GORICA vs LOKOMOTIVA 1:3 (26.kolo, HT Prva liga 19/20)

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 12 окт 2024
  • U ponedjeljak je utakmicom Gorice i Lokomotive okončano 26. kolo Hrvatski Telekom Prve lige.
    Lokomotiva je nastavila pobjednički niz te je pobjedom od 3:1 upisala peto slavlje u nizu. U četiri prethodne pobjede Lokomotiva nije primila nijedan pogodak. Ovaj put se njena mreža zatresla, ali je unatoč tome pobijedila.
    Već u drugoj minuti Uzuni je postigao gol, ali je poništen. Bio je to nagovještaj otvorenog susreta gdje u prvom poluvremenu nisu padali pogoci, ali jesu u nastavku.
    Gorica je povela u 54. minuti kada se najbolje snašao Steenvoorden i glavom pogodio za 1:0. No, uslijedio je veliki preokret. Atiemwen je u 62. minuti izjednačio, u 76. je već bilo 2:1 kada je Uzuni svladao Kahlinu, dok se potvrda gostujuće pobjede dogodila u 87. minuti kada je opet radila veza Kastrati - Uzuni, a potonji je postigao drugi gol na susretu.
    Lokomotiva je preskočila Hajduk na ljestvici (ima bod više), dok za drugom Rijekom zaostaje samo jedan bod.
    HT Prva liga, 26. kolo: Gorica - Lokomotiva 1:3 (Steenvoorden 54./Atiemwen 62., Uzuni 76., 86.)