Polska energetyka: Co zmienia nowelizacja ustawy o OZE?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 сен 2024
  • ​🟢📺 Oglądaj nas NA ŻYWO 👉 telewizjabizne...
    W lipcu 2024 roku wchodzą w życie istotne zmiany w przepisach dotyczących prosumentów i zielonej energii. Czy nowelizacja ustawy faktycznie przyspieszy transformację energetyczną w Polsce? W tym programie omawiamy, jak nowe przepisy wpłyną na branżę odnawialnych źródeł energii i jakie wyzwania oraz możliwości przyniosą prosumentom. Do rozmowy zaprosiliśmy Grzegorza Tomasika, Wiceprezesa Zarządu platformy reo.pl, który szczegółowo wyjaśnia, co zmieniają nadchodzące regulacje oraz jak polski sektor energetyczny dostosowuje się do standardów unijnych.
    ▶ Gość Telewizji Biznesowej Grzegorz Tomasik - Wiceprezes Zarządu Reo.pl
    Wywiad prowadzi Tymoteusz Nowak
    #telewizjabiznesowa #oze #energetyka
    Więcej szczegółów w nagraniu.
    📊 Portal omawiający wszystko, co wpływa na Twój portfel ➡️ portfelpolaka.pl
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Prezentowane treści mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne autorów. Treści te sporządzone zostały rzetelnie, z należytą starannością i nie stanowią podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, porady inwestycyjnej ani badań inwestycyjnych w rozumieniu art. 36 Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniającego dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Autor oraz podmiot rozpowszechniający nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie transakcje, szkody, poniesione wydatki oraz utracone korzyści powstałe w związku z decyzjami inwestycyjnymi podejmowanymi w oparciu te treści.
    Informujemy, że inwestowanie na rynkach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i wystąpienia znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Ze szczególną rozwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym.
    Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.

Комментарии • 2