod a szövetet, mintha azonnal ki is szívod a rápermetezett mosószeres vizet kevésbé marad vizes még ha 5x mész rajta végig akkor sem. És ez nem jelenti azt hogy kevésbé hatékonyan tisztít!
Én is vásároltam, másnap vissza vittem. Nem tetszett hogy a szivattyúja folyamatosan áram alatt van, nem csak akkor megy amikor permeteznék, nekem kell ki-be kapcsolni. A tartály borzasztó esetlen, kimondottan rossz megtölteni, tölcsért nem adnak hozzá. Se a konyhai, se a fürdőszobai csap alá nem fér be. A csöve műanyag, kimondottan gyenge, a teleszkópos fém csőhöz képest. Elvileg száraz porszívóként is üzemel, viszont hengeres (hepa) motorszűrőt nem adtak hozzá. A videóban szereplő száraz nedves porszívónak szerintem vékonyabb, és hosszabb csöve van, a kárpittisztítónak rövid, vastagabb(szerintem) És itt ugyan az érvényesül mint a légkulcsnál, minél vastagabb, és minél rövidebb a cső, annál jobb a szívóerő. Plussz nem tudjuk hogy a hepa fent volt e a sima száraz nedves porszívón. Illetve a tartály belsejében a műanyag csonk, amire a porzsákot lehetne felhúzni, kialakításban eltér, sajnos negatív irányban, és a szivacs szűrő folyamatosan ázik így. A sima száraz nedves porszívók sokkal inkább lefelé, a tartály alja felé terelik a levegőt, ez inkább a szivacsnak. Ha 4 liter víz van a tisztítószer tartályban, a porszívó üres, és a csövénél fogva húzod a szőnyegen, könnyen hátraborul. A kis tartály miatt csak olyan tisztító szer használható ami nem habzik, ugyanis a porszívó szívás közben felhabosítja a kiszívott vizet, és ez a hab keresztül megy a motoron is. Nekem itthon egy PWD 30 A1 van. Ez egy újabb kiadása a videóban látottnál, elvileg 260airwatt teljesítménnyel, és ez 26.000ft volt ha jól emlékszem. Tartalmilag, és minőségben sokkal jobbnak gondolom.
Én úgy vetem észre, hogy ha a piros gombbal kikapcsolom a vízszivattyút, akkor nincs áram alatt. Illetve, ha arra gondolsz, hogy nincs benne egy nyomáskapcsoló, ami érzékelné, hogy épp permeteznénk, de ha elérte a készenléti nyomást, lekapcsol, ilyen valóban nincs benne. A tartályt nekem nem okozott gondot megtölteni, mert bár a mosdónál nem fért el, de a műhely csapjánál simán megtöltöttem. Nem volt rajta a kerek szűrő a porszívón - az csak elázott volna, ahhoz is adnak szivacsot. A csőátmérő szerintem nem annyira jelentős, de sajnos teljesen más a csatlakozás, hogy ellenpróbát lehessen csinálni. De az biztos, hogy a száraz-nedves porszívó egy nagyon jó gép, ha csak az van valakinek, akkor simán el lehet intézni a legtöbb tisztítást azzal is. Csak egy átlátszó fej kellene rá, az tényleg nagy különbség, hogy látom, hol tartok a koszosság-nedvesség eltávolításával.
@@autosimogato1877 Igen, arra gondoltam, hogy a piros gombbal bekapcsolom, és folyamatosan áram alatt van a szivattyú, nem kapcsol le ha eléri az üzemi nyomást.
@@zoltannagy7161 Nekünk is van egy hasonló takarítógépünk (Hoover Aquajet) , az is így működik mint a Lidlből vásárolt. Egy kis 10 wattos rezgőmembrán szivattyú van benne, ez nyomja a mosóvizet. Az elektromágnes a membrán megemelését végzi benne egy rugó ellenében. Amikor elenged az elektromágnes a rugó ereje tolja kifelé a vizet. Ez a szivattyú a bekapcsolás pillanatától üzemi nyomáson dolgozik tehát nem is lehetne nyomáskapcsolót tenni rá. Remekül bírja ha elzárjuk a szivattyúból kifolyó vizet, ez terheli legkevésbé a szivattyút. Ha megnyitjuk a kifolyást akkor éri üzemi terhelés. Erre van méretezve. Ha szárazon járatjuk víz nélkül akkor lesz a legnagyobb a membrán mozgása, így a terhelés is, ha hosszabb ideig így járatjuk tönkremegy. Gondolom írja is a prospektus, hogy ne kapcsoljuk be a szivattyút szárazon.
Ez kb annyit mutat hogy ha valami ráborul az ülésre kiszívja, de a gép szerintem megálná a helyét alapszinten ha komolyba vegyszereel+fúrós kefékel átdolgoznád előtte is.
Hát inkább a végeredmény a fontos, mert ha kárpittisztító gép mellet is rongyak kefével dörzsölni kel a tisztítani kívánt felületet, akkor tök mindegy melyik gép, sőt a hosszú cső miatt inkább a száraz nedves verzió a munka barátabb. Amúgy az ülésen a száraz nedves porszívó által tisztított rész sokkal tisztábbnak tűnik.
Nem próbáltam, de szerintem maga a fej nem karcolna. De felmosáshoz nem használnám, elég sok vizet tol ki magából, gyanítom, hogy a hézagoknál befolyva eláztatná a parkettát. De ha kifolyt vizet akarsz gyorsan eltüntetni, arra biztosan jó.
Like ment, de ez a kárpittisztítózás sehol sincs ahhoz, amikor leveszi az ember a kárpitot az ülésekről és gépben kimossa. Értem én, hogy több munka, de tuti a hatás és télen is kivitelezhető, nem kell a kocsi szárításával foglalkozni. Persze az ajtókárpitot nem lehet gépben mosni, oda ez kell feltétlenül.
Dehogy nincs. Ugyanis akkor a felső "huzatot" tisztítod ki, ezzel viszont mélyebbre lehet jutni. Ezzel foglalkozom, tudnék mesélni a kimosott huzatos ülésekből, bútorokból mennyi koszt lehet még kiszedni.
Egy gyors tipp autókozmetikával foglalkozom ha profin akar valaki ülést takarítani be kell permetezni tisztítószeres vízzel az ülést azt kefével át kell dolgozni aztán jöhet egy ilyen vízadagolós gép amivel jónéhány alkalommal át kell szívni az ülést tiszta meleg vízzel. Durva szennyeződés esetén ismételni s folyamatot. Na az után gyönyörű lesz.
Ez jo ötlet 😊
Na igen,erre mondják, hamar munka sosem jó!
Tegyük hozzá, hogy az igazán effektív tisztítószerek lakossági elérhetősége NULLA. Az ipari szerek meg akkora kiszerelésűek, hogy annyiért 10 alkalommal el lehet vinni profi kozmetikába az autót.. és végül: egy kicsit is komolyabb autó ülésének ilyen vizes szarokkal nem érdemes nekimenni, mert több kárt okozunk, mint hasznot.
@@theergomar hat azért ez nem feltétlenül van így lehet jo cuccokat kapni kisebb kiszerelésben is. Sőt a wanish cuccok elég jók csak nem kompatibilisek a műanyaggal amire simán rá tud fröccsenni
Szia Kolléga!
Csak megerősíteni tudlak, bár én sima száraz-nedves gépet használok átlátszó fejjel..nyomástartósból bepermetezem,bekefélem,kiszívom, majd öblítős vízzel megint be és ismét kiszív. Így még jobb illata is lesz a kárpitnak. Legalább is nekem így vált be.
Pacsi
Klasszikus Karcher koppintású gép. Ha valaki otthoni célra veszi, tökéletes lehet. 2 dologra kell nagyon odafigyelni! Használat után a tartályt, és főleg a csövet alaposan mossátok ki, mert egy nap múlva olyan szaga lesz, hogy olyat még nem éreztetek (kezdő mazsola koromban bele sikerült futnom), a másik pedig az, hogy csak folyékony tisztítószert használjatok hozzá, nem pedig port, ugyanis a portól el fog dugulni (szintén saját tapasztalat)!
Van összehasonlító teszt! Jobb mint a Kärcher! Erősebb, kicsivel nagyobb tartály, ráadásul fém, a Kärcher müanyag!
Ennek van két merev csöve! Azt nem mutatta!
Sok-sok évvel ez előtt (közel 20 év) vettem egy Thomas Bravo takarító gépet. Akkor is drága volt, most 57 ezer forintért találtam utódját. Ez a gép minden funkcióját tudja. A mindennapi használatban van a kő padlók takarításában van a haszna! A takarítógépnek van egy olyan funkciója, amikor csak porszívóként használjuk a tartály aljába vizet kell önteni és egy kiegészítő tartozék segítségével a vízbe csapódik le a por. Nincs finom por vissza áramlás a szoba légterébe. Szerintem a 20 ezer forint különbség (ennek javára) egy hasznos vásárlás! Köszi a bemutatót.
Sipiúr! Én köszönöm, hogy leteszteled a Parkside cuccokat. Több dologgal kapcsolatban a te videoid voltak a végső döntés alapjai. Örülök, hogy háztartási elvárásokkal szemléled ezeket a szerszámokat. Csak így tovább!
Ha csak száraz-nedves porszívód van,vegyél egy 5 literes permetezőt meg egy olcsóbb kárpit szívófejet,pl Eta gyártmányú kb.2000 ft.Ezzel pont ugyanazt az eredményt el lehet érni,mint kárpit tisztító géppel,csak nem kell 2 gépet venni.
Próbáltam mindkét módszert. A kárpittisztító gép egyértelműen hatékonyabban tisztít és sokkal kevésbé marad utána vizes az anyag, még könnyebben is megszárad, valamint sokkal gyorsabban lehet vele haladni nagy felületen szőnyeg esetén. Mivel azonnal fel is szívja ezért nagyobb erővel nagyobb mennyiségű vizet permetez (mintha kézzel sprickolnád és áztatnád szét a szövetet), ez pont elég ahhoz hogy kellőképp tisztítsa az anyagot.
A szőnyeg és az ülés kárpit nem ugyan az ahogy mondtad szőnyeg esetén,ez meg ülés!
@@setnjeric megint csak szarakodsz, 300 baros sterimoval kell átmosni az ilyen szutykokat, utána ami marad belőle ezzel össze takarítod
Pont ígyhasználom én is..
@@joedon9758 300 bar? Az ipari is csak max 160. Ott a liter számít, minimum 10l/perc. A kamion mosó is max 18-20 lityi. De, ha nem fogod két kézzel akkor szétvágja a homlokod.
Csak egy tipp, van egy tipusazonosítója a készüléknek : PWS 20b2 nem volna hátrány, ha ez is benne szerepelne a címbe ,vagy a leírásba, ne már, hogy a videon kelljen kikeresni, mi is van a videoba
Jó kis videó. A szívó erőt a leírásban is írjak elvileg, a régi szaraz nedves porszívóeét is meglehet még találni.
Üdvözletem! Vettem egy c20-as Lidl kárpittisztítót. Akármilyen tisztófolyadékot rakok bele habzik, és jön ki a motorból. Ötlet?!
Jó kis video volt. Köszönjük!
Helló én ma vettem egy 20 c2 a Lidliben. A piszkos víz nem kerül a tartályba hanem a gép tetejéből folytik ki ha kicsit megdöntöm. Ötlet?
Nem lehet, hogy már túl sok vizet szippantott vissza? Mert fizikailag lehetetlen, hogy ne a tartályba kerüljön a lé, hiszen oda van kötve a gégecső.
Mennyire volt szennyezett a víz a tartályokban?
Köszönöm, hasznos volt!
Mi ma vettünk egyet, 50 ezerért volt a Lidlben, 1 év alatt akkor 14 ezret drágult, köszönhetően az inflációnak,
de még így is lényegesen olcsóbb mint a többi szőnyegtisztító. tesztelni még csak most fogjuk.
szőnyegtisztító szert milyet ajánlotok hozzá?
Nektek bejött? Mi vissza fogjuk vinni, alig akar vizet spriccelni...
erre a gépre is van egy napos bérlős opció?
Obi ba van
Sajnos ez nem teszt volt, hanem egy megúszós gépbemutató. Kaptunk 2 perc tisztítást pár tenyérnyi felületen, ami meg sem száradt, így még ennek sem láthattuk a végeredményét.
Számomra az sem derült ki, hogy melyik ad jobb, vagy kevesebb munkával hasonló eredményt. A hagyományos beáztatás és porszívózás, vagy ez a gép.
Szóval, hacsak nincs nagyon szükségem erre a kárpittisztítóra, ebből nem kaptam kedvet hozzá, hogy nekiessek az össze bútoromnak, autómnak.
Csak kritikának szántam, semmiképp nem fikázásnak. Üdv! :)
Àt kellett volna előtte szivacsozni és kefélni,mert a kàrpitgéppel csak a feloldott koszt lehet öblitővel kiszívni.
nem elég a szívóerőt nézegetni, egy szivaccsal vagy kefével sokkal jobban szétáztatod a szövetet, mintha azonnal ki is szívod a rápermetezett mosószeres vizet kevésbé marad vizes még ha 5x mész rajta végig akkor sem.
És ez nem jelenti azt hogy kevésbé hatékonyan tisztít!
Király, 9.25-től lesz megint 40ezerért a Lidlibe csak annak zöld a teteje nem sárga.
2024.11.21-én csütörtökön a LIDL-ben 40 000ft helyett 30 000 forintba került. Black friday
alkalmából. Parkside PWS 20 D3
Rövidebb szívócsővel nagyobb szívóerőt produkál,ha ráteszi a hosszú csövet akkor ugyan az lesz mint a régi gép
Én is vásároltam, másnap vissza vittem.
Nem tetszett hogy a szivattyúja folyamatosan áram alatt van, nem csak akkor megy amikor permeteznék, nekem kell ki-be kapcsolni.
A tartály borzasztó esetlen, kimondottan rossz megtölteni, tölcsért nem adnak hozzá.
Se a konyhai, se a fürdőszobai csap alá nem fér be.
A csöve műanyag, kimondottan gyenge, a teleszkópos fém csőhöz képest.
Elvileg száraz porszívóként is üzemel, viszont hengeres (hepa) motorszűrőt nem adtak hozzá.
A videóban szereplő száraz nedves porszívónak szerintem vékonyabb, és hosszabb csöve van, a kárpittisztítónak rövid, vastagabb(szerintem)
És itt ugyan az érvényesül mint a légkulcsnál, minél vastagabb, és minél rövidebb a cső, annál jobb a szívóerő. Plussz nem tudjuk hogy a hepa fent volt e a sima száraz nedves porszívón.
Illetve a tartály belsejében a műanyag csonk, amire a porzsákot lehetne felhúzni, kialakításban eltér, sajnos negatív irányban, és a szivacs szűrő folyamatosan ázik így.
A sima száraz nedves porszívók sokkal inkább lefelé, a tartály alja felé terelik a levegőt, ez inkább a szivacsnak.
Ha 4 liter víz van a tisztítószer tartályban, a porszívó üres, és a csövénél fogva húzod a szőnyegen, könnyen hátraborul.
A kis tartály miatt csak olyan tisztító szer használható ami nem habzik, ugyanis a porszívó szívás közben felhabosítja a kiszívott vizet, és ez a hab keresztül megy a motoron is.
Nekem itthon egy PWD 30 A1 van. Ez egy újabb kiadása a videóban látottnál, elvileg 260airwatt teljesítménnyel, és ez 26.000ft volt ha jól emlékszem.
Tartalmilag, és minőségben sokkal jobbnak gondolom.
Én úgy vetem észre, hogy ha a piros gombbal kikapcsolom a vízszivattyút, akkor nincs áram alatt. Illetve, ha arra gondolsz, hogy nincs benne egy nyomáskapcsoló, ami érzékelné, hogy épp permeteznénk, de ha elérte a készenléti nyomást, lekapcsol, ilyen valóban nincs benne.
A tartályt nekem nem okozott gondot megtölteni, mert bár a mosdónál nem fért el, de a műhely csapjánál simán megtöltöttem.
Nem volt rajta a kerek szűrő a porszívón - az csak elázott volna, ahhoz is adnak szivacsot.
A csőátmérő szerintem nem annyira jelentős, de sajnos teljesen más a csatlakozás, hogy ellenpróbát lehessen csinálni. De az biztos, hogy a száraz-nedves porszívó egy nagyon jó gép, ha csak az van valakinek, akkor simán el lehet intézni a legtöbb tisztítást azzal is. Csak egy átlátszó fej kellene rá, az tényleg nagy különbség, hogy látom, hol tartok a koszosság-nedvesség eltávolításával.
@@autosimogato1877
Igen, arra gondoltam, hogy a piros gombbal bekapcsolom, és folyamatosan áram alatt van a szivattyú, nem kapcsol le ha eléri az üzemi nyomást.
@@zoltannagy7161 Nekünk is van egy hasonló takarítógépünk (Hoover Aquajet) , az is így működik mint a Lidlből vásárolt.
Egy kis 10 wattos rezgőmembrán szivattyú van benne, ez nyomja a mosóvizet. Az elektromágnes a membrán megemelését végzi benne egy rugó ellenében. Amikor elenged az elektromágnes a rugó ereje tolja kifelé a vizet. Ez a szivattyú a bekapcsolás pillanatától üzemi nyomáson dolgozik tehát nem is lehetne nyomáskapcsolót tenni rá. Remekül bírja ha elzárjuk a szivattyúból kifolyó vizet, ez terheli legkevésbé a szivattyút. Ha megnyitjuk a kifolyást akkor éri üzemi terhelés. Erre van méretezve. Ha szárazon járatjuk víz nélkül akkor lesz a legnagyobb a membrán mozgása, így a terhelés is, ha hosszabb ideig így járatjuk tönkremegy. Gondolom írja is a prospektus, hogy ne kapcsoljuk be a szivattyút szárazon.
Közel 14 éve autó ápolással foglalkozom.Nem akarok kotozkodniEz nem Karpit tisztítás.
Ez kb annyit mutat hogy ha valami ráborul az ülésre kiszívja, de a gép szerintem megálná a helyét alapszinten ha komolyba vegyszereel+fúrós kefékel átdolgoznád előtte is.
Bőven jó otthonra ! És ahogy elnezem erő is van benn !! Ne hasonlítsuk egy ipari géphez!! Mert nagy markába is van szar 50 és 60 ezrekért
Ahogyan a helyesírásod sem magyar helyesírás. Ez meg otthonra tökéletes.
robiám a kárpit tiszítás az annyi hogy 10 év után letéped a szivacsról a gecibe azt újra kárpitoztatod.
na az tiszta lesz
Ne sértődj meg..okos telefon és a picsa nézi helyes-e ...ettől függetlenül igazam van.Az,hogy bevizezed nem lesz tiszta.na mind1.jó munkat
Hát inkább a végeredmény a fontos, mert ha kárpittisztító gép mellet is rongyak kefével dörzsölni kel a tisztítani kívánt felületet, akkor tök mindegy melyik gép, sőt a hosszú cső miatt inkább a száraz nedves verzió a munka barátabb.
Amúgy az ülésen a száraz nedves porszívó által tisztított rész sokkal tisztábbnak tűnik.
Énis ezt vettem észre 😊
A két hosszú toldással óvatosan, mert egy vacak, és könnyen kettétörik.
Jo ez a retro reklam
Valaki használta laminált padló felmosashoz?
Nem karcolja padlót?
Nem próbáltam, de szerintem maga a fej nem karcolna. De felmosáshoz nem használnám, elég sok vizet tol ki magából, gyanítom, hogy a hézagoknál befolyva eláztatná a parkettát. De ha kifolyt vizet akarsz gyorsan eltüntetni, arra biztosan jó.
Lidl reklám csatorna?
Ennek az árán inkább béreljetek jó párszor Kärcher Puzzi gépet,és biztos a siker.🙂
Persze, nálad romlik el meg behuzzak foglalót. 25-30e-t.
@@szoszke721 Akkor rossz helyen bérelsz.
Én is adok ki Puzzi 10/1-et,jah és foglaló nélkül.
Like ment, de ez a kárpittisztítózás sehol sincs ahhoz, amikor leveszi az ember a kárpitot az ülésekről és gépben kimossa. Értem én, hogy több munka, de tuti a hatás és télen is kivitelezhető, nem kell a kocsi szárításával foglalkozni. Persze az ajtókárpitot nem lehet gépben mosni, oda ez kell feltétlenül.
Dehogy nincs. Ugyanis akkor a felső "huzatot" tisztítod ki, ezzel viszont mélyebbre lehet jutni. Ezzel foglalkozom, tudnék mesélni a kimosott huzatos ülésekből, bútorokból mennyi koszt lehet még kiszedni.
Száraz-nedves porszivóra is fellehet rakni az átlátszó fejet, látszik hogy 😂egy b…. Autoszerelő vagy🤨