Dzień dobry, Nie wiem co Pan ma na myśli pisząc "instalacja jest za mała" . Instalacja nigdy nie jest za mała jedynie może być za mały rozbiór wody. Faktycznie w tym przypadku jeśli rozbiór byłby za mały i przekroczymy dopuszczalną ilość załączeń na godzinę(20x/godzinę) ,zaleca się montaż zbiornika hydroforowego. Na tablice nie ma żadnego błędu. Jest to pompa głębinowa z płaszczem chłodzącym, przeznaczenie tej pompy to studnie kręgowe, zbiorniki wielkogabarytowe i studnie rurowe o średnicy minimum 160 mm. Pompa głębinowa - to pompa ciśnieniowa, której głównym zastosowaniem jest pompowanie wody z dużej głębokości. Pompy głębinowe często są tożsame z pompami wirowymi ze względu na budowę techniczną. Budowa takich pomp jest przystosowana do pracy w wodzie
Dzień dobry, Pompy nie musimy wyjmować ze zbiornika jeśli jest ona zamontowana poniżej strefy zamarzania. Zalecane jest aby pompa pozostawiona w źródle wody byłą włączana co 2 tygodnie na minimum 10 min. (instrukcja punkt 8).
Dzień dobry, Szanowny Panie na wszystkie nasze urządzenia udzielamy gwarancji 2 lata dla osób prywatnych. Rozumiem ,że odesłał Pan na gwarancji pompę do naszego serwisu. (Wysyłka oczywiście jest na nasz koszt). Jeśli pompa była w naszym serwisie proszę o podanie nr reklamacji abyśmy mogli rozwinąć temat. Pompy raczej nie "padają" same z siebie ,duży wpływ na żywotność każdej pompy maja warunki w jakich pracują. Zazwyczaj te pompy używane są w studniach kręgowych lub w zbiornikach na deszczówkę. Oczywiście pompa powinna być podwieszona w takim zbiorniku lub studni aby nie zaciągnęła z dna piasku. Kolejny błąd jaki wykonują użytkownicy to nie zapoznają się z instrukcją obsługi urządzenia i np. pozostawiają pompę w okresie jesienno-zimowym bez uruchamiania. (instrukcja pkt.8).
Dzień dobry, Panie Zbyszku rozumiem ,że pompa się uszkodziła. Czy usterka została zweryfikowana przez jakiś serwis pompowy? Bardzo chętnie poznamy szczegóły uszkodzenia produktu. Wiele czynników ma wpływ na żywotność pompy (piasek, żelazo, częstotliwość załączeń, zdławiony przepływ, uszkodzenia mechaniczne). W instrukcji jest również napisane żeby pompę uruchamiać w okresie dłuższej bezczynności jeśli pompa jest w źródle wody co dwa tygodnie na minimum 10 minut(zapobiega to sklejeniu się uszczelnienia mechanicznego).
Unie też padła po 2 latach użytkowania. Po zimie została uruchomiona 2 razy do podlewania. Za trzecim razem już nie działała. Słuchać było lekkie burczenie przez chwilę ale woda nie leciała. Teraz jest cisza
Po 2 latach padła. Dokładnie 2 tyg. Po gwarancji.
W moim przypadku również ale kupiłem następną również multi tp 1000
Kupiłem sterownik za 100zł i działa dalej 👍
Hej witam mi pompuję ale slabe cisnienie jaki sterownik@@bartomiejnowak3237
Jak instalacja jest za mała to zbiornik przeponowy jest wymagany , na tabliczce jest błąd , nie jest to głebinowa
Dzień dobry,
Nie wiem co Pan ma na myśli pisząc "instalacja jest za mała" . Instalacja nigdy nie jest za mała jedynie może być za mały rozbiór wody. Faktycznie w tym przypadku jeśli rozbiór byłby za mały i przekroczymy dopuszczalną ilość załączeń na godzinę(20x/godzinę) ,zaleca się montaż zbiornika hydroforowego.
Na tablice nie ma żadnego błędu.
Jest to pompa głębinowa z płaszczem chłodzącym, przeznaczenie tej pompy to studnie kręgowe, zbiorniki wielkogabarytowe i studnie rurowe o średnicy minimum 160 mm.
Pompa głębinowa - to pompa ciśnieniowa, której głównym zastosowaniem jest pompowanie wody z dużej głębokości. Pompy głębinowe często są tożsame z pompami wirowymi ze względu na budowę techniczną. Budowa takich pomp jest przystosowana do pracy w wodzie
Czy pompę wyjmujemy ze zbiornika na okres jesieni i zimy ?
Dzień dobry,
Pompy nie musimy wyjmować ze zbiornika jeśli jest ona zamontowana poniżej strefy zamarzania. Zalecane jest aby pompa pozostawiona w źródle wody byłą włączana co 2 tygodnie na minimum 10 min. (instrukcja punkt 8).
te pompy to góóóówno, szybko padają, same z siebie
Dzień dobry,
Szanowny Panie na wszystkie nasze urządzenia udzielamy gwarancji 2 lata dla osób prywatnych. Rozumiem ,że odesłał Pan na gwarancji pompę do naszego serwisu. (Wysyłka oczywiście jest na nasz koszt). Jeśli pompa była w naszym serwisie proszę o podanie nr reklamacji abyśmy mogli rozwinąć temat. Pompy raczej nie "padają" same z siebie ,duży wpływ na żywotność każdej pompy maja warunki w jakich pracują. Zazwyczaj te pompy używane są w studniach kręgowych lub w zbiornikach na deszczówkę. Oczywiście pompa powinna być podwieszona w takim zbiorniku lub studni aby nie zaciągnęła z dna piasku. Kolejny błąd jaki wykonują użytkownicy to nie zapoznają się z instrukcją obsługi urządzenia i np. pozostawiają pompę w okresie jesienno-zimowym bez uruchamiania. (instrukcja pkt.8).
Brakuje ceny tego ustrojstwa. Pozdrawiam.
zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym!
Padła po 2 latach, zaraz po okresie gwarancji. Dziadostwo.
Dzień dobry,
Panie Zbyszku rozumiem ,że pompa się uszkodziła. Czy usterka została zweryfikowana przez jakiś serwis pompowy? Bardzo chętnie poznamy szczegóły uszkodzenia produktu. Wiele czynników ma wpływ na żywotność pompy (piasek, żelazo, częstotliwość załączeń, zdławiony przepływ, uszkodzenia mechaniczne). W instrukcji jest również napisane żeby pompę uruchamiać w okresie dłuższej bezczynności jeśli pompa jest w źródle wody co dwa tygodnie na minimum 10 minut(zapobiega to sklejeniu się uszczelnienia mechanicznego).
Unie też padła po 2 latach użytkowania. Po zimie została uruchomiona 2 razy do podlewania. Za trzecim razem już nie działała. Słuchać było lekkie burczenie przez chwilę ale woda nie leciała. Teraz jest cisza
@@sterling489co się popsuło ?
@@sterling489u mnie ta sama sytuacja pękła obudowa silnika wzdłuż
U mie po 6 mieś pompuje słabe cisnienie