Вітаю Вас Друзі.Десятирічні персики дійсно мають чудовий вигляд, не дивлячись на мінімум обробок, да і Володя гарний чоловік споживаючи фрукти з мінімумом обробок.Всі так хочуть, тому будь ласка показуйте результати. Здоров'я Вам, тримайтеся.
Дуже чекаю відео з паном Володимиром,дуже сильно люблю слухати та вчитися у досвідчених садоводів,тим паче,що пан Володимир ще й агроном-ентомонолог!!!
Товариш працював в Польщі в яблуневому саду, розповідав що бризкав дерева без кінця, були і планові обробки, і після кожного, навіть найменшого, дощу з трьох крапель. В основному застосовувався розчин сірки. Після цих обробок яблука з цього саду вважалися екологічно чистими і йшли на експорт до Німеччини. Якось так.
Якщо ще із відсутністю обробки восени можна погодитись частково враховуючи ваші умови на півдні (менше опадів і інфекційний фон теж менше). То із тим що треба обробляти коли є вже хвороба точні ні. Яблуня і персик це зовсім інше. А персик якщо ви допустили курчавість то у вас будуть великі проблеми і вас хорус/скор не спасе є сотні відгуків.Можливо він має якісь свої секрети про які не говорить.
Оскільки системні препарати використовуються для профілактики і недостатньо ефективні, коли хвороба вже почалася, то варто обробляти системно- контактними, чи контактними, коли хвороба вже почалася. Прошу, щоб Ваш друг Володя пояснив, як правильно. Я зрозумів, що він починає обробку при перших ознаках захворювання. Дякую.
Дуже цікаво буде поспостерігати. Я припинив обробляти, бо облінився. Але бачу, що результат гарний без осінніх обробок. А зими зараз вологі і безморозні...
Чекаю на наступні зустрічі з агрономом. Може це випадковість, але два роки не обробляв взагілі нічим щодного разу , і все норм. Нектарин сорт Біг Топ. Можливо в когось є подібний досвід з іншими сортами?. Просто не обробляв принципово, як з,явились курчаві листки -- обірвав (загалогм штук 30) , і вся обробка.
Я в цьому році обробляв персики і абрикоси лише в лютому, березні, квітні. Осінью не обробляв. Результат чудовий. Для себе вирішив, що обробляти дерева осінью - то діло дурне.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ Але весна була вологою і з дощами. У моїх сусідів в цьому році абрикоси пропали від моноліозу, а персики від курчавості. Тому обробляти весною треба обов'язково.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ Жах.Бережіть себе.Не дай Бог,щоб ще не прийшлося Вам з Нікополю виїжджати,бо багато уже балачок,що скоро буде наступ на Дніпропетровську область... Мирного неба. 🇺🇦❤️
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШЯ спочатку думала,що ви в Сумській обл.,поки не прочитала коментар.Хай вас і вашого товариша Бог береже,може щось зміниться на краще.
Буде цікаво порівняти,бо багато навіть професійних садівників не обробляють персик осінню взагалі нічим,кажуть це безтолково,бо мідь працює лише в моменті проростання,тобто весною.
Те, що дехто з проф.садівників не обробляє персик восени, не означає, що ця обробка безтолкова! Гарний інфекц.фон в садку дозволяє суттєво зменшити кількість обробок (=зменшити витрати). Ще має суттєве значення клім.зона/регіон. В Європі в деяких регіонах вистачає однієї осінньої обробки, щоб мати гарний стан персика. Немало наших садівників-аматорів мають проблеми з курчавостю персика (опосередковано про це говорить багато скарг-повідомлень на тому ж Ютубі), бо, якщо й проводять обробки, то не в той час! або/та не тим препаратом (це вторинно). Й культивують цей грибок з року в рік...Отож, принаймні, для них важливо знати, що масова колонізація грибом-збудником курчавості поверхні дерев відбувається восени, коли настає волога прохолодна погода...головне- співпадіння 2х головних факторів/умов: вологість 90-95% та Т +8..+16°С не більше (не випадково вчені рекомендують робити обробку проти курчявості саме в цей час). У кожного цей період може відрізнятися в залежності від регіону проживання...тому й для зручності роблять прив'язку до фенофази рослини...залишок менше третини листя восени (10-15%). В цей час найчастіше виконуються ці 2 головні умови. А до цього гриб Taphrina deformans переживає спекотне сухе літо у вигляді аскоспор і брунькових конідій (нестатевих спор) на поверхні дерев. Коли восени погода стає прохолодною та вологою, аскоспори проростають, утворюючи більше бруньок-конідій. Нові та старі бруньки-конідії продовжують збільшувати кількість шляхом брунькування. Згодом на поверхні дерева утворюється плівка з бруньок-конідій. В цей час він найбільш вразливий , тому й доцільно суттєво знизити інфекц.фон. Навесні бруньки-конідії переміщуються шляхом бризок води від поливу або дощу і можуть інфікувати нові листки. Тому вирішили питання восени (в кого з курчавостю постійні баталії)- не маємо пекельної проблеми навесні!...там вже можно профілактичну для спокою в період (до/на початку) набухання бруньки (не обов'язково постійно мідь).
@ перший раз рекомендують обробляти персик міддю саме під час того як брунька починає розтріскуватись і прокидатись.Не раніше і не пізніше. Таку інформацію чув від професіонала,загалом персик це для мене нова культура,я лише вчусь його вирощувати,тому буду пробувати різні варіанти.
@@Fruktomaniya якщо з курчавостю йде боротьба та без суттєвих перемог й ось коли брунька починає розтріскуватися з вологою/опадами без проблем може пройти інфікування (пройде точно) та навіть ретельною обробкою не всюди потрапиш))...там новий лист полізе інфікований. Ось для тих, у кого з персиками суцільний жах (або проблема не вирішується роками) й треба: осінь (10-15% неопалого ще листя) одна з найголовніших (ще й для клястера найголовніша), раннью весною під час спокою (сухе погодне вікно від +5°С) та наступна по набряклій брунці, що розтріскується (луска трохи відійшла) обробка контактним препаратом, що від курчавості. "Рожевий бутон"- то вже запізно(((.
@@Fruktomaniya та в будь якому разі, підемо від зворотнього))...від клястероспоріозу кісточкових осіння обробка контактником потрібна (одна з головніших). Вона ж вирішує (майже повністю) питання с курчавостю!. Гарних врожаїв!)
Петрович, здравія! Чекаю на поради Володі, цікаво почути думку агронома! Яка у вас модель телефону? Спробую допомогти порадою як збільшити в ньому пам'ять.
Вітаю. Дякую за бажання допомогти. Але телефон старий - Редми 5 плюс ,2018р. Пам'яті катастрофічно не хватає(32ГБ). Так то він працює добре і батарея нормальна. Зараз шукаю нормальний телефон з добрими камерами. І тут мені потрібна порада фахівця ,сам я мало в цьому розумію. До півночі роздивляюсь варіанти - Редмі ,Реалмі ,Поко, Самсунг (S 24 ULTRA) добрячий,але дуже дорогий. І тут мені потрібна порада - найти оптимальний варіант ціна-якість -камера.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ у Вас добрий апарат, хоть і старенький. Ще той якості. Він підтримує карту пам'яті до 128 гб якщо не помиляюся! Якщо проблема тільки в пам'яті то я б радив купити та встановити карту пам'яті, ціна 150-200грн ! Кіно знімає доброї якості! По новим моделям не підскажу, так як не спець. Знайомий блогер зараз теж вибирає новий телефон для відео, як придбає напишу який!
Вітаю. Можно ,но осенью под перекопку в первую очередь нужно вносить фосфорные, калийные и содержащие кальций удобрения. Нитроаммофоска содержит много азота (15%) ,поэтому ее лучше применять весной.
@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ спасибо большое, сейчас на осень я внесу суперфосфат, а весной и летом хочу нитроаммофоску, просто слышал что там хлор, поэтому и спрашивал, спасибо
Дуже цікаво знати,коли ви прибираєте свій садочок від опалого листя? Так і залишите до весни,чи будете обробляти якимсь препаратом для скорішого згнивання.В листях теж багато хвороб і спори залишаться під деревом до весни.Розкажіть, будь ласка,про свій опит.Дякую.
Дякую за огляд пане Сергій.Булоб цікаво від Володимира почути як він від самого початку посадки саджанця формує таку чашу, чим підкормлює деревену?Чи немає у нього свого каналу на ютюб?Огляд супер, дякую.
Дякую за зворотній зв'язок. Я для того і знімав це коротеньке відео ,щоб зібрати запитання і потім вже зняти кіно з цікавими відповідями досвідченого садівника.
Я теж сад обробляю двічі. Цього достатньо + по факту виникнення проблеми. Наприклад в цьому році приболіли черешні після обіцяного плодоношення. Спасла Топин-м
З персиками як із виноградом шутить неможно зразу заболіє і пропаде.Звісно бувають виключення ну от такий агрофон на участку що рослини і дерева неболіють але це рідко случається.
Все ж таки для самого справедливого порівняння потрібно було в цьому садку обробити одну деревину тому що Одна справа у вас ,а інша справа в його садку. А так буде цікаво поспостерігати у будь-якому випадку.
Друг-агроном Володимир точно що профі у своїй професії, але зрівняти господарські порядки, то у Вас , Петрович, як в Ботанічному саду😊👍🍇.Будемо чекати фільм з Вашим колегою.
Якщо чесно, то у колеги весною може проскочити кучерявість Він же каже, що Хорусом + Скором її долає. А його поради були би цікаві. 25 років стажу - це дуже потужно. Чекаю відео.
Эх,потолковать бы с разумным Человеком.Как он делает такую крону? Как укрывает персики на зиму.? Почему молодой персик(лысый) с первого года родил двенадцать кг? Я то понимала, що занадто, то не здраво.Так что надо было оборвать половину цветов? Мля, невежество/невигластво--страшна Рич.Спасибо Вам огромное.И отдельно о жизни.Христа ради, живите.Вопреки всему.Земля должна цвести.
Та й весною не відомо яка може бути погода.Може задощити так, що і дня не вибереш, а там і курчавість полізе і інші хвороби.Та і живемо в такий час, що не відомо, що буде завтра.А так хоч сад буде оброблений.Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні.Мирного неба всім!
Обов'язково зробіть фільм з вашим товаришом, послухаємо його думку!!!!!!
Дуже цікаво. Дайте слово Володі про обробки!!!
Владимир заинтриговал. И не потому, что я ленивый, а, скорее всего, он имеет шо сказать. С нетерпением будем ждать рассказ Влвдимира
Он имеет...
Вітаю Вас Друзі.Десятирічні персики дійсно мають чудовий вигляд, не дивлячись на мінімум обробок, да і Володя гарний чоловік споживаючи фрукти з мінімумом обробок.Всі так хочуть, тому будь ласка показуйте результати. Здоров'я Вам, тримайтеся.
Цікаву тему підняли. Буду спостерігати за результатами. Чекаємо наступного сезону.
Чекаємо на відіо з агрономом про обробіток саду!)
Будем слушать Владимира Петрович будет не интересный не будет не какого видео
Я обробляв много років свої персики бордоськой,що найменше 5 років я не обробляю восени,різниці не бачу,лише лишні розходи і труд.
Слухайте шановного колегу, обробляти за потребою. Все добре в міру. Володя-фахівець!!!
Дуже чекаю відео з паном Володимиром,дуже сильно люблю слухати та вчитися у досвідчених садоводів,тим паче,що пан Володимир ще й агроном-ентомонолог!!!
Дякую за огляд! Дуже цікаво. Побільше робіть оглядів з вашим товаришем.
Так, обов'язково зніміть відео, хай Володимир розкаже, як і коли він обробляє
Власний підхід, на досвіді, на експериментах, це дуже цікаво.
Интересная тема, буду наблюдать и ждать новых видео по этой теме, спасибо.
Буде цікаво. Огляд 👀👍👍👍
Слухайте Валодю ! І буде Вам щастя!
Не дадут Владимира послушать 100
Станут менше покупать фунгициды какой убыток для фирм
Дякую. Шикарні чаші!!!
Булоб дуже цікаво послухати думку Володимира.
Дуже цікаво.
Дякую за гарний огляд.
Мужики интригу отличную подкинули. Ждем весну и лето.
Товариш працював в Польщі в яблуневому саду, розповідав що бризкав дерева без кінця, були і планові обробки, і після кожного, навіть найменшого, дощу з трьох крапель. В основному застосовувався розчин сірки. Після цих обробок яблука з цього саду вважалися екологічно чистими і йшли на експорт до Німеччини. Якось так.
Знаємо ми ці «обробки по факту» обприскувач потім з рук не випускаєш і толку від оброблення нуль , особливо персик і абрикос.
Якщо ще із відсутністю обробки восени можна погодитись частково враховуючи ваші умови на півдні (менше опадів і інфекційний фон теж менше). То із тим що треба обробляти коли є вже хвороба точні ні. Яблуня і персик це зовсім інше. А персик якщо ви допустили курчавість то у вас будуть великі проблеми і вас хорус/скор не спасе є сотні відгуків.Можливо він має якісь свої секрети про які не говорить.
Оскільки системні препарати використовуються для профілактики і недостатньо ефективні, коли хвороба вже почалася, то варто обробляти системно- контактними, чи контактними, коли хвороба вже почалася. Прошу, щоб Ваш друг Володя пояснив, як правильно. Я зрозумів, що він починає обробку при перших ознаках захворювання. Дякую.
Дуже цікаво буде поспостерігати. Я припинив обробляти, бо облінився. Але бачу, що результат гарний без осінніх обробок. А зими зараз вологі і безморозні...
На Ваше побажання.
Чекаю на наступні зустрічі з агрономом. Може це випадковість, але два роки не обробляв взагілі нічим щодного разу , і все норм. Нектарин сорт Біг Топ. Можливо в когось є подібний досвід з іншими сортами?. Просто не обробляв принципово, як з,явились курчаві листки -- обірвав (загалогм штук 30) , і вся обробка.
Раніше теж восени не обробляв.Мелетики під зиму не літають,але інфекційний фон потроху більшає і рано чи пізно буде конфуз.
Я в цьому році обробляв персики і абрикоси лише в лютому, березні, квітні. Осінью не обробляв. Результат чудовий. Для себе вирішив, що обробляти дерева осінью - то діло дурне.
Не забувайте , яке було літо цього року. Спека і жодного дощу. Можна було зовсім не обробляти від хвороб. Але так буває не часто.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ Але весна була вологою і з дощами. У моїх сусідів в цьому році абрикоси пропали від моноліозу, а персики від курчавості. Тому обробляти весною треба обов'язково.
А яка різниця чи старий чи новий телефон. Ви змогли зняти і викласти в ютуб це відео также само можна було і всю розмову зняти.
Я не грамотний і не розумний, як де хто . Але ,якщо пам'яті в телефоні немає , то звиняйте.
Дуже цікавий мужик.Знімайте будь лазка з ним ще відео....,,впевнений на 100 відсотків в нього є чому навчитися.
Зніму звичайно , правда поки ми знімали кіно за триста метрів прилетів снаряд (в мед.амбулаторію) , вбив двох людей і п'ятьох поранив.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ Жах.Бережіть себе.Не дай Бог,щоб ще не прийшлося Вам з Нікополю виїжджати,бо багато уже балачок,що скоро буде наступ на Дніпропетровську область...
Мирного неба. 🇺🇦❤️
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШЯ спочатку думала,що ви в Сумській обл.,поки не прочитала коментар.Хай вас і вашого товариша Бог береже,може щось зміниться на краще.
Буде цікаво порівняти,бо багато навіть професійних садівників не обробляють персик осінню взагалі нічим,кажуть це безтолково,бо мідь працює лише в моменті проростання,тобто весною.
Те, що дехто з проф.садівників не обробляє персик восени, не означає, що ця обробка безтолкова! Гарний інфекц.фон в садку дозволяє суттєво зменшити кількість обробок (=зменшити витрати). Ще має суттєве значення клім.зона/регіон. В Європі в деяких регіонах вистачає однієї осінньої обробки, щоб мати гарний стан персика.
Немало наших садівників-аматорів мають проблеми з курчавостю персика (опосередковано про це говорить багато скарг-повідомлень на тому ж Ютубі), бо, якщо й проводять обробки, то не в той час! або/та не тим препаратом (це вторинно). Й культивують цей грибок з року в рік...Отож, принаймні, для них важливо знати, що масова колонізація грибом-збудником курчавості поверхні дерев відбувається восени, коли настає волога прохолодна погода...головне- співпадіння 2х головних факторів/умов: вологість 90-95% та Т +8..+16°С не більше (не випадково вчені рекомендують робити обробку проти курчявості саме в цей час). У кожного цей період може відрізнятися в залежності від регіону проживання...тому й для зручності роблять прив'язку до фенофази рослини...залишок менше третини листя восени (10-15%). В цей час найчастіше виконуються ці 2 головні умови. А до цього гриб Taphrina deformans переживає спекотне сухе літо у вигляді аскоспор і брунькових конідій (нестатевих спор) на поверхні дерев. Коли восени погода стає прохолодною та вологою, аскоспори проростають, утворюючи більше бруньок-конідій. Нові та старі бруньки-конідії продовжують збільшувати кількість шляхом брунькування. Згодом на поверхні дерева утворюється плівка з бруньок-конідій. В цей час він найбільш вразливий , тому й доцільно суттєво знизити інфекц.фон. Навесні бруньки-конідії переміщуються шляхом бризок води від поливу або дощу і можуть інфікувати нові листки. Тому вирішили питання восени (в кого з курчавостю постійні баталії)- не маємо пекельної проблеми навесні!...там вже можно профілактичну для спокою в період (до/на початку) набухання бруньки (не обов'язково постійно мідь).
@ перший раз рекомендують обробляти персик міддю саме під час того як брунька починає розтріскуватись і прокидатись.Не раніше і не пізніше. Таку інформацію чув від професіонала,загалом персик це для мене нова культура,я лише вчусь його вирощувати,тому буду пробувати різні варіанти.
@@Fruktomaniya якщо з курчавостю йде боротьба та без суттєвих перемог й ось коли брунька починає розтріскуватися з вологою/опадами без проблем може пройти інфікування (пройде точно) та навіть ретельною обробкою не всюди потрапиш))...там новий лист полізе інфікований. Ось для тих, у кого з персиками суцільний жах (або проблема не вирішується роками) й треба: осінь (10-15% неопалого ще листя) одна з найголовніших (ще й для клястера найголовніша), раннью весною під час спокою (сухе погодне вікно від +5°С) та наступна по набряклій брунці, що розтріскується (луска трохи відійшла) обробка контактним препаратом, що від курчавості. "Рожевий бутон"- то вже запізно(((.
@@Roman-z9v3v можливо і так.
@@Fruktomaniya та в будь якому разі, підемо від зворотнього))...від клястероспоріозу кісточкових осіння обробка контактником потрібна (одна з головніших). Вона ж вирішує (майже повністю) питання с курчавостю!. Гарних врожаїв!)
Петрович не дал договорить человеку)))
Меня тоже интересует этот вопрос по обработкам...
Не все зразу -всі питання по обробкам ми об'єднаємо в наступному відео. На мій старий телефон це зробити неможливо.
Петрович, здравія! Чекаю на поради Володі, цікаво почути думку агронома! Яка у вас модель телефону? Спробую допомогти порадою як збільшити в ньому пам'ять.
Вітаю. Дякую за бажання допомогти. Але телефон старий - Редми 5 плюс ,2018р. Пам'яті катастрофічно не хватає(32ГБ). Так то він працює добре і батарея нормальна. Зараз шукаю нормальний телефон з добрими камерами. І тут мені потрібна порада фахівця ,сам я мало в цьому розумію. До півночі роздивляюсь варіанти - Редмі ,Реалмі ,Поко, Самсунг (S 24 ULTRA) добрячий,але дуже дорогий. І тут мені потрібна порада - найти оптимальний варіант ціна-якість -камера.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ у Вас добрий апарат, хоть і старенький. Ще той якості.
Він підтримує карту пам'яті до 128 гб якщо не помиляюся!
Якщо проблема тільки в пам'яті то я б радив купити та встановити карту пам'яті, ціна 150-200грн ! Кіно знімає доброї якості!
По новим моделям не підскажу, так як не спець. Знайомий блогер зараз теж вибирає новий телефон для відео, як придбає напишу який!
@@olegiys86 Щиро Вам дякую за поради. Як придбає телефон Ваш знайомий, напишіть будь ласка.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ Ви нам допомагаєте, а ми вам в мірі саоїх знань!
🤝!
добре напишу!
P.S у вашому телефоні встановлена картка пам'яті?
@@olegiys86 Ні ,встановлені картки Київстар і Водофон.
Пришёл в гости называется....слово хозяину не дал....это где так делают?😮
Все що потрібно сказано , далі буде.
Не знаю что лучше. Или классическая обработка Петровича, или дикие дозы Агронома.
Мене мої методи влаштовують - і ПДК додержуюсь і в саду порядок.
Добрый день, подскажите пожалуйста, можно ли использовать нитроаммофоску под виноград и плодовые деревья?
Вітаю. Можно ,но осенью под перекопку в первую очередь нужно вносить фосфорные, калийные и содержащие кальций удобрения. Нитроаммофоска содержит много азота (15%) ,поэтому ее лучше применять весной.
@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ спасибо большое, сейчас на осень я внесу суперфосфат, а весной и летом хочу нитроаммофоску, просто слышал что там хлор, поэтому и спрашивал, спасибо
Дуже цікаво знати,коли ви прибираєте свій садочок від опалого листя? Так і залишите до весни,чи будете обробляти якимсь препаратом для скорішого згнивання.В листях теж багато хвороб і спори залишаться під деревом до весни.Розкажіть, будь ласка,про свій опит.Дякую.
В мене листя вже прибране .У сусіда є яма ,складаємо туди і робимо компост.
Доброго дня, Петровичу, це дуже цікавий експеремент.
Дякую за огляд пане Сергій.Булоб цікаво від Володимира почути як він від самого початку посадки саджанця формує таку чашу, чим підкормлює деревену?Чи немає у нього свого каналу на ютюб?Огляд супер, дякую.
Дякую за зворотній зв'язок. Я для того і знімав це коротеньке відео ,щоб зібрати запитання і потім вже зняти кіно з цікавими відповідями досвідченого садівника.
Я теж сад обробляю двічі. Цього достатньо + по факту виникнення проблеми. Наприклад в цьому році приболіли черешні після обіцяного плодоношення. Спасла Топин-м
Осенняя обработка от клястероспориоза, весной от курчавости (медью) 😊
Повністю з вами згідний...
Згідний,яблука,груші 2-3 обробітки ,протягом сезону, цілком достатньо в домашньому садку!
Яка відстань між персиками, дякую 🎉
В цьому саду - 4м.
@@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ А у вашому? Ви однакову відстань виділяєте на дерева з різним формуванням крони?
@@antontelickiy2333 У мене чаша -3м., веретено -1.5м.
А что ж ему слова не дал сказать...агроному ещё профессиональных времён есть что рассказать..😮
Не все зразу -всі питання по обробкам ми об'єднаємо в наступному відео. На мій старий телефон це зробити неможливо.
Советский человек богатый опыт класс
Чекаємо відео від шановного агронома !
З персиками як із виноградом шутить неможно зразу заболіє і пропаде.Звісно бувають виключення ну от такий агрофон на участку що рослини і дерева неболіють але це рідко случається.
Все ж таки для самого справедливого порівняння потрібно було в цьому садку обробити одну деревину тому що Одна справа у вас ,а інша справа в його садку. А так буде цікаво поспостерігати у будь-якому випадку.
Абсолютної справедливості не буває!
Петрович а обрезку деревьев осенью не делаете?
Делаю і Володя уже сделал.
@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ обрезку? Не видел у вас, не снимали видео?
Жаль что Вы не дали рассказать о обработках
Буде окреме відео.
Ох, зря вы его остановили, ему таки есть шо сказать.
Я провожу профілактичну обробку восени
Ваш друг залишить без заробітку фірми по продажу пестицидів треба кропити по факту тому що з мої практики непотрібні обробки тільки пригнічують дерева
Друг-агроном Володимир точно що профі у своїй професії, але зрівняти господарські порядки, то у Вас , Петрович, як в Ботанічному саду😊👍🍇.Будемо чекати фільм з Вашим колегою.
Володя прав на 150%
Чекаємо . Цікаво взнати новеньке.
Миксом Хорус-скай я весной сжёг шесть молодых персиков, нектаринов и два миндальных ореха....😢 больше в жизни их не буду использовать...
Якщо чесно, то у колеги весною може проскочити кучерявість Він же каже, що Хорусом + Скором її долає. А його поради були би цікаві. 25 років стажу - це дуже потужно. Чекаю відео.
Я сам дуже чекаю цього цікавого моменту.
Это больше похоже на сланцевую формировку
Эх,потолковать бы с разумным Человеком.Как он делает такую крону? Как укрывает персики на зиму.? Почему молодой персик(лысый) с первого года родил двенадцать кг? Я то понимала, що занадто, то не здраво.Так что надо было оборвать половину цветов? Мля, невежество/невигластво--страшна Рич.Спасибо Вам огромное.И отдельно о жизни.Христа ради, живите.Вопреки всему.Земля должна цвести.
Вітаю. На первом году на персике, нектарине не допускается оставлять плоды. Спасибо за теплые слова.
@СергейГлущенко.ПЕТРОВИЧПРОДАКШ Наш ти рідний.Величезне сердечне спасибі.Лайк.Підписка.І благодарность за Знание.
Цікаво❤❤
Цікаво Володю послухати.
Навчіть ще свого Володю українською розмовляти!
Цікаво було б послухати вашого товариша.Будемо чекати ще відео!Дякую!
Осінню обов'язкова обробка, це вже провірено досвідом
Я теж так вважаю.
Та й весною не відомо яка може бути погода.Може задощити так, що і дня не вибереш, а там і курчавість полізе і інші хвороби.Та і живемо в такий час, що не відомо, що буде завтра.А так хоч сад буде оброблений.Не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні.Мирного неба всім!
@@s.v.s.v.394 Повністю з Вами згоден.
Красотка