Щось коментарів нема, то висловлю своє враження про розбір, що цікавого помітив. В завданні 2 про метеостанції, те що їх ДЕСЯТЬ відкритим текстом сказано в умові! Порахувати 2+3+4+1=10 можна просто хіба для первірки, чи все сходиться в умові. В завданні 14 якщо зрозуміти, що в трикутнику ABD кут D буде 45град (перетин паралельних сторін парелограма діагоналлю-січною), то задача дуже швидко розвязується теоремою синусів в трикутнику ABD, так набагато ефективніше буде. В завданні 15 в конректно даному випадку вигідніше розкрити дужки і знайти похідну суми. Похідна добутку - високий ризик для учнів наробити помилок, то ж де можна без неї обітися, краще обійтися. В завданні 22 з параметром є неочевидна лазівка, як обійти рівняння з ірраціональними коренями. Якщо на початку зообразити схематично графічно "базову" параболу y=2a^2+5a-6 і провести дві горизонтальні обмежуючі прямі y=-1 і y=1, і врахувати, що нам треба НАЙМЕНШЕ значення параметра, то можна помітити, що саме найменше значення відповідає крайньому лівому перетину з верхньою прямою y=1 (парабола вітками вгору і чим вище, тим вона ширша), то ж достатньо розібратись із верхнім обмежувачем 2a^2+5a-6
Щось коментарів нема, то висловлю своє враження про розбір, що цікавого помітив.
В завданні 2 про метеостанції, те що їх ДЕСЯТЬ відкритим текстом сказано в умові! Порахувати 2+3+4+1=10 можна просто хіба для первірки, чи все сходиться в умові.
В завданні 14 якщо зрозуміти, що в трикутнику ABD кут D буде 45град (перетин паралельних сторін парелограма діагоналлю-січною), то задача дуже швидко розвязується теоремою синусів в трикутнику ABD, так набагато ефективніше буде.
В завданні 15 в конректно даному випадку вигідніше розкрити дужки і знайти похідну суми. Похідна добутку - високий ризик для учнів наробити помилок, то ж де можна без неї обітися, краще обійтися.
В завданні 22 з параметром є неочевидна лазівка, як обійти рівняння з ірраціональними коренями. Якщо на початку зообразити схематично графічно "базову" параболу y=2a^2+5a-6 і провести дві горизонтальні обмежуючі прямі y=-1 і y=1, і врахувати, що нам треба НАЙМЕНШЕ значення параметра, то можна помітити, що саме найменше значення відповідає крайньому лівому перетину з верхньою прямою y=1 (парабола вітками вгору і чим вище, тим вона ширша), то ж достатньо розібратись із верхнім обмежувачем 2a^2+5a-6
Умничка!