Ця історія також ввійшла в нашу книгу «Різдво та Маланка»: store.ukrainer.net/product/rizdvo-ta-malanka-book-ua Не пропустіть продовження! Усі відео про Різдво та Маланку збираємо в цей плейлист: ruclips.net/p/PL7joDR5Xn9vfV-FWSokMfFBIx82aeG2_0 Підтримайте нас на Patreon: www.patreon.com/ukrainer Читайте нас різними мовами: heylink.me/ukrainer/ Не забудьте підписатись на канал: ukrainer.ua Спостерігайте за нашими Instagram: instagram.com/ukrainer_net/ Слідкуйте за нашим ФБ: facebook.com/ukrainer.net/
Я з Черкащини. Сільська. Завжди колядували і щедрували, на Василя посипали. Потім прийшов директор школи(середина вісьмедисятих ) - городський, і почалося: якщо свято випадало на вихідний, він запроваджував робочий день, "пропісочував" батькам мізки мов, все це забороняється. Ну ми всі масово прикидались хворими, тупими і такими шо не розуміємо шо від нас хочуть. Більшість вчителів були сільські і заохочували нас і до колядок, і до щедрівок. Ми співали: рік новий народився замість Син Божий. І ви знаєте? На сьогоднішній день і дорослі і діти в моєму селі все ще колядують, посипають і щедрують. І роблять це з превеликим задоволенням.
Ми зараз живемо у Німеччині і спостерігаємо за культурою цієї країни. Тут дуже турботливо ставляться до традицій і свят. Звернувши на цє увагу, я почала думати про те як відновити нашу культурну спадщину в Україні, та виявляється вже є люди яки це роблять! Повернемося до Харкова, обов'язково приеднаємся до них. Хочу щоб мої нащадки знали свою культуру і традиціі .
Я з Харкова і, на жаль, жодного разу не бачила такого святкування Різдва - з колядками, вертепом. Дуже сподіваюсь, що ще побачу, бо традиції будуть повертатися в наше життя. За майже рік повномасштабної війни багато чого нового дізналась про нас, про свій народ. Відтворила рушник своєї прабабці, зараз вишиваю свою першу в житті вишиванку. Дуже хочу нести традиції далі. О! І перейшла на українську! Яким було откровенням, що я була жертвою зросійщення і будучи дитиною з села, в місті прийшлось вчити російську, щоб наді мною не сміялись однокласники. Лише у п'ятому класі я змогла подружитися з ними. Дуже "кумедна" історія, бо вже у старших класах дізналась, що багато з них розмовляли суржиком в сім'ях, як і я.
Я не знаю як люди "я з Харкова" не бачили ніколи коляди. З 2000-х років чітко пам'ятаю завжди ходила група людей центром міста і співала колядки. Там ще була "коза" (буквально іграшкова велика та волохата голова кози) та яскрава-яскрава зірка. Не знаю з якого ви "Харкова", якщо ніколи їх не бачили. Досить уже вимальовувати Харків якимось придатком расєї, в якому не було нічого Українського. Ukraїner, дякую вам за чудовий цикл відео ❤️
"Бог ся раждає, хто ж Го може знати! Ісус Му ім'я, Марія Му Мати! " Так цікаво чути західно-український діалект 😍колядки з мого дитинства у виконанні харків"ян👋! З Різдвом! Христос народився!
Я зі Слобожанського Кегичівського району. Теж все дитинство ставили вертепи і ходили по селу. Але здебільшого у вечір 13 січня, а не 6. Хоча Різдво вдома святкували 07.01. Зараз в Азії, де ні снігу, ні вертепів. Все відео сипало мурашками, бо там тепло згадувати українські традиції та дитинство. Дякую!
В нас на Сумщини ми ходили колядувати в совкові часи, лише по запрошенню і по одному дородичів чи сусідів, не дай боже до когось зайдеш можна, було в школі отримати дуже жорстко.
який сльозливий випуск, розчулює. ніколи не колядували, на жаль. як чудово, що зараз ця традиція поширюється і стає "модною" в хорошому сенсі цього слова.
Яке чудове відео! Велика шана і повага гуртам за їхню діяльність! Такі креативні, яскраві та цікаві виступи, я й не помітила як швидко пролетів відос, який, до слова, круто зроблений, за що окрема подяка :) дякую команді Ukraїner, що можу більше дізнаватися про український фольклор та традиції ! :)
Минулого року я завтикала виступ "Муравського шляху" на Сьомому складі, а вчора раптово зустрілася з ними в театрі ляльок перед початком вистави. Вони чарівні💫 Наочна різниця між шароварщиною і автентичною культурою.
Дякую за чудове відео. Харкив'янка з ХТЗ - завжди з друзями в дитинстві ходили, по всіх батьках друзів і іноді по під'їздах, що не були на замку)) Співали колядки, яким нас вчили в школі в основному, "Щедрик" і "Ой сивая та й зозуленька", пісні завжди мали більший успіх ніж вірші, тому ми дівчата отримували більше, ніж посівальники-хлопці. Це початок 2000х. Вертепу не було.
Я сам з Харкова і обома руками за повернення нашої справжньої культури, Особливо ось такої - справжньої, багатошарової, барвистої і з підтекстами. Але таку цукерку потрібно правильно загортати з допомогою маркетологів і креативщіків, щоб ото всьо органічно впліталося в день сьогоднішній. Я б на мсці цих гуртківців шукав-би горизонтальних зв'язків з людьми які вміють таке правильно продати. Класний приклад старий кнур Поплавський - це ж теж наша культура. Так воно максимально спрощено, примітизовано та стереотипізавоно, але завдяки правильному підходу навіть ця естетика потворного, як то кажуть "від імєєт".
Вперше побачила вживу колядників в свої 16 в 2012 році на зимових канікулах в Святогорську. Дуже вразили, наче з’явилися з казки… То було найкраще Різдво - випало багато снігу, ходили в сосновий ліс, і в Лавру. І от на шляху до лаври на мосту зустріла як вони співали. Взагалі в Святогорську часто буваю, ледь не кожного літа, але мріяла ще раз приїхать на Різдво. Не встигла. Того мосту вже нема, готелі закриті чи розбомблені. Так сумно і боляче. Хочеться від життя простих радощів.
Колись до нас додому у Харкові прийшли колядники з зіркою, козою і що всіма персонажами Різдвяного Вертепу. Це були студенти музичного училища.Це було так гарно і радісно, що традиції, про які мені розповідала бабуся, живі. Але то був єдиний раз.
У п'ятдесятих роках моя матір, зовсім малеча, у селі ходила з іншими дітьми колядувати. На Донеччині. Й до того, як у школу не пішла, було суто україномовна, а у школі її русіфікували.
Дяку за відео. Мені ні з ким було ходити. Різні інтереси були. У нас свої гурти але боюсь один розпадеться бо "осиротів" зразу на двох братів. 24.08.2022 р. загинув середній папин брат - на велосипеді під машину потрапив. 01.01.2023 р. помер старший брат. Вони обидва співали у "Чорнобривцях". Дякую за відео. Просто за живе заділи
я з Харкова, моя бабуся з Харкова, її бабуся вже жила в Харкові. тобто вони містяни досить давно і ніяких традицій не передали, окрім темно-бордового борщу та борщу з риби. частково я росла на Салтівці(не Південна), в нас нажаль, не колядували. що таке колядки я дізналася, коли ми переїхали ближче до Аеропорту, там були теплиці недалеко, які приваблювали людей з різних регіонів, з заходу, з сел багато було людей. і в нас, в звичайних панельках колядували діти. це було круто. колядок я не знала, тому мене не брали(( а може тому, що компанія була переважно хлопчача.
Як боляче зараз розгортати сторінки історії, розкручувати той клубок зла, намотаний нашому народові на горло. Хочеться плакати від горя й радості водночас. Горе - що всі ці к^ц^пські діяння відбувались десятиліттями й століттями - заборони, арешти, заслання, стирання пам'яті в нащадків... радість - бо віднайдено й розкрито те, що приховувалось і знецінювалось.... Хай живе Україна і її багата народна творчість! З Різдвом, люди добрі!!!
Прекрасні люди! Харків'яни Ви чудові! Організатори, свідомі українці, а особливо молодь є рушійною силою в утвердженні Національної Української Демократичної Держави
У Полтаві в 1987 році ми дітьми ходили колядували, люди в приватних будинках нас радісно зустрічали, але в нових багатоквартійних будівлях нас деякі наші однолітки, діти 7-10 обзивали жебраками '"попрошайками"......
Вподобайка та комент мій маленький аргумент."хочеш миру - готуйся до війни" і тримай Порох сухим ."Але народ обрав мир і прікольчики, а натомість отримав ще більшу війну!"
З Харківщини, невеликого містечка за 48 кілометрів від Харкова. Завжди й щедрували, колядували й посівали. Що правда, піст на Різдво ніхто не тримає, і не маємо 12 страв (на відміну від Великодня, там піст багато хто тримає). А щодо Муравського Шляху, таке бачила в селі Високопілля, той шлях совєти розкидували та поверх нього клали дороги. Так нищили пам'ять.
Та ви після війни захздайте в Тишки, Липці, Борщову) Харківска область, від 8 до 17 км від Зарькова) Доставку хжі здіснюють) Там Такі колядки) Так наші празники досі) Хоть я зараза в Харкові, тому ми нічого не забували)
Стих тебе под ёлочку 🎄 *zоотечественник* : Жить бы мне в такой стране, чтобы ей гордиться!.. Только мне в большом говне 🇷🇺 довелось родиться. Не помог России Бог, царь или республика. Наш народ ворует, пьет, гадит из-за рублика. Обмануть, предать, надуть, обокрасть - как славно-то! Страшен путь во мрак и жуть, Родина державная. Сколько лет все нет и нет жизни человеческой. Мчат года. Всегда беда над тобой, Отечество. *Эльдар Рязанов 1994* Хамство и наглость как национальная идея 🇷🇺 *России* : "Реальный Левиафан"
В Харькове видимо особенная была надзорная практика. Мой отец учился в Харькове в железнодорожном и сам студентом подрабатывал дружинником, только что не к колядникам они цеплялись, а ловили тех, у кого багажник был на велосипеде самодельный, это предполагалось расхищением государственной собственности. Утром мужики на электричку, а их хвать, а где бы он еще взял такой багажник. Мне 40 лет, выросла в индустриальном городе Кривой Рог, мое детство это 90-е и колядники ходили и посивать ходили и пели про колбасу, дайте дядьку пирога, вертепов не видала, но песни все мы знали откуда-то. В видео ребята поют песню свадебную ой чий то кінь стоїть.
Ця історія також ввійшла в нашу книгу «Різдво та Маланка»: store.ukrainer.net/product/rizdvo-ta-malanka-book-ua
Не пропустіть продовження! Усі відео про Різдво та Маланку збираємо в цей плейлист: ruclips.net/p/PL7joDR5Xn9vfV-FWSokMfFBIx82aeG2_0
Підтримайте нас на Patreon: www.patreon.com/ukrainer
Читайте нас різними мовами: heylink.me/ukrainer/
Не забудьте підписатись на канал: ukrainer.ua
Спостерігайте за нашими Instagram: instagram.com/ukrainer_net/
Слідкуйте за нашим ФБ: facebook.com/ukrainer.net/
Я з Черкащини. Сільська. Завжди колядували і щедрували, на Василя посипали. Потім прийшов директор школи(середина вісьмедисятих ) - городський, і почалося: якщо свято випадало на вихідний, він запроваджував робочий день, "пропісочував" батькам мізки мов, все це забороняється. Ну ми всі масово прикидались хворими, тупими і такими шо не розуміємо шо від нас хочуть. Більшість вчителів були сільські і заохочували нас і до колядок, і до щедрівок. Ми співали: рік новий народився замість Син Божий. І ви знаєте? На сьогоднішній день і дорослі і діти в моєму селі все ще колядують, посипають і щедрують. І роблять це з превеликим задоволенням.
✌️🦾
Традиції мають жити і надалі...
залучати діток, робити свято, бо ми ж українці.
Які класні люди. Як же тішить, що в моєму рідному місті є такі крутелики!
Ми зараз живемо у Німеччині і спостерігаємо за культурою цієї країни. Тут дуже турботливо ставляться до традицій і свят. Звернувши на цє увагу, я почала думати про те як відновити нашу культурну спадщину в Україні, та виявляється вже є люди яки це роблять! Повернемося до Харкова, обов'язково приеднаємся до них.
Хочу щоб мої нащадки знали свою культуру і традиціі .
Живемо в Польщі вже 6 рік, сьогодні колядували з кумами цілий вечір. Закарпаття, Черкаси та Запоріжжя. Треба плекати свою культуру і обряди.
Я із Кіровоградщини,ходила колядувати і вечерю носила,трохи боялися ,але бігали попід хати ,раділи святам Різдвянним.
Слава Ісусу Христу.
Навіки Слава
Богу Суятому.
Я з Харкова і, на жаль, жодного разу не бачила такого святкування Різдва - з колядками, вертепом. Дуже сподіваюсь, що ще побачу, бо традиції будуть повертатися в наше життя.
За майже рік повномасштабної війни багато чого нового дізналась про нас, про свій народ. Відтворила рушник своєї прабабці, зараз вишиваю свою першу в житті вишиванку. Дуже хочу нести традиції далі.
О! І перейшла на українську! Яким було откровенням, що я була жертвою зросійщення і будучи дитиною з села, в місті прийшлось вчити російську, щоб наді мною не сміялись однокласники. Лише у п'ятому класі я змогла подружитися з ними. Дуже "кумедна" історія, бо вже у старших класах дізналась, що багато з них розмовляли суржиком в сім'ях, як і я.
Странно, бо я теж. Кожен рік фестиваль вертепів. Кожен рік
❤
Я не знаю як люди "я з Харкова" не бачили ніколи коляди. З 2000-х років чітко пам'ятаю завжди ходила група людей центром міста і співала колядки. Там ще була "коза" (буквально іграшкова велика та волохата голова кози) та яскрава-яскрава зірка. Не знаю з якого ви "Харкова", якщо ніколи їх не бачили. Досить уже вимальовувати Харків якимось придатком расєї, в якому не було нічого Українського.
Ukraїner, дякую вам за чудовий цикл відео ❤️
Дякуємо, дуже надихаючий фільм! Україна єдина, з Заходу до Сходу тримаємось один за одного!!! ❤💙💛
"Бог ся раждає, хто ж Го може знати! Ісус Му ім'я, Марія Му Мати! " Так цікаво чути західно-український діалект 😍колядки з мого дитинства у виконанні харків"ян👋! З Різдвом! Христос народився!
Український Харків це - ❤
Дякую!
Я зі Слобожанського Кегичівського району. Теж все дитинство ставили вертепи і ходили по селу. Але здебільшого у вечір 13 січня, а не 6. Хоча Різдво вдома святкували 07.01.
Зараз в Азії, де ні снігу, ні вертепів. Все відео сипало мурашками, бо там тепло згадувати українські традиції та дитинство.
Дякую!
Велика подяка за цей фільм! Нам передує великий шлях до відродження ідентичної Української культури.
Я з Сєвєродонецька, колядувала кожен рік в дитинстві, обожнювала це
Дякую за цікаве відео, приємно бачити, як зберігають українські традиції на Слобожанщині.
одні з моїх улюблених відео. Хоть щось нагадує свято і дарує чудесні згадки
Дякую за чудовий випуск! Харків, тримайся!
Серце радіє бачити як наші традиції повертаються у міста ❤
Слава Україні 🎉
❤️Харків
В нас на Сумщини ми ходили колядувати в совкові часи, лише по запрошенню і по одному дородичів чи сусідів, не дай боже до когось зайдеш можна, було в школі отримати дуже жорстко.
який сльозливий випуск, розчулює. ніколи не колядували, на жаль. як чудово, що зараз ця традиція поширюється і стає "модною" в хорошому сенсі цього слова.
Відроджуємося... І це 👍 добре!
Я з Житомирщини всіх вітаю з Різдвом
Скільки життя та всякого цікавого було. Все обов'язково повернеться! Дякую за відеоісторію!
Дякую, що розповіли про різдвяні традиції Харкова!
А ще я побачила своє рідне місто ДО ...
мій Харків ❤ як круто!
Яке чудове відео! Велика шана і повага гуртам за їхню діяльність! Такі креативні, яскраві та цікаві виступи, я й не помітила як швидко пролетів відос, який, до слова, круто зроблений, за що окрема подяка :) дякую команді Ukraїner, що можу більше дізнаватися про український фольклор та традиції ! :)
Супер👍
Пишаюся харків'янами!
Велика дяка за відродження традицій!
Минулого року я завтикала виступ "Муравського шляху" на Сьомому складі, а вчора раптово зустрілася з ними в театрі ляльок перед початком вистави. Вони чарівні💫 Наочна різниця між шароварщиною і автентичною культурою.
Дякуємо за такий відгук❤
Колядки в Харкові - то любов❤️до зустрічі, Рідний!
Дякую !!!!!!
Слава звитяжним воїнам України!
З Різдвом Христовим!
Дякую за чудове відео. Харкив'янка з ХТЗ - завжди з друзями в дитинстві ходили, по всіх батьках друзів і іноді по під'їздах, що не були на замку)) Співали колядки, яким нас вчили в школі в основному, "Щедрик" і "Ой сивая та й зозуленька", пісні завжди мали більший успіх ніж вірші, тому ми дівчата отримували більше, ніж посівальники-хлопці. Це початок 2000х. Вертепу не було.
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!!!
Вітання з Херсонської області, Лазурне. На Херсонщину переселяли багато людей з Рівненщини, які і зберегли свої традиції.
Гарна традиція. Треба продовжувати обов'язково. Молодці харків'яни! Харківщина- це Україна!
Як це прекрасно! Маю надію, що всі ці прекрасні досі живі і здорові у 2023! Переможного року всім нам! :)
23:10 "ми намагаємося робити світ повноцінним" дуже сильно, це варте включення до націрнальної ідеї українців
Дуже цiкаво! Треба повертати нашi українськi традицii! Бо без них ми нiхто i звати нас нiяк!
Я щаслива що в Харкові у нас такий є вертеп! Це неймовірно! ❤
Чудовий випуск, дякую!
Харків❤️
Як щемко зараз це дивитися... дякую! Тримайся, Харкове, рідненький. Слава ЗСУ!
Дякую, що популяризуєте українську неповторну культурну
Велика подяка керівнику за відтворення чудових і таких потрібних Українських традицій!!! Як чудово!!!💙💛💖💖💖🌹🌹🌹🌹🦋🦋🦋🦋
Це прекрасно. Дякую, Юкрейнер і Харків! Круті люди.
p.s.Ваші хустки і смушкові шапки - це кайф, хо собі таку шапку!
Дуже дякую за класне відео!Українці непереможні!
Я сам з Харкова і обома руками за повернення нашої справжньої культури, Особливо ось такої - справжньої, багатошарової, барвистої і з підтекстами.
Але таку цукерку потрібно правильно загортати з допомогою маркетологів і креативщіків, щоб ото всьо органічно впліталося в день сьогоднішній. Я б на мсці цих гуртківців шукав-би горизонтальних зв'язків з людьми які вміють таке правильно продати.
Класний приклад старий кнур Поплавський - це ж теж наша культура. Так воно максимально спрощено, примітизовано та стереотипізавоно, але завдяки правильному підходу навіть ця естетика потворного, як то кажуть "від імєєт".
Buon anno e buon natale a tutta l'Ucraina 💙💛
Grazie mille 🤗 🇮🇹 ❤ 🇺🇦
дуже приємне та атмосферне відео
рідний Харків
Яка краса! 💙💛 Побільше б таких заходів, з популяризацією традиційних культурних явищ!
Лайк і комент на підтримку україномовного контенту.
Слава ЗСУ
Клас,сподіваюсь що в моєму рідному Харкові відродять всі традиції🥰
Намагаємося😊
Вперше побачила вживу колядників в свої 16 в 2012 році на зимових канікулах в Святогорську. Дуже вразили, наче з’явилися з казки… То було найкраще Різдво - випало багато снігу, ходили в сосновий ліс, і в Лавру. І от на шляху до лаври на мосту зустріла як вони співали. Взагалі в Святогорську часто буваю, ледь не кожного літа, але мріяла ще раз приїхать на Різдво. Не встигла. Того мосту вже нема, готелі закриті чи розбомблені. Так сумно і боляче. Хочеться від життя простих радощів.
дякую за вашу працю
Молодці, харків‘яни. Наснаги вам у подальшому відродженні традицій Слобожанщини❤️
Колись до нас додому у Харкові прийшли колядники з зіркою, козою і що всіма персонажами Різдвяного Вертепу. Це були студенти музичного училища.Це було так гарно і радісно, що традиції, про які мені розповідала бабуся, живі. Але то був єдиний раз.
яка гарна коляда у Харкові 💔💔💔💔
У п'ятдесятих роках моя матір, зовсім малеча, у селі ходила з іншими дітьми колядувати. На Донеччині. Й до того, як у школу не пішла, було суто україномовна, а у школі її русіфікували.
Дяку за відео. Мені ні з ким було ходити. Різні інтереси були. У нас свої гурти але боюсь один розпадеться бо "осиротів" зразу на двох братів. 24.08.2022 р. загинув середній папин брат - на велосипеді під машину потрапив. 01.01.2023 р. помер старший брат. Вони обидва співали у "Чорнобривцях". Дякую за відео. Просто за живе заділи
я з Харкова, моя бабуся з Харкова, її бабуся вже жила в Харкові. тобто вони містяни досить давно і ніяких традицій не передали, окрім темно-бордового борщу та борщу з риби. частково я росла на Салтівці(не Південна), в нас нажаль, не колядували. що таке колядки я дізналася, коли ми переїхали ближче до Аеропорту, там були теплиці недалеко, які приваблювали людей з різних регіонів, з заходу, з сел багато було людей. і в нас, в звичайних панельках колядували діти. це було круто. колядок я не знала, тому мене не брали(( а може тому, що компанія була переважно хлопчача.
Як боляче зараз розгортати сторінки історії, розкручувати той клубок зла, намотаний нашому народові на горло. Хочеться плакати від горя й радості водночас.
Горе - що всі ці к^ц^пські діяння відбувались десятиліттями й століттями - заборони, арешти, заслання, стирання пам'яті в нащадків... радість - бо віднайдено й розкрито те, що приховувалось і знецінювалось....
Хай живе Україна і її багата народна творчість! З Різдвом, люди добрі!!!
Прекрасні люди! Харків'яни Ви чудові! Організатори, свідомі українці, а особливо молодь є рушійною силою в утвердженні Національної Української Демократичної Держави
Харків’яни ,ви не зламні !Христос народився !!!❤❤❤
Славімо Його🙏
Круті люди!
Яка краса
Яке многоголосся! Прекрасний колектив.
Sretan Božić svim Ukrsjincima i Ukrajinkama 🇭🇷🇺🇦
В 2021 році були на Вертеп-фесті у м.Харків. Які емоції!!!! А потім була війна ....
❤❤❤
Коли у кадрі зявляється Охтирка - я не можу стримати сліз, цікаво чи живі ті люди
Наприкінці 80тих,підлітками колядували але це була комерційна акція ,,дайте тітко п'ятака''
Вітання з Харкова!
Супер, класно, моє місто, 2021 рік...студенти.....де вони зараз
Яке чудове відео з чудовими людьми
Волинь з вами 💙💛
Klassno....👍💙💛
Дякую
✌️🇺🇦❤️
Місяць до великої війни...
Дякую! Надзвичайні
Ми і в Криму колядували та посівали. І навіть в Севастополі до нас діти приходили посівати, коли ми жили там в 2013-2016 роках.
Обожнюю свій рідний Харків
Приятно 🐈 Послухать
У Полтаві в 1987 році ми дітьми ходили колядували, люди в приватних будинках нас радісно зустрічали, але в нових багатоквартійних будівлях нас деякі наші однолітки, діти 7-10 обзивали жебраками '"попрошайками"......
Дякуємо🙏🇺🇦❤️
Мені зараз 53роки тільки пам'яті ми в 80 роках на Київщині ходили колядували та щедрували до своїх ходили та сосудів,,,,,
Вподобайка та комент мій маленький аргумент."хочеш миру - готуйся до війни" і тримай Порох сухим ."Але народ обрав мир і прікольчики, а натомість отримав ще більшу війну!"
💛💙❤️
Яка у Харкові гарна забудова!
ZAXIDNA UKRAINA VIRUJUCHA DUUUUUUZHE !!! DIAKUYU VAM ZA PAMYAT PREDKIV !!!!!!!
З Харківщини, невеликого містечка за 48 кілометрів від Харкова. Завжди й щедрували, колядували й посівали. Що правда, піст на Різдво ніхто не тримає, і не маємо 12 страв (на відміну від Великодня, там піст багато хто тримає).
А щодо Муравського Шляху, таке бачила в селі Високопілля, той шлях совєти розкидували та поверх нього клали дороги. Так нищили пам'ять.
Після "жовтневої"то дівчина говоре,вперше ...треш...я 88р.н.,не бачу/нерозумію себе без ґаджета,6.30 я дивлю новини,кожного дня,
...служити не можу 😭
💙💙💙💛💛💛!!!!!!!!!!!!!
Клас!
Та ви після війни захздайте в Тишки, Липці, Борщову) Харківска область, від 8 до 17 км від Зарькова) Доставку хжі здіснюють) Там Такі колядки) Так наші празники досі) Хоть я зараза в Харкові, тому ми нічого не забували)
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎇🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🧨🧨🧨🧨🧨🧨🧨🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Там ЖеЖ Дуже Харьків Пострадав
Якість питання до Харкова?
В Харкові ,в 2022році був парад вертепів.
Жалко , Города
Таким варварам,як кацапи нашу культуру ніколи не знищити!
Передумайте картину-козаки пишуть лист якомусь хану,...а, якщо козаки пишуть катькє2-й,яка була германкой...?
Уzzкій ваєнний карабль-ІДІ НАХУЙ ☠️☠️
Стих тебе под ёлочку 🎄
*zоотечественник* :
Жить бы мне в такой стране, чтобы ей гордиться!.. Только мне в большом говне 🇷🇺 довелось родиться. Не помог России Бог, царь или республика. Наш народ ворует, пьет, гадит из-за рублика. Обмануть, предать, надуть, обокрасть - как славно-то! Страшен путь во мрак и жуть, Родина державная. Сколько лет все нет и нет жизни человеческой. Мчат года. Всегда беда над тобой, Отечество.
*Эльдар Рязанов 1994*
Хамство и наглость как национальная идея 🇷🇺 *России* : "Реальный Левиафан"
@@yannamk3504 вчи українску,двієшниця
Думаю, що самогону в колядках не було
В Харькове видимо особенная была надзорная практика. Мой отец учился в Харькове в железнодорожном и сам студентом подрабатывал дружинником, только что не к колядникам они цеплялись, а ловили тех, у кого багажник был на велосипеде самодельный, это предполагалось расхищением государственной собственности. Утром мужики на электричку, а их хвать, а где бы он еще взял такой багажник. Мне 40 лет, выросла в индустриальном городе Кривой Рог, мое детство это 90-е и колядники ходили и посивать ходили и пели про колбасу, дайте дядьку пирога, вертепов не видала, но песни все мы знали откуда-то. В видео ребята поют песню свадебную ой чий то кінь стоїть.