@@nonm265 Они всегда были такими, за редким исключением, Рэйган и Тэтчер. Маккейн. Комфортность запада притупляет чувство опасности и создаёт некоторый инфантилизм.
40.22 Не совсем так. Было понятно, что можно приобретать, но приватизация реальные активов была а) заморожена, б) приватизировалась пакетами в) на закрытых аукционах и пр. И как вишенка на торте в дальнейшем был разрешен принудительный выкуп акций в пользу обладателей контрольных пакетов. Я уже не говорю о том, что пришедшие к власти, в тьом числе и "демократы-младореформаторы" вовсю пользовались инсайдерской информацией.
Не первый раз слушаю. Огромное удовольствие. Я помню всё о чем он сказал. Так и было. Я тогда не понимал так. Потрясающе. Спасибо тому, кто выставил. Алисе отдельное спасибо.
Это гениально. Самое главное с чем я согласен, так это с тем что Гайдар - (и его "друзья") это провал полнейший. А нынешняя оппозиция продолжает петь ему дифирамбы.
Саме той час показав, що будь-яка демократична система потребує стійких та ефективних інституцій, які здатні захистити права та свободи громадян та контролювати владу.
Однак велика частина реформ, запроваджених в цей період, отримала підтримку населення, яке сподівалося на покращення умов життя після складної економічної ситуаці. Та, нажаль, не так все склалося, як хотілось би.
Одним зі способів запобігання провалу демократії в майбутньому є забезпечення участі громадських організацій, активістів та журналістів у процесах формування та реалізації політики.
Незважаючи на провали демократії, деякі політичні діячі та активісти продовжували боротися за демократію в Росії та вимагали змін, що пізніше сприяло розвитку громадських рухів.
Один з найбільших провалів за часів Єльцина був пов'язаний з недостатньою увагою до економічної та соціальної реформ, що привело до серйозної економічної кризи та погіршення життєвого рівня більшості населення.
Очень хороший анализ тех процессов, которые проходили в начале 90 х, но... Есть такое понятие как инерция, которая есть везде и в умах она еще более затяжная. Невозможно даже за 500 дней передать власть от помещика к крепостному, а ведь есть еще и интеллигенция и армия и чекисты (которые очень быстро ориентируются у кого что отбирать и кого сажать) На тему государства уже давно все известно, что такое гражданин, что такое метрополия, что такое колонизация и тому подобное - все крутится вокруг имущества и частной собственности. Этот вопрос до сих пор не решен и не будет решен пока такие политические деятели как "Володины" находятся у власти, которые на полном серьезе хотят отбирать квартиры и машины у тех кто уехал от мобилизации.... Ельцин продукт КПСС он может и хотел без крови сделать жизнь свободнее и продуктивнее. А вот Путлер это продукт КГБ - это zетовщина в чистом виде- это мы тут власть и пустим вам кровь - это мы тут решаем ну короче бандосы... Предатели народа и те и те. Пыня пахан, силовики переродились в новых опричников - демократия умерла, ее дочерей и сыновей пыня потравил новичком. Но подрастают внуки, которые ненавидят власть ментов и чекистов
Многие страны смогли. В том числе те что тоже вышли из совка. Та же Польша за 7 месяцев полностью перешла с советской плановой экономики на рыночные рельсы. Россия же шла то вперед то назад и растянула это с 1991 до 1998го. Делая пару шагов вперед потом назад. Деля предприятия между собой, спецслужбы играли в свои игры, правительство в свои, олигархи в свои. Береза шантажировал компроматом семью ЕБН, подмял под себя аэрофлот и ОРт. Таня-Валя по звонку ставили людей уровня министра. Лужков полностью подмял Москву. В общем это феодализм такой современный был. Если в Чехии, Польше, Венгрии, Литве, Латвии, Эстонии была понятная для всех идея перейти из экономики совка к рынку, то в Рф такой идеи не было в обществе, часть общества хотела в новую Россию, часть общества хвалила сталина и совок и вставляла палки в колеса любых реформ
Багато демократичних інституцій, що були створені після розпаду Радянського Союзу, були ослаблені за правління Єльцина, включаючи незалежність ЗМІ та судів.
Нужна была народная революция, а это передел власти внутри бывшей партийной номенклатуры и спецслужб. Ничего удивительного в том что мы имеем сейчас фашистский режим нету, народ сам отдал всю власть
Народ власти никогда и не имел. Учредительное собрание в 1917 году разогнали ленинские большевики силой. Потом воссоздали советскую квази-империю. В 1992 году народ был занят выживанием и поиском пропитания.
Провал демократії за часів правління Єльцина спричинив більш складну політичну ситуацію в Росії, що стала причиною загострення відносин з деякими країнами, а також допомогла Путіну вибудувати свій авторитарний режим на початку 2000-х років.
Саме в той час соціальна напруга в країні підвищилась через відсутність ефективної політики соціального забезпечення та погіршення життя більшості населення.
Правління Єльцина показало, що зміни в політичному та економічному житті країни можуть бути швидкими та радикальними, але це також може призвести до негативних наслідків, які доводить необхідність ретельного планування та розумних реформ.
Провал демократії в Росії за правління Єльцина спричинив зростання популізму та націоналізму в країні, що стало причиною загострення відносин з деякими сусідніми державами.
Провал демократії в Росії за правління Єльцина став причиною великої політичної та економічної нестабільності в країні, що значно ускладнило її розвиток.
Сприйняття провалу демократії за часів правління Єльцина було дуже різним серед російського населення та політичної еліти, що демонструє складність викликів, які стоять перед будь-якою демократією.
Провал демократії за часів правління Єльцина показав, що демократія не може бути належним чином захищена без сильних і незалежних інституцій, таких як суди та ЗМІ.
Після розпаду Радянського Союзу країна опинилась у глибокому кризовому стані, що відчували усі громадяни. Єльцин очолив країну в середині 1991 року, коли на фоні економічного спаду та загострення політичних конфліктів відбулась невдала спроба державного перевороту.
Єльцин провів так звані "приватизаційні реформи", які призвели до широкого розподілу багатства між окремими особами та олігархами, та значного збільшення економічної нерівності в країні.
Правління Єльцина стало наслідком складного періоду розвитку Росії після розпаду Радянського Союзу, а провал демократії був результатом неправильних рішень та дій уряду.
Перші сто днів правління Бориса Єльцина були дуже складними та випробувальними для Росії, оскільки країна опинилась у глибокому кризовому стані після розпаду Радянського Союзу.
Наприклад, Єльцин здійснив ряд авторитарних дій, таких як розпуск парламенту та введення надзвичайного стану, що дозволило йому зберегти владу під час кризи конституційної легітимності.
Єльцин ввів програму шокової терапії з метою ліквідації планової економіки та перехіду до ринкової системи, що призвело до значних змін у житті громадян.
Провал демократії за часів правління Єльцина демонструє необхідність підтримки демократії та національної стабільності з боку міжнародного співтовариства.
Єльцин був першим президентом Росії після розпаду Радянського Союзу, що створив великий потенціал для демократичних реформ, але його правління стало провалом для багатьох російських громадян.
Багато громадян Росії відчували недовіру та неприйняття до демократичної системи, оскільки вона не змогла гарантувати їм стабільність, безпеку та розвиток.
Месяц назад
В одном Буковский ошибся - он не верил в то, что провал Ельцинской команды может привести к появлению нового Гитлера в России. К сожалению, именно это и произошло. Ельцин буквально передал ему власть.
За правління Єльцина було прийнято ряд законів, які забороняли діяльність опозиційних партій та громадських організацій, що збільшило контроль над громадським життям в країні.
Те кто получает власть её не достойны, а кто достоин ее не хотят
Как в воду глядел. Сегодня 13 марта 2024 года.
Самая важная глава в учебник истории россии, браво. Буковский гений❤
Это настолько рационально и гениально, что просто нет слов
Буковский это величайший человек эпохи, чьи заслуги, вернее подвиги, еще не оценены по достоинству, в частности его раскрытие и публикация архивов ЦК.
Близорукость западных политиков поражает.
@@nonm265 Они всегда были такими, за редким исключением, Рэйган и Тэтчер. Маккейн. Комфортность запада притупляет чувство опасности и создаёт некоторый инфантилизм.
Актуально и сейчас! Хороший анализ!!!
В России речь всегда идет о власти. Смысл такой власти: централизация власти; власть ради власти; непорядочность. А демократия? Ну, это для фасона..
Владимир Буковский глубже рассмотрел проблему, чем ФБК в фильме Предатели
Так называемый фбк это филиал фсб за рубежом.
У ФБК и не было задачи рассмотреть и проанализировать суть.
Всё, чем они занимаются - манипуляции и подмена понятий.
@@judaspriest3375 Именно! По заданию лубянских кураторов.
Человечище . Личность.
ЭТО ПИСАЛОСЬ В 1994 ГОДУ.
40.22 Не совсем так. Было понятно, что можно приобретать, но приватизация реальные активов была а) заморожена, б) приватизировалась пакетами в) на закрытых аукционах и пр. И как вишенка на торте в дальнейшем был разрешен принудительный выкуп акций в пользу обладателей контрольных пакетов. Я уже не говорю о том, что пришедшие к власти, в тьом числе и "демократы-младореформаторы" вовсю пользовались инсайдерской информацией.
Не первый раз слушаю. Огромное удовольствие. Я помню всё о чем он сказал. Так и было. Я тогда не понимал так. Потрясающе. Спасибо тому, кто выставил.
Алисе отдельное спасибо.
Спасибо за ваши комментарии.
Это гениально. Самое главное с чем я согласен, так это с тем что Гайдар - (и его "друзья") это провал полнейший. А нынешняя оппозиция продолжает петь ему дифирамбы.
Саме той час показав, що будь-яка демократична система потребує стійких та ефективних інституцій, які здатні захистити права та свободи громадян та контролювати владу.
Супер аналитика.
Вже перші дні правління підкреслили необхідність посилення ролі громадськості та незалежних ЗМІ в демократичному процесі.
Однак велика частина реформ, запроваджених в цей період, отримала підтримку населення, яке сподівалося на покращення умов життя після складної економічної ситуаці. Та, нажаль, не так все склалося, як хотілось би.
Незважаючи на певний прогрес у напрямі демократії та ринкової економіки, багато з тих проблем, які виникли в той час, все ще присутні в Росії і досі.
Ох, как прав!!!
Росія й до сьогодні не змогла перейти до демократичного режиму та розвинути стійкі демократичні інститути.
Період правління Бориса Єльцина в Росії, зокрема 1990-х років, вважається одним з найбільш провальних періодів для демократії в країні.
Одним зі способів запобігання провалу демократії в майбутньому є забезпечення участі громадських організацій, активістів та журналістів у процесах формування та реалізації політики.
Необхідно забезпечувати баланс між владою та свободою громадян, а також між різними політичними силами.
Незважаючи на провали демократії, деякі політичні діячі та активісти продовжували боротися за демократію в Росії та вимагали змін, що пізніше сприяло розвитку громадських рухів.
Єдиним шляхом запобігання провалу демократії є забезпечення гарантій на право на свободу висловлювання, свободу ЗМІ та незалежну судову систему.
Ви ще забули святість і недоторканість приватної власності, вільної конкуренції, антимонопольної політики і ...незалежних судів та верховенства права.... ХА ХА ХА ХА ХА, ой, тобто, кхе, кхе, кхе, хм, хм, хм....
Один з найбільших провалів за часів Єльцина був пов'язаний з недостатньою увагою до економічної та соціальної реформ, що привело до серйозної економічної кризи та погіршення життєвого рівня більшості населення.
Зміцнення демократії вимагає розвитку культури діалогу та компромісу між різними політичними силами.
Демократии никогда не было и нет!!!
Очень хороший анализ тех процессов, которые проходили в начале 90 х, но... Есть такое понятие как инерция, которая есть везде и в умах она еще более затяжная. Невозможно даже за 500 дней передать власть от помещика к крепостному, а ведь есть еще и интеллигенция и армия и чекисты (которые очень быстро ориентируются у кого что отбирать и кого сажать) На тему государства уже давно все известно, что такое гражданин, что такое метрополия, что такое колонизация и тому подобное - все крутится вокруг имущества и частной собственности. Этот вопрос до сих пор не решен и не будет решен пока такие политические деятели как "Володины" находятся у власти, которые на полном серьезе хотят отбирать квартиры и машины у тех кто уехал от мобилизации.... Ельцин продукт КПСС он может и хотел без крови сделать жизнь свободнее и продуктивнее. А вот Путлер это продукт КГБ - это zетовщина в чистом виде- это мы тут власть и пустим вам кровь - это мы тут решаем ну короче бандосы... Предатели народа и те и те. Пыня пахан, силовики переродились в новых опричников - демократия умерла, ее дочерей и сыновей пыня потравил новичком. Но подрастают внуки, которые ненавидят власть ментов и чекистов
Многие страны смогли. В том числе те что тоже вышли из совка. Та же Польша за 7 месяцев полностью перешла с советской плановой экономики на рыночные рельсы. Россия же шла то вперед то назад и растянула это с 1991 до 1998го. Делая пару шагов вперед потом назад. Деля предприятия между собой, спецслужбы играли в свои игры, правительство в свои, олигархи в свои. Береза шантажировал компроматом семью ЕБН, подмял под себя аэрофлот и ОРт. Таня-Валя по звонку ставили людей уровня министра. Лужков полностью подмял Москву. В общем это феодализм такой современный был. Если в Чехии, Польше, Венгрии, Литве, Латвии, Эстонии была понятная для всех идея перейти из экономики совка к рынку, то в Рф такой идеи не было в обществе, часть общества хотела в новую Россию, часть общества хвалила сталина и совок и вставляла палки в колеса любых реформ
Багато демократичних інституцій, що були створені після розпаду Радянського Союзу, були ослаблені за правління Єльцина, включаючи незалежність ЗМІ та судів.
Нужна была народная революция, а это передел власти внутри бывшей партийной номенклатуры и спецслужб. Ничего удивительного в том что мы имеем сейчас фашистский режим нету, народ сам отдал всю власть
Народ власти никогда и не имел. Учредительное собрание в 1917 году разогнали ленинские большевики силой. Потом воссоздали советскую квази-империю. В 1992 году народ был занят выживанием и поиском пропитания.
@@ptizasiniza да ты прав
Недоліки уряду та обмеження прав людини та свободи думки призвели до кризи та загострення політичної ситуації в країні.
Провал демократії за часів правління Єльцина спричинив більш складну політичну ситуацію в Росії, що стала причиною загострення відносин з деякими країнами, а також допомогла Путіну вибудувати свій авторитарний режим на початку 2000-х років.
Однак перші сто днів правління Єльцина були також відзначені політичними конфліктами та напруженнями.
Саме в той час соціальна напруга в країні підвищилась через відсутність ефективної політики соціального забезпечення та погіршення життя більшості населення.
Правління Єльцина показало, що зміни в політичному та економічному житті країни можуть бути швидкими та радикальними, але це також може призвести до негативних наслідків, які доводить необхідність ретельного планування та розумних реформ.
Перші сто днів правління Бориса Єльцина були дуже складними та випробувальними для Росії.
Провал демократії в Росії за правління Єльцина спричинив зростання популізму та націоналізму в країні, що стало причиною загострення відносин з деякими сусідніми державами.
Умный дядька , всё чётко написал.
Також, за його правління були прийняті закони, які обмежували свободу слова та преси, і здійснювались переслідування опозиційних груп.
Провал демократії в Росії за правління Єльцина став причиною великої політичної та економічної нестабільності в країні, що значно ускладнило її розвиток.
За правління Єльцина знизився рівень довіри до державних інституцій та політиків, що призвело до загострення соціально-політичної ситуації в країні.
Сприйняття провалу демократії за часів правління Єльцина було дуже різним серед російського населення та політичної еліти, що демонструє складність викликів, які стоять перед будь-якою демократією.
Провал демократії за часів правління Єльцина показав, що демократія не може бути належним чином захищена без сильних і незалежних інституцій, таких як суди та ЗМІ.
Після розпаду Радянського Союзу країна опинилась у глибокому кризовому стані, що відчували усі громадяни. Єльцин очолив країну в середині 1991 року, коли на фоні економічного спаду та загострення політичних конфліктів відбулась невдала спроба державного перевороту.
Єльцин провів так звані "приватизаційні реформи", які призвели до широкого розподілу багатства між окремими особами та олігархами, та значного збільшення економічної нерівності в країні.
Правління Єльцина стало наслідком складного періоду розвитку Росії після розпаду Радянського Союзу, а провал демократії був результатом неправильних рішень та дій уряду.
Законодавча влада була суттєво обмежена, і уряд мав занадто велику владу, що спричинило зростання корупції та зловживання владою.
Усі ці негативні наслідки провалу демократії в Росії в період правління Єльцина нагадують, як важливо відстоювати демократичні принципи.
Перші сто днів правління Бориса Єльцина були дуже складними та випробувальними для Росії, оскільки країна опинилась у глибокому кризовому стані після розпаду Радянського Союзу.
👍👍👍👍👍
,🤝👍✌️
Під час правління Єльцина відбулася серія подій, що призвела до порушення демократичних принципів, зокрема обмеження свободи слова та преси.
Перші місяці правління призвели до значних змін у житті громадян, зокрема, до зростання цін, безробіття та зниження рівня життя.
Наприклад, Єльцин здійснив ряд авторитарних дій, таких як розпуск парламенту та введення надзвичайного стану, що дозволило йому зберегти владу під час кризи конституційної легітимності.
В начале стоял эдерсон,а Ортега его заменил после травмы от ромеро
А эти не будут грабить⁉️
Реформи Єльцина сприяли наростанню корупції та відчуженню громадської власності.
Уряд Єльцина використовував примусові засоби для придушення опозиції та здійснення політичного контролю над суспільством.
Єльцин ввів програму шокової терапії з метою ліквідації планової економіки та перехіду до ринкової системи, що призвело до значних змін у житті громадян.
Провал демократії за часів правління Єльцина демонструє необхідність підтримки демократії та національної стабільності з боку міжнародного співтовариства.
Багато факторів призвели до того, що з’явилася сильна опозиція проти правління Єльцина.
Єльцин був першим президентом Росії після розпаду Радянського Союзу, що створив великий потенціал для демократичних реформ, але його правління стало провалом для багатьох російських громадян.
Багато громадян Росії відчували недовіру та неприйняття до демократичної системи, оскільки вона не змогла гарантувати їм стабільність, безпеку та розвиток.
В одном Буковский ошибся - он не верил в то, что провал Ельцинской команды может привести к появлению нового Гитлера в России. К сожалению, именно это и произошло. Ельцин буквально передал ему власть.
За правління Єльцина було прийнято ряд законів, які забороняли діяльність опозиційних партій та громадських організацій, що збільшило контроль над громадським життям в країні.
Блестящий анализ! Перед глазами пронеслось тяжкое прошлое, которое пришлось испытать на своей шкуре. Народ опять развели лохотронщики.