Друзі, коментуйте, поширюйте та підписуйтесь 🔔! Telegram 👉 t.me/rkravetsUA TikTok 👉 tiktok.com/@rkravetsua Фейсбук 👉 fb.com/rkravets/ Залишайте свої питання у коментарях, по можливості постараюсь відповісти Підписникам і тим хто поставив цьому відео 👍
Ростислав, справа в тому що щоб потрапити на прийом до консульства України для оновлення данних, для тих, хто не користується додатком Резерв+, потрібно записатися на електронну чергу через сайт МЗС. Записатися неможливо, оскільки в переліку питань за якими можна звернутися до консульства України за кордоном, відсутня мета "для оновлення персональних даних для ТЦК". Крім того, оскільки багато людей виїхало за кордон і вони потребують консульських дій, вільних слотів для запису на прийом, взагалі немає.
Живу в Європі 4 роки. Виїхав офіційно на ПМП. Маю громадянство ФРН. Нічого оновлювати не збираюсь. З шулерами в карти не граю. А причина цього чудового задуму досить проста. Зібрати дані, а потім розсилати повістки по яким самособою зрозуміло, ніхто не з'явиться. І штрафувати, штрафувати , штрафувати. Вже 4 роки як не був в Україні, ну що поробиш, не приїду ще 4 наступні. Подумаєш.
Вибачаюсь, а як Ви отримали громадянство ФРН, якщо жили в Европi лише 4 роки? Щоб отримати громадянство ФРН треба прожити в краiнi 8 рокiв. I ще виконати ряд умов, наприклад сплачувати внески до пенсiйного фонду принаймнi 5 рокiв.
@@Psylliodes Етнічні німці, які довели своє походження та знання німецької мови ще до отримання дозволу на в'їзд, не мають чекати ані 3, ані 5, ані 8 років.
@@romangruber7982зрозумiв, не думав, що в Украiнi ще залишились Spätaussiedler. Але якщо залишилось ще громадянство Украiни, то тепер з цiми всiма справами виникло багато проблем. Простiше кажучи людей закордоном пiдставили.
Мій теж чоловік пізній переселенець вже 10 років в Німеччині живе, нема ніяких документів лиш прострочений закордонний паспорт, на облік не ставав бо нема потреби. Теж дивується з цих законів бо його вже нічого не повʼязує з Україною лиш те що він там народився. Бо всі його близькі, друзі і знайомі теж виїхали на свою історичну батьківщину. Тому думаю цей закон таких людей не торкається бо ці люди вже ніколи не повернуться.
Дякую Вам. Приємно, що ще залишвються люди зі здоровим глуздом. Просте і приємне відношення до людей. Зараз так мало цього. Божого вам захисту пане Ростиславе.
Репатріювався в Ізраїль більше 20 років тому , Україна зараз дає мені вибір : поїхати туди і з великим шансом там вмерти, або просто забити і ніколи туди не повертатися , як думаєте що я виберу .
Это просто манипуляция чтобы затянуть снова в воинскую обязанность а потом все по схеме. Так как кто на ПМЖ сняты с воинского учета и не являются военно обязанными. Так было в старом законе (стаття 36 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться.). Интересно как новый закон может отменить решения которые были приняты по старому закону. (Стаття 58 Конституції України 1996 року закріплює один з найважливіших загальновизнаних принципів сучасного права - закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Це означає, що вони поширюють свою дію тільки на ті відносини, які виникли після набуття законами чи іншими нормативно-правовими актами чинності.) . Я например выехал с Украины оформив все документы как того требовал закон на то время. Живу в Европе на основании Директивы ЕС о свободном перемещении и проживании граждан ЕС и членов их семей на территории ЕС. (брак с гражданкой ЕС). И по миграционным правилам я должен проживать с ней постоянно по одному адресу до получения гражданства. Так что если Украина мне дала разрешение на ПОСТОЯННОЕ место жительства за границей то оно ПОСТОЯННОЕ а не постоянное только чуть чуть. Ни на какой учет становится не буду.
Громадьска позициція не завжди співпадає з позицієй і поглядом Бога! В Україні є дві громадськості та що підтримує владу і та що її не підтримує. Якщо якась громадськість підтримує війну і безглузді закони то для людини не варто ставати ворогом Бога а ліпше стати на сторону той громадськості що не підтримує війну бо за той громадськостью стоїть Бог! Бо Бог не може бути ворогом людини а людська влада може.
Люди - не ведіться! Читайте закони тієї країни, в якій ви знаходитесь і намагається їх використати на своє благо. Нажаль Україна, в правовому розумінні, себе - ВИЧЕРПАЛА!!!
Я не удивлюсь если у тех кто прийдет в посольство обновлять данные попросят дать паспорт "на минутку" чтобы данные скопировать а затем его просто не вернут - торжественно вручат свидетельство на возвращение и пожелают счастливого пути на Родину
цiлком можливо. Якщо ви уважно подивитесь на сторiнку, що бiля сторiнки з фото, то побачите, що там написано - паспорт е власнiстю Украiни. Тобто це не ваша власнiсть. Його можуть вилучити чи анулювати i вас не запитати.
Це виглядає підозріло коли людям пропонують оновити дані фіг знає де , але ні один політик не вийшов і не пояснив що це , як це працює , чого чекати і тд НІХТО ! Ніхто не хоче брати відповідальності потім …це просто абсурд !
Доречі, закони України діють тільки на території України. Як можна щось вимагати від тих громадян які постійно проживають поза межами України та з України виписані ? Мало того, ще ставити нереально короткі терміни виконання таких недолугих вимог. Таке враження, що в уряд набирали людей по оголошенню. Доречі процитую слова великої патріотки пані Мосейчук "мій син не ухилянт, він емігрант"😂😂😂
@@yuriyseliuk4120Не зовсім так. Дія закону згідно теорії держави і права має три напрями, це за часом, колом осіб і відповідною територією. Так от за колом осіб це означає що закон поширюється на всіх громадян та не громадян якщо вони перебувають на території України, за територіальним принципом це поширення закону на всю територію України або на її частину. Діяти закон за межами України може лише в тому випадку, коли між Україною і іншою державою підписані відповідні папери.
Iснуе ще одна проблема. Е такi, що виiхали закордон багато рокiв тому, але не на ПМЖ (не оформлювали), були знятi з облiку (наприклад визнанi непридатними у мирний час). Вони не можуть оновити облiковi данi, тому що для цього спочатку треба стати на облiк. Як це зробити закордоном? Постанова КМУ N_675 вiд 07.06.24 стосуеться лише тих хто на ПМЖ. Що робити тим, хто не на ПМЖ, але вже давно мешкають закордном i в Украiнi в них нiчого немае?
Ті, хто не має ПМП вважаються тимчасово перебуваючими за кордоном (незалежно від кількості років там) і мусять повернутися додому за місцем прописки аби все владнати. А потім там і лишитися, звичайно.. Ще, гадаю, можна надіслати самому документи на електронну пошту свого ТЦК аби вас віддалено взяли знову на облік
@@NikolaiUAа коли на адресу закордоном чи на електронну пошту надiйде повiстка, наприклад з’явитися на ВЛК? Що робити? Не з‘явився - порушник, штраф i адмiнiстративна вiдповiдальнiсть. З’явився - назад не повернешся, будеш бомжем без роботи та житла. Не оновив данi чи не став на облiк - все одно порушник. Це замкнуте коло, як не зроби все одно буде халепа.
Дякую, пане Ростислав за Вашу працю! ❤ Питання по студентам , які навчаються в закордонних вузах: яким чином їм оновити данні? Теж через електронну адресу ТЦК? Які документи підготувати? Яку адресу проживання вказувати - ту, що за кордоном ? Номер телефону - закордонний ?
Щоб встановити будь-який український державний додаток за кордоном потрібно мати рахунок в банку в Україні та мобільний українського оператора, цього у 90 % громадян з ПМП просто нема, а в посольствах і гадки не мають, про нові поправки, та як за допомогою заяви "довільної форми" можна стати на військовий облік....
@@autoausdeutchне маєте,бо це черговий експеримент. Постанова 565 від 17 травня 2024 р,прочитайте не полінуйтеся . В експериментах приймають участь тільки добровольці.
@@81Heino питання в іншому. Навіщо ви це взагалі робите? Ви знаходитесь на території України? Якщо ні то ви не зобовʼязуєтесь робити 100500 нових не правоправних законів. Ви зобовʼязані виконувати закони норми тієї країни де ви зараз знаходитесь. Крапка!
Немає військово-облікового документу? Це дрібниці в цьому дурдомі. У багатьох з тих, хто офіційно оформив виїзд на постійне проживання за кордоном та й у тих, хто цього не робив, але живе за кордоном, немає дійсних паспортів громадян України (і немає можливості їх зробити).
😂. Ті хто за кордоном вибачте с...рали на цей весь "облік" і остальний маразм . 😅 Не смішіть . Не переходьте будь ласка Ростиславе в площину маразму в якій пишуться сьогоднішні закони , не втрачайте здорового мислення До чого ці розмови. Після такого відношення країни до людей як до худоби і скота навряд хто повернеться
Не згоден з Вами. Я маю бажання отримати інформацію в дипломатичній установі. Проте надіславши листа з певними запитаннями і бажанням отримати на них вичерпані відповіді досі їх не отримав ( 5.06.24 надіслав електронне звернення). Я переконаний що працівники і консул самі не розуміють що й до чого "ліпити" тому й залишають певну категорію без необхідних послуг , які і раніше виконувалися через " певне місце". Щодо "площину маразму" підтримую: -Більшість тільки обговорюють те що позбавлене глузду. Що в свою чергу створює відчуття "провини" ніби ти чогось не зробив. -Проте чи вірні ті речі які нам навязують до виконання? - чи вірно аналізувати ті речі, які свідомі люди сприймають як не справедливість , та є напевне злочинними по відношенні до тих кого їх це може стосуватися??? -чому не навчати людей тому ,як з цим " бардаком" в країні боротися?!?
@@Володимир-г8ю пусть расскажет про то что все эти законы и постановы незаконны, и презик просроченый, и что никому ничего обновлять не надо. Такойже вялый как и все преспешники власти.
Це все доказує тільки те що влада живе в якому сь своєму світі, треба бути настільки далеким щоб не розуміти що людина яка виїхала на ПМП не приїде по вказівки влади.
я вот что не понимаю. Если перрехал на пмж 20 лет назад подростком и никогда не стоял на воинском учете а загранник получили в консульстве. Им что делать ??
Доброго дня я вибувший за кордон на п.м.п. прибувши в Україну на великодні свята до батьків в період з 05.05.2024 до 27.05.2024 я тричі приходив до Т.Ц.К. мумі тричі казали чого ти сюди прийшов? Я казав що мені треба стати на облік! Відповідь:- ми не можемо поставити тебе на облік тому що тебе знято без обмеження в часі! Питання! Ні яких пояснень мені не дали як воно взагалі мае бути. А зараз я за кордоном і в мене нема від слова зовсім нема можливості якось встати на військовий облік по місцю проживання за кордоном, навіть в електронному вигляді тому що консульство України в Литовській респ. Приймае лише за електронною чергою а вільних дат немае взагалі ні на 2024 ні на2025 і т.д на телефон ніхто невітповідае! Ця система не діе і є незаконно по відношенню до людей!!!
ТЦК, у якому реєструватися, для Вас знайдуть.Це стовідсотково.А де Вам жити увесь цей час до кінця війни?А головне за шо жити?Хоча і палатку у Яворові Вам можуть знайти і якісь гроші платити почнуть.Якщо, звичайно, поїдете в Україну.
0.0000000000000000000000000000000000000000001 процент десь так. Я тупо зібрав валізку сів на літак до Ванкуверу. Вже був PR через 3 роки паспорт і допобачення.
@@nixofortune это в Украине перед выездом из Украины надо было подать заявление в миграционную службу, что хочешь выехать на постоянно за границу, подождать месяца 2-3 на разрешение, сняться с учета в налоговой, выписаться из жилья, сняться с воинского учета, сдать внутренний паспорт в полицию, а в загранник поставить печать "выбыл на постоянное проживание за границу в (название страны)", после чего с этим паспортом выехать. После этого человек официально считается таким, который не проживает в Украине. Те, кто просто собрал вещи, уехал и 20 лет живет за границев, типа официально живут в Украине, просто "ненадолго" выехали.
Почему ни кто из адвокатов не коментирует ст 22, 27, 28, ЗУ ПРО ВО И ВС гражданские после 45 по собственному желанию,, как указано в пояснювалной саписке по изменениям и не нарушает ст 22 КУ Интересно кто будет первым
@pravork Наскільки я розумію, закони діють в часі та просторі. В Україні закони набирають чинності після оприлюднення через публікацію в Голосі України, але укр. закони жодним офіційним чином не оприлюднюються за кордоном. Таким чином якщо будуть штрафи, я так розумію що можна базувати захист саме на цьому моменті. Прокоментуйте, будь ласка.
Хорошая идея, если основываться на законе. Но проблема в том, что сейчас в Украине закона нет. Беспредел и произвол. Блогеры-адвокаты всех мастей тужаться давать советы и рекомендации, как по закону защититься. Но бандиты Тцк и зелёная власть на законы плевала. "У нас війна...", и все. Пох на какие то там законы. Но если надо, верховна зрада нужный закон быстро примет. Сейчас ведь что говорят? Неврученная в руки повестка считается врученной. Так и тут, непрочитанный закон будет считаться прочитанным.
Я вїхав в Україну 30 травня та 1 червня о 00/00 вже нам - особам які постійно проживають за кордоном ПМП та які перебувають на постійному консульському обліку - закрили виїзд ..... І тепер питання - як я нерезидент без укр паспорта внутрішнього,без прописки в Україні маю стати на облік ? У Польші в мене залишилося все - робота/ навчання / родина та права та обовʼязки і тепер я в капкані і стоні таких же як я .... я не рахую себе ухилянтом бо 26 лютого 2022 я приїхав в Україну та вже маючи посвідку на постійне проживання в Польщі я пішов у чергу аж в три тероборони одночасно і мене не брали і в зсу також ..... так як я був нерезидентом і ніхто не хотів возитися зі мною! Потім я вступив в тероброну і мав контракт на 3 роки який зрештою через зміни керівництва я розірвав в кінці 2022 року ! в 2023 році я отримав від міграційної офіційний дозвіл на виїзд та дозвіл від військкомату та виїхав у Польщу ! час від часу приїздив в Україну так як я активно доначу та допомагаю з лютого 2022! і тепер я в капкані .... Більшість скаже можливо - маєш укр паспорт то йди воюй, проте в 2022 мені таку можливість не дали коли я приїхав в Україну знаючи що не зможу повернутися так як ПМП не було ще оформлено,бо посвідку на проживання у Польщі я отримав перед самою війною! У Польщі у мене залишилося все, а в Україні я голий та босий без власності прописки податкової резиденції та навіть банально сімейного лікаря - так ось в один момент 1 червня о 00/00 моє життя змінилося )
Мені цікаво і багато таких людей що будуть щось обновлювати??ч 'и вже обновили...просто в мому оточені при питанні за оновлення данних усі тільки сміються та махають руками🤷🤔
Маразм, 2 дня на все це. Це ми всі слідкуем, тому що підпісани нa Ростіслава і знаєм що 2 дня. Навіть ті що слідкують. А якщо вони відсутні за адрессою чи не можуть зробити це за два дня з інших обставин. Рівень компетенції кабміна...квартал 95
Доброго дня…Підскажіть я опікун своєї дитини, маю посвідчення та надходженя коштів соціальної допомоги. Зараз ми за кордоном, дитина на реабілітаці+добавились проблеми з зором. І неможемо зараз приїхати в Україну. Перетинав кордон по посвідченню без проблем, а зараз я Так розумію потрібно знятися з обліку-бронь чи як там воно називається. Підскажіть послідовність дій, як знятися з обліку і чи потрібно це робити тільки в Україні? Дякую!
А чому ви ніяк не коментуєте сам термін ПМЖ і строк понад три місяці? В новій редакції закону питання ти хто вже виїхав на ПМЖ взагалі ніяким чином не торкнулось. Жодного слова. Тільки тих хто має виїхати на ПМЖ. Далі вживають тільки термін громадяни що виїхали на понад 3 місяці що не тотожно ПМЖ і роблядь вигляд наче це одне і теж. І ви звраз підхватили це наче не бачите різницю. Де скажіть в законі зазначено скме що громадяни які вже виїхали на ПМЖ а не на понад три місяці мають взагалі вчиняти будь які дії?
Уехал в 1999 году , с учёта не снимался , с 2007 принял гражданство Канады . Мне сейчас всё бросить и лететь воевать потому что я не вышел из гражданства Украины?:)
Є бажання доповнити. Не проблеми а ПЕРЕШКОДИ, з якими не всі матимуть можливість або бажання боротися. Тут як наслідок - справді ,можуть, виникнути проблеми.
Та насправді у владі хотіли ускладнити життя тим, хто виїхав за кордон через війну, щоб родичі тих, хто воює/загинув/в полоні не скаржилися що, мовляв, як так, наші сини в окопах, а тих, хто за кордоном ніхто не чіпає. Мовляв дивіться, от вони теж притягнуті до військового процесу. Це як зі світлом було у першу зиму, коли скаржилися що як так - у мене немає по 10 годин світла, а в будинку навпроти увесь час є, тому вимкнить і їм. А ПМП-шники, які за кордоном *не* через війну, попали під роздачу за компанію; майже впевнений, що для уряду "чоловіки за кордоном" це одна суцільна маса і ніхто їх не поділяє на категорії.
@@8летбамбас А чому саме під час війни? Громадяни кожної країни у будь-який час поділяються на різні категорії за різними ознаками за потребою. (це не сегментування на безправних та з правами, якщо ви про це)
Скажіть будь ласка , ми з чоловіком вже маємо статус постійних резидентів в Канаді, то чоловіку як Ви сказали вкінці , треба надіслати свої дані в довільній формі до посольства? Щоб на нього не відкрили справу за те що не став на військовий облік? (чоловіку 46 років)
Скажіть будьласка 🙏я колись була медичною сестрою після того змінила кучу професій,після вторгнення з неповнолітнім сином виїхали,зараз навчаємось працюємо за кордоном,там залишилися квартира мама, як мені взнати чи я військовозобовʼязана??????? Я не памʼятаю чи давали мені квиток і т д ,як я можу зʼясувати бо планую до мами на пару днів і боюся що зможуть не випустити ,допоможіть! Дякую
Доброго дня.Перебуваю за кордоном вже близько пів року,виїхав легально.Звертався в українське консульство з приводу консультації,як мені стати на облік і які документи потрібно надати,з їх слів,вони не є компетентні в даному питанні і їм невідомо як ця процедура має проходити.Питання!Як мені можна оновити дані та які документи потрібно подати для оновлення даних в ТЦК?Дякую
Ростислав, а де знайти перелік електронних адрес всіх ТЦК? Я стою на обліку в одному з районних ТЦК Одеської області. Знаходжусь за кордоном. Думаю оновити дані, шляхом надіслання електронного листа на електронну адресу ТЦК. Але ніде не можу знайти ел. адресу. Знайшов тільки на сайті Міноборони ел. адресу Одеського обласного ТЦК.
Зі всією повагою до автора, вважаю що він (і інші автори схожих відео) не правий щодо викладеного у частині ПМП. Визначення "громадяни, що виїхали за кордон на термін більше 3 місяців" не має жодного стосунку до тих, хто на ПМП - це виключно про категорію резидентів; це давнє правило, і раніше також завжди мало на увазі резидентів - вони знімались з обліку при довгому відрядженні, рейсі, навчанні, тощо. Якщо буквально в двух словах, то ПМП не має жодного стосунку до будь-яких термінів - 3 місяці, 3 роки чи інших. Як правило всюди, де є терміни - то про резидентів, а нерезиденти не виїздять на якийсь певний термін, більше-менше, тощо. (вони навіть можуть бути в Україні, а не за кордоном, бо ПМП це статус, а не відображення фактичного місця розташування, як "більше 3 міс." для резидентів) І ще до того ж нерезиденти виїздять не "за кордон ...", а на постійне проживання, це теж різні речі. Ця тема ще раз підсвічує некомпетентність КМУ та МОУ щодо написання цих постанов - ці люди ніби не мають жодного уявлення про міграційне право та ПМП зокрема; повністтю згоден з автором у цій частині! Та не треба поширювати їх маячню.
@@NikolaiUA перечитайте ваш текст навіть після слів "вдвух слова" навалив так навалив... Так як автор відео понарозказував, але так і не сказав, нафіга воно потрібне закордоном, що воно дасть, для чого оновлювати дані і так дальше...
@@nazarii8660 Щодо "в двух словах" то це стосувалося виключно того абзацу, де це згадано, а не всього коментаря загалом. І стосувалося лише пояснення чому "виїхали за кордон на термін більше 3 місяців" не стосується ПМП - я це пояснив лише там і лише один раз; у двох реченнях, ОК. Нафіга воно потрібне за кордоном, що воно дасть, для чого оновлювати дані я і не мав на меті пояснювати - цей коментар виключно виклад моєї думки, а не юридична допомога. Можливо, хтось для себе щось вибере самостійно з того.
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хлопцю 19 років, знаходить закордоном, приписне посвідчення є. Також він в Україні вчиться на першому курсі університету. В вересні 2023 в воєнкомат відносили довідку про навчання, в приписному є запис про відстрочку від призову до 2027 року. В цьому вересні знов таку довідку будемо відносити до воєнкомату. Чи потрібно і йому оновлювати дані до 18 липня?
Я поїхав за кордон тому що держава розкрадалася високопосадовцями десятиліттями. Чому вертатись якщо я не маю в Україні навіть нерухомості? Держава не надала умови для заробітку і т.д в Україні. Навіщо вертатись?
Вибачте, я вже запитував, але схоже що не отримав відповіді. Я виїхав закордон в вересні 2022 року як інвалід дитинства 2 групи. Перед виїздом пройшов влк, але оновлений квиток не отримав.Які мої дії?
Доброго дня. Для тих хто знаходиться за кордоном треба на імейл ТЦК зазначит ПІБ, код, місце проживання, засоби зв'язку. Питання, чи потрібно в імейлі до ТЦК також надсилати копії документів ( перша сторніка паспорту, код, тощо)? Або тільки лист с зазначенням цієї інформації достатньо?
обновление учётных данных в Резерв+ позволит ли получить загран.паспорт в ГП Документ,который оформлен до23 апреля но не выдаётся по надуманым причинам.
Я поясню, через кілька місяців приймуть закон чи зміну що ті хто за кордоном повинні платити податок навіть якщо вони за кордоном. Те що вони намагались зробити рік тому
Підкажіть, будь-ласка, до якої групи /категорії відносяться студенти, що за кордоном? Це ПМП? Бо я з обліку не знімався, але живу вже майже 10 років за кордоном
Если бы у вас был статус ПМЖ, то вы бы об этом знали) Для получения статуса ПМЖ надо написать заявление в миграционную службу Украины, через несколько месяцев получить разрешение на выезд, сняться с регистрации в налоговой, сняться с воинского учета, выписаться с жилья, сдать внутренний паспорт в полицию, получить в загранник печать "выбыл в (название страны)" и выехать. Если вы этого не делали, то у вас нет статуса ПМЖ ;)
Был в консульстве ,мне сказали можешь стать на консульский учет ,обновятся в этом случае мои данные в тцк?я исключен из учета пп.6 п.6 ст.37 в июне 2022
Доброго дня, маю інвалідність третьої групи.Як мені оновити дані і вказати про це(інвалідність пожиттєво отримана в отримана в 2019.Проживаю за кордоном,виїхав до 2022)
Дело в том ,что кто уехал за границу больше себя не связывает с Украиной ,а значит их не касается то что они там принимают .Чили Южная Америка Европа ,Англия итд .
Рiч не у тому чи пов’язують чи нi. Рiч у тому, чи росповсюджуються норми закону на людей, що постiйно мешкають закордоном, але е громадянами Украiни. Насправдi це неочевидно. Нехай юристи вiдповiдають.
@@Knight_Titanium ...а також країні свого громадянства, вибачте, але це так. Насправді ті, хто не пов'язує себе з Україною найкраще, що вони могли в такому разі зробити - вийти з укр. громадянства, і все. Тоді справді не хвилює що там приймають
@@NikolaiUA це стосується лише в тому разі, якщо колись повернешся , а так то всеодно і ніякої відповідальності не буде , а щодо виходу з громадянства, то повірте, з радістю , але наша дурна держава , не дає дистанційно це зробити...
Доброго дня. Підкажіть будьласка, якщо людина виїхала до війни, знаходиться на тимчасовому косульскому обліку, та має військовий квиток на руках, теж повинна оновлювати данні?
Ніхто не піднімає питання і не роз'яснює, а що з дітьми, які виїхали не ставши на облік і не мають приписного. Наприклад за адресою прописки з ТЦК вже приходив співробітник і повідомив, щоб з' явився для отримання приписного, коли тільки виповнилось 16 років. На що він отримав відповідь що дитина вже як 3 роки за кордоном, розвернувся і пішов. І як я розумію, що вони ніяк не можуть забов' язати дитині повернутися і отримати приписне. Так чи інакше після в' їзду без цього хлопці 16 річні вже виїхати не мають змоги. Тоді що далі? Який вплив держава має на таких дітей за кордоном? Як я розумію на даний момент, то вони не зможуть отримати паспорт громадянина України. В подальшому і закордоний паспорт. Що ще?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка. Ви кажете, подати на електронну адресу "відповідні документи" - прізвище, імʼя, по батькові, код, місце проживання та засоби звʼязку. Який код ви маєте на увазі? РНОКПП? Та документи - це треба скан коду подавати? Дякую.
Я так зрозумів що всі ці двіжухи створені щоб зняти бабло з тих що живуть за межами України, бо багатьом причинам не оновлять дані і коли прийдуть в Україну то навішують стільки штрафів що ще на кордоні голова кругом піде, тому і наробили законів не надавши шляхів до виконання які зрозуміли здоровому глузду. Ті хто наприклад в Іспанії як я живуть понад 20 років і не знімалися з обліку військового бо це було тоді не обов’язково, кожен раз коли отримували продовження дозволу на проживання і роботу оновлювали консульський облік і хіба не могли би консули просто передати дані в Україну і все , навіщо весь цей гємор? Тіль щоб головняк людям зробити і бабло потім зняти
Поясніть будь ласка що робити коли вже третій рік закордоном і в кінці року хлопцеві виповнюється 18 років. Куди і як подавати документи і чи це потрібно?
Я живу з-закордоном багато років.Знятий з війскового обліку ще в 1999 році і є війсково непридатним.Чи потрібно мені оновлювати свої дані в такому випадку.
я виїхва до ЮК більше 20 років тому. виїхав легально по робочій візі. знімався я з обліку чи ні 20 років тому я не пам'ятаю та й не збираюся розбиратися. за 20+ років життя в ЮК у мене тут народилися діти, поженилися, вже є онук. Британське громадянство, робота, жінка і діти на моєму утриманні. мабуть вихід з Українського громадянства на сьогодні це єдиний варіант, так як хотілосья б ще приїхати в Україну до родичів без риску бути затриманим на кордоні. До речі як можна це оформити і чи має сенс це робити?
Ростислав, Здравствуйте. Один простой вопрос, помогите понять пожалуйста - Принуждение к выполнению антиконституционной геноцидной оферты, а также двухстороннее выполнение условий такой оферты о "мобилизации", Это преступление и Злочин ? спасибо с уважением.
Добрий день. Ніде немає того як бути тім кто виїхав за кордон до війни але не на постійне проживання. І ця людина за кордоном вона немає статусу біженця ( бо не хоче ним бути ) . І що тягне за собою якщо ця людина ніде нічого не буде обновляти ? Що за це їй буде ? Як влада буде карати ? Орест майна ( якщо є) , право на водіння ТЗ, чи може блокувати картки ? На ці питання немає відповіді .
Що по тимчасовому консульсбкому обліку і чоловікам, що на ньому перебувають. Виїздом з України більше як на три місяці вважається саме взяття особи на тимчасовий консульський облік.
Теж цікавить це питання. Є ПМП та ТМП, але під ПМП мається на увазі, що ви виписуєтеся зі своєї адреси проживання в Україні (наприклад продаєте нерухомість), знімаєтеся з усіляких обліків (військкомат) та здаєте внутрішній паспорт (його здається не можна вивозити за територію України). А ТМП це просто стаєте на облік в Консульстві. Взагалі-то консульство повинно було проінформувати військкомат, про те що особа перебуває закордоном.
Друзі, коментуйте, поширюйте та підписуйтесь 🔔! Telegram 👉 t.me/rkravetsUA TikTok 👉 tiktok.com/@rkravetsua Фейсбук 👉 fb.com/rkravets/ Залишайте свої питання у коментарях, по можливості постараюсь відповісти Підписникам і тим хто поставив цьому відео 👍
Вы не слово про старше 60 не сказали их пускают за кордон ?
Заява .я такий-то такий-то забороняю брати мене на військовий облік і дальше як шановний сказав.
Вроді і закон не порушив.
Ростислав, справа в тому що щоб потрапити на прийом до консульства України для оновлення данних, для тих, хто не користується додатком Резерв+, потрібно записатися на електронну чергу через сайт МЗС. Записатися неможливо, оскільки в переліку питань за якими можна звернутися до консульства України за кордоном, відсутня мета "для оновлення персональних даних для ТЦК".
Крім того, оскільки багато людей виїхало за кордон і вони потребують консульських дій, вільних слотів для запису на прийом, взагалі немає.
Живу в Європі 4 роки. Виїхав офіційно на ПМП. Маю громадянство ФРН. Нічого оновлювати не збираюсь. З шулерами в карти не граю. А причина цього чудового задуму досить проста. Зібрати дані, а потім розсилати повістки по яким самособою зрозуміло, ніхто не з'явиться. І штрафувати, штрафувати , штрафувати. Вже 4 роки як не був в Україні, ну що поробиш, не приїду ще 4 наступні. Подумаєш.
Вибачаюсь, а як Ви отримали громадянство ФРН, якщо жили в Европi лише 4 роки? Щоб отримати громадянство ФРН треба прожити в краiнi 8 рокiв. I ще виконати ряд умов, наприклад сплачувати внески до пенсiйного фонду принаймнi 5 рокiв.
@@Psylliodes Етнічні німці, які довели своє походження та знання німецької мови ще до отримання дозволу на в'їзд, не мають чекати ані 3, ані 5, ані 8 років.
@@Psylliodes я отримав громадянство відразу по приїзду. Я пізній переселенець.
@@romangruber7982зрозумiв, не думав, що в Украiнi ще залишились Spätaussiedler. Але якщо залишилось ще громадянство Украiни, то тепер з цiми всiма справами виникло багато проблем. Простiше кажучи людей закордоном пiдставили.
Мій теж чоловік пізній переселенець вже 10 років в Німеччині живе, нема ніяких документів лиш прострочений закордонний паспорт, на облік не ставав бо нема потреби. Теж дивується з цих законів бо його вже нічого не повʼязує з Україною лиш те що він там народився. Бо всі його близькі, друзі і знайомі теж виїхали на свою історичну батьківщину. Тому думаю цей закон таких людей не торкається бо ці люди вже ніколи не повернуться.
Дякую Вам. Приємно, що ще залишвються люди зі здоровим глуздом. Просте і приємне відношення до людей. Зараз так мало цього. Божого вам захисту пане Ростиславе.
Репатріювався в Ізраїль більше 20 років тому , Україна зараз дає мені вибір : поїхати туди і з великим шансом там вмерти, або просто забити і ніколи туди не повертатися , як думаєте що я виберу .
Это просто манипуляция чтобы затянуть снова в воинскую обязанность а потом все по схеме. Так как кто на ПМЖ сняты с воинского учета и не являются военно обязанными. Так было в старом законе (стаття 36 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» військовий облік громадян України, які постійно проживають за кордоном, не ведеться.). Интересно как новый закон может отменить решения которые были приняты по старому закону. (Стаття 58 Конституції України 1996 року закріплює один з найважливіших загальновизнаних принципів сучасного права - закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Це означає, що вони поширюють свою дію тільки на ті відносини, які виникли після набуття законами чи іншими нормативно-правовими актами чинності.) . Я например выехал с Украины оформив все документы как того требовал закон на то время. Живу в Европе на основании Директивы ЕС о свободном перемещении и проживании граждан ЕС и членов их семей на территории ЕС. (брак с гражданкой ЕС). И по миграционным правилам я должен проживать с ней постоянно по одному адресу до получения гражданства. Так что если Украина мне дала разрешение на ПОСТОЯННОЕ место жительства за границей то оно ПОСТОЯННОЕ а не постоянное только чуть чуть. Ни на какой учет становится не буду.
Спасибо за ссылки на законы
Добрий вечір пане Ростислав ❤ дякую вам за вашу щоденну працю ❤ дякую вам за вашу громадянську позицію ❤
Громадьска позициція не завжди співпадає з позицієй і поглядом Бога! В Україні є дві громадськості та що підтримує владу і та що її не підтримує.
Якщо якась громадськість підтримує війну і безглузді закони то для людини не варто ставати ворогом Бога а ліпше стати на сторону той громадськості що не підтримує війну бо за той громадськостью стоїть Бог! Бо Бог не може бути ворогом людини а людська влада може.
Люди - не ведіться! Читайте закони тієї країни, в якій ви знаходитесь і намагається їх використати на своє благо.
Нажаль Україна, в правовому розумінні, себе - ВИЧЕРПАЛА!!!
Я не удивлюсь если у тех кто прийдет в посольство обновлять данные попросят дать паспорт "на минутку" чтобы данные скопировать а затем его просто не вернут - торжественно вручат свидетельство на возвращение и пожелают счастливого пути на Родину
я вот тоже не удивлюсь...
А як прийти в консульство з паспортомякщо в ДП документ невіддають з січня місяця😊
цiлком можливо. Якщо ви уважно подивитесь на сторiнку, що бiля сторiнки з фото, то побачите, що там написано - паспорт е власнiстю Украiни. Тобто це не ваша власнiсть. Його можуть вилучити чи анулювати i вас не запитати.
Його не повернуть, Веніславський про це заявив. Ви праві.
Так и будет.
Дякую, ясно, що це абсурд
Це виглядає підозріло коли людям пропонують оновити дані фіг знає де , але ні один політик не вийшов і не пояснив що це , як це працює , чого чекати і тд
НІХТО ! Ніхто не хоче брати відповідальності потім …це просто абсурд !
Ну ще раз переконався, сидимо тихенько, тримаємо спокій, нічого не поновлюємо і це зберігає життя та здоровий глузд!
Это как с ,,вакцинацией’’- идите все,все,все. Это безопасно и проверено. По факту-эксперимент и никто не отвечает за последствия
Дякую за вашу працю.
Доречі, закони України діють тільки на території України. Як можна щось вимагати від тих громадян які постійно проживають поза межами України та з України виписані ? Мало того, ще ставити нереально короткі терміни виконання таких недолугих вимог. Таке враження, що в уряд набирали людей по оголошенню. Доречі процитую слова великої патріотки пані Мосейчук "мій син не ухилянт, він емігрант"😂😂😂
Ні, так само і діють на тебе, коли ти за кордоном, як і на громадян Ізраілю і інших громадян майже всіх країн, якщо в країні мобілізація
А коли я громадянин іншої держави і України Закон діє на мене теж? @@yuriyseliuk4120
@@yuriyseliuk4120Не зовсім так. Дія закону згідно теорії держави і права має три напрями, це за часом, колом осіб і відповідною територією. Так от за колом осіб це означає що закон поширюється на всіх громадян та не громадян якщо вони перебувають на території України, за територіальним принципом це поширення закону на всю територію України або на її частину. Діяти закон за межами України може лише в тому випадку, коли між Україною і іншою державою підписані відповідні папери.
@@yuriyseliuk4120 Не діють!
@@yuriyseliuk4120 МОЖЛИВО І ДІЮТЬ КОЛИ ОГОЛОШЕНА ВІЙНА, А НЕ МАНІПУЛЯЦІЯ ТЕРМІНАМИ ТА ПІДМІНОЮ ПОНЯТТЯ ВІЙНА ТА ВІЙСЬКОВА АГРЕСІЯ!
Їм ці данні за кордоном треба щоб потім нас кошмарити штрафами, і ще можуть подати в розшук
Iснуе ще одна проблема. Е такi, що виiхали закордон багато рокiв тому, але не на ПМЖ (не оформлювали), були знятi з облiку (наприклад визнанi непридатними у мирний час). Вони не можуть оновити облiковi данi, тому що для цього спочатку треба стати на облiк. Як це зробити закордоном? Постанова КМУ N_675 вiд 07.06.24 стосуеться лише тих хто на ПМЖ. Що робити тим, хто не на ПМЖ, але вже давно мешкають закордном i в Украiнi в них нiчого немае?
Мене тоже интересно хотел бы знать !!!!
Ніяк! Або треба іхати в Украіну.
Сидите тихо, радуйтесь жизни а Европе.
Ті, хто не має ПМП вважаються тимчасово перебуваючими за кордоном (незалежно від кількості років там) і мусять повернутися додому за місцем прописки аби все владнати. А потім там і лишитися, звичайно..
Ще, гадаю, можна надіслати самому документи на електронну пошту свого ТЦК аби вас віддалено взяли знову на облік
@@NikolaiUAа коли на адресу закордоном чи на електронну пошту надiйде повiстка, наприклад з’явитися на ВЛК? Що робити? Не з‘явився - порушник, штраф i адмiнiстративна вiдповiдальнiсть. З’явився - назад не повернешся, будеш бомжем без роботи та житла. Не оновив данi чи не став на облiк - все одно порушник. Це замкнуте коло, як не зроби все одно буде халепа.
Дякую, пане Ростислав за Вашу працю! ❤ Питання по студентам , які навчаються в закордонних вузах: яким чином їм оновити данні? Теж через електронну адресу ТЦК? Які документи підготувати? Яку адресу проживання вказувати - ту, що за кордоном ? Номер телефону - закордонний ?
Щоб встановити будь-який український державний додаток за кордоном потрібно мати рахунок в банку в Україні та мобільний українського оператора, цього у 90 % громадян з ПМП просто нема, а в посольствах і гадки не мають, про нові поправки, та як за допомогою заяви "довільної форми" можна стати на військовий облік....
Ещё нужно иметь телефон позволяющий скачать приложение, таких обязанностей не прописано)
Я маю але робити цього не буду
@@autoausdeutchне маєте,бо це черговий експеримент. Постанова 565 від 17 травня 2024 р,прочитайте не полінуйтеся . В експериментах приймають участь тільки добровольці.
Отож. Чесно скачав додаток, зайшов щоби зареєструватися, а там... питають мій український рахунок. Якого у мене банально немає.
@@81Heino питання в іншому. Навіщо ви це взагалі робите? Ви знаходитесь на території України? Якщо ні то ви не зобовʼязуєтесь робити 100500 нових не правоправних законів. Ви зобовʼязані виконувати закони норми тієї країни де ви зараз знаходитесь. Крапка!
дякую що людям допомагаєте
дякую Вам за вашу працю Ростиславе 🙏🙏😉
Усе це не працює,дзвонив у консульство,вони нерозуміють про що йдеться
Можно поподробнее,это интересно.на сайте консульства есть ссылки на резерв+ , а это не госпрограмма,это частная шарашка . Значит они в сговоре.
Теж була в консульстві сказали на облік не ставлять і дані не оновлюють
Немає військово-облікового документу? Це дрібниці в цьому дурдомі. У багатьох з тих, хто офіційно оформив виїзд на постійне проживання за кордоном та й у тих, хто цього не робив, але живе за кордоном, немає дійсних паспортів громадян України (і немає можливості їх зробити).
😄😄😄👏👍
😂. Ті хто за кордоном вибачте с...рали на цей весь "облік" і остальний маразм . 😅 Не смішіть . Не переходьте будь ласка Ростиславе в площину маразму в якій пишуться сьогоднішні закони , не втрачайте здорового мислення До чого ці розмови. Після такого відношення країни до людей як до худоби і скота навряд хто повернеться
Є такі, що 30 років живуть за кордоном і мають необхідність їздити в Україну і ще донедавна їздили.
100% після того що ми пережили в Україні, а тим більше що чоловіка другий раз вже так просто не випустять, забудьте за нас надовго, чи назавжди 😂
Не згоден з Вами.
Я маю бажання отримати інформацію в дипломатичній установі. Проте надіславши листа з певними запитаннями і бажанням отримати на них вичерпані відповіді досі їх не отримав ( 5.06.24 надіслав електронне звернення). Я переконаний що працівники і консул самі не розуміють що й до чого "ліпити" тому й залишають певну категорію без необхідних послуг , які і раніше виконувалися через " певне місце".
Щодо "площину маразму" підтримую:
-Більшість тільки обговорюють те що позбавлене глузду. Що в свою чергу створює відчуття "провини" ніби ти чогось не зробив. -Проте чи вірні ті речі які нам навязують до виконання?
- чи вірно аналізувати ті речі, які свідомі люди сприймають як не справедливість , та є напевне злочинними по відношенні до тих кого їх це може стосуватися???
-чому не навчати людей тому ,як з цим " бардаком" в країні боротися?!?
Тут як раз зовсім навпаки. Людина хоче пояснити, як не попасти на гроші.Він виконує свій громадянський обовʼязок, як адвокат. Здалося б подякувати.
@@Володимир-г8ю пусть расскажет про то что все эти законы и постановы незаконны, и презик просроченый, и что никому ничего обновлять не надо. Такойже вялый как и все преспешники власти.
Це все доказує тільки те що влада живе в якому сь своєму світі, треба бути настільки далеким щоб не розуміти що людина яка виїхала на ПМП не приїде по вказівки влади.
Дякую за вчасну інформацію , безглузду з боку законодорванця що веде до їхньої передчасної політичної смерті і непотрібності в перспективі.
я вот что не понимаю. Если перрехал на пмж 20 лет назад подростком и никогда не стоял на воинском учете а загранник получили в консульстве. Им что делать ??
Приїхати і вмерти...
кльовий дзвін у годинника 👍 хотілось би ще ролик для тих, хто повернуся з пмж і не на обліку
Доброго дня я вибувший за кордон на п.м.п. прибувши в Україну на великодні свята до батьків в період з 05.05.2024 до 27.05.2024 я тричі приходив до Т.Ц.К. мумі тричі казали чого ти сюди прийшов? Я казав що мені треба стати на облік! Відповідь:- ми не можемо поставити тебе на облік тому що тебе знято без обмеження в часі! Питання! Ні яких пояснень мені не дали як воно взагалі мае бути. А зараз я за кордоном і в мене нема від слова зовсім нема можливості якось встати на військовий облік по місцю проживання за кордоном, навіть в електронному вигляді тому що консульство України в Литовській респ. Приймае лише за електронною чергою а вільних дат немае взагалі ні на 2024 ні на2025 і т.д на телефон ніхто невітповідае! Ця система не діе і є незаконно по відношенню до людей!!!
Відправити на електронну пошту або засобами поштового зв‘язку
Просто забийте болт і живіть спокійно
Через пару днiв могли не випустити назад
Ото вам нех** делать было…
Друже, нащо ти шукаєш собі пригоди на рівному місці?
Підкажіть будь ласка. Яка відповідальність якщо не стати на облік?
До якого ТЦК буде приписана людина яка не має прописки та житла в Україні?
ТЦК, у якому реєструватися, для Вас знайдуть.Це стовідсотково.А де Вам жити увесь цей час до кінця війни?А головне за шо жити?Хоча і палатку у Яворові Вам можуть знайти і якісь гроші платити почнуть.Якщо, звичайно, поїдете в Україну.
Якщо раніше знімалися з обліку, то до того ТЦК, де знімалися, це написано в постанові
@@NikolaiUA де саме там таке написано?
@@NikolaiUA В Донецьку? Ок. Треба тільки з'ясувати чи там ще військомат, чи вже щось інше.
@@NikolaiUA припиши мене в Маріуполі або в Криму.
Який відсоток українців, які жили за кордом до початку війни, проходили процедуру на виїзд на постійне проживання?
0.0000000000000000000000000000000000000000001 процент десь так. Я тупо зібрав валізку сів на літак до Ванкуверу. Вже був PR через 3 роки паспорт і допобачення.
@@jasondinalt3470Саме так, скорiш за все дуже мало хто робив, тому що це необов’’язково i займае купу часу.
взагалі що це за процедура така?
@@nixofortune это в Украине перед выездом из Украины надо было подать заявление в миграционную службу, что хочешь выехать на постоянно за границу, подождать месяца 2-3 на разрешение, сняться с учета в налоговой, выписаться из жилья, сняться с воинского учета, сдать внутренний паспорт в полицию, а в загранник поставить печать "выбыл на постоянное проживание за границу в (название страны)", после чего с этим паспортом выехать. После этого человек официально считается таким, который не проживает в Украине. Те, кто просто собрал вещи, уехал и 20 лет живет за границев, типа официально живут в Украине, просто "ненадолго" выехали.
Около 3-4 тысяч человек в год - точные данные есть на сайте ДМСУ
Від нинішнього керівництва державою чекаю тільки підлості, здирництва, кідалова...
It's true f***this country
Почему ни кто из адвокатов не коментирует ст 22, 27, 28, ЗУ ПРО ВО И ВС гражданские после 45 по собственному желанию,, как указано в пояснювалной саписке по изменениям и не нарушает ст 22 КУ Интересно кто будет первым
@pravork Наскільки я розумію, закони діють в часі та просторі. В Україні закони набирають чинності після оприлюднення через публікацію в Голосі України, але укр. закони жодним офіційним чином не оприлюднюються за кордоном. Таким чином якщо будуть штрафи, я так розумію що можна базувати захист саме на цьому моменті. Прокоментуйте, будь ласка.
Хорошая идея, если основываться на законе. Но проблема в том, что сейчас в Украине закона нет. Беспредел и произвол. Блогеры-адвокаты всех мастей тужаться давать советы и рекомендации, как по закону защититься. Но бандиты Тцк и зелёная власть на законы плевала. "У нас війна...", и все. Пох на какие то там законы. Но если надо, верховна зрада нужный закон быстро примет. Сейчас ведь что говорят? Неврученная в руки повестка считается врученной. Так и тут, непрочитанный закон будет считаться прочитанным.
Федір В.вчора в інтерв'ю сказав, що оригінал паспорта дипломатична установа теж забирає (нібито тимчасово). Цей весь треш дуже складно коментувати...
Я вїхав в Україну 30 травня та 1 червня о 00/00 вже нам - особам які постійно проживають за кордоном ПМП та які перебувають на постійному консульському обліку - закрили виїзд ..... І тепер питання - як я нерезидент без укр паспорта внутрішнього,без прописки в Україні маю стати на облік ? У Польші в мене залишилося все - робота/ навчання / родина та права та обовʼязки і тепер я в капкані і стоні таких же як я .... я не рахую себе ухилянтом бо 26 лютого 2022 я приїхав в Україну та вже маючи посвідку на постійне проживання в Польщі я пішов у чергу аж в три тероборони одночасно і мене не брали і в зсу також ..... так як я був нерезидентом і ніхто не хотів возитися зі мною! Потім я вступив в тероброну і мав контракт на 3 роки який зрештою через зміни керівництва я розірвав в кінці 2022 року ! в 2023 році я отримав від міграційної офіційний дозвіл на виїзд та дозвіл від військкомату та виїхав у Польщу ! час від часу приїздив в Україну так як я активно доначу та допомагаю з лютого 2022! і тепер я в капкані .... Більшість скаже можливо - маєш укр паспорт то йди воюй, проте в 2022 мені таку можливість не дали коли я приїхав в Україну знаючи що не зможу повернутися так як ПМП не було ще оформлено,бо посвідку на проживання у Польщі я отримав перед самою війною! У Польщі у мене залишилося все, а в Україні я голий та босий без власності прописки податкової резиденції та навіть банально сімейного лікаря - так ось в один момент 1 червня о 00/00 моє життя змінилося )
Спiвчуваю, це дiйсно пiдстава з боку держави. Спробуйте повернутися через систему «Шлях» якщо е знайомi. Iнших варiантiв не бачу.
Мої співчуття
😢
Співчуваю
Навіщо ви так гралися з долею?? Дуже нерозумне рішення!
Мені цікаво і багато таких людей що будуть щось обновлювати??ч 'и вже обновили...просто в мому оточені при питанні за оновлення данних усі тільки сміються та махають руками🤷🤔
Маразм, 2 дня на все це. Це ми всі слідкуем, тому що підпісани нa Ростіслава і знаєм що 2 дня. Навіть ті що слідкують. А якщо вони відсутні за адрессою чи не можуть зробити це за два дня з інших обставин. Рівень компетенції кабміна...квартал 95
Доброго дня…Підскажіть я опікун своєї дитини, маю посвідчення та надходженя коштів соціальної допомоги. Зараз ми за кордоном, дитина на реабілітаці+добавились проблеми з зором. І неможемо зараз приїхати в Україну. Перетинав кордон по посвідченню без проблем, а зараз я Так розумію потрібно знятися з обліку-бронь чи як там воно називається.
Підскажіть послідовність дій, як знятися з обліку і чи потрібно це робити тільки в Україні?
Дякую!
А чому ви ніяк не коментуєте сам термін ПМЖ і строк понад три місяці? В новій редакції закону питання ти хто вже виїхав на ПМЖ взагалі ніяким чином не торкнулось. Жодного слова. Тільки тих хто має виїхати на ПМЖ. Далі вживають тільки термін громадяни що виїхали на понад 3 місяці що не тотожно ПМЖ і роблядь вигляд наче це одне і теж. І ви звраз підхватили це наче не бачите різницю. Де скажіть в законі зазначено скме що громадяни які вже виїхали на ПМЖ а не на понад три місяці мають взагалі вчиняти будь які дії?
Вітер рідше змінюєть, а ніж нововведення в Україні.
Уехал в 1999 году , с учёта не снимался , с 2007 принял гражданство Канады . Мне сейчас всё бросить и лететь воевать потому что я не вышел из гражданства Украины?:)
Вы хоть не потеряете гражданство Канады. А у меня немецкий ПМЖ, и отсутствие в Германии на протяжении года - повод для его аннуляции. Оно мне надо?
Согласно последнему закону, да.
Цікаво що вони курять що таке придумали? В україні майже всі закони розрашовані на лоха особливо останій час.
Это очередная заманиха для мужчин,зачем им данные,кто уехал?Что-то здесь не так....
Это "охота на мясо" - авось кто-то сделает ошибку и попадёт в капкан мобилизации
Це охота за нашим баблом заробленим,колись закінчиться паспорт і аусвайса не дадуть.То прошу називається до Украконцлагеряїни😢
Та все не так.
Мета не взяти на військовий облік, а просто створити проблеми ємігрантам.
Є бажання доповнити.
Не проблеми а ПЕРЕШКОДИ, з якими не всі матимуть можливість або бажання боротися. Тут як наслідок - справді ,можуть, виникнути проблеми.
Та насправді у владі хотіли ускладнити життя тим, хто виїхав за кордон через війну, щоб родичі тих, хто воює/загинув/в полоні не скаржилися що, мовляв, як так, наші сини в окопах, а тих, хто за кордоном ніхто не чіпає. Мовляв дивіться, от вони теж притягнуті до військового процесу.
Це як зі світлом було у першу зиму, коли скаржилися що як так - у мене немає по 10 годин світла, а в будинку навпроти увесь час є, тому вимкнить і їм.
А ПМП-шники, які за кордоном *не* через війну, попали під роздачу за компанію; майже впевнений, що для уряду "чоловіки за кордоном" це одна суцільна маса і ніхто їх не поділяє на категорії.
@@NikolaiUAа чому громадяни під час війни повині поділятись на категорії?
@@8летбамбас А чому саме під час війни? Громадяни кожної країни у будь-який час поділяються на різні категорії за різними ознаками за потребою.
(це не сегментування на безправних та з правами, якщо ви про це)
Спасибо за пояснение
Скажіть будь ласка , ми з чоловіком вже маємо статус постійних резидентів в Канаді, то чоловіку як Ви сказали вкінці , треба надіслати свої дані в довільній формі до посольства? Щоб на нього не відкрили справу за те що не став на військовий облік? (чоловіку 46 років)
А е обовязок за всим цим слидкувати за кордоном?
Скажіть будьласка 🙏я колись була медичною сестрою після того змінила кучу професій,після вторгнення з неповнолітнім сином виїхали,зараз навчаємось працюємо за кордоном,там залишилися квартира мама, як мені взнати чи я військовозобовʼязана??????? Я не памʼятаю чи давали мені квиток і т д ,як я можу зʼясувати бо планую до мами на пару днів і боюся що зможуть не випустити ,допоможіть! Дякую
Доброго дня.Перебуваю за кордоном вже близько пів року,виїхав легально.Звертався в українське консульство з приводу консультації,як мені стати на облік і які документи потрібно надати,з їх слів,вони не є компетентні в даному питанні і їм невідомо як ця процедура має проходити.Питання!Як мені можна оновити дані та які документи потрібно подати для оновлення даних в ТЦК?Дякую
Я виїхав давно і манав я їх облік. 😂🤗👍
Вы настолько смелы, что решаете однажды посетить свою родину. Затем вы меняете свой тон
Ростислав, а де знайти перелік електронних адрес всіх ТЦК? Я стою на обліку в одному з районних ТЦК Одеської області. Знаходжусь за кордоном. Думаю оновити дані, шляхом надіслання електронного листа на електронну адресу ТЦК. Але ніде не можу знайти ел. адресу. Знайшов тільки на сайті Міноборони ел. адресу Одеського обласного ТЦК.
Зі всією повагою до автора, вважаю що він (і інші автори схожих відео) не правий щодо викладеного у частині ПМП. Визначення "громадяни, що виїхали за кордон на термін більше 3 місяців" не має жодного стосунку до тих, хто на ПМП - це виключно про категорію резидентів; це давнє правило, і раніше також завжди мало на увазі резидентів - вони знімались з обліку при довгому відрядженні, рейсі, навчанні, тощо.
Якщо буквально в двух словах, то ПМП не має жодного стосунку до будь-яких термінів - 3 місяці, 3 роки чи інших. Як правило всюди, де є терміни - то про резидентів, а нерезиденти не виїздять на якийсь певний термін, більше-менше, тощо. (вони навіть можуть бути в Україні, а не за кордоном, бо ПМП це статус, а не відображення фактичного місця розташування, як "більше 3 міс." для резидентів)
І ще до того ж нерезиденти виїздять не "за кордон ...", а на постійне проживання, це теж різні речі.
Ця тема ще раз підсвічує некомпетентність КМУ та МОУ щодо написання цих постанов - ці люди ніби не мають жодного уявлення про міграційне право та ПМП зокрема; повністтю згоден з автором у цій частині! Та не треба поширювати їх маячню.
Що ти нікола по три рази то саме пишеш? А інформації 0.
@@nazarii8660 Що саме повторюється по 3 рази, і якої саме інформації бракує?
@@NikolaiUA перечитайте ваш текст навіть після слів "вдвух слова" навалив так навалив... Так як автор відео понарозказував, але так і не сказав, нафіга воно потрібне закордоном, що воно дасть, для чого оновлювати дані і так дальше...
@@nazarii8660 Щодо "в двух словах" то це стосувалося виключно того абзацу, де це згадано, а не всього коментаря загалом. І стосувалося лише пояснення чому "виїхали за кордон на термін більше 3 місяців" не стосується ПМП - я це пояснив лише там і лише один раз; у двох реченнях, ОК.
Нафіга воно потрібне за кордоном, що воно дасть, для чого оновлювати дані я і не мав на меті пояснювати - цей коментар виключно виклад моєї думки, а не юридична допомога. Можливо, хтось для себе щось вибере самостійно з того.
Дякую за ваш коментар!
Дякую ❤
Добрий день
Підкажіть будь ласка, якщо знятий з військового обліку за станом здоров'я, чи треба оновлбвати дані Резерв+
Дякую
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, хлопцю 19 років, знаходить закордоном, приписне посвідчення є. Також він в Україні вчиться на першому курсі університету. В вересні 2023 в воєнкомат відносили довідку про навчання, в приписному є запис про відстрочку від призову до 2027 року. В цьому вересні знов таку довідку будемо відносити до воєнкомату. Чи потрібно і йому оновлювати дані до 18 липня?
Теж цікавить це питання , поделіться інформацією будьласка
Я поїхав за кордон тому що держава розкрадалася високопосадовцями десятиліттями. Чому вертатись якщо я не маю в Україні навіть нерухомості? Держава не надала умови для заробітку і т.д в Україні. Навіщо вертатись?
Я тебе підтримую,нехай поц ,виродок стає на облік зі своєю машкою єрмаком
Вибачте, я вже запитував, але схоже що не отримав відповіді.
Я виїхав закордон в вересні 2022 року як інвалід дитинства 2 групи. Перед виїздом пройшов влк, але оновлений квиток не отримав.Які мої дії?
Доброго дня. Для тих хто знаходиться за кордоном треба на імейл ТЦК зазначит ПІБ, код, місце проживання, засоби зв'язку. Питання, чи потрібно в імейлі до ТЦК також надсилати копії документів ( перша сторніка паспорту, код, тощо)? Або тільки лист с зазначенням цієї інформації достатньо?
Про який КОД йде мова? Ідентифікаційний код платника податків в Україні?
обновление учётных данных в Резерв+ позволит ли получить загран.паспорт в ГП Документ,который оформлен до23 апреля но не выдаётся по надуманым причинам.
Я поясню, через кілька місяців приймуть закон чи зміну що ті хто за кордоном повинні платити податок навіть якщо вони за кордоном. Те що вони намагались зробити рік тому
Підкажіть, будь-ласка, до якої групи /категорії відносяться студенти, що за кордоном?
Це ПМП? Бо я з обліку не знімався, але живу вже майже 10 років за кордоном
Если бы у вас был статус ПМЖ, то вы бы об этом знали) Для получения статуса ПМЖ надо написать заявление в миграционную службу Украины, через несколько месяцев получить разрешение на выезд, сняться с регистрации в налоговой, сняться с воинского учета, выписаться с жилья, сдать внутренний паспорт в полицию, получить в загранник печать "выбыл в (название страны)" и выехать. Если вы этого не делали, то у вас нет статуса ПМЖ ;)
@@uszakow дякую!
Был в консульстве ,мне сказали можешь стать на консульский учет ,обновятся в этом случае мои данные в тцк?я исключен из учета пп.6 п.6 ст.37 в июне 2022
дякую. Ситуация в Украине - лебедь, рак и щука.
Про який код ви сказали, щодо передачі даних на адресу електронної пошти ТЦК?
Что это за КОД и где его можно посмотреть ???
Так-так, але спершу в Єдиному Держреєстрі знайдіть той код будь якого ТЦК. Бажаю успіхів!
Напевно ж ідентифікаційний код
Якщо виїхав по інвалідності зо робити,чи треба оновлювати данні,та чи можна це вказувати при оновленні данних в резерв плюс.Дякую,з повагою
Доброго дня, маю інвалідність третьої групи.Як мені оновити дані і вказати про це(інвалідність пожиттєво отримана в отримана в 2019.Проживаю за кордоном,виїхав до 2022)
Дело в том ,что кто уехал за границу больше себя не связывает с Украиной ,а значит их не касается то что они там принимают .Чили Южная Америка Европа ,Англия итд .
Рiч не у тому чи пов’язують чи нi. Рiч у тому, чи росповсюджуються норми закону на людей, що постiйно мешкають закордоном, але е громадянами Украiни. Насправдi це неочевидно. Нехай юристи вiдповiдають.
@@PsylliodesЯ Вам без юриста відповім , особо зобов'язана підпорядковуватись законодавству країни на території якої вона знаходиться . Ось і все .
@@Knight_TitaniumСподiваюсь що Ви правi i так воно i е.
@@Knight_Titanium ...а також країні свого громадянства, вибачте, але це так. Насправді ті, хто не пов'язує себе з Україною найкраще, що вони могли в такому разі зробити - вийти з укр. громадянства, і все. Тоді справді не хвилює що там приймають
@@NikolaiUA це стосується лише в тому разі, якщо колись повернешся , а так то всеодно і ніякої відповідальності не буде , а щодо виходу з громадянства, то повірте, з радістю , але наша дурна держава , не дає дистанційно це зробити...
Підкажіть, якщо я виїхав з неподконтрольної території, в яуому ТЦК оновлювати данні?
Там де у Вас довідка ВПО
а якщо особа знімалася в військоматі, а не в ТЦК?
а якщо особа знімалася в військоматі чи ТЦК на наразі окупованих територіях?
Через пошту не вийде. В Польщі пісьмо йде по місту 2 неділі)
Три суботи
Доброго дня.
Підкажіть будьласка, якщо людина виїхала до війни, знаходиться на тимчасовому косульскому обліку, та має військовий квиток на руках, теж повинна оновлювати данні?
На Луні теж треба виконувати закон України?
Краще їдьте звідти,бережіть себе
Ніхто не піднімає питання і не роз'яснює, а що з дітьми, які виїхали не ставши на облік і не мають приписного. Наприклад за адресою прописки з ТЦК вже приходив співробітник і повідомив, щоб з' явився для отримання приписного, коли тільки виповнилось 16 років. На що він отримав відповідь що дитина вже як 3 роки за кордоном, розвернувся і пішов. І як я розумію, що вони ніяк не можуть забов' язати дитині повернутися і отримати приписне. Так чи інакше після в' їзду без цього хлопці 16 річні вже виїхати не мають змоги. Тоді що далі? Який вплив держава має на таких дітей за кордоном? Як я розумію на даний момент, то вони не зможуть отримати паспорт громадянина України. В подальшому і закордоний паспорт. Що ще?
та ніби паспорт до 18 мали б видати без питань, це лише після 18 треба їм ті всі дані.
@@nastiamelnyk654 так, але у 18 треба отримувати паспорт громадянина України, і його вже хлопці не отримують...
@@svitlanashpilova6407 Паспорт зараз роблять з 14.
Вітаю! Якщо не важко підкажіть будь ласка,чому паспорт громадянина України видає міністерство закордонних справ?
Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка.
Ви кажете, подати на електронну адресу "відповідні документи" - прізвище, імʼя, по батькові, код, місце проживання та засоби звʼязку. Який код ви маєте на увазі? РНОКПП? Та документи - це треба скан коду подавати? Дякую.
мабуть iдентифiкацiйний код, тобто податковий.
Добрий день підкажіть я багатодітний батько і маю одну дитину інваліда мені потрібно в заяві про відстрочку вказувати два пукти чи один ?
Я так зрозумів що всі ці двіжухи створені щоб зняти бабло з тих що живуть за межами України, бо багатьом причинам не оновлять дані і коли прийдуть в Україну то навішують стільки штрафів що ще на кордоні голова кругом піде, тому і наробили законів не надавши шляхів до виконання які зрозуміли здоровому глузду. Ті хто наприклад в Іспанії як я живуть понад 20 років і не знімалися з обліку військового бо це було тоді не обов’язково, кожен раз коли отримували продовження дозволу на проживання і роботу оновлювали консульський облік і хіба не могли би консули просто передати дані в Україну і все , навіщо весь цей гємор? Тіль щоб головняк людям зробити і бабло потім зняти
Слава Богу
Богу слава!
Поясніть будь ласка що робити коли вже третій рік закордоном і в кінці року хлопцеві виповнюється 18 років. Куди і як подавати документи і чи це потрібно?
Підпишить будьласка петицію "№22/227652-еп" захист прав Захист прав людей з інвалідністю та тяжко хворих людей. Будь ласка підтримайте
Для чого ці дані?????якщо люди неповернуться ...???щоби що????яка ціль????
Отжимать имущество в Украине за счет штрафов ( если оно есть)
Заява .я такий-то такий-то забороняю брати мене на військовий облік і дальше як шановний сказав.
Вроді і закон не порушив.
А про який код йде мова? Що його посилати разом з ПІП, адресою і т.л !
Подскажите, пожалуйста, хотел обновить данные через эл.почту, где можно найти этот официальный сайт моего ТЦК? Или подойдёт любой?
Як проконсультуватись у Вас?
Теж потребую ваших контактів для консультації.
Скоріш за все, тих хто закордоном вносять в «списки» потенційних баранчиків, яких можна закидати штрафами, бо вони ж добіса грошей заробляють 🤔
Я живу з-закордоном багато років.Знятий з війскового обліку ще в 1999 році і є війсково непридатним.Чи потрібно мені оновлювати свої дані в такому випадку.
я виїхва до ЮК більше 20 років тому. виїхав легально по робочій візі. знімався я з обліку чи ні 20 років тому я не пам'ятаю та й не збираюся розбиратися. за 20+ років життя в ЮК у мене тут народилися діти, поженилися, вже є онук. Британське громадянство, робота, жінка і діти на моєму утриманні. мабуть вихід з Українського громадянства на сьогодні це єдиний варіант, так як хотілосья б ще приїхати в Україну до родичів без риску бути затриманим на кордоні.
До речі як можна це оформити і чи має сенс це робити?
Чи можна не оновлювати дані, якщо нещодавно отримав паспорт і за приміткою у статті ТЦК може взяти дані звідти
Також цікавить таке питання, паспорт оновлював осінню
А в каком документе говорится как можно данные обновить если за границей находишься - про то, что в конце видео Вы говорили?
Ростислав, Здравствуйте. Один простой вопрос, помогите понять пожалуйста - Принуждение к выполнению антиконституционной геноцидной оферты, а также двухстороннее выполнение условий такой оферты о "мобилизации", Это преступление и Злочин ?
спасибо
с уважением.
Я зробив Карту Поляка, і в наступному місяці подаватимусь на ПМЖ і через рік матиму вже громадянство Польщі.
Ти маєш на увазі, срав я на вас з високого горба???
Успіхів, за один рік зробити громадянство неможливо, може тільки карту побуту
Я теж так думав. Сталий побит вже рік як тягнеться, сподіваюсь, хоч за два дадуть). А громадянство теж не всім дають. Ще треба дожити.
@@Lungren999правильно, дожити, та шанс є,
Тут большой вопрос - даст ли Украина справку о несудимости, которая нужна для получения гражданства
коротше, хтось пояснить мені чітко, бо немає інфи
@pravork
я ВИКЛЮЧЕНИЙ з обліку, мені треба реєстуватись на резер+ щоб уникнути штраф чи ні?
Дякую, якщо знаходжуся в Росії, в яку дипломатичну установу я маю направити листа?
Наразі це мабуть саме безопасне місце від ТЦК😄
Нікому про це не кажи…
Добрий день. Ніде немає того як бути тім кто виїхав за кордон до війни але не на постійне проживання. І ця людина за кордоном вона немає статусу біженця ( бо не хоче ним бути ) . І що тягне за собою якщо ця людина ніде нічого не буде обновляти ? Що за це їй буде ? Як влада буде карати ? Орест майна ( якщо є) , право на водіння ТЗ, чи може блокувати картки ? На ці питання немає відповіді .
Який саме КОД потрібно надавати на адресу або на телефон ТЦК ( військкомату)?
Добрый день.Если сможете разъяснить некоторые вопросы. 57 лет.Прописки нет недвижимости моей нет.Живу в Европе 20 лет.Зачем мне обновлять документы?
А хто виїхав іне знявся з обліку?
Що робити?
Що по тимчасовому консульсбкому обліку і чоловікам, що на ньому перебувають. Виїздом з України більше як на три місяці вважається саме взяття особи на тимчасовий консульський облік.
Теж цікавить це питання. Є ПМП та ТМП, але під ПМП мається на увазі, що ви виписуєтеся зі своєї адреси проживання в Україні (наприклад продаєте нерухомість), знімаєтеся з усіляких обліків (військкомат) та здаєте внутрішній паспорт (його здається не можна вивозити за територію України). А ТМП це просто стаєте на облік в Консульстві. Взагалі-то консульство повинно було проінформувати військкомат, про те що особа перебуває закордоном.
Нічого не зрозуміло,але дуже цікаво