@@romanromantsov3660 вибачте, але у мене два питання: 1. якого біса ви питаєте це під моїм коментарем? 2. ви перед тим як ставити такі питання взагалі цікавились де рептилоїд?
25:08 Сама катріона - так, це чума яку цірілла з нашого світу однією випадковою блохою занесла Червоний мор - дух який з'явился через страждання померлих, саме те якими були ці страждання, дух + шиза + голод в печері і зробили відьмака піддатним духу
Насправді у Відьмака дуже глибока історія із складними моральними виборами. Дуже цікаве відео. Дякую. Також дякую Вам за захист України та нас усіх. Бережіть себе. Слава Україні!
Це було надзвичайно цікаве відео із не менш надзвичайними думками, висновками та оглядом. Я в захваті! Чекатиму продовження з нетерпіням, тому і пишу коментар, аби просунути відео в рекомендації іншим , в яких воно мені і попалося ).
Дуже круто вийшло. Аналогії просто бомба. Обожнюю такі огляди з точки зору психології. Особливо оцінив Акт службового розслідування. І так, повномасштабна війна змінила враження від Відьмака, серії ігор Метро, Козаки та інших, фільмів, серіалів та книг. Це ніби відправна точка, все ділиться на до та після.
Дублюю відповідь на аналогічне питання із патреону: "Із DLC поки вагаюсь: робити/не робити/запхнути в 1 ролик/розбити на 2. Залежить від того чи взагалі сподобається вам серія та чи зможу проходити досить швидко. Поки що складно відповісти. "
@@Philosopher_Reptilian історія Сіани, те, як до неї упереджено ставились через так зване "прокляття чорного сонця" і як через це ставлення вона і стала тою людиною, якою її всі й очікували побачити точно заслуговує розгляду. Це ж стосується історії Детлафа. Багато людей взагалі не зрозуміли цього персонажа і сприйняли його як істеричного підлітка. На ділі ж це істота абсолютно іншого рівня із кардинально інакшим світобаченням і його дії під кінець гри це всього лише наслідок того, що він намагався зрозуміти людей і вжитися в соціум
Дякую за відео. Дуже цікавий розбір частин сюжету Відьмака. Чекатиму нові. Історія барона дуже влучна і до біса буденна. Ще давно граючи і не знаючи нічого з психології якось несвідомо відчував її підсвітлення життєвих проблем. Тому і крутий сюжет таких рольових ігор. Він відображає справжні відносини між людьми. Навіть якщо в сюжеті ельфи та гноми тощо.
Як людина,яка за всі 180 годин Відьмака 3 пройшов всі можливі квести, і інші активності,можу офіційно заявити одне. Ніколи,ні в якому разі, не при яких обставинах не тримайте корову поруч з шахтами(Відсилка на квест з Емільеном)
Ох, люди які ставлять під сумнів можливість класичного трикутнику Карпмана в житті, просто ніколи не жили з моїми батьками 🥲 Величезне дякую за відео, нтепер точно пограю в цю гру, яка давно лежить у мене в стімі, але довгий час відлякує своїм розміром та маштабністью))
Приємно було побачити таке відео, мабуть підсвідомо чекав щось такого. Особливо враховуючи те, що мав схожі роздуми про персонажів та ситуації при проходженні.
Найбільшою різницею у сприйнятті мною Відьмака до і після повномасштабного стала "хороша" кінцівка основного сюжету. Раніше вона мені видавалася дуже щасливою, світлою і викликала у мене виключно позитивні емоції, а 4 місяці тому, коли вчергове вийшов на неї, у мене сльози навернулися на очі, коли я зрозумів, що Геральт лишився у величезному Каер Морені один. Так, усі (майже) живі, але вони не поряд, Геральт лишився один. Навіть зараз, коли пишу про це, ледве стримую сльози (отака я емоційна людина). А от історія Весеміра взагалі не викликала емоцій, на відміну від старих проходжень. Цінність життя дуже девальвувала, а от близьких людей поруч почав цінувати як ніколи раніше. І це не те що у півтора-два рази -- різниця у сотні і тисячі разів. Наче ціннісні координати хтось перегорнув на 180°...
Кров і вино значною мрою виправляють сумне становище Геральта. Все-таки, доживати життя в тиші і спокої в казковій Італо-Франції із добротним земельним наділом, де тебе поважають - це в рази краще, ніж лишитися самотнім відьмаком у величезних пустуючих руїнах
Дякую за відео, як завжди дуже круто. Для мене трилогія відьмака одна з найулюбленіших. Проходив її величезну купу разів, особливо першу і другу частину. Також читав книги. Геральт мені завжди здавався таким персонажем, якого можна характеризувати словом "благородний". Він хоч і каже, що віддає перевагу не обирати сторону, але насправді, коли постає перед справжнім вибором, він все одно обирає те саме "менше зло". Згадати хоча б історію з Ренфрі - коли вона сказала, що почне різанину на площі, Геральт міг не вмішуватися, але він не зміг просто стояти осторонь. Коли проходив ігри завжди намагався дотримуватися тих виборів які міг зробити сам відьмак. Дуже цікаво слухати детальний аналіз, змушує по новій зглянути на свої рішення по ходу сюжету. Доповідь про Скельного Троля просто топ:)
Дякую за таке шикарне відео! Чекаємо на наступні частини ) Якби знайшов цей канал навесні, давно вже був би на патреоні, але зв стипухи злетів, тож туди взимку вже підпишусь
Вбив двох зайців. Трохи відлякуєш вступом, бо я хоч і великий шанувальник лору Відьмака, але прийшов саме щоб почути деталі розбору ситуацій і подій з точки зору автора і психології)
Тільки пройшла в перший раз (одразу з длс), так рада, що Ви почали робити розбір)) Теж хотілося розбір "Крові і Вина", там якась прямо травмуюча дитяча тема, як на мене дуже жива) Дякую, дуже дякую за роботу)
Хз чи писали тут про той мор, але я( читаючи всі ті бумажки) так зрозумів, що ці селяни хворіли катріоной, їх там заперли, але всі хто там був також захворіли, а цей мор, це прокляття, яке виникло через страждання/ненависть і т.д., типу ця хворь не є наслідком ситуації в шахті, а ситуація в шахті є наслідком хворі
Помню, проходила на древнем ноуте. 30 фпс - это было то, о чем я могла бы тогда только мечтать в этой игре. Да хотя бы 20, на самых минималках. Кое-как домучилась на 9-12 кадрах в секунду, огребая от всего, что движется из-за этого х) Теперь вот острое желание перепройти) а там может и книжки перепрочитать, а если лень пересилю, то даже в оригинале. Короче говоря, спасибо за разбор!
Дякую автору за контент та за витраченний час. У свою чергу скажу що Катріону дійсно з собою принесла Цирілла під час своїх подорожей між світами. Але це сталось близько 5 -7 років до початку відео ігор. Тому я думаю що якийсь маг, по типу того ж Александера, могли почати експерименти з нею, аби використовувати її як одну з перших біологічних зброй на той час.
По лору ельфи вільно ходили між світами, і могли занести цю чуму ще до Циріли. Тому можливо, що чума Катріони була другим спалахом, тієї ж хвороби. Можливо ельфи її використовували як біологічну зброю для знищення народів, які відмовились підкоритися. По книгах можна помітити, що у ельфів була своя галактична імперія. Не жарт.
@@БогданПримарх ми знаємо лише про кілька планет, так званої імперії. А стосовно ельфів та їх переміщення: це могли робити лише ельфи Aen Elle. І то не всі а завдяки навігаторам яких було дуже мало і вони виводилися як по селлекціонній програмі, та за допомогою єдинорогів з якими у них тепер йде одвічна війна на винищення. Та й до того ж, якби вони вміли так вільно подорожувати світами, для чого вони б тоді виводили ген Лари Дорен? Адже, за вашими словами, вони й так вміють подорожувати світами вільно. А стосовно Катріони, так. Ельфи використовували біологічно зброю. Аби винищити цивілізацію вранів. Але це було за кілька тисяч років до прибуття на Континент людей на своїх кораблях. До того ж сам Сапковський каже що цю блоху вона підхопила подорожуючи по нашому світу, який на той час був десь у 14 столітті від народження одного єврейського теслі. Це той що за наші грехи... Це дуже легко можна загуглити навіть на російській вікі.
Дуже дякуємо за відео! Єдиний момент на якому хотіла зробити акцент і, так би мовити, "придратися" - якраз приблизно з 5 книги Геральт постійно влазить в якісь політичні або моральні конфлікти 😅 це була частина його розвитку як персонажа
Ого! Оце так несподіванка! Сподіваюсь колись побачити такі відео про RDR2 та Cyberpunk2077. Знаю, що по кіберпанку вже були відео, але не зовсім у такому форматі.
Після бойових дій і вашого відео переосмислив відьмака. Дякую. Тепер думаю що кіберпанк теж варто перепройти і передумати. Схоже на суспільство людей які нічого не роблять
Як недоексперт з світу Відьмака, що має диплом престижного нільфгаардського університету імені купця-бакалейщика Емгира вар Емрейса, можу сказати що в книгах доволі детально описаний момент із Катріоною, але не знайшов його українською, тож опишу все що відомо про неї. Треба сказати, що за лором Катріона є чумою з нашого світу, фактично Цірі перенеслась у наш світ на декілька хвилин у той момент, англійська вікі пише про те, що це було якесь середземноморське портове містечко, я вже точно не можу сказати. Звідти вона й занесла його у порт, звідки відправлявся корабель. Названа Катріоною вона була на честь цього самого нільфського корабля, з якого вона потрапила до порту одного з Королівств Півночі, скоріше за все Цинтри, проте ніяк не Темерії і Марібору, хоча там й була найбільша епідемія, тому що це місто у глибині Темерії, яке не має виходу до моря. Як в іграх, так і у книгах дуже часто згадується разом із фактом появи її назви, тому я би взагалі розглядав подію з квесту як вплив магії, а саме Хаосу (привіт, молоте війни). Прокляття є звичним магічним явищем у всесвіті Відьмаку, про що є і у відео. Далі буде уривок з книг без спойлерів, де описана типова сцена, у якій згадали місце, звідки взялася назва. "...померли в Маріборі через рік після битви, під час найбільшого вибуху епідемії кривавої гарячки - зарази, що звалася Червоною Смертю, або - за назвою корабля, на якому її привезли, - чумою Катріони."
Очень шикарный материал !!! Дякую ! Сам из Казахстана и восхищаюсь доблестью и отвагой украинского народа ❤ Рептилоид , у многих есть такая проблема , на некоторых роликах того и этого года нет русских субтитров , понимаю чем это обсуловленно , но может добавить на существующие ролики русские субтитры как например в виде об Аутизме в Украине ,чтобы больше людей русскоязычного пространства смогла просвещаться через ваш материал . Спасибо за обратную связь !
12:20 - Та і сама серія книг про трагедію війни. Не здивуюся якщо усе це приберуть з серіалу. Дійсно, навіщо показувати жахіття війни під час третьої світової?
Цікаво було б почути від автора розбір Baldur's date 3) там багато досить цікавих персонажів і ситуацій, які з нашим сьогоденням дуже сильно перетинаються...
Так, у третій частині неможливо "не лізти в політику", якщо хочеш більш менш позитивну кінцівку. І квест коли доводиться обирати між Роше і Дійкстрою дуже важкий. Роше класний чувак але Сігі може нарешті побудувати якусь міжнародну безпеку. Тому в будь якому випадку доводиться вбити одного з персонажів до яких я вважаю більш позитивними
Сігі дійсно персонаж добрий для держави... але з точки зору саме Геральта якому на політичні ігрища і патріотизм в принципі пофіг (хоч він завжди в них встрягає), саме Роше логічніший вибір, бо саме він персонально дупу йому то спас, та прийшов на допомогу коли був потрібен
Геральт може не лізти в політику, але тоді в кінці уже сама політика зацікавиться ним і подібними йому і зацікавленість ця проявиться в погромах знахарів, спалюванні "відьом" і тд. Така собі актуал очка для східних сусідів
@@MsUndertaker99 в цьому моменті бачу певну схожість зі своїм характером, бо часто кажу сам собі "не лізь, хтось інший хай порішає", але все одно пірнаю в події в омут з головою, завжди інстинктивно рвусь порішати щоб все було добре
Про Катриону. Скорее всего, это просто косяк сценаристов. Но с другой стороны, чуму 300-летней давности (которая, судя по всему, была изолирована или побеждена) и современную объеденяет лишь название - Красная смерть. Название, так сказать народное (официальное - Чума Катрионы). С такой точки зрения, нет противоречия в том, что и сейчас и 300 лет назад простой люд назвал ужасную чуму Красной смертью.
Цікавий розбір. До речі, коли проходив гру, то мене тоді тригернула репліка Геральта в діалозі з Весеміром: "Хто тут наші?". Згадалось тоді "яка різниця на честь кого названа вулиця, аби на ній був гарний асфальт". Цікаво, що в інтернетах пишуть, що коли Кривавий барон залишається живим - це хороша кінцівка. Дивно називати цю кінцівку хорошою, якщо для цього треба пожертвувати дітьми. Ще пожертвувати ними, щоб врятувати жорстокого пияка та колабаронта зрештою. Хоча персонажа вони зробили дуже харизматичним, і його каяття все одно викликає співчуття.
Червона чума і катріона - різні захворювання. Катріона дійсно занесена у той світ Ціріллою і фактично це та сама наша Чорна Чума. У свою чергу Червона Чума у світі відьмака є захворюванням, яке вдалося локалізувати і про яке ніхто крім Геральта, священника і постраждалих так ніхто і не дізнався. Це кардинально різні захворювання.
Від себе додам, що мені сподобалася в сюжетному плані сподобалася гра Thronebreaker. Світ той же, але центральний персонаж королева Мева. Як на мене, дуже глибоко розкрита тема війни у ній (партизанство і колаборація, нетерпимість і ситуативні союзи, інформаційна війна, відсутністю чіткої межі між військовими та невійськовими методами ведення війни).
На початку вторгнення перепроходив Відьмак історії: кровна війна. Можу сказати, що від паралелей з реальністю стало трошки лячно. В тому сенсі, що все це було в грі до вторгнення. Але після вторгнення в мене очі відкрились на ці моменти які наче відображають нашу реальність. Але при цьому, очевидно, що такі події повторюються в історії далеко не вперше. І від цього таке неприємне відчуття від того, що людство, так би мовити, не вчиться
Чому ж не вчиться? В кожній новій війні ми вбиваємо один одного новими методами, тактиками і зброєю; і заради нових лідерів, які несуть глобально-незмінні ідеї: ми кращі/обрані/ображені/праві/знаєм все краще всіх (необхідне підкреслити).
Ща є третя версія виникнення Катріони. В Гвінті є карта корабля Катріона, який належить фракції нільфгарду і по якому бігає велика кількість щурів(які є головними перенещиками). Карта має здібність отруювати інші карти. Це, звісно-ж, не канон, але як цікава інфа хай буде
не кажучи вже, що трейлер відьмака 3, яскравий тому приклад. там де пацифіст побачить суворого аполітичного чоловіка, який не втручається у політику, але допомагає простим людям, всупереч кодексу... я бачу безпринципного токсичного пофігіста "з добрим сердечком", який все таки знайшов сили підняти сраку з коня, що б врятувати дівчину від кацапів - гвалтівників. і під легке обурення весіміра, бо їм треба спішити, побив нільфгардських орків чисто кулаками і ножем. бо мечем махати це не достатньо круто. командира він до речі не вбив, а дав в руки правосуддя жертві згвалтування, з вибором повісити його чи повісити. але той факт що на його очах збираються гвалтувати жінку, і відьмак ні чого не зробив, хоча був в 3 кроках, коли продавав свої послуги (!) міг попередити, згвалтування, а потім цілу вічність зупинити гвалтівників. але почав діяти вже на коні, коли почув про вибивання зубів молотком...
До речі, на відьмака є фанатська українська локалізація. Щоправда, більшість діалогів перекладена лише машинним перекладом, але кам'яні серця перекладені повністю руцями. Інші діалоги - десь на 30-40%
Так вже сталося, що цикл "Сага про Рейневана" Сапковського мені перша до рук потрапила, "Відьмака" вже прочитав після. Так от що мені на думку спало, автор сильно виріс як письменник. Думаю зараз би його "Відьмак" був би набагато глибшим твором.
Доречі, при всій моїй любові до Baldur's Gate 3, персонажі і рівень історії в ній на кілька голів нижчі за Dragon Age або Ведьмака. Не дуже вірю, що вони стануть прям наступною вехою в жанрі
Мені ще подобається що якщо троль малює герб, то він виходить дуже гарним і правильним, а якщо Геральт, то герб косий і кривий
Так і є:)
Нещодавно два рази підряд пройшов то коли обрав варіант щоб "Джеральт" намалював то у нього там півень якийсь)
О іронія
@@romanromantsov3660 вибачте, але у мене два питання: 1. якого біса ви питаєте це під моїм коментарем? 2. ви перед тим як ставити такі питання взагалі цікавились де рептилоїд?
@@Drimluga_art зря ти йому відповів, він просто клятий руснявий бот.
@@Drimluga_art у них так прийнято
Вставка про порося - це окремий витвір мистецтва. Дякую за відео
"Я дивився найкращу адаптацію відьмака - польський серіал 2002 року"
Тут ти захопив всю мою увагу
25:08
Сама катріона - так, це чума яку цірілла з нашого світу однією випадковою блохою занесла
Червоний мор - дух який з'явился через страждання померлих, саме те якими були ці страждання, дух + шиза + голод в печері і зробили відьмака піддатним духу
Насправді у Відьмака дуже глибока історія із складними моральними виборами. Дуже цікаве відео. Дякую. Також дякую Вам за захист України та нас усіх. Бережіть себе. Слава Україні!
Це було надзвичайно цікаве відео із не менш надзвичайними думками, висновками та оглядом. Я в захваті! Чекатиму продовження з нетерпіням, тому і пишу коментар, аби просунути відео в рекомендації іншим , в яких воно мені і попалося ).
Дякуючи твоїм відео , рухався в напрямку психології і ось вирішив поступити на практичного психолога. Дякую автору за його роботу , . Мотивує бути. ❤
Ще один, з тисяч
Дуже круто вийшло. Аналогії просто бомба. Обожнюю такі огляди з точки зору психології. Особливо оцінив Акт службового розслідування. І так, повномасштабна війна змінила враження від Відьмака, серії ігор Метро, Козаки та інших, фільмів, серіалів та книг. Це ніби відправна точка, все ділиться на до та після.
О, а про доповнення теж буде?) послухати про кров і вино для мене було б особливо весело ))) дуже рада що починається ця серія)
Дублюю відповідь на аналогічне питання із патреону: "Із DLC поки вагаюсь: робити/не робити/запхнути в 1 ролик/розбити на 2. Залежить від того чи взагалі сподобається вам серія та чи зможу проходити досить швидко. Поки що складно відповісти. "
Хороше запитання. Я б і про серця каменю послухав і про кров та вино. Взагалі більше психології по вітчеру бо тут реально є що розібрати як на мене
@@Philosopher_Reptilian історія Сіани, те, як до неї упереджено ставились через так зване "прокляття чорного сонця" і як через це ставлення вона і стала тою людиною, якою її всі й очікували побачити точно заслуговує розгляду.
Це ж стосується історії Детлафа. Багато людей взагалі не зрозуміли цього персонажа і сприйняли його як істеричного підлітка. На ділі ж це істота абсолютно іншого рівня із кардинально інакшим світобаченням і його дії під кінець гри це всього лише наслідок того, що він намагався зрозуміти людей і вжитися в соціум
@@Philosopher_Reptilian краще більше і якісніше чим менше і "галопом по європі"
Дуже гарний огляд) з задоволенням подивився серію відео по Драгон Ейдж. Із задоволенням, буду дивитись серію відео про Відьмака
Дякую за відео. Дуже цікавий розбір частин сюжету Відьмака. Чекатиму нові. Історія барона дуже влучна і до біса буденна. Ще давно граючи і не знаючи нічого з психології якось несвідомо відчував її підсвітлення життєвих проблем. Тому і крутий сюжет таких рольових ігор. Він відображає справжні відносини між людьми. Навіть якщо в сюжеті ельфи та гноми тощо.
Дякую за ролик! Зовсім по іншому тепер дивлюсь на сюжет Відьмака 3.
Дякую за відео , цікаво
Так цікаво розповідаєте, що час уповільнюється. Дяка, за детальний розбір.
Дякую, що торкнулися теми домашнього насильства та осудили агресора в своєму відео
Геніальний розбір, ти дивишся на даний світ інакше. Не просто якась теорія, а захований підтекст.
Як людина,яка за всі 180 годин Відьмака 3 пройшов всі можливі квести, і інші активності,можу офіційно заявити одне. Ніколи,ні в якому разі, не при яких обставинах не тримайте корову поруч з шахтами(Відсилка на квест з Емільеном)
Було приємно дивитися! Дякую
Ох, люди які ставлять під сумнів можливість класичного трикутнику Карпмана в житті, просто ніколи не жили з моїми батьками 🥲
Величезне дякую за відео, нтепер точно пограю в цю гру, яка давно лежить у мене в стімі, але довгий час відлякує своїм розміром та маштабністью))
неочікуво й дуже приємно! дякую за відео!
Моя улюблена гра і улюблений ютуб канал)) дякую за розбір!
Чекаю на нові частини
Дуже гарний розбір улюбленого всесвіту
Приємно було побачити таке відео, мабуть підсвідомо чекав щось такого. Особливо враховуючи те, що мав схожі роздуми про персонажів та ситуації при проходженні.
Дякую за відео! 25:45 все ж гра вийшла за 4 роки до ковіду, мабуть думали про іспанку або середньовічну чуму.
Найбільшою різницею у сприйнятті мною Відьмака до і після повномасштабного стала "хороша" кінцівка основного сюжету. Раніше вона мені видавалася дуже щасливою, світлою і викликала у мене виключно позитивні емоції, а 4 місяці тому, коли вчергове вийшов на неї, у мене сльози навернулися на очі, коли я зрозумів, що Геральт лишився у величезному Каер Морені один. Так, усі (майже) живі, але вони не поряд, Геральт лишився один.
Навіть зараз, коли пишу про це, ледве стримую сльози (отака я емоційна людина). А от історія Весеміра взагалі не викликала емоцій, на відміну від старих проходжень.
Цінність життя дуже девальвувала, а от близьких людей поруч почав цінувати як ніколи раніше. І це не те що у півтора-два рази -- різниця у сотні і тисячі разів. Наче ціннісні координати хтось перегорнув на 180°...
Кров і вино значною мрою виправляють сумне становище Геральта. Все-таки, доживати життя в тиші і спокої в казковій Італо-Франції із добротним земельним наділом, де тебе поважають - це в рази краще, ніж лишитися самотнім відьмаком у величезних пустуючих руїнах
Мене порвала та частина з поросям🤣 це шедевр просто!!!))
Просуваю контент коментарем та дякую автору за роботу!
Сподіваюсь почую колись такий розбір і про доповнення в тому числі
Дякую за відео, як завжди дуже круто. Для мене трилогія відьмака одна з найулюбленіших. Проходив її величезну купу разів, особливо першу і другу частину. Також читав книги. Геральт мені завжди здавався таким персонажем, якого можна характеризувати словом "благородний". Він хоч і каже, що віддає перевагу не обирати сторону, але насправді, коли постає перед справжнім вибором, він все одно обирає те саме "менше зло". Згадати хоча б історію з Ренфрі - коли вона сказала, що почне різанину на площі, Геральт міг не вмішуватися, але він не зміг просто стояти осторонь. Коли проходив ігри завжди намагався дотримуватися тих виборів які міг зробити сам відьмак. Дуже цікаво слухати детальний аналіз, змушує по новій зглянути на свої рішення по ходу сюжету. Доповідь про Скельного Троля просто топ:)
Ого, це будуть найкращі години в моєму житті. Улюблена гра + улюблений канал на ютуб
Дякую за таке шикарне відео! Чекаємо на наступні частини )
Якби знайшов цей канал навесні, давно вже був би на патреоні, але зв стипухи злетів, тож туди взимку вже підпишусь
Дякую , що продовжуєте свою справу та величезне спасибі за вашу творчість , з нетерпінням чекаю продовження серії роликів
Вбив двох зайців. Трохи відлякуєш вступом, бо я хоч і великий шанувальник лору Відьмака, але прийшов саме щоб почути деталі розбору ситуацій і подій з точки зору автора і психології)
Тільки пройшла в перший раз (одразу з длс), так рада, що Ви почали робити розбір)) Теж хотілося розбір "Крові і Вина", там якась прямо травмуюча дитяча тема, як на мене дуже жива) Дякую, дуже дякую за роботу)
шикарна оптика одного з найулюбленіших авторів. чекаю на продовження
Дуже люблю серію ігор Відьмак, тому з задоволенням подивився це відео і буду дивитися наступні 😊
Дякую за працю та творчість!
Гарний відос,дякую.
Дуже подобається, продовжуй робити)
Дуже довго чекав на розбір. Дякую величезне!
Дякую за суперський континент по iграм!
Хз чи писали тут про той мор, але я( читаючи всі ті бумажки) так зрозумів, що ці селяни хворіли катріоной, їх там заперли, але всі хто там був також захворіли, а цей мор, це прокляття, яке виникло через страждання/ненависть і т.д., типу ця хворь не є наслідком ситуації в шахті, а ситуація в шахті є наслідком хворі
Дуже дякую за відео. Захотів пограти гру.
Буду очікувати наступні відео по відьмаку
Оце підгон))) Приємного мені перегляду 😊
Помню, проходила на древнем ноуте. 30 фпс - это было то, о чем я могла бы тогда только мечтать в этой игре. Да хотя бы 20, на самых минималках. Кое-как домучилась на 9-12 кадрах в секунду, огребая от всего, что движется из-за этого х) Теперь вот острое желание перепройти) а там может и книжки перепрочитать, а если лень пересилю, то даже в оригинале. Короче говоря, спасибо за разбор!
Дякую за огляд Відьмака, саме розборів моєї улюбленої гри не вистачало на цьому каналі)
Дякую автору за контент та за витраченний час.
У свою чергу скажу що Катріону дійсно з собою принесла Цирілла під час своїх подорожей між світами. Але це сталось близько 5 -7 років до початку відео ігор. Тому я думаю що якийсь маг, по типу того ж Александера, могли почати експерименти з нею, аби використовувати її як одну з перших біологічних зброй на той час.
По лору ельфи вільно ходили між світами, і могли занести цю чуму ще до Циріли. Тому можливо, що чума Катріони була другим спалахом, тієї ж хвороби. Можливо ельфи її використовували як біологічну зброю для знищення народів, які відмовились підкоритися. По книгах можна помітити, що у ельфів була своя галактична імперія. Не жарт.
@@БогданПримарх ми знаємо лише про кілька планет, так званої імперії.
А стосовно ельфів та їх переміщення: це могли робити лише ельфи Aen Elle. І то не всі а завдяки навігаторам яких було дуже мало і вони виводилися як по селлекціонній програмі, та за допомогою єдинорогів з якими у них тепер йде одвічна війна на винищення. Та й до того ж, якби вони вміли так вільно подорожувати світами, для чого вони б тоді виводили ген Лари Дорен? Адже, за вашими словами, вони й так вміють подорожувати світами вільно.
А стосовно Катріони, так. Ельфи використовували біологічно зброю. Аби винищити цивілізацію вранів. Але це було за кілька тисяч років до прибуття на Континент людей на своїх кораблях.
До того ж сам Сапковський каже що цю блоху вона підхопила подорожуючи по нашому світу, який на той час був десь у 14 столітті від народження одного єврейського теслі. Це той що за наші грехи...
Це дуже легко можна загуглити навіть на російській вікі.
Чудово провів час під відос за вечерею
Дуже дякуємо за відео! Єдиний момент на якому хотіла зробити акцент і, так би мовити, "придратися" - якраз приблизно з 5 книги Геральт постійно влазить в якісь політичні або моральні конфлікти 😅 це була частина його розвитку як персонажа
Дякую тобі за відео! Побільше б матеріалів про відьмака🤩🤓
Ого! Оце так несподіванка! Сподіваюсь колись побачити такі відео про RDR2 та Cyberpunk2077. Знаю, що по кіберпанку вже були відео, але не зовсім у такому форматі.
Відьмак - це ще й гра яка має певно найкращі DLC в історії геймінгу. Дуже було б цікаво почути ваші думки про кров та вино, і, звісно, кам'яні серця
Шана та дяка за ваш контент, похоже, що на нас чекає серія роликів по розбору відьмака🌚
Ух, mass effect, dragon age, тепер ще ведьмак...
Шикарний розбір шикарної гри
Після бойових дій і вашого відео переосмислив відьмака. Дякую. Тепер думаю що кіберпанк теж варто перепройти і передумати. Схоже на суспільство людей які нічого не роблять
Дуже дякую за відео❤
ого,круто-нарешті відьмак
Дякую за чудове відео, люблю цю серію ігор та все ніяк не зберусь перепройти 😅
Класний матеріал. Чекав на матеріали по відьмаку)
Як недоексперт з світу Відьмака, що має диплом престижного нільфгаардського університету імені купця-бакалейщика Емгира вар Емрейса, можу сказати що в книгах доволі детально описаний момент із Катріоною, але не знайшов його українською, тож опишу все що відомо про неї. Треба сказати, що за лором Катріона є чумою з нашого світу, фактично Цірі перенеслась у наш світ на декілька хвилин у той момент, англійська вікі пише про те, що це було якесь середземноморське портове містечко, я вже точно не можу сказати. Звідти вона й занесла його у порт, звідки відправлявся корабель. Названа Катріоною вона була на честь цього самого нільфського корабля, з якого вона потрапила до порту одного з Королівств Півночі, скоріше за все Цинтри, проте ніяк не Темерії і Марібору, хоча там й була найбільша епідемія, тому що це місто у глибині Темерії, яке не має виходу до моря. Як в іграх, так і у книгах дуже часто згадується разом із фактом появи її назви, тому я би взагалі розглядав подію з квесту як вплив магії, а саме Хаосу (привіт, молоте війни). Прокляття є звичним магічним явищем у всесвіті Відьмаку, про що є і у відео. Далі буде уривок з книг без спойлерів, де описана типова сцена, у якій згадали місце, звідки взялася назва.
"...померли в Маріборі через рік після битви, під час найбільшого вибуху епідемії кривавої гарячки - зарази, що звалася Червоною Смертю, або - за назвою корабля, на якому її привезли, - чумою Катріони."
КУПЕЦЬ?...
@@Karatel_Karas Бакалійник
Дякую за контент
Хай квітне український RUclips
"Іноді найстрашнішим покаранням для нас є те, що ми самі собі вибираємо" - воістину...
Дякую Вам за чудове відео❤
Дуже змістовне відео, якщо будеш далі оглядати "Відьмака" то буде топ!
Рада бачити від тебе нове відео!
Мені здається вам зайде Valkyria Chronicles, саме перша частина. Як в плані сюжету, так і геймплею
Дякую за контент
До речі, Грінго, коли ще раз зіграємо в коопі? Давно не бачив тебе онлайн
О, мені теж книжки Сапковського показались середніми. Особливо, якщо прибрати розмір та середньовічну сатиру. Чекаю продовження
Очень шикарный материал !!! Дякую ! Сам из Казахстана и восхищаюсь доблестью и отвагой украинского народа ❤ Рептилоид , у многих есть такая проблема , на некоторых роликах того и этого года нет русских субтитров , понимаю чем это обсуловленно , но может добавить на существующие ролики русские субтитры как например в виде об Аутизме в Украине ,чтобы больше людей русскоязычного пространства смогла просвещаться через ваш материал . Спасибо за обратную связь !
12:20 - Та і сама серія книг про трагедію війни.
Не здивуюся якщо усе це приберуть з серіалу. Дійсно, навіщо показувати жахіття війни під час третьої світової?
Цікаво було б почути від автора розбір Baldur's date 3) там багато досить цікавих персонажів і ситуацій, які з нашим сьогоденням дуже сильно перетинаються...
Напишу коментар в підтримку відео, і дякую за контент щоб це рекомендувало іншим (треба більше 7 слів)
Так, у третій частині неможливо "не лізти в політику", якщо хочеш більш менш позитивну кінцівку. І квест коли доводиться обирати між Роше і Дійкстрою дуже важкий. Роше класний чувак але Сігі може нарешті побудувати якусь міжнародну безпеку. Тому в будь якому випадку доводиться вбити одного з персонажів до яких я вважаю більш позитивними
Сігі дійсно персонаж добрий для держави... але з точки зору саме Геральта якому на політичні ігрища і патріотизм в принципі пофіг (хоч він завжди в них встрягає), саме Роше логічніший вибір, бо саме він персонально дупу йому то спас, та прийшов на допомогу коли був потрібен
Геральт може не лізти в політику, але тоді в кінці уже сама політика зацікавиться ним і подібними йому і зацікавленість ця проявиться в погромах знахарів, спалюванні "відьом" і тд. Така собі актуал очка для східних сусідів
@@MsUndertaker99 в цьому моменті бачу певну схожість зі своїм характером, бо часто кажу сам собі "не лізь, хтось інший хай порішає", але все одно пірнаю в події в омут з головою, завжди інстинктивно рвусь порішати щоб все було добре
Краще відео по Відьмаку❤
Про Катриону. Скорее всего, это просто косяк сценаристов. Но с другой стороны, чуму 300-летней давности (которая, судя по всему, была изолирована или побеждена) и современную объеденяет лишь название - Красная смерть. Название, так сказать народное (официальное - Чума Катрионы). С такой точки зрения, нет противоречия в том, что и сейчас и 300 лет назад простой люд назвал ужасную чуму Красной смертью.
Цікавий розбір. До речі, коли проходив гру, то мене тоді тригернула репліка Геральта в діалозі з Весеміром: "Хто тут наші?". Згадалось тоді "яка різниця на честь кого названа вулиця, аби на ній був гарний асфальт".
Цікаво, що в інтернетах пишуть, що коли Кривавий барон залишається живим - це хороша кінцівка. Дивно називати цю кінцівку хорошою, якщо для цього треба пожертвувати дітьми. Ще пожертвувати ними, щоб врятувати жорстокого пияка та колабаронта зрештою. Хоча персонажа вони зробили дуже харизматичним, і його каяття все одно викликає співчуття.
Червона чума і катріона - різні захворювання. Катріона дійсно занесена у той світ Ціріллою і фактично це та сама наша Чорна Чума. У свою чергу Червона Чума у світі відьмака є захворюванням, яке вдалося локалізувати і про яке ніхто крім Геральта, священника і постраждалих так ніхто і не дізнався. Це кардинально різні захворювання.
Від себе додам, що мені сподобалася в сюжетному плані сподобалася гра Thronebreaker. Світ той же, але центральний персонаж королева Мева. Як на мене, дуже глибоко розкрита тема війни у ній (партизанство і колаборація, нетерпимість і ситуативні союзи, інформаційна війна, відсутністю чіткої межі між військовими та невійськовими методами ведення війни).
Дякую за відео!
Доречі а буде порівняння з польським серіалом або його огляд ? Мені він подобається, цікаво послухати твою думку та відношення !
Буде відео про балдурс гейт 3? 3 день під ряд граю, гра неперевершена напевно найкраща рпг за останні 15 років мінімум
Дякую!
На початку вторгнення перепроходив Відьмак історії: кровна війна. Можу сказати, що від паралелей з реальністю стало трошки лячно. В тому сенсі, що все це було в грі до вторгнення. Але після вторгнення в мене очі відкрились на ці моменти які наче відображають нашу реальність. Але при цьому, очевидно, що такі події повторюються в історії далеко не вперше. І від цього таке неприємне відчуття від того, що людство, так би мовити, не вчиться
Чому ж не вчиться? В кожній новій війні ми вбиваємо один одного новими методами, тактиками і зброєю; і заради нових лідерів, які несуть глобально-незмінні ідеї: ми кращі/обрані/ображені/праві/знаєм все краще всіх (необхідне підкреслити).
Одна з найкращих ігор ever
ну це ти про стендап даремно )
Оооо контент під'їхав
Взагалі, насправді, більш канон наче це англ, бо гра спочатку робилася англ, а потім вже польською, незважаючи, що це поляки робили
30:50 Оригінальний монтаж з аудіорядом потрібно викласти окремим відео 😂
цікаво було дивитись, може якось і до деаз стрендінга доберешся?)
Ща є третя версія виникнення Катріони. В Гвінті є карта корабля Катріона, який належить фракції нільфгарду і по якому бігає велика кількість щурів(які є головними перенещиками). Карта має здібність отруювати інші карти. Це, звісно-ж, не канон, але як цікава інфа хай буде
не кажучи вже, що трейлер відьмака 3, яскравий тому приклад. там де пацифіст побачить суворого аполітичного чоловіка, який не втручається у політику, але допомагає простим людям, всупереч кодексу... я бачу безпринципного токсичного пофігіста "з добрим сердечком", який все таки знайшов сили підняти сраку з коня, що б врятувати дівчину від кацапів - гвалтівників. і під легке обурення весіміра, бо їм треба спішити, побив нільфгардських орків чисто кулаками і ножем. бо мечем махати це не достатньо круто. командира він до речі не вбив, а дав в руки правосуддя жертві згвалтування, з вибором повісити його чи повісити. але той факт що на його очах збираються гвалтувати жінку, і відьмак ні чого не зробив, хоча був в 3 кроках, коли продавав свої послуги (!) міг попередити, згвалтування, а потім цілу вічність зупинити гвалтівників. але почав діяти вже на коні, коли почув про вибивання зубів молотком...
Адаптація від нефлікс може сподобатися тільки збоченцям
До речі, на відьмака є фанатська українська локалізація. Щоправда, більшість діалогів перекладена лише машинним перекладом, але кам'яні серця перекладені повністю руцями. Інші діалоги - десь на 30-40%
Книги написано по профанськи, дуже кріжових моментів багато. Сапковський виїхав на ідеї, на мою думку
Так вже сталося, що цикл "Сага про Рейневана" Сапковського мені перша до рук потрапила, "Відьмака" вже прочитав після. Так от що мені на думку спало, автор сильно виріс як письменник. Думаю зараз би його "Відьмак" був би набагато глибшим твором.
Бляяяя, про порося, я випав.
пхпхпхпхп
Я із-за Відьмак 3 колись собі зібрав нормальний ПК на Ryzen 3 1200 та відяшці RX 560. Шкода, що тепер ця збірка нічого нового не тягне
З колодязя і порося смішно)
Те відчуття, коли я читав вояка Швейка, але не знаю що таке 12 стільців😂
Ромчик!)
Чи будуть поради для піхоти що довго без ротації? Особливо поради командирам
Доречі, при всій моїй любові до Baldur's Gate 3, персонажі і рівень історії в ній на кілька голів нижчі за Dragon Age або Ведьмака.
Не дуже вірю, що вони стануть прям наступною вехою в жанрі